Uitslagenlijst Kerstloop 2017

Barendrecht - Zondag 24 december 2017

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jean-Andrew Fingal
Rotterdam
1993
16:02
2
Sjors Visser
THOR
1998
16:27
3
Yvo Oudman
PAC
1984
16:45
4
Mark de Munter
PAC
1991
17:18
5
Raymond Brugmans
Energie
2000
17:53
6
Thierry van Keeken
Pijnacker
1981
18:52
7
Kees Prins
Sliedrecht
1982
21:11
8
Rob Lagendijk
Barendrecht
1963
21:28
9
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
2002
21:44
10
Ewoud Boer
Energie
2005
21:54
11
Jarno Westerbeek
Papendrecht
2003
22:03
12
Vincent Fens
Pernis Rotterdam
1995
24:15
13
Pieter van der Velden
Energie
1942
24:22
14
Rico Terlouw
Barendrecht
1968
24:40
15
Harold van der End
Energie
1947
24:41
16
Marco Terlouw
Energie
1968
24:47
17
Peter van Leeuwen
Energie
1948
27:42
18
Ron Budding
Vlaardingen
1964
27:46
19
Michel Tabak
Ridderkerk
1980
28:12
20
Kasper van Wijk
Barendrecht
2004
28:42
21
Jacco van Dijk
Barendrecht
1970
28:43
22
E Moerman
Barendrecht
1954
29:14
23
Bjorn de Klerk
Hendrik-Ido-Ambacht
2002
29:35
24
Otto Kap
Zuid-Beijerland
1947
32:15
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Karin Lagendijk
Hendrik-Ido-Ambacht
1988
23:57
2
Szilvia Vegvari-Bax
Hendrik-Ido-Ambacht
1980
26:52
3
Sandra van Santen
Oud-Beijerland
1990
28:41
4
Ria van Deursen
Westmaas
1968
28:51
5
Wanda Krispijn
Rhoon
1976
29:05
6
Diane Delissen
Rhoon
1976
29:06
7
Ingrid van Wiggen
Barendrecht
1970
29:18
8
Jozette van der Have
Waterweg
1967
29:27
9
Annemarie Dijksman
Waterweg
1976
29:27
10
Miranda van Ginkel
Strijen
1988
30:08
11
Yenneley van Peit
Oud-Beijerland
1992
31:11
12
Nina Verboon
Barendrecht
2003
31:31
13
Sharon Glorie - de Klerk
Heemskerk
1994
31:48
14
Rita Groeneweg
Barendrecht
1964
39:06
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Peter Pollemans
PAC
1985
35:36
2
Peter Kooijmans
PAC
1986
37:29
3
Peter van Elsacker
PAC
1986
37:50
4
René Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1981
38:12
5
Frido Verschoor
Rotterdam
1984
38:16
6
Jitse Villerius
Energie
1986
39:22
7
Martijn Baten
EUR Roadrunners
1991
40:06
8
Jaap Westerbeek
Passaat
1978
40:50
9
Jan Verwijs
Energie
1964
41:25
10
Henk Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
1963
41:36
11
Eric den Outer
Oud-Beijerland
1993
42:23
12
Edwin Cornelisse
PAC
1964
42:48
13
Jarno Gerritsen
Energie
1976
42:57
14
Vincent van Os
Energie
1971
43:02
15
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
1980
43:33
16
Colin van der Heiden
Schiedam
1967
45:24
17
Remon Biesheuvel
Schiedam
1966
45:25
18
Mark Lagendijk
Rotterdam
1986
45:41
19
Tjia Liem
Rotterdam
1958
46:01
20
Bart Verkuilen
PAC
1984
46:14
21
Nico Wessel
Heerhugowaard
1959
46:41
22
Rogier Collignon
Barendrecht
1981
46:49
23
Johan Pors
Energie
1958
47:04
24
Raymond van den Berg
Barendrecht
1988
47:04
25
Jaap Haneveer
Rotterdam
1952
47:14
26
David Rohaan
Barendrecht
1995
47:51
27
Peter Veweij
Energie
1963
47:53
28
Frans den Outer
Oud-Beijerland
1961
48:16
29
Jeroen Houweling
Rotterdam
1979
48:28
30
Koos Lagendijk
Ridderkerk
1958
48:32
31
Joran Broer
Barendrecht
1994
48:36
32
Tim Huisman
Rotterdam
1989
49:27
33
Ronald Tukker
Typhoon
1974
49:39
34
Ruud Eggens
Ridderkerk
1981
49:55
35
Annemieke Smid
Barendrecht
1971
50:01
36
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1969
50:35
37
Wim den Otter
Energie
1959
50:38
38
Mark Westerlaken
Nieuwendijk Nb
1972
50:38
39
Ton Wulfert
Dordrecht
1953
50:42
40
Ronald Bervoets
Sliedrecht
1976
51:19
41
John Broer
Rotterdam
1962
52:11
42
Bram de Visser
Barendrecht
1962
52:15
43
Peter Luijendijk
Barendrecht
1963
53:48
44
Gerard Uithol
Energie
1955
54:05
45
Huub Vankan
Barendrecht
1964
54:07
46
Hans Stutvoet
Energie
1966
54:12
47
Jean paul van Diggelen
Spijkenisse
1987
54:20
48
Remco Poldervaart
Spijkenisse
1987
54:24
49
Raymond Verschoor
1968
54:25
50
Kevin van Oorschot
Barendrecht
1992
54:36
51
John Kaijen
Barendrecht
1970
55:28
52
Edwin Bakker
Schiedam
1968
55:35
53
Einar van Beek
Rotterdam
1947
56:43
54
Rick van Calmthout
Dordrecht
1959
57:56
55
Hein Sabel
Barendrecht
1961
57:59
56
Hans Dieleman
Zwijndrecht
1950
58:26
57
Ferry Stutvoet
Ridderkerk
1955
58:32
58
Bjorn Kalden
Heerjansdam
1974
59:28
59
Halman Heijen
Energie
1976
59:40
60
Arno Fransen
Ridderkerk
1975
1:00:00
61
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1955
1:07:02
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lindsey Faken
Energie
1992
39:33
2
Karlijn Schipper
PAC
1989
41:05
3
Augusta van Hoogdalem
Fortuna
1976
44:03
4
Rebekka Herkemij
Energie
1971
48:45
5
Eline Luijendijk
Barendrecht
1997
50:17
6
Marike Wessing
Energie
1959
51:06
7
Linda Alexandra
Rotterdam
1975
51:17
8
Yolanda Kaijser
Rotterdam
1966
52:05
9
Marion Luijendijk
Barendrecht
1966
53:46
10
Marjolijn Westerink-Mak
Barendrecht
1958
54:15
11
Irene Boskma
Rotterdam
1983
54:52
12
Esther Kievit
Rhoon
1977
55:00
13
T Hofland
Ridderkerk
1971
55:37
14
Sabine Jansen
Energie
1979
56:43
15
Karen Ketting
Oud-Beijerland
1973
58:01
16
T Zondervan
Rotterdam
1963
59:02
17
Anouk Breeman
Energie
1970
59:09
18
Mirjam Stutvoet
Heerjansdam
1983
59:27
19
Esther bothoff-Stutvoet
Hendrik-Ido-Ambacht
1980
59:29
20
Jeannette Kruithof
Dordrecht
1969
59:30
21
K de Kramer
Barendrecht
1966
59:59
22
Monique Punt
Energie
1965
1:00:05
23
Ginie Gerrits
LAAC Twente
1964
1:00:07
24
Nicole van der Water
Spijkenisse
1990
1:00:27
25
Kim van der Sluis
Barendrecht
1975
1:02:09
26
Sandra van Groningen
Poortugaal
1975
1:03:47
27
Ella Steehouwer
Leiden
1998
1:09:35
MSEN, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bart van Nunen
Passaat
1995
50:40
2
Christiaan van Beusichem
Barendrecht
1980
54:01
3
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
1990
54:10
4
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
1986
54:28
5
David Bouman
PAC
1988
54:34
6
Haico Boer
Energie
2001
1:00:24
7
Maarten Dubbeld
Barendrecht
1983
1:01:11
8
Tijn Huberts
Barendrecht
1990
1:02:26
9
Daan Glorie
Heemskerk
1988
1:02:32
10
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
1988
1:02:52
11
Robin Wooter
EUR Roadrunners
1995
1:07:13
12
Volkan Bugur
Rotterdam
1991
1:07:59
13
Dirk Jan Misbeek
Spark
1993
1:10:30
14
Cornee van der Waal
Heerjansdam
1990
1:14:03
15
Coen Diepenhorst
Barendrecht
1986
1:16:25
16
Nick Klatten
Barendrecht
1990
1:16:34
17
Jan-Willem van Os
Rotterdam
1990
1:19:13
18
Luciën van Pamelen
Spijkenisse
1988
1:26:44
19
Melvin van Twuijver
Rotterdam
1994
1:28:32
M35, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Victor Raaf
Rotterdam Atletiek
1975
58:47
2
Richard van Waardenburg
Pallas '93
1977
1:00:25
3
Kai Eduard
Energie
1978
1:02:39
4
Peter Kramer
Brielle
1974
1:13:29
5
Hans Molenaar
Energie
1977
1:17:02
6
Jaap IJsselstein
Ridderkerk
1974
1:17:08
7
P de Koning
Ridderkerk
1974
1:17:14
8
René Rijnen
Hoogvliet Rotterdam
1975
1:19:14
9
Bart Hermanns
Energie
1975
1:19:55
10
Dennis van Diggele
Ridderkerk
1976
1:22:46
11
Jasper van Schelven
Barendrecht
1976
1:22:46
12
René Bestebreurtje
Ridderkerk
1979
1:25:07
13
Sieds Dieleman
Rotterdam
1979
1:27:25
14
Marcel Verveer
Ridderkerk
1973
1:32:38
15
Hanco Van der Sluis
Hendrik-Ido-Ambacht
1977
1:33:36
16
Sander Rodenburg
Heerjansdam
1979
1:33:38
17
Ramón Mol
Rotterdam
1980
1:33:48
18
Arjen Hoogerwerf
Energie
1976
1:37:00
M45, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Hans Berendsen
Pallas '93
1967
59:43
2
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
1971
1:00:53
3
Peter Sabel
Fortuna
1963
1:06:05
4
Marco Stam
Energie
1971
1:11:23
5
Arne van Aalst
Strijen
1965
1:11:44
6
Co de Feijter
Delta Sport
1963
1:13:06
7
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
1972
1:13:35
8
Gabriel Ponstein
Rotterdam
1972
1:14:48
9
Pieter Jorns
Oud-Beijerland
1970
1:16:38
10
Ferry de Vries
Energie
1969
1:17:11
11
Erik Jansen
Energie
1965
1:18:03
12
Maarten Hektor
Berkel en Rodenrijs
1971
1:20:26
13
Marc Wiersma
Energie
1964
1:20:37
14
Roger Keizer
Dordrecht
1968
1:21:12
15
Eddy Bestebreurtje
Ridderkerk
1969
1:22:00
16
Marcel Gerrits
LAAC Twente
1968
1:22:44
17
R Ramasray
Rotterdam
1970
1:23:05
18
Patrick Rutten
Ridderkerk
1970
1:23:09
19
Jeroen van de Have
Energie
1972
1:23:11
20
Sanne Plaisier
Ridderkerk
1971
1:24:38
21
Pascal Vermeulen
Energie
1970
1:24:46
22
Jan IJsselstein
Ridderkerk
1972
1:24:48
23
Martin Bestebreurtje
Ridderkerk
1972
1:27:17
24
M de Jonge
Ridderkerk
1965
1:27:19
25
John van Eck
Energie
1966
1:28:10
26
Andre Horsten
1965
1:29:04
27
Marcel Vrijhof
Berkel en Rodenrijs
1971
1:31:05
28
Glenn Drinkwaard
Energie
1965
1:31:29
29
Vincent Damen
Barendrecht
1964
1:32:44
30
Dyon Vervoordeldonk
Barendrecht
1966
1:32:46
31
Arend Van Helden
Krimpen aan den IJssel
1968
1:42:42
M55, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ferry Engel
Delta Sport
1962
1:02:54
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1960
1:08:11
3
Charles Timmermans
Pallas '93
1957
1:08:19
4
Marcel Ruben
Fortius
1960
1:14:15
5
Tom de Raad
avVN
1954
1:18:12
6
Jan Engels
Strijensas
1960
1:21:30
7
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1956
1:22:01
8
Aad Noordermeer
Energie
1961
1:22:14
9
Ron Huizer
Spijkenisse
1960
1:23:07
10
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1956
1:23:23
11
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
1953
1:24:09
12
Gillis Bosman
THOR
1939
1:29:14
13
John Kremers
Groene Ster
1956
1:29:40
14
Ko ter Linden
Fortius
1953
1:31:29
15
John van Gilst
avVN
1944
1:33:40
16
Christiaan Teljeur
Energie
1949
1:42:09
VSEN, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lucia van der Laarse
Rotterdam
1988
1:09:26
2
Anna van Stigt
Dordrecht
1987
1:22:28
3
Kelly van Calmthout
Barendrecht
1986
1:38:17
V35, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Carola Schot
Energie
1968
1:09:54
2
Bianca Noorlander
Dordrecht
1972
1:14:21
3
Angelique Zellmann
Rhoon
1970
1:16:36
4
Franzi Waldau
Alblasserdam
1975
1:23:15
5
Diana Schultz
Abbenbroek
1981
1:28:41
6
Monique van Duijnen
Fortius
1970
1:31:35
7
Nathalie Bloem
Energie
1978
1:31:40
8
Tamara List
Rotterdam
1972
1:32:09
9
Lonneke Plantfeber
Spark
1974
1:38:16
10
Sabina Groenveld
Rhoon
1980
1:38:18
11
Cecile Gieben
Rotterdam
1970
1:39:01
12
Esther Landaal
Energie
1972
1:42:06
13
Ilze Kooijman
Numansdorp
1979
1:42:57
14
Dyantha Cobet
PAC
1982
2:06:02
V50, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Silvana Dell'Era
Energie
1965
1:21:03
2
Inge Noordermeer
Energie
1967
1:22:35
3
Marie-Louise Ruben-van Rossum
Fortius
1964
1:27:40
4
Jolanda Muntz-Jansen
Energie
1967
1:34:52
www.uitslagen.nl
24-12-2017 14:26