Uitslagenlijst Global-e Spiridoncross

Rijen - Zondag 21 januari 2018

JONGE, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:54
2
Tjalle Vink
ACW '66
4:26
3
Rick Standaert
ACW '66
4:31
4
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:57
5
Jordan Beute
Sprint
5:20
MPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
5:08
2
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:22
3
Elin de Koeijer
Attila
5:24
4
Sanne van Daelen
Spiridon
6:22
5
Fleur Claessen
ACW '66
6:27
6
Bregje ten Wolde
Sprint
6:42
7
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
7:05
JPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Kok
Sprint
5:00
2
Max Crutzen
Sprint
5:07
3
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:26
4
Lander Jansens
Gloria
5:29
5
Stijn Verhoeven
Sprint
5:44
6
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
5:44
7
Brim Devue
Gloria
5:52
8
Chris Mohr
Spiridon
6:15
9
Siem van Tetering
Scorpio
6:24
MPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
5:03
2
Roos Marijnissen
Sprint
5:08
3
Sil van Opstal
Sprint
5:19
4
Anne Bos
Scorpio
5:28
5
Katja Houtepen
Sprint
5:29
6
Janna Kappen
Sprint
5:37
7
Jip de Wijs
Sprint
5:47
8
Jitte Stabel
Gloria
5:59
9
Lotte Simon
ACW '66
6:03
10
Los Martens
Sprint
6:13
JPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:25
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:30
3
Valencio Horvers
Tilburg Road Runners
4:41
4
Luuk Boutkan
Olympus '70
4:47
5
Finn Hoek
Scorpio
4:48
6
Tom Verhoeven
Sprint
4:53
7
Bob ten Wolde
Sprint
4:59
8
Jasper Heijblom
Sprint
5:11
9
Jiri van Bokhoven
DAK
5:13
10
Jens van Tetering
Scorpio
5:17
11
Bo Geurts
Spiridon
5:33
12
Fynn Bermingham
Sprint
5:47
13
Nils Buring
Sprint
6:01
14
Lukas Kegler
Sprint
6:18
15
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
6:27
MPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Heijnen
Sprint
4:44
2
Fenna Winkel
Sprint
4:49
3
Juul Hoekstra
Sprint
4:53
4
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:54
5
Ziva Devue
Gloria
4:56
6
Cateau van Gelder
Scorpio
4:56
7
Freke van Eil
Gloria
5:00
8
Imke Geenen
Gloria
5:07
9
Nienke Mol
Sprint
5:12
10
Heleen de Bie
Atledo
5:15
11
Noor Bekkers
Spiridon
5:34
12
Emma van Kan
Sprint
5:47
13
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:48
14
Sterre Billekens
Spiridon
5:51
15
Rene Kramer
Atledo
6:00
16
Lieve van Bueren
Sprint
6:03
JPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:12
2
Kilan Goddijn
Sprint
4:21
3
Lucas Rutjes
Atledo
4:24
4
Boris Bastiaans
Sprint
4:31
5
Lars Bloemers
Sprint
4:32
6
Loek Graafmans
Spiridon
4:33
7
Tom Keijzers
Sprint
4:34
8
Juul van Eil
Gloria
4:46
9
Harvey Garnett-Gray
Sprint
4:49
10
Pelle Verschure
ACW '66
4:59
11
Troj van Dongen
Spiridon
5:00
12
Jur van der Heijden
Sprint
5:01
13
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
5:02
14
Bas Guikink
Sprint
5:05
15
Stijn van Daelen
Spiridon
5:07
16
Jelle van Laarhoven
ACW '66
5:10
17
Merlijn Pellis
Sprint
5:13
18
Thijmen Kegler
Sprint
5:18
19
Joep Warnaar
Sprint
5:25
20
Stijn Koek
ACW '66
5:27
21
Tijmen Rotte
Sprint
5:30
22
Jurre Verschure
Atledo
5:40
23
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:45
MJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
4:09
2
Silkie Graafmans
Spiridon
4:10
3
Froukje Mons
Energie
4:11
4
Anouk Andeweg
Spiridon
4:20
5
Nienke Blom
Sprint
4:26
6
Danica Willemen
Atledo
4:28
7
Nynke Geest
Energie
4:37
8
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:46
9
Yara van der Heijden
Sprint
4:55
10
Valerie Bruurmijn
Gloria
4:56
11
Aimee Rynart
Sprint
4:57
12
Vera van den Burg
Spiridon
4:59
13
Imeno Weber
Attila
5:09
14
Femke Sprangers
Gloria
5:16
15
Sanne Sprangers
Gloria
6:14
JJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
4:10
2
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:17
3
Marijn van Dijk
Spiridon
4:31
4
Kwinten Rotte
Sprint
4:34
5
Jules van Kan
Sprint
4:36
6
Michiel Gulickx
Gloria
4:51
7
Mark van de Ven
ACW '66
4:53
8
Quinten Bressers
Atledo
4:53
9
Olivier van Gelder
Scorpio
4:55
10
Frank Bekkers
Spiridon
4:56
11
Matthijs Koek
ACW '66
4:58
MJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Parel van Nieuwkoop
Energie
9:29
2
Tamika Conrad
Energie
9:45
3
Danique Schalk
Spiridon
10:49
4
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
12:11
JJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Tilman
Sprint
8:22
2
Pepijn Roels
Sprint
8:24
3
Tygo Naafs
Spiridon
8:27
4
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:29
5
Milan Watzeels
Attila
8:30
6
Joost Winkel
Sprint
8:54
7
Remko van den Hout
Attila
9:15
8
Gijs Fuite
Attila
9:30
9
Maurits Kuipers
Sprint
9:33
10
Timo Timmermans
Gloria
9:33
11
Martijn Gulickx
Gloria
9:55
12
Guus Guikink
Sprint
10:00
13
Michon Goddijn
Sprint
10:04
14
Arne Dierckx
Gloria
10:04
MJUNB, 4050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frouke Benz
Energie
17:43
2
Laura Hanning
Spiridon
18:38
3
Sofie Blankers
Scorpio
20:24
4
Janiek Leijtens
ACW '66
21:27
5
Jeske van de Laar
Attila
22:01
JJUNB, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlon van Zijl
Energie
21:26
2
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
21:52
3
Tom Fobbe
PAC
22:23
4
Jasper van Laarhoven
Atledo
22:52
5
Daniel van Noordenne
Energie
23:14
6
Daan van der Eerden
Spiridon
25:22
7
Jason Smits
ACW '66
25:43
8
Tijn Blom
Sprint
26:31
MJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
26:10
2
Bente Smagge
Attila
27:30
3
Amber Noordermeer
Energie
28:24
JJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Troy de Juncker
Attila
22:51
2
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
24:41
VSEN, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
31:33
2
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
31:42
3
Annemieke Bloem
Rotterdam Atletiek
32:17
4
Elsemieke Kin
PAC
32:30
5
Dyanne Verpaalen
Spiridon
33:17
6
Shinouk Wientjens
Spiridon
38:38
7
Judi Becx
Attila
39:24
8
Veronique van der Hijden
Spiridon
39:27
9
Marieke Couwenberg
Gloria
40:18
10
Esmay van de Laar
Attila
40:28
V35, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
DJA
32:33
2
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
34:14
3
Lianne Ivens
ACW '66
36:24
V45, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
33:06
2
Marionne Kat
Spiridon
35:48
3
Marie-Louise Smagge
Attila
38:51
4
Riet van Mook
Spiridon
39:29
5
Jacqueline Stouten
Atledo
42:33
6
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
48:26
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
34:18
2
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
34:28
3
Niek den Exter
Scheldesport
34:38
4
Job de Feijter
RK HAV
35:12
5
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
35:32
6
Robbert van de Wouw
Parcival
36:12
7
Dirk Evers
Spiridon
36:49
8
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
36:52
9
Pieter Cappon
Parcival
37:37
10
Ahmed Abubakar
DAK
37:39
11
Martijn Flipsen
Atledo
38:08
12
Erik van der Heijden
Parcival
39:14
13
Koen Voermans
Scorpio
39:23
14
Tijke Wentink
Attila
39:46
15
Michel Broeders
Spiridon
41:21
16
Jeffrey Hazendonk
DAK
42:43
17
Ralph Jacobs
Atledo
43:22
18
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
46:49
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
35:27
2
Bram van Hoek
Spiridon
40:24
3
Joris Zaman
RK HAV
41:08
4
Robert-Jan Gras
Spiridon
41:23
5
Jol Geurts
Sprint
44:02
6
Paul Theeuwes
Spiridon
44:10
7
Patriek Bruurs
Spiridon
45:17
8
Patrick van Gurp
DAK
46:05
9
Erwin Gulickx
Gloria
47:07
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
34:55
2
Eduard Linnenbank
Attila
39:53
3
Bart van Loon
Attila
41:43
4
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
42:27
5
Johan Verweij
Achil '87
43:36
6
John Marijnissen
Sprint
44:21
7
Gijs Kloek
Sprint
44:28
8
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
44:34
9
Ronny Stabel
Gloria
46:08
10
Huub Hieltjes
Sprint
46:33
11
Albert de Rooij
Atledo
46:38
12
Jacques Hameleers
Spiridon
47:54
13
Walther van Asten
Gloria
48:26
14
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
48:35
15
Vincent vd Elsen
Taxandria Atletiek
49:13
16
Sjef Schijven
Spiridon
51:10
17
Hans Lodewijks
Atledo
51:32
18
Johan van Wanrooij
Atledo
52:26
19
Thomas Bernard
Atledo
53:01
20
Alex van Krevelen
Atledo
53:01
M55, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Menssen
Spiridon
33:28
2
Marcel Cools
Sprint
34:47
3
Peter Honcoop
Spiridon
35:08
4
Cees van Gageldonk
Spiridon
35:14
5
Jan Vermeer
Spiridon
37:47
6
Frans van Gestel
Gloria
40:04
7
Frank Faes
Tilburg Road Runners
40:32
8
Frank van den Akker
Atledo
40:47
9
Gerrit Heij
Attila
43:05
M65, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
33:01
2
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
35:58
3
walter van Gurp
DAK
36:11
4
Ad de Jong
Atledo
36:20
5
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
37:19
6
Fokke Ypma
Sprint
46:03
VROUW, 4050 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Indy Nebbeling
Spiridon
20:33
2
Maria Bloemsaat
Scorpio
22:58
3
Joni van der Eerden
Rijen
24:20
4
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
25:54
5
Herman van Geijlswijk
Berkel-Enschot
6
Puk van Gool
Attila
7
Marjan Rolffs
Spiridon
VROUW, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Versluis
Udenhout
34:25
2
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
35:03
3
Jasperina Venema
Spiridon
37:03
VROUW, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvana Van der Hijden
Meerle
43:44
2
Hanneke Bakkum
Sprint
45:29
3
Carla Vermolen
Tilburg
46:59
MAN, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
22:09
2
Wessel Roks
Rijsbergen
22:09
3
Willem van der Meiden
Spiridon
23:39
4
Jeroen Stasse
Oosterhout Nb
24:31
5
Stij Thielen
Rijen
28:04
6
Michel van der Plas
Oosterhout Nb
34:09
7
Elger Staassen
Rijen
34:49
8
IJsbrand van den Berg
Spiridon
37:32
9
Alfred Daanen
Rijen
45:28
MAN, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
35:30
2
Michel Boon
Spiridon
36:08
3
Paul de Kort
Alphen Nb
37:53
4
Eric withaar
Rijen
40:21
5
Gijs de Kort
Breda
40:51
6
Mark van der Eerden
Rijen
41:43
MAN, 10200 M TRIMLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Quodbach
ACW '66
45:36
2
Bas van Gils
Oosterhout Nb
49:46
3
Heinz Zanders
Moergestel
50:44
4
Joost Pijnappel
Taxandria Atletiek
51:44
5
Karel de Hooge
Dordrecht
53:47
6
Bart Jansen
Rijen
53:50
7
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
57:07
8
Steven Tuijp
Hoogstraten
57:47
www.spiridoncross.nl
www.uitslagen.nl
21-01-2018 18:59