Uitslagenlijst Mardenkro Enclavecross

Baarle-Nassau - Zondag 3 december 2017

MPUPC, MPC 780M
Plts
Naam
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
3:23
2
Noa Boutkan
Olympus '70
3:30
3
Bente Voskens
Gloria
3:35
4
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
3:39
5
Tula Hermus
Fortius
3:43
6
Guusje Vergunst
Scorpio
3:45
7
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
3:47
8
Floor Eelkema
Scorpio
3:49
9
Lenthe Oomen
Gloria
3:52
10
Keisha Jansen
Scorpio
3:53
11
Lies Hoffmann
ACW '66
4:06
12
Femke Broeders
Atledo
4:08
13
Suze van Tilburg
Gloria
4:09
14
Kaat Proost
Gloria
4:11
15
Britt de Jong
Gloria
4:12
16
Novelle Van Laar
Baarle-Nassau
4:19
17
Sofie van Tilborg
Baarle-Nassau
4:27
JPUPC, JPC 780M
Plts
Naam
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:05
2
Jonas den Heijer
Sprint
3:12
3
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
3:12
4
Sep Hendriks
Gloria
3:13
5
Stan Struyfs
Gloria
3:13
6
Rens Gulickx
Gloria
3:19
7
Sam Stroncken
Taxandria Atletiek
3:23
8
Siebe van der Lee
Atledo
3:24
9
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
3:32
10
Riemer van Son
Scorpio
3:38
11
Lander Jansens
Gloria
3:40
12
Brim Devue
Gloria
3:44
13
Ramon Derks
Atledo
3:46
14
Siem van Tetering
Scorpio
3:52
15
Ferre Florijn
Scorpio
4:03
16
Jasper Broeders
Atledo
4:04
17
Giel van den mosselaar
Atledo
4:13
18
Jort Griep
Scorpio
4:14
MPUPB, MPB 1170M
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
4:59
2
Lore Proost
Gloria
5:16
3
Anouk Rutjes
Atledo
5:20
4
Katja Houtepen
Sprint
5:37
5
Jitte Stabel
Gloria
5:53
6
Floor van Dongen
DJA
6:24
JPUPB, JPB 1170M
Plts
Naam
Tijd
1
Luuk Boutlaan
Olympus '70
4:29
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:31
3
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:32
4
Tijn Loderus
Sprint
4:44
5
Finn Hoek
Scorpio
4:55
6
Tijn Van Dun
Ravels
5:12
7
Jens van Tetering
Scorpio
5:14
8
Lucas van den Oetekaar
Oisterwijk
5:19
9
Bo Geurts
Spiridon
5:38
10
Fenn Oerlemans
Atledo
5:46
11
Lukas Kegler
Sprint
6:00
12
Raf van Tilburg
Gloria
6:11
13
Noah Jacobs
Scorpio
6:12
14
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
6:13
15
Marlo Leipzig
Scorpio
6:20
16
Merijn van Dongen
Scorpio
6:36
MPUPA, MPA 1170M
Plts
Naam
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:23
2
Roza willemen
Sprint
4:24
3
Djayla Hoek
Sprint
4:27
4
Jill Paulus
Atledo
4:33
5
Ziva Devue
Gloria
4:48
6
Novi Hermus
Fortius
4:50
7
Eva den Boer
Atledo
5:02
8
Imke Geenen
Gloria
5:03
9
Heleen de Bie
Atledo
5:04
10
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
5:06
11
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:10
12
Sophy Naafs
Spiridon
5:16
13
Lobke Voskens
Gloria
5:18
14
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:23
15
Renée Kramer
Atledo
6:00
JPUPA, JPA 1170M
Plts
Naam
Tijd
1
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:12
2
Jelle Verschoor
4:21
3
Lars Bloemers
Sprint
4:25
4
Lucas Rutjes
Atledo
4:26
5
Bram van Dongen
DJA
4:36
6
Ewart van Son
Scorpio
4:37
7
Aiden Dictus
DJA
4:37
8
Boris Griep
Scorpio
4:44
9
Thijmen Kegler
Sprint
4:48
10
Lukas kok
Sprint
4:56
11
Rick Witlox
Kaatsheuvel
4:58
12
Pelle Verschure
ACW '66
5:02
13
Jasper Buschman
Spiridon
5:05
14
Barney van den Broek
Gloria
5:07
15
Stijn Koek
ACW '66
5:08
16
Stanley van den Broek
Gloria
5:10
17
Bart Korevaar
Attila
5:16
18
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
5:21
19
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:24
20
Jelle Kreeft
Spiridon
5:26
21
Tijmen Rotte
Sprint
5:28
22
Thymo te veele
Spiridon
5:34
23
Tom Kula
Scorpio
5:36
24
Jurre Verschure
Atledo
5:37
25
Duncan van Laar
Gloria
5:40
26
Stefan van Tilborg
Gloria
5:41
27
Mees Biemans
Attila
5:43
28
Thijs Nuijten
ACW '66
6:28
MJUND, MD 1420M
Plts
Naam
Tijd
1
Anouk Boomaerts
DJA
5:22
2
Silkie Graafmans
Spiridon
5:24
3
Gonda Boer
Energie
5:31
4
Roos de Jong
Atledo
5:35
5
Anouk Andeweg
Spiridon
5:37
6
Nina Groffen
Sprint
5:40
7
Nienke Bolm
Sprint
5:42
8
Danica Willemen
Atledo
5:46
9
Noelle Schalk
Spiridon
5:50
10
Lotte Griep
Scorpio
5:53
11
Meike van Ravenstein
ACW '66
6:05
12
Ylva den Heijer
Sprint
6:09
13
Angel-lynn van vugt
Sprint
6:12
14
Valerie Bruurmijn
Gloria
6:13
15
Femke Gijzen
Sprint
6:26
16
Femke Sprangers
Gloria
6:31
17
Vera van den Burg
Spiridon
6:36
18
Jade Pullens
ACW '66
6:42
19
Mirre Stabel
Gloria
6:53
20
Maureen Lugters
Gloria
7:06
21
Sanne Sprangers
Gloria
7:34
JJUND, JD 1810M
Plts
Naam
Tijd
1
Vic Struyfs
Gloria
6:41
2
Luuk Pelkmans
Sprint
6:45
3
Daan verschoor
Taxandria Atletiek
6:46
4
Yvar De Jong
Scorpio
6:51
5
Vigo Maljaars
Scorpio
6:53
6
Rick van Dongen
Scorpio
6:55
7
Ryan Heeren
Spiridon
7:00
8
Roan van Vessem
Scorpio
7:01
9
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:02
10
Dyamo Hoek
Sprint
7:03
11
Stijn Maarschalk
Scorpio
7:04
12
Kwinten Rotte
Sprint
7:48
13
Marijn van Dijk
Rijen
7:51
14
Pepijn Wijnen
Atledo
7:52
15
Kasper Baalmans
Atledo
7:53
16
Quinten Bressers
Atledo
7:54
17
Michiel Gulickx
Gloria
7:58
18
Kristian Oomen
Baarle-Hertog
8:00
19
Luca Uitenbroek
Scorpio
8:04
20
Stijn Groeneveld
Scorpio
8:07
21
Jimmy Marcera
Sprint
8:11
22
Matthijs Koek
ACW '66
8:35
23
Thomas van Alphen
Gloria
9:24
MJUNC, MC 1810M
Plts
Naam
Tijd
1
Lotte van Lieshout
Energie
6:53
2
Gina Clemens
Gloria
9:15
3
Dewi Groffen
Gloria
9:16
JJUNC, JC 2840M
Plts
Naam
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
9:34
2
Pieter Fallaux
Energie
9:51
3
Tim Pelkmans
Sprint
10:02
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
10:16
5
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
10:17
6
Ewoud Boer
Energie
10:34
7
Pepijn Roels
Sprint
10:36
8
Tygo Naafs
Spiridon
10:49
9
Julius Geleijns
Scorpio
11:04
10
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
11:07
11
Joost Winkel
Sprint
11:23
12
Martijn Gulickx
Gloria
11:52
13
Arne Dierckx
Gloria
11:57
14
Timo Timmermans
Gloria
12:43
15
Bengt Kramer
Atledo
15:40
MJUNB, MB 2840M
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Hanning
Spiridon
11:59
2
Anouk Verheyen
Gloria
12:08
3
Jeske van de Laar
Attila
13:06
4
Sofie Blankers
Scorpio
13:23
JJUNB, JB 3870M
Plts
Naam
Tijd
1
Haico Boer
Energie
13:24
2
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
13:33
3
Syb de Jong
Teteringen
13:50
4
Jasper van Laarhoven
Atledo
13:52
5
Lars Schellekens
Attila
14:07
6
Jorrit Ivens
ACW '66
14:34
7
Ian de Juncker
Attila
14:51
8
Tijn Blom
Sprint
15:41
9
Mario Clemens
Gloria
18:09
MJUNA, MA 3800M
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Noordermeer
Energie
17:32
JJUNA, JA 5700M
Plts
Naam
Tijd
1
Joey van t Verlaat
Spijkenisse
19:33
2
Haico Boer
Energie
20:20
3
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
22:03
VSEN, 5700M
Plts
Naam
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
21:43
2
Dyanne Verpaalen
Spiridon
22:51
3
Roos Staps
25:02
4
Jolien Bruininx
AVR '69
25:25
5
Linda van Rijn
Gloria
25:52
6
Merel Konijnenburg
Prins Hendrik
26:06
7
Shinouk Wientjens
Spiridon
26:20
8
Indy Nebbeling
Spiridon
26:48
9
Marieke Couwenberg
Gloria
26:56
10
Esmay van de Laar
Attila
27:03
11
Marijke Dijkstra
Spiridon
27:20
12
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
27:44
13
Veronique van der Hijden
Spiridon
28:49
14
Samantha Eldred
ACW '66
28:57
15
Sanne Van Breda
Gloria
29:13
16
Laura Eldred
ACW '66
32:45
17
Sabina Lambregts
Roosendaal
35:13
V35, 5700M
Plts
Naam
Tijd
1
Paola van Gilst
AV '56
23:57
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
24:32
3
Lianne Ivens
ACW '66
24:58
4
Kitty van Haperen
Gloria
28:55
5
Danielle Gillissen
Dordrecht
29:04
6
Karin van Ham
Atledo
29:06
7
Joyce Oomen
Gloria
30:12
8
Carine Couwenberg
Gloria
30:28
9
Ann Willemsen
31:52
10
Petra de Jong
Gloria
33:32
V45, 5700M
Plts
Naam
Tijd
1
Marlien van Beek
De Langstraat
22:48
2
Marionne Kat
Spiridon
24:09
3
Monique van Beurden
Spiridon
24:52
4
Elvera de Jong
Olympus '70
26:12
5
Marie=Louise Smagge
Attila
26:39
6
Anja van Zon
Spiridon
26:40
7
Petra Rutters
ACW '66
27:19
8
Ria Aarts
27:23
9
Hanny Roksnoer
ACW '66
29:11
10
Marlies Bastiaansen
Gloria
29:46
11
Karen Eldred
ACW '66
30:45
12
Karien Musters
Sprint
31:41
13
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
32:01
14
Paula Oomen
Gloria
32:49
15
Lidy Swolfs
Gloria
33:01
16
Marianne van der Velden
Atledo
33:29
17
Marleen van Meer
Gloria
36:00
18
Jorinda van der Velden
Gloria
39:15
MRECR, 5700M
Plts
Naam
Tijd
1
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
20:34
2
benno snepvangers
Atledo
21:29
3
Lars van Aalst
Tilburg
22:36
4
Edwin van Rijn
Berlicum Nb
23:39
5
Renzo Mariani
Merksplas
24:06
6
Melle de Jong
's-Gravenzande
24:45
7
Adriaan van Engelen
Gilze
24:56
8
Roland van Oosterwijk
Rijen
26:17
9
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
26:29
10
Adrie van Dongen
26:43
11
Tom Oomen
Baarle-Nassau
27:15
12
Loek Eykelenboom
Rotterdam
28:25
13
Yvo van de Klundert
28:39
14
Joost Coolen
Taxandria Atletiek
28:40
15
Wouter Martens
29:17
16
Igor van Tilborg
Gloria
30:20
17
Jan Willemsen
31:53
18
Ron van der Vlerk
Rijen
32:36
19
Ad van Alphen
Gloria
34:32
20
Remco Gillissen
Dordrecht
34:50
21
Marco Boogaers
Gloria
37:52
22
Louis de Koning
Rijsbergen
40:44
M55, 7600M
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Menssen
Spiridon
30:09
2
Maarten de Jong
Olympus '70
30:23
3
Kees Koek
Loopvereniging TOF
31:47
4
Wout Graafmans
Spiridon
32:05
5
Rien van Vossen
Spado
32:18
6
Cees van Gageldonk
Spiridon
32:19
7
Johan Flipsen
Atledo
32:19
8
Hens Koreman
Atledo
32:23
9
Johan Jacobs
Atledo
33:04
10
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
33:07
11
Kees Vermijs
Atledo
33:15
12
Paul de Kort
Alphen Nb
34:51
13
Kees Pijnenburg
Atledo
36:02
14
Frank Faes
Tilburg Road Runners
36:39
15
Ad Verhoeven
Gloria
37:12
16
Luc Billen
Gloria
37:34
17
Frits van der Velden
Atledo
40:56
M65, 7600M
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
31:00
2
Bauke de Jong
avVN
39:33
3
Andre Aarts
Scorpio
40:53
MSEN, 9500M
Plts
Naam
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
31:36
2
Alwin Groen
Sprint
32:29
3
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
32:36
4
Dominic Bersee
Olympus '70
33:27
5
Dirk Evers
Spiridon
34:13
6
Martijn Flipsen
Atledo
35:30
7
Tom Michielsen
Gloria
36:10
8
Paul Visser
Tilburg Road Runners
37:03
9
Harld Damen
Alphen Nb
39:53
10
Kevin Reuvers
Zevenbergen
40:01
11
Marten Roobol
Baarle-Hertog
41:54
12
Sjoerd diepstraten
Spiridon
41:59
13
Christian le Sage
Atledo
42:07
M35, 9500M
Plts
Naam
Tijd
1
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
35:09
2
Henk van der Stelt
Scorpio
35:57
3
Robert-Jan Gras
Spiridon
36:21
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
37:22
5
Bas van Gestel
Attila
37:40
6
Oskar Baijens
Baarle-Nassau
42:56
7
Hans Oomen
42:57
8
Rob Heeren
Spiridon
43:01
9
Patriek Bruurs
Spiridon
43:20
10
Erwin Gulickx
Gloria
43:33
11
Bas van Gils
Oosteind
48:01
M45, 9500M
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
31:38
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:38
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
34:58
4
Eduard Linnenbank
Attila
36:24
5
Bart van Loon
Attila
37:43
6
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:53
7
Jan-Willem Mennink
Fortius
38:00
8
Edwin Kemmeren
Spiridon
38:15
9
Louis van den Dungen
Spiridon
38:25
10
Johan Verweij
Achil '87
38:36
11
Boris van Zomeren
Made
39:37
12
Kees Claasen
Dongen
40:00
13
Albert de Rooij
Atledo
40:31
14
Olivier
Breda
40:57
15
Ronny Stabel
Gloria
41:12
16
Léon Mahieu
Sprint
41:50
17
Sjef Schijven
Spiridon
42:02
18
Eddy van de Heyning
Gloria
42:03
19
Jacques Hameleers
Spiridon
42:13
20
Pie Bauer
43:04
21
Hans Brouwers
43:08
22
David Eldred
ACW '66
44:14
23
Joost Oomen
Baarle-Hertog
44:45
24
Alex van Krevelen
Atledo
45:07
25
Walther van Asten
Gloria
45:21
26
Kees van Meer
Gloria
49:38
VRECR, 9500M
Plts
Naam
Tijd
1
Domcille Gilles
Zoeterwoude
48:39
2
Britte Nooijens
Dongen
51:13
VB-GR, VB GROEP
Plts
Naam
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
5:06
2
Sven van den Hout
Sprint
5:19
3
Tjalle Vink
ACW '66
5:38
4
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:45
5
Rick Standaert
ACW '66
5:51
6
Jordan Beute
Sprint
5:56
7
Timo Helmhout
Sprint
6:10
8
Femke Bongers
Sprint
6:19
9
Lieke Sweep
Sprint
6:37
10
Kimberley Schmits
Sprint
6:46
11
Denise Verheyen
Gloria
6:56
12
Melissa Verheyen
Gloria
7:21
13
Minke Geraerts
Sprint
8:28
KL-M, KLEUTER-M
Plts
Naam
Tijd
1
Eline Pelkmans
Breda
1:58
2
Pepa Hermus
Fortius
2:50
3
Mia Goorman
Zondereigen
2:53
KL-J, KLEUTER-J
Plts
Naam
Tijd
1
Kik Hendriks
Gloria
2:09
2
Thijmen van de Klundert
Gloria
2:24
3
Juul Goorman
Zondereigen
2:37
4
Lars Wijnen
Gloria
2:42
5
Jamie Martens
Gloria
3:12
www.uitslagen.nl
05-12-2017 16:44