Uitslagenlijst Beers Binnenmaas Cross

Mijnsheerenland - Zondag 21 januari 2018

VROUW, 5 KM CROSS CIRC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katharina de Kool
Zuid-Beijerland
24:58
2
Nathasja Poots
Rotterdam
25:04
3
Shirley van Beers
Nederland
26:00
4
Puck Malais
Oud-Beijerland
26:16
5
Claudia Klootwijk
Oud-Beijerland
26:18
6
Marjoke Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
27:03
7
Heleen van der Linden
Rotterdam
28:00
8
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
29:04
9
Jenneley van Pelt
Oud-Beijerland
29:19
10
Miranda Noordam
Schipluiden
29:33
11
Cora Zegers
Strijen
31:19
12
Monique van Kesteren
Oud-Beijerland
32:32
13
Sandra Kannekens
Zuid-Beijerland
33:05
14
Simone Hartong
Rotterdam
34:32
15
Caroline van der Ree
Zuid-Beijerland
34:34
16
Jetske Schipper
Piershil
35:22
17
Patricia van Keeken
Pijnacker
35:23
18
Ellen Bosch-Kossen
Oud-Beijerland
35:43
19
Ingeborg Malais
Oud-Beijerland
35:45
20
Marieke van Halm
Papendrecht
37:01
21
Greetje Samson
's-Gravendeel
37:04
22
Anneke Belder
Mijnsheerenland
40:34
MAN, 5 KM CROSS CIRC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Björn van Vliet
Heinenoord
19:23
2
Thierry van Keeken
Pijnacker
19:49
3
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
19:58
4
André de Geus
Hardinxveld-Giessendam
20:03
5
Michel de Vos
Barendrecht
21:22
6
Maurice Dingenouts
Barendrecht
21:29
7
Sander van Dijk
Nederland
22:27
8
Wouter Schipper
Spijkenisse
22:55
9
Maarten Schipper
Spijkenisse
22:59
10
Harry Gerritse
's-Gravendeel
23:00
11
Marcel van der Waal
Zuid-Beijerland
23:12
12
Willem Bosch
Oud-Beijerland
23:30
13
Arjan van der Velde
Nieuw-Beijerland
23:33
14
Aat van Beers
Nederland
23:35
15
Hans Barendregt
Goudswaard
23:42
16
John van Beers
Nederland
24:35
17
Rob van der Zwaan
Rotterdam
25:34
18
Richard van der Maas
Oud-Beijerland
25:35
19
Raf Malais
Oud-Beijerland
26:04
20
Meine van der Graaf
Numansdorp
27:52
21
Martijn Bouman
Goudswaard
28:11
22
Tony Vonk
Naaldwijk
28:30
23
Pieter Barendregt
Oud-Beijerland
29:10
24
Martin de Looff
Nederland
30:24
25
André van der Giessen
Oud-Beijerland
32:32
VROUW, 10 KM CROSS CIR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Hulleman
Oud-Beijerland
41:49
2
Ellen Zaal
Dordrecht
46:48
3
Joyce Mulder
Dordrecht
51:06
4
Marianne Bestebreur
Numansdorp
51:19
5
Astrid Skarp
Rotterdam
53:49
6
Suanne bitter
Willemstad Nb
54:35
7
Petra Loose
Strijen
56:06
8
Daphne Andeweg
Oud-Beijerland
56:38
9
Naomi
Dordrecht
56:53
10
Lianne Leeflang
Breda
57:43
11
Natasja Olffers
Dordrecht
57:53
12
Diantha Meiring
Dordrecht
57:54
13
Katalin Hermsen - Keijzer
Nieuwegein
58:46
14
Francien Kleinendorst
Oud-Beijerland
59:19
15
Laura van der Waal
Papendrecht
1:00:59
16
Annemiek Nusteling
Ridderkerk
1:01:00
17
Bianca Lageweg
's-Gravendeel
1:01:03
18
Diane Meinster
Zuid-Beijerland
1:01:25
19
Marian Kil
Schiedam
1:02:12
20
Sasha Bodegom
Mijnsheerenland
1:02:17
21
Ilvi Van Den Berg
Zwijndrecht
1:04:46
22
Hillie Lievaart
Mijnsheerenland
1:04:57
23
Gerda Leeuwenburgh
Zuid-Beijerland
1:04:59
24
Iris Nouwens
Dirksland
1:05:18
25
Marleen in 't Veld
Heinenoord
1:07:23
26
Ada in 't Veld de Reus
Heinenoord
1:07:30
MAN, 10 KM CROSS CIR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
34:22
2
Jorden van Luxemburg
Utrecht
36:07
3
Martin Campo
Oud-Beijerland
38:39
4
Robin Robart
Strijensas
39:01
5
Alex de Langen
Oud-Beijerland
40:12
6
Alex Bouthoorn
Rotterdam
40:39
7
Eric den Outer
Oud-Beijerland
43:18
8
Richard Nusteling
Ridderkerk
43:51
9
Jens de Jong
Puttershoek
44:02
10
Rene Kruis
Rotterdam
44:32
11
Melvin Klok
Zuid-Beijerland
44:37
12
Stephan van Driel
Klundert
44:39
13
Daniel van Peperstraten
Sommelsdijk
45:26
14
Dave van Leeuwen
Puttershoek
45:28
15
Edwin de looff
Pernis Rotterdam
45:33
16
Irvin van der Waal
Papendrecht
46:23
17
Ray Teuling
Heinenoord
47:18
18
Frans den Outer
Oud-Beijerland
47:26
19
Alex elbers
Zuid-Beijerland
47:51
20
Kevin van den Hoek
Nederland
48:09
21
Hans Eekhof
Mijnsheerenland
48:18
22
Pablo Rincon
Nederland
48:50
23
Eelco Fortuin
Strijen
48:52
24
Jan vos
Zuid-Beijerland
49:01
25
Jeroen Schmidt
Oud-Beijerland
49:04
26
Gertjan Krab
Numansdorp
49:06
27
Niels Boot
Goedereede
49:23
28
Jarno Stuurman
Spijkenisse
49:31
29
Stefan vd Spek
Dordrecht
51:04
30
Teun Noordhoek
Numansdorp
51:14
31
Michiel van Westrenen
Ridderkerk
51:31
32
John van de Laar
Rhoon
52:25
33
Martijn den Ouden
Nederland
52:55
34
Tim van der Horst
Nederland
53:14
35
Martijn Hordijk
Oud-Beijerland
54:00
36
Leo Petersen
Numansdorp
54:29
37
Van Doren
Barendrecht
57:12
38
Murk Blankevoort
Willemstad Nb
58:03
39
Patrick van Kesteren
Oud-Beijerland
1:01:26
40
Michel van Ruiven
Mijnsheerenland
1:02:04
41
Ad vd Griend
Zuid-Beijerland
1:03:13
42
John Beijeman
Rhoon
1:08:55
VROUW, 5 KM BINNENMAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Loohuis
Oud-Beijerland
24:37
2
Ilonka Hesseling
Delft
26:09
3
Denise Van Leeuwen
Oud-Beijerland
27:32
4
Evelyne Tol
Oud-Beijerland
29:23
5
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
29:34
6
Miranda Koelewijn
Oud-Beijerland
30:18
7
Puck Fortuin
Strijen
30:31
8
Angelique van Wijk
Oud-Beijerland
31:24
9
Sandra Hilhorst
Oud-Beijerland
32:35
10
Susanne Kocatepe
Schiedam
39:46
11
Ceyda Kocatepe
Schiedam
39:47
MAN, 5 KM BINNENMAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van der Wilt
Rotterdam
18:13
2
Peter van Beek
Rotterdam
24:29
3
Raynor Gevelaar
Nederland
24:33
4
Arie 't Hooft
Numansdorp
28:38
5
Steven van Wijk
Oud-Beijerland
28:49
6
Raynor Gevelaar
Nederland
30:19
7
Eelco Fortuin
Strijen
30:33
8
Dave van Twist
's-Gravendeel
34:10
9
Ed Jongste
Nederland
35:59
10
Tolga Kocatepe
Schiedam
39:49
VROUW, 10 KM BINNENMAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline de Looff
Hoogvliet
48:17
2
Petra Hitsert
Oud-Beijerland
49:50
3
Carla van den Berg
Numansdorp
58:30
4
Conny Fortuin
Strijen
1:00:07
5
Tamara Dijkstra
Dordrecht
1:03:36
6
Karen Ketting
Oud-Beijerland
1:05:00
MAN, 10 KM BINNENMAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees de Winter
Rotterdam
37:48
2
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
38:06
3
Marcel Fiering
Spijkenisse
38:31
4
Jeroen Schaap
Pijnacker
40:08
5
Cees de Geus
's-Gravendeel
41:37
6
Jan van Bennekom
Heinenoord
42:19
7
Rien van Vossen
Halsteren
42:25
8
Harry Bogaerds
Willemstad Nb
45:37
9
Cees van Es
Oud-Beijerland
48:34
10
Jan Selten
Numansdorp
48:54
11
Pieter Lak
Mijnsheerenland
48:59
12
Hans Selten
Rotterdam
49:07
13
Sjoerd ter Riet
Strijen
51:34
14
Reinier Mommers
Mijnsheerenland
51:57
15
A Heemskerk
Diemen
53:54
16
Leo Klootwijk
Numansdorp
57:30
17
Willy Herrebout
Mijnsheerenland
59:16
18
Ronald van den Berg
Numansdorp
1:01:07
19
Loekie Leiwakabessy
Krimpen aan den IJssel
1:02:19
www.uitslagen.nl
28-01-2018 21:03