Uitslagenlijst 4. Crosslauf Petrusheim

Weeze - Zaterdag 27 januari 2018

W8, 1000M MäDCHEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nevia Ferlemann
TV Goch
4:49
2
Greta Brauers
Kevelaerer SV 1890/1920
5:03
3
Amelie Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
5:08
4
Jessica Füngers
Kevelaerer SV 1890/1920
6:30
W9, 1000M MäDCHEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fine Bousart
Kevelaerer SV 1890/1920
5:04
2
Marie Janßen
Kevelaerer SV 1890/1920
5:27
3
Emma Helmus
Kevelaerer SV 1890/1920
5:38
4
Samantha Daum
Kevelaerer SV 1890/1920
7:09
M10, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Ernst
Leichtathletik Nütterden
8:18
2
Nils Brauers
Kevelaerer SV 1890/1920
9:34
3
Max Zubarev
TV Goch
9:43
4
Emil Sluiters
VfB Alemannia Pfalzdorf
10:11
5
Anton Janßen
Kevelaerer SV 1890/1920
10:21
6
Louis Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
10:45
M11, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicolas Ebel
LG Alpen
8:12
2
Maurice Lohlein
Kevelaerer SV 1890/1920
8:18
3
Jonas Abromeit
Kevelaerer SV 1890/1920
9:00
4
Ole Grave
Kevelaerer SV 1890/1920
10:13
M12, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Keijo Ferlemann
TV Goch
8:59
2
Jan Matti Jaspers
Leichtathletik Nütterden
9:11
3
Florian Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
10:27
M13, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ole Kuse
TuS Xanten
7:46
2
Max Kall
LG Alpen
8:39
3
Josef Beaupoil
TV Goch
9:13
W10, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jule Jaspers
Leichtathletik Nütterden
8:52
2
Nora Lanzerath
TV Goch
9:01
3
Emilia McGovern
TSV Weeze 1910/19
9:44
4
Ella Jaspers
Leichtathletik Nütterden
9:47
5
Ella Verheyen
Kevelaerer SV 1890/1920
10:04
6
Pauline Lommen
Kevelaerer SV 1890/1920
10:08
7
Angelina Wennemann
Kevelaerer SV 1890/1920
10:13
8
Marie Chlasta
TV Goch
10:31
9
Lea Marie Ahmeti
TSV Weeze 1910/19
10:40
10
Antonia Sachtleber
TSV Weeze 1910/19
10:50
11
Nancy Alvarez
TSV Weeze 1910/19
10:58
W11, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dina Marie Hegmanns
LG Alpen
8:31
2
Norah Reintjes
Leichtathletik Nütterden
8:49
3
Leonie-Sophie Seltmann
TV Goch
9:15
4
Olivia Zymelka
Kevelaerer SV 1890/1920
10:42
5
Laura Theis
TV Goch
10:48
W12, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klara Bremenkamp
TSV Nieukerk
8:08
2
Fionnula McGovern
TSV Weeze 1910/19
9:44
W13, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Wassenberg
TuS Xanten
9:14
M18, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart Grote
TuS Xanten
11:53
MHK, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
TSV Weeze 1910/19
10:35
2
Stefan van Heukelum
VfL Merkur Kleve
10:58
3
Marc Hubert
TSV Weeze 1910/19
11:29
4
Michael Boeijen
TSV Weeze 1910/19
12:46
5
Markus Beaupoil
TV Goch
13:04
6
Andreas Braun
SG Zons
13:41
7
Christoph Maaßen
Roadrunners09 Düffelward
14:23
8
Ralph Sluiters
VfB Alemannia Pfalzdorf
14:33
9
Christian Janßen
15:32
10
Frank Beyer
BataverLauftreff Emmerich
19:03
W14, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klara Beaupoil
TV Goch
13:12
2
Lina Kempkens
Kevelaerer SV 1890/1920
14:45
W15, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
India Sprenger
Kevelaerer SV 1890/1920
12:56
2
Marieke Müller
TSV Weeze 1910/19
15:42
WHK, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erika Schoofs
TSV Weeze 1910/19
13:05
2
Silke Flören
SV Viktoria Goch
13:25
3
Nicole Kuse
TuS Xanten
14:06
4
Silke Schwittek
15:13
5
Maria Voss
TSV Weeze 1910/19
15:15
6
Carmen Maaßen
Roadrunners09 Düffelward
15:41
7
Silvia Weyenberg
TSV Weeze 1910/19
15:44
8
Ewa Janaszek
16:07
9
Monica Voss
TSV Weeze 1910/19
18:41
10
Stefanie Böskens
18:44
11
Katja Verheyen
18:45
12
Melissa Hendricks
18:46
13
Petra Buens
SV Viktoria Winnekendonk
19:51
M14, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Till Kaste
VfL Merkur Kleve
16:38
2
Lukas Eckholt
LG Alpen
17:51
M15, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Felix Kall
LG Alpen
14:54
2
Niklas Aschenbrenner
Leichtathletik Nütterden
16:17
3
Gabriel Meiss
LG Alpen
18:06
M16, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philipp van der Wielen
TV Goch
14:27
M17, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nils van Nüß
VfL Merkur Kleve
16:02
W17, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Marie Tuschen
LG Alpen
18:21
W18, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malee Sprenger
Kevelaerer SV 1890/1920
17:14
M45, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Raassens
21:30
2
Michael Piechocki
Zens&friends Racing Team
23:21
3
Markus Fleuth
TSV Weeze 1910/19
24:53
4
Ralf Abromeit
25:15
5
Kenny Moorhead
VfL Pont
25:43
6
Andreas Janßen
SV Viktoria Goch
26:05
7
Markus Ariaans
SV 19 Straelen
26:25
8
Hartmut Klutz
ASV Duisburg
26:33
9
Andreas Koch
TuS Xanten
26:59
10
Ludger Theis
SV Viktoria Goch
27:08
11
Ralf Kempkens
Kevelaerer SV 1890/1920
28:36
12
Frank Ferlemann
TV Goch
29:00
13
Franz Joosten
Kevelaerer SV 1890/1920
30:42
14
Alfons Awater
Hamminkelner SV
32:26
M50, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jörg Hegerath
VfB Alemannia Pfalzdorf
24:21
2
Olaf Hey
VfB Alemannia Pfalzdorf
25:41
3
Marcus Erben
Kevelaerer SV 1890/1920
27:07
4
Rob Aerdts
TSV Weeze 1910/19
28:20
5
Volker Görtz
LAV Goch-Kessel e.V.
29:19
M55, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roland Schmitz
VfB Alemannia Pfalzdorf
22:31
2
Johannes Heussen
SV 19 Straelen
23:17
3
Michael Jilg
24:49
4
Jürgen Wehren
VfB Alemannia Pfalzdorf
26:00
5
Norbert te Deuits
TSV Weeze 1910/19
26:50
6
Klaus Janssen
Roadrunners09 Düffelward
27:09
7
Andreas Braun
SG Zons
27:46
8
Jürgen Burke
Leichtathletik Nütterden
28:07
9
Johannes-Wilhelm Kühnen
TSV Weeze 1910/19
29:06
10
Dirk Bening
SV Turbine Neubrandenburg
30:03
11
Gerd Janßen
VfB Alemannia Pfalzdorf
30:10
M60, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerd Fleskes
VfB Alemannia Pfalzdorf
26:58
2
Manfred Raith
Leichtathletik Nütterden
27:31
3
Laurenz Thockok
SV 19 Straelen
27:40
4
Gerard van de Bovenkamp
avVN
28:40
5
Wolfgang Schäfer
BataverLauftreff Emmerich
30:59
6
Manfred Beus
Lf R(h)einläufer
32:12
M65, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karl Graf
VfB Alemannia Pfalzdorf
26:29
2
Tonnie Thelosen
Olympus Boxmeer
28:39
3
Manfred Kappenhagen
TuS Oedt
32:17
4
Hans-Peter Geurts
TSV Weeze 1910/19
37:32
M70, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferdi Pellen
TSV Weeze 1910/19
37:33
M75, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Günter Leschinski
LT Moers 06
30:51
WHK, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolin Joeken
VfL Merkur Kleve
23:37
2
Michele Lemmen
31:31
W30, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Berg
32:32
W40, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenny Janßen Heinrichs
Kevelaerer SV 1890/1920
29:31
2
Ivonne Thesing
Kevelaerer SV 1890/1920
32:31
W45, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monika Goletz
Team ultraSports/Erdinger
40:49
W50, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ulrike Zeits-Kempkens
Kevelaerer SV 1890/1920
26:54
2
Hanne Janssen
Roadrunners09 Düffelward
28:13
3
Heidi Chlasta
TV Goch
31:10
4
Danni Zwiener
Kevelaerer SV 1890/1920
32:31
W55, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Seegers
GSV Geldern 09/34
27:12
2
Anita Hermann
GSV Geldern 09/34
28:09
W60, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelika Kappenhagen
TuS Oedt
30:00
W65, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorothe Hermsen
35:29
W70, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Spronk
TSV Weeze 1910/19
29:46
W75, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsbeth Schäfer
GSV Geldern 09/34
36:03
MHK, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armin Gero Beus
SV Sonsbeck
29:46
2
Lukas Leander Gietmann
Lauf Junkies
31:27
3
André Stämmler
LT Trümmertruppe
32:16
4
Daniel Borghs
SV 19 Straelen
34:06
5
Dennis Mascia
LT Trümmertruppe
36:21
6
Rene Ehringer
53:43
M30, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roman Heynen
LV Marathon Kleve
27:04
2
Alexander Cernys
TV Goch
32:31
3
Ruslam Kallibekow
36:47
4
Rajiv Paul
38:49
M35, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Abbing
Herner Triathlon Team
27:18
2
Maarten Janssen
Letsgo
31:01
3
Jörg Schierholz
SV Siegfried Materborn
33:22
4
Thomas Hagt
Rheinischer Verein
46:15
M40, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaus Hegemann
SV Siegfried Materborn
31:16
2
Artur Zymelka
Kevelaerer SV 1890/1920
32:24
3
Johannes Heussen
SV 19 Straelen
32:57
4
René Gschwandtner
34:09
5
Grzegorz Janaszek
35:09
6
Markus Ariaans
SV 19 Straelen
35:37
7
Christian Franke
39:33
8
Heiko Oelze
40:35
9
Magnus Hübel
Kevelaerer SV 1890/1920
43:29
10
Klaus Manten
53:44
M8, 1000M JUNGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthias Bremenkamp
TSV Nieukerk
5:02
2
Joshua Jacobs
Kevelaerer SV 1890/1920
5:20
3
Luke de Raef
Kevelaerer SV 1890/1920
5:23
4
Alexandre Belleil
Kevelaerer SV 1890/1920
5:55
5
Anton Großmann
Kevelaerer SV 1890/1920
5:59
M9, 1000M JUNGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentin Claßen
Kevelaerer SV 1890/1920
4:13
2
Maximilian Kleinenhammanns
Kevelaerer SV 1890/1920
4:31
3
Filip Polok
Kevelaerer SV 1890/1920
4:42
4
Lukas Hödtke
Kevelaerer SV 1890/1920
4:54
5
Till Niersmann
Kevelaerer SV 1890/1920
5:10
www.uitslagen.nl
27-01-2018 17:13