Uitslagenlijst Oliebollenloop

Zwartsluis - Zaterdag 30 december 2017

1J12, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
13:11
13:10
2
Wouter Eshuis
Hasselt
14:10
14:10
3
Rick vd Stege
Hasselt
14:34
14:34
4
Daniko Scheppink
Hasselt
14:43
14:43
5
Jefta Pierik
Hasselt
14:45
14:44
6
Joel Wursten
Hasselt
14:48
14:47
7
Milan Steenbergen
Hasselt
16:19
16:17
8
Wibe de Jong
Hasselt
16:46
16:44
9
Robin Dunnink
Hasselt
17:07
17:06
10
Manuel Scheppink
Hasselt
17:27
17:26
1M12, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosa Galenkamp
Hasselt
17:07
17:06
2
Kirsten Kamphof
Hasselt
17:51
17:49
4M18, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera Paarhuis
Hasselt
28:54
28:53
4J40, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christian van Es
Zwartsluis
24:34
24:34
2
Casper Kwakkel
Zwolle
24:57
24:56
3
Matthijs van der Graaf
Hasselt
26:18
26:18
4
Egbert Kruidhof
Rouveen
26:38
26:34
5
Iwan Brink
Zwolle
27:57
27:57
6
Thomas Wieringa
zwolle
28:46
28:44
7
Gerrit Pluim
Rouveen
29:33
29:29
8
Roel Steenbergen
Hasselt
29:49
29:48
9
Bernard Maandag
Hasselt
30:05
30:02
10
Gijs Jansen
Hasselt
30:25
30:24
11
Jan Leusink
Zwartsluis
30:53
30:48
12
Ewoud Eshuis
Hasselt
31:13
31:05
13
Marc Roeland
Rouveen
31:19
31:16
14
Harmen van Dijk
Rouveen
31:20
31:17
15
Arend Luten
Rouveen
31:36
31:29
16
Wilco Knoll
Rouveen
33:49
33:46
17
Dennie ter Bruggen
Hasselt
34:02
34:01
18
Henri Jansen
Hasselt
34:53
34:48
4M40, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alien van Zijtveld
Rouveen
31:38
31:38
2
Sanne Winkler
Hasselt
31:48
31:45
3
Jetty Tuin
Hasselt
33:03
32:58
4
Els Evenboer
Hasselt
33:58
33:54
5
Celeste Bloemhof
Hasselt
34:04
33:59
6
Jennifer Rook
Belt Schutssloot
34:44
34:41
7
Ilse Overgoor
Zwolle
35:11
35:07
8
Bertine Hoeve
Punthorst
35:54
35:47
9
Esther Talma
Hasselt
35:57
35:52
10
Liesbeth Kerssies
Zwartsluis
36:44
36:40
11
Annet van houwelingen
37:06
37:03
12
Inge Ceelderloos
Rouveen
37:59
37:54
13
Anke Rumpf
Nieuwleusen
38:36
38:30
14
Wendy Kamphof
Hasselt
38:52
38:47
15
Annelie Bovendeur
Zwartsluis
39:19
39:13
16
Lies
Zwarteveen
39:40
39:33
4J41, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Jan Hartman
Zwolle
26:25
26:23
2
Benny Compagner
Rouveen
28:43
28:40
3
Alfred steenbergen
Staphorst
31:03
31:02
4
Henk Akkerman
Staphorst
31:31
31:28
5
Gert Tol
Hasselt
31:33
31:25
6
Roelof de Jonge
Belt-Schutsloot
31:35
31:32
7
Berend Poelarends
Staphorst
31:35
31:32
8
Jan Boschman
Hasselt
31:56
31:47
9
Johan Dunnink
Hasselt
31:57
31:48
10
Dick van Voorst
Hasselt
32:44
32:37
11
Albert de Boer
Meppel
33:48
33:43
12
Klaas Vos
Staphorst
36:03
35:56
13
Klaes-Maarten van der Stege
Hasselt
37:02
37:00
14
Herman van milgen
Hasselt
38:05
37:56
15
Maas van de Molen
Hasselt
38:10
38:01
16
Henk Kruidhof
Rouveen
39:39
39:33
4M41, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Paarhuis
Hasselt
31:39
31:38
2
Klazien Veerman
Hasselt
35:35
35:31
3
Margriet Korterink
Rouveen
35:39
35:32
4
Gerda Kijk in de Vegte
Hasselt
35:44
35:37
5
Liny Tempelman
Nieuwleusen
38:36
38:30
6
Hermien Prins
Hasselt
38:48
38:43
7
Anneke Kuiper
Hasselt
38:53
38:49
8J40, 8 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Visscher
Rouveen
47:53
47:52
2
Maarten Oosterhuis
Groningen
52:05
52:01
3
Lambert Russcher
Staphorst
52:22
52:20
4
Rolf van der Graaf
Hasselt
54:05
54:04
5
Johan Fleer
Ijsselham
55:35
55:33
6
Eddie van de Berg
Hasselt
56:18
56:15
7
Jesse Oosterhuis
Hasselt
59:03
58:58
8
Erik Akkerman
Hasselt
1:07:06
1:07:02
8M40, 8 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Niewold
Punthorst
1:05:58
1:05:54
2
Lubertha Hofstede
Hasselt
1:13:01
1:12:56
3
Annemieke Wursten
Hasselt
1:13:01
1:12:57
4
Marloes Snel
Genemuiden
1:16:13
1:16:10
5
Paula Visscher
Groningen
1:17:21
1:17:16
8J41, 8 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
44:53
44:52
2
Albert Mussche
Nieuwleusen
53:22
53:21
3
Olaf Prins
Hasselt
55:21
55:19
4
Edwin Wallinga
Hasslt
55:46
55:44
5
Klaas Arkema
Hasselt
57:10
57:09
6
Richard Godijn
Lelystad
57:40
57:38
7
Harro Veerman
Hasselt
58:53
58:51
8
Roelof Sondaar
Wanneperveen
1:02:28
1:02:25
9
Ronald Voerman
Zwartsluis
1:02:29
1:02:26
10
Frits Bouwkamp
Hasselt
1:03:32
1:03:30
11
Henk Korterink
Hasselt
1:05:15
1:05:13
12
Robert Jan de Vries
Zwartsluis
1:07:07
1:07:04
13
Gert Hoogenkamp
Hasselt
1:08:51
1:08:49
14
Henk van Dijk
Genemuiden
1:15:43
1:15:39
8M41, 8 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femmie Tuin
Hasselt
1:12:55
1:12:52
2M, KORTE KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lize Luth
Hasselt
16:05
16:04
2
Senna van den Belt
Hasselt
17:28
17:27
www.uitslagen.nl
04-01-2018 00:08