Uitslagenlijst Safari Run

Arnhem - Zondag 28 januari 2018

JPUP, PANDALOOP T/M 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mingus Owen
Arnhem
3:13
3:13
2
Timo de Jonge
Rozendaal
3:16
3:14
3
Hidde Janssen
Lent
3:18
3:17
4
Zia Bakboord
Westervoort
3:19
3:15
5
Melle Maaijwee
Lent
3:23
3:22
6
Julian van Boxtel
Arnhem
3:31
3:30
7
Karsten Klarenbeek
Dieren
3:41
3:38
8
Cas Figge
Leersum
3:51
3:50
9
Daan van Lent
Oss
3:54
3:53
10
Floyd Zaagsma
Zelhem
3:56
3:53
11
Cas Grotenhuis
De Liemers
4:04
3:59
12
Florian de Jong
De Liemers
4:05
4:01
13
Sietse Thijs
Arnhem
4:14
4:08
14
Noah van Kuijk
Almere
4:25
4:21
15
Aurel Starink
Zelhem
4:30
4:27
16
Peppe Van de Venne
Beuningen Gld
4:33
4:31
17
Narayan Oosterbaan
Ede Gld
4:36
4:35
18
Im Elfrink
Arnhem
4:37
4:26
19
Jesse Brinkhoff
Arnhem
4:40
4:35
20
Kaya Schot
Veenendaal
4:44
4:42
21
Lex Lookman
Nijmegen
4:45
4:44
22
Rens Paree
Beuningen Gld
4:47
4:35
23
Mike Roording
Beuningen Gld
4:47
4:35
24
Dylano Jansen
Cuijk
4:49
4:41
25
Luuk Van Lent
Oss
4:54
4:54
26
Sam Weijers
Beuningen Gld
4:56
4:54
27
Stijn Roording
Beuningen Gld
4:56
4:55
28
Thorsten Smetsers
Oirschot
5:03
4:57
29
Otis Quere
Arnhem
5:09
5:02
30
Daan Wichhart
Velp Gld
5:22
5:19
31
James Garagoski
Arnhem
5:28
5:26
32
Cas Freriks
Zelhem
5:45
5:43
33
Ole Quere
Arnhem
5:55
5:48
34
Alp Pazvant
Diemen
6:03
5:53
35
Lucas van Schaik
Arnhem
6:07
5:58
36
Jelle Rougoor
Breedenbroek
6:22
6:19
37
Kaan Pazvant
Diemen
8:48
8:37
38
Nico Ruiz OcaŮa
Arnhem
9:43
9:33
MPUP, PANDALOOP T/M 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tirza Glas
Ciko '66
3:16
3:16
2
Leandra de Jong
De Liemers
3:36
3:32
3
Sophie Kole
Arnhem
3:42
3:42
4
Veerle Van Reemst
Climax
3:45
3:44
5
Mirte Maaijwee
Lent
4:00
3:59
6
Quin Van de Graaf
Zevenaar
4:05
4:04
7
Puck Benthem
Velp Gld
4:26
4:25
8
Roos Grotenhuis
De Liemers
4:27
4:22
9
Pippa Geertsema
Arnhem
4:29
4:29
10
Dewi Zaagsma
Zelhem
4:33
4:31
11
Feliz Sluijsmans
Maarheeze
4:34
4:28
12
Robťe Demilt
Groessen
4:40
4:36
13
Steffi Wichhart
Arnhem
4:44
4:41
14
Saar Lookman
Nijmegen
4:46
4:44
15
Anoek Harrewijn
Almere
4:50
4:47
16
Melissa Starink
Zelhem
4:52
4:51
17
Talena Smetsers
Oirschot
5:00
4:55
18
Benthe Zevenbergen
Houten
5:06
4:58
19
Bo Van de Graaf
Zevenaar
5:17
5:15
20
LoÔs Toorenburg
Beuningen Gld
5:26
5:15
21
Isa Van de Ven
Arnhem
5:39
5:28
22
Meike Freriks
Zelhem
5:46
5:37
23
Sanne Harrewijn
Almere
5:50
5:46
24
Vera van Kuijk
Almere
5:53
5:47
25
Julia van Kuijk
Almere
5:53
5:47
26
Marloes Van den Bos
Arnhem
5:55
5:47
27
Elise Aalders
Arnhem
5:56
5:48
28
Saar Benthem
Velp Gld
7:56
7:43
29
Fien Van den Bos
Arnhem
9:52
9:45
JJUN, WELPENLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn Van der Maas
Fit
5:53
5:53
2
Ilja Toonen
Nijmegen Atletiek
6:20
6:20
3
Mees Van der Donk
Arnhem
6:30
6:29
4
DaniŽl Hissink
Ciko '66
6:39
6:37
5
Yvo van den IJssel
De Liemers
6:52
6:52
6
Renze Glas
Arnhem
7:22
7:22
7
Elijah Bakboord
De Liemers
7:31
7:29
8
Thijs Van Lent
Oss
8:02
8:00
9
Dani Voorneveld
Veenendaal
8:11
8:07
10
Rens Vreugdenhil
Arnhem
8:15
8:11
11
Jeroen Wichhart
Velp Gld
8:24
8:23
12
Stefan Emons
Arnhem
8:50
8:49
13
Lennart Buskens
Climax
8:52
8:51
14
Tijmen Prummel
Ede Gld
9:06
9:04
15
Figo Toorenburg
Beuningen Gld
9:07
9:04
16
Ruben de Wijse
DE LOPER
9:30
9:27
17
Tijn van Heukelom
Oss
9:38
9:37
18
Brydon Dammers
Dussen
10:19
10:16
19
Tygo Figge
Leersum
10:25
10:21
20
Abdelhafour Bouychfa
DE LOPER
12:29
12:24
21
Thomas Kelderman
DE LOPER
13:42
13:38
MJUN, WELPENLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
6:07
6:06
2
Mare Versluis
De Liemers
6:22
6:21
3
Evelyn Navarro
Climax
6:25
6:25
4
Lisa Navarro
Climax
6:37
6:36
5
Kyra Emons
Arnhem
6:54
6:53
6
Saskia De Jong
De Liemers
6:55
6:54
7
Nynke van der Veer
Climax
7:01
7:00
8
Annelotte Schussel
B.o.d. De Sprinters
7:23
7:23
9
Tess van Ham
Arnhem
8:00
7:57
10
Anouk Zaagsma
Zelhem
8:03
8:01
11
Maud Van der Donk
Arnhem
8:07
8:04
12
Louna Peters
Elst Gld
8:11
8:10
13
Lynn Sluijsmans
Maarheeze
8:21
8:20
14
Jenthe Prummel
Climax
8:27
8:24
15
Kyra Van den Hoek
Ede Gld
8:28
8:26
16
Leanne Freriks
Zelhem
8:31
8:29
17
Sofie Van Heusden
Ede Gld
8:33
8:31
18
Sofie Weijers
Beuningen Gld
9:55
9:51
19
Indie van Roekel
Arnhem
9:56
9:53
20
Elise van Roekel
Arnhem
10:53
10:51
21
Coco Kuiper
Velp Gld
11:28
11:23
22
Tamar Everts
Velp Gld
11:28
11:23
23
Joya Vigier
Eefde
11:48
11:45
VSEN, 3,8KLEEUWINNENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Gorter
Phoenix
15:27
15:27
2
Maartje Van Reedt Dortland
PEC 1910
15:55
15:55
3
Marjan van Straten
Vlaardingen
16:08
16:07
4
Anouk van Lieshout
Arnhem
17:32
17:29
5
Anna Bakker
Arnhem
17:32
17:21
6
Nadia Colmer
Utrecht
18:04
18:03
7
Sietske Dijkstra
Zevenaar
18:25
18:23
8
Emma van Geel
Enschede
18:34
18:15
9
Suze Krabbenborg
Arnhem
18:34
18:33
10
Natasja van Heusen
Doorn
18:43
18:42
11
Josi Denissen
Arnhem
19:05
19:02
12
Eefje van der Waal
Velp Gld
19:09
18:55
13
Astrid de Vries
Arnhem
19:46
19:43
14
Livia Creatini
Arnhem
19:51
19:39
15
Jetske Lammers
Arnhem
19:54
19:50
16
Juul van Kesteren
Nijmegen Atletiek
19:58
19:55
17
Femke Jentink
Doetinchem
19:59
19:54
18
Jolanda Freriks
Zelhem
20:17
20:06
19
Sabine Veldhuis
Arnhem
20:17
20:07
20
Kelly Borkus
Doetinchem
20:22
20:11
21
Lotte Schoonewille
Eindhoven
20:26
20:23
22
Katja Boor
Almere
20:30
20:07
23
Eva Boomgaard
Almere
20:30
20:07
24
Iris Bosch
Arnhem
20:34
20:21
25
Hanna Vonk
Utrecht
20:36
20:05
26
Lisa Metz
Arnhem
21:06
21:03
27
Sterre Wijburg
Oosterbeek
21:06
21:04
28
Mirjam Postma
Zevenaar
21:11
20:51
29
Sanne Schoneveld
Enschede
21:25
21:05
30
Monique van Thuijl
Rhenen
21:27
21:22
31
Roos Weggemans
Rotterdam
21:45
21:28
32
Serpil Cicek
Arnhem
21:47
21:22
33
Esther Freriks
Hengelo Gld
22:06
22:02
34
Sanne Hendriks
Arnhem
22:23
22:14
35
Marjelle van Embden-Hiddink
Varsseveld
22:39
22:10
36
Linda Nieuwenhuis
Varsseveld
22:40
22:10
37
Marion Lookman
Nijmegen
22:42
22:28
38
Mirjam Wissink
Eefde
22:46
22:36
39
Madelief Schippers
Duiven
22:53
22:50
40
Janneke Hamburg
Enschede
23:20
23:01
41
Corina Muller - Van Leijen
Arnhem
23:25
23:02
42
Lina Fasel
Nijmegen
23:26
23:16
43
Celina Stehouwer
Utrecht
23:26
22:56
44
Katja Meeuwsen
Uitwellingerga
23:30
23:13
45
Nikki de Zwart
Oosterbeek
23:38
23:36
46
Romy van Wijhe
Arnhem
23:44
23:24
47
Samantha de Haas
Arnhem
23:47
23:25
48
Manny van Zeeland
DE LOPER
23:52
23:34
49
Kim Veldhuizen
Varsseveld
24:13
23:45
50
Jorinde van Meggelen
DE LOPER
24:19
23:54
51
Amber Van der Horst
Arnhem
24:23
23:59
52
Ingrid Spitsbaard
Dieren
24:40
24:23
53
Jeltje Dijkstra
Zevenaar
24:42
24:25
54
Angelique Peters
Zevenaar
25:12
24:52
55
Esmee Kruijs
Didam
25:13
24:52
56
Suzanne van Zomeren
Arnhem
25:17
25:04
57
Janine Mooij
Arnhem
25:19
24:55
58
Audrey Theunissen
Nijmegen
25:41
25:23
59
Marjolein van Boxtel
Arnhem
25:48
25:47
60
Tessa Van Horssen
Schiedam
26:13
25:48
61
Petra de Reus
Zevenaar
26:15
26:08
62
Marlies Jekel
Arnhem
26:17
25:58
63
Karin van den Burg
Noordkop
26:17
26:11
64
Linda van der Wildt
Arnhem
26:20
26:08
65
Floor Lelkens
Bemmel
26:23
25:58
66
Paula van Brakel
DE LOPER
26:29
26:24
67
Jolien Alofs
Arnhem
26:39
26:33
68
Ingeborg Pardon
Doorwerth
26:44
26:21
69
Patricia van den Heuvel
Ede Gld
26:44
26:34
70
Marije Santing
Arnhem
26:46
26:34
71
Amy Lamboo
IJsselstein Ut
27:13
27:03
72
Jessica Hendriks
Groesbeek
27:30
27:22
73
Danielle Figge
Leersum
27:54
27:37
74
Zinzi Vink
Arnhem
27:55
27:43
75
Marjolein van Reenen
Den Helder
28:34
28:13
76
Ilona Blom
Meteren
28:48
28:27
77
Mathilde van Meggelen
DE LOPER
29:04
28:38
78
Moniek Beute
Assen
33:27
33:23
79
Nakoomy Hehakaya
Deurningen
36:00
35:58
80
Demi Diemel
Deurningen
36:01
35:59
81
Marleen van Muilekom
Doorwerth
37:37
37:13
V40, 3,8KLEEUWINNENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucie Erinkveld
Doetinchem
17:29
17:29
2
Evelyn Monninkhof
Zeist
18:14
18:12
3
Astrid Goossens
Varsseveld
19:16
18:48
4
Millie Dorland
Almere
19:23
19:22
5
Elske Barkman
TION
19:34
19:29
6
Monique Tijssen
DE LOPER
19:59
19:54
7
Petra Bernart
Nijmegen
20:06
19:47
8
Wiki de Grave
Arnhem
20:17
20:10
9
Roos Knijnenburg
Arnhem
20:41
20:32
10
Elly Neijland
Hardlopen.nl
20:57
20:49
11
Martine Drogendijk
Lent
21:08
20:42
12
Mirjam Sluis
Zevenaar
22:07
21:59
13
Femke Adriaens
Beuningen Gld
22:07
21:53
14
Susanna Piras
Nijmegen
22:25
21:57
15
Patricia Heijink
Arnhem
22:42
22:34
16
Simone Kohler
Duiven
22:43
22:32
17
Annette Bouwknegt
DE LOPER
22:50
22:46
18
Marietta Lap
Duiven
22:55
22:46
19
Karen Toorenburg
Beuningen Gld
23:04
22:49
20
Nita Sloots
Duiven
23:07
23:03
21
Maaike Thijssen
Beuningen Gld
23:23
23:08
22
Germa Nass
Groessen
23:52
23:35
23
Natasja Vermeer
Dieren
24:00
23:47
24
Janet Huige
DE LOPER
24:08
24:01
25
Lilian Oostveen
Arnhem
24:08
23:59
26
Karin Kriehn
DE LOPER
24:12
23:56
27
Petra Schepers
Gaanderen
24:23
23:56
28
Alida Leeuw
DE LOPER
24:32
24:09
29
Elmie Van Schut Middendorp
Apeldoorn
24:32
24:04
30
Rina Otto
Stampersgat
24:37
24:28
31
Marijke Stormbroek
Arnhem
24:38
24:30
32
Dinie Kole
Zevenaar
25:01
24:54
33
Antoinette Van de Wauw
Beuningen Gld
25:02
24:55
34
Carla Bus
Arnhem
25:03
24:54
35
Janine Verhaaff
Arnhem
25:08
25:02
36
Jessica Roording
Beuningen Gld
25:14
24:59
37
Monique Paree
Beuningen Gld
25:17
25:02
38
Baukje Engelsma
Rheden
25:21
25:08
39
Susan Kampen
DE LOPER
25:22
24:51
40
Danielle Schattenberg
Nijmegen
25:30
25:13
41
Lisa Bakker Holmdahl
Arnhem
25:34
25:22
42
Hella Fries
Nijmegen
25:37
25:19
43
Diane Offerman
Nijmegen
25:40
25:21
44
HarriŽt Overbeek
Heilig Landstichting
25:41
25:22
45
Serena Everts
Velp Gld
25:43
25:23
46
Jannemieke Termeer
DE LOPER
25:49
25:26
47
Pauline Janssen
Arnhem
25:50
25:35
48
Erna van Bremen
Noordkop
26:16
26:12
49
Kathrin Poser
Bennekom
26:20
25:49
50
Kiek Van den Tweel
B.o.d. De Sprinters
26:23
25:58
51
Monique van Schip
Arnhem
26:50
26:31
52
Lisette de Wild-Basten
DE LOPER
26:52
26:46
53
Els Rutgers_Munnik
Westervoort
27:15
26:55
54
Benedicte Bouwman
Zeddam
27:25
26:59
55
Donny Talsma
Arnhem
27:25
26:58
56
Hedy Verheijen
Noordkop
27:46
27:41
57
Wilma Peters-Bekker
DE LOPER
28:07
28:00
58
Sjan Van Beusekom
Duiven
28:20
28:10
59
Mirella de Gans
Gelre
30:17
30:03
60
Patricia Winda
Deurningen
32:20
32:19
61
Fina Duursma
DE LOPER
32:54
32:49
62
Marcella van Asten
Alphen aan den Rijn
37:15
36:51
63
Mireille Erken
Heelsum
37:39
37:15
MSEN5, 5K LEEUWENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie Owen
Arnhem
16:35
16:35
2
Seb Wiggemans
Daventria
16:38
16:38
3
Lasse Wiggemans
Daventria
16:52
16:52
4
Nick van Nieuwenhuizen
Ciko '66
17:20
17:20
5
Bas Arentz
DE LOPER
17:45
17:44
6
Dennis Maats
Daventria
18:13
18:12
7
Mark van de Hel
Arnhem
18:17
18:16
8
Wouter Baljet
Nederlandse Triathlonbond
18:38
18:36
9
Martijn Vergeer
Loopgroep Aart Stigter
18:45
18:44
10
Gijs Buddeke
Arnhem
18:58
18:57
11
Sander Veger
TION
20:12
20:11
12
Mik van Lieshout
Arnhem
20:14
20:13
13
Mark de Jong
Arnhem
20:16
20:14
14
Rens van Beek
Cifla
20:57
20:56
15
Pascal Van Wijlick
Arnhem
20:59
20:57
16
Daan van Gils
Arnhem
21:15
21:13
17
Michel Klarenbeek
Dieren
21:45
21:43
18
Niek Muller
Arnhem
21:47
21:34
19
Jos van Heusden
Arnhem
23:04
23:02
20
Sven Regensburg
Delft
24:19
24:09
21
Sjoerd Weijers
Beuningen Gld
24:23
24:18
22
Ivo Veldman
DE LOPER
24:42
24:35
23
Roland Giesbers
Arnhem
24:44
24:35
24
Damien Murphy
Groningen
25:03
24:52
25
Mark Smink
Arnhem
25:07
24:55
26
Bob Wonnink
Velp
25:09
24:59
27
Peter Fielt
Arnhem
25:45
25:33
28
Thiemo Brouwer
DE LOPER
26:01
25:54
29
Jesse Eikelboom
Arnhem
26:14
26:09
30
Geert Remmelink
Arnhem
26:15
26:04
31
Gerrie Elfrink
Arnhem
26:42
26:33
32
Jerrik Figge
Leersum
26:54
26:49
33
Niels Paree
Beuningen Gld
27:13
27:10
34
Luisa Mandas
Voorschoten
27:22
27:15
35
Mark Toorenburg
Beuningen Gld
27:58
27:54
36
Tim van Heusden
Duiven
28:30
28:26
37
Gerben Mes
Velp Gld
28:51
28:40
38
Vincent Preijers
Arnhem
29:00
28:49
39
George Brinkhoff
Arnhem
29:19
29:12
40
Mike Jolink
DE LOPER
29:19
29:11
41
Adjan Dammers
Dussen
29:34
29:28
42
Paolo Mandas
Voorschoten
29:56
29:50
43
Thijs van Vliet
Arnhem
30:01
29:56
44
Mike Dorland
Almere
30:31
30:23
45
Ryan Dorland
Almere
30:31
30:22
46
NIek van de Venne
Beuningen Gld
31:15
31:11
47
Don Roording
Beuningen Gld
31:15
31:11
48
Jeroen Veger
Enschede
39:39
39:26
M455, 5K LEEUWENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Usher
Arnhem
18:21
18:21
2
Frank Bod
Oosterhout Gld
20:39
20:38
3
Maurijn Van der Does
Arnhem
25:40
25:29
4
Erno Oostrik
Arnhem
25:57
25:50
5
Gerhard Slik
DE LOPER
26:35
26:29
6
Rob Veger
TION
29:44
29:34
7
Jan Kaspers
Heelsum
31:24
31:18
8
Herman Kleijn
Arnhem
32:10
32:01
9
Gert Besselink
DE LOPER
32:40
32:35
10
Ruben Van der Zwet
Alphen aan den Rijn
35:18
35:05
11
Chris von Minden
Essen
36:21
36:09
12
Willem Hogenkamp
Westervoort
37:12
37:02
MSEN, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Nillesen
Heijen
38:09
38:08
2
Floris van Drunen
Nijmegen
39:27
39:27
3
Roderik van de Logt
Nijmegen
41:22
41:18
4
Frank Soree
Boulder, Colorado
42:35
42:33
5
Mark Leenders
Arnhem
42:49
42:29
6
Marcel Hoekstra
Utrecht
43:07
43:05
7
Thijmen Straatman
Bemmel
43:12
43:11
8
Ruben Kersten
Arnhem
44:22
44:18
9
Marcel Sas
Velp Gld
44:36
44:32
10
Przemyslaw Podeszwa
Recklinghausen
45:50
45:47
11
Jente Baars
De Liemers
46:18
46:12
12
Sander Verstraten
Tilburg
47:13
47:03
13
Joppe Janssen
Haalderen
47:29
47:28
14
Jeroen Rasoelbaks
Arnhem
47:31
47:20
15
Jos Maassen
Arnhem
48:31
48:23
16
Maarten Houtriet
Bennekom
49:43
49:41
17
Onno Bieleman
Arnhem
50:30
50:25
18
Thijs Garagoski
Arnhem
51:54
51:35
19
Jan-Jaap Vegter
DE LOPER
52:39
52:19
20
Arjan Van Bon
Lent
53:37
53:23
21
Jesper Boute
Amersfoort
53:45
53:27
22
Sander van Ansem
Arnhem
54:11
54:04
23
Arnie Loos
Druten
55:27
55:21
24
Daniel Groen
De Blesse
55:32
55:13
25
Arjen Falter
Arnhem
56:52
56:35
26
Mazen Mroue
Utrecht
57:02
56:45
27
Youri Van Schijndel
Nijmegen
57:07
56:53
28
Ewout Kwak
Elst Gld
57:17
57:05
29
Huub Colen
Elst Gld
59:34
59:29
30
11023
59:39
59:15
31
Mark van Kuijk
Almere
59:55
59:45
32
Jaimy Van Zwolgen
Noordwolde Fr
1:00:22
1:00:17
33
Denny Rasoelbaks
Arnhem
1:03:17
1:03:06
34
Eddy van der Plas
Sportief Hardlopen Huizen
1:04:15
1:03:59
35
Erik van Rooden
Leerdam
1:05:36
1:05:23
36
Kai van Gool
Cothen
1:05:44
1:05:28
37
Paul Den Hertog
Tempo
1:05:45
1:05:28
38
Harry Hofmans
Heijen
1:07:18
1:06:43
M45, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Visser
B.o.d. De Sprinters
39:42
39:42
2
Pieter Medendorp
Elst Gld
42:42
42:41
3
Aakon Schussel
Bemmel
43:44
43:42
4
Harry Janssen
Loopgroep PK
44:34
44:33
5
Bart Coster
Hoeven
45:40
45:18
6
Jurgen Van Oorschot
Velp Gld
49:13
49:01
7
Dennis Smit
Arnhem
49:25
49:19
8
Jan Pieterse
Utrecht
50:10
50:06
9
Erwin Koenen
DE LOPER
50:41
50:36
10
Michel van Beek
Elst Gld
50:44
50:42
11
Leendert Jan de Groot
Sliedrecht
52:11
51:58
12
Bart Weggemans
Arnhem
52:12
51:56
13
Berry Van Zwolgen
Heesselt
52:22
52:18
14
Jan Willem Hamer
Hoog-Keppel
54:17
54:06
15
Andree Beekhuizen
Gorssel
54:34
54:29
16
Dirk-Jan Meulman
Arnhem
56:11
56:06
17
Rob Hartemink
Westendorp
56:43
56:34
18
Frank van Straten
Doetinchem
59:15
59:06
19
Jan Hoekstra
Arnhem
1:00:07
59:53
20
Adri van der Linden
Breda
1:04:50
1:04:28
VSEN, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
GabriŽlla Rietmeijer
Alphen aan den Rijn
48:44
48:42
2
Sofie Rosier
Arnhem
52:49
52:42
3
Floor Baggen
Velp Gld
55:17
55:01
4
Liset Oudshoorn
Nijmegen
57:14
57:03
5
Fieke de Hartog
Arnhem
57:33
57:25
6
Floor Jansen
Doetinchem
57:47
57:37
7
Inez Jansen
Ulft
57:47
57:37
8
Larisa Brinkhoff
Arnhem
57:49
57:35
9
Heidi Groosman
Loopgroep Jan Strijker
58:49
58:27
10
Juliette Stapelbroek
Arnhem
58:49
58:37
11
Caitlin Veltenaar
De Blesse
59:42
59:23
12
Gabrielle van Kuijk-de Jong
Almere
59:55
59:43
13
Amarins Harrewijn-de Boer
Almere
1:00:00
59:51
14
Elske Nengerman
Arnhem
1:00:12
1:00:05
15
Femke Van der Lei
Arnhem
1:00:24
1:00:06
16
Wan Ying Chow
Nijmegen
1:01:53
1:01:32
17
11164
1:04:07
1:03:59
18
Angelique Aalders
Arnhem
1:04:14
1:03:57
19
Bianca Kleijne
Beverwijk
1:05:02
1:04:42
20
Mascha de Vries
Heemskerk
1:08:45
1:08:24
21
Wendy Heufkens
Arnhem
1:11:03
1:10:42
22
Floor Joosten
Arnhem
1:12:12
1:11:49
V40, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Medendorp
Elst Gld
48:35
48:33
2
Tania Thijssen-Jarmohamed
Houten
49:36
49:34
3
Paula Fikkert
Hardlopen.nl
50:41
50:30
4
Gerda Sollie
Nederlandse Triathlonbond
51:19
51:15
5
Nicky Nillesen
Arnhem
53:19
53:13
6
Jolanda Hiddink
Doetinchem
57:17
57:05
7
Kyra Jurriens
Rozendaal
57:24
57:10
8
Hannie Stronks
Arnhem
58:34
58:32
9
Hanneke Wissing
Druten
1:01:32
1:01:20
10
Marleen Buiting
Arnhem
1:02:56
1:02:39
11
Gonnie Eggink
DE LOPER
1:02:58
1:02:38
12
Annet van Dellen-Coster
Arnhem
1:03:04
1:02:41
13
Debby Seising
Tiel
1:05:36
1:05:23
14
Myrna Rasker
Beek-Ubbergen
1:06:38
1:06:23
15
Mientje Kamps
Milsbeek
1:06:39
1:06:24
16
Annemieke Zents
Nijmegen
1:06:43
1:06:28
17
Astrid Mulder
Tilburg
1:09:09
1:08:45
18
Maret Busch
Meteren
1:11:05
1:10:44
19
Ingrid Van Deelen
Amersfoort
1:11:41
1:11:31
www.uitslagen.nl
02-02-2018 16:13