Uitslagenlijst 51e Lidocross

Waalwijk - Zondag 17 december 2017

MRECR, MANNEN RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puk van Gool
Attila
8:01
2
Rick Smits
Drunen
10:18
3
Antoine van der Sanden
DAK
18:35
4
Daan Aufenacker
26:38
5
Ben van Brenk
ACW '66
26:55
6
Eric van Vugt
Taxandria Atletiek
36:10
7
Wim van Iersel
Waalwijk
37:42
8
Rinus Luijkx
38:50
9
Cedrik Vos
ACW '66
39:02
10
M van der Ent
ACW '66
39:29
11
Teun Kort
Tilburg
40:29
12
Kees Claasen
Dongen
41:47
13
Hans Bos
's-Hertogenbosch
42:26
14
Kees de Kort
ACW '66
42:29
15
Hans Brouwers
42:55
16
Léon Mahieu
Sprint
42:56
17
Maarten de Cloe
Tilburg
43:17
18
Roland Hermens
Waalwijk
43:24
19
Lars van de Schans
43:38
20
Jan van Rijckevorsel
Made
45:15
21
Geert Keetels
46:28
22
Ramon de Haas
OSS-VOLO
48:53
23
Andrew Schijvens
Kaatsheuvel
49:01
24
Michel van de Ven
Kaatsheuvel
50:31
25
Eric van Dijck
51:05
26
Stephan Elst
's Gravenmoer
52:08
27
Mark van der Wildt
ACW '66
54:54
VRECR, VROUWEN RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje van der Mast
ACW '66
11:51
2
Randy van der Velden
Waspik
28:27
3
Annika Korporaal
ACW '66
33:11
4
Karien Masters
42:09
5
Annemiek van Ommeren
ACW '66
45:15
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph van Houwelingen
Prins Hendrik
30:06
2
Ivo Bijl
Passaat
30:45
3
Robin van Riel
Attila
30:56
4
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
31:06
5
Niek den Exter
Scheldesport
31:42
6
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
32:22
7
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
32:25
8
Marco Keijsers
Scorpio
32:30
9
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
33:33
10
Dirk Evers
Spiridon
33:53
11
Koen Hijman
AV '47
34:00
12
Mike Rasenberg
Attila
34:29
13
Martijn Flipsen
Atledo
34:41
14
Koen Voermans
Scorpio
36:01
15
Michael van Baal
Statina
36:25
16
Thomas Crul
Running Breda
37:17
17
Jeffrey Hazendonk
DAK
39:08
M35, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Hoek
Spiridon
37:00
2
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:03
3
Thijs van Houten
DAK
40:03
4
Patriek Bruurs
Spiridon
44:28
5
Erwin Gulickx
Gloria
45:03
M45, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verwey
DAK
31:51
2
Luc Krotwaar
Eindhoven Atletiek
33:38
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
35:32
4
Koen Joosse
Eindhoven Atletiek
35:48
5
Marc van Gils
Eindhoven Atletiek
36:19
6
Eduard Linnenbank
Attila
36:52
7
Toine van Beckhoven
Attila
37:16
8
Sacklic El Mourahit
Eindhoven Atletiek
37:46
9
Cocky de Brouwer
Achil '87
38:17
10
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:31
11
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
38:48
12
Edwin Kemmeren
Spiridon
39:06
13
Bart van Loon
Attila
39:19
14
Johan Verweij
Achil '87
39:39
15
Arno Hulshof
Sprint
39:54
16
Tony Verschoor
Taxandria Atletiek
40:41
17
Albert de Rooij
Atledo
41:16
18
Gijs Kloek
Sprint
41:31
19
Olivier Stulemeijer
Sprint
41:55
20
Bas Barten
Spiridon
42:11
21
Toine van Gils
Atledo
42:22
22
Sjef Schijven
Spiridon
43:33
23
Kees van Dongen
Sprint
44:04
24
Peter Kramer
Atledo
44:19
25
David Eldred
ACW '66
44:42
26
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
44:56
27
Alex van Krevelen
Atledo
45:48
28
Jan Haverhals
DAK
46:02
29
Walther van Asten
Gloria
46:13
30
Vincent van den Elsen
Taxandria Atletiek
46:28
31
Johan van Wanrooij
Atledo
47:46
32
Hans Lodewijks
Atledo
48:32
33
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
51:37
34
Luuk Stovers
ACW '66
52:13
M55, M55/M60 (7110 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans VanWegen
Spiridon
28:08
2
Arie Visser
Avantri
29:23
3
Johan Flipsen
Atledo
30:25
4
Hens Koreman
Atledo
31:09
5
Herman van Haaren
Achil '87
31:12
6
Johan Jacobs
Atledo
31:13
7
Tsvika Zigelboim
ACW '66
31:48
8
Kees Vermijs
Atledo
31:52
9
Ad Kieboom
Scorpio
32:52
10
Hans Drijvers
Attila
32:55
11
Frans van Gestel
Gloria
33:42
12
Kees Pijnenburg
Atledo
34:22
13
Aad van der Poel
Avantri
34:35
14
Frank van den Akker
Atledo
35:40
15
Luc Billen
Gloria
37:16
16
Bart Bovenberg
Atledo
37:21
17
Frits van der Velden
Atledo
39:27
M65, M55/M60 (7110 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
28:57
2
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
31:48
3
Walter van Gurp
DAK
31:51
4
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
32:14
5
Marlie Snijders
DAK
33:15
6
Ad de Jong
Atledo
33:34
7
Gerard Joosten
ACW '66
34:37
8
Fokke Ypma
Sprint
38:43
9
André Aarts
Scorpio
38:48
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van Velthoven
Cifla
25:33
2
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
27:52
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
29:27
4
Jolien Bruininx
AVR '69
31:25
5
Emy Theunissen
Parcival
31:42
6
Shinouk Wientjens
Spiridon
35:10
7
Veronique van der Hijden
Spiridon
35:48
8
Esmay van de Laar
Attila
36:18
9
Samantha Eldred
ACW '66
37:30
10
Anne Visser
Avantri
39:10
V35, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
27:36
2
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
30:30
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
30:57
4
Lianne Ivens
ACW '66
31:37
5
Karin van Ham
Atledo
39:25
6
Pertra de Jong
Gloria
43:07
V45, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
28:59
2
Marionne Kat
Spiridon
31:22
3
Marie-Louise Smagge
Attila
34:49
4
Petra Rutters
ACW '66
35:19
5
Janet Rietveld-Noomen
Avantri
35:21
6
Jacqueline Stouten
Atledo
37:17
7
Hanny Roksnoer
ACW '66
38:24
8
Karen Eldred
ACW '66
40:12
9
Lidy Swolfs
Gloria
43:12
10
Marianne van der Velden
Atledo
43:39
11
Corry Verschure
ACW '66
43:57
JJUNA, JONGENS A (5040
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
15:39
2
Bram Maas
Tilburg Road Runners
16:00
3
Jaïr van Winkel
Atledo
16:04
4
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:16
5
Juul Knoester
GVAC
16:26
6
Jorg Schellekens
Attila
16:51
7
Hassan Mahamed
Delta Sport
17:33
8
Lars van Aalst
18:34
9
Gijs Knoester
GVAC
18:34
10
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
18:59
MJUNA, MEISJES A (3360
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
12:55
JJUNB, JONGENS B (3360
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Typhoon
10:40
2
Marlon van Zijl
Energie
10:41
3
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
11:17
4
Lars Schellekens
Attila
11:19
5
Jorrit Ivens
ACW '66
11:28
6
Jasper van Laarhoven
Atledo
11:46
7
Ian de Juncker
Attila
11:54
8
Jasper Mol
Sprint
11:58
9
Jason Smits
ACW '66
12:27
10
Ties Knoester
GVAC
13:13
MJUNB, MEISJES B (3360
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
12:34
2
Laura Hanning
Spiridon
13:43
3
Janiek Leijtens
ACW '66
15:13
4
Jeske van de Laar
Attila
15:20
JJUNC, JONGENS C (2370
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Webster
GVAC
8:05
2
Rik Spelthan
Prins Hendrik
8:33
3
Steyn Potuit
Energie
8:40
4
Julius Geleijns
Scorpio
8:49
5
Tygo Naafs
Spiridon
8:56
6
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:58
7
Koen Tilman
Sprint
9:08
8
Joost Winkel
Sprint
9:18
9
Sem van Campen
Sprint
9:20
10
Mark Smolders
Sprint
9:21
11
Ouren Röttjers
DAK
9:34
12
Gijs Fuite
Attila
9:48
13
Milan van Alphen
ACW '66
9:54
14
Timo Timmermans
Gloria
10:02
15
Maurits Kuipers
Sprint
10:03
16
Thymen van Zon
DAK
10:16
17
Pepijn Roels
Sprint
10:18
18
Michon Goddijn
Sprint
10:58
19
Bengt Kramer
Atledo
11:57
MJUNC, MEISJES C (2370
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
8:30
2
Marit Griep
Scorpio
8:51
3
Anne de Jong
Atledo
8:59
4
Bieke Schipperen
Scorpio
9:03
5
Parel van Nieuwkoop
Energie
10:05
6
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
10:43
7
Ine Smits
DAK
10:59
8
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
12:30
9
Hasse Horvers
Tilburg Road Runners
12:40
JJUND, JONGENS D (1680
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
4:59
2
Lans Timmermans
Prins Hendrik
5:30
3
Daan van Dessel
DJA
5:39
4
Max de Kruijf
Prins Hendrik
5:52
5
Koen Diepen
Prins Hendrik
5:56
6
Lennart de Vries
Scorpio
5:57
7
Vigo Maljaars
Scorpio
6:01
8
Vic Struyfs
Gloria
6:02
9
Dyamo Hoek
Sprint
6:04
10
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
6:06
11
Yvar de Jong
Scorpio
6:17
12
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
6:22
13
Rick van Dongen
Scorpio
6:27
14
Roan van Vessem
Scorpio
6:39
15
Pepijn Wijnen
Atledo
6:42
16
Jimmy Marcera
Sprint
6:51
17
Nuno van Berkom
Scorpio
6:52
18
Joran Kant
Scorpio
6:53
19
Kasper Baalmans
Atledo
6:54
20
Jonas Vos
DAK
6:56
21
Olivier van Gelder
Scorpio
6:59
22
Luca Uitenbroek
Scorpio
7:00
23
Mark van de Ven
ACW '66
7:01
24
Michiel Gulickx
Gloria
7:03
25
Casper Derks
Atledo
7:04
26
Matthijs Koek
ACW '66
7:08
27
Giel Huijsmans
Sprint
7:09
28
Stijn Groeneveld
Scorpio
7:10
29
Quinten Bressers
Atledo
7:19
30
Koen van Weerden
DAK
7:28
31
Edwin van der Heijden
DAK
8:16
MJUND, MEISJES D (1680
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Lopersgroep Deurne
5:55
2
Roos de Jong
Atledo
5:59
3
Anouk Boomaerts
DJA
6:05
4
Silkie Graafmans
Spiridon
6:06
5
Anouk Andeweg
Spiridon
6:12
6
Danica Willemen
Atledo
6:14
7
Lila van Nieuwkoop
Energie
6:21
8
Nienke Blom
Sprint
6:27
9
Lotte Griep
Scorpio
6:29
10
Meike van Ravenstein
ACW '66
6:32
11
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
6:54
12
Angel-lynn van Vugt
Sprint
7:03
13
Valerie Bruurmijn
Gloria
7:05
14
Renée Lebbink
Taxandria Atletiek
7:08
15
Vera van den Burg
Spiridon
7:15
16
Jade Pullens
ACW '66
7:19
17
Femke Sprangers
Gloria
7:36
18
Sanne Sprangers
Gloria
8:33
19
Emma Hens
ACW '66
9:35
JPUPA, JONGENS A PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Gils
Energie
4:44
2
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:47
3
Lucas Rutjes
Atledo
4:48
4
Jelle Verschoor
Taxandria Atletiek
4:48
5
Kilan Goddijn
Sprint
5:00
6
Ruben van Geenen
Prins Hendrik
5:06
7
Loek Graafmans
Spiridon
5:11
8
Marco van Gelder
Prins Hendrik
5:12
9
Boris Griep
Scorpio
5:13
10
Lars Bloemers
Sprint
5:16
11
Ewart van Son
Scorpio
5:17
12
Pelle Boinck
Prins Hendrik
5:20
13
Pelle Verschure
ACW '66
5:22
14
Sven Marijnissen
ACW '66
5:23
15
Thijmen Kegler
Sprint
5:24
16
Boris Bastiaans
Sprint
5:25
17
Melle van der Zanden
Prins Hendrik
5:27
18
Tim van de Vinne
ACW '66
5:30
19
Lukas Kok
Sprint
5:33
20
Rick Witlox
ACW '66
5:35
21
Jelle van Laarhoven
ACW '66
5:37
22
Hidde Struik
DAK
5:50
23
Stijn Koek
ACW '66
5:52
24
Jasper Buschman
Spiridon
5:53
25
Ties Mutsaers
Atledo
5:55
26
Mats Alferink
Atledo
5:57
27
Nathan Kant
Scorpio
6:07
28
Cas Keetels
6:09
29
Stan van Gestel
DAK
6:10
30
Wilbert van den Burg
Spiridon
6:14
31
Jelle Kreeft
Spiridon
6:22
32
Jurre Verschure
Atledo
6:41
33
Thijs Nuijten
ACW '66
7:18
MPUPA, MEISJES A PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:56
2
Djayla Hoek
Sprint
4:57
3
Zoë van Gils
Energie
5:01
4
Mirthe van Zon
DAK
5:13
5
Nieke Westerveen
Atledo
5:29
6
Cateau van Gelder
Scorpio
5:32
7
Ziva Devue
Gloria
5:43
8
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
5:45
9
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:46
10
Heleen de Bie
Atledo
5:49
11
Renée Kramer
Atledo
6:31
12
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
6:35
JPUPB, JONGENS B PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:00
2
Ramon Vaandrager
Energie
5:01
3
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:04
4
Valencio Horvers
Tilburg Road Runners
5:15
5
Finn Hoek
Scorpio
5:37
6
Jens van Tetering
Scorpio
5:48
7
Pim Ligtvoet
ACW '66
5:51
8
Merijn van Dongen
Scorpio
5:54
9
Fenn Oerlemans
Atledo
6:13
10
Koen van Gestel
DAK
6:32
11
Lukas Kegler
Sprint
6:32
12
Gijs Theeuwen
ACW '66
6:48
13
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
7:01
MPUPB, MEISJES B PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
5:40
2
Lore Proost
Gloria
5:42
3
Anne Bos
Scorpio
5:55
4
Anouk Rutjes
Atledo
5:56
5
Lotte Simon
ACW '66
6:16
JPUPC, JONGENS C PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
5:12
2
Daimy van Beek
Fortuna
5:18
3
David Kok
Sprint
5:26
4
Stan Struyfs
Gloria
5:28
5
Rens Gulickx
Gloria
5:41
6
Beau Janssens
Atledo
5:49
7
Siebe van der Lee
Atledo
5:51
8
Daan van der Wildt
ACW '66
5:56
9
Sem van Ravestijn
DAK
6:02
10
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
6:02
11
Luuk van Gestel
DAK
6:08
12
Riemer van Son
Scorpio
6:12
13
Ramon Derks
Atledo
6:35
14
Ferre Florijn
Scorpio
6:59
15
Jasper Broeders
Atledo
7:51
16
Jort Griep
Scorpio
7:52
17
Rembrandt Noordanus
Atledo
12:40
MPUPC, MEISJES C PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
5:59
2
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
6:04
3
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
6:36
4
Renske Jansen
ACW '66
6:47
5
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
6:57
6
Fleur Claessen
ACW '66
7:00
7
Lies Hoffmann
ACW '66
7:08
JPUPM, JONGENS MINIPUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lander Jansens
Gloria
6:00
2
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
6:07
3
Siem van Tetering
Scorpio
7:19
MPUPM, MEISJES MINIPUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
7:05
2
Femke Broeders
Atledo
8:01
VB, VB-ATLETEN (950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:25
2
Tjalle Vink
ACW '66
4:55
3
Tobias de Jager
ACW '66
5:03
4
Rick Standaert
ACW '66
5:13
5
Femke Bongers
Sprint
6:04
6
Sander Graumans
Sprint
6:05
7
Lotte Verhoeven
ACW '66
6:15
8
Lieke Sweep
Sprint
6:44
9
Hans van den Broek
ACW '66
6:59
10
Minke Geraerts
Sprint
8:10
E-P-C, ESTAFETTE PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo in de Gloria
Atledo
12:48
2
Top Dak
Vlijmen
13:26
3
Atledo 1
Atledo
14:16
E-P-A, ESTAFETTE PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
CrossToPHers Pup-A
Velddriel
10:51
2
ACW estafette JPA
Kaatsheuvel
11:22
3
Atledo vooruit
Atledo
11:56
4
DAK Toppers
Vlijmen
12:04
5
Girlpower A
Vlijmen
12:34
E-J-D, ESTAFETTE JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ToPHers junioren
's-Hertogenbosch
9:52
2
Blauwe Bende
Atledo
11:01
3
DAK jun D
Drunen
11:46
www.uitslagen.nl
19-12-2017 20:24