Uitslagenlijst 1e crossduathlon Workum

Workum - Zaterdag 20 januari 2018

INDM, DUATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie Jong
Oosterwolde
1:12:29
2
Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude
1:16:51
3
David Oosten
Leeuwarden
1:18:27
4
Roelof Roos
Leeuwarden
1:19:44
5
Thomas Wobma
Bolsward
1:19:46
6
Lex Kieviet
Nes
1:22:35
7
Rink Pijpker
Hallum
1:25:09
8
Sandor Walinga
Bolsward
1:26:12
9
Marcel Swart
Heerenveen
1:26:47
10
Harold Brouwer
Heerenveen
1:26:59
11
Ben Douwes
De Westereen
1:29:57
12
Gerlof Hofman
Aduard
1:30:48
13
Paulus Folmer
Workum
1:31:11
14
Sven Gmelich Meijling
Drachten
1:31:25
15
Anne Floris Bottema
Nijlan
1:31:30
16
Ritske Flootman
Menaam
1:31:31
17
Niels Vunderink
Leeuwarden
1:32:55
18
Peter Zijlstra
Workum
1:33:00
19
Casper van der Kamp
Leeuwarden
1:34:40
20
Theunis Wouda
Workum
1:35:43
21
Hendrik Hoekstra
Joure
1:36:09
22
Age Dijkstra
Tzummarum
1:38:00
23
Aad Geluk
Vlaardingen
1:38:36
24
Rense Veenstra
Haren Gn
1:39:00
25
Teake de Jong
Sneek
1:40:11
26
Rene Miedema
Bolsward
1:43:16
27
Michiel Blanken
Sneek
1:43:29
28
Sander Reitsma
Bitgum
1:43:52
29
Minko Folkertsma
Folsgare
1:45:05
30
Remco Dijkstra
Vrouwenparochie
1:45:37
31
Pieter de Vries
Sneek
1:45:38
32
Bouke Wortman
Balk
1:46:33
33
Hendrik Hagedoorn Weerstand
Tollebeek
1:46:44
34
Sven Hagedoorn Weerstand
Tollebeek
1:46:45
35
Cornelis Boschma
Franeker
1:47:34
36
Saco Bootsma
Workum
1:48:17
37
Johan Bekema
Bolsward
1:49:11
38
Folkert Keuning
Workum
1:50:42
39
Jaap de Graaf
Wijckel
1:55:37
40
Marcel Kamstra
Sneek
1:57:25
41
Jacob Reitsma
Leeuwarden
2:04:40
42
Peter Dijkstra
Makkum
2:07:31
INDF, DUATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolinda Lute
Egmond-Binnen
1:30:20
2
Sylvia Brouwer
Heerenveen
1:33:58
3
Anne Marijn Graaf
Groningen
1:37:12
4
Geja Sikkes
Sloten
1:47:23
5
Theresia Offringa
Nijland
1:48:36
6
Sjirry Hiemstra
Sint Nicolaasga
1:58:22
7
Djoke Postma
Bolsward
1:59:35
8
Nieskje de Groot
Groningen
2:00:15
9
Milley Romney
Vlaardingen
2:00:23
DUOM, DUATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieuwe Palstra
Bolsward
1:15:00
2
Hartger Stellinga
Workum
1:22:39
3
Hans Hiemstra
Harkema
1:23:43
4
Jan van der Heide
Heerenveen
1:27:21
5
Edwin Wielinga
Workum
1:44:45
6
C.E. Visser
Workum
1:58:31
DUOF, DUATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herma Bakker
Workum
1:34:20
2
Heidi Wesselius
Workum
1:45:38
3
Marloes Flapper
Workum
1:46:17
4
Desiree Efdee
Workum
1:48:03
5
Jildou Folkertsma
Workum
1:54:01
Uitslag van de crossduathlon. Zijn er vragen/op-
merkingen, dan graag via mail shaijtema@hotmail.nl

Sportieve groet, Siebolt Haijtema
www.uitslagen.nl
20-01-2018 18:27