Uitslagenlijst Douwe Kleefstraloop

Leeuwarden - Zondag 7 januari 2018

J-15, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Detmar Immerzeel
Pallas '67
2008
3:53
2
Tieme Marten Wiersma
Drachten
2007
3:58
3
Nick Jellema
Franeker
2007
4:07
4
Ids Waanders
Lionitas
2007
4:09
5
Jens Wijngaarden
Wergea
2007
4:20
6
Delano van zandvoort
Lionitas
2009
4:27
7
Jayden van zandvoort
Lionitas
2009
4:29
8
Jere Wiersma
Drachten
2007
4:30
9
Ivo snitker
Lionitas
2010
4:46
10
Fons van der Steeg
Leeuwarden
2010
4:46
11
Senne Roan Keizer
Leeuwarden
2008
4:47
12
Hessel Huinink
Lionitas
2008
4:49
13
Jelmer Teppema
Lionitas
2009
4:52
14
Yanco Zuidema
Lionitas
2007
4:55
15
Hessel Pijlman
Leeuwarden
2008
4:56
16
Folkert van der Veen
Burgum
2007
4:56
17
Enrico Pietersma
Goutum
2010
4:57
18
Hidde Mosterman
Lionitas
2009
4:57
19
Kasper Lubbers
Leeuwarden
2011
4:58
20
Jan Nieland
Leeuwarden
2010
5:00
21
Roan Wijngaarden
Wergea
2009
5:08
22
Yens van der Schaaf
Lionitas
2008
5:08
23
Jesco van Gelder
Lionitas
2009
5:19
24
Mads Jellema
Lionitas
2010
5:30
25
Ids Douma
Leeuwarden
2012
5:36
26
Jort Jellema
Lionitas
2007
5:38
27
Stan van Mourik
Akkrum
2011
5:42
28
Thomas Jaski
Leeuwarden
2012
7:23
29
Ruben Lubbers
Leeuwarden
2013
8:18
30
Fosse van der Schaaf
Leeuwarden
2013
8:45
31
Kristian Lubbers
Leeuwarden
2013
9:18
M-15, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Louise Post
LSV Invictus
2005
3:55
2
Néya Schuhmacher
Lionitas
2007
4:10
3
Sabine IJnema
Wytgaard
2009
4:48
4
Tineke Osinga
Berltsum
2007
4:52
5
Rhodee Steenwelle
Lionitas
2008
5:02
6
Vera Klijnsma
Lionitas
2008
5:04
7
Amélie Berk
Lionitas
2010
5:13
8
Famke Douma
Leeuwarden
2011
5:21
9
Rianne IJnema
Wytgaard
2009
5:26
10
Dione van Gelder
Lionitas
2007
5:30
11
Emke van der Schaaf
Leeuwarden
2010
5:48
12
Marlieke de Vries
Leeuwarden
2011
6:16
13
Hanna de Vries
Leeuwarden
2009
6:27
14
Ronja Lubbers
Leeuwarden
2009
6:46
15
Enora Schuhmacher
Stiens
2011
6:46
16
Roos van Mourik
Akkrum
2014
7:00
17
Ella van Minnen
Leeuwarden
2013
7:07
18
Femke van der Veen
Burgum
2011
7:40
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Melle Ketellapper
Lionitas
2004
9:18
9:18
2
Joeri Oosterhof
Lionitas
2005
11:47
11:45
3
Barak Bies
Leeuwarden
2006
12:10
12:09
4
Quinten Geleynse
Lionitas
2006
12:16
12:14
5
Boyen de Jong
Leeuwarden
2006
12:20
12:20
6
Daan Sikkema
Lionitas
2006
12:55
12:53
7
Ties Fennema
Leeuwarden
2009
14:32
14:31
8
Rens Fennema
Leeuwarden
2007
15:21
15:20
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Renske Drenten
Lionitas
2005
10:16
10:16
2
Bernice Frank
Lionitas
2006
11:29
11:27
3
Elza van der Meulen
Lionitas
2006
12:16
12:15
4
Naomi Teppema
Lionitas
2005
12:27
12:26
5
Lisca van Gelder
Lionitas
2005
12:54
12:52
6
Tessa de Roos
Lionitas
2006
12:54
12:53
7
Alanis Jorna
Lionitas
2006
14:29
14:26
8
Kyra de Jong
Lionitas
2004
14:58
14:55
9
Nina Jorna
Lionitas
2006
16:01
15:59
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jaco van Mourik
Akkrum
1980
18:03
18:01
2
Selmar Pigge
Heerenveen
1981
18:20
18:18
3
Mindert Kamstra
Munein
1992
20:44
20:41
4
Glenn de vries
Lionitas
2001
20:45
20:44
5
Jildert de Jong
Leeuwarden
1989
21:38
21:35
6
Wouter-Bas Halbersma
Leeuwarden
1982
21:51
21:44
7
Sven Atsma
Leeuwarden
2003
22:42
22:39
8
Luuk ten Have
Zuidlaren
1985
22:53
22:51
9
Jochum Wiersma
Verenigde Staten
1967
22:56
22:33
10
Ruurd Hans de Boer
Friesland
1969
23:27
23:20
11
Haije Stegenga
Leeuwarden
2007
23:35
23:31
12
Pieter van der Bij
Athleta
1957
23:39
23:37
13
Jefrey de Groot
Leeuwarden
1972
24:06
24:03
14
Juan Wiersma
Impala
1963
24:12
23:51
15
Hans Breuker
Friesland
1961
24:16
24:10
16
Anco Buning
Leeuwarden
1969
24:35
24:30
17
Raymond de Ruiter
Leeuwarden
1966
24:37
24:28
18
Meine Stegenga
Leeuwarden
1971
24:46
24:40
19
Hans Geleynse
Lionitas
1964
25:01
24:54
20
Martin Tijsma
Leeuwarden
1982
25:10
24:55
21
Ids Stegenga
Leeuwarden
2007
25:21
25:16
22
Edwin van der Ploeg
Leeuwarden
1991
26:07
25:53
23
Wim van der Meulen
Leeuwarden
1970
26:34
26:26
24
Marinus Jubilma
Leeuwarden
1977
26:41
26:28
25
Stefan wolf
Leeuwarden
1978
26:51
26:42
26
Bart de jonge
Leeuwarden
1972
26:58
26:52
27
Cor Kooistra
Lionitas
1965
27:03
26:54
28
Jan willem Kooij
Leeuwarden
1976
27:04
26:49
29
Feike de Vries
Rijs
1975
27:05
26:54
30
Wilfred Hoen
Leeuwarden
1972
27:08
26:59
31
L Ekhart
Leeuwarden
1992
27:11
26:54
32
Robby Rhee
Oentsjerk
1964
27:16
27:00
33
Marten Kingma
Leeuwarden
1960
27:30
27:21
34
Gerard Huizinga
Winschoten
1960
28:06
27:44
35
Ivo Jacobs
Leeuwarden
1980
28:53
28:37
36
Jan de Vries
Nijeholtpade
1967
28:56
28:51
37
Pien de Vries
Nijeholtpade
2009
28:56
28:51
38
Richard Stillebroer
Loopgroep Leeuwarden
1962
29:07
28:53
39
Ian op de weegh
Leeuwarden
1988
29:07
28:42
40
Meindert
Boijl
1966
29:10
28:53
41
Fred van Elteren
Leeuwarden
1961
29:40
29:13
42
Koos Pietersma
Lionitas
1938
29:41
29:33
43
Johan Koning
Lionitas
1948
31:26
31:07
44
Jeroen Pietersma
Leeuwarden
1983
32:05
31:54
45
Jip Woest
Oudebildtzijl
1969
32:06
31:56
46
Iewke Hoekstra
Veendam
1964
35:43
35:34
47
Meinderd Roosjen
Friesland
1943
35:55
35:42
48
Luuk Feitsma
Lionitas
1953
36:38
36:21
49
Jan van der Hoek
Friesland
1951
41:37
41:17
50
Bas van der Ploeg
Ferwert
1972
42:50
42:38
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Evelyn Polhuijs
Lionitas
1992
22:10
22:06
2
Marjolein Wever
Leeuwarden
1992
24:52
24:50
3
Esmay de jonge
Lionitas
2004
26:43
26:37
4
Susan van der Veer
Leeuwarden
1975
26:46
26:41
5
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
1977
27:19
27:01
6
Sanne Nijdam
Leeuwarden
1985
27:26
27:15
7
Esmeralda Linting
Leeuwarden
1989
27:29
27:22
8
Laura van Meerloo
Leeuwarden
1974
27:49
27:45
9
Mevr Adrie v/d Berg
AKU
1951
27:59
27:47
10
Wieke de Haan
Lionitas
1959
27:59
27:47
11
Afke Hylkema
Jirnsum
1979
28:05
27:52
12
Marijke Ham
Leeuwarden
1982
29:17
29:01
13
Jelly Koopmans
Marsum
1949
29:23
29:11
14
Bianca Hoekstra
Veendam
1993
29:35
29:28
15
Martha
Leeuwarden
1970
29:43
29:31
16
Mirjam Hoekstra
Veendam
1989
29:51
29:44
17
Jennifer Acker
Verenigde Staten
1974
29:54
29:31
18
Riek van der Meulen
Lionitas
1947
29:57
29:46
19
Corlinda Leffring
Leeuwarden
1973
30:00
29:46
20
Tineke de Groot
Dokkum
1961
30:00
29:47
21
Ellis Smit
Feanwalden
1978
30:17
30:03
22
José Smits
Goutum
1974
30:21
30:15
23
Lily Manshande
Harlingen
1966
30:33
30:16
24
Paula Huizenga
Lionitas
1973
30:44
30:23
25
Tineke Louwenaar
Loopgroep Leeuwarden
1958
30:45
30:28
26
Trynke Schraa
Burgum
1978
30:54
30:32
27
Anneke van der Zwaag
Leeuwarden
1978
30:54
30:32
28
Meriam Reusink
Leeuwarden
1972
31:08
31:02
29
Wiesje Heidstra
Loopgroep Leeuwarden
1965
31:25
31:08
30
Jeannet Huitema
Lionitas
1960
31:48
31:43
31
Maaike Walsweer
Feanwalden
1976
32:00
31:45
32
Atty Wiersma
Leeuwarden
1977
32:01
31:46
33
Paulien Lamsma
Leeuwarden
1965
32:30
32:09
34
Geertje Zijlstra
Leeuwarden
1961
32:31
32:09
35
Judith Zijlstra
Warstiens
1973
32:52
32:48
36
Carla Pijlman
Leeuwarden
1979
32:54
32:37
37
Janke Bouma-Groenveld
Marrum
1981
33:41
33:22
38
Hilda de Vries
Leeuwarden
1970
33:47
33:36
39
Jelly andreae
Leeuwarden
1958
33:47
33:37
40
Elly Bär-Hoekstra
Leeuwarden
1965
33:47
33:31
41
Baukje Wiersma
Drachten
1970
33:55
33:36
42
Mirjam Steensma
St.-Jacobiparochie
1978
34:09
34:00
43
Elske Fijma
Loopgroep Leeuwarden
1973
34:23
34:05
44
Astrid Hoekstra
Leeuwarden
1993
34:50
34:42
45
Cobie Swart
Loopgroep Berlikum
1970
34:54
34:43
46
Tiny Franssen
Leeuwarden
1960
35:09
34:51
47
Ankie Jagersma
St.-Annaparochie
1955
35:22
35:07
48
Anita Hoekstra
Veendam
1962
35:43
35:35
49
Yke Wijbenga
Loopgroep Hugo Veenker
1969
36:05
35:44
50
Ellen van der Ploeg
Sonnega
1974
42:50
42:38
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Gerrit Wolbers
Lionitas
1994
35:54
35:53
2
Kees Noppert
Lionitas
1981
39:12
39:10
3
Allard Struiksma
Lionitas
1994
40:31
40:16
4
Daan van der Geest
Stiens
1962
41:25
41:24
5
Jelmer de Vries
Amsterdam
1992
41:56
41:45
6
Richard Spoelstra
Lionitas
1980
42:55
42:52
7
Ytsen de Boer
Steenwijk
1966
42:59
42:57
8
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1979
43:00
42:54
9
Hung Pham
Leeuwarden
1979
43:04
42:59
10
Kersten Nobel
Leeuwarden
1986
43:20
43:14
11
Doeke van de Ploeg
Leeuwarden
1990
43:26
43:22
12
Sjouke Venema
Marsum
1972
43:41
43:38
13
Jurjen van Tellingen
Leeuwarden
1987
43:49
43:45
14
Goos Bies
Leeuwarden
1967
43:53
43:49
15
Bart Huizinga
Leeuwarden
1987
44:15
44:06
16
Niek Westra
Leeuwarden
1991
45:05
45:05
17
Adrie Atsma
Leeuwarden
1972
45:20
45:17
18
Ruud Bergsma
Leeuwarden
1966
45:26
45:14
19
Rob Dijkstra
Leeuwarden
1971
45:32
45:21
20
Reinder van der Veen
Kollumerzwaag
1986
45:44
45:40
21
Chiel Aaij
Lionitas
1980
46:12
46:00
22
Hille Hellema
Loopgroep Hugo Veenker
1969
46:25
46:18
23
Rintsje Bosch
Vlieland
1989
46:55
46:42
24
Jorrit Dijkstra
Leeuwarden
1985
46:58
46:45
25
Reinout Dijkstra
Tzum
1989
46:58
46:45
26
Ruben de Vries
Leeuwarden
1990
47:14
47:01
27
Keesjan de Vries
Lionitas
1955
47:28
47:18
28
Douwe Schermer
Leeuwarden
1985
47:37
47:23
29
Jesper Keidel
Lionitas
1991
47:47
47:43
30
Marcel de Roo
Leeuwarden
1980
48:26
48:18
31
Klaas de Ruiter
Leeuwarden
1969
48:35
48:31
32
Remco greydanus
Leeuwarden
1989
48:45
48:32
33
Alex Kramer
Stiens
1973
48:50
48:40
34
André Bar
Leeuwarden
1963
48:56
48:48
35
Sjors Tissingh
Lionitas
1971
49:05
49:01
36
Barend Visser
Leeuwarden
1957
49:12
48:52
37
Ferry Wijngaarden
Leeuwarden
1979
49:17
49:11
38
Marcel Perdu
Leeuwarden
1971
49:17
49:11
39
Kees oosterban
Lionitas
1955
49:18
49:06
40
Jan van der Wal
Leeuwarden
1975
49:22
49:07
41
Anne Flapper
Leeuwarden
1967
49:35
49:27
42
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
1972
49:49
49:34
43
Klaas van der Schaaf
Lionitas
1982
49:51
49:36
44
Dies Snoodijk
Goutum
1978
49:54
49:17
45
Wytse Hiemstra
Goutum
1982
49:54
49:47
46
Wieger van Keulen
Friesland
1959
50:00
49:54
47
Anne van IJs
Leeuwarden
1972
50:26
50:19
48
Peter Visser
Friesland
1970
50:37
50:22
49
Rik Troostheide
Leeuwarden
1975
50:38
50:32
50
Wietse Oosterhof
Stiens
1964
50:49
50:28
51
Jacob Dijkstra
Friesland
1959
50:58
50:48
52
Marten Bosma
Friesland
1964
50:59
50:53
53
Carlo Loos
Lionitas
1971
51:00
50:43
54
Sije Boskma
Lionitas
1966
51:04
50:49
55
Jeroen Smid
Leeuwarden
1975
51:22
51:09
56
Jan-Jaap Dicke
Lionitas
1968
51:57
51:23
57
Geert Meeme Keizer
Leeuwarden
1965
52:07
52:01
58
Reimon Veenstra
Leeuwarden
1983
52:12
52:00
59
Gerrit van den Poll
Kollum
1970
52:23
52:15
60
Jan Jaap
Stiens
1974
52:30
52:08
61
Justin Harmusial
Leeuwarden
1981
52:30
52:18
62
Evert Rodenhuis
Leeuwarden
1980
52:30
52:13
63
Arno Niehof
Loopgroep Leeuwarden
1981
53:49
53:20
64
Rinke Boer
Burgum
1964
53:50
53:31
65
Wijnand Tjepkema
Stiens
1965
54:09
53:59
66
Jaap Jongsma
Leeuwarden
1972
54:12
53:45
67
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
1971
54:26
54:03
68
Tim ter Beg
Leeuwarden
1960
54:27
53:55
69
Klaas Galema
Leeuwarden
1976
54:32
54:15
70
Ralph Zuidema
Leeuwarden
1975
54:32
54:19
71
Edo Eisma
Goutum
1958
55:14
54:56
72
Henk-Jan Westra
Loopgroep Leeuwarden
1958
55:15
54:54
73
Matthé Jacobs
Leeuwarden
1993
55:30
55:07
74
Jelmer Visser
Leeuwarden
1993
55:30
55:07
75
Dirk van der Meij
Leeuwarden
1973
55:34
55:07
76
John Adema
Lionitas
1969
55:38
55:08
77
Jan Meindertsma
Goutum
1970
55:39
55:09
78
Anko Immink
Groningen
1982
55:54
55:32
79
Jeffrey Rietbroek
Wytgaard
1984
55:59
55:49
80
Peter Bar
Leeuwarden
1953
56:02
55:54
81
Uif van Driel
Leeuwarden
1970
56:10
55:54
82
Philip Elmendorp
Loopgroep Leeuwarden
1970
56:13
55:45
83
Berend de Jong
Leeuwarden
1972
56:24
56:04
84
Jan Panhuis
Friesland
1946
57:12
56:45
85
Menno Hayma
Goutum
1964
57:14
56:43
86
Sieds Brouwer
Lionitas
1963
57:20
57:05
87
Harrie Moerings
Leeuwarden
1967
57:27
57:13
88
Johan Zijlstra
Leeuwarden
1960
57:38
57:20
89
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
1977
57:45
57:19
90
Dirk Snikker
Leeuwarden
1973
57:45
57:33
91
André Hartmann
Lionitas
1966
58:14
58:04
92
Harold Rakers
Lionitas
1967
58:25
58:08
93
Johan Fonk
Hurdegaryp
1959
59:16
58:52
94
Theo Van der Zee
Stiens
1963
59:20
59:11
95
Alexander Koster
Loopgroep Leeuwarden
1969
1:00:16
59:51
96
Roelf Bus
Leeuwarden
1964
1:00:23
59:48
97
Rense Zwerver
Leeuwarden
1952
1:00:24
1:00:06
98
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1951
1:00:30
59:56
99
Patrick Dijkhuizen
Horror
1972
1:02:02
1:01:28
100
Wybrand de Graaf
Berltsum
1949
1:02:03
1:01:34
101
Jan Feenstra
Friesland
1941
1:02:14
1:01:55
102
Micheel van Lunteren
Leeuwarden
1976
1:03:14
1:02:40
103
Jeffrey Poort
Gorredijk
1975
1:04:34
1:04:09
104
Henk koetje
Leeuwarden
1958
1:05:29
1:05:00
105
Wijbrand de Groot
Friesland
1956
1:05:42
1:05:14
106
Cor van Sluis
Friesland
1949
1:05:42
1:05:14
107
Harm Postma
Friesland
1953
1:05:57
1:05:24
108
Kees Brussee
Leeuwarden
1966
1:13:16
1:12:38
109
Johan ros
Oudwoude
1969
1:15:57
1:15:33
110
Joop Boonstra
Friesland
1944
1:16:02
1:15:21
111
Jippe Bokma
Leeuwarden
1949
1:16:02
1:15:18
112
Reinder Sinnema
Lionitas
1958
1:16:02
1:15:46
113
Herman Hoekstra
Friesland
1952
1:16:04
1:15:48
114
Rob Jaski
Leeuwarden
1947
1:30:56
1:30:34
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jacinta Fancel
Leeuwarden
1963
46:20
46:17
2
Marijke Nijdam
Workum
1983
48:19
48:06
3
Anita van der Wal
Friesland
1971
48:46
48:43
4
Elisabeth Plokhooij
Leeuwarden
1967
48:58
48:53
5
Femke Nijder
Loopgroep Leeuwarden
1982
49:04
48:39
6
Susan de Kort
Leeuwarden
1991
52:00
51:29
7
Janneke Eggink
Markelo
1993
52:03
51:52
8
Lisa Oegema
Leeuwarden
1992
53:14
52:56
9
Romy van Dijk
Lemmer
1996
53:16
53:06
10
Rinyanne Dirksma
Friesland
1983
54:10
53:45
11
Piety Feenstra
Leeuwarden
1966
54:26
54:04
12
Yldau Visser
Loopgroep Leeuwarden
1974
54:26
54:02
13
Annemieke Fortuin
Loopgroep Leeuwarden
1979
55:15
54:52
14
Petra Lok
Lionitas
1972
55:57
55:40
15
Tamara Kieffer
Lionitas
1982
55:58
55:43
16
Anita de Vreeze
Leeuwarden
1974
56:02
55:54
17
Tjitske van Lien
Lionitas
1975
56:05
55:47
18
Gerda van Klaarbergen
Leeuwarden
1983
56:06
55:47
19
Esther Boskma
Hurdegaryp
1996
56:40
56:20
20
Saskia Borger
Friesland
1974
57:12
57:03
21
Dorithia Jansma
Stiens
1977
57:13
57:03
22
Mariëlle de Haan
Stiens
1976
57:23
57:14
23
Kim Dekker
St.-Annaparochie
1988
57:37
57:10
24
Linda Dekker
Lionitas
1970
57:42
57:27
25
Evelien snitker
Leeuwarden
1978
57:45
57:33
26
Meinalda van der Weg
Leeuwarden
1981
58:07
57:43
27
Marijn Schmidt
Goutum
1980
58:07
57:44
28
Trea Walstra
Menaam
1966
58:08
57:42
29
Miranda Le
Leeuwarden
1983
58:58
58:45
30
Irene van Elteren
Leeuwarden
1964
59:06
58:46
31
Ines Jonker
Leeuwarden
1972
59:18
59:11
32
Celesta Braaksma
Leeuwarden
1980
59:19
59:00
33
Marijke de Boer
Lionitas
1964
1:00:40
1:00:19
34
Jelly Haarsma
Ternaard
1977
1:00:55
1:00:47
35
Liesbeth Wijtsma
Loopgroep Leeuwarden
1971
1:01:42
1:01:16
36
Gerda Oosterhof
Stiens
1980
1:01:42
1:01:21
37
Jolanda Nijenhuis
Friesland
1963
1:02:11
1:01:38
38
Anneke Regnerus
Friesland
1975
1:02:11
1:01:38
39
Hilda de Groot
Leeuwarden
1972
1:02:18
1:01:52
40
Ivana de Jong
Leeuwarden
1993
1:02:48
1:02:34
41
Inge Kools
Friesland
1959
1:02:53
1:02:32
42
Linda Hofman
Leeuwarden
1970
1:03:14
1:02:40
43
Hinke Oost
Leeuwarden
1971
1:04:32
1:04:12
44
Anna Hieke Fennema
Loopgroep Leeuwarden
1956
1:05:00
1:04:28
45
Carla Buurman
Leeuwarden
1959
1:05:01
1:04:51
46
Baarsma
Leeuwarden
1967
1:05:28
1:04:59
47
Tineke Dijkstra
Friesland
1959
1:05:57
1:05:25
48
Anneke Sijtsma
Friesland
1952
1:06:20
1:05:53
49
Jessica Smidt
Loopgroep Leeuwarden
1978
1:06:26
1:05:58
50
Jesse Versteegh
Loopgroep Leeuwarden
1979
1:07:04
1:06:39
51
Annet Stam
Loopgroep Leeuwarden
1965
1:07:16
1:06:45
52
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1965
1:09:01
1:08:30
53
Sietske van der Bij
Friesland
1961
1:10:32
1:10:01
54
Audrey van Gelder
Friesland
1975
1:12:51
1:12:22
55
Sjouke Sinnema
Wergea
1968
1:12:51
1:12:22
MAN, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Douwe Nauta
Lionitas
1977
59:48
59:47
2
Steven Hemstra
Friesland
1995
1:00:26
1:00:24
3
Richie Azombo
Arena Atletiek
1991
1:00:39
1:00:37
4
Menno Scherpenhuijsen
Leeuwarden
1977
1:01:50
1:01:48
5
Huub Bots
Lionitas
1967
1:02:15
1:02:13
6
Geale Simon Postma
Kollum
1:03:02
1:03:01
7
Fokko Smedema
Hellas
1987
1:03:20
1:03:18
8
Wilco Kooistra
Leeuwarden
1979
1:03:38
1:03:23
9
Tom Pietersma
Goutum
1986
1:03:57
1:03:53
10
Erik Verdoorn
Lionitas
1980
1:05:03
1:05:01
11
Wim Douma
Leeuwarden
1983
1:05:19
1:05:17
12
Jordy Idsinga
Loopgroep Leeuwarden
1988
1:08:00
1:07:55
13
Hans van der Steen
Lionitas
1955
1:08:44
1:08:40
14
Ewout Atsma
Drachten
1980
1:09:00
1:08:54
15
Andre Ydema
Lionitas
1970
1:09:06
1:08:59
16
Edwin Voorwinde
Grou
1973
1:10:02
1:09:58
17
Richard Jonkma
Loopgroep Leeuwarden
1968
1:10:06
1:09:59
18
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1967
1:10:06
1:09:50
19
Jacob van de Ley
Friesland
1958
1:10:42
1:10:38
20
Keimpe Reitsma
Pieterzijl
1966
1:11:54
1:11:51
21
Pieter Miedema
Leeuwarden
1986
1:11:57
1:11:48
22
Tsjerk-Sake Castelein
Jorwert
1978
1:12:03
1:11:51
23
Donald Koster
Leeuwarden
1969
1:12:07
1:12:00
24
Marco Postma
Leeuwarden
1991
1:12:17
1:12:04
25
Dirk de Groot
Lionitas
1987
1:12:31
1:12:21
26
Jacob Munneke
Leeuwarden
1977
1:12:45
1:12:33
27
Timo Teitsma
Leeuwarden
1990
1:13:44
1:13:31
28
Lammert van der Meij
Leeuwarden
1967
1:13:46
1:13:41
29
Joris Oosterbaan
Ede Gld
1978
1:13:47
1:13:20
30
Robert de Groot
Wirdum Fr
1970
1:13:48
1:13:36
31
Casper de Kamp
Leeuwarden
1963
1:13:48
1:13:40
32
John-Paul Kloosterman
Leeuwarden
1974
1:13:56
1:13:30
33
Arnold Hager
Leeuwarden
1969
1:14:09
1:14:00
34
Harry Oosterhuis
Friesland
1971
1:14:20
1:13:59
35
Wouter van der Meer
Lionitas
1968
1:14:46
1:14:38
36
Aldert Cuperus
Lionitas
1967
1:14:46
1:14:39
37
Menne Valk
Leeuwarden
1983
1:14:55
1:14:49
38
Klaas Jan Miedema
Goutum
1979
1:14:58
1:14:50
39
Wessel de Vries
Leeuwarden
1977
1:15:00
1:14:55
40
Rikus van Wijk
Lionitas
1974
1:15:04
1:14:54
41
Nathan Lootsma
Leeuwarden
1975
1:15:06
1:15:00
42
Eldert Berends
Leeuwarden
1980
1:15:11
1:15:03
43
Jan van der Werf
Lionitas
1971
1:15:29
1:15:26
44
Marcel Hamstra
Kollum
1983
1:16:07
1:16:01
45
Jan van der Meij
Friesland
1962
1:16:28
1:16:20
46
Lars Nomden
Leeuwarden
1993
1:16:39
1:16:21
47
Edwin Haasdijk
Leeuwarden
1971
1:16:43
1:16:38
48
André Jellema
Lionitas
1969
1:16:47
1:16:30
49
Hugo Reitsma
1976
1:16:54
1:16:38
50
Frits Feddema
Heerenveen
1960
1:16:54
1:16:52
51
Jelle Steensma
Feanwalden
1965
1:16:59
1:16:55
52
Klaas Jan Huizing
Lionitas
1964
1:17:00
1:16:57
53
Jasper de Noord
Lionitas
1979
1:17:57
1:17:45
54
Yuri Bongenaar
Leeuwarden
1970
1:18:35
1:18:13
55
Sikke Koopmans
Feanwalden
1979
1:18:45
1:18:37
56
Willem Biemolt
Friesland
1971
1:18:47
1:18:19
57
Harry Papjes
Burgum
1964
1:19:02
1:18:49
58
Marcel Bomas
Friesland
1959
1:19:07
1:18:57
59
Marco van der Wal
Lionitas
1978
1:19:24
1:19:14
60
Marinus de Haan
Hurdegaryp
1978
1:19:26
1:19:12
61
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1958
1:19:32
1:19:23
62
Catrinus Vroom
Hijum
1967
1:19:56
1:19:38
63
Dedde de Vries
Hempens
1972
1:20:24
1:20:15
64
René Bruinsma
Tijnje
1959
1:20:42
1:20:32
65
Piet Struiksma
Lionitas
1958
1:21:21
1:21:08
66
Gerard Schade
Lionitas
1960
1:21:26
1:21:12
67
Rien Diepenbroek
Grou
1963
1:21:27
1:21:20
68
Kees van Anken
Lionitas
1951
1:22:00
1:21:34
69
Sytse Koopal
Leons
1983
1:22:04
1:21:59
70
Peter Boersen
Friesland
1964
1:22:11
1:22:02
71
Auke Mulder
Leeuwarden
1982
1:22:26
1:22:03
72
Tjipke joustra
Ryptsjerk
1967
1:22:44
1:22:30
73
Alex van Zurk
Friesland
1962
1:23:05
1:22:36
74
Hans Bonnema
Lionitas
1963
1:23:16
1:23:06
75
Johannes van der Schaaf
Lionitas
1972
1:23:16
1:23:06
76
Siebe Postma
Loopgroep Leeuwarden
1961
1:24:08
1:23:44
77
Harry Zandstra
Leeuwarden
1975
1:24:44
1:24:38
78
Duco Zijlstra
Friesland
1957
1:25:26
1:25:15
79
Jan Nanninga
Leeuwarden
1961
1:25:32
1:25:20
80
Sander Zielhuis
Loopgroep Leeuwarden
1976
1:25:38
1:25:30
81
Louis Bakker
Friesland
1955
1:26:20
1:25:55
82
Johan Beintema
Friesland
1959
1:26:22
1:25:55
83
Chris Vreugdenhil
Leeuwarden
1971
1:26:58
1:26:39
84
Hendrik Heite
Leeuwarden
1980
1:27:11
1:26:55
85
Peter Bos
Leeuwarden
1972
1:27:12
1:26:56
86
Chris Buijtenhuijs
Groningen
1959
1:27:26
1:27:19
87
Harold Wever
Assen
1977
1:27:43
1:27:27
88
Jan Broekroelofs
Leeuwarden
1961
1:27:46
1:27:34
89
Ben Staal
Groningen
1961
1:27:53
1:27:40
90
Dannie van der Naald
Leeuwarden
1983
1:28:08
1:28:04
91
Bouke Fennema
Friesland
1962
1:28:12
1:27:46
92
Rob Jager
Tytsjerk
1961
1:28:18
1:27:56
93
Sierk Postma
Loopgroep Leeuwarden
1956
1:28:19
1:27:57
94
Jeen Bruinsma
Katlijk
1958
1:28:27
1:28:08
95
Halbe André Bosgraaf
Kollum
1964
1:30:16
1:30:10
96
Henk de Groot
Burgum
1960
1:32:15
1:31:58
97
Edward Postma
Drachten
1974
1:32:25
1:32:01
98
Johan Zwerver
Friesland
1949
1:34:12
1:33:53
99
Wim Manshande
Harlingen
1958
1:34:30
1:34:05
100
Dick Wielenga
Leeuwarden
1962
1:34:37
1:34:25
101
Jan Miedema
Friesland
1956
1:35:07
1:34:41
102
Reinder Tel
Surhuizum
1959
1:36:18
1:35:59
103
Rob Kelder
Ryptsjerk
1973
1:39:33
1:39:05
104
Frans Hoitinga
Leeuwarden
1949
1:46:36
1:46:06
VROUW, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
1973
1:08:38
1:08:35
2
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1976
1:13:27
1:13:24
3
Inge van Schaick
Lionitas
1961
1:17:06
1:16:51
4
Lieneke de Jong
Lionitas
1973
1:18:46
1:18:32
5
Freke Kloek
Lionitas
1979
1:19:40
1:19:38
6
Simone van Dijk
Makkum Fr
1978
1:19:55
1:19:38
7
Grietje van der Schaaf
Lionitas
1976
1:20:42
1:20:31
8
Marije Oosterbaan
Groningen
1982
1:22:58
1:22:32
9
Judith Aldershof
Leeuwarden
1976
1:25:04
1:24:45
10
Hillegien Tol
Leeuwarden
1970
1:25:59
1:25:39
11
Yvonne Luinge
Feanwalden
1987
1:27:15
1:27:10
12
Wilma Hemstra
Friesland
1966
1:28:26
1:28:06
13
Fenna Jansen de Vries
Hurdegaryp
1962
1:28:51
1:28:30
14
Hikmet yigit
Goutum
1974
1:29:19
1:28:49
15
Katolina Dijkstra
Leeuwarden
1983
1:29:29
1:28:59
16
Bettie Koops
Lionitas
1961
1:29:32
1:29:11
17
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1974
1:30:24
1:30:20
18
Annechien van der Veen
Lionitas
1961
1:30:49
1:30:28
19
Marije Postma
Drachten
1978
1:32:25
1:32:01
20
Margreet Dijkstra
Lionitas
1973
1:33:16
1:33:01
21
Kim Boonstra
Leeuwarden
1980
1:33:57
1:33:50
22
Siska Bongenaar
Leeuwarden
1972
1:33:59
1:33:36
23
Lidwien Broenink
Joure
1960
1:35:07
1:34:40
24
Vera Berg
Leeuwarden
1978
1:35:09
1:34:47
25
Hennie Steensma
Feanwalden
1965
1:36:14
1:35:51
26
Anneke Steensma
Leeuwarden
1994
1:36:15
1:35:51
27
Janette Haasdijk
Lionitas
1971
1:36:16
1:35:58
28
Grietje Halbersma-de Jong
Wirdum Fr
1973
1:36:20
1:36:08
29
Willy de Jong
Leeuwarden
1967
1:38:03
1:37:36
30
Margriet Wissmann
Lionitas
1984
1:38:33
1:38:14
31
Linda Zeggelaar
Lionitas
1974
1:39:05
1:38:45
32
Wendelien Schalij
Leeuwarden
1959
1:39:24
1:38:56
33
Anke Peterson
Lionitas
1950
1:39:28
1:39:02
34
Sam Halies
Leeuwarden
1992
1:39:33
1:39:05
35
Jitte Brugman
Leeuwarden
1964
1:40:59
1:40:38
36
Marian van der Harst
Leeuwarden
1969
1:46:35
1:46:06
37
Minke Koornstra
Leeuwarden
1957
1:46:39
1:46:10
38
Tine visser-groenhof
Leeuwarden
1948
1:46:44
1:46:21
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
Met dank aan onze sponsors Running Center, FrieslandCampina, Auke Rauwerda.
Tevens dank aan alle vrijwilligers, zonder hen was het niet gelukt.
www.uitslagen.nl
14-01-2018 19:23