Uitslagenlijst De 34e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop

Landgraaf - Zondag 3 december 2017

MSEN, HOOFDLOOP 13:00
Plts
Naam
Tijd
1
Zerom Ghebrihiwet
Hoensbroek
24:27
2
Ricardo Floris
Maastricht
25:22
3
Jeroen Matthes
Kerkrade
26:34
4
Wim van Hameren
Eindhoven
29:57
5
Morteza Sarwari
Maastricht
31:26
6
Nemat Alizada
Maastricht
33:03
7
Robbert Weening
Kerkrade
33:54
8
Frank Soeters
Valkenburg
35:06
9
Stef Odekerken
Heerlen
35:27
10
Amin Ebrahim Adam
Maastricht
35:49
11
Romain Vleugels
Maastricht
36:32
12
Bshara Yousset
Maastricht
38:44
13
Mika Eydems
Eygelshoven
39:01
14
Laurence Nickel
Eygelshoven
39:12
15
Bob Kleinen
Eygelshoven
41:24
16
Martijn Dassen
Heerlen
41:59
M35, HOOFDLOOP 13:00
Plts
Naam
Tijd
1
Vincent Nardozza
lanaken
26:24
2
Roy Ploum
STB
27:32
3
Danny de Haas
Landgraaf
30:01
4
Lars van der Eerden
Nieuwstadt
30:28
5
Rodjer van de Merwe
Brunssum
30:47
6
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
31:27
7
Leon Reijnders
STB
32:17
8
Maurice Ruwette
Heerlen
32:17
9
Bart Smeets
STB
32:22
10
Ed Frehen
STB
32:56
11
Patrick Geelen
Bilzen
33:06
12
Ronald Frins
Herten
34:14
13
Marcel Coerver
Landgraaf
34:34
14
Michel Bonten
Heerlen
34:50
15
Mark Mutter
Heerlen
34:55
16
Theo van de Ven
Heerlen
35:01
17
Ronald Smeets
Brunssum
35:49
18
Jos van Wijhe
Sittard
36:15
19
Fred Sochacki
kerkrade
38:21
20
Remi Kessels
Maastricht
39:01
21
Ralf Baggen
Heerlen
39:20
22
Paul Klos
Brunssum
41:26
M50, HOOFDLOOP 13:00
Plts
Naam
Tijd
1
Tonny Herben
Atletiek Maastricht
31:59
2
Wil Jung
Landgraaf
33:04
3
Arno Škrabanja
Caesar
33:44
4
Pierre Weerts
Oirsbeek
33:50
5
Walter AdanG
Wijlre
34:35
6
Dinand Radstake
Landgraaf
36:19
7
Ruud Leclercq
Maastricht
37:22
8
Paul van Hameren
Hoensbroek
37:52
9
Eric Zijlstra
Brunssum
38:40
10
Hein Bodelier
MarathonPlus
39:49
11
Rene Mathijssen
landgraaf
41:01
12
Bert Vanthoor
STB
41:13
13
Ger Ramakers
Amstenrade
41:21
14
Fred Kreemers
Maastricht
52:09
VSEN, HOOFDLOOP 13:00
Plts
Naam
Tijd
1
Ellis Jacobs
STB
29:25
2
Rani Škrabanja
Caesar
30:25
V35, HOOFDLOOP 13:00
Plts
Naam
Tijd
1
Maud Golsteyn
Nieuwstadt
33:56
2
Carmen Jacobs
STB
36:59
3
Sylvia Rautenberger
Landgraaf
38:36
4
Katja Odekerken
Heerlen
40:48
5
Monica Soeters
Bemelen
42:24
6
Eva Verheen
St. Odilienberg
42:47
7
Verona Janssen
Geleen
45:17
8
Pascalle van Est
Maastricht
52:09
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Thom Reynders
Unitas
19:37
2
Koen Huizinga
Schinnen
19:41
3
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
19:51
4
Anday Tekle
Roermond
19:57
5
Jesse Luijpers
Beek
21:40
6
Ferdy Smeets
Caesar
22:37
7
Rombout Senden
Achilles-Top
23:04
8
Thom Schijnen
Teuven
23:44
9
Jesper Verhoeven
Maastricht
24:15
10
Marcel van Herwijnen
Elsloo Lb
24:44
11
Maurice Paulussen
Caesar
25:42
12
Maurice Brandts
Elsloo
25:46
13
Robin Lemmens
Beek
26:42
14
Benny Vaessen
Oirsbeek
26:56
15
Niels Hermans
Landgraaf
26:58
16
Guy Maes
Bocholtz
27:08
17
Bob Sijben
Kerkrade
27:31
18
Paul Sour
Landgraaf
28:02
19
Michel Beckers
Landgraaf
28:30
20
Maurice Hellenbrand
Heerlen
28:57
21
Hendrik-Jan Hool
AVON
28:58
22
Hein Bodelier
MarathonPlus
29:04
23
John van Puijvelde
AVON
29:18
24
Kees Schroijen
Brunssum
30:12
25
Joseph Li
Landgraaf
31:26
26
Marcel Handler
Heerlen
31:41
27
Tonie van Wijk
STB
32:36
28
Ron Uranka
Eygelshoven
33:02
29
Jacky Drenth
Echt
33:13
30
Marco Verheesen
Sint Odilienberg
33:18
31
Peter van Orsouw
Oss
33:23
32
Iván de Ploeg
Landgraaf
34:24
33
Roger Moonen
Landgraaf
34:24
34
Peter Claassen
Hoensbroek
35:49
35
Marco Colson
Vlodrop
36:02
36
Harrie Hamers
Simpelveld
36:22
VROUW, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Sharon Trienes
Unitas
22:04
2
Janou Homminga
STB
24:44
3
Claudia Beckers
STB
29:05
4
Angela Mertens
Echt
33:12
5
Pascalle Dautzenberg
STB
33:26
6
Diana Born
STB
34:35
7
Pymm Linde
Heerlen
34:39
8
Sandra Lahaye
STB
34:40
9
Sandra Uranka
Achilles-Top
34:40
10
Kira Kerkhoffs
Valkenburg
36:50
11
Nicole Meurers
Achilles-Top
37:00
12
Desiree van Puijvelde
AVON
37:02
13
Monique van Gastel
Hoensbroek
38:15
14
Cynthia Wen
STB
41:31
15
Bianca Walraven
STB
42:04
16
Marion Wenders
avVN
43:37
JJUNA, JONG JUN A
Plts
Naam
Tijd
1
Alex Smeets
Caesar
21:32
2
Koen Frenken
Landgraaf
22:59
3
Rowan Beun
Nijmegen
23:22
JJUNB, JONG JUN B
Plts
Naam
Tijd
1
Willem Gommer
Heerlen
7:48
2
Matthijs Buijen
Schimmert
8:11
JJUNC, JONG JUN C
Plts
Naam
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
7:23
2
Mischa Hermans
Unitas
7:31
3
Dion Eijssen
Unitas
7:51
4
Ricardo Visseren
Caesar
8:00
5
Ruben van Groenewoud
Unitas
8:14
6
Jesper Florie
STB
8:18
7
Cedric Smits
Unitas
8:25
8
Jesper van der Sterren
Caesar
8:44
9
Raf Baerveldt
AVON
9:03
10
Sem Hoevenaars
Brunssum
9:08
11
Gerben Vaessen
Unitas
9:23
JJUND, JONG JUN D
Plts
Naam
Tijd
1
Bodi Smeets
Caesar
8:14
2
Hense Teneij
Caesar
8:42
3
Quinn Latour
STB
9:26
4
Ivan Steinbusch
Unitas
9:28
5
Django Schroijen
AVON
9:28
6
Jelle Klomp
STB
9:29
MJUNA, MEIS JUN A
Plts
Naam
Tijd
1
Anna Gommer
Capellen aan de Ijssel
17:05
2
Esmee Ernes
Beek
17:14
3
Melissa Visseren
Caesar
18:05
MJUNB, MEIS JUN B
Plts
Naam
Tijd
1
Suzie Hahnraths
Caesar
5:22
2
Jasmijn Gielen
Unitas
5:49
3
Puck Janssen
Nattehoven
5:53
MJUNC, MEIS JUN C
Plts
Naam
Tijd
1
Evy Grassi
STB
5:34
2
Lizzy Langen
Maasmechelen
5:36
3
Kyanie Blom
Landgraaf
5:45
4
Nova Smeets
Caesar
5:53
5
Maud Missler
STB
5:54
6
Jill Reijnen
STB
5:54
7
Audrey Reijnen
STB
6:01
8
Nathalie Peters
Caesar
6:18
9
Esmée Bartel
Unitas
6:25
10
Dimphy Arets
STB
6:40
11
Janne Smeets
STB
6:49
12
Imke Hoogeboom
STB
6:56
MJUND, MEIS JUN D
Plts
Naam
Tijd
1
Lisan Stijnen
Schimmert
5:36
2
Sterre Knoben
STB
5:51
3
Julie Cuijpers
Beek
5:54
4
Desteney Dijkstra
STB
6:04
5
Hannah Kling
AVON
6:08
6
Maartje Vervuren
STB
6:11
7
Jane van Dam
STB
6:20
8
Linn Schormans
STB
6:22
9
Femke Oerlemans
STB
6:48
10
Myrthe Schurer
STB
6:49
11
Bente Supheert
STB
6:49
12
Sien Michorius
STB
6:59
13
Chayenne Drity
STB
7:04
14
Lone Ringens
STB
7:23
15
Zoe Jung
STB
7:32
16
Fenna Arends
STB
7:36
17
Kyra Hoogeboom
STB
8:02
JPUPA, JONG PUP A
Plts
Naam
Tijd
1
Karsten Debets
Hoensbroek
4:08
2
Luka Meisen
Caesar
4:09
3
Biek Michorius
STB
4:25
4
Levi Steinbusch
Doenrade
4:31
5
Cas Dautzenberg
STB
4:40
6
Siem Latour
STB
4:43
7
Daan Berends
STB
4:48
8
Marijn Winthagen
STB
5:19
9
Ilario Moonen
STB
5:24
10
Julian van Voorst
STB
5:29
11
Jelle Quadackers
STB
5:33
12
Nevio Cesco-Resia
STB
6:23
JPUPB, JONG PUP B
Plts
Naam
Tijd
1
Thies Stijnen
Schimmert
4:28
2
Sten van Schagen
Caesar
5:06
3
Ruben Sijstermans
STB
5:08
4
Ricco Beckers
STB
5:11
5
Julian Bierman
STB
5:31
6
Joey Heuvels
Landgraaf
5:32
7
Stan Loomans
STB
6:08
JPUPC, JONG PUP C
Plts
Naam
Tijd
1
Beniamino Moonen
STB
5:08
2
Sam Kleintjens
STB
5:21
3
Pieke van de Ven
STB
6:43
MPUPA, MEIS PUP A
Plts
Naam
Tijd
1
Kiara Sluijpers
AVON
4:01
2
Jolie Baerveldt
AVON
4:16
3
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
4:22
4
Dunya Ait Mellouk
STB
4:38
5
Eva Teneij
Caesar
4:42
6
Febe Quaedvlieg
AVON
4:55
7
Jade Kochen
STB
4:57
8
Maartje van den Boorn
STB
5:02
9
Chloë Novak
Oirsbeek
5:06
10
Amy Sterk
STB
5:07
11
Daphne Erens
STB
5:08
12
Imre Baar
STB
5:13
13
Imme de Jong
Caesar
5:22
14
Lotte Hendrix
STB
5:28
15
Fenne van Mulken
Caesar
5:33
16
Chloë Schroijen
AVON
5:34
17
Anouk Dautzenberg
STB
5:38
18
Marit Veltstra
STB
5:43
MPUPB, MEIS PUP B
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Sluijpers
AVON
5:07
2
Tess Schumans
STB
5:19
3
Isabella Snijders
STB
6:11
MPUPC, MEIS PUP C
Plts
Naam
Tijd
1
Lynn Cremers
STB
5:20
2
Britt Smeets
STB
5:22
3
Floor Quadackers
STB
5:32
4
Milou Hoesen
STB
5:34
5
Lynn Sterk
STB
5:41
6
Indy Brinkman
STB
5:44
7
Isa Cremers
STB
5:53
8
Milou Hendrix
STB
6:01
9
Eline Dieteren
STB
6:02
10
Christel Dörenberg
STB
6:12
11
Femke van Voorts
STB
6:14
www.uitslagen.nl
03-12-2017 23:19