Uitslagenlijst 34e DSD Zandboscross

Deurne - Zondag 3 december 2017

MAN, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Tijd
1
Stijn van Kessel
Deurne
16:43
2
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
18:43
3
Wesley Vogels
Deurne
19:57
4
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
20:02
5
Geert Pel
Deurne
20:39
6
John Weijs
ATV Venray
21:20
7
Andre Matthijssen
Lopersgroep Deurne
21:39
8
Maarten aan den Boom
Venlo
21:47
9
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
23:16
10
Hennie de Kock
Uden
23:20
11
Mart Hendriks
Lopersgroep Deurne
23:29
12
Perry Peeters
STB
23:48
13
Frans Heussen
Lopersgroep Deurne
24:45
14
Manolis Geldermans
Deurne
24:45
15
Gilbert Tepy
ATV Venray
25:25
16
Albert Struik
Lopersgroep Deurne
25:30
17
Jan Goossens
Deurne
25:44
18
Wim Thijssen
Deurne
25:45
19
Marcel de Groof
Deurne
26:10
20
Kurt de Haas
Deurne
26:27
21
Paul v.d. Heuvel
Deurne
26:47
22
Jos Zonnenberg
Lopersgroep Deurne
26:51
23
Frank Jacobs
Deurne
27:12
24
Patrick Kuiper
Lopersgroep Deurne
27:12
25
John Geenen
Lopersgroep Deurne
27:15
26
Teu van den Brand
Uden
27:25
27
Huub Clermonts
Valkenswaard
27:38
28
Wim Van Bussel
Helmond
28:07
29
Anton Saämena
ATV Venray
28:33
30
Jo van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
29:09
31
Jan Wilklem Leijssen
Waalre
29:11
32
Rob Heuts
Helmond
30:10
33
Manfred van Kuijk
Deurne
30:54
34
Bart Luijkx
Veldhoven
32:15
35
Jos Sanders
Eindhoven
40:43
VROUW, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Tijd
1
Jessica van den Bogaart
Deurne
22:16
2
Desiree Conde
Lopersgroep Deurne
22:59
3
Heike Prinsen
HAC
23:41
4
Evelien Steenmetz
Best
24:23
5
Kim van den Bogaart
Deurne
25:10
6
Hedwig Evertse
Best
25:11
7
Kristel van Kessel
Lopersgroep Deurne
25:13
8
Wendy Duijs
Velden
25:38
9
Alexandra Abels
Deurne
25:47
10
Janneke Schwaner
GAC Gemert
25:49
11
Drien Hendrix
Lopersgroep Deurne
26:13
12
Ria Hendriks
Lopersgroep Deurne
26:31
13
Andrea van den Hurk
Deurne
26:31
14
Nicole Brentjens
Lopersgroep Deurne
26:50
15
Helma van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
26:54
16
Marly Krijnen
Lopersgroep Deurne
26:55
17
Anne Vink
Velden
27:13
18
Britt Kampers
Lopersgroep Deurne
27:43
19
Penny van Dijk
Bakel
27:48
20
Inge Elbers
Deurne
27:57
21
Wendy Berkers
Deurne
28:15
22
Astrid van de kruijs
HAC
28:42
23
Dorith van Delft
Deurne
28:55
24
Mirna Mattheij
Deurne
29:02
25
Renate Boerenkamps
Deurne
29:05
26
Tineke van Mullekom
Deurne
29:18
27
Mirjam Lambert
HAC
29:21
28
Danita de Rijck
Deurne
29:24
29
Marjan de Greef
HAC
29:30
30
Sandra Cuppen
Lopersgroep Deurne
29:41
31
Linda Mennen
Deurne
29:42
32
Willeke Sismono
HAC
30:28
33
Helmie Manders
Deurne
31:27
34
Mireille de Ridder
Lieshout
36:07
35
Arni Bax
Deurne
36:41
36
Yvette Dijkhuizen
Veldhoven
37:35
37
Sandra van der Heijden
Helmond
41:47
MAN, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Tijd
1
Toine Pel
Deurne
28:21
2
Wilco Goorts
Deurne
28:44
3
Chiel Pel
Deurne
28:56
4
Paul Cooijmans
Lieshout
29:06
5
Dennis vd Meulengraaf
Mariahout
29:07
6
Johan van Ha
De Keien
29:50
7
Arnold Koetsier
Deurne
29:58
8
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
30:16
9
Rob Zwartjens
30:19
10
Bart Berkvens
Punderman
30:31
11
M. Thielen
Punderman
30:33
12
Davy van Seccelen
Deurne
30:59
13
Henk Vos
Eindhoven Atletiek
31:01
14
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
31:07
15
Willemjan van Golstein Brouwers
't Jasper Sport
31:20
16
Allard van der Meer
Eindhoven Atletiek
31:25
17
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
31:34
18
Dries Christiaens
Eindhoven Atletiek
32:11
19
Michael Mattheuj
Deurne
32:19
20
Ben Verbeek
Deurne
32:24
21
Mario Kessels
32:46
22
Harry vd Sande
De Keien
32:52
23
Roel Dielissen
Deurne
32:57
24
Eddy Geboers
't Jasper Sport
33:16
25
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
33:30
26
Rob Streeder
Aarle-Rixtel
34:11
27
Jos Meulendijks
Neerkant
34:12
28
Harm Aarts
Deurne
34:12
29
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
34:17
30
Paul Fransen
Lopersgroep Deurne
34:24
31
Dennis Mansvelders
Deurne
34:25
32
Mies van Berlo
Runnersclub Lieshout
34:32
33
Bert vd Sande
De Keien
34:43
34
Arjan Biemans
Lopersgroep Deurne
34:54
35
Dirk Ammerlaan
35:05
36
Anton Geven
Tilburg
35:19
37
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
35:26
38
Joost van Dishoeck
35:42
39
Martien van Hoof
Lopersgroep Deurne
35:47
40
Peter van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
35:49
41
Dirk Son
35:49
42
Jos Thielen
Wanssum
35:54
43
Werner Doens
Eindhoven Atletiek
36:36
44
Piet Aarts
Wanssum
37:02
45
Peter Rossieau
Eindhoven Atletiek
37:26
46
Mat Schatorje
Lopersgroep Deurne
37:30
47
Erwin Boerenkamps
Deurne
37:31
48
Bart van den Eijnden
Utrecht
37:33
49
Theo van Berlo
LG Milheeze
37:36
50
Wil Dijkhuizen
37:38
51
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
37:46
52
Laura Bouwmans
't Jasper Sport
38:52
53
Leon Hol
Deurne
39:18
54
Mats Ragetlie
Deurne
39:23
55
Jasper Ragetlie
Deurne
39:33
56
Geert coopmans
Deurne
40:24
57
Arno Knapen
Lopersgroep Deurne
40:25
58
Jan Berkers
Vlierden
40:32
59
Jan Maessen
Venray
40:35
60
Joey Verhoeven
Vinkel
40:36
61
Martien Keizers
Lopersgroep Deurne
40:58
VROUW, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne v. Paassen
31:00
2
Barbara Saat
Eindhoven Atletiek
31:54
3
Nel Classens
ATV Venray
36:12
4
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
36:19
5
Melanie van de Ven
Lopersgroep Deurne
37:23
6
Loes Heuvelmans
Meterik
37:41
7
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
37:48
8
Maartje Kersten
Eindhoven
38:35
9
Riki Smolders
Lopersgroep Deurne
38:48
10
Karin Streeder
Aarle-Rixtel
38:56
11
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
39:33
12
Nahylda Jacobs- Lobo
Lopersgroep Deurne
41:12
13
Els Verhappen
HAC
41:42
14
Ria Korthuis
HAC
42:18
15
Minoque jongenelen
Deurne
42:38
16
Diede Moeskops
Vinkel
46:01
17
Yvonne Westerdijk
Deurne
47:45
18
Marichelle Faaij
Erp
50:45
19
Josette Westerdijk
Deurne
50:54
MSEN, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
31:49
2
Mesgina Tesfay
HAC
32:07
3
Tecle Mekonen
Nijmegen Atletiek
32:14
4
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
32:23
5
Erik van Rijsewijk
Cifla
32:26
6
Niek van Son
Eindhoven Atletiek
33:02
7
Boris le Feber
Prins Hendrik
33:43
8
Niels Staring
Oss '78
33:46
9
Ron Koster
Atletiek Helden
34:23
10
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:41
11
Wesley Sleegers
GAC Gemert
35:25
12
Ron spreeuweberg
Atletiek Helden
35:54
13
Mark Jurgens
Eindhoven Atletiek
36:27
14
Marijn Emans
Venlo
36:35
15
Ralph Scherjon
Scopias
37:34
16
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:45
17
Joost Bovee
ATV Venray
37:51
18
Bart Niesten
Eindhoven
38:33
19
Daniel Drummen
't Jasper Sport
38:58
20
Roel Peters
GAC Gemert
39:03
21
Roy Simons
Soleco
39:22
22
Mark van Ooij
Alphen aan den Rijn
39:26
23
Pascal Demacker
Scopias
39:30
24
Dominique Jentjens
Velden
40:20
25
Jos Boeije
HAC
40:53
26
Stefan Verbeek
Deurne
41:10
27
Luke Hekers
Nederweert
41:28
28
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
41:48
29
Roel Jansen
Heythuysen
41:54
30
Frank Hener
41:56
31
Youri Verrijt
Deurne
41:58
32
Gijs van Lieshout
Deurne
42:08
33
Arjan de Lauw
ATV Venray
44:10
34
Adam Kudrewicz
Helmond
44:13
35
Patrick Kirkels
Ospel
45:58
M40, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Tijd
1
Aziz Kanfaoui
Eindhoven Atletiek
33:54
2
Paul Coolegem
avVN
35:39
3
Erik de Laat
Eindhoven Atletiek
36:21
4
Ronald Langenhuizen
Roermond
36:23
5
Raymond van Hall
36:29
6
John thielen
Lopersgroep Deurne
36:33
7
Erik Houben
AV Weert
36:43
8
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
36:46
9
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
36:50
10
Stevan Leppink
GAC Gemert
37:26
11
Arno Arts
37:35
12
Sadik el Mourabite
Eindhoven Atletiek
37:47
13
Kevin Bek
Geldrop
38:06
14
Christ korsten
GAC Gemert
38:09
15
Pieter Egelmeers
Deurne
38:14
16
Stefan van Happen
38:25
17
Roel Roubroeks
38:26
18
Dolf van de Voort
PAC
38:39
19
Edwin Kok
HAC
38:51
20
Sven van den hurk
Lopersgroep Deurne
38:52
21
Jack Boots
39:07
22
Olaf Nieuwenhuis
39:24
23
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
39:51
24
Theo Timmermans
Weert
41:39
25
Mike Curvers
Scopias
41:51
26
Karl van Daal
Venray
42:19
27
Bas Mols
Unitas
42:21
28
Ronald Simonis
LOGO
42:41
29
Geert Kurstjens
Belfeld
42:44
30
Peter Verbruggen
GAC Gemert
44:24
31
Mark de Vries
Helmond
44:41
32
Cyril van Gilst
45:02
33
Roel Segers
HAC
46:43
34
Walther Verhoeven
HAC
47:18
35
Peter Eijsbouts
Lopersgroep Deurne
49:15
M50, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
35:07
2
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
35:17
3
Frank Fonteijne
37:31
4
Anton v d Heuvel
GAC Gemert
38:22
5
Jos de Groot
De Rips
38:55
6
John Kocken
HAC
40:17
7
Mario arts
LOGO
41:07
8
Maurice Zwart
Hardlopen.nl
42:57
9
Ronald Dielissen
Tegelen
43:45
10
Peter Hendrix
Peelrunners
44:02
11
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
45:24
12
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
45:35
13
Adwin Hoogeveen
Gemert
46:58
14
Ad Meeuws
't Jasper Sport
47:06
15
Perry Peeters
STB
47:09
16
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
47:40
17
Peter Stiphout
Ysselsteyn Lb
47:48
18
Adrie v.d.Putte
Lopersgroep Deurne
50:43
19
Nol Geurts
Heythuysen
51:51
M60, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Oehlen
AVON
39:46
2
Theo van der Wielen
Cifla
39:55
3
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
40:10
4
Nico Verstraten
Atletiek Helden
40:35
5
Henk Flipsen
Prins Hendrik
41:33
6
Ron Vermeulen
GAC Gemert
41:50
7
Wiel van Lier
Atletiek Helden
41:57
8
Jan Poels
ATV Venray
43:00
9
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
43:10
10
Henk van Eck
GAC Gemert
43:18
11
E. Brouwers
43:24
12
Piet Jaspers
't Jasper Sport
44:59
13
Frans Noijen
Lopersgroep Deurne
46:01
14
Wiel Brouwers
Horst
47:24
15
John Williams
Eindhoven Atletiek
48:01
16
Dave Corben
LOGO
48:30
M70, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Tijd
1
John van Gilst
avVN
53:47
2
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
53:58
3
Ad vanLimpt
DES
1:00:28
V, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Tijd
1
Linda Korten
AV Weert
28:09
2
Gwynny Hamilton
Eindhoven Atletiek
28:47
3
Judith Gijsbers
AV Weert
31:27
4
Eefje Melssen
GAC Gemert
31:53
5
Marion Kuiten
LOGO
32:59
6
Sandra Frenken
AV Weert
34:09
7
Demi Boerekamp
Someren
34:39
8
Natalia Fokina
GAC Gemert
35:27
9
Lisette Bouten
ATV Venray
35:58
10
Erna Berkers
36:04
11
Irma van Gils
Loopfirma
36:59
12
Marianne Zwart
Hardlopen.nl
37:17
13
Gonny Manders
't Jasper Sport
37:32
14
Magda Doumpas
37:44
15
Karin Bouten
ATV Venray
38:50
H, KORTE CROSS HER
Plts
Naam
Tijd
1
Arne Agten
België
15:20
2
Neal Bouterse
Prins Hendrik
15:36
3
Sjors Thielen
ATV Venray
15:53
4
Teun Duisters
Eindhoven Atletiek
16:12
5
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:25
6
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
16:34
7
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
16:46
8
Niels Jacobs
ATH
17:01
9
Kay Peeters
Horst
17:06
10
Kenny Janssen
Atletiek Helden
17:08
11
Jop Knoppers
Lopersgroep Deurne
18:11
12
Floor Kouwenberg
Venlo
18:39
13
Roy Lammers
Lopersgroep Deurne
18:57
14
Tom Smetsers
Reuver
19:10
15
Puck Huijs
Baarlo Lb
19:17
16
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
19:25
17
Manfred Herzog
Kaarstr Duitsland
19:27
18
Jan Hermkes
20:24
19
Frank Hendriks
Deurne
20:30
20
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:35
21
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
21:28
22
Bas Mols
Unitas
22:38
23
Harrie Bos
Helmond
22:55
24
Ruud Langstraat
ATH
23:07
25
Nathan ten Holder
Venray
23:19
26
MIchel Groffen
ATV Venray
23:26
27
Robert Russek
Duitsland
23:38
28
Mark Hellegers
23:42
29
René Arts
Lopersgroep Deurne
23:55
30
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
24:20
31
Jan van Lessen
NSV DL
25:38
32
Sander van Venrooij
Oss
26:10
33
Paul Frantzen
Lopersgroep Deurne
26:48
34
Gene Wright
Eindhoven
27:55
35
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
28:05
VSEN, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Tijd
1
Sophie Dielissen
17:36
2
Diana Golek
WKB META LUBLINIEC POLEN
18:22
3
Joalanda Verstraten
Atletiek Helden
18:37
4
Stephanie Crooijmans
Prins Hendrik
20:14
5
Melissa Bevers
Asterix
20:50
6
Viola van den Berk
Eindhoven Atletiek
21:43
7
Insa van Lessen
23:15
8
Manouk van bussel
Deurne
23:25
9
Julia Russek
Duitsland
23:37
10
Rowen Reemers
Lopersgroep Deurne
23:40
11
Bregje Loverbos
Deurne
24:09
12
Lieke Seunis
Atletiek Leudal
25:52
13
Shelly Van Els
Olympus Land van Cuijk
28:19
14
Yvonne Jaspers
LOGO
28:26
V35, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Tijd
1
Karin Gielen
19:30
2
Fannie van Bree
GAC Gemert
20:41
3
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
22:24
4
Marlies van Beek
GAC Gemert
23:38
5
Daphne Broers
HAC
25:31
6
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
28:35
7
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
29:10
V45, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
20:24
2
Jozet Tomassen
Atletiek Leudal
21:03
3
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
21:05
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
23:40
5
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
24:02
JJUNA, JONGENS A
Plts
Naam
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
16:04
2
Aron Koning
De Keien
16:31
3
Stijn van den Bosch
Nijmegen Atletiek
16:37
4
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
17:04
5
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
17:25
6
Imre Dielis
Deurne
18:04
7
Thijs Vermeulen
ATV Venray
18:31
8
Stan Artrs
20:31
9
Nick Honings
24:48
MJUNA, MEISJES A
Plts
Naam
Tijd
1
Hannah Clercx
Asterix
14:01
2
Laura kok
Lopersgroep Deurne
14:09
3
Femke van Gog
Ospel
14:36
4
Imke van Gog
Ospel
14:52
5
Laura van Mierlo
HAC
15:19
6
Jitte Goossens
ATV Venray
19:09
JJUNB, JONGENS B
Plts
Naam
Tijd
1
Ids van korven
Eindhoven Atletiek
10:57
2
Michael Woldemesekel
ATV Venray
11:00
3
Thijs van Lith
Eindhoven Atletiek
11:25
4
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
12:17
5
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
13:22
6
Davy Schoeber
HAC
13:22
7
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
13:36
8
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
13:41
9
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
13:50
MJUNB, MEISJES B
Plts
Naam
Tijd
1
Fenne Janssen
Venloop Running Team
12:46
2
Jette Winkelman
't Jasper Sport
13:17
3
Violet Willems
Achilles-Top
14:07
4
Kirsten Maes
Unitas
14:37
5
Channelyn Ambrosiussen
Eindhoven Atletiek
15:17
6
Tara Goossens
ATV Venray
15:25
7
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
15:46
8
Resy van Iersel
't Jasper Sport
15:54
9
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
16:07
10
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:53
11
Esmee Donders
ATV Venray
17:04
12
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
17:15
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Tijd
1
Niels Peeters
Venloop Running Team
9:25
2
Guus Winkelman
9:45
3
Pjotr Dolfsma
Venloop Running Team
9:49
4
Jip Janissen
Venloop Running Team
9:54
5
Carlo Schoonen
HAC
9:59
6
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
10:35
7
Teun Nagel
't Jasper Sport
10:47
8
Lars van der Zanden
HAC
11:20
9
Gijs van Lieshout
HAC
11:31
10
Mike van Wouwe
ATH
11:46
11
Milan Sonnemans
Atletiek Helden
11:48
12
Stijn Gerritsen
AV Weert
11:49
13
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
11:58
14
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
12:00
15
Loek Peute
Atletiek Helden
12:06
16
Kars Reijnen
HAC
12:08
17
Harm v d Berkmortel
Lopersgroep Deurne
12:29
18
Riks Pollen
Scopias
12:36
19
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
12:42
20
Stef Langendonk
HAC
13:00
21
Teun van Dijk
't Jasper Sport
13:15
22
Roel van Engeland
HAC
13:24
23
Rick Faassen
Scopias
13:40
24
Dennis de Jager
HAC
13:50
25
Luke Smit
HAC
14:00
26
Jesper Pluijm
GAC Gemert
15:52
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Tijd
1
Bo Spoor
Eindhoven Atletiek
9:35
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:51
3
Emma Bijnen
HAC
9:54
4
Mare Frauenfelder
Cifla
10:43
5
Demi de Vries
HAC
11:04
6
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
11:40
7
Xenia Raptis
Scopias
11:41
8
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
13:19
9
Maud Seuren
AV Weert
14:15
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Tijd
1
Dani Meisen
Caesar
6:53
2
Timo Klomp
ATH
6:55
3
Arno Raymakers
HAC
7:01
4
Jeroen van Lith
Eindhoven Atletiek
7:14
5
Rik Janissen
Venloop Running Team
7:16
6
Ramón Setz
Geldrop
7:31
7
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
7:34
8
Joep ten Houten
HAC
7:41
9
Thomas Aerdts
Scopias
7:42
10
Luuk Verhoeven
HAC
7:43
11
Finn Janssen
Atletiek Helden
7:49
12
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
7:53
13
John Linders
Lopersgroep Deurne
7:57
14
Tijn Bruins
ATV Venray
8:00
15
Jesse van Doren
8:01
16
Tuur Simons
Scopias
8:02
17
Thijmen Martens
ATH
8:04
18
Jio Classen
Scopias
8:07
19
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
8:08
20
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
8:11
21
Ward Verbruggen
ATV Venray
8:12
22
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
8:29
23
Ramses ten Houten
HAC
8:50
24
Nick Steeghs
Scopias
8:54
25
Owen Badur
HAC
9:13
26
Senna America
Achilles-Top
9:26
27
Cas van den Broek
ATH
9:36
28
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
9:45
29
Damian Hameetman
HAC
10:27
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Tijd
1
Suze Gipmans
Venloop Running Team
5:20
2
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:23
3
Meike Bliek
Achilles-Top
5:24
4
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
5:24
5
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
5:39
6
Valerie Chu
AV Weert
5:41
7
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:43
8
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
5:44
9
Mette Jacobs
Scopias
5:45
10
Sophie van den Boogaart
HAC
5:47
11
Claire van den Hurk
ATH
5:49
12
Maureen Mols
Achilles-Top
5:50
13
Anne de Vries
Lopersgroep Deurne
6:02
14
Floor van Riel
Atletiek Helden
6:04
15
Eva van der Putten
HAC
6:05
16
Meike Janssen
AV Weert
6:06
17
Jade van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
6:10
18
Sanne Michiels
ATH
6:11
19
Lobke Pollen
Scopias
6:17
20
Robin Nadi
Deurne
6:22
21
Eva Nagel
't Jasper Sport
6:25
22
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
6:27
23
Loes Neuteboom
6:28
24
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
7:27
25
Hanka De Baets
't Jasper Sport
8:10
26
Ninthe Janssen
't Jasper Sport
8:11
JPUP, PUPIL JONG A
Plts
Naam
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
5:06
2
Fergus Tabor
HAC
5:11
3
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
5:14
4
Jorg Klomp
ATH
5:16
5
Stan Hovens
Venlo
5:32
6
Merijn van Seccelen
Deurne
5:37
7
Dylan Hameetman
HAC
5:37
8
Stijn Pelzer
Achilles-Top
5:38
9
Simon Goossens
Atletiek Helden
5:44
10
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
5:47
11
Ivar Colijn
AV Weert
5:48
12
Mads Verhofstadt
HAC
5:51
13
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:52
14
Bas Verheijen
AV Weert
5:52
15
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
5:58
16
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
6:01
17
Raf Gout
Scopias
6:07
18
Ties van de Werken
AV Weert
6:08
19
Giel Pennings
GAC Gemert
6:08
20
Bo Gipmans
Venlo
6:15
21
Nate sillekens
Atletiek Helden
6:16
22
Bram van Heugten
HAC
6:16
23
Raf Wolters
Swift
6:17
24
Chris Vijfvinkel
Scopias
6:18
25
Faas Wanten
Scopias
6:20
26
Robbert van Rooyen
Atletiek Leudal
6:24
27
Levi Vissers
Atletiek Helden
6:25
28
Tim Brugmans
HAC
6:26
29
Luca Keijsers
Scopias
6:32
30
Luc Houben
Scopias
6:35
31
Rens Heygele
HAC
6:35
32
Teun Schattefor
Scopias
6:38
33
Sven Verbakel
HAC
6:42
34
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
6:43
35
Siem Wanten
Scopias
6:44
36
Luc Sanders
ATV Venray
6:46
37
Florian Scholte
HAC
6:47
38
Cas Nelissen
Scopias
6:50
39
Kaya Gundag
6:51
40
Tim Steijvers
't Jasper Sport
6:56
41
Fabian Kessels
AV Weert
6:57
42
Teun Daniels
HAC
6:59
43
Sven Theunissen
AV Weert
7:00
44
Jordan Driessen
Scopias
7:03
45
Vin van Bogget
't Jasper Sport
7:05
46
Jary van der Greef
Lopersgroep Deurne
7:07
47
Jop Gubbels
Scopias
7:08
48
Sam Dielemans
HAC
7:09
49
Stan Lommen
Scopias
7:10
50
Tim Trienes
Scopias
7:11
51
Thijs de Vre
HAC
7:21
52
Jesse Steeghs
Scopias
7:31
53
Lowie Aerdts
Scopias
7:33
54
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:35
55
Mathieu Huijs
Scopias
7:37
56
Ries Wilbers
AV Weert
7:56
MPUP, PUPIL MEIS A
Plts
Naam
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
5:12
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
5:14
3
Anouk Langstraat
ATH
5:18
4
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:27
5
Lieke Jans
Achilles-Top
5:36
6
Sofie van Wouwe
ATH
5:37
7
Amina dillmann
Achilles-Top
5:41
8
Mahalket Woldemesekel
ATV Venray
5:41
9
Lucy Janssen
ATV Venray
5:45
10
Bente Jacobs
Scopias
5:54
11
Sofie Bos
Scopias
6:02
12
Merel Teeuwen
Scopias
6:04
13
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:08
14
Merel Sleegers
Deurne
6:20
15
Layla van Berkel
HAC
6:31
16
Mirthe Reijnen
HAC
6:31
17
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:42
18
Sjuulke Heinrichs
Scopias
6:50
19
Sofie Soer
AV Weert
6:51
20
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:57
21
Romaysa Assakkali
ATV Venray
6:59
22
Simone Verbakel
HAC
7:01
23
Jara Beks
ATV Venray
7:04
24
Evi Hovens
Scopias
7:04
25
Fiene van de Werken
AV Weert
7:18
26
Lieke Hoogers
Lopersgroep Deurne
7:19
27
Isabel van Bakel
ATV Venray
7:19
28
Isabel Tijssen
ATV Venray
7:20
29
Lissa van den Oever
ATV Venray
7:26
30
Luna Badur
HAC
7:27
31
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
7:30
JPUP, PUPIL JON B
Plts
Naam
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
3:38
2
Alain Ritten
Achilles-Top
3:54
3
Tijn de Koning
3:57
4
Adam Kovacs-Borbas
ATH
4:05
5
Pepijn van den Hurk
ATH
4:08
6
Tim Michiels
ATH
4:10
7
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
4:12
8
Mike van Tilburg
HAC
4:13
9
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
4:20
10
Ravi Classen
Scopias
4:23
11
Joep van Casteren
ATH
4:25
12
Remco Adriaans
GAC Gemert
4:31
13
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
4:32
14
Casper Rekmans
AV Weert
4:34
15
Jorn van den oever
Oploo
4:43
16
Joppe van den Bercken
Scopias
4:45
17
Finn Jans-Beken
ATV Venray
4:55
18
Lucas Canjels
Scopias
5:14
19
Daan Verbakel
HAC
5:14
MPUP, PUPIL MEIS B
Plts
Naam
Tijd
1
Lieve Derks
ATH
4:00
2
Jaydee Leenders
ATV Venray
4:05
3
Lot Veghel
ATV Venray
4:08
4
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:13
5
Hedwig Tabor
HAC
4:14
6
Maud Kroef
GAC Gemert
4:16
7
Kim Juchems
Achilles-Top
4:20
8
Eline bartels
Lopersgroep Deurne
4:22
9
Evi Jongen
Scopias
4:27
10
Noortje Sleegers
Deurne
4:31
11
Pip Mezenberg
GAC Gemert
4:33
12
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
4:35
13
Ella Hebben
ATV Venray
4:36
14
Els Neuteboom
Atletiek Leudal
4:38
15
Rian Janssen
Scopias
4:47
16
Loena Leppink
HAC
4:51
JPUP, PUPIL JONG C
Plts
Naam
Tijd
1
Timo Wassenberg
Unitas
4:04
2
Jarne Reijnen
HAC
4:29
3
Bram Nabuurs
Overloon
4:33
4
Demy Cupido
4:35
5
Dirk Nabuurs
Overloon
4:38
6
Jente Wekenborg
Scopias
4:41
7
Niek van Montfort
Scopias
4:43
8
Stijn Vissers
Atletiek Helden
4:46
9
Storm Snel
ATH
4:53
10
Stan Willemsen
Atletiek Helden
4:56
11
Sjoerd Janssen
Scopias
5:00
12
Jasper Brugmans
HAC
5:06
13
Tim Lommen
Scopias
5:11
14
Thijn Mennen
Lopersgroep Deurne
5:34
15
Tobias de smit
't Jasper Sport
5:38
16
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
5:45
MPUP, PUPIL MEIS C
Plts
Naam
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
4:06
2
Aila Colijn
AV Weert
4:20
3
Marijke Schraets
Scopias
4:49
4
Tess Aerts
Generaal Michaelis
4:54
5
Maud Helmink
Scopias
5:04
6
Jelyna Leenders
ATV Venray
5:15
7
Nienke Roesink
HAC
7:28
JPUP, MINI-PUPILLEN J
Plts
Naam
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
4:22
2
Bram Rekmans
AV Weert
4:44
3
Michiel Klomp
ATV Venray
4:48
4
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:00
5
Koen Verheijen
Lopersgroep Deurne
5:27
6
Jort van den Hoef
ATV Venray
6:09
7
Yura Gundag
6:22
8
Ryan Cupido
7:18
MPUP, MINI-PUPILLEN M
Plts
Naam
Tijd
1
Arden Veldman
Achilles-Top
4:21
2
Daphne Klomp
Scopias
5:12
3
Eden Kessels
AV Weert
5:23
www.uitslagen.nl
03-12-2017 21:23