Uitslagenlijst Zwemloop Vlissingen

Vlissingen - Zaterdag 27 januari 2018

H18, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens de Ridder
Unltd.
54:39
H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David De Grooff
Borgerhout
50:51
2
Jesse Lormans
Lichtaart
51:57
3
Rob Musters
Tri Team Kijani
52:12
4
Niels Horsten
Vosselaar
52:16
5
Sander de Bart
TVB
52:24
6
Tom Erpelinck
Hengstdijk
55:45
7
Arno Lambrecht
Kuurne
55:49
8
Gregory Berghmans
Kapellen
56:35
9
Raoul van den Hoven
Middelburg
1:05:25
10
Pieter Goud
Oostdijk
1:08:51
11
Mark van Aert
Prinsenbeek
1:13:46
12
Arne-Willem Kroonen
Heerlen
1:18:11
13
Thijs van den Broek
Dieren
1:18:44
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
Roosendaal
56:42
2
Dennis Heilbron
Siosport
59:48
3
Cor de Ridder
adsv Dynamica
1:05:45
4
Jurgen Lazaroms
Toga
1:08:19
5
Lennart Piek
Hulst
1:09:06
6
Erik Bassie
Rijnmond
1:14:38
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
58:47
2
Peter Koedood
Rotterdam
1:00:31
3
Cees Den Dunnen
Rijnmond
1:00:47
4
Pieter van Hal
Spado
1:02:53
5
Frans Rijpers
WBTV
1:09:29
6
William van Overveld
Roosendaal
1:11:18
7
Toine van Gils
Dongen
1:11:59
8
Pieter Moelker
Kloetinge
1:15:02
9
Gerard Oomen
Rijnmond
1:21:59
10
Peter Maranus
Aagtekerke
1:25:27
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfried de Kort
Axel
1:10:40
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:19:22
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juriena de Vries
Tri Team Kijani
58:53
2
Lotte De Vet
Wuustwezel
1:02:57
3
Emke Erpelinck
Philippine
1:09:37
4
Annelotte van Dieren
Wageningen
1:10:26
5
Berteke de Jong
Rotterdam
1:10:41
6
Evie van den Ouweland
Valkenswaard
1:13:27
7
Eva van Hoek
Middelburg
1:17:54
8
Samantha van Aert
Prinsenbeek
1:20:36
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
Brielle
1:02:22
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Verhulst
Westkapelle
1:17:16
2
Dita Daalmeijer
Vlissingen
1:18:30
3
Jacqueline Stouten
Dongen
1:24:38
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Toga
34:27
2
Kyan Janssens
Wuustwezel
39:25
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Martinot
De Langstraat
32:06
2
Tim Vervuurt
Middelburg
37:24
3
Tim Manders
De Langstraat
37:29
4
Stan Elenbaas
Goes
42:33
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieter Boeye
Wilrijk
26:50
2
Robbe Janssens
Wuustwezel
29:19
3
Stef Coninx
Wuustwezel
30:34
4
Dennis Boonman
Philippine
34:44
5
Jurgen Saurens
Wemeldinge
35:38
6
Philip Ottevanger
Breda
36:46
7
Jesper Poppe
Middelburg
37:33
8
Jan Tenvelde
TVB
45:17
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Izar van Gool
TVB
30:25
2
Redmer Bultema
Dordrecht
31:29
3
Kees Akershoek
Ouddorp Zh
36:30
4
Nico Elenbaas
Goes
42:33
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Boonman
Kapelle
39:16
2
Dick Janson
Rotterdam
40:35
3
Jan Rombout
adsv Dynamica
44:27
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
TVB
38:11
2
Karel van Kuijck
WBTV
44:55
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
Triathlon Club Maastricht
46:46
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita van den Ouden
TVS '90
35:18
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Vermeylen
Averbode
28:55
2
Eva Cornelisse
Tri Team Kijani
31:19
3
Nelleke Baldé
Siosport
34:35
4
Nicole Wondergem
Middelburg
40:17
5
Aukje Steijvers
Maasbree
41:50
6
Lisbeth Hofkens
Wuustwezel
52:55
7
Bianca de Pooter
NSTV Trion
53:22
8
Giuditta Farci
Schiedam
57:16
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nancy Hajos
Middelburg
44:51
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
38:37
2
Christine Balkenende
Goes
43:26
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie van Kleven
Vlissingen
47:19
H0, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Muataz Sahari
Rotterdam
28:22
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
18:45
2
Olivier Klaver
Essen
18:55
3
Stijn Koole
Zoutelande
20:01
4
Mohamed Sahari
Rotterdam
27:51
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Krimpenerwaard
16:45
2
Mart Koedood
Rotterdam
18:10
3
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
20:42
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
21:40
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
18:26
2
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
19:01
3
Marit van Krimpen
Barendrecht
21:58
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kylian Minnaar
Middelburg
10:35
2
Sylvan Romeijnsen
Middelburg
10:56
3
Corstian Hage
Arnemuiden
11:54
4
Weshley Joosse
Arnemuiden
11:55
5
Bort Koelewijn
Vlissingen
13:33
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
10:49
2
Coline van den Barselaar
Middelburg
11:17
3
Lisa Koole
Zoutelande
11:40
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Jongepier/Rudi Geerse
Middelburg
1:05:28
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamara Winnemuller/Guido Jonkers
TVB
29:48
2
Alexander Klaver
Essen
33:02
www.uitslagen.nl
28-01-2018 14:34