Uitslagenlijst Wilkin Sports Cross Goirle

Goirle - Zondag 14 januari 2018

MPUPC, 1.3 KM - MEISJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:33
2
Elin de Koeijer
Attila
5:36
3
Tula Hermus
Fortius
5:52
4
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
6:00
5
Romy van der Schoof
Attila
6:08
6
Floor Eelkema
Scorpio
6:10
7
Lenthe Lieveld
Attila
6:12
8
Fleur Claessen
ACW '66
6:15
9
Guusje Vergunst
Scorpio
6:19
10
Femke Broeders
Atledo
7:01
11
Lies Hoffmann
ACW '66
7:04
JPUPC, 1.3 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Struyfs
Gloria
4:56
2
David Kok
Sprint
5:04
3
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:18
4
Rens Gulickx
Gloria
5:21
5
Jonas den Heijer
Sprint
5:26
6
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
5:30
7
Riemer van Son
Scorpio
5:45
8
Mick Soijer
Attila
5:50
9
Gijs Versteden
Attila
5:50
10
Brim Devue
Gloria
5:52
11
Lander Jansens
Gloria
5:55
12
Ferre Florijn
Scorpio
6:55
13
Jasper Broeders
Atledo
6:59
MPUPB, 1.3 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Rutjes
Atledo
5:46
2
Lore Proost
Gloria
5:47
3
Guusje van de Weide
Riel
6:14
4
Lotte Simon
ACW '66
6:15
JPUPB, 1.3 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:04
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:04
3
Valencio Horvers
Tilburg Road Runners
5:15
4
Jiri van Bokhoven
DAK
5:40
5
Roel Damen
DAK
5:42
6
Lucas v/d Oetelaaer
Oisterwijk
5:56
7
Fenn Oerlemans
Atledo
6:34
8
L-Jay van der Schoof
Tilburg
6:51
9
Lukas Kegler
Sprint
7:02
10
Gijs Theeuwen
ACW '66
7:05
11
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
7:11
MPUPA, 1.3 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Willemen
Sprint
5:04
2
Djayla Hoek
Sprint
5:06
3
Jill Paulus
Atledo
5:10
4
Novi Hermus
Fortius
5:24
5
Fenna Winkel
Sprint
5:26
6
Ziva Devue
Gloria
5:31
7
Cateau van Gelder
Scorpio
5:34
8
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:45
9
Heleen de Bie
Atledo
5:47
10
Eva den Boer
Atledo
5:54
11
Brenda van de Laar
Tilburg Road Runners
6:01
12
Renée Kramer
Atledo
6:14
13
Florien Pinxteren
Gloria
6:16
14
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
6:45
JPUPA, 1.3 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kilan Goddijn
Sprint
5:03
2
Lucas Rutjes
Atledo
5:07
3
Juul van Eil
Gloria
5:11
4
Pelle Verschure
ACW '66
5:13
5
Loek Graafmans
Spiridon
5:18
6
Stanley van den Broek
Gloria
5:29
7
Thijmen Kegler
Sprint
5:30
8
Ewart van Son
Scorpio
5:31
9
Jasper Buschman
Spiridon
5:38
10
Lukas Kok
Sprint
5:40
11
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
5:47
12
Mats alferink
Atledo
5:54
13
Ties Mutsaers
Atledo
5:57
14
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:59
15
Jelle Kreeft
Spiridon
6:01
16
Niels Kunnen
Attila
6:05
17
Bart Korevaar
Attila
6:06
18
Barney van den Broek
Gloria
6:14
VB, 1.3 KM - VB ATL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:28
2
Tjalle Vink
ACW '66
4:59
3
Sven van den Hout
Sprint
5:03
4
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:25
5
Jordan Beute
Sprint
5:43
6
Lotte Verhoeven
ACW '66
6:25
7
Hans van den Broek
ACW '66
7:02
8
Lars van Leeuwen
Sprint
7:37
9
Minke Geraerts
Sprint
8:09
MJUNC, 2.5 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
9:46
2
Hasse Horvers
Tilburg Road Runners
13:59
3
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
14:08
MJUND, 2.5 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Lopersgroep Deurne
9:47
2
Roos de Jong
Atledo
10:19
3
Silkie Graafmans
Spiridon
10:26
4
Nienke Blom
Sprint
10:36
5
Danica Willemen
Atledo
10:50
6
Meike van Ravenstein
ACW '66
11:24
7
Vera van den Burg
Spiridon
12:18
8
Valerie Bruurmijn
Gloria
12:43
9
Femke Sprangers
Gloria
13:25
10
Anouk Andeweg
Spiridon
14:11
JJUND, 2.5 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vic Struyfs
Gloria
9:46
2
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
9:57
3
Kamiel Watzeels
Attila
10:05
4
Lennart de Vries
Scorpio
10:07
5
Vigo Maljaars
Scorpio
10:19
6
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
10:28
7
Stijn Maarschalk
Scorpio
10:34
8
Rick van Dongen
Scorpio
10:52
9
Ryan Heeren
Spiridon
11:25
10
Pepijn Wijnen
Atledo
11:33
11
Quinten Bressers
Atledo
11:38
12
Michiel Gulickx
Gloria
12:05
13
Olivier van Gelder
Scorpio
12:11
14
Kasper Baalmans
Atledo
13:21
MJUNB, 4.1KM - MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hanning
Spiridon
17:27
2
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
18:59
3
Janiek Leijtens
ACW '66
19:43
4
Jeske van de Laar
Attila
19:47
JJUNC, 4.1KM - JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Tilman
Sprint
15:58
2
Pepijn Roels
Sprint
16:14
3
Milan Watzeels
Attila
16:23
4
Joost Winkel
Sprint
16:53
5
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
17:06
6
Timo Timmermans
Gloria
17:48
7
Maurits Kuipers
Sprint
17:53
8
Mathijs Goris
Gloria
18:21
9
Martijn Gulickx
Gloria
18:31
10
Gijs Fuite
Attila
18:43
11
Arne Dierckx
Gloria
19:14
12
Michon Goddijn
Sprint
19:33
13
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
19:46
MJUNA, 5.6 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smagge
Attila
25:38
2
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
27:36
JJUNB, 5.6 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
21:05
2
Jasper van Laarhoven
Atledo
22:10
3
Tijn Blom
Sprint
25:19
JJUNA, 5.6 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Schellekens
Attila
20:19
2
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
24:01
VREC5, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karien Musters
Breda
31:30
2
Marloes Halterman
Arnhem
32:15
3
Yvonne Maas
Goirle
33:15
4
Kim Boemaars
Goirle
33:45
5
Marieke Roest
Tilburg
34:00
6
Daphne van Dijck
Goirle
34:09
7
Nancy Luijten
Goirle
36:06
8
Carla van Doormaal
Hilvarenbeek
36:09
9
Caroline Mutsaers
Goirle
36:14
10
Bianca Versteden
Haghorst
42:36
11
Bernadette van Erven
Moergestel
42:37
MREC5, 5.6 KM - MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten de Cloe
Tilburg
23:22
2
Martijn Lamers
Goirle
24:29
3
Marc Geppaard
Chaam
25:55
4
Jos Bogers
Goirle
26:02
5
Arnoud Strijbis
Goirle
26:59
6
Wouter Lubberman
Arnhem
27:19
7
Eric Kramer
Goirle
27:22
8
Henk van Bijsterveldt
Loopgroep Goirle
28:34
9
Arjen van Esch
Goirle
30:34
10
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
33:21
11
Daan Aufenacker
Oud Gastel
33:46
12
Jeroen van Ginneken
Tilburg
34:00
13
Bogdan Klimowicz
Tilburg
34:01
14
Ad de Hoon
Goirle
35:37
15
Frank Santegoets
Goirle
36:01
16
Niek Houterman
Goirle
38:49
VSEN, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
24:25
2
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
25:42
3
Veronique van der Hijden
Spiridon
26:45
4
Shinouk Wientjens
Spiridon
26:45
5
Marieke Couwenberg
Gloria
27:06
6
Judi Becx
Attila
27:24
7
Samantha Eldred
ACW '66
29:06
8
Marijke Dijkstra
Spiridon
29:34
9
Esmay van de Laar
Attila
30:23
10
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
36:51
V35, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal van Oudheusden
Sprint
24:27
2
Lianne Ivens
ACW '66
25:07
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
25:58
4
Karin van ham
Atledo
29:40
5
Petra de Jong
Gloria
34:08
V45, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique van Beurden
Spiridon
24:52
2
Ria Weerts
ACW '66
26:11
3
Marie-Louise Smagge
Attila
26:35
4
Petra rutters
ACW '66
28:00
5
Jacqueline Stouten
Dongen
28:21
6
Hanny Roksnoer
ACW '66
29:56
7
Miriam Braak
Tilburg
30:45
8
Karen Eldred
ACW '66
30:58
9
Marleen van Meer
Gloria
34:15
10
Corry Verschure
ACW '66
34:39
M55, 8.4 KM - MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
33:32
2
Eddy van Steenbergen
Gloria
34:00
3
Jan Menssen
Spiridon
35:44
4
Herman van Haaren
Achil '87
36:54
5
Hens Koreman
Atledo
37:00
6
Johan Jacobs
Atledo
37:15
7
Cees van Gageldonk
Spiridon
37:19
8
Peter van der Ark
Scorpio
38:56
9
Jan Vermeer
Spiridon
39:03
10
Frans van Gestel
Gloria
42:56
11
Frank van den Akker
Atledo
43:22
12
Gerrit Heij
Attila
43:33
13
Bart Bovenberg
Atledo
45:07
M65, 8.4 KM - MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Jong
Atledo
38:37
2
Andre Aarts
Raamsdonksveer
46:48
MSEN, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Freytas
Tilburg
38:39
2
Robbert van de Wouw
Parcival
39:49
3
Edwin van Gurp
Sprint
40:24
4
Dirk Evers
Spiridon
41:03
5
Mike Rasenberg
Attila
41:34
6
Martijn Flipsen
Atledo
41:52
7
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
45:55
8
Iwan Klijn
46:23
9
Ralph Jacobs
Atledo
46:42
10
Pim Kocx
Tilburg Road Runners
50:12
11
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
51:22
M35, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van der Stelt
Scorpio
42:41
2
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
43:23
3
Robert-Jan Gras
Spiridon
44:46
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
45:37
5
Paul Theeuwes
Spiridon
47:16
6
Patriek Bruurs
Spiridon
49:58
7
Erwin Gulickx
Gloria
54:41
M45, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eduard Linnenbank
Attila
43:01
2
Bart van Loon
Attila
45:05
3
Johan Verweij
Achil '87
46:34
4
Toine van Gils
Atledo
49:22
5
Gijs Kloek
Sprint
49:35
6
Erik van Roovert
Attila
51:33
7
Ronny Stabel
Weelde
52:09
8
Peter Kramer
Atledo
53:19
9
Walther van Asten
Gloria
53:50
10
David Endred
Kaatsheuvel
54:04
11
Hans Lodewijks
Atledo
57:06
12
Kees van Meer
Gloria
1:00:15
MRE11, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Pacilly
Tilburg
47:08
2
Patrick den Ridder
Bergen op Zoom
47:59
3
Marc Hoes
Tilburg
48:14
4
Joost van Heijst
Tilburg
48:52
5
Roland van Iersel
Goirle
50:14
6
Harrie van de Ven
Loopgroep Goirle
50:47
7
Léon Mahieu
Sprint
51:07
8
Alex van Wijk
Tilburg
51:26
9
Jeroen van Wijk
Tilburg
52:30
10
Ruben Keulers
Tilburg
53:15
11
Edwin de Regt
Hilvarenbeek
54:08
12
Heinz Zanders
Moergestel
54:25
13
Bas Van Gils
Oosterhout Nb
55:15
14
Kenneth van Beurden
Tilburg
58:35
15
Claus van Teeffelen
58:47
16
Stephan Elst
's Gravenmoer
59:06
17
Daan Reuhman
Waalre
1:01:36
18
William de Haas
Goirle
1:05:40
19
Jack Rijzewijk
Tilburg
1:09:54
VRE11, 11.2 KM - VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gabriëlle Wellens
Goirle
1:04:34
2
Lobke de Regt
Hilvarenbeek
1:06:48
3
Ilse de Bie
Goirle
1:12:22
4
Nanda Bischoff
Goirle
1:12:22
5
Naoual Kettani
Tilburg
1:16:45
www.uitslagen.nl
21-01-2018 14:24