Uitslagenlijst Halve van Westvoorne

Westvoorne - Zondag 7 januari 2018

HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Solleveld
Rotterdam Atletiek
1:22:50
2
Robert de Korte
Maastricht
1:25:59
3
Mark van Os
Spark
1:32:12
4
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
1:32:12
5
Mattie Jasperse
Rotterdam
1:33:42
6
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:33:50
7
Paul Konijnenburg
Dongen
1:34:07
8
Rob Riedijk
Rotterdam Atletiek
1:35:04
9
Reinier Jasperse
Rotterdam
1:35:18
10
Jasper van Orden
Rotterdam Running Ambassadors
1:37:49
11
Helmer Heijden
Rotterdam
1:38:25
12
Sebastiaan Wittenberg
Spijkenisse
1:41:14
13
Olaf Bons
Oostvoorne
1:41:18
14
Martijn Versteeg
Spijkenisse
1:41:30
15
Marlon Huijser
Rotterdam Atletiek
1:41:47
16
Sander Derksen
Spijkenisse
1:42:31
17
Joost van Arum
Voorne Atletiek
1:44:04
18
Rene de Waard
Spijkenisse
1:45:15
19
Marc Mansens
Rozenburg Zh
1:46:51
20
Edwin Borst
PAC
1:46:56
21
Joris de Wind
Wassenaar
1:47:01
22
Eyal Beker
Rotterdam
1:47:09
23
Robin Jonkers
Olympia Halsteren
1:47:18
24
Ben van Leeuwen
Maasland
1:48:21
25
Martijn van den Boogaard
Spijkenisse
1:49:18
26
Rik Goedegebuure
Oostvoorne
1:49:59
27
Ico Fiers
Maasland
1:51:39
28
Mark van Leeuwen
Maarsland
1:51:50
29
Menno Schaap
Rotterdam
1:53:51
30
Joris Verheul
Spijkenisse
1:54:35
31
Daan de Reus
Maassluis
1:55:35
32
Peter Hoogwerf
Rotterdam
1:55:56
33
Patrick Zoutdijk
Hoogvliet
1:56:36
34
Danny van de Fijnaart
Fortius
1:57:08
35
Erik van der Nol
PAC
1:58:09
36
Joris van Aalst
breda
1:58:41
37
Dick van Yperen
Oostvoorne
2:00:06
38
Floris Berghout
Rotterdam
2:02:04
39
Jerry Heij
Rotterdam
2:04:29
40
Michel Ubert
Rotterdam
2:04:30
41
Walter Langerak
Hendrik-Ido-Ambacht
2:05:58
42
Dennis Kras
Dongen
2:06:06
43
Rik Van der Vaart
Spijkenisse
2:07:13
44
Marcel Nuijens
Stellendam
2:09:32
45
Peter van de Ent
Dordrecht
2:11:07
46
Volkan Bugur
Rotterdam
2:11:54
47
Sjoerd Span
Rotterdam
2:15:44
H35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan Van Beusichem
Barendrecht
1:16:14
2
Kait Eduard
Energie
1:29:33
3
Christian Monna
Nederlandse Triathlonbond
1:29:57
4
Robert van der Zanden
Brielle
1:31:13
5
Alex Bouthoorn
Rotterdam
1:31:14
6
Karsten Uil
Rotterdam Running Ambassadors
1:32:36
7
Bert de Wit
Nieuwerkerk ad IJssel
1:33:27
8
Martin Campo
Oud-Beijerland
1:34:02
9
Michael Klaasse
Roosendaal
1:38:36
10
Erik Strabbing
Rotterdam Atletiek
1:38:38
11
Richard Goedendorp
Pallas '93
1:39:14
12
Sander Klink
Hellevoetsluis
1:39:19
13
Remco Palm
Voorne Atletiek
1:39:39
14
Colin Harmsen vd Vliet
Olympia Halsteren
1:42:15
15
Matthijs Morra
Maassluis
1:43:12
16
Leon Hordijk
Berkel en Rodenrijs
1:43:35
17
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
1:43:36
18
Martijn Hesper
Voorne Atletiek
1:45:24
19
Arjan van der Nol
Breda
1:46:59
20
Jan-Willem Beekman
Rotterdam
1:47:00
21
Kevin Cressent
Poortugaal
1:50:20
22
Kees Prins
Sliedrecht
1:51:28
23
Dirk-Jan Stam
Rotterdam
1:53:38
24
Maarten Bijl
Rotterdam Running Ambassadors
1:57:17
25
Ivo van der Gaag
Brielle
2:01:31
26
Ronald van der Kolk
Rotterdam Running Ambassadors
2:01:50
27
Donny Huijgen
Spijkenisse
2:03:25
28
Martin Troost
Sommelsdijk
2:03:55
29
Arno Larooij
Rozenburg Zh
2:06:59
30
Ramón Mol
Rotterdam
2:11:53
H40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Waardenburg
Pallas '93
1:23:07
2
Bart-Jan Westerhof
Rotterdam Atletiek
1:26:58
3
Joeri Post
Rotterdam Running Ambassadors
1:31:44
4
Rutger Breukel
Voorne Atletiek
1:37:36
5
Ruben Lemon
Rotterdam
1:39:33
6
Jasper de Brons
Oostvoorne
1:40:39
7
Paul Johan de Voogd
Fortuna
1:41:01
8
Bart Veelers
Rotterdam Atletiek
1:43:15
9
Peter Kramer
Brielle
1:43:19
10
Matthijs Stam
PAC
1:43:20
11
Freek van Leeuwen
Heerjandsdam
1:43:24
12
Rene van de Kleij
Zuidland
1:43:26
13
Caspar-Jan Mandos
Hellevoetsluis
1:43:27
14
Bart Sterkenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:44:23
15
Mark Capitein
Rotterdam
1:45:10
16
Robert van Lenten
Brielle
1:45:37
17
Vincent van Suylekom
Zwijndrecht
1:46:05
18
Marco Vendeloo
Rotterdam Atletiek
1:48:04
19
Cyril van Schijndel
De Koplopers
1:48:34
20
Frank Kooijman
's-Gravenhage
1:48:51
21
Ronald Klootwijk
Rotterdam
1:50:18
22
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
1:50:22
23
Jochem van Schalkwijk
Rotterdam
1:52:50
24
Harold Kunst
Geneve
1:53:21
25
Jasenko Poljakovic
Heenvliet
1:53:22
26
Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis
1:53:38
27
Mark Boersma
Barendrecht
1:53:50
28
Raymond Kleij
Vierpolders
1:56:41
29
Cyril Schetters
Spado
2:01:24
30
Ferry Leutscher
Spado
2:01:43
31
Taco Ditiecher
Spijkenisse
2:02:19
32
Pim Oosterhoff
PAC
2:06:46
33
Jeroen van Groningen-Zand
Hellevoetsluis
2:07:22
34
Dennis Hofman
Fortius
2:12:27
35
Wilko Kleijwegt
Hellevoetsluis
2:12:59
36
Rick Steggerda
Ouderkerk aan den IJssel
2:14:00
37
Patrick Klecker
Hendrik-Ido-Ambacht
2:18:43
38
Robert Hubregsen
Heinkenszand
2:27:06
39
Alein Yourdi
Capelle van den Ijssel
3:01:12
H45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert van der Krol
Energie
1:26:44
2
Ronald Hulsmann
Voorne Atletiek
1:33:59
3
Leo Bresser
Rhoon
1:35:07
4
Eric Kops
Hellevoetsluis
1:35:11
5
Martin Verhage
Spark
1:35:54
6
Hans Bartman
Rotterdam Running Ambassadors
1:37:49
7
Frans Linders
Hoogerheide
1:38:29
8
Dennis van Oudenaarden
Voorne Atletiek
1:40:52
9
Ruud Vette
Brielle
1:42:34
10
Sjon Sluiter
Spijkenisse
1:43:00
11
Jan Peter Stam
Rotterdam
1:43:32
12
Dannis van IJpen
Rotterdam Running Ambassadors
1:43:37
13
Robert-jan Provoost
Domburg
1:43:57
14
Patrick van den Berg
RRZ
1:44:01
15
Edwin van Hagen
Rotterdam
1:44:06
16
Rene Sluiter
Oss
1:45:00
17
André van Dorp
Fortuna
1:46:32
18
Dennis Kruit
Spijkenisse
1:47:02
19
Patrick de Kreek
Willemstad Nb
1:48:05
20
Ron Moerland
Pallas '93
1:48:06
21
Aschwin du Clou
Berkel en Rodenrijs
1:48:07
22
Vincent Keyweg
RRZ
1:49:50
23
Frank Olsthoorn
Schiedam
1:50:01
24
Mathieu Bannink
Fortuna
1:50:30
25
Erwin Boer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:54:04
26
Marcel Naaktgeboren
Zwijndrecht
1:54:12
27
Tommy Wolbrink
Hardlopen.nl
1:54:35
28
Marco Vink
Rotterdam
1:54:48
29
Marcel Smith
Oostvoorne
1:54:56
30
Martin Bot
Waterweg
1:55:07
31
Danny Langbroek
Voorne Atletiek
1:55:31
32
Marco van Toledo
Voorne Atletiek
1:56:10
33
Marco Ramak
Capelle aan den IJssel
1:56:41
34
Remco van Krogten
Rockanje
1:57:18
35
Bas van Binnendijk
1:58:21
36
Mischa Hooghuis
PAC
1:58:48
37
Martijn Groenewegen
Rotterdam
1:59:23
38
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:59:39
39
Eric van der Schans
Rotterdam Running Ambassadors
1:59:44
40
Frank Boverhuis
Bodegraven
2:00:58
41
Eduard Faro
Spijkenisse
2:02:18
42
Patrick van der Berg
Spijkenisse
2:04:44
43
John Nout
Spado
2:04:50
44
Pieter Adriaanse
Brielle
2:08:15
45
Charles van den Herik
Rotterdam
2:08:25
46
Marcel van den Berg
Rotterdam
2:09:32
47
Michel van der Wielen
Schiedam
2:14:13
48
Michel Visser
Barendrecht
2:15:15
49
Carlo Pappot
Nederlandse Triathlonbond
2:18:36
H50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:24:18
2
Don Croes
Voorne Atletiek
1:33:00
3
Henk Tuk
Voorne Atletiek
1:39:25
4
Gijsbert van der Kooij
Oud Beijerland
1:43:18
5
Frank Bruining
Sleeuwijk
1:43:43
6
Chris Knape
PAC
1:44:55
7
Amar Sedney
Voorne Atletiek
1:45:43
8
Gert-Jan van der Reijden
Zwijndrecht
1:49:29
9
Rob Lagendijk
Barendrecht
1:50:27
10
Joop Oskam
Spijkenisse
1:51:21
11
Leen Bout
Oostvoorne
1:52:28
12
Johan Snijders
Voorne Atletiek
1:53:37
13
Eric de Bruin
Rockanje
1:54:25
14
Erwin van der Harst
Rotterdam Running Ambassadors
1:55:09
15
Mark Schoonhoven
Rotterdam
1:55:12
16
Rik OPschoor
Waterweg
1:55:21
17
Francois Bakker
Clytoneus
1:58:02
18
Leo van Zielst
Hellevoetsluis
1:59:51
19
John Matthijs
Waalre
2:00:26
20
Onno van Velzen
Brielle
2:01:00
21
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
2:01:00
22
Bob van Steenwijk
AV Gouda
2:03:28
23
Jan Willem Ijsseldijk
Rotterdam
2:05:15
24
Hans Liepert
Oostvoorne
2:05:25
25
Klaas de Vries
RRZ
2:08:25
26
Kees van den Berk
Roosendaal
2:08:54
27
Wilco Looijen
Schiedam
2:11:54
28
Ruud Peeters
Spado
2:13:15
29
Mario Disco
Hoogerheide
2:15:19
30
Jan de Waal
Dordrecht
2:17:37
31
Bram Snijders
Brielle
2:20:09
32
Henkjan Olthuis
Berkel en Rodenrijs
2:25:08
33
Joost Magerman
Voorne Atletiek
2:41:28
H55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Tilburg
avVN
1:30:04
2
Pieter Hamming
Rotterdam Running Ambassadors
1:40:02
3
Wim Both
PAC
1:43:20
4
Louis van der Hoeven
Wateringen
1:44:26
5
Nick Raadschelders
RRZ
1:44:44
6
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:44:52
7
Ger Vis
PAC
1:44:57
8
Kees van Oosterhout
RRZ
1:45:20
9
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
1:45:29
10
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
1:45:53
11
Frank van der Krogt
Wateringen
1:48:05
12
Albert Heuvelman
Scharendijke
1:50:04
13
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
1:51:14
14
Bouwe Postma
Middelburg
1:52:04
15
Ben Brinkel
RRZ
1:53:28
16
Frans den Outer
Oud-Beijerland
1:54:45
17
Willem Lugtenburg
Brielle
1:57:23
18
Harry Dekker
Rotterdam Running Ambassadors
1:57:53
19
Ton Jeen
Oostvoorne
1:58:36
20
Frans kanters
Zuidland
1:59:11
21
Hans Houps
Voorne Atletiek
1:59:29
22
Adri Visker
Rozenburg
2:00:38
23
Bart de Heus
's-Gravenhage
2:00:42
24
Louwerse
Nootdorp
2:01:58
25
Leonard G Boekestijn
De Lier
2:06:01
26
Jan van Beek
Geervliet
2:06:09
27
Frans Griffioen
Spijkenisse
2:07:13
28
Andre Davidse
Middelburg
2:08:19
29
Ton Geerts
Rotterdam Running Ambassadors
2:09:35
30
Bopp van Dessel
Brielle
2:11:00
31
Rob van Pelt
Den Hoorn Zh
2:12:34
32
Hans van Dalen
Rotterdam
2:15:15
33
Eddy de Puyker
Poortugaal
2:15:16
34
Eric van der Linden
Spado
2:15:57
35
Nico Krijger
Hellevoetsluis
2:17:31
36
Wim Span
Rotterdam Running Ambassadors
2:17:58
37
Thierry van Dessel
Oisterwijk
2:19:08
H60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ed de Graaf
Spark
1:36:16
2
Gerard Groothuizen
Fortius
1:39:41
3
Martien Blok
Voorne Atletiek
1:40:52
4
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:43:34
5
Tom de Raad
avVN
1:44:12
6
Roel
Voorne Atletiek
1:47:37
7
Michael Jurriaans
RRZ
1:48:46
8
Kees Silvis
Barendrecht
1:49:58
9
Cor Schipper
Middelburg
1:52:39
10
Nico Enthoven
Voorne Atletiek
1:53:14
11
Theo Houtman
RRZ
1:53:19
12
Andre Jansen
Abbenbroek
1:53:22
13
Thomas van der Poel
Vlaardingen
1:55:41
14
Anton van der Lubbe
RRZ
1:55:54
15
Huub Wieleman
Rotterdam Running Ambassadors
1:55:55
16
Chris den Hartog
Fortius
1:56:40
17
Peter Pijpers
Rockanje
1:56:48
18
Cok van Bodegom
Stellendam
1:57:43
19
Cor vd Kleij
Heenvliet
1:58:04
20
Joek Sloots
Pallas '93
2:02:01
21
Raymond Wissink
Voorne Atletiek
2:04:41
22
Ton Reijmers
Clytoneus
2:05:40
23
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:05:46
24
Nico Roest
Voorne Atletiek
2:06:42
25
Ted Mak
Voorne Atletiek
2:06:43
26
Fred Baas
Dordrecht
2:08:29
27
Cor van der Nol
Voorne Atletiek
2:08:58
28
Hans de Jong
Delft
2:12:35
29
Aad Spruyt
Poortugaal
2:15:15
30
HGD Hoek
Rotterdam
2:15:44
31
John van Belle
Rotterdam Running Ambassadors
2:17:38
32
Egidius van Dongen
Voorne Atletiek
2:17:52
DSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marielle van Rooden
Rotterdam Running Ambassadors
1:42:39
2
Lavender Lindhout
Den haag
1:52:11
3
Ingrid van Arnhem
Voorne Atletiek
1:53:55
4
Kristie Kamphorst
PAC
1:54:45
5
Mirella Mellegers
Poortugaal
1:57:02
6
Daisy Kruimink
Voorne Atletiek
2:00:14
7
Lianne Plouvier
Amsterdam
2:00:44
8
Mireille de Korte
Dongen
2:07:00
9
Marije Huijser
Rotterdam
2:09:58
10
Sanne Karels
Rotterdam
2:09:58
11
Annecarlijn de Vries
Heenvliet
2:15:47
12
Shirley de Sain
Spijkenisse
2:15:54
13
Jory de Zoete
Hellevoetsluis
2:17:51
14
Ilse Snijders
Brielle
2:20:10
15
Valery Kas
Amsterdam
2:26:35
16
Melissa den Haring
Fortius
2:34:42
D40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
1:40:51
2
Gertine Quirijns
Pallas '93
1:47:00
3
Pauline van Dreumel
Amsterdam
1:53:05
4
Esther van Santen
Hoogvliet Rotterdam
1:54:40
5
Annemarie Dijksman
Waterweg
1:55:21
6
Simone Avery
Schiedam
2:01:50
7
Nanette Speelman
Rotterdam Running Ambassadors
2:05:16
8
Mirjam Bosveld
Rozenburg Zh
2:10:00
9
Stephanie de Korte
Rozenburg Zh
2:12:14
D45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Baars
Pallas '93
1:49:52
2
Martine Lemson
RRZ
1:50:58
3
Carla Bastemeijer
Rotterdam Running Ambassadors
1:53:05
4
Marilene van den Berg
Strijen
1:53:40
5
Sylvia Noordermeer
Waalre
1:53:41
6
Margaretha Elbers
Oud Beijerland
2:05:57
7
Ursula Cremers
Rozenburg Zh
2:10:00
8
Claudia Rooimans
Voorne Atletiek
2:12:14
9
Jolanda Wielemaker
Hellevoetsluis
2:12:14
10
Judy van Dop
Voorne Atletiek
2:12:30
11
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:14:43
12
Jolanda Broug
Voorne Atletiek
2:19:54
13
Marleen van den Engel
Voorne Atletiek
2:19:54
14
Esther Oldenburger
Voorne Atletiek
2:20:38
15
Caroline Kemper
Fortius
2:34:42
D50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
1:31:42
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:44:09
3
Karin Van Tongeren
Zoeterwoude
1:53:19
4
Janet Beijer
Pernis Rotterdam
2:04:43
5
Marie-France Sagor
IJsselrunners
2:04:51
6
Janine Jongepier
Clytoneus
2:05:41
7
Martine Schey
Rotterdam Running Ambassadors
2:09:16
8
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
2:12:13
9
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
2:12:14
10
José van Uffelen
Rozenburg Zh
2:12:30
11
Anja Bakhuisen
Poortugaal
2:15:15
12
Yvon Schrama
Pallas '93
2:15:32
13
Carmel Klein
Rotterdam
2:17:37
14
Cilie van Waardenberg
Voorne Atletiek
2:18:13
15
Corrie van Velzen
Brielle
2:22:49
16
Anja Kajzer
Rotterdam
2:26:54
H10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remko Kap
Pallas '93
39:58
2
Frido Verschoor
Rotterdam Atletiek
40:14
3
Jon Kegge
Goedereede
40:40
4
Ruud goedhart
Flakkee
40:41
5
Vincent Bloem
Pallas '93
40:48
6
Dirk Jan Misbeek
Spark
42:20
7
Ruben van Montfort
Rotterdam
43:47
8
Arnold Haakmand
Hoogezand
43:49
9
Sebastian Plotnik
Walbrzych
44:18
10
Marijn Verhoef
Rotterdam
44:46
11
Peter Vonk
Brielle
45:45
12
Serge Kats
Hellevoetsluis
45:55
13
Laurens van der Bijl
Rotterdam
46:00
14
Pascal van Meel
Hellevoetsluis
46:09
15
Peter Groeneveld
Oostvoorne
46:47
16
Marcel van Rumpt
Pallas '93
46:52
17
Jan Pieter Borst
Oostvoorne
47:30
18
Huib van Damme
Voorne Atletiek
48:15
19
Rien van der Molen
Voorne Atletiek
48:24
20
Hans Broere
Rotterdam
48:56
21
Leonard Francke
Maassluis
48:59
22
Arnold Thumann
Hellevoetsluis
49:55
23
Ruud Eggens
Ridderkerk
50:21
24
Guy Paterson
Brielle
50:44
25
Thijs Mak
Den Haag
51:02
26
Santanu Kundu
Rotterdam
51:20
27
Theo Willem Kanders
Oostvoorne
51:53
28
Jean-Paul Libiee
Spijkenisse
51:55
29
Thijs van der Vlies
Sliedrecht
51:56
30
EE van Aart
PAC
52:56
31
Jeroen van Esch
Oostvoorne
54:04
32
Sjors Rozemijer
Rotterdam
54:27
33
Gerben den Boef
Brielle
55:10
34
Marcel Heskens
Brielle
55:26
35
Edwin Mensink
Brielle
55:57
36
Martijn Lub
Hellevoetsluis
56:03
37
Remco Jansen
Maassluis
56:29
38
Roel van der Huizen
Rotterdam
56:32
39
Rene Schaap
Leiden
56:40
40
Jan de Wit
Brielle
56:45
41
Joop Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
56:47
42
Edwin van Dessel
Bilthoven
57:14
43
Martin Dijkgraaf
Voorne Atletiek
57:17
44
Rolf Timmer
Sommelsdijk
57:20
45
Martin van Rooijen
Vierpolders
57:24
46
Arjan Lubbe
Oostvoorne
57:26
47
Jan Ketellapper
Voorne Atletiek
57:46
48
Rik Vinke
Rockanje
57:56
49
Matthijs Segelen
Rotterdam
58:25
50
Peter Goedhart
Sommelsdijk
59:14
51
Herman Luinge
Rockanje
59:21
52
Tim Velthuijzen
Hellevoetsluis
59:21
53
Chris Braem
Hoogvliet Rotterdam
59:22
54
Jacques Hofs
Breda
1:00:00
55
Anton van Est
Brielle
1:00:06
56
Leo Bron
Arnhem
1:00:10
57
Victor Schoenmakers
Rotterdam Running Ambassadors
1:02:52
58
Theo van der Giessen
Voorne Atletiek
1:05:34
59
Jaco Polet
Rotterdam
1:11:04
60
Joop den Boer
Rotterdam
1:11:05
D10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Augusta van Hoogdalem
Fortuna
45:18
2
Kalleigh van den Hemel
Oostvoorne
46:05
3
Claudia Fasol
Rotterdam Atletiek
46:11
4
Katja Crooijmans
Rotterdam
49:17
5
Margot Houwers
's-Gravenhage
49:47
6
Willemijn Jonkheer
Rotterdam
50:25
7
Rosanne Baars
EUR Roadrunners
50:49
8
Marinda Lub
Pallas '93
51:49
9
Ivonne Kassels
Voorne Atletiek
52:03
10
Kelly van Hoof
Zwijndrecht
52:17
11
Annemieke Van Den Belt
Voorne Atletiek
52:57
12
Lidia Bons
PAC
53:15
13
Sanne Wijgerse
Voorne Atletiek
53:26
14
Leonie van der Ark
Hellevoetsluis
56:03
15
Diana Schultz
Abbenbroek
56:14
16
Barbara den Hartog
Dordrecht
56:17
17
Michelle Hamoen
Brielle
56:36
18
Victoria Klaasse
Brielle
56:40
19
Madalitso van Bruggen
Delft
57:24
20
Claudia Martin
Voorne Atletiek
57:47
21
Lilian van der Vlies
Sliedrecht
57:58
22
Heleen van der Linden
PAC
58:07
23
Inge van Akkeren
Haarlem
58:29
24
Monique van de Wassenberg
Oostvoorne
58:34
25
Conny van Wijk
Puttershoek
59:20
26
Emilie Hob
Spark
59:56
27
Valesca Libiee
Spijkenisse
1:00:01
28
Laura van Helvoirt
Rotterdam
1:00:12
29
Irene Pohl
Rotterdam
1:01:35
30
Simone d'Hondt
Oudewater
1:01:35
31
Annamarie Wolf
Voorne Atletiek
1:01:53
32
Merel Hessels
Hardinxveld-Giessendam
1:02:03
33
Nanna Pluim
Fortuna
1:02:16
34
Lia Snoeij
Rockanje
1:02:59
35
Chantal Schilperoordt
Scheldesport
1:03:48
36
Marjolein van der Harst
Brielle
1:03:56
37
Hedy Kaufman
Fortuna
1:11:40
38
Mariel Kers
Dordrecht
1:14:22
39
Monique Alders
Vierpolders
1:25:23
40
Susan Tuk
Brielle
1:25:23
H5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andy Ostman
Rijswijk
19:26
2
Tjark Klee
Voorne Atletiek
19:40
3
Bert Hansen
Voorne Atletiek
20:40
4
Hayo van Reek
Voorne Atletiek
21:45
5
Leon de Wilt
Rotterdam
24:15
6
Robin Mastenbroek
Rockanje
24:55
7
Jan Zwartveld
's-Gravenhage
25:08
8
Dennis van Ijzendoorn
Spark
26:18
9
Leo van der Nol
Oostvoorne
26:53
10
Djebbi van Dessel
Haarlem
26:57
11
Nieck van den Blink
Oostvoorne
26:59
12
Theo Dokter
Zuidland
27:12
13
Teun van Bommel
Hellevoetsluis
27:26
14
Hans van Bommel
Pallas '93
27:26
15
Vincent Borst
Geervliet
27:26
16
Stijn van den Berg
Spijkenisse
27:49
17
Wouter van den Berg
Spijkenisse
27:49
18
Pierre van de Wijngaard
Achilles
27:50
19
Edward van Noordenne
Hellevoetsluist
28:14
20
Wilco den Haan
Hellevoetsluis
28:42
21
Calvin Kreukniet
Oostvoorne
28:45
22
Erik Keuper
Voorne Atletiek
29:01
23
Ilja van Buuren
Oostvoorne
29:09
24
Yme van Halsema
Barendrecht
29:12
25
Albert Gerlofsma
Hoogvliet Rotterdam
29:51
26
Laurent van Luik
Spijkenisse
30:48
27
Erik van Es
Hellevoetsluis
31:03
28
Wesley Van der Biessen
Zuidland
31:54
29
Albert de Bakker
Zuidland
32:12
30
Hugo van den Berg
Spijkenisse
33:01
31
Fred Rutjens
Hellevoetsluis
33:12
32
Bart van Dessel
Bilthoven
34:58
33
Vincent de Vos
Spijkenisse
37:15
D5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Natasja de Winkel
Voorne Atletiek
20:58
2
Jennifer van Prooijen
's-Gravenhage
23:46
3
Eva van Damme
Goedereede
24:36
4
Xandra van Etten
Rotterdam
25:50
5
Stefanie Dokter
Zuidland
26:23
6
Karin Vuijk
Barendrecht
27:39
7
Mieke Norbart
Spark
29:12
8
Natascha Jacobs
Argo
29:18
9
Florien Kroon
Oostvoorne
32:16
10
Anneke Voskamp
Brielle
32:21
11
Linda KLink
Hellevoetsluis
32:41
12
Meinie Dokter
Spark
32:43
13
Leonie Tiesinga
Hellevoetsluis
32:49
14
Valerie Feber- vd Berg
Spijkenisse
33:10
15
Linda Krijger
Hellevoetsluis
33:12
16
Irene van den Boogaard
Hellevoetsluis
33:12
17
Annemijn Cazander
Rotterdam
33:38
18
Loes den Haan
Hellevoetsluis
33:53
19
Rensce de Boer
Tinte
34:06
20
Brigitte van Dessel
Bilthoven
35:00
21
Rozanna Verwoert
Hellevoetsluis
35:37
22
Fleur van noort
Hellevoetsluis
36:09
23
Laura de Vos
Spijkenisse
37:14
24
Leny Koppejan
Voorne Atletiek
37:35
25
Monique Keuper
Voorne Atletiek
38:05
1000M, JEUGDLOOP 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Monster
Voorne Atletiek
5:35
2
Susanne Rodenburg
Voorne Atletiek
5:37
3
Ilse van de Grijp
Voorne Atletiek
5:41
4
Mitchel Monster
Voorne Atletiek
6:06
5
Quinten van Overeem
Voorne Atletiek
6:10
6
Larissa
Voorne Atletiek
6:22
7
Chanoa Hoek
Voorne Atletiek
6:47
8
Finn Klaasse
Brielle
7:14
9
Pien Faro
Brielle
7:14
10
Sanne
Voorne Atletiek
7:30
11
Thomas Klaasse
Brielle
8:00
12
Izzy van der Zanden
Brielle
8:00
13
Joline Mandos
Voorne Atletiek
8:21
14
Sharyana Libiee
Spijkenisse
8:27
15
Mats Faro
Brielle
8:51
16
Jette van der Werk
Voorne Atletiek
9:08
17
Carly Lagendijk
Oostvoorne
9:15
2000M, JEUGDLOOP 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
10:57
2
Lars van der Band
Voorne Atletiek
11:01
3
Roy Peters
Hellevoetsluis
11:03
4
Liam van Raaij
Voorne Atletiek
11:15
5
Yoran Hesper
Brielle
12:39
6
Vince van der Zanden
Brielle
13:43
7
Reshendry Libiee
Spijkenisse
13:53
www.uitslagen.nl
10-01-2018 17:11