Uitslagenlijst Crosscompetitie voorronde Zuid

Amersfoort - Zaterdag 16 december 2017

JA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brian Versluis
Atverni
14:37
2
Leon Huiszoon
Triathlon
14:56
3
Chaske van Rijnsoever
Hellas
15:06
4
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
15:13
5
Reinder Prince
Triathlon
15:15
6
Lucas Stolk
Pijnenburg
16:54
7
Stefan Zondervan
Triathlon
17:14
8
Sybren Kiewiet
Hellas
17:15
9
Jasper Martens
BAV
17:43
10
Kjeld Storm
Pijnenburg
18:41
11
Jochem de Kruijff
Clytoneus
18:44
12
Enno Braaksma
Pijnenburg
18:50
13
Yannick Tourne
Triathlon
19:09
JB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Timmerman
Clytoneus
14:47
2
Pablo Velt
Atverni
14:53
3
Viggo Parol
Triathlon
15:11
4
Yordi Druijff
Triathlon
15:26
5
Daniël Vink
U-Track
16:23
6
Stef Ploeg
Pijnenburg
16:32
7
Daan Kothman
Altis
16:57
8
Lennert Oosterbaan
Altis
16:58
9
Faas van der Ven
Triathlon
17:15
10
Rens Versnel
Altis
17:45
11
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
17:56
12
Wessel Terpstra
BAV
18:34
13
Niels Bakker
Altis
18:37
14
Joris Luczak
BAV
18:51
15
Olivier Voschezang
Atverni
19:18
16
Remco Martens
BAV
19:45
17
Ivo van der Harst
Altis
20:20
18
Tristan de Bree
Atverni
20:21
19
Sander Verbeek
Clytoneus
20:43
20
Floran Groot
BAV
21:29
21
Marc de Hoogh
Spirit Lelystad
30:51
MA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
9:44
2
Madelief Kok
Triathlon
10:11
3
Ynte Biemans
Atverni
10:13
4
Rosa Hulsman
Triathlon
11:20
5
Femke Brouwer
Phoenix
12:12
6
Tabitha Bruin
Hellas
12:38
MB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Geytenbeek
U-Track
10:57
2
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
11:13
3
Simone Zweers
Pijnenburg
11:56
4
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
11:58
5
Nadine de Vries
Clytoneus
11:59
6
Sabien Hilhorst
BAV
11:59
7
Gabriela Riebeek
Almere '81
12:00
8
Nathalie Leushuis
Triathlon
12:04
9
Noor Schepers
Altis
12:17
10
Maaike Heida
Clytoneus
12:58
11
Sterre de Vries
Hellas
13:08
12
Kirsten Medema
Altis
13:27
13
Evelijn van Hilten
Clytoneus
13:51
14
Fleur Bakker Schut
Triathlon
15:26
JC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Hoogendoorn
U-Track
11:18
2
Max van Liempdt
Almere '81
11:48
3
Tim de Wild
Hellas
11:50
4
Jarik van de Mast
Altis
12:03
5
Stijn Verheij
U-Track
12:03
6
Lennert Berentsen
Altis
12:32
7
Djimon de Groot
Almere '81
12:36
8
Maël Plasschaert
Almere '81
12:39
9
Ralph-Karsten van der Vli
Pijnenburg
12:42
10
Sven Druijff
Triathlon
12:45
11
Anton van Triest
Clytoneus
12:46
12
Sem van Dijk
U-Track
12:49
13
Mark Hollestelle
Triathlon
12:52
14
Dat de Kiefte
Phoenix
13:10
15
Jelle Swaanen
Altis
13:27
16
Gies Oude Brunink
Fit
13:31
17
Tycho Vink
Altis
13:33
18
William Knol
Hellas
13:36
19
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
13:39
20
Iker Bruggink
Phoenix
13:42
21
Eric Glas
Spirit Lelystad
13:45
22
Erik Cana
Spirit Lelystad
13:46
23
Luuk van Eden
Spirit Lelystad
13:52
24
Jonah Broer
Triathlon
13:52
25
Pim Zeeman
Hellas
13:53
26
Arthur Peek
Triathlon
13:53
27
Justin Lagadeau
Altis
13:54
28
Oscar Meijer
Altis
14:09
29
Luc Nederpel
Atverni
14:09
30
Jorg Bomas
Altis
14:09
31
Jonas Kole
Altis
14:14
32
Mats Roskamp
BAV
14:15
33
Chiel Meijer
AV Zeewolde
14:39
34
Thomas Schols
Atverni
14:42
35
Bo Wierts
BAV
14:42
36
Redouan Ghoumid
Altis
14:45
37
Jort Mol Lous
BAV
14:50
38
Hidde Woldendorp
Atverni
14:52
39
Robin Jovicic
Altis
14:53
40
Joppe Bakker
Clytoneus
14:54
41
Antonie Killestijn
Clytoneus
14:56
42
Mark Mekenkamp
Hellas
15:09
43
Sem Kleijne
Fit
15:11
44
Kars van Reeuwijk
Fit
15:11
45
Rens van Rhijn
BAV
15:17
46
Koen Bijlsma
Altis
15:29
47
Floris van Schagen
Triathlon
15:33
48
Luca Lambooy
Triathlon
15:47
49
Tijmen Hoogendoorn
BAV
15:48
50
Ties van Bakel
Triathlon
15:56
51
Kevin Weerdenburg
Altis
15:59
52
Tiziano de Kruijf
Altis
16:00
53
Taran van Ess
Altis
16:01
54
Jesse van der Veen
Triathlon
16:06
55
Bart Huizinga
Altis
16:06
56
Ivo Straten
Hellas
16:07
57
Koen Overbeek
Altis
16:11
58
Jeroen Visser
Atverni
16:14
59
Sverre Meesters
Altis
16:15
60
Abel Remkes
Altis
16:16
61
Gijs Broere
Triathlon
16:27
62
Hugo van Westerneng
Triathlon
16:31
63
Joscha Giesen
BAV
16:52
MC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamar Veltman
Almere '81
8:31
2
Nynke Streppel
Fit
8:48
3
Britt Jager
Altis
9:09
4
Puk Poulijn
Altis
9:10
5
Rixt Vos
Clytoneus
9:16
6
Lois Kok
Altis
9:16
7
Marlot Groeneweg
Altis
9:25
8
Norah van Kippersluis
Pijnenburg
9:26
9
Meike Stoter
Triathlon
9:32
10
Stella Versteegen
Altis
9:36
11
Janneke van Hofslot
Triathlon
9:36
12
Aniek Kothman
Altis
9:37
13
Sarah van Tuijl
Almere '81
9:38
14
Eva van Ieperen
Pijnenburg
9:50
15
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
10:05
16
Pien Kempe
Altis
10:06
17
Christine de Waal
Hellas
10:07
18
Myrthe Vernooij
Altis
10:07
19
Marloes Bosman
Hellas
10:08
20
Myrthe Martens
Altis
10:14
21
Maartje de Gruijl
Hellas
10:18
22
Marit Jansons
Triathlon
10:23
23
Jitske van Helden
Triathlon
10:25
24
Debora Delhez
Altis
10:32
25
Lena Broere
Triathlon
10:40
26
Jolijn Stemerdink
Triathlon
10:43
27
Hanna Latour
Triathlon
10:44
28
Julia Borst
Fit
10:47
29
Hannah Garritsen
Clytoneus
10:51
30
Noa Harteman
AV Zeewolde
10:57
31
Marit Kort
Pijnenburg
11:06
32
Nicoline van Vught
Altis
11:08
33
Isabel Kerstholt
Altis
11:15
34
Marit van Gageldonk
Altis
11:16
35
Faith van Dam
Spirit Lelystad
11:18
36
Robin van der Have
Altis
11:20
37
Floor Spaan
Pijnenburg
11:30
38
Elle Meijer
Almere '81
11:31
39
Chaja Plochg
Triathlon
11:32
40
Myrthe van den Tweel
AV Nijkerk
11:34
41
Kaixin Tensen
Triathlon
11:41
42
Esther Moerland
AV Zeewolde
11:44
43
Liese Thijssen
Altis
11:56
44
Lieke Koene
Altis
11:58
45
Lisa van Vreeswijk
Altis
12:10
46
Dagmar Schepers
Altis
12:12
47
Eva Schrooten
Altis
12:13
48
Fay Jonkers
Hellas
12:26
49
Noa Wijnberg
Triathlon
12:27
50
Ynske van de Poll
Altis
12:35
51
Faye Greve
Hellas
12:41
JD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meije Bosma
Hellas
8:00
2
Lars Molenkamp
Almere '81
8:05
3
Senna Kampinga
AV Zeewolde
8:31
4
Luciano van den Heuvel
Almere '81
8:31
5
Finn van der Maas
Fit
8:47
6
Bo Schraven
Almere '81
8:47
7
Jip van der Kieft
Altis
8:56
8
Joost Berkhof
Triathlon
9:02
9
Olaf Rijnboutt
Phoenix
9:03
10
Marijn van der Harst
Altis
9:07
11
Robin Melamed
Fit
9:10
12
Yannick Faerber
U-Track
9:13
13
Nathan Houwaard
Triathlon
9:13
14
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
9:13
15
Mats Medema
Altis
9:14
16
Yuri Stolk
Pijnenburg
9:15
17
Martijn Schoemaker
AV Zeewolde
9:20
18
Sam van Burgsteden
Triathlon
9:24
19
Arvid Jansons
Triathlon
9:29
20
Koen van Eden
Spirit Lelystad
9:34
21
Esli Kluijver
Spirit Lelystad
9:36
22
Tobias Wijngaarden
Altis
9:37
23
Jorn Heijmeskamp
Altis
9:45
24
Marcello van den Heuvel
Almere '81
9:46
25
Jesse van de Beek
BAV
9:46
26
Tobias Favier
Altis
9:48
27
Bas Noordhoek
Atverni
9:49
28
Simon Lodewijk
AV Zeewolde
9:52
29
Max van Zijtveld
Altis
9:59
30
Sven Kroon
Almere '81
10:00
31
Ties Waterman
Fit
10:00
32
Tim Niezink
Pijnenburg
10:11
33
Remy Vink
Altis
10:22
34
Ilja van Ekkendonk
Altis
10:22
35
Sven van Weezep
Spirit Lelystad
10:31
36
Kenan van der Kooij
Altis
10:55
37
Leon Jonker
Altis
10:55
38
Ivo Zoomer
Triathlon
11:03
39
Ivo Rots
Altis
11:21
40
Yahir Strang
Altis
11:26
41
Jan Spekman
Hellas
11:26
42
Mack Akkerman
Pijnenburg
11:47
43
Marten Krikken
Pijnenburg
12:52
44
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
12:59
45
Tjade Smelt
AV Zeewolde
13:23
46
Eric Nuijtemans
Hellas
14:54
JD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Enrico Cossuto
Almere '81
8:27
2
Harm Welleweerd
Hellas
8:41
3
Benjamin Post
Altis
8:50
4
Finn van Ek
Hellas
8:57
5
Thom van der Leest
Altis
8:59
6
Rhune van Doorn
Triathlon
9:01
7
Silas Hoeve
Spirit Lelystad
9:03
8
Niels Hulsman
Altis
9:05
9
Bruno Stoon
U-Track
9:05
10
Rogier Groeneweg
Altis
9:05
11
Ryan van Oudheusden
Hellas
9:20
12
Timo Straathof
Atverni
9:23
13
Senna Plasschaert
Almere '81
9:25
14
Philip Walraven
Altis
9:27
15
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
9:30
16
Jesper van Helden
Triathlon
9:31
17
Rick Snijder
Triathlon
9:35
18
Timo Laseur
Altis
9:42
19
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
9:44
20
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
9:48
21
Wytze de Jong
Fit
9:50
22
Theun Blommers
Pijnenburg
9:55
23
Stijn Beverwijk
Triathlon
9:58
24
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
9:58
25
Joep van Ede
U-Track
10:01
26
Ard de Jong
Altis
10:05
27
Aaron Grul
Phoenix
10:05
28
Rein van Engelen
BAV
10:15
29
David de Vente-Peters
Spirit Lelystad
10:16
30
Kian Schouten
Fit
10:22
31
Nicolai van de Ridder
AV Zeewolde
10:25
32
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
10:25
33
Oliver van Hattum
Phoenix
10:26
34
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
10:27
35
Sven Huijnen
Altis
10:31
36
Milan Norg
Altis
10:41
37
Ivar Kleuver
Almere '81
10:43
38
Giel Sportel
Altis
10:46
39
Edward Dijkstra
Fit
10:48
40
Luc de Wit
AV Nijkerk
10:54
41
Rens Assendorp
Spirit Lelystad
10:57
42
Tibbe Weijzen
Altis
11:03
43
Joran Pijl
Altis
11:04
44
Boris Hermsen
Atverni
11:08
45
Quint Keers
Fit
11:12
46
Alexi Michielse
Pijnenburg
11:21
47
Marijn Keswiel
Pijnenburg
11:24
48
Boet van Bakel
Triathlon
11:30
49
Bram Lankreijer
BAV
11:33
50
Hugo Brunt
Clytoneus
11:36
51
Julian Kriek
AV Zeewolde
11:39
52
Arvid Erich
Pijnenburg
11:42
53
Sven Poelman
AV Zeewolde
11:44
54
Merlijn van Urk
Altis
11:46
55
Huub Olde Dubbelink
Altis
11:48
56
Micha Janssen
Hellas
11:51
57
Jan Pieter de Waal
Hellas
11:51
MD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
6:01
2
Loes Kempe
Altis
6:08
3
Merel Veltman
Almere '81
6:17
4
Karlijn Mesman
Atverni
6:32
5
Anniek Triest
Clytoneus
6:35
6
Iris Turksema
Spirit Lelystad
6:36
7
Katya Stappers
Altis
6:44
8
Nora Stemerding
Triathlon
6:48
9
Emma Swaanen
Altis
7:00
10
Maartje Rinsema
Altis
7:04
11
Sofie van Kooij
Altis
7:05
12
Isa van Sintemaartensdijk
Triathlon
7:06
13
Raisa Ellensburg
Almere '81
7:06
14
Jasmijn Post
Altis
7:08
15
Emma Landman
Triathlon
7:10
16
Renée van de Mast
Altis
7:10
17
Berber Schaap
AV Zeewolde
7:11
18
Joyce Bakker Schut
Triathlon
7:16
19
Lotte Stam
Altis
7:16
20
Selma Martens
Altis
7:17
21
Elieke Kars
AV Zeewolde
7:18
22
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
7:19
23
Anissa Tomei
Altis
7:34
24
Senna Vroemen
Altis
7:36
25
Floor Zijlstra
Altis
7:41
26
Donna Schomaker
Altis
7:46
27
Floor Smelt
AV Zeewolde
7:55
28
Anouk Wegerif
Pijnenburg
8:02
29
Erica de Lange
Spirit Lelystad
8:14
30
Lotte Buitenkamp
Altis
8:19
31
Anika van der Wolf
Altis
8:21
32
Anne van de Coterlet
Pijnenburg
8:22
33
Dionne Eichhorn
Pijnenburg
8:33
34
Elise Hamberg
Pijnenburg
8:34
35
Lola Uffels
Altis
8:35
36
Silke van de Grint
Triathlon
8:35
37
Anoek van Hal
Hellas
8:37
38
Danne Teeuwisse
Triathlon
8:53
39
Lova Kramers
Triathlon
9:03
40
Keziah Orie
Altis
9:19
41
Indyra Jonkers
Triathlon
9:20
MD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
6:17
2
Savienne Asikende
Almere '81
6:27
3
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
6:47
4
Anouk Leguit
Almere '81
6:50
5
Abigail Noruwa
BAV
6:53
6
Britt van Westerlaak
Altis
6:55
7
Noor ter Rahé
Fit
6:56
8
Jacobien Hoyng
Triathlon
6:58
9
Aisha Meijer
Hellas
7:00
10
Elena Slagt
Altis
7:03
11
Blessin Uiterwijk
Almere '81
7:07
12
Bo Engel
Spirit Lelystad
7:14
13
Lara van den Broek
Phoenix
7:22
14
Laia Bruggink
Phoenix
7:30
15
Noralie Schuurman
Altis
7:31
16
Jelke Steenbeek
Altis
7:31
17
Indy Kortman
Altis
7:31
18
Noor Tewes
Fit
7:32
19
Annemijn Kerstholt
Altis
7:35
20
Feline Boon
ATHLOI
7:35
21
Iris van der Horst
BAV
7:36
22
Ereza Plochg
Triathlon
7:36
23
Marlieke Castelein
Triathlon
7:39
24
Janna Luijk
Fit
7:41
25
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
7:42
26
Lucie Feenstra
ATHLOI
7:45
27
Bente Wiggers
Fit
7:45
28
Karlijn Rinsema
Altis
7:49
29
Ireen Stoter
Triathlon
7:51
30
Vera Walgers
Pijnenburg
7:51
31
Emily Verhoef
Pijnenburg
7:54
32
Ilse Veenma
Altis
7:54
33
Liva Hofste
Altis
7:56
34
Lieke Reyn
Fit
7:58
35
Janne van Tuyl
Altis
7:58
36
Famke Fonken
Pijnenburg
8:01
37
Imme Kleijne
Fit
8:06
38
Mirthe Kemper
Altis
8:22
39
Rosa Bus
Altis
8:24
40
Sophie Zomer
Phoenix
8:30
41
Annemijn Beijer
Altis
8:32
42
Valerie Dorland
Altis
8:38
43
Nynke Faber
Phoenix
8:46
44
Aimy Landman
Altis
8:54
45
Daphne Beeks
Altis
8:54
JPD, JONGENS MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
3:50
2
Dhedde van Doorn
Triathlon
4:31
3
Floris Otto
Clytoneus
4:44
4
Timo van Lien
AV Zeewolde
4:44
5
Jesse Fonken
BAV
4:46
6
Niels Bakker
Triathlon
5:24
MPD, MEISJES MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna Meinten
AV Zeewolde
4:35
2
Zee de Kiefte
Phoenix
4:49
3
Iva Wijnberger
Pijnenburg
4:57
4
Benthe van Veen
Pijnenburg
4:59
5
Noortje Boswinkel
Triathlon
5:18
6
Maegan Pool
Clytoneus
5:22
7
Evi Visser
Triathlon
5:28
8
Jenna de Lange
Spirit Lelystad
5:42
9
Anouk Kuijer
Pijnenburg
6:35
JPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juuso van der Ende
Almere '81
4:56
2
Jonathan Rijken
BAV
5:09
3
Jonas Cressent
Altis
5:10
4
Thomas Eykhout
Atverni
5:13
5
Thijs van Amerongen
BAV
5:14
6
Lucas Hendrickx
Triathlon
5:16
7
Ole van der Grinten
Altis
5:16
8
Jurne Haklander
Fit
5:23
9
Friso Leunk
Fit
5:24
10
Finn Spiekstra
Atverni
5:24
11
Casper Holterhues
Altis
5:25
12
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
5:32
13
Jari Goudena
Clytoneus
5:35
14
Mees Schoonhoven
Pijnenburg
5:36
15
Melle Poortman
Fit
5:41
16
Luuk van Meerveld
AV Nijkerk
5:47
17
Simon Broek
Triathlon
5:48
18
Thijs Koning
Atverni
5:53
19
Thijs van der Wal
Altis
5:53
20
Guus van de Burgwal
Altis
5:55
21
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
5:59
22
Siem van den Akker
Pijnenburg
6:00
23
Querijn van der Zouw
Altis
6:03
24
Olivier Zwaal
Altis
6:05
25
Thomas de Bijl
ATHLOI
6:07
26
Rubin Michiels
Clytoneus
6:11
27
Bart Jansen
Triathlon
6:15
28
Mick Labans
Triathlon
6:17
29
Robbin Roelofs
AV Zeewolde
6:19
30
Nout Kroeze
Altis
6:19
31
Thorsten Bouwens
Triathlon
6:22
32
Desmond Boel
Atverni
6:26
33
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
6:28
34
Finn Tebbens
Altis
6:32
35
Martijn Kok
BAV
6:33
36
Brent Holwerda
Triathlon
6:34
37
Luca van Haren
Pijnenburg
6:35
38
Akram Pinard
Altis
6:37
39
Luka van Donk
Pijnenburg
6:42
40
Julian Dierdorp
Pijnenburg
6:42
41
Sebastian Redel
Altis
6:49
42
Hidde Heijerman
Altis
6:50
43
Manuel Taanman
BAV
7:00
44
Timo Blom
Triathlon
7:50
45
Juri Ceolin
Pijnenburg
7:52
MPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
4:57
2
Zoëy Fonken
BAV
5:08
3
Leena van Dijk
U-Track
5:14
4
Stella Paulusma
Triathlon
5:18
5
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
5:21
6
Elske Dunnink
Altis
5:23
7
Jet van Oostenbrugge
Fit
5:39
8
Sacha Walgers
Pijnenburg
5:41
9
Jayda Verhaar
Pijnenburg
5:44
10
Alana Dijkman
AV Nijkerk
5:46
11
Marije Kars
AV Zeewolde
5:46
12
Moyra Tissingh
Pijnenburg
5:47
13
Carina Pastoor
AV Zeewolde
5:50
14
Ilse Schriek
Pijnenburg
5:53
15
Thiara Serné
BAV
5:53
16
Roos de Jong
Pijnenburg
5:57
17
Nune Olde Dubbelink
Altis
5:57
18
Eva Buitenkamp
Altis
6:03
19
Darlene Krijtenburg
Altis
6:07
20
Hanne van der Meer
Altis
6:07
21
Luce van der Lee
Pijnenburg
6:11
22
Neva Kapelle
Triathlon
6:14
23
Jasmijn van der Heijden
Altis
6:14
24
Jade Koelewijn
Almere '81
6:15
25
Hiske Eshuis
Triathlon
6:15
26
Emily Bronder
Altis
6:16
27
Itske van der Ploeg
Triathlon
6:16
28
Alouise Spies
Altis
6:21
29
Keeva Don
Altis
6:23
30
Eleanore Joosse
Altis
6:23
31
Noor Pillen
Pijnenburg
6:32
32
Milou van Bruxvoort
Triathlon
7:04
33
Imke Blom
BAV
7:12
34
Puck van Bladel
Triathlon
7:14
35
Linde de Rooy
Triathlon
7:15
36
Sofie van Drie
BAV
7:34
37
Iris Kooistra
Altis
7:59
38
Nova Lin Schepers
Triathlon
8:11
39
Daphne Hogervorst
BAV
8:26
40
Eline van Duinen
BAV
8:27
41
Rana van der Kant
Altis
9:56
JPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
5:25
2
Gijs Merckx
Almere '81
5:40
3
Pepijn Keppel
Phoenix
5:47
4
Tijn Zwart
Pijnenburg
5:50
5
Daan Beeks
Altis
5:55
6
Samuel Post
Altis
6:01
7
Taeke Doevendans
Triathlon
6:01
8
Teun Westein
Phoenix
6:04
9
Pelle de Raad
Altis
6:06
10
Lucas van Lien
AV Zeewolde
6:08
11
Matthias Maasse
AV Zeewolde
6:09
12
Rolan Iking
Altis
6:13
13
Kyano Lankreijer
BAV
6:16
14
Tim Pieneman
Pijnenburg
6:16
15
Floris Meeuwsen
Hellas
6:17
16
Jens van de Wetering
Triathlon
6:17
17
Janne Meijering
Fit
6:18
18
Mels van Stratum
Triathlon
6:18
19
Yuri Ris
ATHLOI
6:22
20
Jasper van Eck
Atverni
6:22
21
Ivar Vink
Phoenix
6:23
22
Malik van den Berg
U-Track
6:27
23
Kjell Berends
BAV
6:28
24
Lode Sanders
Phoenix
6:28
25
Vin de Bruin
BAV
6:30
26
Hugo van Rens
BAV
6:33
27
Liu Spijker
Triathlon
6:34
28
Edmond Hopster
Hellas
6:35
29
Damian Scholten
Triathlon
6:35
30
Sven Dekker
Clytoneus
6:37
31
Daniël van Schaijik
Fit
6:38
32
Ruben Sondervan
ATHLOI
6:41
33
David Louwe Kooijmans
Altis
6:42
34
Oscar Jongema
AV Zeewolde
6:43
35
Julian Krist
AV Zeewolde
6:43
36
Noah Steinmaier
Pijnenburg
6:45
37
Timme Bussemaker
Pijnenburg
6:46
38
Sep van Diepen
Triathlon
6:46
39
Jasper van Logtenstein
Pijnenburg
6:47
40
Freek Arnoldus
Pijnenburg
6:47
41
Tygo Pothoven
Pijnenburg
6:49
42
Menno Tolen
Altis
6:52
43
Nils Medema
Altis
6:52
44
Thomas Pronk
Atverni
7:00
45
Mees Blijenberg
Triathlon
7:00
46
Brent Schifflers
Clytoneus
7:02
47
Lars van der Spek
Fit
7:06
48
Ruben Baartmans
Altis
7:10
49
Urko Kwaaital
U-Track
7:10
50
Bas van der Schriek
Altis
7:18
51
Kevin Schwarts
Spirit Lelystad
7:18
52
Sebastiaan Boonstra
Triathlon
7:25
53
Alek Baggerman
Hellas
7:36
54
Lars Rijksen
Pijnenburg
7:38
55
Onno Hoekstra
Triathlon
7:42
56
Niek Lippinkhof
AV Zeewolde
7:43
57
Mats Beverwijk
Triathlon
8:05
MPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Duits
Pijnenburg
5:48
2
Suze van Leur
Altis
5:59
3
Dot Pouw
BAV
6:00
4
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
6:11
5
Britte Wijnberger
Pijnenburg
6:13
6
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
6:15
7
Annabel Haan
Hellas
6:18
8
Anniek Mateman
Triathlon
6:20
9
Noena van den Berg
Almere '81
6:28
10
Mirthe Petra
Pijnenburg
6:29
11
Liz Schoonhoven
Atverni
6:30
12
Thiebe van Doorn
Triathlon
6:35
13
Neva van der Woude
Hellas
6:35
14
Fiene van Maanen
Pijnenburg
6:36
15
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
6:40
16
Jette de Jonge
BAV
6:43
17
Ruth Koelewijn
Almere '81
6:43
18
Eva van Lammeren
Almere '81
6:44
19
Fé Legall Melendez
Pijnenburg
6:49
20
Lies Vogelzang
Triathlon
6:49
21
Karsta Pinxterhuis
Hellas
6:52
22
Annet Kamp
Fit
6:57
23
Lotus Veltman
Altis
6:59
24
Roos Kempe
Altis
6:59
25
Sanne Linckens
Hellas
7:04
26
Eline van Bruxvoort
Triathlon
7:05
27
Cato Klein Willink
Triathlon
7:07
28
Caithlyn van der Wiel
Altis
7:10
29
Isabelle Lankreijer
BAV
7:13
30
Bodine Roza
Altis
7:14
31
Floor van Drumpt
Altis
7:14
32
Evi Faase
Pijnenburg
7:33
33
Annebel Bon
BAV
7:37
34
Julia Clayton
Triathlon
7:40
35
Merlin Veldhuis
Altis
7:40
36
Senne Doeland
Pijnenburg
7:44
37
Kathelijne ter Huurne
U-Track
7:44
38
Kate van Heusden
Altis
7:49
39
Gwen Dassen
Altis
7:51
40
Liselotte Fluit
Fit
8:03
41
Hannah van Viegen
Altis
8:17
JPA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
5:05
2
Dim Petrusma
Altis
5:29
3
Martijn Leih
Clytoneus
5:37
4
Chris de Jong
Pijnenburg
5:38
5
Luc Breton
Fit
5:39
6
Tim van de Burgwal
Altis
5:42
7
Mike van de Vooren
Hellas
5:43
8
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
5:46
9
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
5:48
10
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
5:49
11
Twan Goudena
Clytoneus
5:51
12
Niels Karel
Altis
5:53
13
Hidde de Jong
Fit
5:55
14
Rick Winkelman
Spirit Lelystad
5:55
15
Loek Scholten
Triathlon
5:56
16
Bjorn Klein
AV Zeewolde
5:56
17
Hielke van den Kieboom
Fit
5:58
18
Jaron Hamoen
AV Zeewolde
5:59
19
Mike Kragten
Altis
6:00
20
Mick Frerix
Triathlon
6:04
21
Luuk van Burgsteden
Triathlon
6:07
22
Sijmen van der Harst
Altis
6:07
23
Boris Dix
U-Track
6:07
24
Pieter van der Zee
Hellas
6:09
25
Daniel Kuipers
Atverni
6:09
26
Neville Albertzoon
ATHLOI
6:10
27
Floris Kamer
Hellas
6:11
28
Nodin Schoonderwoerd
Pijnenburg
6:12
29
Jeppe Meesters
Altis
6:17
30
Ilian van Schaik
Phoenix
6:19
31
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
6:22
32
Fedde van den Bos
Triathlon
6:24
33
Bilal Bounjoum
BAV
6:25
34
Stijn Kroeze
Altis
6:26
35
David Knuth
Altis
6:28
36
Daniël van der Leest
Altis
6:29
37
Pierre Verhoosel
Triathlon
6:36
38
Noam Michiels
Clytoneus
6:39
39
Ben Lensing
Triathlon
6:40
40
Thijmen Hatzmann
BAV
6:43
41
Tom Westdijk
Altis
6:45
42
Kevin Vleerlaag
Hellas
6:49
43
Danilo Roest
Pijnenburg
6:50
44
Hidde Verdegaal
Altis
6:50
45
Sem van der Wal
Pijnenburg
6:51
46
Jurre Schoenmakers
Altis
6:56
47
Alain Tourne
Triathlon
6:58
48
Ronan Moquette
Fit
7:00
49
Dieter Otto
Hellas
7:02
50
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
7:06
51
Teun Heijerman
Altis
7:10
52
Justin van Dam
AV Zeewolde
7:10
53
Aron Taanman
BAV
7:13
54
Tim van Kan
Almere '81
7:17
55
Calvin Besemer
Spirit Lelystad
7:25
56
Luca Krijger
AV Zeewolde
7:26
57
Quin Haveman
U-Track
7:39
MPA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van der Maas
Fit
5:36
2
Jelincy Nijlhof
Almere '81
5:39
3
Eva Wagemakers
Altis
5:43
4
Iris Rietvelt
Pijnenburg
5:43
5
Ronja van Oostenbrugge
Fit
5:47
6
Noortje Zwaal
Altis
5:52
7
Donna Lokhorst
Altis
5:53
8
Roos Verblauw
Altis
5:54
9
Linde Zijlstra
Altis
5:56
10
Yara Keers
Fit
5:56
11
Marit Kleijnen
Pijnenburg
6:02
12
Jade Broer
Triathlon
6:03
13
Mette Wiggers
Triathlon
6:04
14
Olivia Visser
BAV
6:07
15
Vere Ingram
Fit
6:13
16
Epy Beerse
Almere '81
6:15
17
Marlou Pronk
BAV
6:19
18
Iris van Eerde
AV Zeewolde
6:20
19
Esmee Staal
Altis
6:20
20
Inaya Yahyaoui
Almere '81
6:21
21
Mila Zwartjes
Almere '81
6:22
22
Femi van Buuren
Phoenix
6:23
23
Doortje van Maanen
AV Nijkerk
6:24
24
Lola Hansler
Hellas
6:25
25
Mette van der Veen
Pijnenburg
6:27
26
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
6:28
27
Sarah-Jane de Bruijne
Altis
6:28
28
Meinou de Jong
Triathlon
6:33
29
Nikki Vroemen
Altis
6:34
30
Philippa Faase
Fit
6:35
31
Renske Versteeg
Pijnenburg
6:39
32
Fé van der Weij
Altis
6:49
33
Yfke van der Meer
Altis
6:50
34
Nico de Haan
Triathlon
6:55
35
Majken Berends
BAV
6:56
36
Ella Marie Kurzmann
Spirit Lelystad
6:56
37
Nena Verdonk
Phoenix
7:00
38
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
7:12
39
Lisa Kerkhoff
Pijnenburg
7:12
40
Sofie Kruiswijk
BAV
7:16
41
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
7:18
42
Lois Rijnders
Altis
7:18
43
Florimond Heerema
Almere '81
7:20
44
Mayke van Lieshout
Triathlon
7:29
45
Rosalie Kriek
AV Zeewolde
7:32
46
Anouk Bakker
Triathlon
7:32
47
Mette van der Kolk
Altis
7:33
48
Fenna Miedema
Altis
7:34
49
Jillian Mertayasa
Fit
7:35
50
Robin Kolk
AV Zeewolde
7:35
51
Clarice van der Zanden
Altis
7:38
52
Maerle van der Zouw
Altis
7:39
53
Jorieke van Duinen
BAV
7:45
JPA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nariño Renfurm
Almere '81
5:00
2
Sybe van Dijk
U-Track
5:01
3
William van Triest
Clytoneus
5:06
4
Jelle van der Heijden
Altis
5:12
5
Teun Merckx
Almere '81
5:17
6
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
5:20
7
Noah Schoonhoven
Atverni
5:22
8
Jente van Geest
Altis
5:26
9
Benjamin Götte
Triathlon
5:28
10
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
5:28
11
Thijs Kempe
Altis
5:29
12
Rens Kelder
Triathlon
5:36
13
Guus Boorsma
Altis
5:39
14
Lars Bergmann
Triathlon
5:40
15
Björn Engel
Almere '81
5:41
16
Menno Hoornstra
ATHLOI
5:41
17
Tahir Nacro
Almere '81
5:42
18
Wessel Adelaar
Fit
5:45
19
Jochem Klein
Altis
5:47
20
Noah Groen in 't Wout
Clytoneus
5:52
21
Tom Zwaan
Almere '81
5:52
22
Teun Lip
Triathlon
5:57
23
Wessel Meskers
Almere '81
5:57
24
Floris van Tuijl
Almere '81
5:59
25
Roemer de Jong
Triathlon
6:01
26
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
6:01
27
Sjoerd Grandjean Perrenod
Pijnenburg
6:02
28
Tim Verhagen
Hellas
6:06
29
Maes van der Steeg
Triathlon
6:07
30
Bowie Baars
Triathlon
6:08
31
Ruben Immerzeel
Phoenix
6:08
32
Mika Bogaard
Hellas
6:11
33
Sem van der Graaf
Altis
6:11
34
Omar Boudhim
Altis
6:15
35
Ruben Kragten
Atverni
6:15
36
Diogo van den Berg
Atverni
6:20
37
Yuri Vink
Phoenix
6:21
38
Sape van der Woude
Hellas
6:26
39
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
6:27
40
Hugo van 't Klooster
Pijnenburg
6:29
41
Siem van Tuyl
Altis
6:33
42
Quinn Jager
Pijnenburg
6:37
43
Bart Jansen
Altis
6:37
44
Teije Benschop
Pijnenburg
6:38
45
Timo Kieft
Pijnenburg
6:38
46
Max Tesser
Clytoneus
6:43
47
Ruben Andriessen
Atverni
6:43
48
Navajo Nahumury
Altis
6:49
49
Chris Nuijtemans
Hellas
6:53
50
Brett van Zijtveld
Altis
6:53
51
Jens Cramer
BAV
6:55
52
Wessel Adelaar
Fit
6:58
53
Kingston Schuld
Altis
6:59
54
Satria Jansen
Triathlon
6:59
55
Lucas Karelsen
Pijnenburg
7:13
56
Ruben van Middelaar
Altis
7:20
57
Freddy Cole
Altis
7:22
58
Pepijn Holm
Triathlon
7:37
59
Etienne Hartgers
BAV
7:51
60
Jens Werner
Triathlon
8:09
MPA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Atverni
4:58
2
Evie de Roos
Fit
5:11
3
Benita Beerse
Almere '81
5:22
4
Sterre Groosman
Pijnenburg
5:34
5
Iris Breslau
Fit
5:35
6
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
5:40
7
Marit Elkerbout
Altis
5:42
8
Jackie Vissers
Hellas
5:43
9
Imke van der Spoel
Altis
5:43
10
Madelief van Leur
Altis
5:47
11
Mara Schouw
Pijnenburg
5:50
12
Valerie Nouwens
Almere '81
5:51
13
Amélie da Graça
Altis
5:51
14
Faisa Nicolaas
Altis
5:51
15
Hannah Vos
Fit
5:52
16
Anna Braeken-Kristensen
Altis
5:55
17
Anneloes van Erkelens
Fit
5:59
18
Elisha Kwofie
Almere '81
6:00
19
Laurenne van den Berg
Almere '81
6:01
20
Nynke Glas
Spirit Lelystad
6:02
21
Idun Wiggers
AV Nijkerk
6:04
22
Lieve Kroon
Almere '81
6:05
23
Veerle van der Lit
Altis
6:06
24
Ella Haakman
Hellas
6:07
25
Kim van der Wal
Altis
6:08
26
Anick Arends
BAV
6:08
27
Robin de Bruin
Altis
6:09
28
Ike Kloosterboer
Phoenix
6:11
29
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:12
30
Jolie Minnée
Triathlon
6:16
31
Jinte Jonker
Triathlon
6:20
32
Rosalie Franken
Almere '81
6:24
33
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
6:32
34
Esmee Kramer
Pijnenburg
6:33
35
Lynn van Hulten
Phoenix
6:34
36
Carmen Schipper
Pijnenburg
6:39
37
Sasha Smink
Triathlon
6:41
38
Brecht van den Bos
Triathlon
6:45
39
Ilana Akkerman
Pijnenburg
6:46
40
Quinn Uffels
Altis
6:46
41
Indy Broer
Triathlon
6:49
42
Kyra van der Meer
Triathlon
6:50
43
Alma Voorwinde
U-Track
6:52
44
Eva van der Linden
Triathlon
6:55
45
Carmen Lijzenga
Triathlon
6:59
46
Dilara Oktay
Pijnenburg
7:01
47
Asanay Malik
Altis
7:05
48
Ana van der Sande
Altis
7:05
49
Bente Rutten
Altis
7:12
50
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
7:16
51
Julia van der Horst
BAV
7:22
52
Femke Wybenga
Altis
7:22
53
Mariana Mak
Altis
7:25
54
Michaëla Steinmaier
Pijnenburg
7:25
www.uitslagen.nl
16-12-2017 16:26