Uitslagenlijst 54ste Abdijcross

Kerkrade - Zondag 21 januari 2018

MSEN, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben A'Campo
ATAC
19:18
2
Koen Huizinga
Schinnen
19:29
3
Mario Braun
Aken
20:52
4
Robbert de Veen
Kerkrade
21:49
5
Robbert Weening
STB
22:51
6
Glenn Kelckermans
Balen
23:15
7
Niels Lejeune
Landgraaf
23:54
8
Stephan Theunissen
Stein Lb
24:29
9
Christian Barnstein
Bocholtz
24:34
10
Boy de Veen
Kerkrade
24:49
11
Ties Toussaint
Movare
25:10
12
Jonas Polis
TV Roetgen
25:11
13
Maickel Beekelaar
Heerlen
25:19
14
Guy Maes
Bocholtz
26:16
15
Roel Wevers
Movare
26:45
16
Mitchell Hellenbrand
Kerkrade
27:08
17
Didier Pluijmen
Hulsberg
27:24
18
Tom Peters
Movare
28:00
19
Rob Conraads
Movare
29:27
20
Gregor Migas
Alsdorf
29:56
21
Bart Alofs
Movare
30:28
22
Tom Fiegenschuh
IAC Düren
30:58
23
Gideon Breuls
Movare
33:46
VSEN, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inez Curfs
Kerkrade
25:58
2
Carmen Acampo
Movare
29:31
3
Johanna Heidrich
Herzogenrath
30:57
4
Reineke Eijkemans
Movare
33:04
5
Nadine Wolter
Aachen
33:16
6
Ester Smeets
Kerkrade
33:37
7
Lonneke Meersschaert
Beek Lb
34:56
8
Sandy Kramer
Brunssum
34:57
9
Linda Kremer
Herzogenrath
35:19
10
Ailin Tan
Movare
35:57
11
Damaris Smit
Movare
36:07
12
Stephanie Leschnik
Aachen
36:59
13
Saskia Reumkens
Movare
37:38
14
Stephanie Bedra
LG Stolberg
38:03
M35, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Rutten
Kerkrade
23:52
2
Bjorn Orth
Movare
24:29
3
Andreas Canu
Alemannia Aachen
24:46
4
Bram Defesche
Movare
25:23
5
Gottfried Winkler
Stolberg
30:05
6
Yves Debacke
Stolberg
31:07
7
Tim Schumacher
Aachen
36:59
V35, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah Kirner
Alsdorf
23:26
2
Carmen Jacobs
STB
25:18
3
Audrey de Wijs
STB
27:15
4
Claudia Beckers
STB
28:13
5
Linda Raes
Brunssum
34:58
6
Cynthia Weng
STB
37:11
M40, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastian Hannemann
Stolberg
25:28
2
Patrick Bruininks
Movare
29:37
3
Patrick Schaaf
Landgraaf
29:41
4
Michiel Sluijsmans
Spaubeek
30:18
5
Guido Bonten
Movare
30:35
6
Maikel Kooten
Movare
37:38
V40, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantalle Koeken-v Boekel
Heerlen
28:05
2
Gaby Schmitt
Aachen
31:51
3
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
33:00
4
Séverine Florie
Movare
33:18
5
Bianca Oostman
Groningen Atletiek
34:43
M45, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Bruls
Hoensbroek
21:01
2
Frank Rheinfelder
Geilenkirchen
23:02
3
Sascha Bergerhausen
Eschweiler
23:54
4
Laurens Slaats
Lopers Company
27:43
5
Gerard Alofs
Movare
31:18
6
Steven Magdelyns
Achilles-Top
31:47
7
Ron Uranka
Kerkrade
31:58
8
Guido Becholtz
Kerkrade
33:50
9
Danny Roufs
Lopers Company
35:22
10
Guido Bürschgens
Herzogenrath DJK
38:11
11
Valentin Bündgens
Alemannia Aachen
53:35
V45, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marl Nelissen
Movare
30:11
2
Claudia Polis
TV Roetgen
31:04
3
Desiree van Puijvelde
AVON
34:34
4
Nicole Hoverath
Herzogenrath DJK
38:11
M50, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Slawomir Adam Rogalski
IAC Düren
21:57
2
Frans Hool
Lopers Company
22:55
3
Peter Kelchtermans
Balen
24:58
4
Patrick Conemans
Kerkrade
26:41
5
Gerd Kremer
Herzogenrath
27:01
6
Frank Schmidt
Aken
27:07
7
Frank Rietbroek
Roermond
28:38
8
Ron Cremers
Sittard
29:04
9
John Wevers
Movare
30:49
10
Olaf Haase
Zülpich
30:56
11
John Schoeters
Achilles-Top
31:06
12
Holger Schüttrumpf
Baesweiler
31:20
13
Frank Kouchen
Herzogenrath ( DJK)
31:44
14
John Evertz
Kerkrade
32:24
15
Axel Bedra
LG Stolberg
33:32
16
Christian Dreihöfer
Aken
37:16
V50, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Karl
Eschweiler
25:09
2
Hubertine Höppener
Movare
28:31
3
Birgit Nolte
Herzogenrath
30:23
4
Peet Acampo
Movare
31:06
5
Uta Kouchen
Herzogenrath ( DJK)
31:44
6
Claudia Kremer
Herzogenrath
32:25
7
Dorothee Praum
Landgraaf
33:15
8
Veron Jongstra
Kerkrade
33:27
9
Jolanda Peters
Geleen
36:21
10
Josiane Mergelsberg
Amel
37:01
M55, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hub Kurvers
Lopers Company
23:29
2
Marcel Recker
Amel
24:45
3
Boy van Oppen
Stein Lb
25:15
4
Paul Jacobs
STB
25:54
5
Ralph Finken
Mönchengladbach
26:34
6
Dieter Bauch
Aachen
28:08
7
John van Puijvelde
AVON
30:00
8
Kurt Schröder
DJK Gillrath
31:07
9
René Coenen
Heerlen
33:54
10
William Willems
STAP
42:07
V55, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie Jacobs
STB
28:11
2
Anjolie Deguelle
Heerlen
28:42
M60, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
28:34
2
Anton Gruben
Jülich
30:37
3
Harry Hamers
Simpelveld
35:17
V60, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Rovers
Lopers Company
28:01
2
Marlies Wolter
Lopers Company
31:39
3
Petra Geurts
Achilles-Top
45:38
M65, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Bodelier
Lopers Company
26:45
2
Caspar Wijnen
Wijlre
29:39
3
Gerard van den Boom
Achilles-Top
33:20
M70, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Pfeifer
Stein Lb
36:03
M75, 5200M RECR/BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimer Wick
SV Germania
33:00
2
Peter Mergelsberg
Kelmis
39:05
MD, 1750M MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
6:37
2
Evi Falkena
Flevo Delta
6:47
3
Sophie Eikendal
Ciko '66
6:49
4
Femke Yska
Horror
6:57
5
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
6:58
6
Hebe Chadwick
AV '40
7:03
7
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:05
8
Amy de Graaf
AV '56
7:06
9
Merel Veltman
Almere '81
7:10
10
Anouk Boomaerts
DJA
7:12
11
Isis Levels
Scopias
7:13
12
Jana Nagtegaal
AAV '36
7:14
13
Anniek van Triest
Clytoneus
7:28
14
Lisan Stijnen
Caesar
7:30
15
Yzara van der Born
AAV '36
7:31
16
Gonda Boer
Energie
7:38
17
Ancia van den Bos
THOR
7:59
18
Merlijne van Doorn
Atverni
8:04
19
Maartje Vervuren
STB
8:06
20
Sterre Knoben
STB
8:06
21
Hannah Kling
AVON
8:08
22
Emma Sijtsma
Atletiek Maastricht
8:20
23
Linn Schormans
STB
8:55
24
Christina Opiée
DJK Elmar Kohlscheid
9:04
25
Jane van Dam
STB
9:13
26
Myrthe Schurer
STB
9:35
27
Chayenne Drity
STB
9:57
JD, 1750M JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
6:08
2
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
6:24
3
Sam Van der Werf
Horror
6:33
4
Sietze Ketelaar
Horror
6:35
5
Thomas van Orsouw
Oss '78
6:36
6
Jelle van Geel
THOR
6:44
7
Juan Zijderlaan
Atverni
6:44
8
Bodi Smeets
Caesar
6:50
9
Freek Bosveld
Fortius
6:55
10
Maikel Potkamp
De Gemzen
6:57
11
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
7:02
12
Jeroen van Lith
Eindhoven Atletiek
7:04
13
Paul Kuijpers
AVON
7:11
14
Hense Teneij
Caesar
7:21
15
Jelle Klomp
STB
8:00
16
Senna America
Achilles-Top
8:41
17
Jop Brouns
Achilles-Top
8:42
18
Olaf de Koning
Atletiek Maastricht
8:44
19
Niklos Koch
JAC Düren
10:03
20
Renco Coenen
Hoensbroek
10:09
21
Sem Palmen
Achilles-Top
10:12
MC, 2550M MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
10:07
2
Sara Schouten
Atverni
10:09
3
Tess van Randtwijk
AV '34
10:15
4
Tess Goessens
Caesar
10:21
5
Tamar Veltman
Almere '81
10:34
6
Sanne Schouten
Atverni
10:42
7
Brecht Frensel
AV Heerenveen
10:52
8
Sativa Wenker
Ciko '66
11:05
9
Lotte van Lieshout
Energie
11:15
10
Suze de Vries
Horror
11:25
11
Lotte van Orsouw
Oss '78
11:40
12
Lynn van Ham
Achilles-Top
12:34
13
Maud Missler
STB
13:35
14
Audrey Reijnen
STB
13:47
15
Nathalie Peters
Caesar
14:06
JC, 2900M JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca van Diepen
Hylas
10:19
2
Niels Peeters
Venloop Running Team
10:28
3
Ernson van den Bos
THOR
11:11
4
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
11:28
5
Luca Thiele
Stolberg
11:32
6
Jacob van der Galien
Loopgroep Hugo Veenker
11:43
7
Ioann Lobles
Noordkop
11:44
8
Steyn Potuit
Energie
11:49
9
Dion Eijssen
Unitas
11:52
10
Wouter de Roo
HAC '63
11:57
11
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
12:09
12
Haruki Sugimoto
Atletiek Maastricht
12:11
13
Anton van Triest
Clytoneus
12:14
14
Ruben van Groenewoud
Unitas
12:18
15
Ewoud Boer
Energie
12:28
16
Tim van Es
HAC '63
12:29
17
Ricardo Visseren
Caesar
12:30
18
Jesper Florie
STB
13:02
19
Camiel Haans
Unitas
13:20
20
Jesper van der Sterren
Caesar
13:22
21
Keisi Kunst
Atletiek Maastricht
14:10
MB, 3350M MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Hightower
Ciko '66
12:37
2
Manjorie Janssen
Cifla
12:39
3
Shirin van Anrooij
AV '56
12:51
4
Ellen van Doorn
Cifla
13:03
5
Yasmine Abbes
Cifla
13:10
6
Anna Eikendal
Ciko '66
13:23
7
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
13:29
8
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
13:40
9
Vera de Vries
Horror
13:48
10
Fenne Janssen
Venloop Running Team
13:55
11
Marta Moreno
Leiden Atletiek
13:58
12
Elsa Rijpstra
Lionitas
14:01
13
Zoe van Dijk
AV '34
14:11
14
Willemijn Fuite
Attila
14:11
15
Terra Muntjewerff
Ciko '66
14:18
16
Esra Zijderlaan
Atverni
14:21
17
Suzie Hahnraths
Caesar
14:35
18
Violet Willems
Achilles-Top
15:22
19
Maartje van Oosterhout
AV '34
15:32
20
Esmee Huijdts
Atletiek Maastricht
17:17
MSEN, 10500M LANG M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chakib Lachgar
Spanje
34:02
2
Samuel Fitwi
LG Vulkaneifel
34:04
3
Abdi Ulad Hakin
Hvidovre AM
34:04
4
Michel Butter
AV Castricum
34:14
5
Yannick Michiels
België
34:29
6
Edwin de Vries
AV Castricum
34:40
7
Jesper van der Wielen
Cifla
35:02
8
Mike Foppen
Cifla
35:21
9
Yannik Duppich
Duitsland
35:24
10
Wesley Mols
Cifla
35:35
11
Mahadi Abdi Ali
Unitas
35:37
12
Shaun Dixon
Groot-Brittannië
35:38
13
Benoit Goethals
België
35:43
14
Tom Hendrikse
AAC
35:50
15
Bjorn Koreman
Leiden Atletiek
35:58
16
Zerom Ghebrihwet
Unitas
36:23
17
Ricardo Floris
Atletiek Maastricht
36:23
18
Erwin Harmes
Maasrunners
36:37
19
Daniël Schmidt
Duitsland
37:01
20
Joseph Katib
Duitsland
37:12
21
Tim van den Broeke
Dynamica
37:14
22
Yelle Van Waeyenbergh
Vosselaar
37:25
23
Ambroise Uwiragiye
SV Putten
37:41
24
Onespore Nkunzimana
Burundi
37:56
25
Andreas Keil-Forneck
Duitsland
38:09
26
Michael Beuwer
Asterix
39:17
27
Peter-Jan de Jong
Horror
39:36
28
Siep Nota
Horror
39:40
29
Mick Claessens
Haag Atletiek
41:05
30
Joshua Groen
Triathlon
42:54
31
Matthias Müssigbrodt
Duitsland
53:14
VSEN, 7400M LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Medugu
Blovstroed Loeverne
27:17
2
Beatrice Cherono
Kenia
27:27
3
Julia van Velthoven
Cifla
27:34
4
Britt Ummels
Unitas
28:09
5
Shana Lauwers
Vosselaar
28:41
6
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
28:55
7
Kristel van den Berg
Fortuna
29:03
8
Bo Ummels
Unitas
29:07
9
Ellen van der Kolk
TION
29:30
10
Josien Scheepens
KAV Holland
29:41
11
Sophie van der Most
Atletiek Maastricht
29:55
12
Ellis Jacobs
STB
30:19
13
Stefanie Strate
Bielefeld
30:30
14
Sanne van Gils
Spado
32:51
MA, 5200M MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
19:33
2
Luzan Janssen
Eindhoven Atletiek
19:58
3
Jasmijn Bakker
Triathlon
20:06
4
Marije Hijman
PAC
20:07
5
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
20:55
6
Sonja Vernikov
Alemannia Aachen
21:09
7
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
21:21
8
Ynte Biemans
Atverni
21:39
9
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
21:53
10
Mariska Poel
DEM
21:58
11
Anouk van Gils
Spado
22:38
12
Noa Zoon
Noordkop
22:41
13
Eline Runderkamp
AV Edam
22:47
14
Anna Gommer
Achilles-Top
24:28
JB, 4600M JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siraj Awal Aman
Argo
15:51
2
Tom Hoogeboom
NOVA
16:00
3
Jesse Fokkenrood
Atverni
16:10
4
Tijmen Bouw
AV '34
16:19
5
Djoao Lobies
Noordkop
16:20
6
Noah Baltus
SAV
16:21
7
Rick van Riel
Attila
16:37
8
Haico Boer
Energie
16:41
9
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:43
10
Paavo de Leng
Dynamica
16:44
11
Bezuayehu Petersen
AV '56
16:50
12
Olaf Jan Bosscher
AV Heerenveen
16:52
13
Pablo Velt
Atverni
16:55
14
Duncan Steenbakker
AV Castricum
16:57
15
Hakim Riadi
SISU
16:58
16
Michael Woldemesekel
ATV Venray
17:04
17
Bereket Petersen
AV '56
17:08
18
Friso Lyppens
Haag Atletiek
17:12
19
Thijs van Lith
Eindhoven Atletiek
17:14
20
Bram Maas
Tilburg Road Runners
17:16
21
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
17:22
22
Mojalefa Kloprogge
U-Track
17:27
23
Chiel Stikkelbroeck
Eindhoven Atletiek
17:31
24
Robert de Graaf
AV '56
17:34
25
Pepijn Bartels
Cifla
17:41
26
Fraon Bischoff
Unitas
18:08
27
Joep Vermeulen
Cifla
18:14
28
Jelle van der Schoot
U-Track
18:21
29
Cas van Kaauwen
Cifla
18:22
30
Luc Krawczyk
Scopias
18:38
31
Jing Oldhoff
Lionitas
18:40
32
Lars Schellekens
Attila
18:52
33
Roel Gorissen
Caesar
18:59
34
Matthijs Buijsen
Caesar
18:59
35
Per Velraeds
Caesar
19:38
36
Archie Hall
U-Track
19:41
37
Ian de Juncker
Attila
19:59
38
Nick Kerkhof
HAC '63
20:37
39
Christian Berkhout
Atletiek Maastricht
24:06
JA, 7400M JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Anderiessen
TDR
24:48
2
Robin van Riel
Attila
25:05
3
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
25:22
4
Max Polak
PAC
25:34
5
Maikel Peeman
Flakkee
25:41
6
Alexander Siedler
Denemarken
25:48
7
Mudesir Awal Aman
Argo
26:06
8
Aimane Benchellal
PAC
26:13
9
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
26:31
10
Robel Habteselassie
AV '34
26:38
11
Benjamin Schurink
Cifla
26:59
12
Jippe Lasschuijt
AV '34
27:17
13
Zeb Beelen
De Spartaan
27:30
14
Luc Beuckens
NOP
27:36
15
Victor van der Wel
PAC
27:37
16
Jaïr van Winkel
Atledo
27:40
17
Leon Huiszoon
Triathlon
27:42
18
Anday Tekle
Roermond
27:46
19
Kasper Jensen
Denemarken
27:47
20
Juul Knoester
GVAC
27:53
21
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
28:30
22
Janco Rijpstra
Lionitas
28:53
23
Hugo Jan Bosscher
AV Heerenveen
28:59
24
Jorg Schellekens
Attila
29:29
25
Klaas Douwe Yska
Horror
29:53
26
Youri Driessen
Venloop Running Team
29:53
M35, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van der Walle
U-Track
31:17
M40, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dolf van de Voort
PAC
32:35
M45, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van der Velden
Eindhoven Atletiek
27:08
2
Ruben Romkes
Zaanland
30:07
3
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
33:06
4
David-John Williams
LG Germania Freund
34:55
5
Athanasius Papanastasiov
Heinsberg
36:24
6
Johann-Frederick te Peele
Phanos
38:39
M50, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Galen
Zaanland
28:35
2
Erling Worm
Denemarken
28:55
3
Ronald Wiering
Zaanland
31:40
4
Alwen Lobles
Noordkop
33:36
5
Joachim Greff
Würselen
40:46
M55, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan ten Cate
HAC '63
33:48
2
Wil Jung
Achilles-Top
34:30
M60, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans-Dieter Schäfer
Steckenborn SC Komet
55:59
M65, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Bodelier
MarathonPlus
40:01
VROUW, 2600M KORT V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
AAV '36
9:38
2
Lotte Krause
AKU
9:44
3
Aline Florian
Bielefeld
10:04
4
Nele Weike
Bielefeld
10:10
5
Sharon Trienes
Unitas
10:21
6
Tess Wegman
Leiden Atletiek
10:27
7
Nisrine Masrhalmi
Haag Atletiek
10:31
8
Lea Weike
Bielefeld
10:36
9
Corinde van Es
PAC
10:51
10
Valeska Vitt
Bielefeld
10:52
11
Danique Verdellen
Scopias
11:05
12
Lindsey Faken
Energie
11:16
MAN, 2600M KORT M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer van der Linden
Statina
8:21
2
Jeroen Bakker
Triathlon
8:27
3
Bob te Lindert
Argo
8:31
4
Tom de Gelder
Olympus '70
8:35
5
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
8:35
6
Kalid Amin
Triathlon
8:36
7
Edwin Sjerps
SAV
8:42
8
Arne Agten
België
8:45
9
Kamiel Jacobs
NSAV 't Haasje
8:46
10
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
8:53
11
Mitchell Franken
Spado
8:56
12
Rik van Wijlick
Scopias
8:59
13
Lars Gerritsen
Passaat
9:02
14
Jorrit van der Raadt
STAP
9:04
15
Ryan Clarke
AV Castricum
9:08
16
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
9:08
17
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
9:08
18
Yoram Polak
PAC
9:09
19
Martin Pelzer
Aachen
9:11
20
Koen Jansen
Tartlétos
9:13
21
Rik van der Sterren
Swift
9:22
22
Luuk Hendrikx
Phoenix
9:27
23
Max Danwitz
Aachener TG
9:46
24
Mark Jansonius
AV '34
10:01
25
Jeroen van Dijk
AV Heerenveen
10:36
26
Rowan Beun
Unitas
11:01
V35, 7400M LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melanie Genrich
Bielefed
31:07
V40, 7400M LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Ulle-De Jong
Zaanland
34:34
BAJ, KIDS BAMBINOS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tidde Otten
OBS Harlekijn
2:35
2
Djevian Dormans
De Ganzerik
2:36
3
Sam Montforts
De Mheyster
2:42
4
Noël Feder
De Veldhof
2:47
5
Delil Barut
De Veldhof
2:47
6
Noud Lucassen
De Veldhof
2:49
7
Boris Reisinger
Steltloper
2:50
8
Robin Spedding
St. Ursula
2:51
9
Renzo Lagalante
OBS Harlekijn
2:57
10
Koen Tans
De Veldhof
3:11
11
Noah Gerris
De Veldhof
3:13
12
Ylano Ariëns
OBS Harlekijn
3:16
13
Sten Maas
De Doorkijk
3:17
14
Mario Alvarez Ortega
De Spoorzoeker
3:18
15
Jort de Boer
Steltloper
3:21
16
Mats Janssen
De Veldhof
3:25
17
Thibeau Cammelot
OBS Harlekijn
3:27
18
Finn Lochtman
St. Ursula
3:28
19
Genoah Hodge
OBS Harlekijn
3:31
20
Dylan Huppertz
De Veldhof
3:43
21
Job Cnubben
St. Ursula
3:49
22
Luuk Knubben
OBS Harlekijn
4:13
23
Joris Arends
De Blokkenberg
4:25
24
Sem Bessems
OBS Harlekijn
4:32
BAM, KIDS BAMBINOS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Voortman
De Veldhof
2:37
2
Evi Maas
De Doorkijk
2:43
3
Eve Wachelder
De Veldhof
2:53
4
Eline Roozen
De Blokkenberg
2:53
5
Janne Lochtman
St. Ursulaschool
2:54
6
Josiene Roozen
De Blokkenberg
2:54
7
Violet Lewis
Steltloper
2:57
8
Quinty Remmerde
OBS Harlekijn
3:04
9
Anoek Pieters
De Spoorzoeker
3:05
10
Vajén Graf
St. Ursula
3:12
11
Lieke Widdershoven
OBS Harlekijn
3:36
12
Femke Geestman
Steltloper
3:49
13
Selena Bosman
Steltloper
3:49
14
Jadey Feenstra
Steltloper
3:51
15
Sabrina Morgner
Steltloper
3:51
16
Mirthe Pletzers
OBS Harlekijn
3:54
17
Evi Elders
OBS Harlekijn
3:55
18
Femke Otten
De Blokkenberg
3:56
19
Evi Latten
OBS Harlekijn
3:56
20
Saar Eijkenboom
OBS Harlekijn
4:00
J_E1, KIDS JONGENS E1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Salzmann
't Valder
2:03
2
Sam Schrijen
OBS Harlekijn
2:09
3
Beniamino Moonen
Steltloper
2:14
4
Nowe Lebens
De Veldhof
2:19
5
Job Gorgels
De Veldhof
2:20
6
Tijmen Heinrichs
't Valder
2:24
7
Levi Cörvers
OBS Harlekijn
2:24
8
Jayden Janssen
De Veldhof
2:25
9
Jaeden Roeks
De Blokkenberg
2:28
10
Sander Pieters
De Spoorzoeker
2:29
11
Djento Beer
De Spoorzoeker
2:32
12
Noah Spedding
St. Ursulaschool
2:33
13
Bo Mennens
An d'r Put
2:34
14
Milan van Loon
OBS Harlekijn
2:37
15
Aiden Aarts
't Valder
2:37
16
Calvin Harzon
De Blokkenberg
2:41
17
Sid Peters
OBS Harlekijn
2:43
18
Thijs Mestrini
OBS Harlekijn
2:43
19
Pepijn Gulpen
OBS Harlekijn
2:44
20
Trevor Wachelder
De Veldhof
2:45
21
Dane Varkevisser
OBS Harlekijn
2:46
22
David Alvarez Ortega
De Spoorzoeker
2:46
23
Noud Pelzer
De Doorkijk
2:48
24
Mitch Ernes
OBS Harlekijn
2:49
25
Berend Balk
't Valder
2:52
26
Sem Bleijlevens
OBS Harlekijn
2:55
27
Deyn Leurs
De Veldhof
2:55
28
Kayden Dingemans
Steltloper
2:55
29
Pim Bonnie
De Blokkenberg
2:57
30
Flynn Berends
OBS Harlekijn
2:59
31
Luca Wigman
De Veldhof
3:02
32
Shawn Frantzen
OBS Harlekijn
3:03
33
Kay Bremen
De Blokkenberg
3:04
34
Ryan Rörik
De Blokkenberg
3:04
35
Jayden Kaubo
De Veldhof
3:05
36
Sam Gulpen
OBS Harlekijn
3:06
37
Stijn Widdershoven
OBS Harlekijn
3:10
38
Bing Becholtz
De Spoorzoeker
3:12
39
Gio Vrösch
Steltloper
3:13
40
Brian Offermans
't Valder
3:19
41
Allesandro Bremmers
De Spoorzoeker
3:36
42
Niek Franken
OBS Harlekijn
3:36
43
Nils de Haan
OBS Harlekijn
3:41
44
Jonaisson Felisia
Steltloper
4:42
M_E2, KIDS MEISJES E2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arden Veldman
Bs Voerendaal
2:12
2
Kyara Mommertz
OBS Harlekijn
2:24
3
Kaylee Remmerde
OBS Harlekijn
2:26
4
Robyn Ackermans
De Spoorzoeker
2:29
5
Mirte de Boer
Steltloper
2:31
6
Emma Smids
De Veldhof
2:31
7
Anouk Beckers
OBS Harlekijn
2:33
8
Sara Boudad
Steltloper
2:35
9
Sam van der Miessen
St. Ursula
2:36
10
Norah Weerts
De Veldhof
2:36
11
Djentli Fortuin
De Veldhof
2:36
12
Lot Heyse
De Doorkijk
2:37
13
Soraya Ariëns
OBS Harlekijn
2:37
14
Belen Alvarez Ortega
De Spoorzoeker
2:38
15
Senna Franssen
De Spoorzoeker
2:41
16
Zoë Schiffers
De Spoorzoeker
2:42
17
Joni Meens
OBS Harlekijn
2:47
18
Flore Kaaki
De Doorkijk
2:48
19
Liv Ossel
De Spoorzoeker
2:49
20
Robyn Hanneman
St. Ursula
2:51
21
Eva Senden
De Veldhof
2:51
22
Britt Schaaf
OBS Harlekijn
2:54
23
Kaylee Boots
OBS Harlekijn
2:57
24
Myrne Soutzen
De Spoorzoeker
2:58
25
Isis Vreuls
De Spoorzoeker
3:03
26
Ymke Vreuls
De Spoorzoeker
3:03
27
Ilse van der Meij
Steltloper
3:05
28
Yada Leurs
De Veldhof
3:06
29
Tünde Langen
St. Ursula
3:09
30
Senne de Jong
De Blokkenberg
3:09
31
Nayla Kruck
De Veldhof
3:12
32
Puck Houben
OBS Harlekijn
3:13
33
Baukje Scheuven
De Blokkenberg
3:14
34
Julia Latten
OBS Harlekijn
3:16
35
Faith Damwijk
OBS Harlekijn
3:21
36
Michelle Dingemans
Steltloper
3:23
37
Evy Niessen
Op gen Hei
3:25
38
Veerle Janssen
OBS Harlekijn
3:26
39
Jinte Bakker
De Doorkijk
3:27
40
Anne Jacobs
De Veldhof
3:27
41
Geyria Barut
De Veldhof
3:29
42
Eva ter Heide
OBS Harlekijn
3:29
43
Jinte Huntjens
De Veldhof
3:31
44
Jeremyiah Bout
Op gen Hei
3:32
J_D1, KIDS JONGENS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Pelzer
De Doorkijk
3:22
2
Alain Ritten
De Blokkenberg
3:26
3
Deliano Dormans
De Ganzerik
3:31
4
Ricco Beckers
De Wegwijzer
3:45
5
Milan Senden
De Blokkenberg
3:45
6
Sep Weerts
De Veldhof
3:45
7
Stijn Vreuls
De Blokkenberg
3:48
8
Dimi Augustat
OBS Harlekijn
3:49
9
Rami Khadir
OBS Harlekijn
3:51
10
Luca Bodelier
De Doorkijk
3:51
11
Tigo van der Heijden
OBS Harlekijn
3:53
12
Pim Wiesen
St. Ursula
3:56
13
Kobe Schat
OBS Harlekijn
4:01
14
Kosta Oroz
De Schatkist Eygelshoven
4:02
15
Keäno Boots
OBS Harlekijn
4:02
16
Douwe Schmetz
De Veldhof
4:07
17
Joeri Krutzen
't Valder
4:08
18
Stan Lucassen
De Veldhof
4:09
19
Joshua Schols
Steltloper
4:09
20
Tripel Didden
St. Ursula
4:10
21
Ole Bruce
't Valder
4:10
22
Jamie Eijgelshoven
't Valder
4:11
23
Keano Velroy
Steltloper
4:11
24
Julian Trilsbeek
OBS Harlekijn
4:16
25
Finn Defesche
Diabolo
4:17
26
Kiki Martsjepovic
Steltloper
4:17
27
Ilario Moonen
Steltloper
4:20
28
Djaviëno Dormans
De Ganzerik
4:20
29
Mees Delhey
De Veldhof
4:20
30
Kenji Schormans
De Wegwijzer
4:23
31
Jesse Ariëns
OBS Harlekijn
4:23
32
Julian Bierman
OBS Harlekijn
4:26
33
Luuk Maassen
De Spoorzoeker
4:31
34
Darryn Straube
St. Ursula
4:31
35
Jayden Jeurissen
De Blokkenberg
4:37
36
Dylano Prikken
Steltloper
4:40
37
Max Verbunt
OBS Harlekijn
4:46
38
Fabiano Lony
OBS Harlekijn
4:48
39
Tristan Horbach
Steltloper
4:54
40
Luc Brouns
De Veldhof
4:58
41
Devin Feenstra
Steltloper
5:03
42
Bryan Senden
OBS Harlekijn
5:17
43
Ramy Verdijsseldonk
Steltloper
5:25
44
Milan Lagalante
OBS Harlekijn
5:26
45
Lars Engels
St. Ursula
5:26
46
Maurice Feder
De Veldhof
5:27
47
Sam Lendfers
St. Ursula
5:35
48
Bauke Evers
OBS Harlekijn
5:37
49
Stijn Pletzers
OBS Harlekijn
5:39
50
Jayden de Sévren Jacques
't Valder
5:39
51
Daryan Coralic
Steltloper
6:07
52
Deander Paulina
Bs Oranje Rotterdam
6:07
M_D2, KIDS MEISJES D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amina Dillmann
Steltloper
3:18
2
Lieke Jans
De Spoorzoeker
3:22
3
Gwennett Krützer
De Spoorzoeker
3:41
4
Julie Bohlen
An d'r Put
3:48
5
Lisa Hilgers
De Spoorzoeker
3:49
6
Chloë Novak
Oirsbeek
3:53
7
Storm van Dijk
OBS Harlekijn
3:53
8
Senna Zinken
Steltloper
3:57
9
Caitlynn Haas
Steltloper
4:07
10
Robin Peters
De Spoorzoeker
4:11
11
Veerle van Erp
De Blokkenberg
4:13
12
Faith Jongen
De Spoorzoeker
4:13
13
Ayperi Senay
Steltloper
4:18
14
Nienke Bouman
De Veldhof
4:20
15
Noortje van de Poll
't Valder
4:22
16
Ilja Counotte
OBS Harlekijn
4:24
17
Carice Gigase
't Valder
4:24
18
Femke Reuters
De Spoorzoeker
4:29
19
Sanne Nelissen
OBS Harlekijn
4:33
20
Romy Feiter
De Veldhof
4:35
21
Lotte-Sophie Steijvers
De Spoorzoeker
4:37
22
Caya Aarts
't Valder
4:39
23
Floor Delhey
De Veldhof
4:42
24
Ilse Smits
OBS Harlekijn
4:44
25
Fenna Morsink
Steltloper
4:48
26
Luuke Balk
't Valder
4:52
27
Jill Prikken
Steltloper
4:52
28
Esmée Beckers
OBS Harlekijn
4:57
29
Chayenne Offermans
't Valder
5:00
30
Julia Kooijman
De Veldhof
5:01
31
Lynn Salzmann
't Valder
5:11
32
Levie Cremers
OBS Harlekijn
5:12
33
Veerle Weckseler
De Blokkenberg
5:14
34
Fenne Bleijlevens
OBS Harlekijn
5:15
35
Kiki Bakker
De Doorkijk
5:15
36
Demi Cörvers
OBS Harlekijn
5:17
37
Lily Cörvers
OBS Harlekijn
5:18
38
Lisa Hursel
De Spoorzoeker
5:20
39
Amira Rademakers
Steltloper
5:41
40
Abby ter Horst
OBS Harlekijn
5:43
41
Chloé Schaaf
OBS Harlekijn
5:43
42
Duru Yuksel
't Valder
5:58
43
Teodora Stipetic
De Blokkenberg
6:20
44
Meya Engelen
Steltloper
6:39
J_C1, KIDS JONGENS C1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ian Bohlen
An d'r Put
3:26
2
Max Savane
De Spoorzoeker
3:30
3
Noah Ramakers
Bocholz
3:33
4
Damian Berendsen
Steltloper
3:35
5
Calum Steijvers
De Veldhof
3:36
6
Thijs Merx
OBS Harlekijn
3:36
7
Wess Dassen
't Valder
3:39
8
Vince Bohlen
An d'r Put
3:40
9
Colin Crijns
't Valder
3:42
10
Mateja Oroz
De Schatkist Eygelshoven
3:45
11
Mik Krasovec
De Veldhof
3:46
12
Luca Wagner
De Spoorzoeker
3:48
13
Noud van de Pol
't Valder
3:54
14
Jaimy Haas
Steltloper
3:54
15
Patrick Kooijman
De Veldhof
3:56
16
Casper Erkens
De Veldhof
3:57
17
Ziangelo Klooster
Steltloper
4:02
18
Noud Gorgels
De Veldhof
4:06
19
Jarnik van der Heijden
OBS Harlekijn
4:10
20
Finn Elie
De Blokkenberg
4:14
21
Janis Rusu
De Veldhof
4:16
22
Luca Drenth
De Veldhof
4:18
23
Mika van der Woude
De Spoorzoeker
4:20
24
Remo Buurman
De Veldhof
4:21
25
Koen Maassen
De Spoorzoeker
4:22
26
Luca Pelzer
De Spoorzoeker
4:35
M_C2, KIDS MEISJES C2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoriana Dormans
De Ganzerik
3:21
2
Nina Stoffers
De Veldhof
3:30
3
Nina Arets
De Veldhof
3:37
4
Sem Bruinenberg
OBS Harlekijn
3:43
5
Jelleke Balk
't Valder
3:49
6
Gwynneth Janssen
De Veldhof
3:54
7
Jill Schiffelers
De Spoorzoeker
3:58
8
Claudia Counotte
OBS Harlekijn
4:05
9
Aybike Senay
Steltloper
4:08
10
Lieke Reintjens
Op gen Hei
4:09
11
Fleur Arends
De Blokkenberg
4:09
12
Chimène Claessen
Steltloper
4:10
13
Zoë Paffen
De Spoorzoeker
4:20
14
Eva van Erp
De Blokkenberg
4:20
15
Cady Dassen
't Valder
4:34
16
Esmee Wauben
De Spoorzoeker
4:37
17
Renske Herberichs
De Blokkenberg
4:48
18
Lotte Smits
De Blokkenberg
4:51
19
Shanna Thalen
't Valder
5:28
J<=11, G-LOOP T/M 11 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Petalo
Jan Baptist
2:34
2
Jayden Seef
Jan Baptist
2:38
3
Leeroy Mulderij
Jan Baptist
2:54
4
Ronin vd Boomgaarde
Jan Baptist
3:04
5
Sylvano Vincken
Jan Baptist
3:07
6
Vincent van Susteren
Jan Baptist
3:09
7
Jarryl Zanders
Jan Baptist
3:56
M<=11, G-LOOP T/M 11 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dajenna van Rooij
Jan Baptist
2:50
2
Gillian Krawczijk
Jan Baptist
2:50
3
Isa Belle
Jan Baptist
3:00
4
Bente Berendsen
Jan Baptist
3:01
5
Nina Vellen
Jan Baptist
3:05
6
Jessy Blommers
Jan Baptist
3:10
7
Rishly Lukombo
Jan Baptist
3:24
8
Xena Gelderblom
Jan Baptist
3:37
9
Fenna in de Braek
Jan Baptist
3:41
J>=12, G-LOOP VANAF 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond Koppelrath
Jan Baptist
3:40
2
Ingo Keller
Jan Baptist
3:42
3
Sean van Aersen
Jan Baptist
4:00
4
Sammy Smeets
Jan Baptist
4:27
5
Colin Stelten
Jan Baptist
4:37
6
Benjamin Offermans
Jan Baptist
4:43
7
Damien Roth
Jan Baptist
9:57
M>=12, G-LOOP VANAF 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nena Römkens
Jan Baptist
5:07
2
Brenda Gijzen
Jan Baptist
5:15
3
Daliena Kreemers
Jan Baptist
5:42
4
Shenoa Geilenkirchen
Jan Baptist
11:14
J1218, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Vondenhoff
Beroepscollege PL Holz
5:38
2
Duncan Didden
Beroepscollege PL Holz
6:06
3
Jerom Janssen
Beroepscollege PL Holz
6:08
4
Malte Schüttrumpf
Duitsland
6:10
5
Kay Jeurissen
Beroepscollege PL Holz
6:40
M1218, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seren Djalloo
Beroepscollege PL Holz
7:48
2
Kimberly Hoogenboom
Beroepscollege PL Holz
9:00
www.uitslagen.nl
26-01-2018 17:15