Uitslagenlijst Mastboscross

Breda - Zaterdag 27 januari 2018

VROUW, 7 KM NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly van Leeuwen
Sprint
55:22
2
Trudy Neger
Sprint
56:47
3
Marlies Koopman
Sprint
57:35
4
Florentine Smits-Raessens
Sprint
1:00:59
5
Marianne Achterberg
Sprint
1:13:42
6
Birgit Dielemans
Sprint
1:18:59
MAN, 7 KM NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet van der Graaf
Sprint
1:08:46
VROUW, 14 KM NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Janse
Sprint
1:13:40
2
Tiny Vertriest
Sprint
1:13:42
VROUW, CANI BIKE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mischa van Damme
Breda
10:54
2
Ilse Deborger
België
11:31
3
Pauline Zwaan
Uithoorn
12:04
4
Heidi Claessens
Essen
12:54
5
Yvonne Kramer
Susteren
18:12
MAN, CANI BIKE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Lemmens
België
10:31
2
Ard van Dijk
Assendelft
10:38
3
Willem Aalderink
Uithoorn
12:04
VROUW, CANI STEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Zwaan
Uithoorn
5:51
2
Rianne Berndsen
Loosdrecht
6:52
3
Magda Didier
België
6:55
4
Debbie van Dijk
Beerse
7:22
MAN, CANI STEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Dingemans
België
5:55
2
Ard van Dijk
Assendelft
6:32
VROUW, CANI LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mona Rahme
België
15:36
2
Ilse Deborger
20:25
3
Angelique Lagerwerf
Zevenbergen
21:54
4
Mariska Teurlings
Ven-Zelderheide
22:39
5
Anouk van der Werf
22:56
6
Rachelle Van Der Stap
Den Hoorn Zh
23:53
7
Joyce Dijkhuizen
Chaam
24:11
8
Francien Verheijen
Ulicoten
26:05
9
Debby Coolen
Nuenen
27:27
10
Marie-José Lucassen
Prinsenbeek
28:59
11
Veronique Guit
Geldrop
30:10
12
Demi Krol
Liempde
31:20
MAN, CANI LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Vork
Loenen aan de Vecht
14:13
2
Danny Lemmens
17:28
3
Roy Elmholdt
Zundert
18:00
4
Mfj Oosterdorp
Breda
19:15
5
Arjan Laseroms
AVO 1983
19:29
6
Roy Hendrickx
Beerse
19:44
7
Frans van der Wulp
THOR
20:50
8
Sjef Schijven
Spiridon
21:59
9
Harry Gerritse
Fortius
22:20
10
Marcel Cromsigt
Oss '78
23:51
11
Roelof van der Steen
26:30
12
Koos Planken
Delft
27:08
13
Daniel van Merrienboer
Tilburg
28:08
VROUW, TRAIL 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kasia Pietrzykowski
Oosterhout Nb
1:32:50
2
Rosanne Teeuwen
Rotterdam Atletiek
1:35:22
3
Anne Marsman
Breda
1:40:29
4
Claudia Fasol
Rotterdam
1:42:12
5
Sera Palings
Breda
1:44:31
6
Valerie Van Hooijdonk
Sprint
1:45:10
7
Sanne van Helmond
Sprint
1:45:10
8
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:46:43
9
Fleur Leijte-Pernet
Breda
1:48:22
10
Soraya Bouzidi
Lelystad
1:49:46
11
Birgit Dekkers
Sprint
1:49:56
12
ACT Jonker
Pernis Rotterdam
1:50:19
13
Beata Jednoróg
Breda
1:50:46
14
Georgette van Uden
Amsterdam
1:52:44
15
Elle Schoenmakers
Breda
1:57:52
16
Peggy de Kock
Tilburg
1:58:03
17
Willemien Gijsbers
Deurne
2:00:42
18
Monique Kokke
Westdorpe
2:02:19
19
Melanie van der Gaag
Maassluis
2:02:32
20
Elsa Sorgedrager
Amsterdam
2:03:41
21
Janina Jansen
Bavel
2:03:59
22
Audrey Storms
Oosterhout Nb
2:09:11
23
Gina Heuser
Ridderkerk
2:10:00
24
Christa van de Worp
Fijnaart
2:10:27
25
Madalitso van Bruggen
Delft
2:10:34
26
Maria Jose Zamora Rueda
Breda
2:12:42
27
Ellen Persoons
Alkmaar
2:14:06
28
Esther Stutvoet
Energie
2:17:10
29
Eline Terpstra
2:17:38
30
Mirjam Laurijssen-Mouw
Oosterhout Nb
2:18:22
31
Jolanda de Swart
Bavel
2:18:22
32
Moniek Kingma Schippers
avVN
2:23:43
33
Ilse Hanenberg
Oude-Tonge
2:27:04
34
Sarah Leuven
Roosendaal
2:27:41
35
Annet Super
Utrecht
2:27:41
36
Suzanne Kluijt
Rotterdam
2:29:27
37
Sofia Alvarez
Breda
2:33:58
MAN, TRAIL 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
1:14:07
2
Benny Poppe
Etten-Leur
1:20:47
3
Tijn Huberts
Barendrecht
1:21:46
4
Nick Van den Bleeken
Hoogerheide
1:24:18
5
Wilco Goorts
Lopersgroep Deurne
1:24:39
6
Bart-Jan Westerhof
Rotterdam
1:25:59
7
Bas van der Hijden
Veldhoven
1:26:15
8
Jan van Overbeeke
Breda
1:27:50
9
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
1:27:56
10
Martijn Rijbering
Breda
1:28:44
11
Maarten de Laat
Drunen
1:28:45
12
Rob Koolen
Hoogerheide
1:29:00
13
Mathijs van de Vrie
Breda
1:29:05
14
Tom Schenkels
Delft
1:30:08
15
Niels van Rijen
Dorst
1:30:10
16
Jessey Kasandikromo
Teteringen
1:30:13
17
Samy Woliner
Breda
1:30:22
18
Rémy Mol
Bavel
1:31:04
19
Wim de Neve
De Heen
1:31:58
20
Bert van Exsel
Sprint
1:32:13
21
Bob van Gaans
AVO 1983
1:32:42
22
Grzegorz Libert
Rijen
1:32:51
23
Richard de Vroome
Breda
1:34:00
24
Bart de Graaff
Breda
1:34:40
25
Pascal Perdaems
Nieuw-Vossemeer
1:35:20
26
Willem Sikkers
DAK
1:35:43
27
Jesse Budie
Terheijden
1:36:00
28
Erwin van der Linde
Vlissingen
1:36:12
29
Joost Leijte
Breda
1:36:24
30
Wesley Vogels
Deurne
1:36:56
31
Peter Honcoop
Spiridon
1:37:09
32
Albert de Rooij
Atledo
1:37:13
33
Michel Boon
Spiridon
1:37:19
34
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:37:21
35
Michiel Rombouts
Breda
1:37:52
36
Dries van Bavel
Minderhout
1:37:57
37
Lukasz Kowalczyk
Breda
1:38:07
38
Corné Aarts
Spado
1:38:11
39
Martijn Fock
Rotterdam
1:39:13
40
Alexander Keulemans
Breda
1:39:43
41
Marco Kerkhove
Roosendaal
1:39:44
42
Rudy Romme
Terheijden
1:39:50
43
Jan Mathieu
Turnhout
1:40:44
44
Christian le Sage
Atledo
1:41:42
45
Kees van Gool
No-Limits
1:42:09
46
Frank Tilburgs
Meer
1:42:13
47
Rober van Leipsig
Swalmen
1:42:16
48
Mark Gordijn
Nootdorp
1:43:21
49
Chris van der Horst
AV Standdaarbuiten
1:43:36
50
Pascal Paalman
's-Gravenhage
1:44:07
51
James Stangroom
Halsteren
1:44:53
52
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
1:44:53
53
Martijn van den Bosch
Sprint
1:45:10
54
Arjan Grooteman
Sprint
1:45:10
55
Alexander Spoelstra
Rotterdam
1:45:57
56
Toine Hooijen
Delft
1:46:02
57
Wessel van Meel
Zevenbergen
1:46:32
58
John Snijders
Terheijden
1:46:33
59
Johan van Loon
Geertruidenberg
1:46:34
60
Gijs van der Welle
Rotterdam
1:47:44
61
Jeroen van Leeuwen
Tilburg
1:48:21
62
Pieter Jansen
Sprint
1:48:26
63
Jody Borgers
Breda
1:48:32
64
Startnummer 2252
1:48:55
65
Nico Vandenberghe
Wilrijk
1:49:01
66
Evert Bot
Prinsenbeek
1:49:05
67
Paul Geerts
Zevenbergen
1:49:07
68
Alfons de Clercq
Capelle aan den IJssel
1:49:10
69
Michel Versteeg
Breda
1:49:18
70
Cees Duijndam
Wateringen
1:49:29
71
Ron Dijkhuizen
Chaam
1:49:32
72
Michiel Kroese
Lelystad
1:49:47
73
Frans Greve
Poeldijk
1:49:54
74
Mikal Lefevre
Breda
1:49:56
75
Startnummer 2250
1:49:59
76
Ruud Wessels
Waterweg
1:50:10
77
Johan van Wanrooij
Atledo
1:50:36
78
Rick Christianen
Prinsenbeek
1:50:46
79
Alex Terlouw
Zegge
1:50:56
80
Herbert Rijneveld
Huijbergen
1:51:01
81
Jos van Dorp
De Lier
1:51:11
82
Ron Kant
Dussen
1:51:27
83
Victor Bakker
Breda
1:51:33
84
Erik van der Linden
IJsselstein Ut
1:52:44
85
Jaap Majoor
Sprint
1:52:52
86
Barend Groote Schaarsberg
Breda
1:52:53
87
Rob Konings
Breda
1:53:03
88
Joris Rovers
Breda
1:53:07
89
Joost van den Heuvel
Oirschot
1:53:15
90
Ben Boelsma
AAV '36
1:53:25
91
Elger van Vooren
Breda
1:54:17
92
Oskar Baijens
Gloria
1:54:28
93
Rene De Vries
Breda
1:54:36
94
Peter de Koning
Bleiswijk
1:55:13
95
David Reijerkerk
Ulvenhout
1:55:16
96
Rogier van Dijk
Breda
1:55:35
97
Remco Geirnaert
Breda
1:55:36
98
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
1:55:58
99
Mat van Beek
Drunen
1:56:25
100
Reinier Cuperus
AAV '36
1:56:54
101
Joris Bressers
Tilburg
1:57:10
102
Ad Oomen
Sprint
1:57:43
103
Sjef van Hoof
No-Limits
1:58:58
104
Mark Kottmann
Rotterdam
1:59:01
105
Bob van der Hulst
Breda
1:59:01
106
John Snijders
Rotterdam
2:00:29
107
Arie Veth
Hardlopen.nl
2:01:40
108
Hans Stutvoet
Energie
2:01:54
109
Martin van Leeuwen
Sliedrecht
2:03:13
110
Klaas Kwint
AAV '36
2:03:23
111
Jaroslaw Smaza
Breda
2:03:38
112
Noud Hoek
Breda
2:04:14
113
Paul Eversteijn
Breda
2:04:16
114
John Sibens
Bergen op Zoom
2:05:31
115
Jacob Twigt
Bergen op Zoom
2:05:33
116
Patrick Schuerman
Tilburg
2:06:37
117
Jurgen Philipsen
Middelburg
2:07:48
118
Kot Daniel
Breda
2:08:21
119
Willem Huijben
Oosterhout Nb
2:09:11
120
Marc Delgijer
Prinsenbeek
2:10:10
121
Marcel Tjemmes
Breda
2:11:16
122
Ruud van der Geugten
IJsselstein Ut
2:13:58
123
Serge Schoutens
Chaam
2:16:26
124
Matthijs Prudhomme
Rotterdam
2:16:27
125
Peter van Meijeren
Wernhout
2:17:06
126
Raymon Rüter
Rotterdam Atletiek
2:27:05
127
Guus Janssen
Dordrecht
2:32:04
VROUW, CANI KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monah Rahme
België
6:54
2
Ilse Deborger
België
8:59
3
Michelle Raas
Temse
9:48
4
Angelique Lagerwerf
Zevenbergen
9:54
5
Marianne Nijholt
's-Gravendeel
10:06
6
Rianne Berndsen
Loosdrecht
11:12
7
Joyce Dijkhuizen
Chaam
11:12
8
Mischa van Damme
Breda
11:14
9
Denise Koenraadt
12:12
10
Renate Hack
12:58
11
Marga Wagemakers
Bavel
13:08
MAN, CANI KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Boonman
Breda
7:00
2
Danny Lemmens
België
7:35
3
Thijmen van Hoof
DAK
7:58
4
Arjan Laseroms
AVO 1983
8:37
5
Frans van der Wulp
THOR
9:16
6
Raymond Oorthuis
Amersfoort
10:12
VROUW, TRAIL 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van Oudenaarden
De Langstraat
57:06
2
Anouk Kerstens
Olympia Halsteren
1:04:25
3
Lara van de Lande
Rotterdam
1:04:35
4
Boukje Schellens
Tilburg
1:08:33
5
Corine Rotteveel
De Spartaan
1:10:02
6
Marianne Bom
Breda
1:10:10
7
Mira Ooijen
Zevenbergen
1:10:13
8
Hedy De Smet
Prinsenbeek
1:10:29
9
Cora Ruiter
Krimpen aan den IJssel
1:10:53
10
Linda van Rijn
Baarle-Nassau
1:11:56
11
Kirsten van der Kuijl
Breda
1:13:41
12
Leonie Knoppers
Rotterdam
1:15:34
13
Brigitte Hoogendoorn
Rotterdam
1:16:15
14
Inge Otten
Sprint
1:16:32
15
Debby Heestermans
Sprint
1:16:32
16
Petra Loose
Strijen
1:16:39
17
Sanne van Alphen
Made
1:17:09
18
Jacqueline Botermans
Raamsdonksveer
1:17:12
19
Karolien Koolhof
Breda
1:17:13
20
Audrey Hemler
Rotterdam
1:17:16
21
Mandy van Dongen
Breda
1:17:28
22
Auke Deunk
Breda
1:18:00
23
Hanneke Bakkum
Sprint
1:18:28
24
Sarissa de Leeuw
Prinsenbeek
1:18:49
25
Narda Eijkelenboom
Utrecht
1:19:14
26
Emmaly van Steen
Etten-Leur
1:19:16
27
Kim Vergauwen
Minderhout
1:19:16
28
Viola van Onselen
Breda
1:19:20
29
Sacha Loonen
Sprint
1:19:27
30
Sandra Knook
Breda
1:19:43
31
Jolanda Prinsen
Breda
1:20:09
32
Mcc Verhaak
Breda
1:20:30
33
Mieke Boerrigter
Breda
1:20:31
34
Anne Mieke Don
Sprint
1:20:31
35
Carina Visser
Energie
1:20:36
36
Wilma Punt
Breda
1:21:02
37
Arieke Knook
Breda
1:21:03
38
Mariëlle van Mierlo
Breda
1:21:05
39
Sandra van den Elshout
Terheijden
1:21:05
40
Lisanne Steggerda
Terheijden
1:21:05
41
Chantal Bot
Prinsenbeek
1:21:21
42
Ria Schalk
Prinsenbeek
1:21:36
43
Esther Villanueva
Geertruidenberg
1:21:46
44
Ingrid van Doesburg
Breda
1:22:03
45
Cindy de Bok
Geertruidenberg
1:22:30
46
Catharina Peekstok
Waalwijk
1:23:24
47
Rianne Bekkers
Goudswaard
1:25:34
48
Sabina Lambregts
Roosendaal
1:25:38
49
Petra Drijkoningen
Veldhoven
1:26:07
50
Chantal Chaudron
WZK Tri Team Wassenaar
1:26:14
51
Debbie Molendijk
Spijkenisse
1:26:56
52
Tessa de Winter
Ulvenhout
1:27:24
53
Wendy van Wijk
Werkendam
1:27:27
54
Jolanda Oostendorp
Harmelen
1:27:41
55
Trudy van der Horst
AV Standdaarbuiten
1:27:45
56
Marieke de Wever
Sprint
1:28:28
57
Saskia van der Heijden
Breda
1:28:50
58
Sanne van Rheenen
Breda
1:29:31
59
Hanneke van Oijen
Breda
1:29:31
60
Wendy Dujardin
Breda
1:29:31
61
Jessica Sijsenaar
Wassenaar
1:29:39
62
Sandra van der Graaff
Ridderkerk
1:31:40
63
Maria Hurtado
Fortius
1:31:40
64
Angela Neggers-Palotás
Road Runners Etten-Leur
1:32:33
65
Kristel Klitsie
Sprint
1:32:36
66
Martine de Vries
Breda
1:33:29
67
Coosje van Bruggen
Rotterdam
1:35:48
68
Anja de Blanken
Sprint
1:38:57
69
Gerlinde Heuts
Sprint
1:39:32
70
Judith Geerts
Sprint
1:39:32
71
Christine Kant
Dussen
1:43:22
MAN, TRAIL 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
49:10
2
Jeffrey Vork
Nederland
50:23
3
Marijn Wouters
Utrecht
52:41
4
Ward van Roy
Arendonk
53:13
5
Tom Michielsen
Baarle-Nassau
54:32
6
Sijbren Klitsie
Sprint
55:20
7
Matthijs Glerum
Rotterdam
56:54
8
Joey Oomen
Breda
57:27
9
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
58:14
10
Sean McKeown
Terheijden
58:26
11
Kees van Dongen
Sprint
59:28
12
Leon 't Hooft
Breda
59:44
13
Thomas Mol
Breda
1:00:00
14
Greg van der Velde
Fortius
1:00:07
15
Leon Sleven
Bavel
1:00:11
16
Chris van der Zwet
Roelofarendsveen
1:00:18
17
Frank Visser
Delft
1:00:21
18
Marcus Seume
Breda
1:00:24
19
Kevin Schelvis
Sprint
1:00:24
20
Sander Pleijte
Breda
1:00:33
21
Niels van Rijn
RRZ
1:00:39
22
Michael Pijnenburg
Breda
1:01:25
23
Henk Bierlee
Amsterdam
1:01:51
24
Raoul Kanters
Groene Ster
1:02:27
25
Vincent van Nunen
Breda
1:02:34
26
Erwin Brosens
Sprint
1:02:40
27
Tim Bosmans
Breda
1:02:47
28
Gert-Jan Embrechts
Made
1:03:01
29
Gert-Jan Lasterie
Utrecht
1:03:03
30
Martijn Bruinsma
Breda
1:03:19
31
Ben Vork
Loenen aan de Vecht
1:03:22
32
Jacco van der Poel
Heenvliet
1:03:44
33
Ruud Stienissen
Teteringen
1:03:52
34
Stefan Picavet
Sprint
1:03:54
35
Sander Blom
Goirle
1:03:58
36
Sander Thijs
THOR
1:04:02
37
Peter Rockx
Klein Zundert
1:04:08
38
Hans de Graaf
Duiven
1:04:08
39
Ferry Holierhoek
Breda
1:04:17
40
Hugo Kerkhof
Teteringen
1:04:17
41
Simon Hooglugt
Breda
1:04:33
42
Startnummer 1262
Breda
1:04:33
43
Jacobus Van der Salm
Amsterdam
1:04:50
44
John van Mersbergen
Drunen
1:04:59
45
Thijs Bodmer
Breda
1:04:59
46
Tim Greve
Naaldwijk
1:05:18
47
Timo Schuurbiers
Breda
1:05:35
48
Joep Kolk
Breda
1:05:38
49
Kenneth Oppermans
Breda
1:05:49
50
Cees Biemans
Breda
1:06:24
51
Roel Klei
Breda
1:07:27
52
George Nikolakopoulos
Schoonhoven
1:07:33
53
Jan Klaassen
Rucphen
1:08:05
54
Jean-Paul Lokers
Zevenbergen
1:08:15
55
Mirko de Ponti
the Hague Road Runners
1:08:21
56
Wouter van der Wilden
Oosterhout Nb
1:08:23
57
Menno Stam
Almere
1:08:53
58
Ernstjan Overduin
Dordrecht
1:09:07
59
Carlo Foesenek
Breda
1:09:18
60
Erik de Jong
Breda
1:09:26
61
Michel van Althuis
Breda
1:09:31
62
Frans Wijnen
Tilburg
1:09:36
63
Wim Klerkx
Veldhoven
1:09:38
64
Zeno Korsmit
Breda
1:09:47
65
Manolis Geldermans
Lopersgroep Deurne
1:10:00
66
Olaf Linders
THOR
1:10:01
67
Martijn Swinkels
Breda
1:10:07
68
Teele Westerhuis
Strijen
1:10:10
69
Tom Wijnands
Breda
1:10:27
70
Adri Kapitein
Breda
1:11:02
71
Joost Huijgen
Eindhoven
1:11:02
72
Angelo Pico
Raamsdonksveer
1:11:06
73
Martin Eijkelenboom
Oud-Beijerland
1:11:12
74
Frank van den Noort
Zevenbergen
1:11:28
75
André Kloosteer
Breda
1:11:31
76
Sander Jansen
St. Willebrord
1:11:41
77
Johan Kramer
Oosterhout Nb
1:12:00
78
Ivar Pulleman
Breda
1:12:01
79
Danny van der Stok
Zevenbergen
1:12:24
80
Stephan Elst
's Gravenmoer
1:12:28
81
Willem van Heerebeek
Best
1:13:23
82
Willem Breel
Best
1:13:23
83
Carlo Wesseling
Breda
1:13:35
84
Paul Leliefeld
Breda
1:13:35
85
Ronald van der Ven
Breda
1:13:45
86
Peter Jobse
Breda
1:13:51
87
Steven Tuijp
Hoogstraten
1:14:02
88
Ruud Verhoeve
Breda
1:14:19
89
Paul Mol
Etten-Leur
1:14:22
90
Ronnie de Rooij
Oudenbosch
1:14:29
91
Wouter Schelvis
Sprint
1:14:33
92
Ronald Leunisse
Breda
1:14:48
93
Niek Oostvogels
Amsterdam
1:14:57
94
Sander van de Giesen
Breda
1:15:05
95
Andries de Jonge
Breda
1:15:32
96
Marc Vermeiren
Brecht
1:15:37
97
Jacques Bonewit
Papendrecht
1:15:57
98
Richard van der Valk
Breda
1:15:58
99
Joop Plukkel
Breda
1:16:00
100
Guus van Muijlwijk
Utrecht
1:16:16
101
Pepijn Tuinier
Breda
1:16:17
102
Peter Hekker
Sprint
1:16:32
103
Peter Gerritsen
Maassluis
1:16:37
104
Robert van Opdorp
Breda
1:16:42
105
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
1:17:13
106
Marcel van Beek
Etten-Leur
1:17:14
107
Wil Dieleman
Breda
1:17:32
108
Ben Hermelen
Sprint
1:18:29
109
Stefan van Amersfoort
Achil '87
1:19:23
110
Nino Detmar
Breda
1:19:33
111
Boudewijn Stumpe
Breda
1:19:44
112
Sean Verhage
Prinsenbeek
1:19:44
113
HJ van der Kooij
Breda
1:20:42
114
De Graaf
Breda
1:20:53
115
Rob Gebuis
Breda
1:20:54
116
Gilbert Gerrmann
Woerden
1:20:55
117
Rob Scholtens
Tilburg
1:21:09
118
Edwin Karreman
Alblasserdam
1:21:15
119
Jurgen Vestergaard
Breda
1:21:58
120
Startnummer 1408
1:22:01
121
Robin Schalken
Waalwijk
1:23:23
122
Jimmy van Eekelen
Goudswaard
1:25:34
123
Toon Ligtenberg
Bavel
1:25:40
124
Dave van Dalen
Spijkenisse
1:26:56
125
Bart Slaghekke
Sprint
1:27:19
126
John van Nieuwaal
Vuren
1:27:41
127
Sam Hendriks
Breda
1:28:50
128
Alfred Kool
Barendrecht
1:32:37
129
Marthy Doemar
Breda
1:39:32
130
René de Blanken
Breda
1:39:54
BEDR, BEDRIJVENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van den Dungen
Bluekens Truck en Bus BV
21:09
2
Styn Mulderink
koch advocaten
22:15
3
Jelmer de Maat
Netvlies
24:26
4
Johan Vissers
Bluekens Truck en Bus BV
25:21
5
Duncan Voeten
Dennenlucht Breda
25:42
6
Hugo Leijdekkers
Netvlies
25:46
7
Philip Lomans
Netvlies
26:12
8
Ed Mulderink
koch advocaten
26:19
9
Salva Martinali
Dennenlucht Breda
26:33
10
Sylvia Smilde
Netvlies
26:39
11
Jaco Overbeeke
Bluekens Truck en Bus BV
26:43
12
Marc Baelemans
Bluekens Truck en Bus BV
27:15
13
Davey Brons
Bluekens Truck en Bus BV
27:17
14
Martijn van Hoof
Netvlies
27:25
15
Ellen van den Corput
Stadsarchief Breda
27:52
16
Peter van Aert
Bluekens Truck en Bus BV
28:13
17
Coen Verwijmeren
Dennenlucht Breda
29:00
18
Ingeborg Duijts
koch advocaten
29:03
19
Frank van Gelder
Stadsarchief Breda
29:27
20
Bart Zuidgeest
Bluekens Truck en Bus BV
29:44
21
Glenn Breewel
Bluekens Truck en Bus BV
30:21
22
Mike Bogaers
Bluekens Truck en Bus BV
31:06
23
Terence de Ronde
Bluekens Truck en Bus BV
31:17
24
Lianne Versluis
koch advocaten
31:47
25
Wouter Anemaat
Dennenlucht Breda
32:41
26
Kik Dekkers
Dennenlucht Breda
32:41
27
Ynze Alkema
Stadsarchief Breda
38:25
28
Joris Verhoeven
Stadsarchief Breda
38:33
www.uitslagen.nl
28-01-2018 09:27