Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Zaterdag 30 december 2017

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bob te Lindert
Argo
16:08
16:07
2
Edwin Wissema
De Liemers
16:22
16:22
3
Luuk Nusselder
Argo
17:22
17:21
4
Ruben Garretsen
Argo
17:44
17:43
5
Evan Oosterink
Argo
18:29
18:28
6
Hendri Weenk
ASV
19:01
19:00
7
Michiel Kooijman
Rotterdam
19:20
19:19
8
Tijmen Wisselink
Argo
19:27
19:26
9
Daan de Vries
Vorden
19:49
19:47
10
Jasper Goedhart
Arnhem
20:05
20:03
11
Luuk Oortgiesen
Laren Gld
20:39
20:33
12
Max de Vries
Maastricht
20:48
20:42
13
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
20:49
20:45
14
Leon Spa
Lochem
21:01
20:55
15
Jonas Kooijman
Nijmegen
21:05
21:03
16
Ties Centen
Argo
21:18
21:12
17
Pino Bruna
Hanzesport
21:25
21:19
18
Geert Vlogman
Vorden
21:33
21:28
19
Sammy Ben Dhafer
Zwolle
21:55
21:51
20
Luca Greven
Argo
21:56
21:54
21
Hans Klomphaar
Lochem
21:57
21:45
22
Tom Kooijman
Eefde
21:59
21:59
23
Wouter van Ditshuizen
Vorden
22:03
22:00
24
Leroy Ten Dolle
Winterswijk
22:10
22:04
25
Maxwell Bayer
Zuidwal
22:11
22:10
26
Arnoud Willemsen
Amsterdam
22:20
22:05
27
Dirk van Ditshuizen
Barchem
22:21
22:18
28
Gijs Vrieze
Winterswijk
22:29
22:23
29
Emiel van Berkum
Vorden
22:39
22:24
30
Bjorn Neerhof
Varsseveld
22:41
22:27
31
Mads- Driessen
Zutphen
22:44
22:43
32
Peter Bartelds
Vorden
23:02
22:57
33
Noah Lampio
AVA '70
23:29
23:25
34
Jouke Ubbink
Enschede
23:34
23:07
35
Tom Reinders
Lievelde
23:45
23:12
36
Jort Siebelink
Lochem
23:45
23:26
37
Joram van Donk
Hanzesport
23:46
23:37
38
Dennis Wentink
Vorden
23:48
23:10
39
Mick Peppelinkhausen
Argo
23:56
23:52
40
Mark Rijsdijk
Hengelo Ov
23:56
23:48
41
Frank Bouwmeester
Vorden
23:59
23:14
42
Erik Rakitow
Vorden
24:05
24:00
43
Tom Wopereis
Lichtenvoorde
24:09
23:30
44
Mark Penninga
Hanzesport
24:10
23:45
45
Martijn van der Maas
Zutphen
24:12
23:16
46
Adriën Althof
Vorden
24:15
23:28
47
Joris Wansink
Zutphen
24:20
24:03
48
Gijs van Ditshuizen
Vorden
24:40
24:36
49
Martin Spa
Lochem
24:41
24:34
50
Derby groot Severt
Zieuwent
24:47
24:37
51
Marc Lijbers
Doetinchem
25:22
25:12
52
Daan Jager
Zutphen
26:11
25:43
53
Gydo Willemsen
Wijhe
26:23
26:08
54
Fedde Kasteel
Beltrum
26:47
26:34
55
Martijn Kleine
Apeldoorn
27:08
26:58
56
Tijn Bergenhenegouwen
Vorden
27:24
27:20
57
Teun Simmering
Borculo
27:35
27:16
58
Tamar Locke
Alphen aan den Rijn
28:09
27:26
59
Sjoerd Voerman
Vorden
28:16
27:32
60
Joost van Ditshuizen
Barchem
28:31
28:28
61
Stijn Westerbeek
Hanzesport
28:36
27:45
62
Wesley Noordam
Bodegraven
28:42
27:52
63
Joris Westerbeek
Zutphen
28:42
27:52
64
Coen van Beek
Laag-Keppel
28:48
28:28
65
Pim Bergenhenegouwen
Vorden
29:10
29:08
66
Jessie van der Sloot
Zutphen
29:13
28:25
67
Lenne Langeveld
Zutphen
29:32
28:55
68
Nabil al Sayed
Utrecht
30:10
29:30
69
Koen van Dort
Hengelo Gld
30:58
30:44
70
Sil Terweij
Voorst gem Voorst
31:25
30:40
71
Nout Garritsen
Vorden
31:25
30:40
72
Richard van Londen
Argo
32:01
31:45
73
Dennis Logtenberg
Apeldoorn
32:15
31:40
74
Martin Verhaagen
Warnsveld
32:49
32:12
75
Xander Schelfhorst
Vorden
33:13
32:57
76
Christiaan Hemeltjen
Zutphen
33:35
32:44
77
Matthijs Bogchelman
Vorden
35:37
34:49
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Mengerink
AVA '70
19:42
19:39
2
Stefan Scanu
Argo
19:56
19:54
3
Jaap van Riet
Hanzesport
20:01
19:58
4
Christian van Haselen
Doetinchem
20:04
20:02
5
Jos Slutter
Atletico '73
20:40
20:38
6
Rudi Spekschoor
Marienvelde
21:04
20:56
7
Peter Kneefel
Hanzesport
21:06
21:03
8
Dennis van Lohuizen
Veluwe
21:13
21:10
9
Theo van der Veer
Climax
21:41
21:37
10
Gerbert te Lindert
Heelweg
21:48
21:44
11
Martin Doev
Lochem
21:51
21:48
12
Klaes Sikkema
Buren Gld
21:56
21:45
13
Armando van Eijk
Brummen
23:04
23:00
14
Andries Centen
Argo
23:10
23:08
15
Hans Lammertink
ASV
23:20
23:10
16
Fokke Voerman
Vorden
23:27
23:19
17
Dirk-jan Robbe
AVA '70
23:35
23:27
18
Jeroen Greven
Argo
23:45
23:43
19
Erwin Hengeveld
Lochem
24:03
23:52
20
Pieter Waardenburg
Hanzesport
24:17
24:11
21
Herman Franck
Borculo
24:24
24:16
22
Johan Strikwerda
Zwolle
24:43
24:30
23
Rene van Olst
Apeldoorn
25:16
24:40
24
Harry Jager
Hanzesport
26:11
25:43
25
Ed van der Zwaan
Veluwe
26:14
26:05
26
Marcel Vlogtman
Vorden
26:32
25:47
27
Eddo Siebelink
Lochem
26:38
26:19
28
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
26:54
26:33
29
Menno Goedhart
Westervoort
27:00
26:50
30
Hans Kerkwijk
Doetinchem
27:26
26:57
31
Ernst Simmering
Borculo
27:40
27:21
32
Reinhard van Londen
Argo
27:45
27:32
33
Axel Reinders
Lievelde
28:02
27:29
34
Gerrit Hilhorst
Beltrum
28:16
27:35
35
Gerrit Jansen
Zutphen
28:42
28:13
36
Bonny Holweg
Aalten
28:59
28:28
37
Gerrit Schepers
Laren Gld
29:01
28:46
38
William van der Veen
Vorden
29:12
28:32
39
Stephane Ramuzat
Hanzesport
29:35
29:00
40
Maarten Van der Gaag
Argo
29:50
29:19
41
René van Buitenen
Lochem
30:02
29:44
42
Martin Wiekart
Beek gem Montferland
30:03
29:31
43
Rob Meenhuis
Laag-Keppel
30:27
30:07
44
Robert Helmink
Vorden
30:27
29:50
45
Andre Boogaard
Vorden
30:36
30:04
46
Marco de Bake
Hoog-Keppel
31:07
30:45
47
Ron Wiersma
Beek gem Montferland
31:13
30:41
48
André Garritsen
Vorden
31:34
30:48
49
Peter Harberts
Zutphen
31:40
31:18
50
Gert Donderwinkl
Brummen
31:55
31:25
51
Arno Bouwman
Lochem
32:20
31:39
52
Ruud Straatsma
Didam
32:20
31:39
53
Gert Besselink
DE LOPER
32:22
32:04
54
Gerrit Podt
Nijverdal
32:49
32:08
55
Eric Berghuis
Argo
32:53
32:29
56
Hennie Rijnshoeven
Argo
32:57
32:22
57
Jeffrey van Geelen
Assendelft
34:10
33:28
58
Johny Addink
Vorden
34:45
33:58
59
Richard Toren
De Vrolijke Loper
35:15
34:53
60
Titus Vorstermans
Zutphen
36:06
35:39
61
Gerjan Wagenvoort
Vorden
36:20
35:29
62
Evert Thalen
Vorden
37:48
37:31
63
Helmich Waaijenberg
Apeldoorn
38:18
37:43
64
Derk Besselink
Vorden
40:43
40:18
65
Albert Mesland
Argo
40:52
39:54
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patricia Schreurs
Hellas
20:29
20:26
2
Dagmar Voerman
Vorden
23:44
23:31
3
Chuesy Klein
Vorden
23:59
23:50
4
Meertje Weijers
Rheden
24:03
23:59
5
Martine Uiterweerd
Hengelo Gld
25:41
25:17
6
Elze Roes
Zeddam
25:51
25:44
7
Fenne Altena
Hanzesport
26:08
25:42
8
Chantal Papen
Beltrum
26:22
25:55
9
Daphne Goossens
ASV
26:39
26:32
10
Petra van den Beuken
Brummen
26:50
26:38
11
Ismay Bolder
Argo
27:24
27:12
12
Christel Bouwmeester
Ruurlo
27:49
27:34
13
Marlieke Ruissaard
Doetinchem
28:45
28:36
14
Casandra Roos
Zutphen
29:13
28:40
15
Ellen Temmink
ASV
29:28
28:58
16
Leonie Engelaar
Doetinchem
29:39
29:26
17
Lienke Eenink
Gaanderen
29:41
29:33
18
Patricia Feege
Argo
29:50
29:27
19
Lissa Pape
Beltrum
30:15
29:46
20
Carlotte Cruijsen
Vorden
30:23
29:35
21
Marloes Cruijsen
Vorden
30:23
29:36
22
Annemie Nijhof
Vorden
30:39
30:14
23
Lianne Groen
Nijmegen
30:46
30:19
24
Wieke Kremer
Warnsveld
30:51
30:02
25
Petra Visschers
Deventer
31:00
30:16
26
Hester Visschers
Loopgroep De Zandloper
31:00
30:17
27
Isabelle Heurnink
Zelhem
31:08
30:53
28
Ati Beunk
Hengelo Gld
31:09
31:00
29
Carin Vlogman
Amersfoort
31:09
30:58
30
Mandy Wiegerinck
ASV
31:12
30:43
31
Marlies Stoteler
Beltrum
31:22
30:53
32
Sylvia Wansink
Zutphen
31:25
30:50
33
Luna Gloudemans
Warnsveld
31:37
31:20
34
Kim Woolschot
Zelhem
31:50
31:17
35
Sabine Kasteel
Beltrum
31:55
31:42
36
Ischa Wissink
Doetinchem
31:58
31:50
37
Ingrid de Wit
Zutphen
32:06
31:14
38
Barbara Koren
Zutphen
32:12
31:44
39
Cyrille Griep
Zutphen
32:32
31:50
40
Danielle van Gijtenbeek
Vorden
32:33
32:06
41
Susan Rexwinkel
Argo
33:01
32:23
42
Liesbeth van Voskuilen
Vorden
33:17
32:58
43
Joanne Willemsen
Zutphen
33:19
32:53
44
Julia de Gooijer
Vorden
33:23
33:06
45
Kim Feberwee
Zutphen
33:35
32:46
46
Roos de Jong
Ellecom
33:35
32:46
47
Christel Labee
Archeus
33:52
33:34
48
Emma Beeks
Archeus
33:52
33:34
49
Rianne Lubbers
Rheden
33:57
33:46
50
Eva Fontijn
Voorschoten '97
33:58
33:45
51
Melissa Baks
Beltrum
34:04
33:35
52
Mariska van Geelen
Assendelft
34:10
33:29
53
Marjolein de Jong
Runners Vorden
34:33
34:17
54
Diana Vredegoor
Runners Vorden
34:36
34:02
55
Demy Gotink
Neede
34:44
34:26
56
Babs Schippers
Hanzesport
35:02
34:44
57
Dorien Jansen Venneboer
Zelhem
35:25
35:11
58
Floor Rakitow
Vorden
36:18
36:00
59
Tamara van de Mortel
Nijmegen
37:08
36:15
60
Eline Veldhuizen
Doetinchem
37:14
36:36
61
Maaike Derksen
Warnsveld
37:40
36:52
62
Jill de Bruin
Eefde
37:40
36:51
63
Irene Wubbels
Varsseveld
39:38
38:53
64
Tamara Leemburg-Bordeaux
Zutphen
39:55
39:09
65
Cheyenne Phan
Zutphen
40:40
39:53
66
Marjolein Timmer
Alphen aan den Rijn
43:10
42:26
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Fraas
Hanzesport
23:35
23:33
2
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
23:49
23:44
3
Lilian Sikkema-Cuppers
Buren Gld
24:12
24:01
4
Karin Esselink
Winterswijk Meddo
26:22
26:00
5
Jolanda Joosten
Argo
27:43
27:11
6
Ellen Eelsing
Hoogland
27:53
27:47
7
Sara Allart
Doetinchem
28:30
28:22
8
Inge van Ditshuizen
Doetinchem
28:46
28:38
9
Joke van den Hooff
Aalten
29:19
29:06
10
Edith Kobes
Winterswijk
29:23
29:00
11
Marja van der Werf
's-Gravenhage
29:27
29:07
12
Anita Lahuis
Hengelo Gld
29:31
29:01
13
Jolande Wentink
Vorden
29:47
29:26
14
Helga van Londen
Argo
30:22
30:07
15
Karin van Riel
Warnsveld
30:25
30:03
16
Ton Ouwersloot
Vorden
30:35
30:03
17
Carolien van der Maas
Zutphen
30:46
30:13
18
Miranda van Druten
Winterswijk
30:53
30:29
19
Janny van Wijk
Apeldoorn
31:22
30:48
20
Olga Schoonbergen
Hanzesport
31:31
30:53
21
Ine Sijbers
Hanzesport
31:32
31:02
22
Sylvie Meijer
Zutphen
31:39
31:19
23
Karin Haijtink
Argo
31:41
31:04
24
Esther Velner
Warnsveld
32:07
31:37
25
Petra Halma
Toldijk
32:08
31:29
26
Monique Degen
Lochem
32:20
31:39
27
Monique Smeijers
Vorden
32:28
32:06
28
Jolanda van der Kolk
Zutphen
32:30
32:00
29
Rianne Lenselink
Vorden
32:32
32:06
30
Annette Rietman
Argo
32:45
32:11
31
Miriam Peters
Argo
32:57
32:36
32
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandloper
33:02
32:57
33
Monique van der Helm
Loopschool Wim Akkermans
33:12
32:29
34
Meriam Burggraaff
Goor '75
33:12
32:30
35
Marjolijn de Kreij
Vorden
33:39
33:24
36
Catrien Wientjes
Zutphen
33:42
33:19
37
Andrea Toonen
's-Heerenberg
34:12
33:35
38
Jarien van Dort
Argo
34:13
33:37
39
Ineke Wensink
Argo
34:13
33:39
40
Angelique Mollinga
Argo
34:17
33:42
41
Willy de Kreij
Zutphen
35:10
34:53
42
Annemiek Wien-Neervoort
Argo
36:02
35:24
43
Irma van Delzen
Zutphen
36:03
35:38
44
Angelique Tangelder
Argo
36:06
35:41
45
Yvonne Willemsen
Argo
36:06
35:42
46
Heleen van Alteren
Zutphen
37:54
37:24
47
Janny Addink
Runners Vorden
38:00
37:22
48
Anita Temmink
Argo
38:05
37:41
49
Jacqueline Gerritsen
Argo
38:16
37:52
50
Wilma Timmer
Brummen
43:10
42:27
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Vossers
Ned. Triathlonbond
34:31
34:30
2
Jordy Kloet
Argo
35:34
35:33
3
Rick Heutinck
Doetinchem
36:43
36:41
4
Vincent Maalderink
Hanzesport
37:28
37:27
5
Camiel Wissink
Hellas
42:13
42:11
6
René Nijenhuis
Vorden
42:42
42:36
7
Stef van der Zee
Hanzesport
43:23
43:21
8
Jan-Willem Arendsen
Hengelo Gld
43:29
43:21
9
Bas Goossens
Borculo
43:45
43:44
10
Gijs Haccou
Ulft
44:32
44:28
11
Rudolph Harmsen
Nijmegen
45:20
45:16
12
Marcel Muhlack
Diepenveen
45:29
45:18
13
Bas Cruijsen
Vorden
45:31
45:26
14
Herbert ter Maat
AVA '70
46:05
45:56
15
Abe Moedt
Rheden
46:08
46:01
16
Jaap IJmker
Apeldoorn
46:18
46:14
17
Iwan Smit
DE LOPER
47:25
47:05
18
Benno Dolphijn
Hengelo Gld
47:47
47:39
19
Christiaan Molema
Borculo
47:53
47:44
20
Bouke Wolbrink
Vorden
48:06
47:59
21
Marco Klumpenhouwer
Aalten
48:28
48:20
22
Nick Horst
Zutphen
48:33
48:21
23
Martijn van Os
Doetinchem
48:42
48:39
24
Timme Koster
Vorden
49:01
48:55
25
Remco Berenpas
Warnsveld
49:31
49:26
26
Koen Vergeer
Hanzesport
50:35
50:27
27
Wout Abbink
Loopgroep De Zandloper
50:47
50:36
28
Luke te Woerd
Beltrum
50:49
50:40
29
Richard Vels
Argo
51:29
51:20
30
Thijs Boomkamp
Argo
51:47
51:34
31
Kevin Tolkamp
Doetinchem
52:30
52:15
32
Daan Boekelder
Beltrum
52:32
52:24
33
Millo van der Logt
Vorden
53:07
52:44
34
Bert Looman
Zelhem
53:14
52:38
35
Marcel Walvoort
Varsseveld
53:39
53:04
36
Mark Bonnenberg
Doetinchem
54:02
53:41
37
Niek Kosse
Vorden
54:20
53:58
38
Levi Beunk
Lichtenvoorde
54:31
54:12
39
Jeffrey Messing
Doetinchem
55:07
54:45
40
Marcel Kasteel
Beltrum
56:32
56:13
41
Mike Dibbelink
Borculo
56:38
56:29
42
Jan Klein Goldewijk
Hanzesport
56:49
56:34
43
Michel Roording
Wichmond
56:56
56:36
44
Jeroen Pijpers
Warnsveld
57:26
57:10
45
Friso Gerritsen
's-Gravenhage
57:46
57:21
46
Arjan Busser
Zutphen
57:53
57:32
47
Sjoerd Spieker
Delden
58:33
58:12
48
Niek Kienhuis
Oldenzaal
1:00:16
59:49
49
Marco Meijerink
Runners Vorden
1:00:48
1:00:19
50
Michel Feukkink
Zutphen
1:01:28
1:00:48
51
Raymond Nijenhuis
Lochem
1:03:06
1:02:40
52
Maarten Bink
Hanzesport
1:04:59
1:04:31
53
Edwin Geven
Doetinchem
1:05:24
1:04:44
54
Ono Klein Braskamp
Borculo
1:06:28
1:06:18
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim van Hilst
Steenderen
42:19
42:17
2
Marcel Jolink
Argo
42:24
42:17
3
Gerard Markvoort
Ruurlo
45:04
44:49
4
Henk Nijland
Zelhem
45:40
45:26
5
Ronnie Berendsen
Zelhem
45:50
45:47
6
Emiel Versteegen
Borculo
47:53
47:44
7
George de Jong
Beek gem Montferland
48:50
48:37
8
Peter Ebbers
Loopgroep De Zandloper
48:57
48:46
9
Raymond Bouwman
Fastfoot
49:19
49:14
10
Pieter Moedt
Ciko '66
49:48
49:23
11
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandloper
50:11
49:59
12
Rob Olthof
Twello
50:17
50:12
13
Henk Mengers
Loopgroep De Zandloper
50:31
50:21
14
Rob Wagenvoort
Halle
50:40
50:13
15
Eric Bouwmeester
Hardlopen.nl
50:57
50:49
16
Tonnie Gotink
Ruurlo
51:02
50:56
17
Derk ter Horst
Loopgroep De Zandloper
51:05
50:53
18
Stan Gloudemans
Warnsveld
51:22
51:15
19
Fons Nieuwenhuis
Wehl
51:28
50:55
20
Nicolaas Campagne
Ruurlo
51:51
51:44
21
Chris Hendriks
Lochem
52:39
52:32
22
Hans Rouwen
Vierakker
52:49
52:31
23
Walter Arendsen
Hengelo Gld
53:11
52:37
24
Gerrit Duits
Ugchelen
53:23
53:20
25
Gert van Oorspronk
AV '34
53:33
53:15
26
Patrick Dielen
Archeus
53:49
53:23
27
Wieke Beunk
Beltrum
54:02
53:26
28
Antonie Kleijn
Beltrum
54:04
53:53
29
Peter van den Beuken
Brummen
54:11
53:33
30
Henk te Riet
Archeus
54:27
54:01
31
Vincent Beunk
Lichtenvoorde
54:31
54:28
32
Henk Sonderen
Borculo
54:32
54:02
33
Hans Rouwenhorst
Vorden
54:32
54:22
34
Mark Heister
Archeus
54:40
54:14
35
Henrie Drenthel
AVA '70
54:43
54:04
36
Remco Post
Zutphen
54:44
54:21
37
Bennie Hebbink
Hengelo Gld
54:53
54:36
38
Gertjan Hulleman
Lochem
54:54
54:42
39
Hans Kruisselbrink
Varsseveld
55:00
54:31
40
Peter van den Hooff
Aalten
55:32
55:26
41
Bert Teunissen
Toldijk
55:35
55:07
42
Peter Haverkamp
Vorden
55:38
55:09
43
Ronald Dekker
Warnsveld
56:24
55:51
44
Roeland Scheuter
Heelweg
56:34
56:18
45
Jan Tijdink
Winterswijk
56:56
56:50
46
Manfred Franken
Dinxperlo
57:03
56:47
47
Benno Smeitink
Hummelo
57:53
57:34
48
Harrie Janssen
Beltrum
58:05
57:53
49
Harrie Jansen
Wehl
58:20
57:46
50
Robert van Dijk
Vorden
58:24
57:55
51
Herman Derks
Poortugaal
58:37
58:17
52
Marcel Rietman
Doetinchem
58:45
58:22
53
Peter Oplaat
Zutphen
59:10
58:31
54
Frank Reijkers
Triathlon
59:28
59:04
55
Henk Bruggeman
Duiven
1:00:44
1:00:35
56
Michiel Kooijman
Eefde
1:00:51
1:00:13
57
Jan Kolthof
Aalten
1:01:01
1:00:30
58
Wim Egberts
Lochem
1:02:07
1:01:32
59
Erik Bonnenberg
Argo
1:02:48
1:02:27
60
Marco Heutinck
Beltrum
1:02:54
1:02:23
61
Frans Nijenhuis
Lochem
1:03:06
1:02:41
62
René Slijkhuis
Lichtenvoorde
1:03:25
1:03:12
63
Jan van Kranenburg
Zeddam
1:03:34
1:03:06
64
Robert Markerink
Lochem
1:05:24
1:04:47
65
Jan Beekman
Apeldoorn
1:05:27
1:05:22
66
Frank Postma
Atletico '73
1:06:16
1:05:50
67
Eric Bosch
Argo
1:06:55
1:06:36
68
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:07:17
1:07:03
69
Herman Koetsier
Hengelo Gld
1:08:05
1:07:29
70
Gert Fiat
Zutphen
1:09:13
1:08:41
71
Theo Eugelen
Nijmegen
1:11:12
1:10:41
72
Wim Ruiterkamp
Runners Vorden
1:11:35
1:11:00
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Rougoor
Breedenbroek
47:35
47:15
2
Els Berenpas
Vorden
48:10
48:05
3
Femke Clappers
Argo
53:40
53:30
4
Vera Meinen
Aalten
53:46
53:34
5
Marion Beunk
Ruurlo
54:01
53:50
6
Ellen Huinink
Loopgroep De Zandloper
54:11
53:54
7
Ilse Winkel
Vorden
54:44
54:37
8
Desiree Ebbers
Argo
54:51
54:48
9
Bianca Poelhuis
LVG
55:30
55:14
10
Hendrien Vriezen
Loopgroep De Zandloper
57:07
56:52
11
Maartje Mateman
Argo
57:51
57:19
12
Sarah Reijenga-Sinay
Warnsveld
58:10
57:49
13
Leonie Spijkers
Vragender
58:22
57:55
14
Angelique Reessink
Winterswijk
58:26
58:20
15
Anneke Kocks
Amersfoort
59:26
58:54
16
Ida Weiss
LVG
59:31
59:15
17
M. de Greef
Zutphen
59:32
58:55
18
Judith Wissink-Lambach
Ruurlo
1:01:31
1:01:18
19
Miranda ter Haar
Loopgroep De Zandloper
1:02:44
1:02:31
20
Jolanda Freriks
Zelhem
1:03:08
1:02:37
21
Marion Doornink
Loopgroep De Zandloper
1:03:12
1:02:59
22
Mascha Scharenborg
LVG
1:03:38
1:03:07
23
Anne Hartjes
Vragender
1:03:54
1:03:26
24
Janneke Gerritsen
Zutphen
1:03:56
1:03:30
25
Marjolein Brummelman
Hengelo Gld
1:04:37
1:03:59
26
Martine Koenders
Eefde
1:04:53
1:04:19
27
Renate Rouwenhorst
Silvolde
1:05:01
1:04:27
28
Carolien Schuttevaar
Varsseveld
1:05:26
1:04:45
29
Merel Wesselink
Vorden
1:06:02
1:05:45
30
Manon Knook
Deventer
1:06:35
1:06:12
31
Anke Paas
Heelweg
1:07:32
1:07:03
32
Marianne Van Amersfoort
Hanzesport
1:10:14
1:09:45
33
Nicol Oonk
Loopgroep De Zandloper
1:10:47
1:10:32
34
Rienke Beernink
Warnsveld
1:11:20
1:10:43
35
Tineke Peul
Doesburg
1:18:53
1:18:33
36
Janneke Huinink
Sinderen
1:26:54
1:26:36
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian van Hilst
Steenderen
48:31
48:26
2
Maike den Houting
Argo
49:59
49:57
3
Corrie Nusselder
Argo
51:42
51:39
4
Diana ter Maat
Loopgroep De Zandloper
52:06
51:54
5
Wilma Steenblik
Borculo
53:31
53:14
6
Hendrien Minkhorst
Argo
54:06
54:02
7
Susanne de Jonge
Geesteren Gld
54:45
54:28
8
Lianne Bosch
Archeus
55:02
54:37
9
Jet Wolbrink
Argo
55:39
55:29
10
Indra Overmars
Zutphen
57:24
57:00
11
Sophie Hulsman
Loopgroep De Zandloper
57:31
57:15
12
Charlotte Bekken
Hanzesport
57:58
57:46
13
Leoni Radstake
Lochem
58:06
57:39
14
Gerdien Lankveld
Beltrum
58:18
57:48
15
Ingrid van der Linden
Vorden
58:19
57:44
16
Angelique Vrijdag
AVA '70
58:28
57:50
17
Sandra Ouwersloot-Wensink
Aalten
58:30
58:16
18
Jose Elsinghorst
Archeus
58:31
58:04
19
Rianne Fokkers
AVA '70
59:08
58:29
20
Jolanda Wissels
Argo
59:43
59:11
21
Jokelien Beunk
Argo
59:43
59:11
22
Brigitte van Mierlo
DE LOPER
59:58
59:41
23
Henriëtte Bussink
Argo
1:00:10
59:37
24
Willy Fonhof
Archeus
1:00:26
1:00:00
25
Liset Klopman
Vorden
1:01:14
1:00:55
26
Rianda Krol
Argo
1:05:10
1:04:37
27
Jacqueline Bouma
DE LOPER
1:06:15
1:05:47
28
Freke Neerhof
Eindhoven
1:06:37
1:06:13
29
Nicolle Rietman
Doetinchem
1:07:52
1:07:31
30
Dianne Bonnenberg
Argo
1:07:52
1:07:31
31
Erica Smeitink
Argo
1:10:35
1:10:01
32
Jacqueline Bugter
Archeus
1:18:53
1:18:14
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Klein
Vorden
56:50
56:43
2
Danny Paalman
AV Holten
58:18
58:11
3
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigter
1:00:32
1:00:24
4
Rob Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
1:01:55
1:01:46
5
Tristan Tieben
Zelhem
1:03:55
1:03:46
6
Tijmen van den Born
Phoenix
1:04:54
1:04:46
7
Martijn Demmink
Dieren
1:06:32
1:06:21
8
Steven den Besten
Vorden
1:08:23
1:08:09
9
Emiel Huizinga
Almen
1:09:46
1:09:33
10
Maarten Snel
Arnhem
1:10:26
1:09:55
11
Bram Venderbosch
Lochem
1:11:07
1:10:50
12
Toby Dijkstra
Arnhem
1:11:10
1:10:58
13
Kees Koren
Hanzesport
1:11:16
1:11:01
14
Anko van Mun
Argo
1:11:41
1:11:31
15
Jeroen Vos
Vorden
1:11:48
1:11:14
16
Dennis IJland
Lochem
1:11:57
1:11:45
17
Mark Meinema
Argo
1:12:17
1:12:04
18
Rohalt Bergsma
Ned. Triathlonbond
1:13:04
1:12:49
19
Jorn van Roosmalen
B.o.d. De Sprinters
1:13:27
1:12:56
20
Erik Moll
Velp Gld
1:13:44
1:13:20
21
Guido Freriks
Zelhem
1:13:49
1:13:33
22
Sander Saalmink
Hanzesport
1:14:12
1:13:56
23
Joep Baggen
Velp Gld
1:14:39
1:14:14
24
Maarten Verheijen
Borne
1:15:30
1:15:10
25
Marc Hoffman
Vorden
1:15:32
1:14:58
26
Frank Pauw
Velp Gld
1:15:47
1:15:29
27
Wiebe Kets
Hummelo
1:19:33
1:19:12
28
Freek Wiegmink
Arnhem
1:19:33
1:19:12
29
Patrick Post
Zutphen
1:21:45
1:21:06
30
Barry Waenink
Marienvelde
1:23:18
1:22:49
31
Paul Smit
Vorden
1:25:18
1:24:53
32
Eelco Tjeerdsma
Nijverdal
1:25:20
1:24:58
33
Mazen Mroue
Utrecht
1:30:25
1:29:51
34
René ter Wee
Lochem
1:30:35
1:29:59
35
Maarten Vos
Nijmegen
1:30:38
1:30:23
36
Thomas Hijink
Archeus
1:31:11
1:30:43
37
Remco Wisselink
Hengelo Gld
1:31:41
1:31:19
38
Maarten van Leeuwen
Doetinchem
1:32:48
1:32:24
39
Albert de Haan
Vorden
1:33:10
1:32:56
40
Leander Boumans
Halle
1:46:04
1:45:18
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
59:04
58:56
2
Erik Achterkamp
Westervoort
1:02:01
1:01:53
3
Roedi ter Bals
Neede
1:03:17
1:03:10
4
Johan Pijpers
Hanzesport
1:03:39
1:03:32
5
Peter Rouwhorst
Zieuwent
1:05:41
1:05:29
6
Mark Pantus
Apeldoorn
1:07:32
1:07:24
7
Richard Bedman
AV Holten
1:07:38
1:07:31
8
Herrald Aaldering
Argo
1:08:55
1:08:45
9
Martin Jakobs
Hanzesport
1:09:42
1:09:26
10
Richard Remmelink
Argo
1:10:36
1:10:18
11
Erik Rouwhorst
Zieuwent
1:10:53
1:10:36
12
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:11:01
1:10:30
13
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:11:14
1:11:05
14
Vincent Messing
Varsseveld
1:12:09
1:11:59
15
Nico ten Bokkel
Warnsveld
1:12:10
1:11:36
16
Henri ter Hofte
Hanzesport
1:12:40
1:12:23
17
Erik Vink
Atletico '73
1:13:29
1:13:17
18
Tom Nijland
Borculo
1:13:36
1:13:20
19
Rob van der Donk
LVG
1:13:45
1:13:35
20
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:15:39
1:15:28
21
Rob Wolters
Swift
1:15:44
1:15:17
22
Jelle Bosch
Archeus
1:15:50
1:15:36
23
Ronald van de Beeten
Zelhem
1:15:52
1:15:42
24
Lucas Harbers
Teuge
1:16:03
1:15:32
25
Edwin Kwak
Argo
1:16:04
1:15:42
26
Bas Waterham
Argo
1:16:10
1:15:49
27
Han Geurkink
Archeus
1:16:21
1:16:06
28
Robert Landman
Hanzesport
1:16:30
1:16:12
29
Johan Neerhof
Eindhoven
1:16:45
1:16:31
30
Gerard de Grutter
Hanzesport
1:16:55
1:16:42
31
Carlo Dijkman
Didam
1:17:19
1:17:00
32
Ard Burghardt
Varsseveld
1:17:51
1:17:41
33
Roy van der Heide
Zutphen
1:18:36
1:18:17
34
Fred Dijkstra
Hengelo Ov
1:18:48
1:18:36
35
René Wenting
Aalten
1:18:51
1:18:26
36
Ben van der Heide
Argo
1:19:19
1:18:57
37
Gertjan Verbeek
Argo
1:19:33
1:19:21
38
Camille Schellevis
Argo
1:19:40
1:19:11
39
John Krabbenborg
Zieuwent
1:20:02
1:19:35
40
Jeroen Meier
Loopgroep Jan Strijker
1:20:05
1:19:33
41
Gerd Lange
Argo
1:20:18
1:20:05
42
Hermi van Egteren
Zelhem
1:20:18
1:19:57
43
Geert van den Akker
Oss '78
1:20:32
1:20:16
44
Eric Groenwold
Hanzesport
1:20:52
1:20:34
45
Martin Knook
Winterswijk
1:21:30
1:21:06
46
Henk Haneveld
Zutphen
1:22:52
1:22:23
47
Carli van der Burg
Hengelo Gld
1:23:09
1:22:40
48
Hans Timmers Verhoeven
Warnsveld
1:23:39
1:23:20
49
Rob van der Helm
Esch
1:24:11
1:23:32
50
Gerrit Begieneman
Hanzesport
1:25:47
1:25:21
51
Klaas ter Veer
Zutphen
1:26:08
1:25:51
52
Reinier Bulten
Doetinchem
1:26:25
1:25:49
53
Frank Elschot
Borculo
1:26:31
1:25:49
54
Ton van Uem
Borculo
1:26:52
1:26:31
55
Rene Wevers
Winterswijk
1:27:11
1:26:37
56
Ruud Engelaar
Doetinchem
1:27:24
1:26:52
57
Cor Eckers
Hanzesport
1:27:35
1:27:06
58
Peter Scholten
Hanzesport
1:27:35
1:27:07
59
Harm van Orden
Vorden
1:27:37
1:27:16
60
Edward Daanen
Runners Vorden
1:28:25
1:27:46
61
Clemens de Jager
Argo
1:28:35
1:28:04
62
Peter Taai
Doesburg
1:29:41
1:29:03
63
Jozef Tomesen
Argo
1:29:46
1:29:19
64
John Lavooij
PAC
1:30:59
1:30:18
65
Mark Bassie
Doetinchem
1:31:01
1:30:28
66
Paul Knuvers
LVG
1:32:19
1:31:59
67
Ewald Jansen
Winterswijk
1:35:36
1:35:06
68
Raymond Slutter
Argo
1:36:25
1:36:00
69
Edwin Bollen
Archeus
1:39:33
1:39:05
70
Eric de Lamstraal
Olburgen
1:45:52
1:45:14
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline de Jong
De Liemers
1:04:06
1:03:58
2
Annemieke Holtrop
Rheden
1:11:03
1:10:54
3
Aafke Beskers
Borculo
1:17:00
1:16:34
4
Denise van der Donk
AVA '70
1:17:52
1:17:42
5
Mirjam van der Veen
Hanzesport
1:21:26
1:21:11
6
Jacolien Vukkink-Harbers
Teuge
1:26:13
1:25:41
7
Floor Baggen
Velp Gld
1:27:08
1:26:43
8
José Richters
Velp Gld
1:28:04
1:27:39
9
Jolanda Schouten
Loopgroep Jan Strijker
1:29:12
1:28:53
10
Astrid Goossens
Varsseveld
1:29:44
1:29:24
11
Luca Vlogman
Nijmegen
1:30:38
1:30:23
12
Maureen Linnenbank
Zutphen
1:30:56
1:30:22
13
Annette van Helden
Borculo
1:31:22
1:30:55
14
Annemarie Luttikholt
LVG
1:32:18
1:31:52
15
Anne-Marie Maalderink-Kor
Hengelo Gld
1:32:43
1:32:20
16
Dian Schurink
Archeus
1:33:09
1:32:41
17
Monique Tijdeman
Archeus
1:34:46
1:34:20
18
Nikki Velthuis
Hanzesport
1:36:56
1:36:25
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:06:47
1:06:38
2
Nicollette Ibink
Westendorp
1:10:28
1:10:20
3
Dorothé Vrieze
Zelhem
1:13:04
1:12:50
4
Welmoed Meindertsma
Halle
1:15:30
1:15:16
5
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:15:31
1:15:13
6
Annelies Wesselink
Zelhem
1:19:59
1:19:47
7
Aukje van Egteren
Zelhem
1:20:17
1:19:57
8
Marion Doll
Hengelo Gld
1:20:18
1:19:58
9
Paula Fikkert
Nijmegen
1:21:21
1:20:53
10
Ans Zwartkruis-Nahuis
Loopgroep Jan Strijker
1:22:13
1:21:54
11
Will Elsman
Hengelo Gld
1:26:59
1:26:42
12
Sietske van der Meer
Hanzesport
1:27:35
1:27:17
13
Jet Demmink
Gelre
1:30:53
1:30:24
14
Monique Meijer
Hanzesport
1:30:58
1:30:24
15
Madeleen Uitdehaag
Lochem
1:33:39
1:33:02
16
Kris Knook-Derks
Poortugaal
1:33:39
1:33:02
17
Ria Bussink
Archeus
1:35:15
1:34:48
18
Ria Dierking
Vorden
1:37:32
1:36:56
19
Ida Jacobs
Argo
1:38:54
1:38:31
20
Monique de Jong
Beek gem Montferland
1:40:39
1:40:21
21
Ingrid Hochstenbach
Archeus
1:40:39
1:40:12
22
Henriette Ruessink
Archeus
1:40:39
1:40:13
23
Saskia Landman
Archeus
1:42:10
1:41:47
24
Romy Tijdeman
Archeus
1:47:30
1:47:03
J4-6, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hugo Spa
Lochem
5:20
5:16
2
Matthijs Meijerink
Brummen
5:49
5:36
3
Thijn van de Wijgerd
Vorden
5:52
5:46
4
Jip Hoffman
Vorden
5:59
5:53
5
Aurel Starink
Zelhem
6:07
6:04
6
Cas Freriks
Zelhem
6:36
6:33
7
Jidde Lubberdink
Zutphen
8:23
8:10
M4-6, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fien Koren
Hanzesport
5:24
5:20
2
Carice Croes
Zutphen
5:35
5:30
3
Malu Smit
Doetinchem
5:57
5:48
4
Liza van der Logt
Vorden
6:17
6:13
5
Sytkse Breukink
Wichmond
6:25
6:16
6
Lola Enzerink
Zelhem
6:44
6:36
7
Julia ter Mul
Warnsveld
6:51
6:47
8
Juul Rakitow
Vorden
6:59
6:52
9
Lily Goossens
Borculo
7:22
7:10
10
Elana Opdam
Zutphen
7:28
7:14
J7-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Levi Klein
Vorden
3:44
3:42
2
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
4:02
4:01
3
Teun Koren
Hanzesport
4:15
4:14
4
Siebe Kasteel
Beltrum
4:17
4:08
5
Alec Pantus
AV '34
4:30
4:28
6
Thijn van der Heide
Zutphen
4:33
4:31
7
Job Wiegman
Hanzesport
4:49
4:46
8
Lenn Enzerink
Zelhem
5:03
4:57
9
Jasper van der Zouw
Vorden
5:06
5:04
10
Mike Janssen
Wijchen
5:27
5:19
11
Mathijs Dolphijn
Zutphen
5:32
5:27
12
Enzo Boerkamp
Zutphen
5:33
5:28
13
Mees Lubberdink
Zutphen
5:41
5:28
14
Jay-Jay Looman
Nijmegen
5:53
5:50
15
Nick Janssen
Wijchen
6:04
6:01
16
Jonathan Woolschot
Argo
6:24
6:15
M7-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bodine Jansen
AV '34
4:35
4:34
2
Sophie Wiemer
Hanzesport
4:37
4:37
3
Samara Nikkels
Hanzesport
4:38
4:33
4
Eva Harbers
Teuge
4:41
4:37
5
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
4:50
4:49
6
Doutzen Sikkema
Buren Gld
4:51
4:50
7
Romee van den Beuken
Brummen
4:54
4:52
8
Kyra Lampio
Lichtenvoorde
4:57
4:54
9
Lola Smeenk
Hanzesport
4:58
4:57
10
Leanne Freriks
Zelhem
5:00
4:57
11
Marie van Donk
Hanzesport
5:01
4:59
12
Noor Smith
Warnsveld
5:08
4:53
13
Eline Wolbrink
Hanzesport
5:18
5:12
14
Pien Reukers
Vorden
5:19
5:16
15
Jaylischa Looman
Nijmegen
5:51
5:43
16
Merle van Meeteren
Zutphen
5:58
5:50
17
Melissa Starink
Zelhem
6:08
6:04
18
Ilse van Bree
Hanzesport
6:10
6:03
19
Isa Wiemer
Hanzesport
6:13
6:08
20
Meike Freriks
Zelhem
6:18
6:15
21
Yfke Roelvink
Vorden
6:20
6:16
22
Renée Besselink
Vorden
6:20
6:17
23
Arwen Gerritsen
Hanzesport
6:43
6:32
24
Jet Wagenvoort
Vorden
6:49
6:45
25
Cato Wagenvoort
Vorden
6:50
6:46
26
Julia Hamer
Eefde
7:11
7:01
J1012, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris van de Wijgerd
Vorden
3:42
3:40
2
Diede van de Wijgerd
Vorden
3:42
3:41
3
Thijn van der Zee
Hanzesport
3:48
3:48
4
Aron van den Beuken
Brummen
4:01
3:59
5
Teun Harbers
AV '34
4:02
4:00
6
Jitse Sikkema
Buren Gld
4:06
4:04
7
Jorn Kasteel
Beltrum
4:10
4:06
8
Finn Lampio
Lichtenvoorde
4:14
4:12
9
Mathijs Bleumink
Ruurlo
4:17
4:15
10
Finn van der Logt
Vorden
4:33
4:31
11
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
4:36
4:34
12
Bjorn van der Logt
Vorden
4:44
4:42
13
Thijme Dunnebier
Hanzesport
4:56
4:54
14
Vasco Smith
Warnsveld
5:10
5:04
15
Mannu van Meeteren
Zutphen
5:10
5:04
16
Tijn Jakobs
Angerlo
5:15
5:06
17
Tjaard Fiat
Zutphen
5:28
5:27
M1012, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Dekker
Argo
3:49
3:48
2
Ninthe Koks
AV '34
3:50
3:49
3
Elizah Tamel
Atletico '73
3:54
3:53
4
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
3:54
3:53
5
Nynke Stefess
Hanzesport
4:04
4:03
6
Florieke Spa
Lochem
4:09
4:07
7
Lotte Bonhof
AV '34
4:28
4:27
8
Karlijn Heutinck
Beltrum
4:36
4:27
9
Caitlin Pantus
AV '34
4:51
4:48
10
Mette Boerkamp
Zutphen
4:52
4:48
11
Neomi Koetsier
Hengelo Ov
4:54
4:48
12
Meike Lahuis
Argo
5:04
5:00
13
Esra Goossens
Borculo
5:16
5:11
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2018 toe!

37e oudejaars Crossloop Vorden op 29 december 2018
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief, Bleumink
www.uitslagen.nl
31-12-2017 13:35