Uitslagenlijst Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 13 januari 2018

J-9, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:36
6:34
2
Henk van Goor
Daarlerveen
7:08
7:07
3
Thijmen Poelarends
Vroomshoop
7:31
7:29
4
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
7:55
7:53
5
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
8:33
8:31
6
Maro Fokke
Vroomshoop
11:07
11:04
M-9, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naëll Huijsmans
Atletics Nijverdal
6:02
6:02
2
Nora Boer
ACO Van Elderen
6:31
6:30
3
Emma Duval
ACO Van Elderen
7:18
7:18
4
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
7:24
7:22
5
Julynn Huijsmans
Atletics Nijverdal
7:46
7:45
6
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
8:13
8:11
7
Fay Poelarends
Vroomshoop
9:19
9:16
8
Annemijn Poelarends
Vroomshoop
9:37
9:34
J-12, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mika Keizer
De Sprinter
5:56
5:56
2
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:00
5:59
3
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
6:17
6:16
4
Mikel Berenst
Vroomshoop
6:20
6:19
5
Troy Lee Harms
Emlichheim (Dui)
6:39
6:38
M-12, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
De Gemzen
6:01
6:01
2
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
6:01
6:01
3
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
6:32
6:31
4
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
6:40
6:39
5
Loes Koelman
Vroomshoop
6:41
6:39
6
Nina Ibbenhorst
Vriezenveen
6:48
6:48
7
Romee Kramer
ACO Van Elderen
7:05
7:05
8
Iris Vorderman
Daarlerveen
7:11
7:10
9
Resa Keizer
Ruinerwold
7:12
7:12
10
Mila Aman
Vriezenveen
7:16
7:16
11
Denise Winkelaar
Hoogeveen
7:18
7:18
12
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
8:48
8:46
13
Sanne Lamberts
Vroomshoop
9:37
9:35
J-15, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Michiel Meinen
ACO Van Elderen
5:27
5:26
2
Bram Koelman
Vroomshoop
5:37
5:36
M-15, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
7:25
7:24
2
Rilana Lamberink
Gramsbergen
7:34
7:33
MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
16:58
16:58
2
Gertin Roke
ACO Van Elderen
17:45
17:45
3
William van Eeken
ACO Van Elderen
17:48
17:48
4
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:53
17:53
5
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
18:19
18:19
6
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
18:46
18:45
7
Marc Bakker
Ommen
19:17
19:16
8
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
19:23
19:22
9
Evert Teunis
Vriezenveen
20:26
20:25
10
Juan Oldehinkel
Spurt '88
21:03
21:03
11
Nick Schuurs
Den Ham Ov
21:20
21:20
12
Mink de Jong
Vroomshoop
21:45
21:44
13
William Dubbink
Daarle
22:15
22:14
14
Erik Fokke
SV Sportlust
22:24
22:23
15
Marcel Heuver
Hardenberg
23:14
23:10
16
Joris Bosch
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
23:29
23:27
17
Christian Baarslag
Hardenberg
23:32
23:27
18
Jos Scholten
Vriezenveen
24:41
24:39
19
Dennis Bloemert
Staphorst
24:41
24:38
20
Henri Willems
Beerzerveld
24:57
24:51
21
Gerwin Dubbink
Den Ham Ov
25:06
25:01
22
Berto Ibbenhorst
Vriezenveen
25:24
25:18
23
Jos Veldhuis
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:21
26:14
24
Erik Zagers
Hardenberg
26:49
26:45
25
Roy Leemhuis
ACO Van Elderen
27:00
26:56
26
Peter Timmer
Hardenberg
29:24
29:19
27
Jos Wind
Rouveen
31:08
30:59
28
Levi Poelarends
Vroomshoop
32:40
32:34
29
Arjan Poelarends
Vroomshoop
32:41
32:33
M40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
19:07
19:06
2
Henry Toerse
Balkbrug
21:32
21:31
3
Dirk Nijmeijer
Dalen
22:34
22:31
4
Matthijs van Dokkum
Ommen
22:38
22:38
5
Marc Wekamp
Beerzerveld
24:06
24:02
6
René Hemstede
Hardenberg
24:10
24:05
7
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:43
26:39
8
Jan Kwakkel
Vroomshoop
28:16
28:11
9
Berthil Lamberts
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:53
28:51
M50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
19:32
19:32
2
Roelof Hutten
Spurt '88
21:25
21:24
3
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
21:47
21:45
4
Andre Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
22:00
21:59
5
Bert Busman
Spurt '88
22:13
22:11
6
Bernhard Kootstra
Dalfsen
22:32
22:30
7
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
22:44
22:43
8
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
22:54
22:52
9
Bennie Geerdink
Almelo
23:25
23:23
10
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv Wijk
23:38
23:35
11
Anne Marsman
ACO Van Elderen
23:41
23:37
12
Jan Schutte
Sibculo
24:01
23:58
13
Jan Schuurs
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:12
24:07
14
Roel Otten
Spurt '88
24:22
24:19
15
Erik Botter
Spurt '88
24:29
24:26
16
Rob Somsen
Vechtdallopers
24:46
24:44
17
Andrew Beltau
Hardenberg
25:36
25:29
18
Tony Ruiter
Den Ham
25:57
25:50
19
Theo Oldehinkel
Spurt '88
26:07
26:04
20
Jan Boeve
ACO Van Elderen
26:13
26:08
21
Henk Akkerman
Staphorst
26:30
26:26
22
Henk Laarman
Nieuwleusen
26:56
26:50
23
Maarten Koelman
Vroomshoop
27:11
27:07
24
Henk Willems
Gramsbergen
27:40
27:34
25
Aad van Benten
Hardenberg
28:20
28:16
26
Henk Spoor
Vroomshoop
28:46
28:39
VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
20:24
20:23
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:46
20:46
3
Jolanda Dijk
ACO Van Elderen
21:26
21:25
4
Rianne Niewold
Punthorst
24:54
24:49
5
Bertine Hoeve
Punthorst
27:29
27:25
6
Jolanda Winters
Beerzerveld
27:48
27:44
7
Famke Zandman
Tubbergen
29:32
29:25
8
Iris Ruiter
Den Ham Ov
31:59
31:52
V40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiona Grootoonk
Hardenberg
25:59
25:57
2
Marjanne van Blanken
Nieuwleusen
27:01
26:58
3
Ineke Nawijn
Spurt '88
27:22
27:20
4
B van Haarst
Vroomshoop
27:47
27:43
5
Henriët van Nuil
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:16
28:11
6
Linda Gerrits
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:26
28:20
V50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Doedens
Schalkhaar
24:16
24:14
2
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
27:01
26:59
3
Jacqueline Davenschot
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:44
28:42
4
Rona Meijer
Lutten
28:48
28:46
5
Henny van der Meer
Spurt '88
29:14
29:06
6
Helma Bloemert
Staphorst
29:29
29:26
7
Jeanet Reekers
Daarlerveen
33:36
33:29
8
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
33:36
33:29
9
Reina Berends
Vroomshoop
40:03
39:55
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert de Boer
Staphorst
37:47
37:45
2
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
38:16
38:15
3
Henry Visscher
Rouveen
39:19
39:18
4
Remco Akse
BB lopers
39:24
39:24
5
André Brakke
Staphorst
40:45
40:44
6
Rob Kunst
Vriezenveen
41:13
41:11
7
Niek Dam
Lutten
43:32
43:31
8
Mark Ekkel
Vroomshoop
43:48
43:47
9
Johan de Gooijer
Hardenberg
44:05
44:02
10
Emiel Winkler
Hasselt
45:32
45:29
11
Robin Brands
Bergentheim
47:14
47:09
12
Johan Kooiker
Rouveen
47:34
47:31
13
Arjan Hutten
Dedemsvaart
47:52
47:48
14
Gerard Meijerink
Vroomshoop
47:53
47:48
15
Jetsko Borg
Onstwedde
49:11
49:08
16
Jan Jansen
Vroomshoop
49:21
49:18
17
Bert-Jan Zandman
Tubbergen
50:13
50:06
18
Harald Maneschijn
Den Ham Ov
50:13
50:06
19
Gert Jan Tuller
Hardenberg
50:26
50:20
20
Chris Willems
Bergentheim
51:21
51:15
21
Arnold Timmerman
Rouveen
52:30
52:27
22
Daniël van der Vegt
Den Ham Ov
52:32
52:23
23
Lars de Weert
Den Ham Ov
52:32
52:23
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Salland
36:37
36:36
2
Edwin Schrik
Zwolle
40:43
40:41
3
Wilco Mars
ACO Van Elderen
42:35
42:33
4
Henkjan van Goor
Daarlerveen
43:46
43:46
5
Serge Hofkamp
Ommen
43:49
43:45
6
Bennie Akkerman
Rouveen
44:02
44:00
7
Bart Stevens
Dalfsen
44:52
44:51
8
Ben Smith
Spurt '88
44:58
44:54
9
Karel Prins
Veeningen
46:36
46:34
10
Edwin Gerrits
Vroomshoop
46:45
46:41
11
Edward Olthof
Vroomshoop
49:22
49:20
12
Dinand Getkate
Ommen
51:02
50:56
13
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
51:48
51:43
14
Theo Salomons
Spurt '88
52:59
52:52
15
Ferdinand Dam
Daarlerveen
58:01
57:58
16
D. Lotterman
Bruchterveld
1:02:53
1:02:47
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
42:21
42:20
2
Wim Matel
Spurt '88
45:18
45:17
3
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
45:35
45:33
4
Peter Visscher
De Wijk
48:00
47:56
5
Wil Derks
Ommen
49:34
49:28
6
Henk Enoch
Den Ham Ov
49:40
49:35
7
Nico Leussink
SISU
53:28
53:24
8
Dick Remmers
ACO Van Elderen
53:40
53:34
9
Jan Altena
Bruchterveld
54:04
53:59
10
Henk Pieters
Nijverdal
54:23
54:18
11
Chris Doldersum
Westerhaar-Vriezenv Wijk
54:54
54:51
12
Henk Winkelaar
Hasselt
58:38
58:33
13
Jaap Neele
Hardenberg
1:01:34
1:01:27
14
John Mulder
Dalfsen
1:09:27
1:09:20
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Bolks
Sibculo
49:40
49:36
2
Sabine Nijstad
HAC '63
50:51
50:48
3
Judith Vogelzang
Ommen
58:45
58:42
4
Lisette Willems
Kampen
1:11:27
1:11:19
V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
45:25
45:23
2
Gerda Akkerman
Rouveen
53:28
53:26
3
Geke Tempelman
Vechtdallopers
55:23
55:20
4
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
56:02
55:56
5
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:07:15
1:07:11
V50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Cialfo
44:09
44:08
2
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
58:52
58:48
3
Alma de Weerd
Den Ham
1:04:09
1:04:03
Deze wedstrijd is onderdeel van de
Vechtdalcrosscompetitie.
De laatste wedstrijden is de
Aco van Elderen Crossloop op 17-02-2018
www.loopgroep-dezandstuve.nl
www.vechtdalcrosscompetitie.nl
Uitslagen.nl
13-01-2018 17:22