Uitslagenlijst Mourik Nieuwjaarsloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 6 januari 2018

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJssel
1988
16:45
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
1973
17:51
3
Eric de Ruiter
Puttershoek
1986
19:48
4
Laurens Westerhuis
Strijen
1962
19:57
5
Vincent van der Veer
Oud-Beijerland
1993
20:10
6
Stephan Eekman
Spirit Oud Beijerland
1991
21:14
7
Martijn Hesper
Brielle
1978
21:23
8
Ronald Kohn
Zuidland
1963
22:15
9
David Van den Ouden
Willemstad Nb
1999
22:17
10
Tijmen Kohn
Rotterdam
1994
22:59
11
Frank de Lange
Oud-Beijerland
1968
23:14
12
Roeland van Everdingen
Strijen
1973
23:28
13
Gert-Jan Los
Fortuna
1976
23:47
14
Pieter van der Meijden
Mijnsheerenland
1954
24:46
15
Marcel van der Waal
Zuid-Beijerland
1981
24:51
16
Michiel Vermeer
Breda
1986
25:33
17
Domunc Schepen
Klaaswaal
1982
25:37
18
Anton Fennema
Oud-Beijerland
1959
25:40
19
Roan van Veen
Oud-Beijerland
2007
26:13
20
Michi Kievit
Oud-Beijerland
1993
26:34
21
Lars Lageweg
Spirit Oud Beijerland
1978
26:35
22
Vincent Massemijn
Oud-Beijerland
1973
26:50
23
Tobias Massemijn
Oud-Beijerland
2007
27:14
24
Danny den Hartog
Mijnsheerenland
1970
27:15
25
Maarten Slavenburg
27:30
26
Brian Beukelaar
27:37
27
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
1970
27:46
28
Kees van everdingen
Strijen
27:54
29
Vincent van Driel
Oud-Beijerland
1993
28:02
30
Tim de Jong
Oud-Beijerland
1977
28:12
31
Jerry Tilro
Oud-Beijerland
1973
28:48
32
Nico Holleman
Spirit Oud Beijerland
1969
28:50
33
Theo Reedijk
29:06
34
Ruud Pedersen
29:34
35
Wouter van der Most
Oud-Beijerland
1986
29:39
36
Ray van Etten
Nieuw-Beijerland
1965
30:06
37
John Bakker
30:23
38
Pieter Barendregt
Oud-Beijerland
1971
30:24
39
Rene Vrij
30:25
40
Andries van der Giessen
Numansdorp
1949
30:26
41
John Selder
Hellevoetsluis
1964
31:01
42
André van der Giessen
Spirit Oud Beijerland
1964
31:19
43
Richard Visser
Oud-Beijerland
1974
32:00
44
Louis kooyman
Spirit Oud Beijerland
1955
32:18
45
Nico Lanser
avVN
1945
32:47
46
Otto Kap
Zuid-Beijerland
33:27
47
Eelke Beerends
Heinenoord
1971
33:32
48
Ruben Bolle
Barendrecht
2006
34:48
49
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1946
36:20
50
Joop van Hoorn
36:51
51
Erik Kakes
37:56
52
Arthur Wiashi
Oud-Beijerland
1971
42:06
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marleen Honkoop
Passaat
1982
18:49
2
Angelien Visbeen
Energie
1974
23:08
3
Viola van der Waal
Numansdorp
1992
26:01
4
Sandra van Santen
27:15
5
Maud Adriaansen
Dordrecht
2001
27:25
6
Christine Oskam
's-Gravendeel
1985
27:49
7
Marleen Voordendag
Strijen
1965
28:09
8
Szilvia Vegvari-Bax
Hendrik-Ido-Ambacht
1980
28:11
9
Nynke Burke
Puttershoek
1978
28:45
10
Myrna van der Sluis
's-Gravendeel
1988
28:54
11
Maaike Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
1980
28:55
12
Bianca van Bloois
29:17
13
Yara Schutrups
Spirit Oud Beijerland
1988
29:38
14
Jennery van Pelt
Oud-Beijerland
1992
30:00
15
Tamara Dijkstra
Dordrecht
1978
30:17
16
Kim v/d Sluis
Barendrecht
1975
30:22
17
Sara Koffijberg
Spirit Oud Beijerland
1998
30:25
18
Carolijn Both
30:31
19
Angelique van Hamburg
Oud-Beijerland
1987
30:38
20
Miranda van Ginkel
Strijen
1988
31:11
21
Anja van der Giessen
Oud-Beijerland
1963
31:19
22
Linda Kwakernaat-Pelgrim
Oud-Beijerland
1989
31:30
23
Joke Waltmans
Oud-Beijerland
1964
31:38
24
Jantine van der Stel
Spirit Oud Beijerland
1970
31:56
25
Jannet Both
Oud-Beijerland
1963
31:56
26
Carla Mout Jansen
32:08
27
Simone Leeuwenburgh
Spirit Oud Beijerland
1973
32:16
28
Ellen Bosch-Kossen
Oud-Beijerland
1967
32:22
29
iris Stolk
32:50
30
Ilze Sondaar
33:03
31
Lia knoot
Spirit Oud Beijerland
1967
33:04
32
Henny van Huut
Oud-Beijerland
1967
33:09
33
Jetske Schipper
Piershil
1986
33:11
34
Mignon Beerends
33:27
35
Carola Bijkerk
33:45
36
Maxime Meijnster
33:50
37
Babette Hoogendoorn
Oud-Beijerland
1988
34:36
38
Kim Slavenburg
35:02
39
Stephanie Dekkers
Oud-Beijerland
1985
35:05
40
Jeanet van Nes
35:07
41
Karin Koffijberg - Both
Spirit Oud Beijerland
1967
35:19
42
Wilma Bil
35:44
43
Netty Wesselink
35:51
44
Wilma Maat
36:05
45
Irene Loef
36:46
46
Nicole Hesper
36:47
47
Anja Hoogwerf
36:47
48
Roelie ten Kate
36:48
49
Natasja van Nieuwland
36:50
50
Carla Visser
Oud-Beijerland
1979
37:08
51
Heleen Kakes
37:57
52
Simone Nieuwland
Brielle
1990
38:15
53
Jelly Sinnema
Barendrecht
1975
38:16
54
Berny van Baar
38:26
55
Kirsten van Rooyen
38:35
56
Bettine Admiraal
Middelharnis
1981
38:46
57
Dianne Brand
39:28
58
Sylvia Erwich
39:29
59
Miranda Assenberg
40:35
60
Pieternel de Gooijer
41:33
61
Judith Calis
41:42
62
Wilma van Eijmeren
Spirit Oud Beijerland
1968
42:05
63
Anne Kooijman
Oud-Beijerland
1987
42:05
64
S, W, Goudswaard
Oud-Beijerland
1944
42:07
65
Annemarie Brussaard
Oud-Beijerland
1985
42:33
66
Sandra van Hamburg
42:34
67
Wilma Slavenburg
42:38
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
1990
33:06
2
Pol Nabben
Dordrecht
1983
34:12
3
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
1989
37:40
4
Gerbert van den Biggelaar
AVO 1983
1987
37:51
5
Björn van Vliet
Heinenoord
1996
37:53
6
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
1985
40:52
7
Robert Molendijk
Spirit Oud Beijerland
1984
41:30
8
Melvin Klok
Zuid-Beijerland
1989
42:49
9
Kees de Vliet
Bergambacht
1983
43:29
10
Martijn Geerdsen
Zwijndrecht
1985
43:35
11
Mark Lagendijk
Rotterdam
1986
44:07
12
martijn van den berg
Sporting Boxmeer
1986
44:23
13
Gijs van der Welle
Rotterdam
1989
44:40
14
Fabian Niepce
Nieuw-Vossemeer
1996
44:43
15
Joran Broer
Barendrecht
1994
46:19
16
Lucien van Pamelen
1988
46:31
17
Dirk de Hoog
Wageningen
1988
47:07
18
Jeroen Schmidt
Oud-Beijerland
1984
47:12
19
Maxim Horssels
Klaaswaal
1990
48:05
20
Jochem Kimmel
Puttershoek
2004
48:13
21
Alex de Widt
's-Gravenhage
1986
49:29
22
Erik van Arendonk
Rotterdam
1990
49:37
23
Erik Baan
Oud-Beijerland
1987
49:58
24
Sander van der Meer
Jakarta
1983
50:26
25
Martijn de Rooij
Heinenoord
1984
50:45
26
Marcel de Jong
Naaldwijk
1989
51:18
27
Richard Kuivenhoven
Oud-Beijerland
1988
51:52
28
Stephan Rozendaal
Oud-Beijerland
1987
52:43
29
Sjoerd ter Riet
Strijen
1986
52:45
30
Menno Bruinsma
Oud-Beijerland
1983
53:50
31
Jochem Vroegop
Oud-Beijerland
2001
58:25
32
Joost van Velzen
Vlaardingen
1988
1:00:01
33
Niels Schmidt
Oud-Beijerland
1987
1:00:15
34
Deniz Bican
Oud-Beijerland
1992
1:02:03
35
Joey Feders
Hellevoetsluis
1995
1:04:44
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Hans Berendsen
Pallas '93
1967
36:15
2
A.snoey
Hellevoetsluis
1965
38:29
3
Aart van Wijk
Passaat
1958
41:06
4
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
1963
41:09
5
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
1962
41:28
6
Ron Nagtzaam
Puttershoek
1966
41:34
7
Eric Hantelmann
Oud-Beijerland
1962
41:34
8
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1958
41:50
9
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
1962
42:11
10
Johan van Buuren
Schiedam
1955
42:19
11
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerland
1962
43:16
12
Nico Baas
Bleskensgraaf
1958
43:57
13
Leo Klaasse
avVN
1956
44:40
14
John de Leeuw
Flakkee
1966
46:02
15
Ruud Wessels
Waterweg
1960
46:31
16
sam kool
Spark
1954
47:23
17
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1960
47:44
18
Wim Schutrups
Spirit Oud Beijerland
1953
47:49
19
Anton van Vugt
Barendrecht
1962
48:06
20
Ron Verhaar
Klaaswaal
1959
48:14
21
Juan Caeiro Mouzo
Energie
1965
48:17
22
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1958
48:19
23
Jan van Oosten
Groot-Ammers
1962
48:35
24
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1967
48:42
25
Ed van Vianen
Nieuwpoort
1963
48:53
26
fred van erkel
PAC
1978
48:53
27
Jan Vos
Zuid-Beijerland
48:57
28
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
1958
49:00
29
John van der velden
Spirit Oud Beijerland
1961
49:01
30
Teele Westerhuis
Strijen
1962
49:15
31
Gertjan van Dueren den Ho
Oud-Beijerland
1960
49:21
32
Hans Barendregt
avVN
1952
50:00
33
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
1958
50:02
34
Perry Groenenberg
Spirit Oud Beijerland
1967
50:24
35
Jan Hogervorst
Pijnacker
1962
50:38
36
Jaap Klok
Spirit Oud Beijerland
1955
51:25
37
Hans Nieland
Heinenoord
1958
51:44
38
H slijkhuis
Barendrecht
1945
51:46
39
Paul Reedijk
Oud-Beijerland
1957
51:52
40
Marius van Gent
Oud-Beijerland
1959
51:57
41
Armand Osseweijer
Spirit Oud Beijerland
1964
52:16
42
Peter Kimmel
Puttershoek
1967
52:40
43
Jo Nijsen
Oud-Beijerland
1963
52:40
44
John Barends
Spirit Oud Beijerland
1957
52:43
45
Nico van de Wetering
Spirit Oud Beijerland
1948
54:13
46
Arie Rozendaal
Oud-Beijerland
1950
54:32
47
Gerard Smulders
Oud-Beijerland
1954
55:06
48
Hans Stutvoet
Energie
1966
55:41
49
Aad van der Hoeven
Spirit Oud Beijerland
1957
56:30
50
Maurice Sannen
Vorselaar (B)
1953
57:10
51
Ad koraal
Moerkapelle
1960
57:31
52
rene schilperoord
Spirit Oud Beijerland
1963
57:44
53
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerland
1950
58:06
54
Rene de jong
Zuid-Beijerland
1963
58:44
55
Martin Eijkelenboom
Oud-Beijerland
1959
58:46
56
Albert Elskamp
Rotterdam
1957
59:01
57
Ron van den Berg
Numansdorp
1957
59:40
58
N.P. de Koole
Oud-Beijerland
1962
59:43
59
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1958
59:53
60
Cor van Velzen
Waterweg
1959
1:00:00
61
John van Gilst
avVN
1944
1:00:05
62
Dick de Hoog
Hellevoetsluis
1958
1:00:30
63
Henk Appel
Spirit Oud Beijerland
1953
1:03:20
64
Niek Barendregt
Oud-Beijerland
1962
1:05:03
65
Rene van der Kolk
Oud-Beijerland
1965
1:05:08
66
Rudi de reuver
Utrecht
1962
1:07:26
67
l. H. van Ooijen
Rotterdam
1948
1:08:38
68
Onno Teders
Hellevoetsluis
1962
1:12:52
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Amber Hulleman
Spirit Oud Beijerland
1991
39:49
2
Sandra Vermeulen
Brielle
1993
43:33
3
Lisa Nieland
Utrecht
1994
49:17
4
Jose Hordijk
Rotterdam
1989
50:27
5
Michelle van Dorst
Westmaas
1988
53:49
6
Sluimers
Numansdorp
1990
54:52
7
Madelon Kranendonk
Oud-Beijerland
1989
58:30
8
Narda Eijkelenboom
Utrecht
1995
58:41
9
Elise Barends
Rotterdam
1992
59:28
10
Thanya Schmidt-Liemburg
Oud-Beijerland
1986
59:48
11
Karishma Schmidt
Oud-Beijerland
1986
1:00:16
12
Ilse Westerveld
Spirit Oud Beijerland
1991
1:03:18
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ivonne van der Pad-Blanke
avVN
1964
47:09
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1954
49:44
3
Marjan de Hoog
Voorne Atletiek
1961
52:44
4
Rina Jansen
Pijnacker
1964
54:33
5
Monique Hoeven
Spirit Oud Beijerland
1965
55:45
6
Nelleke van Dijk
Spirit Oud Beijerland
1956
55:59
7
Hannie Vermeulen
Brielle
1963
56:01
8
Christine Schutrups
Spirit Oud Beijerland
1958
56:48
9
Marga van Koppen
Spirit Oud Beijerland
1963
57:23
10
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerland
1960
58:06
11
Helma Wagemakers
Oud-Beijerland
1967
58:22
12
Carla van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1961
59:03
13
Jacqueline Peper
Spirit Oud Beijerland
1965
59:29
14
NE Barends van der Hoeven
Oud-Beijerland
1957
59:39
15
Monique Hundscheidt
Oud-Beijerland
1966
59:52
16
Lenie de Visser
Waterweg
1957
1:00:21
17
Margreeth van Heinsberg
Oud-Beijerland
1966
1:00:42
18
Anneke kooyman
Spirit Oud Beijerland
1957
1:04:58
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Augusta van Hoogdalem
Fortuna
1976
44:11
2
Rebekka Herkemij
Barendrecht
1971
46:55
3
Marei-Jose Torenvliet
Klaaswaal
1973
49:27
4
Cynthia van der Marel
Hellevoetsluis
1981
50:39
5
Suzanne Agterberg
Spirit Oud Beijerland
1981
53:49
6
Esther Bisdom
Oud-Beijerland
1978
54:39
7
therese schilperoord
Spirit Oud Beijerland
1968
55:44
8
Jose Lips
Spirit Oud Beijerland
1969
57:43
9
Denise Weeda
Oud-Beijerland
1977
58:05
10
Simone van Wageningen
Oud-Beijerland
1971
58:20
11
Elke Nijhof
Spirit Oud Beijerland
1981
58:32
12
Natasja Spuij
Maasdam
1978
59:00
13
Jacqueline Smit
Spirit Oud Beijerland
1969
59:23
14
Monique van Kesteren
Spirit Oud Beijerland
1968
1:04:51
15
Ria van Deursen
Energie
1968
1:04:54
16
Mirjam Both
Oud-Beijerland
1970
1:05:09
17
Bianca van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1968
1:05:27
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Nixon Fernandes
PAC
1980
32:49
2
Cornelis Chatziioannou
Passaat
1979
34:35
3
Victor phaff
Hellevoetsluis
1975
35:35
4
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
1971
36:56
5
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
1981
37:43
6
John Dekker
Goudswaard
1975
40:13
7
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
1977
40:19
8
Wouter Vanbrabant
Bloemendaal
1980
40:22
9
Menno Benningshof
Triathlon
1971
40:57
10
Richard Franken
Rotterdam
1981
41:26
11
Erwin Commijs
PAC
1982
42:21
12
Leon Aleman
Drimmelen
1970
42:35
13
Sander Peters
Oostvoorne
1976
42:58
14
Roland van der heiden
Capelle aan den IJssel
1978
43:54
15
Adri Paans
Spirit Oud Beijerland
1980
44:14
16
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
1973
44:24
17
Elbert Koese
Oud-Beijerland
1974
44:54
18
Xuan Nio
Rotterdam Atletiek
1982
44:59
19
Pieter Jörns
Spirit Oud Beijerland
1970
46:08
20
Roland van Vught
Barendrecht
1970
46:21
21
Bart Smet
Stekene (B)
1980
46:26
22
arno de kievit
Zuid-Beijerland
46:36
23
Wilco de Wijze
Oud-Beijerland
1973
46:37
24
Frank Ydema
Rotterdam
1980
46:53
25
Olaf Torenvliet
Klaaswaal
1972
47:00
26
Rajesh Ramasray
Rotterdam
1970
47:14
27
Cees van Es
Spirit Oud Beijerland
1968
47:30
28
Jacqes uys
Oud-Beijerland
1972
47:34
29
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
1971
47:55
30
Marco Vroegindeweij
Spirit Oud Beijerland
1975
49:01
31
Edwin keizerswaard
Numansdorp
1974
49:05
32
Mark van Gool
Oud-Beijerland
1975
49:06
33
Jaco van der Velde
Middelharnis
1973
50:01
34
Johan Meinster
Oud-Beijerland
1968
50:04
35
Lennart de Bruijn
Oud-Beijerland
1982
50:05
36
Pieter Lak
Mijnsheerenland
1976
50:10
37
Dennis Kunst
Mijnsheerenland
1971
50:27
38
Arjan van der Velde
Hardlopen.nl
1970
50:56
39
Arie Heerschap
Oud-Beijerland
1969
51:01
40
Andrew Sluis
Spirit Oud Beijerland
1981
51:47
41
R.P van Gent
Barendrecht
1970
52:30
42
Jan Willem Barends
PAC
1982
52:42
43
Danny Lagerwerf
Spirit Oud Beijerland
1972
53:30
44
Aad Aldus
Spirit Oud Beijerland
1969
53:48
45
Marcel Snijders
Maarssen
1969
53:52
46
Remy Nusteling
Dordrecht
1970
55:37
47
Vincent Ketting
Lekkerkerk
1970
57:02
48
Cees Versteeg
Hoornaar
1969
57:03
49
Rene berkhout
Zwijndrecht
1968
58:03
50
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerland
1969
58:04
51
Mark Vroegop
Oud-Beijerland
1974
58:25
52
Coen Jansen
Spirit Oud Beijerland
1970
58:26
53
Leo den Hollander
Oud-Beijerland
1969
59:54
54
John Hoegee
Oud-Beijerland
1973
1:04:41
J10, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Daan van Gils
Puttershoek
2007
3:38
2
Xavier van der Heiden
Oud-Beijerland
2007
4:04
3
Tjeerd van Kooten
Goudswaard
4:18
4
Lucas Dekker
Goudswaard
4:19
5
Aron Radewalt
Oud-Beijerland
2007
4:21
6
Jesper Eeltink
Oud-Beijerland
2008
4:34
7
Olivier van Gelder
Spirit Oud Beijerland
2013
4:52
8
Sten Tilro
Oud-Beijerland
2010
5:00
9
Fenn Tulling
Oud-Beijerland
2010
5:04
10
Duco van leeuwen
Oud-Beijerland
2011
5:10
11
Jelmer Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
2011
5:17
12
Finn SteinBach
Oud-Beijerland
2011
5:42
13
Wesley Toth
Oud-Beijerland
2013
5:52
14
Daan Sundermeijer
Oud-Beijerland
2011
6:05
15
Thijmen den Otter
Puttershoek
2012
6:37
16
Bert Sundermeijer
Oud-Beijerland
2013
6:50
17
Thijmen Lak
Spirit Oud Beijerland
2007
8:54
M10, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Zoë van Gils
Rotterdam Atletiek
2008
3:44
2
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
2008
4:10
3
Emma Boers
Spirit Oud Beijerland
2007
4:16
4
Kim Pegels
Spirit Oud Beijerland
2008
4:18
5
Fenne ruigrok
Spirit Oud Beijerland
2009
4:22
6
Soraya Torenvliet
Klaaswaal
2010
5:04
7
Jasmijn Schols
Capelle aan den IJssel
2007
5:35
8
Eleanora Kunst
Mijnsheerenland
2010
5:38
9
Marit Lief
Spirit Oud Beijerland
2007
5:39
10
Odile Lak
Mijnsheerenland
2010
6:26
11
Charlotte den Otter
Puttershoek
2007
6:53
12
Dagmar Bruins
Klaaswaal
2013
7:16
J1114, 2 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Niels Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
2004
7:19
2
Robin Schols
Nederlandse Triathlonbond
2004
7:32
3
Maxwell Bayer
Zuidwal
2004
7:47
4
Jelle Ruigrok
Oud-Beijerland
2005
7:52
5
Douwe van Hartingsveldt
Spirit Oud Beijerland
2005
8:33
6
Daan Eeltink
Spirit Oud Beijerland
2005
8:52
7
Stephan Hulhoven
Spirit Oud Beijerland
2005
9:10
8
Tim Leeman
AAA
2005
9:13
9
Sjoerd Maasland
Spirit Oud Beijerland
2004
9:17
10
Fabian Molenaar
Spirit Oud Beijerland
2003
9:40
M1114, 2 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Noortje Bosch
Spirit Oud Beijerland
2005
9:53
2
Karuna Torenvliet
Klaaswaal
2006
10:20
www.uitslagen.nl
09-01-2018 22:34