Uitslagenlijst Kroese Wevers cross

Winterswijk - Zondag 14 januari 2018

J-11, JEUGDCROSS T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Berkelder
AVA '70
5:11
2
Hugo Holkenborg
Zieuwent
5:34
3
Delany Reurink
Archeus
5:38
4
Jurre van der Kaaij
Archeus
5:39
5
Guus Rensen
Nederland
6:07
6
Wessel te Bokkel
Archeus
6:14
7
Joep Dingemans
Archeus
6:20
8
Liam Prinsen
Winterswijk Meddo
6:25
9
Luca Hakvoort
Archeus
6:33
10
Jurre van Alst
Archeus
6:37
11
Timme Onnink
Winterswijk Woold
6:40
12
Senna Brouwer
Archeus
7:01
13
Jorrit Westerhof
Archeus
7:46
14
Cas Oortgiese
Winterswijk
7:52
M-11, JEUGDCROSS T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jil Otte
Ahaus
5:17
2
Emma de Koning
Winterswijk Kotten
5:40
3
Femke Nijrolder
Archeus
5:50
4
Coralie Zumbansen
Duitsland
5:56
5
Kyra Lampio
Lichtenvoorde
6:06
6
Zoë Meinen
Winterswijk
6:28
7
Minke Dost
TION
6:31
8
Luna van der Kaaij
Archeus
6:39
9
Imra van Engeland
Archeus
7:35
10
Mila van Alst
Winterswijk
7:47
11
Bente Rensen
7:49
12
Lilou Zumbansen
Duitsland
7:57
J1214, JEUGDCROSS 12 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gus Otte
Ahaus
7:15
2
Noah Lampio
AVA '70
7:24
3
Luke Hiddink
Archeus
7:30
4
Linas Oonk-Maatmann
Ahaus
8:34
5
Tijn van den Berg
Archeus
8:54
6
Mart Hallers
Archeus
9:05
M1214, JEUGDCROSS 12 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alina Wenning
Stadtlohn
8:18
2
Maren de Koning
Archeus
8:18
3
Cozja Hoffman
Archeus
8:36
4
Lara Putto
Winterswijk
8:41
5
Lisa Dekker
Argo
8:45
6
Janiek Hallers
Archeus
9:49
7
Nadia de Jong
Archeus
10:03
8
Juul Onnink
Winterswijk Woold
10:08
9
Saskia de Jong
Archeus
10:13
10
Jinte Kusters
Archeus
10:41
A4Y, JEUGDCROSS 15 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn van Boven
Winterswijk
19:40
2
Thomas van Boven
Winterswijk
21:25
3
Danielle Veltman
Winterswijk
21:51
4
Merel van Boven
Winterswijk
23:13
J1518, JEUGDCROSS 15 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Farhaan Abdi Ali
Hanzesport
11:20
2
Michiel Wellink
AVA '70
12:07
3
Jesse Nijmeijer
Archeus
12:16
4
Alexander van Kooten
Winterswijk
13:37
5
Douwe Bentsink
Archeus
14:56
6
Niek te Brummelstroete
Archeus
16:43
7
Tijl Grevers
Archeus
20:35
8
Ot Grevers
Winterswijk
20:53
9
Daan Slager
Winterswijk
21:02
M1518, JEUGDCROSS 15 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke van Dam
Archeus
18:36
2
Anne Hovinga
Archeus
18:36
3
Jill Reessink
Archeus
21:09
4
Eline van Dam
Archeus
26:18
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ibrahim Abdii Ali
Hanzesport
17:08
2
Vincent Maalderink
Hanzesport
18:12
3
Tim Mengerink
AVA '70
18:32
4
Thomas Konings
Archeus
19:56
5
Gerton Prinsen
Groenlo
20:36
6
Tom Rensing
Lichtenvoorde
20:56
7
Denis Woeltjes
AVA '70
21:07
8
Ewout ten Pas
Archeus
22:20
9
Arjan Dunnewold
Archeus
22:24
10
Roy Prinsen
Winterswijk Meddo
22:40
11
Sam ter Haar
AVA '70
22:52
12
Jelmer Kuster
Ulft
22:55
13
Roy Dieks
Ulft
22:55
14
Dave Holkenborg
Zieuwent
23:10
15
Mathijs Wiggers
Archeus
23:11
16
Jip Grevers
Winterswijk
23:12
17
Wim Kortschot
Archeus
23:14
18
Harry Grevers
Archeus
23:15
19
Rene Baakman
Lichtenvoorde
23:16
20
Gerben Heinen
Aalten
23:21
21
Rob Berkelder
AVA '70
23:22
22
Arjan Onnink
Archeus
23:29
23
Stijn Schurink
Archeus
23:47
24
Domenique Schreurs
Archeus
24:04
25
Jos Bongers
Archeus
24:11
26
Jeroen van de Lubbe
Winterswijk
24:12
27
Boudewijn Geelink7102AD
Archeus
24:53
28
Reinhard Krinke
Borken
25:00
29
Gerben Schepers
AVA '70
25:03
30
Rick Rensing
Lichtenvoorde
25:08
31
Derby groot Severt
Zieuwent
25:25
32
Marc Reusink
Amsterdam
25:27
33
Bjorn Buiting
Braamt
25:29
34
Gerben Elferdink
Winterswijk
25:40
35
Jos Tuinte
Vragender
25:41
36
Edmond Wopereis
Zieuwent
25:42
37
Joris-Jan van der Stoep
Winterswijk
25:42
38
Jan Jaap Beeks
Archeus
26:09
39
Dennis ter Veldhuis
AVA '70
26:35
40
William Aalberts
AVA '70
26:57
41
Ralf Bühn
Archeus
27:18
42
Bennie Sloetjes
Aalten
27:19
43
Jordy Beskers
Winterswijk
27:20
44
Bryan van Leeuwen
Winterswijk
27:41
45
Hans Kerkwijk
Doetinchem
27:45
46
Walter Wessels
Eibergen
28:11
47
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
28:25
48
Ruud Storck
Archeus
28:53
49
Joop Spexgoor
Nederland
29:20
50
Jan Willem
Winterswijk
29:30
51
Jasper Westerhof
Archeus
29:44
52
Kavoos Yousefi
Winterswijk
29:52
53
Bart Jong
Winterswijk
29:56
54
Joop Schreurs
Archeus
30:05
55
Nico Walhof
Groenlo
31:55
56
Wim Beestman
Winterswijk
32:01
57
Fabian Titarsole
Winterswijk
32:18
58
Rudi Berends
Varsseveld
32:31
59
Rinse hammer
Eibergen
32:43
60
Han Aarnink
Eibergen
34:41
61
David van Elst
Archeus
35:36
62
Frank Jansen
Archeus
35:42
VROUW, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Meinen
Archeus
25:08
2
Sylvia Wassink
Winterswijk
25:28
3
Eline Kuenen
Elst Gld
25:53
4
Anouk Schreurs
Archeus
26:41
5
Sanne Deunk
Winterswijk
27:58
6
Anuschka Hallers
Winterswijk
28:06
7
Ilona Grevers
Archeus
28:15
8
Mees Grevers
Winterswijk
28:17
9
Marissa Hollestelle
Winterswijk
29:34
10
Wanda Stoteler
Winterswijk
29:42
11
Jolien te Brake
Winterswijk
29:42
12
Corinna Freitag
Stadtlohn
29:51
13
Harriet Frielink
NSAV 't Haasje
29:58
14
Janine ter Veldhuis
AVA '70
30:04
15
Margot Putto
Winterswijk
30:35
16
Anke Schuurman
Loopgroep De Zandloper
30:40
17
Bianca Eekelder
AVA '70
31:01
18
Ruth Tenbusch
Ahaus
31:28
19
Elly de Graaf
Archeus
32:00
20
Danielle Wiggers
Archeus
32:16
21
Ineke Kraan
Heelweg
32:32
22
Susan Roerdink
Winterswijk
32:43
23
Lieke Ruessink
Archeus
32:53
24
Sanne Bömer
Eibergen
32:58
25
Geertje Eckhardt
Archeus
33:08
26
Anja Ruesink
Archeus
33:08
27
Julia lutke Schipholt
Winterswijk
33:51
28
Sandra Grevers
Winterswijk
34:34
29
Emma Beeks
Archeus
34:46
30
Christel Labee
Archeus
35:00
31
Jacqueline Bugter
Archeus
35:42
MAN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Vossers
Nederlandse Triathlonbond
33:41
2
Lars Duistermaat
Archeus
36:41
3
Freddy Dekker
Lichtenvoorde
37:11
4
Marcel Pelgrim
Lex Bocholt Running Team
38:08
5
Amin Hassan
Hanzesport
38:55
6
Friedhelm Betting
Laufsport 97/30 Lowick
39:42
7
Leon Jentink
Aalten
39:52
8
Robbin Elsinghorst
Lichtenvoorde
39:55
9
Miel Heusinkveld
AVA '70
39:55
10
Roy Mengerink
AVA '70
39:59
11
Ronald de Bruin
Hanzesport
40:33
12
Andrej Kubani
Lex Bocholt Running Team
41:06
13
Marcel Kuenen
Elst Gld
41:08
14
Björn Jansen
Laufsport 97/30 Lowick
41:15
15
Wim van Hilst
Steenderen
41:23
16
Marcel Bos
Archeus
41:31
17
Edwin Smits
Winterswijk
41:57
18
Wouter Höfkes
Winterswijk
42:04
19
Frank Buiting
Braamt
42:42
20
Hans Jentink
AVA '70
42:46
21
David Jacoby
Duitsland
42:52
22
Niels ter Haar
Bredevoort
42:56
23
Rinke ter Haar
AVA '70
43:00
24
Peter Rouwhorst
Zieuwent
43:21
25
Bob te Lindert
Argo
43:30
26
Ronnie Berendsen
Zelhem
43:30
27
Tim te Brake
AVA '70
43:32
28
Michael Velthorst
Varsseveld
43:40
29
Nico Deunk
Winterswijk
43:42
30
Patrick Ikink
AVA '70
43:44
31
Gerbert te Lindert
Heelweg
43:45
32
Erwin Wamelink
AVA '70
44:08
33
Michael Engbers
Laufsport 97/30 Lowick
44:12
34
Theo Schreurs
Winterswijk
44:28
35
Jelle Spexgoor
Lichtenvoorde
44:35
36
Herbert Wienen
Heiden
44:37
37
Werner Enk
Laufsport 97/30 Lowick
44:40
38
Rudi de Vries
Varsseveld
44:44
39
Mark Sticker
Dinxperlo
44:49
40
Hermi van Egteren
Zelhem
44:52
41
Erik Meijerink
Duitsland
44:54
42
Robin Steentjes
Enter
44:58
43
Roel Rusink
Loopgroep De Zandloper
45:20
44
Dirk Nijmeijer
Archeus
45:36
45
Arjan Colenbrander
Winterswijk
45:38
46
Markus Schürbüscher
Laufsport 97/30 Lowick
45:44
47
Robin Wubbels
AVA '70
45:55
48
Klaas van Wingaarden
Varsseveld
46:39
49
Kasper Zemann
Winterswijk
46:40
50
Winand Schlattmann
Raesfeld
47:10
51
Vincent de Vries
Winterswijk
47:21
52
Eggis Serafi
Aalten
47:24
53
Andreas Hintemann
Stadtlohn
47:51
54
Jordy Droppers
Winterswijk
48:08
55
Gertjan Aarnink
Eibergen
48:09
56
Melvin van Waardenburg
Doetinchem
48:10
57
Onne Ydel
Archeus
48:10
58
Wout Abbink
Loopgroep De Zandloper
48:20
59
AndreBruil
AVA '70
48:49
60
Niek Leemreize
Lievelde
48:53
61
Bertil de Haan
Archeus
48:54
62
Teun van Amersfoort
Archeus
48:54
63
Mark Vaartjes
Archeus
48:55
64
Gijs Vrieze
Archeus
48:57
65
Henk-Jan Veltkamp
Winterswijk
48:58
66
Erik ten Hagen
Archeus
49:03
67
Damian Augustyniak
Polen
49:16
68
Henk te Riet
Archeus
49:19
69
Marco Schley
Südlohner Lauftreff
49:35
70
Stephan Rave
Südlohner Lauftreff
49:36
71
Danny Hakstege
Winterswijk
49:36
72
Mark Meijerink
Amsterdam
49:37
73
Hans Geerdink
Archeus
49:38
74
Robert Jan van Diest
Archeus
50:07
75
Martin Knook
Winterswijk
50:08
76
Jelle Bosch
Archeus
50:30
77
Patrick Dielen
Archeus
50:30
78
Alex Top
Aalten
50:36
79
Hans Kirkenir
Archeus
50:45
80
Bram Loman
Archeus
50:57
81
Iwan Kempers
Winterswijk
51:11
82
Robin Meinen
Winterswijk
51:20
83
Leo Grooters
Ruurlo
51:39
84
Lars Hoogerbrug
Aalten
51:47
85
Eric Hoogerbrug
AVA '70
51:47
86
Rens Veerbeek
Enschede
51:54
87
Carel Horstink
Winterswijk
52:05
88
Erik Flint
Winterswijk
52:48
89
Hayco Frielink
Ede Gld
53:04
90
Peter van Rijn
Winterswijk
53:39
91
Thomas Heufekes
Vreden
54:12
92
Frank van Braak
Varsseveld
54:45
93
Sebastian Leenen
Borken
55:46
94
Erik Goudswaard
ASV
55:53
95
Christian Kellermann
Lampertheim
56:06
96
Hermann Rietfort
Stadtlohn
56:23
97
Bjorn Weier
Lex Bocholt Running Team
56:39
98
Dirk Gross-Onnebrink
Stadtlohn
56:39
99
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
56:50
100
Edwin Bollen
Archeus
56:51
101
Werner Arends
Stadtlohn
57:50
102
Mink Baak
Winterswijk
1:00:04
103
Rene Nijhuis
Winterswijk
1:00:07
104
Heinrich Busskamp
Borken
1:00:27
105
Markus Uvermann
Borken
1:03:19
106
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:03:27
107
Jaap Berndes
Nieuwerkerk ad IJssel
1:03:32
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bezayt Asefa
Hanzesport
37:46
2
Sandra Wassink
Archeus
43:02
3
Dorothé Vrieze
Zelhem
45:28
4
Ieneke Voets
Elst Gld
46:01
5
Helga Willemsen
Laufsport 97/30 Lowick
46:03
6
Ellen Dekker-Wopereis
Lichtenvoorde
46:07
7
Sylvia Uebbing
Laufsport 97/30 Lowick
48:14
8
Dorien Sonderen
LVG
49:35
9
Femke Douma
Winterswijk
54:43
10
Agnes Hölter
Heiden
54:55
11
Astrid Goossens
Loopgroep De Zandloper
54:56
12
Ellen Huinink
Loopgroep De Zandloper
54:58
13
Nicole Westerman
Stadtlohn
55:30
14
Angelique Vrijdag
AVA '70
55:41
15
Martina Rieger
Borken
55:45
16
Mayke Nieuwenhuijs
Winterswijk
55:52
17
Rita Boll
Stadtlohn
56:02
18
Yvonne Lohmann
Heiden
56:04
19
Sonja Buiting
Braamt
56:08
20
Josta Hoenink
Ruurlo
56:20
21
Dian Schurink
Winterswijk
57:41
22
Angelique Reessink
Winterswijk
57:51
23
Nienke Helmink
Megchelen
59:04
24
Wendy Grave
ASV
59:34
25
Anouk Tragter
ASV
59:34
26
Saskia Landman
Archeus
1:00:11
27
Ria Bussink
Archeus
1:00:11
28
Monique Tijdeman
Archeus
1:00:11
29
Judith Goring
Sudlohn
1:00:27
30
Henriette Ruessink
Archeus
1:02:28
31
Ingrid Hochstenbach
Archeus
1:02:28
32
Barbara Rietfort
Stadtlohn
1:06:02
33
Elisabeth Hillmann
Stadtlohn
1:06:02
34
Marion Röttger
Südlohn
1:06:02
Kroese Wevers...........ontcijfert
www.uitslagen.nl
15-01-2018 13:51