Uitslagenlijst 2e Cross GOK cross comp

Epe - Zaterdag 9 december 2017

MPC, 1000M MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
5:46
2
Fenne Korstanje
Athlos
5:58
3
Merle Kwakkel
De Gemzen
6:21
4
Merel Geursen
Athlos
6:30
5
Arinya Van 't Ende
Isala '96
6:35
6
Lisette Veldkamp
Cialfo
6:40
7
Demi Huijsmans
Athlos
6:44
8
Mare Holtrop
Isala '96
6:50
9
Suleen Penninkhof
Isala '96
7:03
10
Naomi Engelgeer
Athlos
7:29
11
Janou wolf
Isala '96
7:32
12
Tessel van der Valk
Cialfo
7:39
13
Norah van Elst
Flevo Delta
7:40
14
Joy Bouwes
Flevo Delta
7:53
15
LoÔs Lindhout
Flevo Delta
8:01
16
Laura Elfrink
Cialfo
8:03
JPC, 1000M JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tristan van der Weerd
Isala '96
5:13
2
Niels van der Linden
Athlos
5:21
3
Querijn Wierbos
Athlos
5:37
4
Joris Wever
Athlos
5:50
5
Stan van der Maten
De Gemzen
6:00
6
Lars van Dalfsen
NOP
6:04
7
JoŽl van den Dool
Isala '96
6:12
8
Jesse Koornstra
Athlos
6:39
9
Morris Muller
Cialfo
6:47
10
Olivier westendorp
Isala '96
7:11
11
Yaro de Kleine
Isala '96
7:20
12
Julian Stolte
NOP
7:37
13
Brenn Doorneweerd
Isala '96
8:01
14
Stan Fijma
Flevo Delta
8:02
15
Alain Luxembourg
Athlos
8:18
MPB, 1000M MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
5:25
2
Magali Kanis
De Gemzen
5:30
3
Catrijn Heere
Cialfo
5:56
4
Mara Schreuder
Athlos
6:08
5
Meliz Jansen
Isala '96
6:23
6
Eva ter Haar
NOP
6:27
7
Noa Busnach
Athlos
6:32
8
Amber Veldkamp
Cialfo
6:47
9
Julia Muller
Cialfo
6:53
10
Marli-Anne van Rossum
Cialfo
6:55
11
Mirthe Elfrink
Cialfo
7:02
12
Marely Bijma
NOP
7:35
JPB, 1000M JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Kanis
Isala '96
5:01
2
Tieme Koornstra
Athlos
5:08
3
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
5:13
4
Milo ter Mors
Athlos
5:32
5
Thijmen Hiemstra
Cialfo
5:40
6
Stan van Dalfsen
NOP
5:45
7
Tim Schuttelaar
Athlos
5:50
8
Melle Kroon
Isala '96
5:52
9
Tije Annema
Isala '96
5:57
10
Titus Leurink
Isala '96
6:00
11
Lucas Stolte
NOP
6:10
12
Levi Wolters
Athlos
6:21
13
Timo Goedhart
Athlos
6:30
14
Hugo Duits
Athlos
6:33
15
Gerrit Wensink
De Gemzen
6:45
16
Midas westendorp
Isala '96
7:09
MPA1, 1000M MPA 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
5:00
2
Anouk Heere
Cialfo
5:00
3
Jaydee Broersma
Athlos
5:24
4
NoŽmi Blankvoort
De Gemzen
5:29
5
Carlijn Scholte
Athlos
5:34
6
Roos Hollander
De Gemzen
5:36
7
Flore Kroes
De Gemzen
5:47
8
Renee Blok
De Gemzen
6:13
9
Senna Brummel
Cialfo
6:22
10
Dagmar Boone
De Gemzen
6:24
11
Brenda Wensink
De Gemzen
6:35
12
Sanne Kobus
NOP
6:52
13
Fenna Thijs
Athlos
7:25
14
Elise Hoorweg
Athlos
7:28
15
Alice Elwick
Athlos
8:03
16
Noortje Metselaar
Athlos
8:07
MPA2, 1000M MPA 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Wolf
De Gemzen
5:05
2
Fabienne Sinte Maartensdi
Athlos
5:19
3
Anna Muller
Cialfo
5:26
4
Merel van der Haar
De Gemzen
5:54
5
Naomi den Besten
Athlos
6:12
6
Amber van der Maten
De Gemzen
6:26
JPA1, 1000M JPA 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Hansman
Isala '96
4:58
2
Sven van der Weide
Athlos
5:17
3
Giel Scholte
Athlos
5:21
4
Tomas Platje
NOP
5:22
5
Teine Bonnema
Cialfo
5:23
6
Mika Hofman
Athlos
5:24
7
Axel Konijnenberg
Cialfo
5:28
8
Sijmen de Vos
Athlos
5:37
9
Danny Gerrits
Cialfo
5:41
10
Jochem de Wilde
Athlos
5:42
11
Jasper Rischke
Flevo Delta
5:48
12
Thomas Wolf
De Gemzen
5:51
13
Levi Koers
Athlos
5:53
JPA2, 1000M JPA 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josse Kampen
Isala '96
4:40
2
Christian Kleermaker
Athlos
4:43
3
Twan van der Weiden
Athlos
4:53
4
Nick Jacobs
Athlos
5:03
5
Joseb Verbaan
NOP
5:22
6
Dennis Alberts
Cialfo
5:23
7
Thymo Michelsen
Athlos
5:26
8
Frank ter Haar
NOP
5:54
9
Sam Bolt
Isala '96
5:57
10
Boaz Korstanje
Athlos
6:03
11
Corne den Hollander
Athlos
6:06
12
Joey Faassen
Flevo Delta
6:07
MD1, 1500M MD 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
6:22
2
Julia Fahner
Isala '96
6:58
3
Manon van der Zwaard
NOP
7:10
4
Guusje Koning
Athlos
7:19
5
Vera Kruis
NOP
7:27
6
Elodie van Arken
De Gemzen
7:35
7
Kim Remijn
Flevo Delta
7:44
8
Amber van Manen
Athlos
8:26
9
Mounia Dadou
Athlos
8:33
10
Eva Middelkamp
Athlos
8:44
11
Lieke Poolen
Athlos
8:52
12
Lisa van der Sluijs
Athlos
10:18
MD2, 1500M MD 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien Molenberg
Athlos
6:24
2
Luena Spijkerboer
De Gemzen
6:34
3
Indy Broersma
Athlos
6:42
4
Fleur Pieters
Flevo Delta
6:52
5
Anniek Draaistra
NOP
6:54
6
Veroon Linders
Athlos
7:19
7
Lynn Bunnik
Athlos
7:26
8
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
7:37
9
Carolien Remijn
Athlos
8:03
JD1, 2000M JD 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel potkamp
De Gemzen
8:41
2
Julien Jansen
PEC 1910
8:46
3
Daan Beute
Isala '96
9:54
4
Lukas Smit
PEC 1910
9:58
5
Boyd Steur
PEC 1910
10:02
6
Hendrik Olthuis
De Gemzen
10:07
7
Floris Remijn
Athlos
10:17
8
Rens Konijnenberg
Cialfo
10:25
9
Thijs ter Maat
PEC 1910
10:26
10
Olaf Souren
PEC 1910
10:28
11
Matthijs Onink
NOP
10:31
12
Dajo Roelofsen
De Gemzen
10:37
13
Ruben Jacobs
Athlos
10:49
14
Coen Bloemberg
Flevo Delta
10:53
15
Kiran Rorije
De Gemzen
10:54
16
Ruben Baars
Athlos
11:18
17
Ruben Scholte
Flevo Delta
12:09
18
Luca Goedhart
Athlos
12:28
19
Storm Mekking
De Gemzen
12:32
JD2, 2000M JD 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika van Mierlo
Isala '96
8:54
2
Cas Kanis
Isala '96
9:02
3
Thijs van der Maaten
Athlos
9:03
4
Ids Peenstra
PEC 1910
9:19
5
Olivier van Benthem
PEC 1910
9:22
6
Koen Geerling
Athlos
9:23
7
Isas Prinsen
NOP
9:44
8
Tygo Schuurkamp
Athlos
10:04
9
Luuk van der Maaten
Athlos
10:20
10
Daan Scholte
Athlos
10:25
11
Bruce Boon
Flevo Delta
10:37
12
Bram Eleveld
Athlos
11:00
13
Stein Reitsema
Isala '96
12:23
14
Mike Keizer
Athlos
12:29
15
Sibbe Dijkstra
NOP
12:49
16
Maarten Scholte
Flevo Delta
13:55
MC, 2000M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris bredewolt
De Gemzen
9:21
2
Lieke Geerling
Athlos
9:27
3
Tessa harbrink
PEC 1910
9:29
4
Rianne Breugem
Athlos
9:33
5
Rosa Molenberg
Athlos
9:45
6
Joanne Lehr
PEC 1910
9:47
7
Mandy Hansma
PEC 1910
10:07
8
Ella van den Bosch
De Gemzen
10:08
9
Indy Sasso
Zwolle
10:20
10
Indy Faassen
Flevo Delta
10:31
11
Wieteke Terlouw
Spurt '88
10:40
12
Sara Lankhaar
Athlos
10:51
13
Merline van den Berg
Athlos
11:30
14
Sannah Wolf
Cialfo
11:37
15
Maureen Wind
Isala '96
13:09
VSRK, 2500M SR V KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris van Driest
Flevo Delta
12:18
2
Karin Hijmans
Flevo Delta
13:02
V35K, 2500M MAS V 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harriette Foppen
Flevo Delta
13:07
2
Esther Zoon
Flevo Delta
14:43
3
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
16:04
4
Stephanie Falkena
Flevo Delta
16:47
5
Hester Woutersen
De Gemzen
17:36
6
Lucien Hatzmann
De Gemzen
18:39
7
Adelien van Beek
De Gemzen
18:55
MSRK, 2500M SR M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
9:13
2
Bram Rouwen
Hanzesport
9:23
3
Rob Stuber
Athlos
9:32
4
Lars van Surksum
PEC 1910
9:47
5
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:52
6
Nick Assinck
Marathon Pim Mulier
10:05
7
Sander van den Belt
Athlos
10:12
8
Stan Ruessink
PEC 1910
10:20
9
Jaimy van de Steenoven
Flevo Delta
10:29
10
Jurian Onderdijk
De Gemzen
10:35
11
Stefan Breet
Flevo Delta
10:45
12
Tim van Noort
PEC 1910
11:55
13
Wilco Jonker
De Gemzen
12:05
M35K, 2500M MAS 35 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
hemstede
Climax
9:03
2
Gert Jan Liefers
AV '34
9:22
3
Bas Mekking
De Gemzen
9:39
4
Murk Falkena
Flevo Delta
10:18
5
Henri Wagenaar
De Gemzen
10:23
6
Gertjan Lahuis
Veluwe
10:31
7
Harrie Prinsen
NOP
11:08
8
Gerard Kroes
BB lopers
11:18
9
Tim van der Monde
ACO Van Elderen
11:37
10
Robert Terlouw
Spurt '88
13:09
11
Harry Veldkamp
Cialfo
13:18
12
Harjan ter Haar
NOP
14:01
JC, 2500M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Reining
PEC 1910
10:18
2
Geert van der Hulst
Cialfo
10:52
3
Sam van Emmerik
Cialfo
10:52
4
Jim van Emmerik
Cialfo
11:08
5
Sverre Oosterhaar
PEC 1910
11:15
6
Niek ter Haar
NOP
11:20
7
Thijmen Middelkamp
Athlos
11:38
8
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
11:48
9
Roel Wielstra
NOP
11:54
10
Daniel Kleermaker
Athlos
12:32
11
Lucas Karenbeld
Athlos
12:41
12
Tom Bloemberg
Flevo Delta
12:56
13
Tom ter Haar
NOP
13:13
14
Bram van Maare
Athlos
13:36
15
Bas van de Horst
Athlos
13:42
16
Job Doornhof
Athlos
13:46
MB, 2500M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Eisen
PEC 1910
11:03
2
Danique Bosgoed
PEC 1910
11:12
3
Elisa Mul
Athlos
11:17
4
Anna Molenberg
Athlos
11:20
5
Marit de Vos
Athlos
11:49
6
Eveline Houtman
De Gemzen
12:16
7
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
12:36
8
Femke Reitsema
Isala '96
13:27
9
Eeke Flink
Athlos
13:44
10
Emma van Emmerik
Cialfo
13:59
11
DaniŽlle Holstege
Flevo Delta
14:23
12
Kirsten Wierda
NOP
14:33
13
Emma Meijer
Flevo Delta
14:45
14
Lana Jongstra
Flevo Delta
15:15
MA, 2500M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Bijman
Isala '96
11:04
2
Mila Koster
Isala '96
12:06
3
Eva van der Hulst
Cialfo
12:27
4
Liset van der Hulst
Vitalis
13:02
JB, 4000M JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hakim Riadi
SISU
15:12
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
15:17
3
Bas de jong
PEC 1910
15:21
4
David Koning
Athlos
15:26
5
Gijs van de Wetering
De Gemzen
16:28
6
Karsten van Ommen
Isala '96
16:30
7
Michiel Schouten
PEC 1910
17:04
8
Thijs Zoon
Flevo Delta
17:43
9
Lex HŁther
Athlos
18:09
10
Giel Meijer
PEC 1910
19:38
11
Stan Jongstra
Flevo Delta
20:31
JA, 4000M JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Terlouw
Spurt '88
15:57
2
Olav Koning
Athlos
16:25
3
Kjell Raaijmakers
Athlos
17:08
4
Timo Hacquebord
Isala '96
18:51
VSR, 6000M SR V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
25:04
2
Jolanda Dijk
ACO Van Elderen
26:53
3
Linda Schwering
NOP
30:50
4
Laurie Ras
Urk
33:53
V35, 6000M MAS 35 V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
27:22
2
Monique Fibbe
De Gemzen
28:03
3
Tiny de vries
NOP
29:36
4
Marja Kramer
NOP
33:53
5
Aukje Oosterom
35:31
V40, 6000M MAS 40 V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
28:08
2
Agnes Olgers-Heiner
NOP
28:45
3
Erna van Es-Keen
De Gemzen
29:37
4
Marjorie van den Brink
De Gemzen
34:53
5
Marjon Fidder
De Gemzen
36:57
V50, 6000M MAS 50 V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Buitenhuis
De Gemzen
34:34
M50, 6000M MAS 50 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ritsema
Gelre
24:09
2
Paul de Brie
Spirit Lelystad
24:28
3
Rien jansen
NOP
26:24
4
Doede Terluin
NOP
26:25
M60, 6000M MAS 60 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo
25:32
2
Jaap vlaming
NOP
27:55
MSR, 8500M SR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
30:25
2
William van Eeken
ACO Van Elderen
33:11
3
Ruben Postma
Athlos
33:27
4
Marcel De Bats
Cialfo
33:27
5
Gertjan de Jong
Athlos
33:53
6
Ewout de Vos
De Gemzen
34:31
7
Thijs Krukkert
Vitalis
35:01
M35, 8500M MAS 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerjan Liefers
AV '34
30:28
2
David Hemstede
Climax
30:34
3
Jan loosman
NOP
36:26
4
Herman Zwerver
De Gemzen
40:15
M40, 8500M MAS 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mekking
De Gemzen
32:23
2
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
36:08
3
Berend Schotanus
NOP
36:43
4
Klaas Draaijer
De Gemzen
38:37
5
Harrie Hatzmann
De Gemzen
42:01
6
Roel Fidder
De Gemzen
47:15
7
Mark Waanders
Hattem
48:48
www.uitslagen.nl
13-12-2017 16:41