Uitslagenlijst Heldense Bossen Cross

Helden - Zondag 21 januari 2018

MKC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
15:15
2
Teun Duisters
Budel
15:25
3
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:59
4
Matthijs Keizer
Scopias
16:10
5
Niels Jacobs
ATH
16:12
6
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
16:21
7
Heinz van Dongen
Kevelaer
16:31
8
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
16:48
9
Kenny Janssen
10081989
17:02
10
Rick Hendriks
Geffen
17:10
11
Alan vd Broek
Scopias
17:23
12
Rens van Dongen
Tegelen
17:41
13
Abel van Beek
Venlo
17:41
14
Jurjen Knarren
AVON
17:48
15
Floor Kouwenberg
Venlo
18:02
16
Manfred Herzog
Dusseldorf
18:07
17
Roy Lammers
Lopersgroep Deurne
18:18
18
Christian Steuns
Swift
18:20
19
Tom Smetsers
Reuver
18:45
20
Niel Engelen
Panningen
19:00
21
Stijn Engelen
Maastricht
19:42
22
Frank Hendriks
Deurne
19:52
23
Giel Seunis
Heyhuysen
20:01
24
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:14
25
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
20:19
26
Jan Hermkes
Velden
20:23
27
Jordy Dols
AVON
20:55
28
Ruud Langstraat
ATH
21:46
29
Jones Ewalds
Venlo
21:50
30
Miel Mertens
Baarlo
22:16
31
Michel Groffen
ATV Venray
22:17
32
Eric Jacobs
Molenbeersel
22:22
33
Marcel Zelen
Atletiek Leudal
23:42
34
Jan van Lesseh
Neuss
24:02
35
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
24:23
36
Loek Timmermans
Asten
25:07
37
Remco Verbruggen
Atletiek Helden
25:16
38
Michel Grijseels
Tegelen
27:08
39
Chris Verberne
't Jasper Sport
27:21
40
Michael van Gemen
Velden
28:07
41
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
32:40
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Korten
AV Weert
17:57
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
18:52
3
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
21:28
4
Insa van Lessen
Neuss
22:45
5
Rowen Reemers
Helmond
24:00
6
Lieke Seunis
Atletiek Leudal
24:32
7
Yvonne Jaspers
LOGO
25:39
8
Anne Vink
HAC
26:13
9
Tessa Peeters
Atletiek Helden
27:01
10
Charlotte van Wegberg
Venlo
32:39
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Gielen
Tegelen
19:12
2
Fannie van Bree
GAC Gemert
20:13
3
Sabine Zelen
Atletiek Helden
21:05
4
Suzanne Kortooms
Lopersgroep Deurne
25:05
5
Nahylda Jacobs
Lopersgroep Deurne
26:35
6
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
26:50
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jozet Tomassen
Roggel
20:24
2
Nicole Loeve
HAC
20:42
3
Erika Schoofs
Kervenheim
21:36
4
Judith de Bruin
Atletiek Helden
21:55
5
Anita Verkoelen
Lopersgroep Deurne
22:49
6
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
23:02
7
Adriek de Man
Someren
24:37
8
Resi Stappers
Hegelsom
26:24
9
Manuela van Dam
Helden
30:35
10
naamloos (privacy)
32:38
VLC, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Gijsbers
AV Weert
40:15
2
Sianne Bosch
Scopias
40:51
3
Eefje Melssen
GAC Gemert
41:28
4
Monique Janssens
Scopias
41:59
5
Demi Boerekamp
Someren
44:51
6
Sandra Frenken
AV Weert
45:57
7
Irma Janssen
Helden
47:05
8
Vera Dings
Kessel Lb
52:00
9
Gerian pouwels
Scopias
1:00:05
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
30:48
2
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
31:46
3
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
32:46
4
Joost Rademaekers
AV Weert
33:32
5
Wesley Sleegers
GAC Gemert
34:17
6
Ralph Scherjon
Scopias
35:01
7
Marijn Emans
Venlo
35:05
8
Ron spreeuweberg
Atletiek Helden
35:12
9
Wilco Goorts
Lopersgroep Deurne
36:15
10
Daniel Drummen
't Jasper Sport
36:37
11
Dirk van Dooren
Weert
36:41
12
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
36:42
13
Roel Peters
GAC Gemert
36:57
14
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
37:23
15
Sander Steijvers
AV Weert
37:31
16
Luuk van Lier
Helden
37:45
17
Pascal Demacker
Scopias
37:46
18
Stefan van Deurzen
AV Weert
37:57
19
Ruud Ververgaard
Venlo
38:44
20
Luke Hekers
Nederweert
38:56
21
Dominique Jentjens
Velden
38:57
22
Roel Jansen
Atletiek Leudal
39:42
23
Guus Ummenthun
Sevenum
40:14
24
Wout Vinken
Landhorst
40:39
25
Marvin Chong
Nedeweert
41:57
26
Bob Harding
Baarlo
42:55
27
Harn Aarts
Deurne
43:07
28
Karel Küsters
Venlo
43:12
29
Patrick Kirkels
Ospel
43:26
30
Joep Kerstjens
Venlo
48:41
31
Roij Lemmen
Panningen
49:06
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
33:27
2
John van Bussel
Scopias
33:57
3
Ronald Langenhuizen
Roermond
33:58
4
Roel Roubroeks
Koningslust
36:28
5
Olav Nieuwenhuus
Tegelen
36:49
6
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
38:12
7
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
38:32
8
Andrew Leenen
Roggel
39:11
9
Sjoerd Karis
Atletiek Helden
39:54
10
Bjorn Koelink
Nuenen
39:56
11
Geert Kurstjens
Belfeld
40:42
12
Eddy Geboers
't Jasper Sport
41:06
13
Klaas Visschen
Nuenen
42:37
14
Roel Segers
Helmond
43:00
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik de Laat
Eindhoven Atletiek
34:34
2
Erik Houben
AV Weert
35:09
3
Edwin Kok
Helmond
37:37
4
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
38:03
5
David Leidelmeijer
Loopfirma
38:08
6
Theo Timmermans
Weert
39:30
7
Mike Curvers
Scopias
39:52
8
Bas Mols
Unitas
40:04
9
Stephan Qarimi
AV Weert
41:11
10
Peter Verbruggen
GAC Gemert
41:19
11
Mark de Vries
Helmond
43:27
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
De Keien
33:46
2
Koen Joosse
Eindhoven Atletiek
33:53
3
Koen Martens
Loopgroep Aart Stigter
33:59
4
Jean-Pierre Dieteren
Caesar
34:15
5
Paul Coolegem
avVN
34:27
6
Dorus Jaspers
GAC Gemert
35:57
7
Jos de Groot
De Rips
37:13
8
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
39:53
9
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
42:13
10
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
42:54
11
Erik Vrijken
Beringe
45:44
12
Bob Stultiens
AV Weert
47:30
13
John van Langh
Baarlo Lb
49:15
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
33:29
2
Jack Niessen
Swift
35:09
3
Ton Grommen
Maasbree
36:13
4
Frans Deenen
ATV Venray
36:20
5
Hans Peeters
Atletiek Helden
39:01
6
John Kocken
HAC
39:06
7
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
43:06
8
Perry Peeters
STB
43:51
9
Jos Thielen
WANSSUM
45:16
10
Peter Stiphout
Ysselsteyn Lb
46:04
11
Nol Geurts
Heythuysen
48:21
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oehlen
avVN
37:49
2
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
37:59
3
Nico Verstraten
Atletiek Helden
38:59
4
Ron Vermeulen
GAC Gemert
40:00
5
Wiel van Lier
Atletiek Helden
40:50
6
Henk van Eck
GAC Gemert
41:22
7
Wil Cootjans
Kessel Lb
42:45
8
Piet Jaspers
't Jasper Sport
42:58
9
Piet Aerts
Wanssum
46:59
10
Luud Zeegers
't Jasper Sport
54:30
JJUNB, JONGENS A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:36
2
Olivier Gijbels
Venloop Running Team
17:58
3
Daan Blomers
Scopias
18:30
4
Davy Schoeber
HAC
19:22
5
Kris Driessen
Baarlo
19:27
6
Sjoerd Waterschoot
HAC
19:30
7
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
19:45
8
Hans Baselier
Deurne
20:41
9
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
22:13
JJUNA, JONGENS A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
17:26
2
Thijs Vermeulen
Venray
17:44
MJUNB, MEISJES A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelmolen
't Jasper Sport
15:16
2
Kirsten Maes
Unitas
16:01
3
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
16:17
4
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
16:36
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
17:00
6
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
17:26
7
Esmee Donders
ATV Venray
17:37
8
Channelyn Ambrosiussen
Eindhoven Atletiek
17:43
9
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
17:48
MJUNA, MEISJES A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke van Gog
Ospel
15:21
2
Femke van Gog
Ospel
15:36
3
Hannah Clercx
Someren
15:40
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlo schoonen
HAC
12:47
2
Teun Nagel
't Jasper Sport
13:48
3
Lars van der Zanden
HAC
14:10
4
Liam Ernst
Belfeld
14:19
5
Jaap Rutten
ATV Venray
14:32
6
Mike van Wouwe
ATH
15:16
7
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
15:39
8
Teun van Dijk
't Jasper Sport
15:56
9
Milan Sonnemans
Atletiek Helden
15:57
10
Kars Reijnen
HAC
16:02
11
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
16:14
12
Loek Peute
Atletiek Helden
16:31
13
Stijn Gerritsen
AV Weert
16:39
14
Luke Smit
HAC
17:54
15
Dennis de Jager
HAC
18:56
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:35
2
Emma Bijnen
Helmond
9:40
3
Brenne Caubergh
Riemst
9:43
4
Robin Scheenen
Atletiek Helden
10:57
5
Xenia Raptis
Scopias
11:09
6
Demi de Vries
HAC
11:10
7
Pien Postma
ATV Venray
11:41
8
Femke Bouten
Atletiek Helden
12:12
9
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
12:41
10
Eline Eekhout
Atletiek Helden
13:27
11
Maud Seuren
AV Weert
14:21
12
Anne Wieringa
Atletiek Helden
17:00
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
8:53
2
Arno Raymakers
HAC
9:06
3
Dani Meisen
Caesar
9:16
4
Ramón Setz
Geldrop
9:26
5
Luuk Verhoeven
HAC
9:37
6
Thomas Aerdts
Scopias
9:41
7
Julian van Rens
ATV Venray
9:50
8
Joep ten Houten
HAC
9:54
9
Stijn Hilhorst
Someren
10:04
10
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
10:14
11
Guus van Riel
Atletiek Helden
10:19
12
John Linders
Lopersgroep Deurne
10:26
13
Jesse van Doren
Geldrop
10:27
14
Cas Rijvers
Scopias
10:32
15
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
10:41
16
Thijmen Martens
ATH
10:45
17
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
10:55
18
Jio Classen
Scopias
11:00
19
Yorick Snijders
Atletiek Leudal
11:07
20
Jasper de Wit
't Jasper Sport
11:18
21
Ramses ten Houten
HAC
11:22
22
Bjorn Vervoort
Atletiek Helden
11:22
23
Nick Steeghs
Scopias
11:56
24
Kieran Quigley
HAC
12:14
25
Jort Fleuren
Atletiek Helden
12:16
26
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
12:26
27
Samuel Geboers
Geldrop
12:32
28
Stijn Fila
Atletiek Helden
12:33
29
Owen Badur
HAC
12:50
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:15
2
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:27
3
Meike Bliek
Achilles-Top
5:30
4
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
5:30
5
Vera van Erp
Atletiek Leudal
5:34
6
Valerie Chu
AV Weert
5:38
7
Evy Kuppens
AV Weert
5:41
8
Maureen Mols
Achilles-Top
5:43
9
Mette Jacobs
Scopias
5:53
10
Meike Janssen
AV Weert
5:55
11
Claire van den Hurk
ATH
5:58
12
Sanne Michiels
ATH
5:59
13
Mirre Vissers
Atletiek Helden
6:05
14
Danique Willemsen
Scopias
6:06
15
Lilli Philipsen
AV Weert
6:10
16
Sarah Smit
HAC
6:14
17
Eva Nagel
't Jasper Sport
6:22
18
Floor van Riel
Atletiek Helden
6:26
19
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
6:28
20
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
6:31
21
Mila Boerkamps
Atletiek Helden
7:00
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
5:04
2
Fergus Tabor
HAC
5:12
3
Jules Trommelen
Maastricht
5:12
4
Karsten Debets
AVON
5:13
5
Jorg Klomp
ATH
5:21
6
Mads Verhofstadt
HAC
5:43
7
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:47
8
Dylan Hameetman
HAC
5:50
9
Simon Goossens
Atletiek Helden
5:55
10
Bas Verheijen
AV Weert
5:57
11
Yannie vd Wulp
Geldrop
6:01
12
Merijn Bond
Achilles-Top
6:08
13
Raf Gout
Scopias
6:12
14
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
6:14
15
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
6:15
16
Rens Heygele
HAC
6:17
17
Ties van de Werken
AV Weert
6:20
18
Chris Vijfvinkel
Scopias
6:20
19
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
6:21
20
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
6:21
21
Noud Janssen
Scopias
6:29
22
Faas Wanten
Scopias
6:30
23
Nate Sillekens
Atletiek Helden
6:41
24
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
6:42
25
Tim Steijvers
't Jasper Sport
6:44
26
Teun Schattefor
Scopias
6:48
27
Gijs op ´t Root
AV Weert
6:49
28
Luc Houben
Scopias
6:50
29
Levi Vissers
Atletiek Helden
6:50
30
Tim Hendrikx
Scopias
6:52
31
Sven Verbakel
HAC
6:54
32
Jop Gubbels
Scopias
6:57
33
Hielke Waterschoot
HAC
6:59
34
Jesse Steeghs
Scopias
7:00
35
Teun Daniels
HAC
7:01
36
Sven Theunissen
AV Weert
7:01
37
Sem Elzinga
Atletiek Helden
7:05
38
Fabian Kessels
AV Weert
7:08
39
Mo Philipsen
AV Weert
7:09
40
Thijs de Vre
Helmond
7:12
41
Jordan Driessen
Scopias
7:21
42
Siem Wanten
Scopias
7:22
43
Luca Keijsers
Scopias
7:28
44
Mathijs Ottenheijm
Atletiek Helden
7:30
45
Stan Lommen
Scopias
7:53
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
5:08
2
Anouk Langstraat
ATH
5:17
3
Kiara Sluijpers
AVON
5:24
4
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:39
5
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:42
6
Bente Jacobs
Scopias
5:51
7
Sofie van Wouwe
ATH
5:54
8
Sofie Bos
Scopias
5:55
9
Sjuulke Heinrichs
Scopias
6:09
10
Layla van Berkel
HAC
6:12
11
Sjors van den Bogaart
't Jasper Sport
6:40
12
Monique Linders
Deurne
6:41
13
Sofie Soer
AV Weert
6:44
14
Kabel van Bakel
Oploo
6:47
15
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:51
16
Luna Badur
HAC
7:18
17
Fiene van de Werken
AV Weert
7:25
18
Simone Verbakel
HAC
7:36
MPUPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:10
2
Hedwig Tabor
HAC
6:17
3
Lieve Derks
ATH
6:18
4
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:23
5
Isabel Aerdts
Scopias
6:34
6
Laura Sluijpers
AVON
6:38
7
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:48
8
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
6:53
9
Rian Janssen
Scopias
7:02
10
Emma van Liebergen
Scopias
7:10
11
Imke Wijnen
AV Weert
8:23
JPUPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
5:26
2
Cas Metten
Geldrop
5:36
3
Alain Ritten
Kerkrade
5:43
4
Tijn Hermans
Weert
5:48
5
Jop Slaats
Bakel
5:53
6
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:04
7
Tijn Thurlings
Baarlo
6:09
8
Mike van Tilburg
HAC
6:13
9
Pepijn van den Hurk
ATH
6:13
10
Tim Michiels
ATH
6:30
11
Joep van Casteren
ATH
6:31
12
Dean Schuurs
Scopias
6:40
13
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:45
14
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:05
15
Ravi Classen
Scopias
7:10
16
Lucas Canjels
Scopias
7:27
17
Casper Rekmans
AV Weert
7:30
18
Mees Verstappen
Buggenum
7:36
19
Daan Verbakel
HAC
7:58
MPUPC, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
1:41
2
Tess Aerts
Generaal Michaelis
1:53
3
Marijke Schraets
Scopias
1:55
4
Lisa Schoenen
Egchel
1:56
5
Maud Heygele
HAC
2:00
6
Kyra Snijders
Atletiek Leudal
2:01
7
Maud Helmink
Scopias
2:05
8
Jelyna Leenders
Nieuw-Bergen
2:07
9
Nienke Roesink
HAC
3:12
JPUPC, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Aardenburg
Unitas
1:37
2
Timo wassenberg
Unitas
1:40
3
Casper van de Weert
't Jasper Sport
1:45
4
Jente Wekenborg
Scopias
1:46
5
Niek van Montfort
Scopias
1:51
6
Justin Smirk
't Jasper Sport
1:52
7
Stijn Vissers
Atletiek Helden
1:58
8
Bram Nabuurs
Overloon
2:00
9
Roan Aarns
Scopias
2:01
10
Stan Willemsen
Atletiek Helden
2:02
11
Sjoerd Janssen
Scopias
2:03
12
Twan ten Have
Scopias
2:04
13
Sebastiaan Rademaker
HAC
2:08
14
Tim Lommen
Scopias
2:08
15
Tobias de smit
't Jasper Sport
2:12
16
Lucas Ottenheijm
Atletiek Helden
2:24
17
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
2:25
MPUPM, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arden Veldman
Achilles-Top
1:44
2
Anne Aardenburg
Unitas
1:49
3
Daphne Klomp
Scopias
1:56
4
Aafke Mennen
Deurne
1:57
5
Eden Kessels
AV Weert
2:15
6
Tess wassenberg
Unitas
2:20
7
Jort van den Hoef
ATV Venray
2:36
JPUPM, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rekmans
AV Weert
1:57
2
Dirk Nabuurs
Overloon
2:04
3
Aron Kovacs-Borbas
ATH
2:06
4
Koen Verheijen
AV Weert
2:07
www.uitslagen.nl
21-01-2018 21:29