Uitslagenlijst Cees Clement Cross

Sneek - Zondag 10 december 2017

JPUP, PUPILLEN 1000M
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jiri Heppener
Horror
2007
4:39
2
Thygo de Vries
AV Heerenveen
2008
4:41
3
Ilya Nauta
St. Nicolaasga
2007
4:47
4
Mart Bijker
AV Heerenveen
2007
4:52
5
Jari Heppener
Horror
2010
4:58
6
Melle Ketelaar
Heeg
2009
4:59
7
Sander de Haan
Horror
2007
5:34
8
Corneel Algra
Heeg
2009
5:34
MPUP, PUPILLEN 1000M
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jara Heppener
Horror
2008
5:26
2
Rixt Wobma
Bolsward
2009
5:34
3
Sterre Ruis
Horror
2009
6:01
JJUND, JUNIOREN D 2000
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sam Van der Werf
Horror
2005
8:04
2
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
2005
8:13
3
Sietze Ketelaar
Heeg
2005
8:35
4
Jelmer Rensing
AAC '61
2005
9:01
5
Aris Remmerde
AAC '61
2006
9:07
6
Nando Kramer
Groningen Atletiek
2005
9:11
7
Wout Plugge
Aquilo
2005
9:16
8
Jan Elsinga
AV Heerenveen
2006
9:38
9
Valenciano
Assen
2006
9:38
MJUND, JUNIOREN D 2000
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Femke Yska
Horror
2005
8:43
2
Sharon Steenbergen
HAC '63
2005
8:55
3
Ruth Zijlstra
Wolvega
2005
9:46
4
Lotte Slomp
AAC '61
2005
10:46
JJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sweder Visser
Assen
2004
8:08
2
Rutger Berends
AV Heerenveen
2004
8:09
3
Jacob van der Galiën
Loopgroep Hugo Veenker
2003
8:12
4
Wouter de Roo
HAC '63
2004
8:30
5
Tim van Es
HAC '63
2004
8:35
6
Luuk Knossen
Aquilo
2004
8:38
7
Laurens Pietersma
Winschoten
2003
9:29
8
Rick
De Knipe
9:31
MJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Brecht Frensel
Akkrum
2003
8:25
2
Tiba Miran
Leek
2004
8:39
3
Hannah Talstra
Impala
2004
8:45
4
Kike Velting
HAC '63
2004
8:54
5
Suze de Vries
Horror
2004
8:57
6
Fera de Vries
AV Heerenveen
2004
9:42
7
Elin Slagt
Assen
2004
9:46
8
Ylse Barkmeijer
Akkrum
2003
10:14
9
Romée de Best
Sneek
2004
10:25
10
Marije Brouwer
Joure
2004
10:29
JJUNB, JUNIOREN B JONG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Olaf Jan Bosscher
AV Heerenveen
2002
15:28
2
Ruben Talstra
Impala
2001
15:46
3
Stefan de Vries
Start '78
2001
16:07
4
Jing Oldhoff
Leeuwarden
2002
16:36
5
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
2002
16:47
6
Nick Kerkhof
HAC '63
2002
18:38
7
Glenn de Vries
Leeuwarden
2001
21:03
8
Wessel de Vos
Sneek
2001
22:27
MJUNB, JUNIOREN B MEIS
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
2002
8:58
2
Sanne Niestijl
Assen
2002
9:29
3
Marene Scholtens
Leeuwarden
2002
9:57
4
Roeline Yska
Horror
2001
10:37
5
Mare Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
2002
11:10
JJUNA, JUNIOREN A JONG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Luc Beuckens
Emmeloord
1999
22:54
2
Janco Rijpstra
Lionitas
1999
23:24
3
Jan Oldhoff
Leeuwarden
2000
23:50
4
Klaas Douwe Yska
Horror
1999
24:11
5
Hugo Jan Bosscher
AV Heerenveen
2000
24:37
6
Chris Ruisch
Emmeloord
1999
27:01
7
Vincent Beeeksma
Loopgroep Hugo Veenker
1999
27:30
MJUNA, JUNIOREN A MEIS
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
2000
17:11
2
Iris Velting
HAC '63
2000
17:47
3
Elsa Rijpstra
Oentsjerk
2001
18:11
MAN, SPRINTCROSS2000
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Peter-Jan de Jong
Horror
1998
6:06
2
Jelmer van der Veen
Lionitas
1997
6:19
3
Geale Simon Postma
Lionitas
1989
6:29
4
Eric Stuiver
Vledderveen
1999
6:34
5
Jordi Dommerholt
AV Heerenveen
1996
6:40
6
Wouter Baljet
Horror
2000
6:57
7
Sil de Jong
De Knipe
2002
7:23
VROUW, SPRINTCROSS2000
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Femke Boersma
Lemmer
1976
7:48
2
Marijke Abma
Goenga
1994
8:50
MASEN, 10 KM MANNEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
1998
36:28
2
Piet Wiersma
Jahn II
1997
39:01
3
Tsjerk Dijksma
Loopgroep Hugo Veenker
1998
41:26
4
Geale Simon Postma
Lionitas
1989
44:11
5
René Hooghiemster
Sneek
1986
45:13
6
Oukubay Huruy
Heerenveen
1994
45:21
7
Durk Tigchelaar
Achlum
1982
46:36
8
Mark van Houten
Boksum
1981
49:36
9
Jesper Keidel
Lionitas
1991
49:38
10
Jildert Boerna
Nederland
1987
49:52
11
Aalzen Alma
Impala
1981
52:20
MA40+, 10 KM MANNEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Harry Wiersma
Blije
1972
43:09
2
Thomas Wobma
Bolsward
1972
43:45
3
Marten Conradie
Horror
1974
45:12
4
Rob van de Graaf
HAC '63
1962
46:28
5
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
1969
47:17
6
Carlos Fidalgo
Langezwaag
1976
47:36
7
Klaas Conradie
Sneek
1975
48:56
8
Harold Brouwer
Heerenveen
1977
49:33
9
Cor van Wieren
Scharnegoutum
1973
51:06
10
Johan de Witte
Makkum
1969
53:08
11
Leo van der Meulen
Sneek
1955
1:03:41
VRSEN, 6 KM VROUWEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Fleur Baljet
Horror
1995
26:28
2
Vera Keidel
Impala
1989
30:03
3
Grite Abma
Goenga
1995
40:51
4
Albertje Strikwerda
Dongjum
1978
53:08
MAN, TRAILRUN 4 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Cor Visser
Heeg
2003
23:19
2
Adrie Hoks
Joure
1977
25:18
3
P Wouda
Workum
1947
27:00
4
Jos Weggans
Balk
1969
29:16
5
Serjan Dames
30:42
6
Ton Van der Mark
Horror
1957
38:13
VROUW, TRAILRUN 4 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bianca Coehoorn-Rijpma
Sneek
1978
30:28
2
Elbrich Kruis
Heeg
2004
31:14
3
Rianne Kruis
Heeg
2007
31:15
4
Matteke Feenstra
Witmarsum
1986
33:02
5
Tessa Douma
Sneek
1995
37:00
6
Anja Poiesz
Ysbrechtum
1970
38:14
7
Gooitske Nasselte
Terherne
1967
39:33
8
Nikkie Nassette
Terherne
1996
39:41
MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jouke Hoekstra
IJlst
1973
43:13
2
Richard Velzen
Achlum
1978
44:34
3
Kees Kiestra
Tersoal
1965
44:35
4
Luc Visser
Heeg
2006
44:48
5
FROG reclame Bert
Joure
1980
46:11
6
Theo Zijlstra
Lionitas
1968
48:06
7
Gielt Algra
Heeg
1972
49:05
8
Floris van der Linden
Sneek
1971
49:07
9
Bernard Dames
49:59
10
Sietse Ybema
Sneek
1988
51:16
11
Jorrit Kiestra
Tersoal
2002
51:21
12
Anton Langsberg
Reduzum
1967
51:29
13
FROG reclame Andre
Joure
1979
52:11
14
Lieuwe de Wit
Sneek
1978
53:43
15
Sjacco Miedema
Bolsward
1969
55:05
16
Pieter van der Bij
Jirnsum
1957
55:33
17
Pieter Wijnja
Joure
1981
55:47
18
Jorrit Sijtsma
Grijpskerk
1962
56:12
19
Arjen Douma
Sneek
1967
56:45
20
Lieuwe de Wit
Sneek
1978
1:01:01
21
Frog reclame Frank
Joure
1983
1:02:41
22
Luuk Stoel
Amsterdam
1996
1:03:59
23
Ridzert Postma
Sneek
1950
1:04:09
24
Rik Timmerarends
Sneek
1961
1:16:13
VROUW, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anita Fokkens
Tersoal
1979
44:16
2
Lisanne Jager
Lionitas
1994
46:25
3
Hinke Goemaat
Idsegahuizum
46:52
4
Alie Brouwer
Joure
1963
50:49
5
Ria Leeverink
Bolsward
1964
53:09
6
Nynke de Graaf
Sneek
1984
54:00
7
Klazien Bijlsma
Makkum
1981
54:45
8
Simone de Best
Sneek
1971
55:03
9
Thea van der Meulen
Friesland
1974
55:40
10
Marga Zwanenburg
Sneek
1957
55:45
11
Dulcy Hamstra
Sneek
1968
56:58
12
De Visser
Sneek
1972
57:23
13
Grietje Palstra
Bolsward
1983
58:13
14
S Lurden
Sneek
1973
59:18
15
Femke Sijtsma
Grijpskerk
1968
59:20
16
Trudy Baith - Postma
Sneek
1981
1:00:36
17
Piety de Jong
Heeg
1961
1:00:46
18
Sue-Yin Hofstee
Sneek
1981
1:00:56
19
Rika de Boer
Sneek
1962
1:02:53
20
Marije Hoekstra
Sneek
1981
1:05:01
21
Alice Fortuin
Joure
1969
1:06:43
22
Marrit van der Kort
Joure
1982
1:07:32
23
Kim de Jong
LSV Invictus
1992
1:07:36
24
Esther Splint
Loopgroep Nienoord
1997
1:07:37
25
Ingrid Grote
Scharnegoutum
1969
1:11:49
MAN, TRAILRUN 12 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Martijn Ruis
Horror
1982
56:27
2
Marco Leeverink
Bolsward
1993
59:36
3
Auke Veldman
IJlst
1993
59:47
4
Erik Bouma
IJlst
1979
59:56
5
Sander van Hoorn
Leeuwarden
1986
1:03:48
6
Heim Dijkstra
Vosterbierum
1978
1:05:02
7
Peter Sinnema
Wergea
1978
1:07:02
8
Rudie van der Weij
Sint Nicolaasga
1980
1:09:21
9
Alex de Lange
Balk
1972
1:09:58
10
Andrew Guest
Sneek
1963
1:10:37
11
Caspo
Leeuwarden
1963
1:10:38
12
Jetze Visser
Sneek
1965
1:10:59
13
De Graaf
Wijckel
1964
1:11:10
14
Bas de Best
Sneek
1968
1:12:08
15
Theo Weultjes
Lemmer
1963
1:13:30
16
Paul van der Zwan
Sneek
1966
1:14:14
17
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
1957
1:14:41
18
Marcel Kamstra
Horror
1967
1:15:14
19
Wilco Tijmes
Bolsward
1974
1:15:19
20
Jan Schengenga
Joure
1970
1:16:52
21
Tjitze Rienstra
Nijland
1970
1:18:13
22
Duco Zijlstra
Friesland
1957
1:19:48
23
Johan Jorritsma
Sneek
1967
1:21:59
24
Jaap Hiemstra
Drachten
1982
1:22:09
25
Ome Joop
Leeuwarden
1960
1:22:11
26
Harrie Boonstra
Sneek
1975
1:24:28
27
Marinus de Haan
Hurdegaryp
1978
1:27:14
28
Mink van der Weg
Friesland
1954
1:32:22
29
Job Efdee
Sneek
1974
1:33:02
30
Wibo Twijnstra
Sneek
1969
1:33:07
31
Johan Hoekstra
Balk
1975
1:40:30
32
Patrick Dijkhuizen
Horror
1972
1:58:14
VROUW, TRAILRUN 12 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ylona Kruis
Heeg
1973
1:04:27
2
Rixt Sinnema
Lionitas
1989
1:11:26
3
Maaike Hornstra
Jellum
1965
1:15:01
4
Miranda Hornstra
Wergea
1981
1:20:04
5
Ingrid Deinum
Joure
1981
1:21:22
6
Judit de Vries
Nijland
1974
1:21:26
7
Petra Wieringa
Friesland
1971
1:22:10
8
Inge Helder
AV Heerenveen
1955
1:33:13
Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwiligers
www.uitslagen.nl
12-12-2017 22:14