Uitslagenlijst Schuler Snertloop

Nieuw-Schoonebeek - Zaterdag 9 december 2017

5KVRW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anne-Sophie Kok
Emmen
1986
20:14
2
Judith Berens
Klazienaveen
1983
23:41
3
Mathilde Bausch
Emmen
1996
24:41
4
Jeanette Langius
Coevorden
1969
25:37
5
Nicole Schepers
Schoonebeek
1977
25:51
6
Kim Kort
Emmen
1982
27:24
7
Janine Buter
Emmen
1989
27:38
8
Gerda Oosting
Emmen
1981
28:13
9
Ingrid Driehuizen
nieuw schoonebeek
1968
28:27
10
Roelineke Gommer
Schoonebeek
1967
29:14
11
Germa de Groote
Schoonebeek
1969
30:02
12
Martine te Nijenhuis
Emmen
1962
30:07
13
Amber Bruning
Weiteveen
2007
30:09
14
Mevrouw Oldenhuis
Klazienaveen
1988
30:11
15
Denise Doldersum
Klazienaveen
2004
30:11
16
Anoek Meijer
Klazienaveen
1983
30:54
17
Madelon Schermer
Twist
1970
31:05
18
Nancy Kollmer
Emmen
1975
31:15
19
Reina Terpstra
Lindloh
1958
32:15
20
Judith Muijsers
Emmen
1976
32:19
21
Martine Mink
Emmen
1979
32:19
22
Anke Koster
Klazienaveen
1983
32:35
23
Maartje Timmerman
Coevorden
1966
32:38
24
Jeannette Kalverla
Emmen
1968
33:21
25
Lea Langezaal
Schoonebeek
1945
33:30
26
Liana Groenheyde
emmercompascuum
1972
34:06
27
Sylvia Schrandt
emmen
1970
34:08
28
Ilse Gielen
Coevorden
1969
34:09
29
Miranda Geraats
Nieuw weerdinge
1981
34:55
30
Liesette Roosken
Klazienaveen
1983
34:56
31
Karin Niers-Lubbers
Nieuw-Schoonebeek
1981
34:56
32
Iris Hillebrand
Emmen
1968
35:58
33
Jannie Vos
Emmer Compascuum
1963
35:59
34
Annita Post
Nieuw-Amsterdam
1968
36:00
35
Bianca de Jong
Emmen
1979
36:10
36
Femke Kwant
Emmen
1990
37:13
37
Petra Kwant
Emmen
1994
37:14
38
Geke Govaers
Emmen
1964
38:30
39
Mariska Idema
Emmen
1978
38:49
40
Hilda Bakker
Valthe
1969
41:50
41
Mirjam Blaak
Emmen
1972
41:58
5KMAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Reinier de Boer
Dalen
2001
17:58
2
Erik snijders
Schoonebeek
1982
18:18
3
Erik de Vries
Zwartemeer
1979
18:30
4
Jordi Fuhler
Klazienaveen
1998
18:37
5
Rob Bos
Klazienaveen
1992
19:14
6
Jelle Schepers
Nieuw-Schoonebeek
1996
19:34
7
John Sikken
Erm
1986
19:42
8
Martijn scherpen
Schoonebeek
1988
19:46
9
Richard Buls
De Sperwers
1970
20:15
10
Jos Rijblijwijs
Emmen
1962
20:17
11
Sjoerd Terpstra
Emmen
1980
20:17
12
René Meijer
Emmer-Compascuum
1968
20:29
13
Kiven Keurs
Emmen
1977
20:54
14
Romano Vedder
Emmen
1990
21:07
15
Jans Kiers
Erm
1962
21:16
16
Martin van Riesen
Hoogeveen
1968
22:24
17
Bjorn Heijnen
Schoonebeek
2008
22:41
18
Jonny Talen
Hoogeveen
1973
22:53
19
Henk Gommer
schoonebeek
1961
23:14
20
Rob Bos
Weiteveen
1978
23:25
21
Albert Kwant
Emmen
1986
23:36
22
Wiebe Harder
Klazienaveen
1950
23:52
23
Sven Frikken
Coevorden
2002
24:15
24
Meneer Dubbelboer
Emmen
1966
24:42
25
Herman Klaassen
schoonebeek
1956
25:13
26
Julian Frikken
Coevorden
2002
25:17
27
Lars Heijnen
Schoonebeek
2004
25:43
28
René Heijnen
Schoonebeek
1971
25:44
29
Jan Hermes
Schoonebeek
1960
26:37
30
Hein Wieringa
Emmen
1941
26:42
31
Nick Gerdes
Emmen
1978
27:16
32
Freddy Vos
Emmen
1986
27:41
33
Berend Vleems
Schoonebeek
1964
27:56
34
Emiel van der Veen
Veenoord
1990
28:21
35
Cor Vos
Emmer Compascuum
1957
29:08
36
Cor Doevendans
Schoonebeek
1954
29:12
37
Frank Idema
Emmen
1977
29:50
38
Jan Spackman
Emmen
1965
30:05
39
Harrie Kramer
Schoonebeek
1949
30:09
40
Karst Schonewille
klazienaveen
1956
30:37
41
Gezinus Keurs
Emmen
1951
31:38
42
Albert Timmer
emmen
1952
31:59
43
Robbert van Don
Emmen
1968
32:36
44
Arend Jan Wessels
Emmen
1958
32:44
45
Harm-jan Wieringa
Erica
1965
33:00
46
Alfredo Stikkelorum
emmen
1970
33:09
47
Jan-Willem Dispa
Erica
1985
33:15
48
Harm Hospers
zwartemeer
1951
34:06
49
Meint Terpstra
Lindloh
1954
34:07
50
Klaas Kwant
Emmen
1959
37:14
51
Jan VanWijk
Emmen
1959
41:05
10VRW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Eline Glas
Erm
1987
37:31
2
Janien Lubben
EMMEN
1985
42:05
3
Mandy Super
Emmen
1990
45:49
4
Marja gommel
Emmen
1966
52:20
5
Jacqueline Westerhof
Emmercompascuum
1978
52:22
6
Angeline van Ommen
Schoonebeek
1969
53:56
7
Petra Braam
Schoonebeek
1973
54:55
8
Alice Bruning
Schoonebeek
1981
55:23
9
Karin Berg
Emmen
1968
55:32
10
Faritah de Palm
Emmen
1974
55:52
11
Claudia Baank
Gouda
1968
56:55
10MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Alwin Heijting
Erm
1986
32:02
2
Mathijs de Vroome
Peize
1976
33:53
3
Joost Hindriks
Schoonebeek
1985
35:28
4
Richard Moesker
Emmercompascuum
1974
35:48
5
Roy Kreeft
klazienaveen
1983
37:38
6
Yntze Wardenburg
Klazienaveen
1979
37:54
7
Frank Klaassen
Schoonebeek
1990
38:47
8
Pieter jan Kooi
loppersum
1967
39:14
9
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
1983
40:11
10
Jonny Karst
Klazienaveen
1982
42:21
11
Heinz Stroeve
Emlichheim
1949
42:26
12
Willy Heijnen
Dalen
1969
42:40
13
Geert Gielen
Coevorden
1967
42:58
14
Robert Lindeman
Ter apel
1984
43:34
15
Erwin Sanders
Emmen
1966
44:52
16
Theo de Haas
emmen
1969
45:13
17
Harry te Velde
Emmen
1967
45:42
18
Anno Brandsema B
Beilen
1955
45:49
19
Jan van Wieren
emmen
1968
45:55
20
Arend Brink
Westerhook 14 49824
1966
47:18
21
Peter Trip
Schoonebeek
1969
47:24
22
Iwan Goeree
emmen
1970
48:35
23
Jan Snijder
Nieuwleusen
1961
48:43
24
Bennie Beerling
Schoonebeek
1959
49:23
25
Roelof Sieben
schoonebeek
1967
49:30
26
Bert ten Hoff
Musselkanaal
1956
49:55
27
Bertus Veenstra
Erica
1988
51:43
28
Vos René
klazienaveen
1964
52:20
29
Jaap Lubbers
Nieuw-amstedam
1958
53:39
30
Pascal de Koning
Weiteveen
1970
53:48
31
Romke Smeman
erica
1955
54:57
32
Berny Hilberts
Schoonebeek
1974
55:23
33
Herman Wösten
Emmen
1961
56:53
34
Ton Besselink
Nieuw Amsterdam
1950
1:01:36
35
Henk Meijer
Emmen
1969
1:03:45
www.uitslagen.nl
09-12-2017 23:08