Uitslagenlijst Teuge runs for life

Teuge - Zondag 14 januari 2018

500 M, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Lantink
PEC 1910
1:59
2
Noor van Mourik
Bennekom
2:31
3
Linde Wolff van Wulfing
Terwolde
2:43
4
Hanneke Wolff van Wulfing
Terwolde
2:45
5
Eva van Oorspronk
Twello
3:09
6
Duco Middelveld
Zutphen
3:35
7
Emma Slag
Twello
6:17
500 M, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Vries
AV '34
1:56
2
Rens Klinkhamer
AV '34
1:57
3
Elijah Bakboord
De Liemers
1:58
4
Zia Bakboord
Westervoort
2:10
5
Djesse Ten Have
Twello
2:13
6
Dees Harbers
Teuge
2:17
7
Loek Middelveld
Zutphen
2:59
8
Jurre Wolff van Wulfing
Terwolde
3:03
9
Tygo Faas
Apeldoorn
5:27
1 KM, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa van den Hoogen
Apeldoorn
5:19
2
Evi Ziens
Apeldoorn
5:23
3
Eva Harbers
Teuge
6:01
4
Lies Heiner
AV '34
6:49
5
Tessa Aberson
AV '34
6:55
1 KM, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowan Witteveen
AV '34
5:05
2
Lukas Stol
Twello
5:12
3
Thijs Krijger
Teuge
5:45
4
Julius Jansen
Apeldoorn
5:46
5
Kai Leidekker
Apeldoorn
5:48
6
Luuk van Oorspronk
Twello
5:50
7
Daan Krijger
Teuge
6:10
8
Jorg Kruitbosch
Voorst
6:43
9
Sam van der Wal
Apeldoorn
6:46
10
Jaap Esselink
Twello
6:48
11
Willem Heiner
Apeldoorn
8:09
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Wilbrink
Apeldoorn
19:12
2
Corien van der Bijl
Apeldoorn
22:19
3
Veerle Willems
Apeldoorn
23:10
4
Maud Salomons
Wenum Wiesel
24:28
5
Irma Holtman
AV '34
25:08
6
Jet van Osch
Vaassen
25:20
7
Annet Nijenhuis
Zutphen
25:55
8
Corrola vd Dikkenberg
Bennekom
26:21
9
Marianne Westerink
Klarenbeek
26:45
10
Ida heiner Spronk
AV '34
27:36
11
Sonja Dijkman
Apeldoorn
27:36
12
Lisanne van den Hof
AV '34
28:26
13
Carolien Esselink
Deventer
28:40
14
Heidi de Vries
AV '34
29:20
15
Jolita Wilbrink
Apeldoorn
29:32
16
Debbie Rib
Apeldoorn
29:32
17
Esther Salemink
AV '34
29:32
18
Betsie Mulder
Apeldoorn
30:24
19
Christien Rutte - Scheute
Beemte Broekland
30:24
20
Ria den Hamer
Apeldoorn
30:24
21
Rianne Eekhuis
Twello
30:24
22
Elmie Schut
Apeldoorn
30:38
23
Joyce Schut
Apeldoorn
30:38
24
Hendrika Keijzer
Apeldoorn
30:53
25
Yvonne Bouwmeester
Apeldoorn
30:53
26
Manon de Haan
Groningen
30:53
27
Marlou van der Zouw
Apeldoorn
31:20
28
Marjan Beuwer
Apeldoorn
31:36
29
Astrid Meijer
Twello
31:37
30
Harmke Kiezebrink
Apeldoorn
31:40
31
Jeanette Mulder
AV '34
32:56
32
Daphne Houweling
Apeldoorn
33:16
33
Marjo Prigge van der Linde
Teuge
33:16
34
Petra Achterkamp
Apeldoorn
34:12
35
Judith Willems
Ugchelen
34:40
36
Karin Jansen
Apeldoorn
35:30
37
Wieke Beumer
Apeldoorn
35:45
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin van Heiningen
AV '34
18:08
2
Ruben Hiddink
Apeldoorn
18:23
3
Cees Weeda
Veluwe
18:41
4
Patrick Ziens
Apeldoorn
18:52
5
Mark Waaijenberg
Dieren
19:16
6
Jaap IJmker
Apeldoorn
19:18
7
Thomas Driessen
Apeldoorn
19:18
8
Rutger van Saltbommel
Statina
19:19
9
Kevin Janssen
Teuge
19:18
10
Jesper Rozeboom
Apeldoorn
22:05
11
Bart Steens
Apeldoorn
22:07
12
Johan van der Weide
Apeldoorn
22:12
13
Ivan Rib
Apeldoorn
22:32
14
Daan Leidekker
Apeldoorn
22:32
15
Martien de Haas
AV '34
22:32
16
Tom Bakkenes
Teuge
22:32
17
Rene Visser
Deventer
22:32
18
Cesar Krijger
Teuge
23:10
19
Gerrit Mulder
Harderwijk
23:10
20
Jonni Smeenk
Teuge
23:10
21
Leroy Buitenhuis
Beemte Broekland
23:10
22
Michel de Haan
Teuge
23:46
23
Ryan Blumink
Teuge S.C.
23:48
24
Thijs Dijkman
Apeldoorn
23:48
25
Ruud Dijkman
Apeldoorn
23:56
26
Huus Erdogan
Deventer
24:23
27
Steyn Rozenboom
Apeldoorn
24:24
28
Jens van der Lugt
Teuge S.C.
24:30
29
Yannick Tuerlings
Apeldoorn
24:36
30
Willie Jansen
Bennekom
24:51
31
Jan Jakob Leidekker
Apeldoorn
25:20
32
Mick van der Zouw
Teuge S.C.
25:25
33
Michel Mellink
Teuge S.C.
25:25
34
Peter van Orsouw
Oss
25:56
35
Peter Hoksberg
Twello
26:10
36
Ronny Huiskamp
Apeldoorn
26:10
37
Martin Scholten
AV '34
27:03
38
Rens Salomons
Vaassen
27:03
39
Leo van Zeist
AV '34
27:40
40
Jaco Faas
Apeldoorn
28:02
41
Nino Huiskamp
Apeldoorn
28:05
42
Steef van Alphen
Apeldoorn
28:47
43
Jan Reuvekamp
Apeldoorn
29:32
44
Roland Fransen
Apeldoorn
30:22
45
Dhr de Jong
Apeldoorn
32:47
46
Johan Neuteboom Spijker
Teuge S.C.
33:03
47
Toon Achterkamp
Apeldoorn
34:22
48
Peter Verhoef
Apeldoorn
34:34
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Ooms
Hanzesport
36:58
2
Marloes Pol
Twello
45:03
3
Mirjam van Mourik
Bennekom
46:25
4
Mieke Westerink
De Koplopers
48:12
5
Jacolien Vukkink-Harbers
Teuge
49:18
6
Paulien Sarelse
Teuge
49:18
7
Mirielle Weerdenburg
AV '34
51:22
8
Paula van Leeuwen
Apeldoorn
52:32
9
Stefanie Hurenkamp
Twello
52:32
10
Lia Elbertsen
Hanzesport
53:10
11
Pascalle Van Reenen
Atletico '73
53:36
12
Maaike van der Voort
Deventer
53:36
13
Netty van Reenen
Venray
53:36
14
Chantal Rozeboom
Apeldoorn
53:48
15
Marieke Piek
KAV Holland
54:16
16
Els Brons
Apeldoorn
55:11
17
Barbara Aberson
AV '34
56:48
18
Marja van Norel
Apeldoorn
57:03
19
Manon Rodrigues
Apeldoorn
57:03
20
Marlies Frieling
Apeldoorn
57:03
21
Sonja Streppel
Apeldoorn
1:00:30
22
Debby Wubbolt
Apeldoorn
1:01:30
23
Melanie Haveman
Apeldoorn
1:02:50
24
Geeke Wiltink
Apeldoorn
1:03:49
25
Gerda Proper
Wenum Wiesel
1:04:12
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Beking
Hanzesport
36:42
2
Quirijn Waaijenberg
Dieren
36:54
3
Bas van Beek
Cialfo
37:05
4
Maxim Van der Wal
Apeldoorn
37:42
5
Alex Salomons
Wenum Wiesel
39:12
6
Maurice Roeterd
Schalkhaar
39:25
7
Martie Westerink
Twello
39:50
8
Dennis 't Hoen
Apeldoorn
40:28
9
Alex Koelink
Wenu Wiesel
40:31
10
Henri Rutgers
Veluwe
40:40
11
Devinio Bennink
Apeldoorn
41:33
12
Ward Bloemhard
Apeldoorn
41:35
13
René Kok
Apeldoorn
42:13
14
Hans Luiten
AV '34
43:05
15
Robbie van Wenkop
Apeldoorn
44:13
16
Edwin Nieman
Dunedin
44:37
17
Lucas Harbers
AV '34
44:38
18
Ton Veldhuizen
AV '34
44:54
19
Niels Nijman
Teuge S.C.
45:23
20
Frank Jansen
Heerde
45:23
21
Rene van Vugt
Zutphen
45:35
22
Alfred Kaal
Nederlandse Triathlonbond
45:36
23
Bjorn Jansen
Apeldoorn
45:47
24
Melvin Peters
Deventer
45:55
25
Gilbert van Ooijen
Apeldoorn
46:16
26
Sven Oosterman
Apeldoorn
47:26
27
Martien Schreurs
Nijmegen
47:42
28
Ap Bleumink
Teuge
47:51
29
Jaco Brons
Rio de Janiero
48:52
30
Jan-Peter Brons
Apeldoorn
48:52
31
Mile Pajic
's-Heerenberg
49:09
32
Frits Wiltink
KAV Holland
49:12
33
Peter Eerenbeemd
49:13
34
Roy Bisseling
Apeldoorn
49:15
35
Jari Weijers
Teuge
49:18
36
Martin Bouwmeester
Apeldoorn
49:18
37
Jeroen te Hofstee
Apeldoorn
49:18
38
Peter Past
Apeldoorn
50:01
39
Richard Jurriens
AV '34
50:10
40
Marco Masselink
Apeldoorn
50:12
41
Patrick Halkes
Apeldoorn
50:26
42
Patrick van der Lugt
Apeldoorn
50:48
43
Ton van Weerdenburg
Teuge S.C.
51:22
44
Gerard Pannekoek
Teuge S.C.
52:32
45
Rudy Haverkamp
Teuge S.C.
52:32
46
Jasper Esselink
Twello
52:32
47
John Kruitbosch
Voorst gem Voorst
55:17
48
Wienand Quak
Apeldoorn
55:17
49
Raymon van Apeldoorn
Apeldoorn
55:19
50
Benno van der Zouw
Apeldoorn
55:25
51
Joard de Kort
Terwolde
55:25
52
Hans Jurriens
Apeldoorn
56:10
53
Bert Nijkamp
Veluwe
56:10
54
John Kloezeman
Apeldoorn
59:32
55
Guy van der Horst
Wenum Wiesel
1:03:40

Zondag 14 jan. somber weer 4 gr. Een beetje wind
Met dank aan DSFB, ABT Teuge en AV '34
www.uitslagen.nl
18-01-2018 16:50