Uitslagenlijst Leisure World Kerstloop Dronten

Dronten - Zondag 17 december 2017

MSEN, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alfred Cherop
Kenia
1:03:08
1:03:06
2
Elvis Tabarach
Kenia
1:03:08
1:03:05
3
Malcom Hicks
Nieuw-Zeeland
1:04:29
1:04:28
4
Joeri Wolf
Cifla
1:05:07
1:05:05
5
Yakoub Labquira
Marokko
1:05:23
1:05:22
6
Willem van Schuerbeeck
België
1:07:07
1:07:05
7
Jorrit Cleij
Cifla
1:07:54
1:07:52
8
Valentin Poncelet
België
1:08:17
1:08:15
9
Kristof Nackaerts
België
1:08:26
1:08:24
10
Kjell d'Hondt
België
1:08:35
1:08:33
11
Ben Vriends
Asterix
1:08:57
1:08:55
12
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
1:09:58
1:09:56
13
Luc Schout
GAC Gemert
1:10:44
1:10:43
14
Cas Lutz
GAC Hilversum
1:11:27
1:11:24
15
Davy Stieperaere
België
1:13:16
1:13:14
16
Gayri Hawery
Spirit Lelystad
1:13:31
1:13:29
17
Milan Brons
1:13:33
1:13:32
18
Stan de Vleminck
België
1:16:03
1:16:00
19
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
1:16:28
1:16:24
20
Daan van Doorn
Pijnenburg
1:16:44
1:16:41
21
Thomas van Steenbergen
Phanos
1:17:32
1:17:23
22
Hermen Pool
Kampen
1:17:38
1:17:34
23
Remyo Tielsema
Phanos
1:17:42
1:17:33
24
Ruud Weijer
Phanos
1:17:46
1:17:38
25
Raymond Lozekoot
Almere '81
1:19:18
1:19:14
26
Dick Wobbes
Lionitas
1:20:00
1:19:56
27
Johan Postma
Almere
1:20:58
1:20:52
28
Marius van Heesewijk
Phanos
1:21:55
1:21:47
29
Matthijs van Goor
Pijnenburg
1:21:57
1:21:54
30
Merijn de Ruijter van Ste
Hellas
1:23:11
1:22:59
31
Tjardo Visser
Almere
1:23:12
1:22:56
32
Thomas Straathof
NOP
1:24:16
1:24:12
33
Sjoerd Rosema
MBO College Lelystad
1:26:39
1:26:28
34
Sebastiaan Knoppert
Putten
1:28:04
1:27:55
35
Beest van Reeden
OCR
1:28:43
1:28:22
36
Erwin Schoneville
Cialfo
1:28:51
1:28:44
37
Thomas Bennis
TV Almere
1:29:04
1:28:58
38
Tom de Jong
Biddinghuizen
1:29:37
1:29:21
39
Patrick Zonnenberg
Dronten
1:31:40
1:31:34
40
Chiel Veeke
PEC 1910
1:32:16
1:31:28
41
Jefry Visser
TVAlmere
1:33:25
1:33:10
42
Tim Moria
Almere
1:34:15
1:34:04
43
Jan Jongman
KLIF18
1:36:15
1:35:31
44
Dennis Mensink
De Gemzen
1:37:17
1:37:11
45
Job Wink
Muiden
1:38:07
1:37:57
46
Sander Eijpe
Almere
1:38:25
1:37:57
47
Nils Hartmans
Lelystad
1:38:34
1:37:38
48
Robert-Jan Griede
Wenum Wiesel
1:40:18
1:39:01
49
Barry Hoogezand
Dino Running Team
1:40:20
1:39:37
50
Ruben Meijerink
Wezep
1:40:34
1:40:20
51
Danny Sijtzel
Nederlandse Triathlonbond
1:40:40
1:40:25
52
Roelof Pepping
Dronten
1:41:00
1:40:40
53
Jeroen de Lange
Athlos
1:41:16
1:40:52
54
Kevin Post
Dronten
1:41:23
1:40:42
55
Quirijn van Woerkom
Almere College
1:43:01
1:42:19
56
Jesse van der Tak
Almere '81
1:43:17
1:42:29
57
Bas Kikkers
Lelystad
1:43:42
1:42:48
58
Tim de Rijk
Lelystad
1:43:43
1:42:48
59
Werner Hietland
Dronten
1:45:49
1:44:43
60
Christiaan Rooseboom
Utrecht
1:46:08
1:45:56
61
Stefan Woudwijk
NOP
1:47:40
1:47:18
62
Jarno Feddes
Dronten
1:49:29
1:48:31
63
Dominic Stenekes
Dronten
1:50:05
1:49:06
64
Sander Schulte
Harderwijk
1:50:17
1:49:21
65
Arie de Vries
Urk
1:51:31
1:50:48
66
Bas Witte
Bier bij de Finish
1:52:06
1:51:50
67
Marijn Schmit
Bier bij de Finish
1:52:07
1:51:50
68
Martijn Veldkamp
Loopgroep Biddinghuizen
1:54:33
1:54:11
69
Andrzej Koziarski
Creil
1:54:40
1:53:36
70
Jobst Altefrohne
Hilversum
1:54:50
1:53:10
71
Wouter Somer
Lelystad
1:55:33
1:54:19
72
Kees de Vries
Urk
1:55:40
1:54:57
73
Rob Esenkbrink :-)
Zwolle
1:57:03
1:55:44
74
Rick Boswijk
Dronten
2:01:11
1:59:52
75
Lodewijk Busscher
Dronten
2:01:19
2:00:29
76
Bert Stoffer
Harderwijk
2:02:12
2:01:29
77
Sander Muller
PEC 1910
2:02:30
2:01:12
78
Gerko Kruiger
Flevo Delta
2:04:47
2:04:27
79
Lauran Paauwen
Dronten
2:08:01
2:06:13
80
Gerard Esenkbrink
Amsterdam
2:08:07
2:06:47
81
Julian Adamse
Biddinghuizen
2:08:55
2:07:50
82
Stefan van Beek
Zwolle
2:17:03
2:16:28
83
Peter van Beek
Zeewolde
2:21:31
2:20:55
84
Jules Leliveld
Dronten
2:23:34
2:21:56
M35, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Bekers
Scorpio
1:08:25
1:08:23
2
Joachim Poortmans
België
1:12:35
1:12:33
3
Maarten de Maeyer
België
1:13:07
1:13:05
4
Maarten Haegens
Pijnenburg
1:13:07
1:13:05
5
Gert-jan Liefers
AV '34
1:15:03
1:15:00
6
Ruud van der Wal
AV '34
1:15:24
1:15:20
7
Ivo Meex
Ciko '66
1:15:56
1:15:51
8
Bas Mekking
De Gemzen
1:16:08
1:16:04
9
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
1:19:27
1:19:24
10
Maarten Almekinders
Pijnenburg
1:19:48
1:19:44
11
Thomas Naasz
1:19:55
1:19:52
12
Martijn Schakelaar
Hattem
1:21:31
1:21:24
13
Gerald Koeman
Hollandia
1:21:41
1:21:35
14
Jan-Wim Kanis
Isala '96
1:22:07
1:21:52
15
Joram Hobo
Nieuw-Vennep
1:22:52
1:22:36
16
Ewout Middelburg
Athlos
1:23:06
1:22:59
17
Albert Pieter Venema
NOP
1:23:34
1:23:23
18
Thijs van der Haar
Triathlon
1:23:48
1:23:41
19
Rene Bremer
Amersfoort
1:23:53
1:23:47
20
William Hebing
Giant Europe
1:24:22
1:24:06
21
Roland van der Put
AV '23
1:24:58
1:24:51
22
Johan Nijhof
Athlos
1:25:19
1:25:11
23
Jan Simonse
Athlos
1:26:03
1:25:55
24
Wessel Geursen
Athlos
1:26:52
1:26:48
25
Teije Venema
Almere
1:27:21
1:27:11
26
Dennis van den Belt
Flevo Delta
1:27:55
1:27:51
27
Tomasz Czapelski
Wieringerwerf
1:28:34
1:28:28
28
John Tigelaar
Genemuiden
1:28:57
1:28:17
29
Jo-Kees Roozendaal
Dronten
1:29:18
1:29:05
30
Paul Zijlmans
Phanos
1:29:23
1:29:09
31
William de Wilde
Ermelo
1:29:40
1:29:33
32
Ramon Hofman
Lelystad
1:29:47
1:29:34
33
Pedro Sluiter
Zwolle
1:29:48
1:29:06
34
Martin Goedhart
Athlos
1:30:47
1:30:39
35
Robbert van Opstal
Hasselt
1:33:13
1:33:06
36
AG Olivier
Lelystad
1:33:40
1:33:26
37
Rinko Oosterveen
Mikkeller Running
1:34:02
1:33:58
38
Mischa Wieten
Kampen
1:34:03
1:33:47
39
Roderick Groen
Utrecht
1:37:52
1:37:43
40
Marcel Smits
Dronten
1:39:16
1:37:18
41
Erik van der Veen
Biddinghuizen
1:40:00
1:39:38
42
Niels L
Almere
1:40:13
1:39:54
43
Emiel Luten
Spirit Lelystad
1:40:25
1:40:11
44
Tony Sellwood
TV Almere
1:41:01
1:39:58
45
Jaap Morgenstern
Epe
1:42:39
1:42:13
46
Edwin Van Kolthoorn
Elburg
1:42:47
1:42:37
47
Ahmed Bourass
Lelystad
1:42:53
1:42:49
48
Berend Schotsman
Zwolle
1:43:05
1:41:51
49
Michel Matteman
PEC 1910
1:43:08
1:42:23
50
Coen van der Toorn
Lelystad
1:43:27
1:42:45
51
Frans Schellingerhout
Lelystad
1:44:19
1:43:12
52
Niall Farrelly
Zeewolde
1:44:56
1:44:42
53
Bas Winters
Zwolle
1:45:41
1:45:06
54
Ydo van Veenendaal
Lelystad
1:47:10
1:46:25
55
Dennis van Dijk
Lelystad
1:47:11
1:46:26
56
John van Oosten
Emmeloord
1:48:17
1:47:22
57
Bas van Bemmel
Dronten
1:48:25
1:48:12
58
Rocky Holland
Oldenzaal
1:51:25
1:51:20
59
Patrick Keulens
Helmond
1:53:49
1:52:54
60
Marco van den Berg
Amersfoort
1:55:05
1:53:10
61
Albert van Oudheusden
Dronten
1:55:14
1:55:06
62
Lennart Otten
Flevo Delta
1:55:46
1:55:35
63
Marco de Vries
Emmeloord
1:56:00
1:55:12
64
Udo Goedhart
Almere
1:56:22
1:54:39
65
Pieter Leendertse
Zwolle
1:59:10
1:58:56
66
Ruben Toetenel
Biddinghuizen
2:01:21
2:00:09
67
Barry Haarbrink
Lelystad
2:03:06
2:02:39
68
Dennis Kleefman
Almere
2:03:06
2:02:39
69
Fokke Post
Swifterbant
2:04:26
2:03:52
70
Gerben Gerritsen
Lelystad
2:07:23
2:06:18
71
Jan Willem Dijkhuizen
Almere
2:18:20
2:17:42
M45, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan van den Broeck
België
1:09:02
1:09:00
2
Jay Sauer
Cifla
1:13:57
1:13:54
3
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
1:14:53
1:14:51
4
Egbert Hooijkaas
Eindhoven Atletiek
1:15:47
1:15:45
5
Dick van den Broek
Loopgroep Aart Stigter
1:16:55
1:16:50
6
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:17:53
1:17:50
7
Fransua Woldemariam
Almere '81
1:18:53
1:18:51
8
Wilfred van Mill
Eindhoven Atletiek
1:20:13
1:20:10
9
Martin Stolk
Pijnenburg
1:20:36
1:20:29
10
Marcello Alma
Harskamp
1:20:43
1:20:37
11
Nils van Elzelingen
Veluwe
1:20:46
1:20:41
12
Jeroen Plevier
KAV Holland
1:21:49
1:21:44
13
Wannie Friderichs
Run2Day Almere
1:24:09
1:24:05
14
Arjen Brinkman
Altis
1:28:53
1:28:44
15
Alexander Veerman
AV Zeewolde
1:29:11
1:28:55
16
Hans Lampe
Run2Day Almere
1:30:32
1:30:27
17
Paul van der Brug
Zwolle
1:30:38
1:30:26
18
Stefan van Dijk
IJsselmuiden
1:30:42
1:30:35
19
Ruud Lenoir
Dronten
1:30:44
1:30:29
20
Jeroen Vels
NOP
1:30:59
1:30:55
21
Richard Godijn
Lelystad
1:31:16
1:31:11
22
Marcel Sman
Lelystad
1:32:31
1:32:25
23
Sytse Algera
AV Zeewolde
1:32:31
1:32:15
24
Mohamed Farhani
Lelystad
1:33:00
1:32:55
25
Alwin Richter
Spirit Lelystad
1:33:15
1:33:10
26
JOAO Da Costa Lopes
Almere
1:34:50
1:34:42
27
Marcel Caro
Nederlandse Triathlonbond
1:35:32
1:35:08
28
Huib Liefhebber
Warmlopers
1:36:03
1:35:36
29
Ronald de Ruijter
Zwaan Buitensport
1:36:11
1:35:31
30
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
1:36:24
1:36:00
31
Guus Lohues
Ens
1:36:27
1:35:46
32
Reint Scholten
De Gemzen
1:36:33
1:36:11
33
Ed de Sevren Jacquet
Flevo Delta
1:37:00
1:36:56
34
Martin van der Zee
NOP
1:37:54
1:37:39
35
Johan van Dijk
IJsselmuiden
1:38:01
1:37:54
36
Marco Winkelman
Spirit Lelystad
1:38:13
1:37:40
37
Jelmer de Jong
AV Zeewolde
1:38:55
1:38:33
38
Steven Maas
Dronten
1:39:18
1:38:48
39
Hein Smelt
AV Zeewolde
1:39:52
1:39:30
40
Richard Heemskerk
Emmeloord
1:40:31
1:40:18
41
Pieter Riley
Almere
1:40:55
1:39:45
42
Alphons Klabbers
Lelystad
1:41:50
1:41:18
43
Jean Paul de Casparis
Almere
1:42:28
1:41:59
44
Erny Veldt
Zwolle
1:43:12
1:42:30
45
Pascal Jalhay
Almere
1:43:16
1:42:51
46
Arnaud Meijer
Spirit Lelystad
1:44:01
1:43:29
47
Sigurd Jacobs
Zwolle
1:44:54
1:44:07
48
Remco Jacobs
PEC 1910
1:45:20
1:44:34
49
Auke Wijnterp
Apeldoorn
1:46:13
1:45:47
50
Theo Weultjes
Ens
1:47:04
1:45:12
51
Jan-Willem Aikens
Almere
1:47:05
1:45:21
52
Edwin Schrotenboer
Emmeloord
1:48:03
1:47:38
53
Gerben Klungel
Dronten
1:48:24
1:48:11
54
Wim van het Ende
Knipscheer Infra
1:48:38
1:48:31
55
Mohammed Acherrat
Sport in Lelystad
1:49:30
1:49:23
56
Dennis Stroop
Emmeloord
1:49:38
1:48:50
57
Gerrit Tijssen
Zwolle
1:49:40
1:49:11
58
Peter van den Berg
Lelystad
1:49:41
1:49:09
59
Jan Willem Hesselink
AV Zeewolde
1:51:53
1:51:08
60
Wiebe de Vries
Biddinghuizen
1:51:53
1:51:31
61
Edwin Goedegebuure
Swifterbant
1:53:19
1:52:46
62
André Bosscha
Zwolle
1:53:20
1:52:39
63
Erik Boek
Amersfoort
1:54:01
1:53:35
64
Antwan Bosch
AV Zeewolde
1:54:46
1:53:48
65
Rene Landman
PEC 1910
1:54:49
1:54:02
66
Robin Bruil
AV Zeewolde
1:55:01
1:54:03
67
Frank van den Berge
Apeldoorn
1:58:01
1:57:02
68
André Adamse
Biddinghuizen
1:58:11
1:57:06
69
Harald Oole
Amersfoort
1:58:36
1:58:09
70
Jan Oosterkamp
Biddinghuizen
1:59:30
1:58:33
71
Nielson van Mierlo
Dronten
1:59:56
1:58:39
72
Harrie Oostingh
De Koplopers
2:00:43
1:59:36
73
Ammo Veeman
Flevo Delta
2:01:33
2:00:20
74
Peter Veen
Almere
2:02:01
2:01:17
75
Fred Adema
Amstelveen
2:02:03
2:01:22
76
Van Bemmel
Soest
2:02:19
2:01:23
77
Eric Damen
Dronten
2:03:44
2:02:57
78
Marcel Companjen
Harderwijk
2:04:31
2:04:17
79
John Thijssens
Biddinghuizen
2:05:43
2:03:56
80
Ron Boshuijer
Amersfoort
2:09:57
2:09:03
81
Marco Schouwstra
Zwolle
2:13:37
2:13:03
82
Leo Louwerse
Lelystad
2:22:36
2:21:40
M55, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Wolf
Spirit Lelystad
1:25:44
1:25:40
2
Wim van Rijswijk
AV '34
1:25:59
1:25:55
3
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:27:49
1:27:43
4
Rudi Hoffman
avVN
1:32:02
1:31:58
5
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
1:34:20
1:34:10
6
Jos van de Ven
Almere '81
1:36:33
1:35:43
7
Peter Bekedam
Flevo Delta
1:36:54
1:36:47
8
Johan Zandbergen
VSO Makelaars
1:38:23
1:37:59
9
Theun Vellinga
Dino Running Team
1:39:21
1:39:13
10
Jan Pieterse
Utrecht
1:40:09
1:39:14
11
Henk Groen
Dino Running Team
1:42:50
1:42:41
12
Nico Zoon
Lelystad
1:43:01
1:41:18
13
Jan Boogaard
Spirit Lelystad
1:43:21
1:42:49
14
Jouke van Dijk
Flevo Delta
1:43:48
1:43:38
15
Jan willem Schlotter
AV Zeewolde
1:44:09
1:43:58
16
Wim Strijland
Norg
1:46:44
1:43:35
17
Jan Scherpenisse
Loopgroep Biddinghuizen
1:46:57
1:46:17
18
Albert Boeve
RCL'98
1:47:30
1:47:02
19
Peter de Vries
Zeewolde
1:48:35
1:48:10
20
Hans van den Belt
Zwolle
1:49:10
1:48:43
21
Ruud de Nijs
Zeewolde
1:49:11
1:48:24
22
Fred van Rheenen
AV Zeewolde
1:53:51
1:52:52
23
Bas Berkelmans
Almere
1:55:41
1:54:50
24
Harry de Meijer
AV Zeewolde
1:56:02
1:55:16
25
Henk Oosterhof
Triathlon
1:56:40
1:55:35
26
Frens Hein
NOP
1:57:05
1:56:05
27
Berry van Eeten
't Harde
1:57:23
1:56:33
28
Peter Muilwijk
Lelystad
1:57:38
1:56:45
29
Hendrik Schouwenaar
Flevo Delta
2:02:19
2:01:53
30
Ed Schut
Dronten
2:03:33
2:03:15
31
Jelle Hagen
Drachten
2:04:52
2:03:38
32
Jaap van der Veen
Almere
2:10:07
2:08:55
33
Reier Smits
Biddinghuizen
2:15:08
2:13:10
34
Bert Kappe
Lelystad
2:20:42
2:19:10
M65, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Hennekes
avVN
1:30:21
1:30:13
2
Drikus Haalboom
avVN
1:31:24
1:31:17
3
Jan Klomp
Triathlon
1:33:38
1:33:34
4
Klaas Abrahams
Blokker
1:37:26
1:37:07
5
Jack Weerdmeester
AV Zeewolde
1:38:12
1:37:47
6
Petras Kavaliauskas
HAC '63
1:38:40
1:38:34
7
Toni Cortes Diez
Lelystad
1:39:07
1:39:03
8
Wim Elshout
avVN
1:39:14
1:39:03
9
Anne Stobbe
NOP
1:43:38
1:43:32
10
Hidde Leijenaar
Flevo Delta
1:46:52
1:46:41
11
Maarten Schoone
Spirit Lelystad
1:49:46
1:49:14
12
Bram Maertens
Just Run Almere
2:02:10
2:00:58
13
Ton van Doorn
DW Loopschool Hattem
2:06:07
2:04:47
14
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
2:07:32
2:07:13
15
Thom Bogaard
Almere '81
2:18:39
2:18:07
VSEN, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naom Jebet
Kenia
1:09:01
1:08:59
2
Lilian Jelagat
Kenia
1:10:43
1:10:42
3
Beatrice Cherono
Kenia
1:13:31
1:13:29
4
Ruth van der Meijden
Cifla
1:13:37
1:13:35
5
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:15:32
1:15:29
6
Karen van Proeyen
België
1:17:20
1:17:18
7
Dinie Ras
NOP
1:30:49
1:30:44
8
Marieke Koerts
Amsterdam
1:33:30
1:33:16
9
Kirsten Hogebrug
Ermelo
1:37:06
1:36:56
10
Cynthia Zetz
TVA
1:42:55
1:42:40
11
Tessa van den Berg
Vitalis
1:44:58
1:44:31
12
Susan Hesselink
NOP
1:47:41
1:47:21
13
Floor Weusthof
Triathlon
1:49:40
1:48:36
14
Hellen Simens
De Gemzen
1:53:27
1:52:30
15
Adrie Visser
Wieringerwerf
1:53:49
1:53:43
16
Dominique Thijssens
Dronten
2:05:43
2:03:56
V35, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:31:03
1:31:00
2
Marleen Vos
Running2000
1:33:04
1:33:00
3
Maureen Houtman
De Gemzen
1:33:11
1:32:49
4
Erna van Es-Keen
De Gemzen
1:37:25
1:37:03
5
Katja Duurland
Almere '81
1:38:56
1:38:17
6
Anita van Nijen
Emmeloord
1:43:12
1:42:04
7
Melanie K
Almere
1:43:20
1:43:00
8
Herma van den Berg
Lelystad
1:49:42
1:49:10
9
Lydia van Middendorp
AV Zeewolde
1:49:49
1:49:02
10
Chantal van Velde
De Gemzen
1:50:00
1:49:03
11
Jolanda Rozier
Hoogkarspel
1:50:27
1:49:37
12
Floor Goes
De Gemzen
1:51:43
1:49:59
13
Jeannet Kommer
De Gemzen
1:57:50
1:56:04
14
Bertie Hendriks
De Gemzen
1:57:58
1:57:00
15
Geeske Meskers-Sterkenbu
Almere '81
1:58:00
1:57:35
16
Gerja Kouffeld
De Gemzen
1:58:57
1:57:59
17
Marjolein Keijzer
Zeewolde
2:00:46
1:59:45
18
Esther Aikens
Almere
2:04:44
2:03:01
19
Petra van der Gulik
Lelystad
2:14:06
2:12:21
20
Marielle Steeneveld
Loopgroep Biddinghuizen
2:22:19
2:21:40
21
Ingeborg Rutten-Burgers
Dieren
2:23:38
2:23:15
V45, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
1:27:33
1:27:29
2
Vanessa Gosselink
Flevo Delta
1:28:55
1:28:53
3
Doris Gritsch
Almere '81
1:36:31
1:36:26
4
Corrie Stoken
Flevo Delta
1:43:17
1:42:48
5
Ewa Buiten
Dronten
1:47:31
1:47:22
6
Sandra van Berkel
AV Zeewolde
1:49:17
1:48:30
7
Esther Vlaming
Biddinghuizen
1:49:54
1:49:39
8
Annet Buitenhuis
De Gemzen
1:52:15
1:51:47
9
Ada van Beek
RCL98
1:54:24
1:53:38
10
Harriette Foppen
Flevo Delta
1:54:45
1:53:42
11
Dalva Hubert
Almere
1:55:09
1:54:39
12
Desiree de Ronde
Triathlon
1:57:01
1:55:57
13
Annemarie Smit
't Harde
1:57:23
1:56:33
14
Agnes Brummelkamp
Apeldoorn
1:58:01
1:57:02
15
Marjon Fidder
De Gemzen
1:58:57
1:58:00
16
Kitty Verburg
Almere
1:59:04
1:57:38
17
Eveline de Valk
Zwolle
2:00:48
2:00:29
18
Adriëtte Brobbel
AV Zeewolde
2:02:03
2:01:37
19
Monique van Luenen
Biddinghuizen
2:04:08
2:03:54
20
Ariena Hoogeveen
Zwolle
2:06:18
2:05:51
21
Karin Landsaat
Almere
2:09:33
2:07:58
22
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
2:10:39
2:09:59
23
Claudia Heijns
Nijkerkerveen
2:11:14
2:09:41
24
Wilma Maas
NOP
2:14:07
2:12:49
25
Ilja Dekkers
Lelystad
2:20:42
2:19:10
26
Bia van Donkersgoed
Nijkerk Gld
2:20:58
2:20:12
V55, 21.1 KM LEISURE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja van der Gugten
Altis
1:39:53
1:39:31
2
Evelien Kern
Loopgroep Biddinghuizen
1:42:02
1:41:50
3
Marietje Bolle
NOP
1:42:20
1:42:00
4
Astrid Post
AV Zeewolde
1:55:01
1:54:03
5
Winy Grent
Blokker
1:59:24
1:58:52
6
Hanneke Brust
Loopgroep Biddinghuizen
2:00:02
1:58:29
7
Gonnie Daniels
Putten
2:03:49
2:03:41
MAN, 10 KM AUTOSCHAD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Adan
Dynamica
32:23
32:21
2
Ewout de Vos
De Gemzen
35:39
35:35
3
Sven Duits
Triathlon
35:44
35:41
4
Gertjan de Jong
Athlos
35:53
35:50
5
Jan-Pieter Mondria
De Gemzen
36:28
36:25
6
Tim Meijer
Just Run Almere
36:44
36:38
7
Martijn Boot
Almere
36:48
36:43
8
Jannes Dolfing
HAC '63
36:50
36:46
9
John Duimeijer
DEM
36:56
36:40
10
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigter
37:01
36:51
11
Jeroen Celie
Athlos
37:15
37:11
12
Dick van Os
BB lopers
37:17
37:13
13
Roel van der Steege
Isala '96
37:28
37:25
14
Sjoerd van Westerop
Loopgroep PK
37:32
37:28
15
Hielke Hilberts
GAC Hilversum
37:41
37:38
16
Ton Sweep
Baarn
37:45
37:40
17
Rick Smits
Loopgroep Aart Stigter
37:47
37:39
18
Peter van Veldhuizen
Team Veldhuizen
38:02
37:52
19
Willem de Weerdt
Cialfo
38:16
38:13
20
Lars Karmelk
ByLars
38:39
38:23
21
Wichert Hoekert
Elburg
38:40
38:35
22
Mart van Esterik
Dronten
38:55
38:49
23
Jespar Wolfswinkel
GAC Hilversum
38:58
38:52
24
Tim Kuipen
Nederhorst den Berg
39:04
38:56
25
Stef Riemens
BB lopers
39:20
39:16
26
Thomas van Zoelen
Altis
39:26
39:19
27
Jord Besteman
MBO College Lelystad
39:54
39:42
28
Arjan van den Berg
Flevo Delta
39:54
39:49
29
Jeroen Kolk
Almere
39:54
39:44
30
Chris Elliott
Hierden
40:12
39:35
31
Richard vd Brink
Athlos
40:14
40:06
32
Johan Meijer
Flevo Delta
40:30
40:27
33
Marc Roozendaal
Almere College
40:32
40:20
34
Raymond Fafie
Zeewolde
40:33
40:25
35
Pim Lebouille
Sittard
40:35
40:30
36
Wytze vd Velde
Dronten
40:40
40:04
37
Gerjan Looman
Zelhem
40:59
40:50
38
Derk Hoekert
Elburg
41:07
40:52
39
Remon Hemmes
Nunspeet
41:32
39:54
40
Hilbert Docter
Elburg
41:36
41:20
41
Michael Maijen-Smits
Almere
41:37
41:19
42
Martijn Stoffer
Almere
41:48
41:33
43
Jelmer Groen
Dronten
41:49
40:51
44
Silvan van den Belt
IJsselmuiden
41:57
41:34
45
Gabor van den Berg
Lelystad
42:05
41:53
46
Rob Kruis
Emmeloord
42:12
41:52
47
Paul Lebouille
Nederlandse Triathlonbond
42:18
42:07
48
Erik Steijlen
Athlos
42:28
42:05
49
Lorenzo Beeuwkes
Dronten
42:34
42:16
50
Rurik Luttik
Amsterdam
42:58
42:34
51
Jos Ruijter
NOP
42:59
42:45
52
Stefan van der Plas
Lelystad
43:19
42:59
53
Oscar Dijst
Nederhorst den Berg
43:21
43:06
54
Immanuel Noorman
Soest
43:50
43:31
55
Robin Kroon
Flevo Delta
43:51
43:26
56
Daan van Oosten
Zeewolde
43:53
43:41
57
Marc Engelsma
Lelystad
43:54
43:31
58
Daniël Ter Wijlen
Emmeloord
44:19
43:59
59
Mathijs Brinkman
Flevo Delta
44:33
44:09
60
Roland hougardy-Vos
Giant Europe
44:52
44:40
61
Maarten Wildeman
Leusden
44:56
44:35
62
Johan Schuurman
MBO College Lelystad
44:57
44:44
63
Bas Duynstee
Spirit Lelystad
45:15
45:01
64
Arnold Spitse
Flevo Delta
45:16
45:07
65
Dinand Ekkel
Flevo Delta
45:17
45:06
66
Jeroen Meuleman
Isala '96
45:17
44:49
67
Rutger Brouwer
Lelystad
45:23
44:34
68
Tom Bakker
Dronten
45:33
44:31
69
Rob Breeuwsma
ROC van Flevoland
45:36
45:19
70
Arno van den Hoogen
Lelystad
45:42
45:22
71
Michiel Nap
Amersfoort
45:44
45:30
72
Andre Everts
Utrecht
45:45
44:19
73
Piet Roskam
Lelystad
45:48
44:31
74
Maarten Meijer
Lelystad
45:55
44:49
75
Job Reurink
Enschede
45:59
45:49
76
Tom Langendijk
Zeewolde
46:07
45:31
77
Otto Broertjes
Dino Running Team
46:08
46:05
78
Wim Kok
Chakti
46:13
45:12
79
Rogier Eising
Leisure World
46:15
45:09
80
Ap Brands
PEC 1910
46:20
45:53
81
Roelof Groen
Deventer
46:26
45:43
82
Bert Keek
Loopgroep Biddinghuizen
46:26
46:16
83
Gijs Westerbos
Amsterdam
46:41
45:19
84
Frank Agricola
Giant Europe
46:41
46:25
85
Raymond Postma
Dronten
46:44
46:27
86
Gerben Kruijswijk
Haarlem
46:46
45:05
87
Sebastiaan Duijff
Dino Running Team
46:56
46:34
88
Roelof Kwint
Meppel
47:09
46:04
89
Daniël van der Stege
Flevo Delta
47:17
46:26
90
Leo Muijs
TV Almere
47:20
46:26
91
Rieks de Roo
Dronten
47:20
46:27
92
Ron Gouw
Run2Day Almere
47:23
46:25
93
Ronald Geurtsen
Harderwijk
47:27
47:06
94
Robert van Veldhuizen
Team Veldhuizen
47:29
46:59
95
Cor van Veldhuizen
Team Veldhuizen
47:32
47:08
96
Tim van Hintum
Utrecht
47:33
46:22
97
Jan Kolk
KWC Kampen
47:39
46:55
98
Geert van der Veen
Wijnjewoude
47:43
47:07
99
Alexander Scheffer
Zwolle
47:49
47:32
100
Karel Kooij
Chakti
47:51
46:51
101
Ronald Loof
Flevo Delta
48:01
47:23
102
Aram van der Velden
DIAGRO
48:07
47:37
103
Robby Bartels
Tollebeek
48:08
47:00
104
Willem Bos
Harderwijk
48:09
46:33
105
Martijn Schuttenbelt
Vollenhove
48:14
47:48
106
Auke Osinga
Dronten
48:16
47:30
107
Rien Breeman
Eelde
48:20
48:03
108
Jeroen Sparreboom
Zwolle
48:23
48:05
109
Manfred Scheibe
Marknesse
48:24
47:12
110
Kevin Cornelissen
Enschede
48:29
47:27
111
Ben Teunissen
Kampen
48:29
48:09
112
Tom Brands
Dronten
48:32
48:18
113
Daan Feddes
Dronten
48:41
47:42
114
Bastiaan den Bakker
Dronten
48:41
47:42
115
Veysel Sari
Lelystad
48:44
47:38
116
Arjan Hendriksen
Almere
48:46
48:23
117
Maurits Verstraten
Zwolle
48:49
48:43
118
Henk Ruigrok
Zwolle
48:56
48:38
119
Rick Panman
PEC 1910
48:57
48:11
120
Ton Dilling
Dronten
49:01
47:33
121
Wimjan Brasser
Dronten
49:07
47:51
122
René van Kooi
Dronten
49:09
48:08
123
Wim Duiveman
Kampen
49:09
48:40
124
Egbert Kanis
Kampen
49:12
48:38
125
Hans Gootjes
Flevo Delta
49:12
47:57
126
Jan Grolleman
Dronten
49:15
48:05
127
Kees Regelink
Vollenhove
49:16
48:53
128
Goossen Mostert
Harderwijk
49:18
48:58
129
Eltjo Hofstede
Knipscheer Rail Infra
49:19
48:54
130
Wim van der Leij
Flevo Delta
49:23
49:05
131
Alfonso Navarro-Lopez
Delft
49:29
48:44
132
Yoeri van Giessen
Delft
49:30
48:45
133
Remco Smits
IJsselstein Ut
49:31
49:18
134
Harry Schreuder
Flevo Delta
49:32
48:51
135
Agnus Gerringa
Lelystad
49:32
49:26
136
Anton Cornelissen
Dronten
49:34
48:55
137
Freek de Jong
Lelystad
49:37
49:18
138
Hans van Duijvenbode
Oostzaan
49:38
47:52
139
Hans Harleman
Flevo Delta
49:39
49:06
140
Jan Postma
Dronten
49:41
49:24
141
Liron Siderius
Dino Running Team
49:43
48:57
142
Sam van Alfen
Dronten
49:43
49:11
143
Erwin Pepping
Dronten
49:51
49:29
144
Alfred Reurink
Rolde
49:52
49:22
145
Roelof Pepping
avVN
49:52
49:40
146
Ran Siderius
Dronten
49:54
49:21
147
Robin Fafié
Rotterdam
49:56
48:58
148
Erwin vd Linden
Dronten
49:58
49:35
149
Edwin Breet
Dronten
50:04
49:19
150
Sander van Ruijl
Almere '81
50:07
49:28
151
Raoul Broekhuis
Zeewolde
50:11
50:02
152
Fons van der Ham
Just Run Almere
50:11
49:51
153
Daan Kuijpers
Lelystad
50:12
49:28
154
Mohamed el Ajjouri
Lelystad
50:18
50:10
155
Ralph Moorman
Just Run Almere
50:21
49:59
156
Jan ten Napel
Flevo Delta
50:24
49:31
157
Gerrit van der Meulen
Knipscheer Infra
50:25
48:56
158
Fedde Bloemhof
Itens
50:26
49:37
159
Frans Schlepers
Ens
50:29
49:47
160
Jurrien Meijer
Utrecht
50:30
50:02
161
Ernst Zwijnenberg
DW Loopschool Hattem
50:31
50:03
162
Arnoud Lagemaat
Brandweer Dronten
50:32
49:39
163
Maurice Sosef
Dronten
50:38
49:38
164
Gerard Harleman
Haastrecht
50:38
50:03
165
Peter Pels
Dronten
50:39
49:54
166
Bas Roeterdink
Dronten
50:43
50:23
167
Andy van Duinen
Baarn
50:48
49:55
168
Egbert Knorren
Zeewolde
50:50
50:18
169
Robert Post
Flevo Delta
50:51
50:42
170
Kees Sosef
Almere
50:55
49:54
171
Theo Hanekamp
De Gemzen
50:55
49:58
172
Johan Kleis
Dronten
51:00
50:39
173
Dennis Bosma
Almere
51:00
50:00
174
Djien Mahabier
Dronten
51:00
50:06
175
Michael Bras
Lelystad
51:04
50:19
176
Jan Jaap Meijerink
Dronten
51:17
51:03
177
Wim van Asselt
Flevo Delta
51:20
50:33
178
Peter de Boer
Spirit Lelystad
51:20
50:33
179
Dennis Wolsing
Dronten
51:21
50:48
180
Jaap Koopmans
Emmeloord
51:23
51:07
181
Bas Toorenburg
Dronten
51:28
50:10
182
Taco Louwsma
Almere
51:36
46:19
183
Bart van der Veen
De Kleitrekkers
51:38
50:19
184
Jan Schoorlemmer
Swifterbant
51:41
50:30
185
Hans van Dijk
Dronten
51:48
51:20
186
Arjen Leeuwrik
Dronten
51:51
51:11
187
Pier de Roos
Heerenveen
51:56
51:42
188
Wouter Drogt
Zwolle
52:05
51:36
189
Egbert Sluiter
Isala '96
52:09
50:28
190
Lucas Adamse
Biddinghuizen
52:10
51:06
191
Kees van Donkersgoed
Dronten
52:12
51:54
192
René Kok
Dronten
52:13
51:19
193
IJsbrand Kaper
Dronten
52:21
51:48
194
Ronald Schaap
Dronten
52:23
51:04
195
Eric van der Meer
Lelystad
52:24
51:46
196
Arnold Buitenhuis
Dronten
52:26
51:10
197
Bart Vermaat
Flevo Delta
52:28
51:54
198
Eric Evers
STG Dronten
52:29
51:20
199
Hans Stegeman
Biddinghuizen
52:29
51:18
200
Ronald Bozelie
Lelystad
52:32
51:26
201
Marcel Geerts
Dronten
52:34
51:19
202
Ate Osinga
Dronten
52:34
51:49
203
Remco Hammer
Let's Go Groesbeek
52:34
51:50
204
Henk Kooistra
avVN
52:35
52:03
205
Joost van der Toorn
Lelystad
52:37
51:55
206
Floris de Wilde
Emmeloord
52:38
51:56
207
Frank Groen
Dronten
52:38
51:22
208
Alexander Penning
Dronten
52:44
52:04
209
Erwin Brethouwer
Schalkhaar
52:45
51:44
210
Vincent van Yperen
Flevo Delta
52:54
52:07
211
Walter Hoek
STC Oldemarkt
52:56
51:55
212
Marcel Dinger
Dronten
52:57
51:34
213
Piet Veeke
Espel
53:04
51:52
214
Arjan Groenendijk
Dronten
53:08
52:28
215
Hans de Boer
Dronten
53:09
52:36
216
Dirk Speelman
Almere College
53:10
52:20
217
Niels Ampt
Leisure World
53:14
51:45
218
Johann Diermeier
Swifterbant
53:16
52:13
219
Herman Vijlbrief
Almere College
53:17
52:25
220
Johan Tuten
Dalfsen
53:22
53:04
221
Hans van der Mei
Dronten
53:23
52:17
222
Ruud de Jong
Lelystad
53:24
52:11
223
Eelco Lindhout
Dronten
53:27
53:02
224
Ruud Willebrand
Dronten
53:37
52:28
225
Wim Nouwer
avVN
53:40
52:38
226
Wim Bergmans
MC Groep
53:40
52:48
227
Yeb Tiemensma
Emmeloord
53:44
52:41
228
Marco Pelleboer
Dronten
53:44
52:30
229
Dirk van Daalen
Zeewolde
53:54
52:18
230
Frank van der Weele
Brummen
53:56
52:18
231
André van Breukelen
GGD Flevoland
53:58
52:09
232
Gilles Wattel
Dronten
53:58
52:48
233
Wild De
AAA
54:00
52:16
234
Albert Koffeman
Emmeloord
54:01
53:05
235
Gert-Jan Piksen
't Harde
54:06
53:31
236
Wigle Tuinenga
Nagele
54:07
53:35
237
René van ‘t Goor
't Harde
54:07
53:32
238
Mark Timmers
't Harde
54:07
53:32
239
Marc Bannink
Lelystad
54:09
52:25
240
Kristian van Enk
Wezep
54:14
52:46
241
André Kolk
Lelystad
54:14
53:46
242
Niek Beelen
Zwolle
54:16
52:29
243
Richard Obbema
Leisure World
54:19
53:50
244
Willem Landman
Spirit Lelystad
54:21
54:14
245
Jan Kwint
Driebergen-Rijsenburg
54:26
53:21
246
Hendrik Deelstra
Dronten
54:33
53:52
247
Harry Muller
Emmeloord
54:34
53:29
248
Nico Keizer
Chakti
54:34
53:31
249
Frank Schotman
Emmeloord
54:36
53:27
250
Romeo Resida
Almere
54:42
54:15
251
Lourenz Meijer
Dronten
54:44
53:02
252
Thomas Hummelink
IJsselmuiden
54:46
53:04
253
Gerard Heeringa
Droten
54:50
54:05
254
Arie Versluis
Lelystad
54:54
53:09
255
Gert van Dam
Groningen
54:54
54:02
256
Mark van Kuijk
Almere
54:55
54:25
257
Hans Verbeek
Spirit Lelystad
54:57
54:23
258
Bernard Dekker
54:57
54:42
259
Theo Bos
Bosrunners
55:00
54:21
260
Jack Groen
Hellas
55:02
53:23
261
Gareth Evans
Swifterbant
55:06
53:47
262
Bert Brink
Dronten
55:07
54:49
263
Wim Rademaker
Dronten
55:09
54:59
264
Martin van Alfen
Dronten
55:13
54:41
265
Tom Smit
Chakti
55:14
54:34
266
Arjan van den Berg
Autoschade Dronten
55:25
53:32
267
Theo van Leeuwen
Spirit Lelystad
55:30
54:52
268
Christian Siemensma
Dronten
55:30
54:36
269
Ryan Bakker
Dronten
55:36
54:33
270
Patrick Lahuis
Lelystad
55:40
54:06
271
Henk Hendriksen
Spirit Lelystad
55:44
55:21
272
Dennis Donken
Dronten
55:47
54:06
273
Ruben Kuik
Groningen
55:49
54:20
274
Rob Kroneman
Flevo Delta
55:49
54:17
275
Rob Markus
Spirit Lelystad
55:49
55:13
276
Niels R Boerman
Lelystad
55:50
54:10
277
Jeroen Brinkman
Dronten
55:52
54:44
278
Marien van Staalduine
Chakti
55:55
54:53
279
Sander van den Broek
Flevo Delta
56:05
54:43
280
Johan de Vries
GGD Flevoland
56:07
54:53
281
Remco Stoel
Lelystad
56:13
55:08
282
Joost de Bakker
Dronten
56:18
54:36
283
Hamid Ahnin
Lelystad
56:18
56:13
284
Ahmed El Faouzi
Lelystad
56:19
56:13
285
Rene Anema
Dronten
56:26
55:29
286
Piet Roskam
AV Zeewolde
56:26
55:24
287
Willem van Duivenboden
Almere
56:27
55:33
288
Albert Schaap
AV Zeewolde
56:28
55:27
289
Jaco Houweling
Flevo Delta
56:38
55:42
290
Bokke Haamstra
Flevo Delta
56:44
56:10
291
Peter van Veldhuizen
Dronten
56:48
56:18
292
Theo Kroon
Dronten
56:49
55:36
293
Fred Leenstra
Flevo Delta
56:52
55:28
294
Kees Willems
Flevo Delta
56:52
55:28
295
Hans Hilbrands
Flevo Delta
56:52
56:27
296
Ivan van Harskamp
Just Run Almere
56:58
56:15
297
Karel Bos
Dronten
56:58
56:19
298
Gert Witteveen
Nunspeet
57:10
55:33
299
Hein van Enk
Knipscheer Infra
57:16
55:49
300
Feije Jan vd Meulen
Lelystad
57:25
56:35
301
Rob Salomonson
Spirit Lelystad
57:32
55:50
302
Kees van Wijk
Spirit Lelystad
57:36
57:21
303
Jan van de Craats
Kampen
57:40
56:25
304
Maurijn Ode
Lelystad
57:43
57:26
305
Michel van den Goorbergh
Voorschoten
57:52
57:11
306
Chayan van den Goorbergh
Swifterbant
57:52
57:11
307
Bert Wiggers
Almere
57:58
57:14
308
Peter Tepe
Dronten
57:58
57:03
309
Henk-jan van Esterik
Almere College
58:02
57:19
310
Peter Harmsen
Dronten
58:04
56:33
311
Floris Fokkens
Almere
58:22
58:01
312
Hotze Attema
Spirit Lelystad
58:25
57:48
313
Cees de Waal
BZC
58:29
57:14
314
Dirk Gommer
Dronten
58:30
57:15
315
Menne Drolenga
Dronten
58:34
57:33
316
Eric Hermans
Breda
58:35
57:34
317
Melle Veenstra
Lelystad
58:36
58:04
318
Ferry Boschman
Zwolle
58:45
57:22
319
Leo Schelvis
Almere
58:47
58:10
320
Jan Eelco Jansma
Dronten
58:48
57:42
321
Ton Duits
Triathlon
58:52
58:12
322
Bert Loof
Emmeloord
59:27
58:02
323
Arjan Borgstein
GGD Flevoland
59:35
57:46
324
Huib Bliek
Flevo Delta
59:39
58:46
325
Johan Simmelink
Flevo Delta
59:39
58:47
326
Louwe Smit
Dronten
59:42
58:20
327
Marco de Wilde
Spirit Lelystad
59:44
58:19
328
Jan Houtkamp
Spirit Lelystad
59:45
58:23
329
Siebold Zijlstra
Emmeloord
59:50
59:19
330
Teun Kok
Leisure World
59:52
58:29
331
René Jansen
Emmeloord
59:54
59:04
332
Emiel Geling
Dronten
59:55
58:27
333
Bas Scholtens
Swifterbant
59:57
58:34
334
Frans Grijpink
Just Run
59:58
58:47
335
Gerard Kossen
Just Run Almere
59:58
58:48
336
Simon Klinkenberg
Flevo Delta
1:00:00
59:06
337
Laurens Bos
Autoschade Dronten
1:00:03
54:55
338
Henry Veltmaat
Dronten
1:00:07
58:40
339
Otto Bos
Ens
1:00:10
58:46
340
Jan Jonker
Loopgroep Biddinghuizen
1:00:23
58:52
341
Andre Bruins
Ede Gld
1:00:36
1:00:13
342
Piet Dam
Swifterbant
1:00:39
59:02
343
Ben Driessen
Dronten
1:00:43
59:27
344
Edwin Stoker
Dronten
1:00:44
59:56
345
Ino Meijer
Ens
1:00:48
1:00:26
346
Radboud Sanders
Flevo Delta
1:00:49
59:56
347
Gerard Wieten
Dronten
1:00:56
59:51
348
Arjan Sloot
Dronten
1:00:58
1:00:05
349
Bertjan Soetevent
Almere
1:01:13
1:00:08
350
Piet van Mierlo
Dronten
1:01:29
1:00:13
351
Ramon de Jong
Dronten
1:01:30
1:00:13
352
Michael Lindhout
Almere
1:01:34
1:01:02
353
Ben Neleman
Flevo Delta
1:01:42
1:00:16
354
Coen Vreeswijk
Dronten
1:01:49
1:00:47
355
Collin van Beek
Almere
1:01:50
1:01:02
356
Robert Onderwater
Almere
1:01:51
1:01:02
357
Wilfred Herder
Autoschade Dronten
1:01:59
56:50
358
Jelle de Haan
Haskerhorne
1:02:01
1:00:37
359
Glenn Kuyp
Ready2Run036
1:02:05
1:01:39
360
Willem Verdouw
Flevo Delta
1:02:11
1:00:59
361
Herre Zwart
Lelystad
1:02:12
1:01:50
362
Rene Troff
Dronten
1:02:16
1:00:45
363
Sjaak Scholtens
Swifterbant
1:02:24
1:01:03
364
Guus Mathijssen
Dronten
1:02:30
1:00:55
365
Harry Stoorvogel
Lelystad
1:02:57
1:01:36
366
Eric de Kluijver
Lelystad
1:02:59
1:01:39
367
Jannes Voerman
Dronten
1:03:03
1:02:28
368
Hugo Bader
Dronten
1:03:12
1:01:30
369
Jan-Bert Tillema
Marknesse
1:03:13
1:01:44
370
Huib van Os
Biddinghuizen
1:03:16
1:02:43
371
John Edzes
Dronten
1:03:20
1:02:10
372
Gerard van Dijk
Just Run Almere
1:03:21
1:01:51
373
Wim van Brummen
Almere
1:03:39
1:02:29
374
Sjors van Woerkom
Dronten
1:03:47
1:02:09
375
Roland Bornhijm
Almere
1:04:43
1:03:00
376
Dennis Veltmaat
Dronten
1:04:46
1:03:20
377
Flip Prins
Dronten
1:04:47
1:03:09
378
Meijs Kramer
Emmeloord
1:05:13
1:03:53
379
Domien ter Woord
Dronten
1:05:23
1:05:04
380
Jan van der Hoeven
GGD Flevoland
1:05:25
1:04:11
381
Barry van Donk
Lelystad
1:05:50
1:04:42
382
Ruud van Duijvenbode
Almere
1:06:00
1:04:14
383
Rein Brink
Swifterbant
1:06:11
1:05:34
384
Remko Aret
Swifterbant
1:06:11
1:05:35
385
Jim Spies
Biddinghuizen
1:06:32
1:04:56
386
Jos Nieman
Almere
1:06:38
1:05:14
387
Peter van Dijkhuizen
Eemnes
1:07:11
1:05:31
388
Hendrik-Jan de Vries
Dronten
1:07:38
1:06:04
389
Rene Horn
Just Run Almere
1:07:42
1:06:12
390
Edwin Aurik
Almere
1:08:08
1:06:33
391
Pieter van der Zwaag
Spirit Lelystad
1:08:23
1:07:10
392
Maurice Tans
Swifterbant
1:08:39
1:07:49
393
Normen Middelkoop
Autoschade Dronten
1:08:49
1:03:41
394
Oscar Debye
Almere
1:09:55
1:08:42
395
Jean-Raphaël Cayez
Denain
1:09:55
1:08:42
396
Jacky Cayez
Bordezac
1:09:55
1:08:43
397
Jurriën Kemmink
Lelystad
1:10:58
1:09:46
398
René de Vries
Biddinghuizen
1:11:05
1:09:32
399
Joost Prins
Lelystad
1:11:07
1:09:29
400
Patrick Kroezen
Lelystad
1:11:09
1:09:31
401
Jacques Sevat
's-Gravenhage
1:11:59
1:11:41
402
Henk Everts
HAC '63
1:12:15
1:10:41
403
Andre Kiebert
Almere
1:12:24
1:10:38
404
Sybren de Lange
Flevo Delta
1:13:40
1:12:20
405
Erik Baalbergen
Nederlandse Triathlonbond
1:15:11
1:15:05
406
Rob Koortens
Almere
1:15:43
1:14:00
407
Erik Jansen
Zeewolde
1:18:52
1:18:03
VROUW, 10 KM AUTOSCHAD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellen Berger de Vries
BB lopers
36:59
36:57
2
Lianne van de Belt
Vitalis
37:08
37:04
3
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
37:53
37:47
4
Lies Deruddere
België
40:15
40:11
5
Jacolien Ruizendaal
NOP
40:32
40:27
6
Dirkje Lebouille
Almere '81
40:34
40:29
7
Ine Strijker
HAC '63
40:47
40:44
8
Mirthe Overkamp
Dynamica
41:44
41:35
9
Susanne van Leeuwen
Athlos
42:28
42:04
10
Jolijn Zijlstra
Emmeloord
43:19
42:49
11
Femke van Hamersveld
Zeewolde
43:21
43:14
12
Margalith Goud
Lelystad
44:50
44:42
13
Annemarie Rustenburg
Nagele
45:08
44:24
14
Esther Kevelam
Hierden
45:46
45:07
15
Wesselien te Raa
Triathlon
45:54
45:13
16
Cora Van 't Klooster
Team Veldhuizen
46:22
45:59
17
Afke Kruis
NOP
46:33
46:13
18
Tessa Beertsen
SAV
46:58
45:30
19
Nienke Paternotte
Phanos
47:09
46:46
20
Chickie Bosch
Utrecht
47:32
46:22
21
Alet Nijhof
Lelystad
47:33
46:44
22
Linda de Roo
Flevo Delta
47:52
47:09
23
Wieneke van der Heide
Flevo Delta
47:58
47:49
24
Iris Eringa
Leeuwarden
48:44
48:01
25
Eline Nijmeijer
Groningen
48:53
48:22
26
Jeannette Lebouille
Tva
48:54
48:11
27
Esther van der Wildt
Flevo Delta
49:04
48:55
28
Miranda Jeukens
ROC van Flevoland
49:16
49:03
29
Annalia Dekker
Flevo Delta
49:45
48:59
30
Anne Vorsselman
Flevo Delta
49:53
49:31
31
Vivian Fafie
Groningen
49:55
48:59
32
Petra Meinders
Biddinghuizen
49:59
48:44
33
Nadja Tukker
Flevo Delta
50:02
48:56
34
Corien Veenstra
Hattem
50:03
49:18
35
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
50:30
50:02
36
Mariske van der Wall
DWLoopschool Hattem
50:30
50:03
37
Tirza Werkman
PEC 1910
50:33
50:10
38
Maaike van Heesewijk
Amsterdam
50:45
49:12
39
Jamie Jongman
KLIF 18
50:51
50:06
40
Evelien Kok-Leber
Emmeloord
51:17
49:44
41
Ingrid Timmer
Flevo Delta
51:29
50:27
42
Joriska Schrijer
MC Groep
51:42
51:13
43
Puck Visser
Almere
51:47
50:56
44
Kelly van Ruler
Leusden
52:07
51:31
45
Be'anne Bakker
Impala
52:14
52:01
46
Ellen Heeren
Dronten
52:14
51:57
47
Tjitske Kooistra
avVN
52:26
51:53
48
Ingrid Liefers
Rcl zwolle
52:27
51:40
49
Yvonne Wijnsma
Flevo Delta
52:39
51:45
50
Babs Pieper
Emmeloord
52:59
52:17
51
Ankie Kooij
Chakti
53:15
52:14
52
Gerritte Ruizendaal
Urk
53:32
52:58
53
Gerdien Harleman
Spirit Lelystad
53:33
52:30
54
Jenneke van Doorn
Warmlopers
53:43
53:16
55
Marijke Bekkema
Itens
53:57
53:09
56
Marlies Smith
Isala '96
54:02
52:22
57
Petra Eckhardt
Altis
54:08
53:12
58
Mirjam Plomp
Amersfoort
54:12
52:38
59
Moriann Bos
Dronten
54:34
53:56
60
Ilka Muller
Emmeloord
54:35
53:31
61
Ginette Voetberg
Almere College
54:45
53:54
62
Nathalie Brink
Isala '96
54:46
53:05
63
Saskia Zoeten
Flevo Delta
54:50
54:00
64
Agnes Roskam
AV Zeewolde
54:51
53:50
65
Giny Garst
Zwolle
54:54
54:18
66
Rabea Rutten-Raumanns
Almere
54:59
54:16
67
Gerlien Telkamp
Flevo Delta
55:03
53:33
68
Marieke Sol
Flevo Delta
55:03
54:02
69
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
55:10
54:34
70
Gabrielle van Kuijk
Almere
55:10
54:41
71
Ellen Stegeman
De Gemzen
55:26
53:39
72
Tessa gosker-Wiers
Almere College
55:27
54:36
73
Titia de Jong
Kampen
55:29
55:17
74
Judith de Kievit
Flevo Delta
55:29
53:57
75
Sabrina Zandbergen
Dronten
55:33
53:53
76
Petra van der Kroft
Dronten
55:33
53:54
77
Karin Tuten
AG'85 BosBedden
55:43
55:25
78
Mirella Walasek
ROC van Flevoland
55:50
55:33
79
Marijn Stehouwer
Leisure World
55:50
54:43
80
Tineke Porton
Lelystad
56:00
54:56
81
Jannie de Munnik
NOP
56:00
54:44
82
Sylvia Goetheer
Emmeloord
56:03
54:51
83
Rente Kalsbeek
Swifterbant
56:21
55:18
84
Nancy Rings
Zeewolde
56:38
56:01
85
Cindy Hietland
Runners Stadskanaal
56:50
55:43
86
Barbra Vereecken
Sunrun
56:51
56:22
87
Miranda Strijker
Flevo Delta
56:55
56:16
88
Janine van der Meer
Spirit Lelystad
56:59
56:22
89
Miranda Boersma
Dronten
57:04
55:27
90
Karin Vollema
Flevo Delta
57:08
56:01
91
Adinda Lodders
Leisure World
57:13
56:05
92
Rian Postma
Biddinghuizen
57:13
56:53
93
Debbie Bosch
Swifterbant
57:15
56:04
94
Demi van der Linden
Dronten
57:26
57:03
95
Roos van Dijk
GGD Flevoland
57:27
55:39
96
Violet van Vlodrop
Horn
57:29
55:47
97
Petra Moria
Almere
57:30
57:10
98
Sylvia Pritz-Verschuren
Spirit Lelystad
57:32
55:50
99
Stefanie Falkena
MC Groep
57:44
57:07
100
Ruth Roman
Urk
57:45
56:36
101
Babette Jongman
KLIF18
57:45
56:36
102
Yolanda Scherpenberg
Delta Lloyd Running Team
57:50
56:26
103
Lazise hillebregt de Valk
Kleitrekkers
57:52
56:33
104
Irma Mars
Zwolle
58:01
57:13
105
Henriette Ampt
Leisure World
58:05
56:36
106
Karlijn de Rijk
Lelystad
58:10
56:51
107
Marlynn Martens
Dronten
58:11
56:47
108
Sylvia Groenendijk
Hattem
58:17
57:17
109
Aishling Middelburg
Athlos
58:19
58:08
110
Jorinde Mulder
Wageningen
58:27
57:18
111
Annemarieke Martens
Flevo Delta
58:29
57:05
112
Dorine van Arendonk
Flevo Delta
58:32
57:40
113
Petra Onderwater
Almere
58:43
57:55
114
Ninette Klooster
Ede Gld
58:46
58:12
115
Marlies van Agteren
Almere College
58:47
57:55
116
Lyda Leenstra
Flevo Delta
59:01
57:26
117
Davina Gerritsen
Lelystad
59:07
58:01
118
Maryse Veltmaat
Dronten
59:30
58:05
119
Willeke van Leeuwen
Spirit Lelystad
59:45
58:23
120
Corike van de Merwe
Dronten
59:48
58:43
121
Annelies van Liere
Swifterbant
59:48
58:14
122
Margitte Groot Koerkamp
Flevo Delta
1:00:01
58:29
123
Antoinette Schook Baars
Flevo Delta
1:00:14
58:43
124
Marthe Everts
Schalkhaar
1:00:16
59:47
125
Carolien Oost
Flevo Delta
1:00:46
1:00:04
126
Marianne Eelman
MC Groep
1:00:51
59:43
127
Wendelien Eringa
MC Groep
1:00:51
59:59
128
Nynke Aardema
Dronten
1:01:02
1:00:34
129
Kirsten Snoek
Nagele
1:01:05
59:57
130
Vera Doldersum
Dronten
1:01:08
1:00:08
131
Suzanne te Velde
Dronten
1:01:08
1:00:08
132
Rebecca van de Vossenberg
Leisure World
1:01:16
1:00:04
133
Marja Charmant
Flevo Delta
1:01:20
59:30
134
Amy Veenendaal
Wageningen
1:01:21
1:00:21
135
Stineke Kuik
Flevo Delta
1:01:31
1:00:38
136
Sjoukje Willemsen
Harderwijk
1:01:36
1:00:57
137
Fleur Dorgelo
Dronten
1:01:36
59:46
138
Annemieke Dijkstra
Wageningen
1:01:39
1:00:28
139
Gerrie Beetsma
Flevo Delta
1:01:55
1:01:02
140
Helly de Bekker
Flevo Delta
1:02:10
1:01:30
141
Anneke Keizer
GGD Flevoland
1:02:10
1:01:15
142
Martine Arkema
Flevo Delta
1:02:10
1:00:59
143
José van Laar
Almere
1:02:25
1:01:33
144
Marian Zegwaard
Hoogland
1:02:32
1:01:54
145
Lia den Boer
Kampen
1:02:54
1:02:20
146
Willemien Schuttenbelt
Vollenhove
1:02:58
1:02:27
147
Anne Broekhuis
Dronten
1:03:04
1:01:45
148
Leonie Nijenhuis
Dronten
1:03:05
1:02:14
149
Vera Schröder
Nijverdal
1:03:05
1:02:14
150
Henriette Wijtvliet
Swifterbant
1:03:09
1:01:21
151
Erica Drenthe
Univé
1:03:19
1:01:41
152
Ilona Maassen
GGD Flevoland
1:03:19
1:01:31
153
Petra Harmelink
Univé
1:03:19
1:01:41
154
Gaby Moons
GGD Flevoland
1:03:21
1:01:32
155
Frea Waldus
Flevo Delta
1:03:22
1:01:50
156
Melinda Lodders
Flevo Delta
1:03:23
1:02:07
157
Ankie van der Werf
Zwolle
1:03:49
1:02:16
158
Saskia van Steenbergen
Amsterdam
1:03:53
58:38
159
Karin Vesterink-Geubbels
Loopgroep 2000
1:03:54
1:02:46
160
Annie Verdonschot
Flevo Delta
1:04:02
1:02:28
161
Anne-Marie de Reus
Lelystad
1:04:10
1:03:22
162
Marianne Feenstra
Loopgroep Visie
1:04:16
1:03:08
163
Stefanie Lodders
Dronten
1:04:16
1:03:47
164
Miranda Riezebos
Zeewolde
1:04:16
1:03:08
165
Elleke Snippe
Christiaan Huygens
1:04:17
1:03:48
166
Baukje Bekius
Lelystad
1:04:21
1:02:31
167
Anita Sari
Lelystad
1:04:36
1:03:29
168
Maria Algera
AV Zeewolde
1:04:52
1:03:53
169
Jessica Ascherl
Dronten
1:05:38
1:04:11
170
Monique vd Deure
Almere
1:05:45
1:04:16
171
Ilse Visser
Loopgroep 2000
1:05:50
1:04:41
172
Tricia Striekwold
Lelystad
1:05:53
1:04:15
173
Vivi Jongma
Almere
1:05:59
1:04:14
174
Eva Loyer
Almere
1:05:59
1:04:14
175
Marlin van Duijvenbode
Almere
1:06:01
1:04:15
176
Annika de Jonge
Swifterbant
1:06:12
1:05:36
177
Lidia Salamone
Leisure World
1:06:14
1:05:08
178
Wendy de Groot
Almere
1:06:38
1:05:15
179
Tjitske Middelbos
Flevo Delta
1:06:39
1:04:51
180
Angela van den Rozenberg
Dronten
1:06:50
1:06:11
181
Anneke Schenk
Chakti
1:07:44
1:05:47
182
Threa Kwint
Lelystad
1:07:46
1:06:40
183
Isabella Kiebert
Almere
1:07:52
1:06:07
184
Helene Bosboom
Flevo Delta
1:07:53
1:06:22
185
Annette Adrichem
Almere
1:07:58
1:06:30
186
Ella Berghuis
Dronten
1:08:06
1:06:10
187
Esther Aurik-de Bake
Almere
1:08:08
1:06:32
188
Jessica Kamp
Flevo Delta
1:08:15
1:06:43
189
Cynthia Kahlé
Lelystad
1:08:38
1:06:48
190
Sarah van der Pol
Dronten
1:08:41
1:07:50
191
Ineke Smits
Biddinghuizen
1:08:41
1:06:46
192
Jacqueline Siegers
Almere College
1:08:43
1:07:16
193
Marieke Werkman
Lelystad
1:08:58
1:07:24
194
Mariska Lodewijk
Lelystad
1:08:59
1:07:36
195
Miranda van Hedel
Spirit Lelystad
1:09:01
1:07:39
196
Martine van Daele
Dronten
1:09:20
1:07:37
197
Marilou Companjen
Harderwijk
1:09:25
1:09:10
198
Annika van der Toorn-Muld
Lelystad
1:09:28
1:07:38
199
Petra Snel
Bant
1:09:29
1:08:04
200
Carla Schoonbeek
MC Groep
1:09:33
1:07:56
201
Jenny van den Belt
MC Groep
1:09:36
1:07:59
202
Marion Braat
Hardlopen.nl
1:09:36
1:08:01
203
Greetje Hein
Emmeloord
1:09:52
1:08:26
204
Mélaine Cayez
Denain
1:09:55
1:08:42
205
Kelly Hageman
Lelystad
1:09:55
1:08:16
206
Charlotte Galama
Zwolle
1:09:57
1:08:10
207
Sophia Galama
Dronten
1:10:05
1:08:17
208
Elly van Daele
Flevo Delta
1:10:14
1:08:29
209
Monique van Maare
Amersfoort
1:10:50
1:09:31
210
Rhiannon Bos
Dronten
1:11:25
1:10:48
211
Grazyna Erdman
Polska
1:12:06
1:11:25
212
Jeannine Vancrayelynghe
Dronten
1:12:45
1:12:32
213
Angeline van Klaveren
Zeewolde
1:12:50
1:11:11
214
Marjolein van Hemert
Lelystad
1:12:51
1:11:12
215
Dinie Spies-Hilberink
Flevo Delta
1:13:18
1:11:42
216
Mirelle Jannink
Twello
1:13:39
1:12:19
217
Wilma Zandbergen
Flevo Delta
1:14:43
1:13:27
218
Yola Sol
Almere
1:15:24
1:14:44
219
Hanny Loopstra
Flevo Delta
1:15:49
1:14:17
220
Greta Horn
Just Run Almere
1:16:07
1:14:38
221
Mariska Zwart
Just Run Almere
1:16:09
1:14:40
222
Yvonne Geelhoed
Biddinghuizen
1:16:29
1:15:12
223
Esther Dauvillier
Kampen
1:16:29
1:15:12
224
Aafke Smits
Spirit Lelystad
1:18:45
1:17:21
225
Suphab Visser-Sribot
Lelystad
1:21:43
1:17:15
226
Joukje Krol
Antwerpen
1:23:30
1:22:18
227
Sandra Heemskerk
SANOSPORT
1:35:28
1:33:48
228
Natasja van den Os
SANOSPORT
1:35:28
1:33:48
229
Geriette Aret
Swifterbant
1:45:46
1:45:10
MAN, 5 KM PRAXIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter Mijnhout
GAC Hilversum
17:01
17:00
2
Boyd Declercq
Almere
17:18
17:17
3
Finn van den IJssel
Spirit Lelystad
17:27
17:26
4
Stefan Breet
Flevo Delta
17:51
17:50
5
Kjell de Groot
Flevo Delta
18:01
17:59
6
Roeland Broekema
Vitalis
18:10
18:08
7
Martijn van der Vis
Tartlétos
18:23
18:21
8
Tomas Prysmantas
Swifterbant
18:35
18:33
9
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:41
18:39
10
Michiel Stiemer
GAC Hilversum
18:43
18:41
11
Dennis van Brummen
Dronten
18:50
18:48
12
Thijs Zoon
Flevo Delta
18:56
18:55
13
Theunis Stienstra
Dronten
19:00
17:51
14
Jaimy vd Steenoven
Flevo Delta
19:04
19:02
15
Mark Bennis
Nederlandse Triathlonbond
19:07
19:04
16
Karsten van Ommen
Isala '96
19:24
19:22
17
Laurens Veldman
Amsterdam
19:28
19:25
18
Willem Albers
Isala '96
20:04
20:02
19
Rik Albers
Kampen
20:21
20:18
20
Cas Kanis
Isala '96
20:32
20:30
21
Jan jouke Westerhof
AV Zeewolde
20:36
20:33
22
David van der Meer
AV Zeewolde
20:37
20:34
23
Joop Dekker
NOP
20:45
20:43
24
Rick van der Meer
AV Zeewolde
20:47
20:44
25
Daan Bergmans
Flevo Delta
20:48
20:46
26
Elger Bosma
Swifterbant
21:08
20:50
27
Kevin Caro
Nederlandse Triathlonbond
21:08
21:05
28
Thijs L m Verbeek
Dronten
21:13
21:06
29
Jesse Commandeur
Dronten
21:14
20:51
30
Maarten Sijbrandij
Almere College
21:16
21:14
31
Reinier Stobbe
Almere
21:17
21:09
32
Marcel Kanselaar
Flevo Delta
21:29
21:25
33
Thomas Habing
Praxis
21:52
21:03
34
Jelte Falkena
Almere College
21:53
21:50
35
Tom Bloemberg
Flevo Delta
21:54
21:52
36
Dick Fleury
GGD Flevoland
21:55
25:28
37
Sven van der Burg
GGD Flevoland
21:55
20:28
38
Stephen Marchant
MC Groep
22:03
21:56
39
Erik van der Heide
Almere College
22:19
22:04
40
Kenneth Josefsson
De Kleitrekkers
22:33
21:56
41
Max Flietstra
Univé
22:34
22:20
42
Lennard Hendriks
Dronten
22:34
22:27
43
Patrick Hendriks
Dronten
22:44
22:37
44
Collin Baaijens
Dronten
22:54
22:47
45
Harry Veldkamp
Cialfo
22:57
22:55
46
Edwin Gielen
Dronten
23:07
22:31
47
Matthijs Woltjes
Dronten
23:16
23:12
48
Stan Jongstra
Flevo Delta
23:19
23:08
49
Michel van Hout
NOP
23:21
23:18
50
Marc Ploeg
Flevo Delta
23:27
23:23
51
Erwin Westerhof
Kampen
23:34
23:08
52
Marcel Meijer
Swifterbant
23:36
23:33
53
Jeroen Woltjes
Arnhem
23:36
23:31
54
Henk-Jan van Meerveld
Uddel
23:42
23:02
55
Nick Halsema
Dronten
23:55
23:52
56
Jacob Meinders
Dronten
23:55
23:43
57
Gerjan Gosselink
Dronten
23:57
23:51
58
Yaasir Albojaddaine
Flevo Delta
24:01
23:18
59
Yuri Wieten
Kampen
24:01
23:57
60
Tjeerd Hogeveen
Almere College
24:04
23:50
61
Ard Slot
Almere College
24:04
23:49
62
Joppe Smook
Zwolle
24:06
23:51
63
DANIEL Huisman
Kampen
24:09
24:04
64
Cars den Hertog
Dronten
24:28
24:01
65
Alexander van Boven
Oldebroek
24:30
24:19
66
Hans Elzinga
Zeewolde
24:36
24:03
67
Kylian Smook
Dronten
24:40
24:25
68
Eddy Smook
Dronten
24:42
24:27
69
Juan Ebbens
ASVD
24:45
24:11
70
Bruce Boon
Flevo Delta
24:47
24:14
71
Nico Wilbrink
Flevo Delta
24:59
24:53
72
Menno van Riesen
Flevo Delta
25:00
24:44
73
Edwin van Riesen
Menno van Riesen
25:00
24:44
74
Johan Bouma
Flevo Delta
25:01
24:57
75
Vince Oosterlaan
Swifterbant
25:09
24:38
76
Marijn de Graaf
Univé
25:09
24:56
77
Jan Dirk Westmaas
Dronten
25:11
24:41
78
Miel Mangnus
Swifterbant
25:12
24:41
79
Martijn Voigt
Lelystad
25:15
25:08
80
Rudy van Keulen
Swifterbant
25:26
25:22
81
Wilco Baaijens
Dronten
25:26
25:19
82
Bastiaan Weustink
Almere College
25:27
24:52
83
Steven Hiemstra
Apeldoorn
25:29
25:27
84
Tom Halsema
Dronten
25:37
25:34
85
Peter Lodders
VSO Makelaars
25:37
25:25
86
Sjaak Holstege
Dronten
25:39
25:36
87
Emiel van Grinsven
Kleitrekkers
25:46
25:08
88
Dennis de Wit
NOP
25:47
25:15
89
Marc Valkier
Scherpenzeel Gld
25:59
25:20
90
Walter Weessies
Dronten
26:06
26:00
91
Johan Bierma
Lelystad
26:24
26:11
92
Pieter Osinga
Dronten
26:24
25:48
93
Robert Hartog
Zeewolde
26:26
26:20
94
Abe Scheepsma
ASVD
26:27
25:54
95
Dennis Henstra
Dronten
26:28
25:47
96
Lex ten Brinke
ASVD
26:30
25:57
97
Ties Feddes
ASVD
26:32
25:57
98
Jeroen Haesen
Dronten
26:33
26:29
99
Peter Dekker
Dronten
26:35
26:17
100
Rudy de Munnik
Almere College
26:36
26:21
101
Sebastian doeze Jager
26:46
26:23
102
Andre Smits
Flevo Delta
26:46
26:23
103
Marco Vergeer
Dronten
27:06
26:52
104
Joep van Bemmel
Dronten
27:08
27:02
105
Ramon van Deursen
Dronten
27:10
26:28
106
Joran Stobbe
Almere
27:14
27:04
107
Marvin Habekotté
Dronten
27:17
27:10
108
Stan van Deuveren
Hoogland
27:19
26:33
109
Luc Marring
Almere College
27:21
27:17
110
Wilco van den Brink
Dronten
27:25
26:57
111
Jacques van Dongen
Almere College
27:31
27:22
112
Lars van Veldhuizen
Team Veldhuizen
27:31
27:03
113
Marijn Hoekman
Almere College
27:33
27:15
114
Armel Verhoeve
Dronten
27:39
27:27
115
Dennis Vlegels
Dronten
27:39
27:27
116
Marco Schrijver
VSO Makelaars
27:42
27:18
117
Ingmar Groen
Flevo Delta
27:51
27:26
118
Luuk Holwerda
Lelystad
28:04
27:45
119
Jasper van Til
ASVD
28:07
27:33
120
Johan Amsing
Dronten
28:10
27:43
121
Cesar Kragten
Zuidwolde Dr
28:11
27:58
122
Dennis Doeze Jager
Flevo Delta
28:12
27:28
123
Wouter Holwerda
Lelystad
28:15
27:55
124
Peter van Loon
Spirit Lelystad
28:20
27:31
125
Edwin Drogt
MSMptstudio
28:22
27:57
126
Jeroen Holtkamp
Zwolle
28:24
28:07
127
Lars Wiersma
Almere College
28:41
28:06
128
Robin van Loon
Dronten
28:43
27:55
129
Nourdin Albojaddaine
Dronten
28:56
28:13
130
Guido de Leeuw
Dronten
28:57
28:39
131
Ruud Dirksen
Utrecht
29:09
28:32
132
Mylan van Zijtveld
Dronten
29:10
29:01
133
Rick van Veldhuizen
Team Veldhuizen
29:11
28:44
134
David Doorneweert
Lelystad
29:17
28:46
135
Erik Verstraelen
Biddinghuizen
29:20
29:10
136
Tom Knoop
Sec
29:22
28:50
137
Timo van Egmond
Almere College
29:24
29:06
138
Kees van Schaik
Dronten
29:26
28:44
139
Jelle Doorneweert
Lelystad
29:27
28:56
140
Jesse van Wijk
Flevo Delta
29:28
28:32
141
Marco van Altena
Oosthuizen
29:42
29:21
142
Steyn Derks
Leisure World
29:44
29:07
143
Herman Zielhuis
Zwolle
29:53
29:23
144
Ton de Bekker
Dronten
29:55
29:31
145
Steven Van Dooren
Kampen
29:59
29:24
146
Robert Duijfjes
Hoevelaken
30:14
29:54
147
Martijn Dillen
Almere College
30:21
30:16
148
Leon Sosef
Almere College
30:21
30:17
149
Maurice Rutten
Almere
30:23
30:13
150
Stijn Engelsma
Lelystad
30:26
30:07
151
Melvin Deuring
Harderwijk
30:29
29:55
152
Ian Geschiere
Dronten
30:32
29:45
153
Rafaël de Gruiter
ASVD
30:37
30:03
154
Basten Zwep
Dronten
30:37
30:03
155
Hans Siefers
Kampen
30:39
30:07
156
Bob Eerenberg
Dronten
31:01
30:26
157
Gerrit Huisman
Kampen
31:02
30:25
158
Sem de Ruijter
Dronten
31:20
30:30
159
Ton van Dijk
Dronten
31:28
30:57
160
Anton Dekker
Dronten
31:29
30:57
161
Bernard Brummelaar
Team Jeroen
31:31
30:53
162
Dick Fecken
Flevo Delta
31:31
31:20
163
Joost Goedkoop
Team Jeroen
31:31
30:54
164
Daan Nijboer
Dronten
31:31
30:54
165
René Bosch
Swifterbant
31:36
31:19
166
Koert van der Kooij
Flevo Delta
31:46
31:24
167
Mees Kerkvliet
Leeuwarden
31:56
31:05
168
Mohamed Kaouini
Sport en Integratie
31:56
31:48
169
Bert van Deuveren
Hoogland
32:02
31:17
170
Robert Flokstra
Dronten
32:05
31:42
171
Niels Knoester
Dronten
32:06
31:44
172
Tienco de Vries
Lelystad
32:06
31:59
173
Patrick Mol
Flevo Delta
32:10
31:27
174
Andre van Wijk
Dronten
32:16
31:21
175
Karsten Knoester
Dronten
32:25
32:03
176
Hans van der Vegt
Zwolle
32:25
31:56
177
Jaap Ree
Leisure World
32:31
31:47
178
Leonard Groenveld
Amersfoort
32:32
31:45
179
Theo Wiersma
Almere College
32:48
32:13
180
Ferry Sijtsma
Biddinghuizen
32:49
32:21
181
Stefan Looijenga
Zwolle
33:02
32:16
182
Jannes Zegers
Leisure World
33:03
32:57
183
Jan Boonstra
Lelystad
33:17
32:55
184
Steven Poolman
Almere
33:24
32:30
185
Leon Wiers
Flevo Delta
33:25
33:03
186
Menno Lageman
Flevo Delta
33:31
33:12
187
Mischa Borsboom
Dronten
33:38
33:14
188
Arie Goedschalk
MC Groep
33:45
33:42
189
Erik van Dijk
Kampen
33:49
33:15
190
Mark Dekker
Zwolle
34:03
33:44
191
Mohamed Salhi
Sport en Integratie
34:56
34:46
192
Jan Reijmerink
Flevo Delta
34:58
34:36
193
Mark Zonderland
Lelystad
35:15
35:01
194
Henk Schokker
Dronten
35:53
35:36
195
Roel Schumacher
Flevo Delta
37:37
36:50
196
Paul van Roemburg
Dronten
37:40
37:01
197
Willem Knoester
Dronten
37:48
37:25
198
Siemen Scheepsma
Dronten
38:03
37:27
199
Matthijs van Wijk
Dronten
40:03
39:35
200
Brunjar Klaassen
Almere College
42:59
42:40
201
Karel Timmer
Spirit Lelystad
44:33
43:41
202
Sander Wolschrijn
Spirit Lelystad
52:05
51:12
203
Joost Friderichs
Nederlandse Triathlonbond
1:23:50
1:23:45
VROUW, 5 KM PRAXIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Dreyling
Almere '81
19:08
19:06
2
Joyce Caro
Nederlandse Triathlonbond
19:14
19:12
3
Silke de Wolde
Almere
19:29
19:27
4
Irene Bijman
Isala '96
20:09
20:06
5
Iris van Driest
Flevo Delta
20:11
20:10
6
Maureen van Driest
Swifterbant
20:18
20:16
7
Romy Spoelder
Almere
20:44
20:42
8
Rosalien Van Elp
Ooij
21:00
20:57
9
Nynke Bremer-Hiemstra
Dronten
21:36
21:32
10
Linda van Driest
Almere College
22:03
22:01
11
Melissa Visser
GGD Flevoland
22:30
26:04
12
Isa Stegeman
Lelystad
23:01
22:49
13
Natalja Duiveman
Isala '96
23:13
23:10
14
Bertine Engelsman
Wezep
23:18
23:14
15
Daniëlle Holstege
Flevo Delta
23:19
23:09
16
Femke Reitsema
Isala '96
23:22
23:18
17
Carmen Harleman
Flevo Delta
23:41
23:39
18
Loraine Westerneng
Dronten
23:44
23:22
19
Indy Faassen
Flevo Delta
23:51
23:46
20
Karin Heijmans
Giant Europe
24:08
24:02
21
Laura Huis
Dronten
24:13
23:56
22
Esther Zoon
Flevo Delta
24:25
24:20
23
Paulien van Boven
De Gemzen
24:27
24:16
24
Joyce van Dijk-van den Bel
Kampen
24:45
24:41
25
Lisa Zoon
Flevo Delta
24:59
24:53
26
Annelies Veneberg
Enschede
25:01
24:57
27
Olga Helmer
Dronten
25:05
25:01
28
Noor Engelsma
Lelystad
25:05
24:52
29
Kirsten Hartog
Praxis
25:12
24:24
30
Kyra Damen
Dronten
25:12
24:22
31
Rixt Oosterga
Almere College
25:21
25:15
32
Isa van Wees
Almere College
25:21
25:19
33
Eryn Bosma
Swifterbant
25:29
25:10
34
Millie Moulie
Almere
25:48
25:42
35
Emma Meijer
Flevo Delta
25:56
25:53
36
Britt Borsboom
Almere College
25:57
25:35
37
Gwendolyne Posthuma
Kleitrekkers
25:57
25:19
38
Monique Mondria
Dronten
25:59
25:55
39
Irene Doeze Jager
Flevo Delta
26:00
25:17
40
Minke Oosterga
Almere College
26:04
25:55
41
Karen van den Bergh
Scherpenzeel Gld
26:07
25:28
42
Jacqueline Slegten
Zwolle
26:09
25:54
43
Simone Stegeman
Dronten
26:26
26:14
44
Annemieke Winder
Amsterdam
26:30
26:15
45
Veron Zwep
26:33
26:29
46
Natalie Verlinden
Biddinghuizen
26:45
26:35
47
Paulien van Stratum
MC Groep
26:45
26:10
48
Senna Kok
Dronten
26:48
26:41
49
Willemijn Ruberg
Amsterdam
26:48
26:38
50
Mariska van Brummen
Dronten
26:49
26:44
51
Ilse Bierma
Lelystad
26:53
26:40
52
Lian van Doorn
Zwolle
26:54
26:36
53
Floor Klaassen
Muiderberg
26:56
26:53
54
Simone Overkamp
Utrecht
27:00
26:25
55
Maartje van Bemmel
Dronten
27:09
27:04
56
Marielle Vastenhoud
DW loopschool Hattem
27:11
26:49
57
Nicky Reijers
Almere College
27:31
27:20
58
Linda van Elmpt
VSO Makelaars
27:47
27:23
59
Emmy Overkamp
Phoenix
27:49
27:12
60
Lana Jongstra
Flevo Delta
27:57
27:46
61
Fleur Smits
Dronten
27:58
27:16
62
Jeanne Pelleboer
Dronten
28:02
27:36
63
Beute Stegeman
Biddinghuizen
28:08
27:55
64
Anneke de Vries
Dronten
28:08
27:39
65
Gea van Veenen
Dronten
28:11
27:53
66
Monique Hobbelink
Zeewolde
28:13
28:01
67
Annemarie Stegeman
Dronten
28:14
28:01
68
Elien de Heij
Almere
28:14
27:45
69
Dana Kragten
Zuidwolde Dr
28:15
28:02
70
Petra Leijten
Dronten
28:16
28:05
71
Gerrie Verlaan
Zeewolde
28:17
28:05
72
Floor van Esterik
Almere College
28:23
28:13
73
Carmen Hartog
Zeewolde
28:25
28:19
74
Myrthe Stubbe
Almere College
28:26
27:50
75
Diana Maassen
Almere College
28:26
27:49
76
Bibianne Maassen
Almere College
28:35
28:11
77
Rosanne Weustink
Almere College
28:35
28:12
78
Heleen Bos
Leisure World
28:38
28:28
79
Dorith Wielinga
Spirit Lelystad
28:45
28:18
80
Sjoerdien Vedelaar-Driest
Flevo Delta
28:45
28:29
81
Ina Sweep
Lelystad
28:51
28:45
82
Brenda Haesen
Dronten
28:51
28:46
83
Beau van Alfen
Dronten
28:52
28:07
84
Carlijn de Leeuw
Dronten
28:57
28:39
85
Kim van Loon
Dronten
28:57
28:09
86
Mendi Drolenga
Dronten
29:00
28:54
87
Joelle van Tol
Lelystad
29:03
28:14
88
Didi Roelofs
NOP
29:12
28:41
89
Geeske van Meerveld
Uddel
29:13
28:33
90
Marleen van der Linden
Dronten
29:22
28:55
91
Ellen Walta
Dronten
29:22
28:56
92
Melissa van de Bijl
Leisure World
29:23
28:56
93
Willeke Koning
Leisure World
29:24
28:57
94
Jolanda Smits
Dronten
29:25
28:43
95
Angelien Visser
Dronten
29:25
29:14
96
Mariska van den Berg
Dronten
29:26
29:16
97
Charlotte Goorbergh
's-Gravenhage
29:32
29:11
98
Bertine Lodewijk
Kamperveen
29:38
29:01
99
Marieke Jager
Dronten
29:47
29:43
100
Melissa Ristjouw
Dronten
29:52
29:03
101
Joke van Foeken
Ens
29:52
29:21
102
Shanice Bosboom
Dronten
30:08
29:39
103
Mylou Starrenburg
Lelystad
30:08
29:42
104
Elly Witting
GGD Flevoland
30:09
29:48
105
Caroline van de Bunt
Flevo Delta
30:13
29:53
106
Margret van Loon
MC Groep
30:23
29:36
107
Carla Kok
MC Groep
30:26
29:53
108
Romy Taal
Almere College
30:26
30:06
109
Lieke Geschiere
Dronten
30:30
29:42
110
Suzanne Steenbergen
Dronten
30:31
29:43
111
Jantine Baaijens
Dronten
30:33
30:26
112
Sabine Strauss
AV Zeewolde
30:42
30:27
113
Rian Lenters-Slot
Dronten
30:57
30:30
114
Rosa Duijfjes
Amsterdam
30:57
30:38
115
Sterre Visser
Lelystad
30:57
30:26
116
Michelle Bijlsma
Hoofddorp
31:01
30:44
117
Fardau de Vries
Dronten
31:03
30:30
118
Yvon Geurts
Lelystad
31:03
30:43
119
Sharron eikelboom-Nieman
Leisure World
31:16
30:48
120
Marja Bruijn
Flevo Delta
31:18
31:01
121
Auk Siefers
Kampen
31:19
30:47
122
Sandra Post
Dronten
31:21
30:42
123
Dineke Noort
Dronten
31:22
30:39
124
Liesbeth Scholtus
Dronten
31:23
30:40
125
Marjoka van Doorn
Amsterdam
31:28
31:14
126
Henriëtte Dekker
Dronten
31:28
30:57
127
Tanja Kerpershoek
Spirit Lelystad
31:30
31:03
128
HA Nijveld
Swifterbant
31:31
30:52
129
Lise Duiker
Almere College
31:35
31:12
130
Brenda Mul
MC Groep
31:36
30:56
131
Linda Jansen
MC Groep
31:36
30:56
132
Jessica de Boer
Biddinghuizen
31:38
31:04
133
Bianca Mulder
Dronten
31:38
31:30
134
Astrid Minnaard
Flevo Delta
31:41
30:48
135
Mirthe Buisman
Univé
31:44
31:15
136
Bianca Drogt-Bijker
IJhorst
31:54
31:28
137
Femke Eringa
Groningen
31:55
31:04
138
Els Zeestraten
Dronten
31:57
31:34
139
Magdalena Sulik
Flevo Delta
31:58
31:34
140
Anja Bakker-Vincenten
Dronten
32:06
31:44
141
Chantal Tiggelman
Dronten
32:07
31:19
142
Ellen Verhagen
Lelystad
32:08
31:21
143
Sietske van Veldhuizen
Team Veldhuizen
32:09
31:42
144
Teresa murillo Macias
Almere
32:09
31:39
145
Jara Zwart
Dronten
32:23
32:02
146
Esther van Tol
Lelystad
32:26
31:38
147
Vera Sloot
Dronten
32:29
31:54
148
Marije Roskam
Lelystad
32:29
32:21
149
Doreen Oosterhoff
Dronten
32:30
32:13
150
Danielle Meijer
Leisure World
32:31
31:48
151
Edith de Vries
Swifterbant
32:32
31:47
152
Mariëlle van der Zee
Swifterbant
32:33
31:48
153
Charlotte Smits
Dronten
32:39
31:57
154
Trijnie Beuving
Lelystad
32:41
32:34
155
Joyce Schumacher
Almere College
32:43
31:58
156
Merie Schrijer
Kampen
32:44
32:11
157
Lucy Kuijk
Eelde
32:44
31:59
158
Marijke van Dullemen
Spirit Lelystad
32:46
32:05
159
Trudy Smid
Loopgroep Ketelhaven
32:47
32:08
160
Dayenne Ferwerda
Dronten
32:51
32:31
161
Monique van den Goorbergh
Dronten
32:51
32:31
162
Saskia Veldman
Dronten
32:53
32:14
163
Inge Focke
Spirit Lelystad
32:55
32:06
164
Carla Beertsen
SAV
32:58
32:12
165
Ingrid van Boekel
Dronten
33:00
32:36
166
Marian Siliakus
Flevo Delta
33:02
32:29
167
Greetje Kruize
Swifterbant
33:02
32:26
168
Martine Kruize
Dronten
33:02
32:27
169
Ingeborg van Wijk
Dronten
33:04
32:34
170
Matty Hessels
AV Spirit Lelystad
33:09
32:22
171
Sandra Holtrop
Spirit Lelystad
33:10
32:22
172
Berdina van Silfhout
Flevo Delta
33:10
32:59
173
Sandra Paduch
Lelystad
33:11
32:20
174
Mariska Visser
Dronten
33:15
32:50
175
Tineke Fleurke
Dronten
33:17
32:55
176
Kristin Kappler
Hannover
33:17
32:38
177
Loraine d'Hooghe
Dronten
33:25
33:02
178
Mariël Poppe
Nijverdal
33:33
33:17
179
Melanie Zekveld
Almere College
33:33
33:23
180
Femke Osinga
Dronten
33:39
32:50
181
Lisa Derks
Leisure World
33:40
33:04
182
Marijke Eichelsheim
Dronten
33:42
33:10
183
Mandy Spaans
Dronten
33:42
33:10
184
Charlotte Mulder
Almere College
33:47
33:01
185
Andréa Mol
Kampen
33:49
33:15
186
Esther Vermaat
Biddinghuizen
33:49
33:38
187
Loes Groen
Flevo Delta
33:52
33:36
188
Astrid de Vries
Lelystad
33:55
33:28
189
Annet Beijering
Swifterbant
33:56
33:20
190
Rina Boiten
Dronten
33:59
33:31
191
Hanneke van Velzen
Dronten
33:59
33:05
192
Kirsten van der Toorn
Lelystad
34:08
33:31
193
Mariska de Lange
Deventer
34:10
33:45
194
Mirte Bokma
Team Veldhuizen
34:12
33:45
195
Sanne Naber
Flevo Delta
34:15
33:35
196
Jolien Spaander
Flevo Delta
34:15
33:35
197
Mariska Bosma
Flevo Delta
34:29
34:01
198
Marjolein Neuteboom
Almere College
34:35
33:50
199
Marije Meijerink
Hattem
34:39
34:34
200
Monique Eriks
Dronten
34:42
33:53
201
Cynthia Rochat
Emmeloord
34:45
34:03
202
Anita Kooiker
Isala '96
34:45
34:14
203
Erna vd Vegt
Isala '96
34:46
34:14
204
Christina Weenk
Flevo Delta
34:48
34:23
205
Corina Spaan
Dronten
35:05
34:37
206
Marion van Daele
Flevo Delta
35:13
34:51
207
Helma Keller
Loopgroep Ketelhaven
35:14
34:35
208
Annet van Haaren
Lelystad
35:16
35:01
209
Mandy Rook
Lelystad
35:16
35:01
210
Corke Sanderink
Dronten
35:23
35:01
211
Claire Labberte
Dronten
35:25
34:44
212
Monique Tanghe
Dronten
35:25
34:45
213
Joyce de Jong
Dronten
35:31
35:26
214
Karin Scheibe
Marknesse
35:33
35:27
215
Anita Kooi
Dronten
35:35
34:46
216
Anne-Marie van Veldhuizen
Hoevelaken
35:35
34:47
217
Ypkjen Rameijer
Dronten
35:35
34:43
218
Marjolein Westendorp
Dronten
35:39
35:22
219
Lyanne Loman
Dronten
35:43
35:16
220
Myrna Kleefstra
Dronten
35:47
35:31
221
Jeannette Vos
Lelystad
35:48
34:58
222
Diana Mulder
Lelystad
35:48
34:57
223
Renette Dirven
MTK Krimpen aan den IJssel
35:53
35:28
224
Alida van Meerveld
Flevo Delta
35:54
35:28
225
Willy Knoop
Dronten
35:56
35:52
226
Ingrid Leushuis
Swifterbant
36:17
35:47
227
Jeanet Bronsvoort
Dronten
36:25
35:57
228
Annelies de Vries
Flevo Delta
36:38
36:00
229
Annemieke Keijzer
Flevo Delta
37:03
36:36
230
Jennifer Companjen
Harderwijk
37:35
37:21
231
Bianca Companjen
Harderwijk
37:42
37:29
232
Esmay Knoester
Dronten
37:49
37:26
233
Marjolein Groenveld
Flevo Delta
37:54
37:28
234
Carina Haveman
Nagele
37:55
37:05
235
Marian Lugtenberg
Dronten
38:08
37:35
236
Naemi Dikkeschei
Dronten
38:16
37:34
237
Danette Scheepsma
Dronten
38:26
37:50
238
Jessica den Hoed
Flevo Delta
38:48
38:22
239
Ineke Zeevat
Flevo Delta
38:49
38:22
240
Angelien van der Velden
Swifterbant
39:33
39:01
241
Johanna Degenhart
Swifterbant
41:08
40:24
242
Rebecca Dikkeschei
Dronten
41:16
40:34
243
Ingrid Meijer
Dronten
41:49
41:01
244
Agnes Suurs
Dronten
43:27
43:03
245
Simone Rigter
Swifterbant
43:37
43:09
246
Anoesjka Jager
Dronten
43:39
42:48
247
Tiny Jager
Dronten
43:39
42:48
248
Renate van IJsselmuijden
Lelystad
44:33
43:41
249
Gladys Peeters-Refos
Lelystad
46:48
45:54
250
Zita de Wilde
MC Groep
52:05
51:12
251
Gerlanda Keers
Zwolle
59:45
1:03:14
J1112, (11-12 JR) VSO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Molenkamp
Almere '81
3:15
3:13
2
Jaap Zoon
Flevo Delta
3:30
3:28
3
Julian de Boer
Dronten
3:34
3:32
4
Maarten Wensveen
Almere
3:39
3:38
5
Coen Bloemberg
Flevo Delta
3:49
3:47
6
Mees Wolsing
Dronten
3:53
3:51
7
Brent Vergeer
De Klimboom
3:55
3:53
8
Jorian Reijnders
Flevo Delta
3:56
3:53
9
Niek Lourens
Dronten
4:00
3:58
10
Dylon van Dijk
Dronten
4:03
4:01
11
Thibault Cayez
Denain
4:03
4:02
12
Tygo Romijn
Dronten
4:37
4:33
13
Sam Flietstra
4:38
4:35
14
Matthijs van der Leij
Flevo Delta
5:16
5:13
15
Julian Scholtens
Dronten
5:38
5:35
M1112, (11-12 JR) VSO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evi Falkena
Flevo Delta
3:24
3:22
2
Kim Remijn
Flevo Delta
3:56
3:54
3
Lola Rings
AV Zeewolde
3:59
3:57
4
Sanne de Bruin
Swifterbant
4:06
4:03
5
Vera Kruis
NOP
4:08
4:06
6
Beau van Alfen
Dronten
4:21
4:19
7
Lisa Eillebrecht
De Zevensprong
5:13
5:09
8
Emma van Daalen
Zeewolde
5:15
5:11
9
Nienke Cornelissen
Dronten
6:14
6:10
10
Hedina Schaafsma
De Zonnewijzer
6:15
6:11
J9-10, (9-10 JR) VSO M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
3:41
3:40
2
Seger Wensveen
Almere
3:55
3:53
3
Jayden Scoop
Swifterbant
4:05
4:01
4
Stijn Vogelaar
Dronten
4:05
4:00
5
Koen Markhorst
Het Kompas
4:07
4:04
6
Derrik Oosting
Dronten
4:13
4:11
7
Thiemen Oosting
Dronten
4:18
4:15
8
Sam Geelen
de Klimboom
4:18
4:17
9
Martijn de Vries
Dronten
4:20
4:17
10
Patrick Duiveman
Isala '96
4:22
4:20
11
Jelle de Jong
De Klimboom
4:24
4:23
12
Gijs Geschiere
Dronten
4:28
4:25
13
Jesper Kruis
Emmeloord
4:36
4:32
14
Filip Gussenhoven
Flevo Delta
4:37
4:33
15
Joey Faassen
Flevo Delta
4:40
4:36
16
Bram van Tilburg
Flevo Delta
4:41
4:36
17
Jort Minnaard
Flevo Delta
4:45
4:41
18
Martijn Huurneman
De Zonnewijzer
5:18
5:15
19
Tycho Kik
Dronten
5:19
5:15
20
Thomas van den Brink
De Zevensprong
5:23
5:20
21
Lucas Verweg
De Klimboom
5:35
5:32
M9-10, (9-10 JR) VSO M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabella Talen
Dronten
3:49
3:48
2
Phileine van Dijk
Christiaan Huygens
4:08
4:05
3
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
4:08
4:05
4
Chiara Debije
Almere '81
4:17
4:15
5
Annick Dinger
Dronten
4:18
4:14
6
Tessel Schrijer
De Klimboom
4:21
4:19
7
Natascha van Keulen
Swifterbant
4:23
4:21
8
Linde Houweling
Flevo Delta
4:27
4:22
9
Aster Houweling
De Zonnewijzer
4:28
4:24
10
Norah Doeze Jager
Flevo Delta
4:31
4:26
11
Myrthe Strating
Zevensprong
4:34
4:31
12
Birke Roozendaal
De Klimboom
4:38
4:33
13
Jayda Schouten
Flevo Delta
4:46
4:43
14
Sofia Groenewold
De Zonnewijzer
4:52
4:48
15
Noa Romijn
Dronten
4:53
4:51
16
Esmee Bosma
Biddinghuizen
4:56
4:51
17
Laura Havinga
Dronten
4:57
4:56
18
Lieke van Daalen
Zeewolde
5:23
5:19
19
Iris Cornelissen
Dronten
5:32
5:29
20
Lotte Kuipers
Kampen
5:37
5:34
J7-8, (7-8 JR) VSO MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noud Kanis
Isala '96
3:46
3:44
2
Hugo Wensveen
Almere
3:58
3:56
3
Marijn Kruithof
Flevo Delta
4:05
4:02
4
Tim de Wit
De Klimboom
4:07
4:04
5
Thijs Penning
Dronten
4:15
4:12
6
Niels Boelens
Dronten
4:25
4:23
7
Gijs Bastiaan
Flevo Delta
4:29
4:27
8
Gijs Langendijk
AV Zeewolde
4:29
4:27
9
Daniël Brussaard
De Klimboom
4:31
4:29
10
Kenji Maassen
Dronten
4:33
4:29
11
Finn Vergeer
De Klimboom
4:36
4:33
12
Maurits Frizo
De Klimboom
4:38
4:36
13
Thijs Jasper
Flevo Delta
4:41
4:39
14
Niels van Veldhuizen
Team Veldhuizen
4:41
4:38
15
Jordi Dinger
Dronten
4:49
4:47
16
Stijn van den Belt
KBS de Klimboom
4:50
4:47
17
Giel de Leeuw
Dronten
4:56
4:50
18
Tygo Buiting
De Klimboom
4:57
4:54
19
Germ Brandsma
Flevo Delta
5:05
4:59
20
Mats Verweg
Flevo Delta
5:07
5:04
21
Job van Daalen
Zeewolde
5:07
5:02
22
Noud Verbeek
Lelystad
5:09
5:07
23
Maarten Brussaard
De Klimboom
5:10
5:08
24
Gijs Toetenel
Biddinghuizen
5:11
5:08
25
Sijens Kris
Dronten
5:23
5:19
26
Sven van Woerkom
Dronten
5:28
5:23
27
Ravi Schreuder
Het Zuiderlicht
5:36
5:33
28
Jari Groenewold
De Zonnewijzer
5:36
5:32
29
Elie Houweling
De Zonnewijzer
6:06
6:03
30
Brent van Boekel
Dronten
6:51
6:46
31
Luc Gralike
De Klimboom
6:52
6:47
M7-8, (7-8 JR) VSO MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna van Elst
Flevo Delta
4:21
4:20
2
Tess Geling
Flevo Delta
4:27
4:25
3
Madelief Schoonbeek
Dronten
4:28
4:23
4
Carina Pastoor
AV Zeewolde
4:39
4:36
5
Dianne Doeze Jager
Flevo Delta
4:40
4:36
6
Amber Veldkamp
Cialfo
4:44
4:41
7
Anouk Vogelaar
Dronten
4:48
4:46
8
Romy Tiggelman
De Dukdalf
4:58
4:55
9
Livia van Dijk
Christiaan Huygens
5:03
5:00
10
Lieke van Donkersgoed
Dronten
5:04
5:00
11
Sietske de Jong
De Klimboom
5:04
5:02
12
Noa Berger
Flevo Delta
5:08
5:04
13
Marit de Boer
De Klimboom
5:11
5:05
14
Madelief van Tilburg
De Klimboom
5:24
5:18
15
Amélie van den Tempel
De Klimboom
5:24
5:18
16
Joy Bouwes
Flevo Delta
5:35
5:30
17
Caya-linn Iepsma
survivalgroep Dronten
5:37
5:34
18
Sophie van den Brink
De Zevensprong
5:40
5:34
19
Susanne Schoot Uiterkamp
De Dukdalf
5:45
5:40
20
Eva Croese
Dronten
5:56
5:51
21
Amy Geerts
Dronten
6:02
5:56
22
Sophie Bosma
Biddinghuizen
6:51
6:46
J4-6, (4-6 JR) VSO MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jari Marring
Swifterbant
4:34
4:32
2
Tijn van Tilburg
Flevo Delta
4:55
4:53
3
Bas van den Belt
KBS de Klimboom
5:14
5:08
4
Federico Talen
Dronten
5:18
5:15
5
Xavier Siderius
Dronten
5:20
5:15
6
Djelesto Reuvers
Dronten
6:06
6:03
7
Timon Heuvelmans
Dronten
6:10
6:06
8
Ayden Tomasouw
De Klimboom
6:17
6:12
9
Bram Croese
Dronten
6:19
6:15
10
Floris Frizo
De Klimboom
6:23
6:20
11
Finn Nijenhuis
Dronten
6:26
6:21
12
Mika Groenewold
De Zonnewijzer
6:27
6:24
13
Cas Toetenel
Biddinghuizen
6:50
6:47
14
Tygo Kok
De Zonnewijzer
6:55
6:48
15
Michael Geerts
Dronten
6:56
6:50
16
Pepijn van der Meer
De Dukdalf
7:09
7:00
17
Jens Lindhout
Dronten
7:15
7:11
18
Semm Woltjes
Dronten
7:22
7:15
19
M t Nap
Amersfoort
7:24
7:14
20
Bram Jager
Dronten
8:03
7:55
21
Hugo Jager
Dronten
8:04
7:55
M4-6, (4-6 JR) VSO MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
4:47
4:43
2
Maud Langendijk
AV Zeewolde
5:09
5:07
3
Saar Geling
Dronten
5:10
5:08
4
Arinya Van 't Ende
Isala '96
5:14
5:11
5
Elyza van Zijtveld
De Klimboom
5:18
5:14
6
Wies Brandsma
Dronten
5:32
5:28
7
Loïs Lindhout
Flevo Delta
5:37
5:34
8
Akke Brandsma
Dronten
5:45
5:40
9
Norah Ritzema
DW Loopschool Hattem
5:52
5:48
10
Flore Fijma
De Klimboom
6:15
6:11
11
Mila Snelling Berg
Dronten
6:33
6:23
12
Celèste Rampen
De Klimboom
6:44
6:40
13
Fee Vergeer
De Klimboom
7:06
6:57
14
Elize van Veldhuizen
Team Veldhuizen
7:16
7:08
15
Suzanne Gralike
De Klimboom
7:19
7:15
16
M T Nap
Amersfoort
7:22
7:11
17
Lieva Visser
Dronten
7:23
7:17
18
Anne-syts Pol
Dronten
8:13
8:07
mede mogelijk gemaakt door: VSO Makelaars, PRAXIS en Autoschade Dronten
www.uitslagen.nl
25-12-2017 22:27