Uitslagenlijst Coop Dorpsloop

De Krim - Zaterdag 16 december 2017

J-8, 1 KILOMETER -8
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ties Schuurhuis
De Krim
2009
4:23
2
Teun Folkers
v.v. DKB
2009
4:32
3
Gyvano Scheenstra
Coevorden
2009
4:35
4
Xavio Scheenstra
Coevorden
2011
4:37
5
Niels Eefting
Hollandscheveld
2010
4:41
6
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
2009
4:43
7
Jurgen Eefting
Hollandscheveld
2011
4:44
8
Ruben Pol
Coevorden
2009
4:59
9
Thijs van der Felz
v.v. DKB
2009
5:07
10
Lenn Kuiper
v.v. DKB
2011
5:11
11
Thijs Hagedoorn
De Krim
2010
5:32
12
Tobias Pol
Coevorden
2011
5:53
13
Sil schuurhuis
De Krim
2011
6:09
14
Thijs Kreuze
v.v. DKB
2013
6:11
15
Figo Bosman
v.v. DKB
2012
6:20
16
Levi Moddejongen
v.v. DKB
2009
6:32
17
Kyan Gubler
v.v. DKB
2009
6:54
18
Jens Huygen
De Krim
2012
8:57
M-8, 1 KILOMETER -8
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Robin Bosman
De Krim
2009
5:45
2
Lobke Smit
De Krim
2011
5:54
3
Tess Wolterink
De Krim
2009
5:58
4
Megan van Dijk
De Krim
2011
6:24
5
Evi Lenters
De Krim
2012
6:26
6
Jo-Ann van Dijk
De Krim
2011
6:59
7
Lotte Bruins
De Krim
2011
7:02
8
Quinn Santing
De Krim
2013
8:31
9
Nilou Lenters
De Krim
2014
8:49
10
Sofie Snippe
De Krim
2014
8:50
11
Jill van Dijk
De Krim
2015
9:02
J-12, 1 KILOMETER -12
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ruben Eefting
Hollandscheveld
2007
3:43
2
Mika Keizer
Ruinerwold
2007
4:03
3
Sem Schuurhuis
De Krim
2006
4:05
4
Jayden Bunskoek
v.v. DKB
2007
4:29
5
Stef Schuurhuis
De Krim
2007
4:39
6
Yannick Groen
v.v. DKB
2008
4:51
M-12, 1 KILOMETER -12
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
2005
3:39
2
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
2007
3:46
3
Laura Boers
Vriezenveen
2006
4:00
4
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
2007
4:15
5
Resa Keizer
Ruinerwold
2006
4:29
6
Jet Folkers
v.v. DKB
2007
4:51
7
Myron Bosman
v.v. DKB
2008
4:52
MAN, 1 KILOMETER - G
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Harron Dekker
Zweeloo
1982
4:48
2
Maarten Mittendorff
De Krim
1989
5:12
3
Patrick Hospers
Gramsbergen
2006
5:49
4
Harold vd Schuur
De Krim
1976
6:30
5
Falco Marani
Coevorden
1993
6:31
VROUW, 1 KILOMETER - G
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Carolien Postma
Coevorden
1980
5:02
2
Cherique Stoel
Coevorden
1994
5:43
3
Sandra Benjamins
Coevorden
1971
6:33
4
Carla Wesseling
Coevorden
1961
7:19
5
Suzanne Verweg
Slagharen
1998
7:23
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wouter de Roo
Hoogeveen
2004
8:43
2
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
2002
8:48
3
Tim van Es
Hoogeveen
2004
8:49
4
Marijn Scholtmeijer
Coevorden
2003
9:49
5
Rick van der Felz
v.v. DKB
2006
10:30
6
Jurgen van der Felz
v.v. DKB
2003
10:42
7
Ingmar Olthuis
Coevorden
2007
10:53
8
Stefan van der Felz
v.v. DKB
2007
13:02
9
Tobie Guichelaar
v.v. DKB
2006
13:08
10
Jariek Schuldink
v.v. DKB
2006
14:36
11
Dion Kijk in de Veghte
v.v. DKB
2003
15:07
12
Stan van der Felz
v.v. DKB
2004
15:07
13
Lars Moddejongen
v.v. DKB
2005
16:24
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Milou Karssies
Hollandscheveld
2006
10:02
2
Wieteke Terlouw
Hardenberg
2004
10:39
3
Laura Boers
Vriezenveen
2006
10:54
4
Anna van Dijk
v.v. DKB
2005
11:43
5
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
2007
11:45
6
Marit Kikkert
De Krim
2006
13:03
7
Rilana Lamberink
Gramsbergen
2004
13:16
8
Mirte Kerssies
De Krim
2003
16:58
9
Indy Moddejongen
v.v. DKB
2002
16:59
10
Sanne ter Horst
Nijverdal
2003
16:59
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Nick Marsman
Ommen
1997
15:22
2
Job IJtsma
Hoogeveen
2000
15:45
3
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
1993
15:47
4
William van Eeken
Wielen
1994
16:01
5
Kasper Bisschop
Staphorst
1987
16:40
6
Reinier de Boer
Dalen
2001
17:39
7
Gerben Tiekstra
Dalen
1991
17:47
8
Thijs Terlouw
Hardenberg
2000
18:12
9
David van Zandwijk
v.v. DKB
1995
18:24
10
Gido Scherphof
Vriezenveen
2000
18:25
11
Jeroen-Pieter vd Vliet
Hoogeveen
1986
18:37
12
Jarko van Zandwijk
v.v. DKB
1993
19:18
13
Fabian Berends
Dedemsvaart
1999
20:45
14
Hans Tholen
Slagharen
1987
21:08
15
Christian Baarslag
Hardenberg
1980
21:11
16
Gert Rink
Hardenberg
1985
21:33
17
Kevin Brakels
Coevorden
2001
21:39
18
Rimko Winter
De Krim
1991
22:05
19
Justin van Oosten
v.v. DKB
1997
22:09
20
Dennis Bloemert
Staphorst
1987
22:51
21
Jorren Snippe
v.v. DKB
1994
23:11
22
Sven Frikken
Coevorden
2002
23:33
23
Wesley Kuilder
Emmen
1999
23:36
24
Julian Frikken
Coevorden
2002
23:53
25
Sander Kreuze
De Krim
1979
24:28
26
Jan Marc Kok
Coevorden
1978
24:33
27
Jordi Kroesen
v.v. DKB
1996
24:52
28
Berny Renker
v.v. DKB
1996
24:52
29
Lars Vandongen
Hardenberg
1986
25:25
30
Lucas Bruggink
v.v. DKB
2003
25:46
31
Kevin Kok
Coevorden
1998
26:57
32
Harron Dekker
Zweeloo
1982
30:57
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
1977
16:07
2
R. Koopman
Hollandscheveld
1973
18:13
3
Arjan de Haan
Rouveen
1976
18:48
4
Erik Dambrink
Meppel
1968
18:56
5
Herjan Gerrits
Hoogenweg
1971
19:05
6
Bennie Akkerman
Rouveen
1969
19:24
7
John Blankhorst
Raalte
1971
19:37
8
Henry Toerse
Balkbrug
1970
19:42
9
Edwin van Laar
Balkbrug
1975
19:54
10
René Meijer
Emmer-Compascuum
1968
20:36
11
Robert Terlouw
Hardenberg
1969
21:43
12
Martin van Riesen
Hoogeveen
1968
22:17
13
Jonny Talen
Hoogeveen
1973
22:48
14
Erik Rijnders
Vroomshoop
1975
25:54
15
Jeroen Ramaker
Coevorden
1975
26:56
16
Rald Bruggink
De Krim
1969
27:49
17
Arjan Scherphof
Vriezenveen
1970
29:52
18
Dennis Kroesen
De Krim
1977
31:00
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Simon Hooijer
Noordscheschut
1963
19:32
2
Jan Beldman
Dalfsen
1959
19:46
3
Erik Bakker
De Bult
1961
20:31
4
Roelof van der Velde
Daarlerveen
1958
21:24
5
Willem Koops
Musselkanaal
1955
21:34
6
Frank Koopmans
Balkbrug
1964
21:36
7
Jan Schutte
Sibculo
1967
21:48
8
Anne Marsman
Ommen
1967
21:50
9
Adri Deemter
Dedemsvaart
1961
22:13
10
Rob Somsen
De Krim
1967
22:27
11
Theo Baks
Coevorden
1950
22:43
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wolden
1949
24:00
13
Gerrit Mulder
Harderwijk
1956
24:01
14
Jaap Talen
Hoogeveen
1945
24:11
15
Henny Berends
Balkbrug
1965
24:25
16
Harry Sloots
Elim
1967
24:49
17
Egbert Geertsma
Groningen
1961
25:27
18
Rob Peters
Coevorden
1967
25:53
19
Henk van Dijk
Kampen
1965
26:04
20
Wim Smit
Nieuwlande
1955
26:24
21
Ben Davenschot
Vroomshoop
1966
26:28
22
Jan Dijks
De Krim
1961
27:52
23
Henk Daling
Hoogeveen
1946
27:58
24
Arno van de Boom
Sibculo
1963
28:59
25
Henk Haverkort
Coevorden
1941
29:49
26
Wim Kerssies
v.v. DKB
1957
31:06
27
Johan Biemans
Almelo
1952
33:02
28
Jan van de Wetering
v.v. DKB
34:59
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lianne van de Belt
Groningen
1995
17:51
2
Yvonne Meijer
Witharen
1979
19:10
3
Robin Prent
Ruinen
2001
20:51
4
Ilona Stille
Zuidwolde Dr
1986
21:10
5
Joyce Kats
Hoogeveen
2002
23:08
6
Miranda van den Berg
Slagharen
1992
23:47
7
Mette Jansen
Hoogeveen
1983
24:09
8
Nienke Kelder
Slagharen
1992
24:50
9
Sharmishtha Thole
Coevorden
1978
24:56
10
Marjon veldsink
Gramsbergen
1991
27:18
11
Karin Koops
Musselkanaal
1987
29:26
12
Henriët Pol
Coevorden
1983
29:43
13
Gea Pol
Coevorden
1978
29:43
14
Joyce Dijks
De Krim
1996
29:45
15
Jolien Tubben
Coevorden
1994
31:19
16
Marjolein Hagedoorn
Sibculo
1984
33:04
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
1969
21:40
2
Gerda Akkerman
Rouveen
1968
22:50
3
Anita Deemter
Dedemsvaart
1963
23:59
4
Geke Tempelman
Beerzerveld
1970
24:03
5
Helga Bunskoek
v.v. DKB
1977
24:14
6
Jeanette Langius
Coevorden
1969
24:16
7
Eefje Kroesen
Coevorden
1972
24:38
8
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
1972
26:15
9
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
1967
26:28
10
Hetty van der Veen
De Krim
1965
27:06
11
Janny Veldsink
Gramsbergen
1962
27:18
12
Marietje van der Fels
Coevorden
1958
31:32
13
Niesje Meyerink
Coevorden
1956
34:08
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maurice Smit
Delfzijl
1997
32:30
2
Gert-Jan Stevens
Hoogeveen
1987
32:51
3
Harm Jan Martens
Hoogeveen
1980
33:32
4
Jan Pullen
Zwolle
1986
34:35
5
Sebastiaan Pol
Coevorden
1981
35:07
6
Gerard Vos
Appingedam
1996
35:55
7
Richard Prakken
Aalden
1998
37:37
8
Arjan Gruppen
Hoogeveen
1981
38:07
9
Jerôme Corba
Hoogeveen
1978
38:09
10
Evert Jansen
Hoogeveen
1981
39:46
11
Wouter de Lang
Hoogeveen
1998
41:31
12
Kevin de Bruijn
v.v. DKB
1983
45:46
13
Michel Soppe
Coevorden
1983
45:47
14
Jaap Sterken
Nieuwleusen
1984
46:34
15
Hans Tholen
Slagharen
1987
46:36
16
Berry Westerbeek
Hollandscheveld
1990
48:00
17
Erwin van Zandvliet
Slagharen
1987
48:11
18
Jorren Snippe
v.v. DKB
1994
48:45
19
Bertus Veenstra
Erica
1988
52:29
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mathijs de Vroome
Peize
1976
33:36
2
Martijn Croon
Coevorden
1976
35:34
3
Bert Karssies
Hollandscheveld
1974
37:32
4
Sipko knol
Hardenberg
1975
39:42
5
Albert Mussche
Nieuwleusen
1970
39:45
6
Erwin Kip
Hollandscheveld
1977
40:15
7
Richard Kok
Coevorden
1968
40:36
8
Ben Smith
Hardenberg
1974
41:32
9
Karel Prins
Veeningen
1969
41:36
10
Dirk Nijmeijer
Dalen
1973
44:24
11
Jan van Wieren
Emmen
1968
46:38
12
Eric Grendelman
Slagharen
1974
47:00
13
Luuk Kruizinga
Aduard
1977
48:18
14
Arjan Potgieter
v.v. DKB
1970
55:59
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Klaus Eckstein
Nordhorn
1967
34:30
2
Rob van de Graaf
Hoogeveen
1962
36:59
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1967
39:16
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
1949
42:36
5
Frans Breet
Dronten
1964
43:00
6
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
1952
43:12
7
René de Vent
Slagharen
1961
47:07
8
Henk Biesterbos
Lutten
1958
51:09
9
S. Meijerink
v.v. DKB
1965
55:59
10
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1947
58:11
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Janien Lubben
Emmen
1985
40:54
2
Mandy Super
Emmen
1990
44:14
3
Sabine Nijstad
Hoogeveen
1993
45:20
4
Lidia Meijer
Elim
1992
46:23
5
Mandy Maas
Slagharen
1993
48:05
6
Marissa Nijstad
Alteveer gem De Wolden
1992
48:26
http://www.coopdorpsloopdekrim.nl/
Organisatie: v.v. D.K.B. (www.vv-dkb.nl) in samenwerking met
Loopgroep De Krim (www.loopgroepdekrim.punt.nl)
www.uitslagen.nl
16-12-2017 15:44