Uitslagenlijst Snertloop AV Lycurgus

Assendelft - Zondag 17 december 2017

MAN, 1,5 KM JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jack de Heij
Assendelft
6:28
2
Bam Papavoine
Krommenie
6:40
3
Ivar Kalf
Assendelft
6:41
4
Jeepe Daas
Wormer
6:52
5
Dex Kay
Assendelft
7:00
6
Matz de Heij
Assendelft
7:09
7
Kyan Swart
Assendelft
7:41
8
Jens Offenberg
Assenelft
7:46
9
Simon Huismans
Assendelft
8:10
10
Storm Rietdijk
Westzaan
8:20
11
Jim Kreeft
Assendelft
8:31
12
Maaik van Nunen
Assendelft
8:35
13
Dante Langbroek
Assendelft
8:36
14
Jordy Bottelier
Assendelft
8:40
15
Luuc Pijl
Assendelft
8:47
16
Finn de Bruin
Wormerveer
9:52
17
Mitchel Huizenga
Wormerveer
9:55
18
Casper Luijting
Assendelft
10:19
19
Tijn Berkhout
Haarlem
10:35
VROUW, 1,5 KM JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Britt Molenaar
Assendelft
6:18
2
Fenna van Wijk
Krommenie
6:30
3
Lenneke Pettinga
Akersloot
6:41
4
Jasmin Stam
Krommenie
7:15
5
Florine Renooij
Assendelft
7:16
6
Aya el Gazouali
Krommenie
7:39
7
Mila de Bruin
Wormerveer
8:00
8
Kris Jonker
Amsterdam
8:16
9
Veerle van Duivenvoorde
Uitgeest
8:36
10
Nota van Boekel
Wormerveer
8:42
11
Anne Pijl
Assendelft
10:24
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Daaf Plomp
Warmenhuizen
18:53
2
Kees Vrolijk
Heemskerk
18:55
3
Twan Deumers
Assendelft
19:15
4
Levi van Diest
Assendelft
20:10
5
Mitch Kolkman
Haarlem
20:20
6
Kay Beudeker
Krommenie
20:30
7
Mark Hooft
Wormerveer
21:35
8
Thomas Hoogerbrugge
Wormerveer
21:56
9
Finn Castricum
Assendelft
22:14
10
Jan Voorberg
Wormer
23:50
11
Hein Korte
Heemskerk
24:48
12
Jan van Zalinge
Middelie
25:12
13
Timo Huisman
Alkmaar
27:13
14
Rene de Groot
Wormerveer
27:38
15
Peter Velthuis
Almere
27:54
16
Thijs Schavemaker
Wormer
27:57
17
Wim van der Lelie
Hijken
28:52
18
Jerry de Jong
Wormerveer
30:12
19
Jeroen Glebbeek
Wormerveer
30:23
20
Maurice Bottelier
Assendelft
30:33
21
Lars van t Veer
Krommenie
31:33
22
Ton van t Veer
Krommenie
31:44
23
Gerard Stoeltjes
Assendelft
31:50
24
Erwin Mulder
Assendelft
33:14
25
Martin Kruijff
Assendelft
34:54
26
Henk Hollemans
Assendelft
35:04
27
Adriaan Nagel
Koog a.d. Zaan
35:15
28
Jos Schouten
Zaandam
35:15
29
Leon Hermans
Zaandam
36:00
30
Rene van der Pal
Wormer
39:30
31
Jan Schaak
Krommenie
41:13
32
Steven Schurink
Krommenie
55:32
33
Bennie Jansen
Krommenie
55:32
34
Cees Porck
Krommenie
59:11
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Kim Groeneveld
St Pancras
20:29
2
Fleur van Leeuwen
Zaandam
25:21
3
Raven Rietdijk
Westzaan
27:10
4
Emilie Huisman
Alkmaar
27:13
5
Elsabeth van Boekel
Wormerveer
28:07
6
Erzsi Diehl
Wormerveer
28:31
7
Lisa Butter
Wormer
28:31
8
Tessa Leungen
West Knollendam
28:37
9
Michelle Daas
Krommenie
29:09
10
Hetty de Jong
Wormerveer
30:12
11
Elly Koopman
Assendelft
30:57
12
Miriam Roodzand
Assendelft
31:02
13
Gitta Bleeker
Assendelft
31:04
14
Nancy Kok
Krommenie
31:25
15
Simone van Nunen
Assendelft
31:33
16
Monique Stelling
Krommenie
31:33
17
Yvonne Troost
Krommenie
31:33
18
Laura Doornink
Krommenie
31:52
19
Meike Groot
Alkmaar
32:31
20
Krista Koopmans
32:39
21
Marieke Offenberg
Assendelft
32:40
22
Mieke van der Hoorn
Assendelft
32:55
23
Irene Rietkerk
Monnickendam
33:24
24
Cindy Lodewijks
Ilpendam
33:26
25
Annemarie van der Werf
Assendelft
33:53
26
Anita Timmers Kok
Assendelft
34:14
27
Idelma Rocha
Assendelft
34:54
28
Marjon van Slooten
Assendelft
35:12
29
Ingrid Nagel
Koog a.d. Zaan
35:15
30
Bianca de Boer
Wormerveer
36:07
31
Simone Zunneberg
Assendelft
36:07
32
Flora Rhijnsburger
Assendelft
37:35
33
Petra Bastiaans
Assendelft
37:37
34
Cindy Annes
Assendelft
37:44
35
Suzanne Froger
Krommenie
38:42
36
Marjolein de Heer
Zaandam
39:41
37
Maureen de Vries
Wormerveer
43:25
38
Miriam Hooft
43:25
39
Birgitta Zwart Jonkman
Krommenie
43:49
40
Gabi Baumeister
Krommenie
58:25
41
Jose Zoon
Krommenie
58:25
42
Marjanke Bruintjes
Krommenie
58:25
43
Cindy Winter
Assendelft
58:25
44
Marie France Walravens
Assendelft
58:29
45
Sandra Jak
Krommenie
59:11
46
Marri Hollemans
Assendelft
59:11
47
Kelly Arens
Assendelft
1:00:58
48
Ellen Mellema
Heemskerk
1:00:58
49
Angelica Kiel
Krommenie
1:02:07
MAN, 10,5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Joey Plat
Volendam
37:35
2
Tyas Visser
Purmerendd
38:00
3
Thijs Mossel
Edam
38:06
4
Paul de Wit
Amsterdam
39:38
5
Bart Mangnus
Koog a.d. Zaan
39:49
6
Menno Groeneveld
Amsterdam
40:02
7
Simon Kroon
Volendam
40:05
8
Jeroen Lautenschutz
Volendam
40:21
9
Rindert Procee
Assendelft
40:29
10
Dirk Klaassen
Heemskerk
40:43
11
Casper van de Kamp
Monnickendam
43:11
12
Harry Sier
Volendam
43:34
13
Jeroen Filarski
Woerden
43:39
14
Jaap Schilder de Bok
Volendam
44:34
15
Marcel Vredenburg
Koog aan de Zaan
45:00
16
Rob van Heerden
Zaandam
45:04
17
Robin Kras
Volendam
45:07
18
Bram Sluijter
Bergschenhoek
45:29
19
Frans Kroes
St Maarten
45:39
20
Huub Bonte
Monnickendam
45:52
21
Thomas van Ammers
Assendelft
46:49
22
Rob Sluijter
Uitgeest
47:11
23
Robin van Boekel
Wormerveer
47:15
24
Arno van Ballegooij
Volendam
47:37
25
Evert Smit
Volendam
47:51
26
Robert Omtzigt
Amsterdam
47:54
27
Tom Mossel
Volendam
48:11
28
Frank van der Kant
Bovenkarspel
48:17
29
Jan Jonk
Volendam
48:20
30
Tames Rietdijk
Westzaan
48:43
31
Jan Nieuweboer
Volendam
48:46
32
Lody Peeters
Monnickendam
48:50
33
Peter Nuyens
Volendam
49:03
34
Ed Steur
Volendam
49:08
35
Marco Schouten
Assendelft
49:16
36
Nico Kras
Volendam
49:20
37
Eric Hartog
Edam
49:34
38
Erik Bond
Volendam
49:57
39
Louis Lautenschutz
Volendam
50:35
40
Johan Steur
Volendam
50:35
41
Rene Huisman
Beverwijk
51:05
42
Ruud Beerling
Zaandijk
51:40
43
Bert van der Weide
Wormer
51:50
44
Cees Haan
Edam
51:53
45
Jack tol
Volendam
52:22
46
Marco van Herp
Krommenie
52:55
47
Adri Doodewaard
De Bilt
53:19
48
P. v.d. Laar
Zaandam
53:20
49
Iwan Lautenschutz
53:26
50
Eric Wolfswinkel
Ilpendam
53:30
51
Jose Adri
53:34
52
Wouter Allan
Noordbeemster
54:19
53
Eric Stamkot
Monnickendam
54:23
54
Sander Nielen
Krommenie
54:25
55
Jaques Roodenburg
Oosthuizen
54:51
56
Cees Groot
Edam
55:00
57
Robert Kramer
Assendelft
55:03
58
Herman van der Sluijs
Monnickendam
55:16
59
Dirk Ton
Wormer
55:18
60
Theo Mossel
Edam
55:26
61
Dick Tuijp
Volendam
55:26
62
Bauke van der Hem
Castricum
55:26
63
Frank van Ammers
Koog a.d. Zaan
55:35
64
Bart Doornekamp
Heemskerk
55:54
65
Melchert Kok
Krommenie
56:03
66
Arno Waaijer
Uithoorn
56:17
67
Rikus Beemster
Monnickendam
56:20
68
Wilco van Garderen
Krommenie
56:47
69
Marco de Weger
Krommenie
57:20
70
Ruud Beumer
Wormer
57:40
71
Willem Blom
Purmerend
58:16
72
Alex v.d. Putten
Assendelft
58:20
73
Willem Jonk
Volendam
58:24
74
Maarten Jimmink
Krommenie
58:29
75
Henky Overeem
Volendam
58:36
76
Fred Sinselmeijer
Edam
59:10
77
Marco Bossema
Alkmaar
59:15
78
Frans Timmers
Assendelft
59:29
79
Paul Jong
Wervershoof
59:32
80
Rob Hooft
Wormerveer
1:00:17
81
Martin Pool
Oosthuizen
1:00:32
82
Klaas Lakeman
Heemskerk
1:01:05
83
John Krijt
Uitgeest
1:02:21
84
Paul Kramer
Krommenie
1:02:21
85
Peter Robert
Warmenhuizen
1:02:33
86
Peter Bond
Volendam
1:03:20
87
Hugo Schoutenn
Assendelft
1:04:39
88
H. Planje
Alkmaar
1:04:55
89
Flip van der Hulst
Krommenie
1:05:53
90
Henk Kerssens
Assendelft
1:07:15
91
Rik Siegers
Assendelft
1:07:39
92
Martin Wezel
Koog a.d. Zaan
1:08:05
93
Jan Jonk
Volendam
1:08:35
94
Rob Groot
Zaandam
1:21:44
95
Joop Keetman
Zaandam
1:27:12
VROUW, 10,5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Annelotte Janse
Amsterdam
45:33
2
Sandra Butter
Edam
47:44
3
Melanie Lautenschutz
Volendam
48:20
4
Angelique Kroon
Volendam
48:24
5
Margriet Sta van Uitert
Edam
48:26
6
Mireille Smit
Zaandam
48:50
7
Willeke Kwakman
49:42
8
Hilly Jonk
Volendam
50:04
9
Linda Bosch Lievendag
Monnickendam
50:29
10
Alie Zwarthoed
Volendam
50:30
11
Mariska Bond
Volendam
50:33
12
Yvonne Bond
Volendam
50:40
13
Sonja van der Poel
Zaandam
51:48
14
Sanne Velzeboer
Beverwijk
52:14
15
Cathelijne Thomas
Beverwijk
52:21
16
Elsa Lautenschutz
52:22
17
Josha Heijenk
Monnickendam
52:42
18
Carina Mossel
Volendam
53:12
19
Debby de Vries
Oudeslui
53:38
20
Ellen Molenaar
Volendam
54:23
21
Ineke van Boesschoten
Edam
54:34
22
Lydia Brouwer
Monnickendam
55:11
23
Marga Tol
Volendam
56:14
24
Aty Duin
Purmerend
58:22
25
Susanne Grootes
Krommenie
58:58
26
Jobien Honders
Alkmaar
59:06
27
Danielle Burger
Volendam
59:25
28
Lia Brakenhoff
Assendelft
1:00:55
29
Nel de Goede
Uitgeest
1:01:08
30
Mieke Heijne
Assendelft
1:01:36
31
Ellen Klooster
Assendelft
1:01:36
32
Marjanne de Keijser
Assendelft
1:01:36
33
Jose Brantjes
Krommenie
1:01:36
34
Alice Mak
Wormer
1:01:36
35
Tini Zwarthoed
Edam
1:01:51
36
Perucha van Walstijn
Beverwijk
1:01:52
37
Norgard Papke
Dusseldorf
1:01:58
38
Marije Klein
Uitgeest
1:02:13
39
Karin Braas
Uitgeest
1:02:15
40
Martine Croone
Assendelft
1:02:17
41
Anke Bergkamp
Assendelft
1:02:35
42
Marjolijn Noom
Uitgeest
1:02:35
43
Simone de Vries
1:02:36
44
Petra van der Sluijs
Monnickendam
1:03:31
45
E. Cornet
Alkmaar
1:04:21
46
Ilonka de Bruin
Assendelft
1:04:39
47
Flos Beumer
Wormer
1:04:57
48
Steffy Roodenburg
Oosthuizen
1:04:59
49
Ellen van Hoorn
Krommenie
1:05:53
50
Shelly Kramer
Monnickendam
1:06:10
51
Miriam Al
West Knollendam
1:07:15
52
Marthe Wijders
Velserbroek
1:07:18
53
Marga Tuijp
Volendam
1:07:58
54
Nelly Krijt
Uitgeest
1:12:50
55
Xandra Biersteker
Assendelft
1:16:37
MAN, 16,1 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maaikel Koenis
Beverwijk
59:16
2
Rowdy Liesker
Beverwijk
1:11:53
3
Ad Honders
Alkmaar
1:12:38
4
Dave Molenaar
Heemskerk
1:13:05
5
Marcel van der Zwart
Beverwijk
1:13:06
6
Dirk Goldebeld
Wormer
1:14:21
7
Martijn Stengewis
Purmerend
1:15:56
8
Ron Cadenau
Zaandam
1:16:10
9
Arjan van Diepen
Wijdewormer
1:16:10
10
Nico Dondergoor
Amsterdam
1:18:03
11
Danny Beentjes
Assendelft
1:18:08
12
Barry de Bruin
Wormerveer
1:18:08
13
Rinke van Sante
Assendelft
1:18:18
14
Martijn van Geemen
Monnickendam
1:18:25
15
Aaldrik Koops
Zaandam
1:18:46
16
Sander Dreier
Krommenie
1:18:53
17
Eric van Weerden
Zaandaam
1:19:22
18
Johan Schuurman
Alkmaar
1:19:22
19
Arjan de Jong
Krommenie
1:19:44
20
Henny Buijing
Meidrecht
1:20:24
21
Johan van de Grift
Assendelft
1:21:15
22
Pieter Dijkman
Markenbinnen
1:21:18
23
Gert-Jan de Jong
Volendam
1:22:07
24
Peter Akerboom
Uitgeest
1:23:25
25
Coen Lieuwen
Krommenie
1:23:37
26
Jeroen Dekker
Castricum
1:23:59
27
Michael Wild
Dusseldorf
1:24:07
28
Albert van Trigt
Hillegom
1:24:48
29
Dirk Exalto
Blokker
1:26:43
30
Mike Wubbels
Alkmaar
1:27:18
31
Peter Kroon
Amsterdam
1:28:00
32
Lesley Pengel
Amsterdam
1:28:35
33
Michiel van den Heuvel
Koog aan de Zaan
1:29:40
34
Kees Al
West Knollendam
1:29:41
35
Guido Hoogeveen
Limmen
1:30:05
36
Eric Otter
Assendelft
1:30:09
37
Frans Helderman
Wormer
1:30:44
38
Martijn van Tienen
Assendelft
1:30:47
39
Sjaak Noom
Uitgeest
1:31:00
40
Jeroen Steegeling
Papekop
1:32:45
41
Rob Barnhoorn
Noordwijk
1:33:20
42
Jos Mascini
1:34:55
43
Vincent Snijders
Assendelft
1:35:50
44
Sander van Hattum
Assendelft
1:36:10
45
Joop Broekhof
Noordwijkerhout
1:36:25
46
Ton van der Meij
Assendelft
1:37:24
47
Silvio Maula
Assendelft
1:46:26
VROUW, 16,1 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lisette Thomas
Heemskerk
1:15:02
2
Jolinda Lute
Egmond binnen
1:15:51
3
Femke Kaptein
Beverwijk
1:16:27
4
Minneke Kuin
Landsmeer
1:18:53
5
Ineke Luppers
Purmerend
1:19:04
6
Mireille Bank
Assendelft
1:30:06
7
Barbara Krijt
Assendelft
1:30:07
8
Julia Spaan
Wormer
1:30:44
9
Annemiek Westra
Heemskerk
1:30:47
10
Ageeth Klaassen
Heemskerk
1:30:55
11
Ria van Weezep
Lelystad
1:31:42
12
Hilde Luyt
Krommenie
1:32:13
13
Nicolette Steegeling
Papekop
1:32:17
14
Lotte Damen
Egmond aan Zee
1:34:12
15
Anne Fleur Gahler
Amsterdam
1:35:10
MAN, 21,1 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Gerard van den Berg
Akersloot
1:17:52
2
Frank van der Sluis
Assendelft
1:21:43
3
Jarrel Cotterink
Krommenie
1:25:23
4
Edwin Deumers
Assendelft
1:25:26
5
Erwin de Graaf
Assendelft
1:29:11
6
Koen van der Graaf
Limmen
1:31:48
7
Bert Wilbrink
Assendelft
1:33:13
8
Kareem Ashri
Zaandam
1:34:40
9
Henk van Diest
Assendelft
1:34:46
10
Hendrik Holkamp
Krommenie
1:35:44
11
Wally Tas
Amsterdam
1:35:48
12
Vincent Bonninga
IJmuiden
1:36:00
13
Hans Pijl
Assendelft
1:37:53
14
Kees Oostweegel
Zaandam
1:37:53
15
Ton Spaan
Assendelft
1:38:37
16
Lourens Koopman
Assendelft
1:38:43
17
Dick van Rijn
Amsterdam
1:39:52
18
Raymond Jacobs
Krommenie
1:42:40
19
Arthur Elfrink
Amsterdam
1:43:54
20
Hans van Lennep
Amsterdam
1:43:58
21
Hans van Urk
Oostzaan
1:44:13
22
Raymond de Heij
Assendelft
1:45:27
23
Ronald Schur
Assendelft
1:46:10
24
Rob Emmerig
Assendelft
1:47:54
25
Joost Cornet
Krommenie
1:48:14
26
Rick de Boer
Assendelft
1:48:30
27
Marc van Dalen
Amsterdam
1:48:34
28
Mark Phlippean
Zaandam
1:48:52
29
Terence van Buurern
Amstelveen
1:49:19
30
Bram Schoon
Heiloo
1:51:05
31
Albert Roos
Assendelft
1:51:15
32
Harry Fisscher
Limmen
1:51:28
33
Lennart Maij
Koog aan de Zaan
1:52:28
34
Onno Wansink
Sint Pancras
1:52:32
35
Bert Louissen
Alkmaar
1:52:45
36
Bobby Jacobs
Amsterdam
1:58:05
37
Han Oortwijn
Amsterdam
1:58:52
38
Harry Plompen
Krommenie
1:59:32
39
Charles de Grefye
Purmerend
2:00:15
40
Theo Grabijn
Amstelveen
2:00:32
41
Olaf Glorie
Egmond aan de Hoef
2:01:27
42
Cor Grabijn
Westzaan
2:03:20
43
Boudewijn Niels
Amsterdam
2:03:32
44
Peter Out
Beverwijk
2:10:28
45
Bas de Haan
Amsterdam
2:16:22
VROUW, 21,1 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lizzy Verdonk
Egmond aan Zee
1:36:12
2
Anniek Hopman
Egmond aan Zee
1:46:34
3
Tessa Dekker
Amsterdam
1:50:50
4
Laura de Kam
IJmuiden
1:51:30
5
Annet Hartnack
Krommenie
1:53:48
6
Christine Deumers
Assendelft
1:53:48
7
Madelon Dekker
Amsterdam
1:56:56
8
Annette Doing
Alkmaar
1:57:10
9
Leonie de Rooij
Amsterdam
2:00:32
10
Angelique Leek
Uitgeest
2:05:57
Uitslagen oo AV Lycurgus en op uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
24-12-2017 18:43