Uitslagenlijst Scholierenloop

Venray - Zaterdag 27 januari 2018

M 7-8, MEISJES GR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chayel Bietterman
Keg de
4:10
2
Shania Janssen
Keg de
4:31
3
Eef Classens
Eigenwijs
4:35
4
Laura Beurskens
Klimboom de
4:37
5
Anne Lutters
Petrus Banden St.
4:38
6
Maud Spreeuwenberg
Meent de
4:39
7
Mirthe van Dijk
Petrus Banden St.
5:12
8
Maud Arts
Klimboom de
5:15
9
Noa Jacobs
Meent de
5:22
10
Melissa Smits
Bongerd de
5:26
11
Jill Lucassen
Hommel de
5:34
J 7-8, JONGENS GR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian van Rens
Coninxhof
3:52
2
Jorn Nabben
Meent de
3:54
3
Sem Moerkens
Petrus Banden St.
4:20
4
Ward Verbruggen
Petrus Banden St.
4:21
5
Aimen Assakkali
Hommel de
4:38
6
Michiel v.d. Aker
Meent de
4:39
7
Jason Owens
Coninxhof
4:53
ES7-8, ESTAFETTE GR7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
War, Sem, Mirthe, Anne
Petrus Banden St.
5:15
2
Jorn, Michiel, Noa, Maud
Meent de
5:17
M 5-6, MEISJES GR 5-6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucy Janssen
Focus
4:31
2
Elke Steenbakkers
Bongerd de
4:46
3
Dagmar Oosting
Bongerd de
4:47
4
Romaysa Assakkali
Hommel de
4:50
5
Lot van Veghel
Petrus Banden St.
5:06
6
Lara van der Heijden
Hommel de
5:15
7
Nienke Holtackers
Hommel de
5:23
8
Milou Arts
Klimboom de
5:25
9
Floor van Mil
Kruudwis de
5:27
10
Ellis Cuijpers
Montessorie-school
5:27
11
Isa Kelders
Keg de
5:30
12
Liz Aartz
Peddepoel de
5:35
13
Renske Kroft
Kruudwis de
5:40
14
Beau Troisfontaine
Kruudwis de
5:49
15
Lotte van Dijk
Petrus Banden St.
5:57
16
N. N.
Meent de
6:28
17
Lieve de Lauw
Petrus Banden St.
6:41
18
Suzanna Jeznach
Meent de
6:55
J 5, JONGENS GR 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas Hendriks
Coninxhof
4:28
2
Justen Beekman
Petrus Banden St.
4:32
3
Milan Kociok
Petrus Banden St.
4:35
4
Jozua Lamberts
Petrus Banden St.
4:37
5
Lars Hermsen
Petrus Banden St.
4:38
6
Wesley Owens
Coninxhof
4:48
7
Haydin Sevindi
Hommel de
4:49
8
Finn Jans-Beken
Hommel de
4:52
9
Alex van der Putten
Hommel de
5:10
10
Stijn Jacobs
Meent de
5:13
11
Sem Pingen
Coninxhof
5:16
12
Jur Jansen
Coninxhof
5:20
13
Thijs Jansen
Montessorie-school
5:32
14
Tim Derks
Bongerd de
5:45
15
Jesse Linders
Coninxhof
6:06
J 6, JONGENS GR 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Derks
Focus
4:24
2
Boaz Karacoban
Petrus Banden St.
4:27
3
Marijn Mous
Petrus Banden St.
4:31
4
Tijn Holtachers
Meent de
4:44
5
Mathijs Hellegers
Meent de
4:45
6
Luke van Wort
Petrus Banden St.
4:49
7
Rein Voermans
Petrus Banden St.
4:56
8
Bram Verstappen
Meulebeek de
4:57
9
Lars Clephas
Meulebeek de
4:58
10
Levi Schwachofer
Petrus Banden St.
5:12
11
Jip Barthel
Hommel de
5:20
12
Sander Smits
Bongerd de
5:44
13
Thomas van Breevoort
Hommel de
7:18
14
Joep Boshuizen
Meent de
7:42
ES5-6, ESTAFETTE GR5-6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke, Daan, Dagmar, Sander
Bongerd de
5:42
2
Nienke, Alex, Fenna, Lara
Hommel de
5:59
3
Jozua, Lars, Lot, Lieve
Petrus Banden St.
6:02
J-NSG, JONGENS NSG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaimey Tip
Buitegewoononderwijs OG
1:11
2
Tygo van Lanen
Buitegewoononderwijs OG
1:26
3
Julio Merks
ATV Venray
1:35
4
Luca Cup
ATV Venray
1:44
5
Ajani Petrochi
Buitegewoononderwijs OG
1:51
6
Dylan Sanders
Buitegewoononderwijs OG
1:58
7
Robin Barents
Buitegewoononderwijs OG
2:00
8
Thomas Dik
Buitegewoononderwijs OG
2:25
9
DaniŽl Verhaegh
Buitegewoononderwijs OG
2:27
M 3-4, MEISJES GR 3-4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaeda Sevindi
Bongerd de
3:24
2
Tess van Tilburg
Meent de
3:25
3
Claire van Zanten
Hommel de
3:27
4
Djahmilla Martina
Bongerd de
3:28
5
Sien van Veghel
Petrus Banden St.
3:28
6
Fenne Wienen
Kruudwis de
3:31
7
Saar van Dijck
Petrus Banden St.
3:36
8
Floor van Daal
Klimboom de
3:37
9
Jasmijn Brecheisen
Petrus Banden St.
3:38
10
Fee van Schijndel
Hommel de
3:44
11
Benthe Verhaag
Coninxhof
3:45
12
Auke v.d. Ven
Meent de
3:46
13
Nynke Kroft
Kruudwis de
3:47
14
Floor Litjens
Meent de
3:47
15
Celine Walhout
Petrus Banden St.
3:53
16
Anne Hendriks
Coninxhof
3:57
17
Inga Linders
Hommel de
3:58
18
Lynn Pingen
Coninxhof
4:01
19
Karlijn Wijnhoven
Hommel de
4:08
20
Yfke Troisfontaine
Bongerd de
4:10
21
Sofie Keijsers
Petrus Banden St.
4:10
22
Karlijn Ceresa
Keg de
4:11
23
Esmee Troisfontaine
Kruudwis de
4:12
24
Yaella Broers
Hommel de
4:13
25
Eef van Mil
Kruudwis de
4:20
26
Chloe Beekman
Petrus Banden St.
4:22
27
Liv Schoonen
Hommel de
4:27
28
Noa van Kempen
Coninxhof
4:29
29
Maud van Dijk
Petrus Banden St.
4:30
30
Natalia Domagala
Keg de
4:34
31
Fee Lans
Bongerd de
4:36
32
Lilly Vriens
Kruudwis de
4:41
33
Elize Arens
Kruudwis de
4:43
34
Yade Bos
Lier de
4:49
35
Nora Zegers
Bongerd de
4:52
36
Gemma Janssen
Kruudwis de
4:55
37
Havva Berensu Kocgigit
Hommel de
4:56
38
Maja Winniczek
Keg de
5:15
39
Farah Trustfull
Coninxhof
5:26
40
Fabienne Kuipers
Montessorie-school
5:31
J 3, JONGENS GR 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep v.d. Heyden
Meent de
3:11
2
Jordy Jenniskens
Meent de
3:22
3
Mees Rutten
Hommel de
3:23
4
Ties Posthumus
Keg de
3:29
5
Dyllan Nienkemper
Petrus Banden St.
3:33
6
Hidde Sijbers
Keg de
3:39
7
Marijn Jacobs
Peddepoel de
3:42
8
Siep Mous
Petrus Banden St.
3:44
9
Tiago Willemssen
Eigenwijs
3:46
10
Colin Owens
Coninxhof
3:46
11
Joshua Kelly
Peddepoel de
3:47
12
Keanu Hendriks
Bongerd de
3:49
13
Joep Bovee
Peddepoel de
3:49
14
Michel Klomp
Klimboom de
3:50
15
Jesper Voesener
Hommel de
3:51
16
Jens Hermsen
Petrus Banden St.
3:54
17
Sven Luijendijk
Hommel de
4:01
18
Wiktor Mozdzen
Bongerd de
4:03
19
Kaj Hoogendoorn
Kruudwis de
4:05
20
Keano Meurs
Montessorie-school
4:06
21
Mats Peerlings
Meulebeek de
4:11
22
Jayden Relauw
Hommel de
4:24
23
Robin Jochems
Peddepoel de
4:25
24
Milan de Weert
Meent de
4:29
25
Jort van de Hoef
Hommel de
4:33
26
Julian Tijssen
Petrus Banden St.
4:57
J 4, JONGENS GR 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Lensen
Groesbeek
2:51
2
Laurens Erps
Keg de
2:55
3
Tibor Proger
Petrus Banden St.
2:57
4
Tim Lutters
Petrus Banden St.
3:02
5
Thijn Lammers
Petrus Banden St.
3:04
6
Joris Mous
Petrus Banden St.
3:05
7
Fabian Jeuken
Kruudwis de
3:06
8
Arthur Hodiamont
Lier de
3:08
9
Max van Wort
Petrus Banden St.
3:11
10
Dalbary Al Faw
Coninxhof
3:12
11
Sven Heldens
Meent de
3:17
12
Stach Voermans
Petrus Banden St.
3:23
13
Iven Driessen
Kruudwis de
3:24
14
Thijn Linders
Hommel de
3:30
15
Bryan Reintjes
Meent de
3:37
16
Djairo Martina
Bongerd de
3:48
17
Joep van de Pas
Petrus Banden St.
3:49
18
Ward Clephas
Meulebeek de
4:04
19
Artur Domagala
Keg de
4:11
20
Rens van de Leur
Petrus Banden St.
4:11
21
Luuk van Daal
Klimboom de
4:49
ES3-4, ESTAFETTE GR3-4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep, Tibor, Saar, Suus
Petrus Banden St.
6:27
2
Joris, Max, Claire, Celine
Petrus Banden St.
6:29
3
Tess, Jarno, Auke, Sven
Meent de
6:31
4
Tim, Rens, Jasmijn, Sophie
Petrus Banden St.
7:00
5
Fee, Djairo, Jaeda, Keanu
Bongerd de
7:16
6
Thijn, Inga, Yaella, Noa
Hommel de
7:20
7
Chloe, Dyllan, Maud, Jens
Petrus Banden St.
7:20
8
Artur, Hidde, Maja, Natalia
Keg de
7:37
9
Karlijn, Mees, Hanna, Jort
Hommel de
7:59
10
Wiktor, Justin, Yfke, Nora
Bongerd de
8:24
M 2, GROEP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Lammers
Petrus Banden St.
1:45
2
Yulie Lamberts
Petrus Banden St.
1:49
3
Daantje Nabben
Petrus Banden St.
1:53
4
Yasmin Boghrissi
Hommel de
1:56
5
Juliette Panken
Coninxhof
1:56
6
Tatum Eijsbouts
Keg de
2:00
7
Pien Geelen
Meent de
2:01
8
Sterre Claessens
Eigenwijs
2:14
9
Sandra Jacobs
Keg de
2:18
10
Lisa Rossel
Keg de
2:22
11
Lieke Geven
Kruudwis de
2:39
12
Luna Claessens
Eigenwijs
2:43
13
Asmara Puyn
Coninxhof
2:52
J 2, GROEP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Linskens
Coninxhof
1:31
2
Tim Kelders
Keg de
1:36
3
Giel Jeucken
Meulebeek de
1:38
4
Xander Raadschelders
Petrus Banden St.
1:38
5
Bruce Reintjes
Meent de
1:41
6
Wout van Tilburg
Meent de
1:42
7
Thomas Steeghs
Meent de
1:44
8
Tygo Clephas
Kruudwis de
1:46
9
Sven Camps
Petrus Banden St.
1:48
10
Carlos Rovira Montero
Bongerd de
1:48
11
Jesper Janssen
Kruudwis de
1:50
12
Bruce Reintjes
Meent de
1:51
13
Daan Jacobs
Meent de
1:51
14
Sasha de Jong
Montessorie-school
1:52
15
Lex Jeuken
Petrus Banden St.
1:54
16
Vinn Mulders
Petrus Banden St.
1:55
17
Raf Arts
Petrus Banden St.
1:55
18
Aran Thirayappah
Hommel de
1:59
19
Tim v.d. Ven
Meent de
2:02
20
Bryan Langewen
Keg de
2:07
21
Pim Coppus
Petrus Banden St.
2:08
22
Vince van Kempen
Coninxhof
2:09
23
Jasper Kielstra
Petrus Banden St.
2:09
24
Robin Schoenmakers
Kruudwis de
2:10
25
Dion Volleberg
Bongerd de
2:11
26
Faas van der Zwaan
Meulebeek de
2:12
27
Yvo Frederix
Meulebeek de
2:13
28
Ryan Volleberg
Montessorie-school
2:23
29
Stef Paulus
Meulebeek de
2:26
30
Mees van Hout
Coninxhof
2:30
31
Milan Jager
Kruudwis de
2:50
32
Teun van Glabbeek
Meulebeek de
2:54
33
Mart Franssen
Petrus Banden St.
3:04
M 1, GROEP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Semmie Lamberts
Petrus Banden St.
1:57
2
Lotte Camps
Lier de
2:12
3
Babette van Dijck
Petrus Banden St.
2:13
4
Tess van Schaijk
Hommel de
2:14
5
Wiep Voermans
Petrus Banden St.
2:15
6
Fenna Luijendijk
Hommel de
2:22
7
Boukje Lodewijks
Petrus Banden St.
2:22
8
Elijze Broers
Hommel de
2:24
9
Veerle Voshaart
Petrus Banden St.
2:27
10
Livvi Thielen
Kruudwis de
2:35
11
Iris v.d. Ven
Meent de
2:38
12
Nora Mous
Petrus Banden St.
2:39
13
Niene Clephas
Meulebeek de
2:47
J 1, GROEP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Arens
Kruudwis de
1:45
2
Vince Vriens
Kruudwis de
1:53
3
Nathan Kociok
Petrus Banden St.
1:59
4
Levi Francken
Hommel de
2:01
5
Tycho Nienkemper
Petrus Banden St.
2:03
6
Okke Hendriks
Petrus Banden St.
2:29
7
Sem van de Bogaard
Petrus Banden St.
2:40
8
Sies Geelen
Meent de
2:41
9
Stijn de Jong
Kruudwis de
2:44
10
Theis Alaerds
Klimboom de
2:49
www.uitslagen.nl
17-11-2018 21:05