Uitslagenlijst Eurozorg Sintloop

Heerde - Zaterdag 2 december 2017

M-6, 400 METER - MEI
Plts
Naam
Tijd
1
Saline Waninge
De Sprinter
1:51
2
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
1:57
3
Julia Kaal
De Gemzen
2:09
4
Sienna van der Bij
Zwolle
2:18
5
Isolde Brouwer
Hattem
2:31
6
Isabel Lokhorst
Renkum
2:32
7
Sara Zoetebier
Hilversum
2:33
8
Veronique Steenwijk
Epe
4:47
9
Dyonne Kartouw
Zwolle
11:04
J-6, 400 METER - JON
Plts
Naam
Tijd
1
Jochem van Beek
Hattem
1:48
2
Luca Bagerman
Heerde
2:02
3
Noud Dokter
Heerde
2:06
4
Tijn Heida
Zwolle
2:07
5
Twan Dijkstra
Heerde
2:16
6
Thijs van der Sluis
Zwolle
2:22
7
Yannick Kartouw
Zwolle
2:44
8
Stenn Veijer
Zwolle
2:47
9
Guus van der Valk
Emst
2:56
10
Fedde Zuidema
Rheden
2:56
11
Sieb Zuidema
Rheden
2:57
12
Jurre Berkhoff
Epe
2:59
13
Stefan Wierenga
Wezep
3:21
14
Melle van der Meer
Zwolle
3:23
15
Tomas Lokhorst
Renkum
3:43
16
Silas Wierenga
Wezep
3:54
17
Jorik Kroes
Wezep
4:54
M7-8, 400 METER - MEI
Plts
Naam
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
1:31
2
Evy Eising
Ilion
1:33
3
Magali Kanis
Hattem
1:38
4
Arwen de Noord
Zwolle
1:40
5
Imke Berkhoff
Epe
1:42
6
Merle Kwakkel
De Gemzen
1:42
7
Inez Berghorst
De Gemzen
1:44
8
Sophie Nooteboom
Epe
1:46
9
Elise van de Vosse
Heerde
1:54
10
Elin de Noord
Zwolle
1:54
11
Rosalie van der stoop
De Gemzen
1:58
12
Saar Zuidema
Rheden
1:58
13
Renske van Beek
De Gemzen
2:00
14
Tessel van der Valk
Cialfo
2:02
15
Isa Docter
Elburg
2:07
J7-8, 400 METER - JON
Plts
Naam
Tijd
1
Rens Draaijer
Heerde
1:36
2
Stan Stijf
De Gemzen
1:36
3
Lucas Alexander Dokman
Wapenveld
1:38
4
Daan van der Sluis
PEC 1910
1:39
5
Tjoses Brouwer
Hattem
1:49
6
Julian Wierenga
Wezep
1:50
7
Nils den Besten
Hattem
1:54
8
Damian Witman
De Gemzen
1:54
9
Gerrit Wensink
De Gemzen
1:56
10
Lucas van Pijkeren
Wezep
2:00
11
Jesper Boone
Hattem
2:06
12
Finn Jansma
De Gemzen
2:08
M9-12, 1000 METER - ME
Plts
Naam
Tijd
1
Esmee Vis
De Gemzen
3:44
2
Francine van der Stoop
De Gemzen
3:58
3
Lynn Oosterhuis
AV '34
4:10
4
Mente Kommer
De Gemzen
4:18
5
Renske Hanekamp
De Gemzen
4:25
6
Sterre Heida
Zwolle
4:27
7
Myrthe van den Berg
Epe
4:28
8
Quinty Lans
De Gemzen
4:29
9
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
4:32
10
Nina Wolf
De Gemzen
4:37
11
Trynke Lourens
De Gemzen
4:51
12
Lise Zuidema
Rheden
4:56
13
Roos Hollander
De Gemzen
4:57
14
Carice van Arken
De Gemzen
4:58
15
Merel van der Haar
De Gemzen
4:59
16
Dagmar Boone
De Gemzen
4:59
17
Renee Blok
De Gemzen
5:08
18
Brenda Wensink
De Gemzen
5:10
19
Lieve Liefers
Hattem
5:10
20
Diane Wensink
De Gemzen
5:52
J9-12, 1000 METER - JO
Plts
Naam
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
3:28
2
Hendrik Olthuis
De Gemzen
4:12
3
Thijn Berkhoff
Cialfo
4:15
4
Dajo Roelofsen
De Gemzen
4:19
5
Patrick Duiveman
Isala '96
4:26
6
Cas Woensdregt
Epe
4:32
7
Thomas Wolf
De Gemzen
4:34
8
Maarten Scholte
Flevo Delta
4:40
9
Ruben Scholte
Flevo Delta
4:41
10
Milan van den Berg
Epe
4:43
11
Nathan van der Weerd
PEC 1910
4:58
5KM40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gertjan Tichelaar
avVN
18:50
18:49
2
Robert Reitsema
Isala '96
18:56
18:54
3
Albert Mussche
Nieuwleusen
18:57
18:54
4
Hans Bronsink
Oldebroek
19:00
18:59
5
Willem de Weerdt
Cialfo
19:04
19:03
6
Gerard Kroes
BB lopers
19:14
19:13
7
Jurgen van Dijk
PEC 1910
19:17
19:15
8
Klaas Draaijer
De Gemzen
19:19
19:15
9
Marcel Wichers
Hattem
19:26
19:24
10
Bennie Akkerman
Rouveen
19:27
19:25
11
Ramon Lentink
Veluwe
19:41
19:40
12
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
19:44
19:41
13
Thijs van t Hul
't Harde
19:47
19:45
14
Evert Flier
Hattem
19:48
19:46
15
Wim Jochems
Lieren
20:33
20:28
16
Mischa Wieten
Kampen
20:43
20:41
17
Marcel Brands
Heerde
20:51
20:48
18
Freddy de Witte
Staphorst
20:57
20:53
19
Joost van den Brink
De Gemzen
21:59
21:55
20
Frank Koopmans
Balkbrug
22:33
22:28
21
Jon Naberhuis
Hattem
22:43
22:39
22
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
23:07
23:01
23
Erurn Scheve
Zwolle
23:10
23:03
24
Henk Kruidhof
23:26
23:18
25
Jan Kers
Zwolle
24:06
24:02
26
Frans van Delft
Zwolle
24:08
23:54
27
Janko van Arken
De Gemzen
24:12
24:07
28
Gert Brussee
Nunspeet
24:14
24:10
29
Cor van den Berg
Hattem
24:47
24:40
30
Kees Jonker
Hattem
24:52
24:44
31
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:02
24:58
32
Jaap Stroo
De Gemzen
25:20
25:11
33
John de Heij
De Gemzen
25:49
25:32
34
Reymundo Willems
Arnhem
25:58
25:51
35
Dick Doornenbal
Elburg
26:22
26:12
36
Cees Vork
Heerde
26:27
26:17
37
Riko Douma
Wapenveld
26:30
26:09
38
Hendri van de Vosse
Heerde
26:30
26:14
39
Ben Davenschot
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:05
26:53
40
Janpeter van Keulen
Heerde
27:12
26:54
41
Jan Baack
Cialfo
27:23
27:19
42
Flip Nijhoff
De Gemzen
27:29
27:18
43
Oscar Goos
Epe
27:54
27:44
44
Jan Steenbergen
De Gemzen
28:06
27:50
45
Jan-Hilbert v/d Wetering
Heerde
28:50
28:38
46
Bouke Jonker
Noordwolde Fr
29:03
28:47
47
Jan Bosman
Heerde
29:07
28:48
48
Andre van den Steenhoven
Heerde
29:07
28:48
49
Harrie Hatzmann
De Gemzen
29:31
29:21
50
Jan Draaijer
De Gemzen
29:44
29:24
51
Henk Juffer
avVN
30:49
30:45
52
Heinz Evers
De Gemzen
31:04
30:49
53
Nico Swart
PEC 1910
33:02
31:12
54
Fedde Ypma
Heerde
33:14
32:59
5KV40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manon Mensink
Ciko '66
19:27
19:24
2
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
21:55
21:49
3
Marjanne Brokkelkamp
Elburg
24:07
23:58
4
Gerda Akkerman
Rouveen
24:10
24:05
5
Patricia Seinen
Zwolle
24:26
24:22
6
Renate Kroes
Oldebroek
25:04
24:59
7
Anne Krijt
Elburg
25:24
25:16
8
Antine Sytsma
Heerde
25:35
25:26
9
Danielle van Weely
Krommenie
26:06
26:06
10
Jacqueline Davenschot
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:04
26:53
11
Hester Woutersen
De Gemzen
27:56
27:46
12
Corine van der Laan
Hattem
27:58
27:50
13
Lydia Hoorn
Zwolle
28:04
27:49
14
Yvonne Kremer
De Gemzen
28:07
27:52
15
Henriët Pronk
Wezep
28:14
27:56
16
Lydia van de Wetering
't Harde
28:50
28:37
17
Jacquelien Eghuizen
Wezep
28:54
28:38
18
Josca Fiechter
Hattem
29:06
28:50
19
Iris Sielias
Veluwe
29:08
28:58
20
Brenda de Graaf
PEC 1910
29:22
29:12
21
Lucien Hatzmann
De Gemzen
29:32
29:21
22
Anna de Graaf
Epe
29:33
29:23
23
Harmke de Vries
De Gemzen
29:35
29:27
24
Enny Vros
Hattem
29:50
29:33
25
Anita Schuurhuis
Zwolle
30:12
29:58
26
Monique Witteveen
Heerde
30:32
30:14
27
Jansje van Piekeren
Hattem
30:42
30:26
28
Irma Kleverwal
Veluwe
30:44
30:33
29
Nicole van den Berg
Zwolle
31:31
31:20
30
Adelien Van Beek
De Gemzen
31:44
31:28
31
Helen van den Brink
Wezep
33:02
32:55
32
Margriet Docter
Wapenveld
33:04
32:57
33
Rieke van de Wetering
Lexmond
35:03
34:49
34
Ans Nijhoff
Elburg
35:35
35:22
5KMSN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Taco Schaaf
Phoenix
16:33
16:33
2
Kibrom Hadgu
Zwolle
16:45
16:45
3
Henk Slager
Staphorst
16:49
16:49
4
Sander Kloosterziel
PEC 1910
16:54
16:53
5
Willard Bredewold
Zwolle
17:11
17:10
6
Hans Lindeboom
Zwolle
17:54
17:53
7
Guus Beking
Tonden
18:00
17:59
8
Michiel Bronsink
18:01
18:01
9
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
18:09
18:09
10
Thijs Krukkert
Vitalis
18:25
18:23
11
Hans Peters
Vaassen
18:30
18:29
12
Erwin Schoneville
Cialfo
18:44
18:43
13
Bertram Flier
Hattem
18:57
18:55
14
Erwin Veldkamp
Wezep
19:03
19:02
15
Erwin van Heiningen
Apeldoorn
19:10
19:09
16
Dennis Mensink
De Gemzen
19:22
19:19
17
Hilbert Docter
Elburg
19:24
19:21
18
Mark Smit
IJlst
19:33
19:31
19
Herman Zwerver
De Gemzen
19:48
19:45
20
Jelle Linneman
Zwolle
19:52
19:49
21
Carlos van Rhee
Apeldoorn
19:58
19:57
22
Martin Hendrikx
Cialfo
20:16
20:13
23
Wilco Steenwijk
PEC 1910
20:18
20:15
24
Gerrit Peters
Vaassen
20:55
20:52
25
Diederik Lagerweij
Heerde
21:08
20:59
26
Gerwin Vis
Wezep
21:38
21:32
27
Martin Mekelenkamp
Epe
22:10
22:04
28
Christiaan Hüskens
Zwolle
22:16
22:11
29
Stan Woensdregt
Epe
22:35
22:29
30
Auke de Wit
Jaarsveld
22:58
22:47
31
Wesley Lommers
Arnhem
23:22
23:16
32
Robin Bonhof
De Gemzen
23:24
23:22
33
Wouter van den Hul
Zwolle
23:38
23:33
34
Arnoud Dokter
avVN
23:49
23:43
35
John Huisman
Apeldoorn
23:55
23:49
36
Rutger Koele
Wezep
24:24
24:12
37
Laurens Ypma
Utrecht
24:37
24:22
38
Herbert de Vegt
Noordwolde Fr
24:43
24:36
39
Harold Voerman
Hasselt
25:33
25:27
40
Dylan Ossendrijver
Wezep
25:58
25:48
41
Senna Bril
Zwolle
26:12
25:55
42
Dirk Stijf
De Gemzen
26:16
26:00
43
Marcel Plakmeijer
De Gemzen
26:29
26:17
44
Micha Menning
Epe
26:31
26:17
45
Jan Prummel
's-Gravenhage
27:07
26:52
46
Kees van Asselt
Apeldoorn
27:43
27:38
47
Martijn Zoetebier
Hilversum
29:13
29:00
5KVSN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Tonden
18:53
18:52
2
Lisa van Dijk
Hattem
19:04
19:02
3
Maartje van Reedt Dortlan
PEC 1910
20:22
20:19
4
Tamara de Vries
HAC '63
20:51
20:50
5
Harriet van 't Oever
BB lopers
21:40
21:38
6
Marit Tenkink
Vitalis
21:48
21:46
7
Lotte Tenkink
Groningen
24:08
24:03
8
Elodie van Arken
De Gemzen
24:12
24:07
9
Femke Reitsema
Isala '96
24:20
24:16
10
Natalja Duiveman
Isala '96
24:36
24:32
11
Cornelie van der Most
Voorburg
24:50
24:35
12
Marlous Grolleman
Oldebroek
24:59
24:44
13
Sabine Verbeek
Voorburg
25:02
24:48
14
Ruth Polinder
De Gemzen
25:06
24:58
15
Anoukvan Dijk
Zwolle
25:12
25:03
16
Grietje Mattanja Brands
NOP
25:26
25:17
17
Marjolijn Enter Warmloper
Zwolle
25:27
25:20
18
Nynke Pierik
Wapenveld
25:33
25:20
19
Ria van Weezep
Lelystad
26:00
25:55
20
Janneke Brakke
Staphorst
26:12
26:05
21
Leanne Koele
Amsterdam
26:16
26:16
22
Elsemieke Passchier
Zwolle
26:22
26:10
23
Wilma Bril-Ophoff
Zwolle
26:24
26:07
24
Susanne Thierry
Heerde
26:36
26:27
25
Bianka Heida
Zwolle
26:37
26:28
26
Esther Boogaart
Zwolle
26:41
26:31
27
Femke van der Linde
Zwolle
26:46
26:37
28
Anieke Veldkamp
Zwolle
26:46
26:38
29
Marjo Menning
Epe
26:49
26:36
30
Juanita Baan
Apeldoorn
28:03
27:57
31
Lies Zwarteveen
Hasselt
28:06
27:58
32
Marjan de Gruijter
Cialfo
28:17
28:10
33
Marjan Dijkhuizen-Bakker
Oldebroek
28:17
28:01
34
Rina Kommer
Heerde
28:41
28:31
35
Margreet Moesman
PEC 1910
29:14
29:03
36
Mariëlle Bosch
Veessen
30:45
30:28
37
Judith van Vree
Renkum
31:27
31:09
38
Marriel van der Most
De Gemzen
33:51
33:37
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joep Emmen
BB lopers
34:01
34:00
2
Tim den Besten
Climax
34:16
34:14
3
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
34:18
34:17
4
Bert de Boer
Staphorst
35:51
35:50
5
Remco Akse
BB lopers
36:13
36:12
6
Ernst Coutinho
Sparta
36:53
36:50
7
Marie Hogeboom
Zwolle
37:00
36:58
8
Jan-Wim Kanis
Isala '96
37:19
37:19
9
Robert van Bloem
Atletics Nijverdal
38:00
37:56
10
Sjoerd van Westerop
Zwolle
38:03
38:00
11
Thomas Bervoets
Hattem
38:53
38:48
12
Casper Kwakkel
Triathlon
39:00
38:58
13
Henk Bloemert
Rouveen
39:35
39:32
14
Aalt Wensink
De Gemzen
40:10
40:08
15
René Kip
PEC 1910
40:49
40:46
16
Robin Meima
Heerde
40:55
40:54
17
Sander van den Tillaart
Twello
41:06
41:03
18
Dominique Lommers
Arnhem
41:06
41:00
19
Dennis Westerkamp
Almere
41:31
41:24
20
André van de Wetering
De Gemzen
41:54
41:50
21
Jaap Schoonhoven
Oosterwolde Gld
42:07
42:03
22
Richard Hofmeijer
Heerde
42:15
42:10
23
Rienk de Vos
Groningen
42:15
42:11
24
Henri van 't Hof
Oosterwolde Gld
42:20
42:15
25
Peter Bos
't Harde
42:36
42:32
26
Jeroen Tuin
Nederlandse Triathlonbond
42:52
42:49
27
Wilbert van de Weg
Oosterwolde Gld
42:52
42:48
28
Arie de Wit
Utrecht
42:58
42:51
29
Jeroen Hidding
Zwolle
43:41
43:38
30
Gert Jan Westendorp
Kampen
44:25
44:25
31
Hanno Kelder
Hasselt
44:42
44:36
32
Alex Veldkamp(warmloper)
Zwolle
45:22
45:19
33
Martijn Roble
Heerde
45:31
45:26
34
Bokke Klein Zandvoort
Zwolle
45:53
45:48
35
Albert Jan van Rossem
Elburg
46:21
46:15
36
Colin lankwarden
Hattem
46:47
46:40
37
Wout Kasemier
De Gemzen
47:15
47:03
38
Antoon Huntelerslag
PEC 1910
48:17
48:06
39
Matthijs Lokhorst
Renkum
49:07
48:57
40
Sander van de Kolk
Nunspeet
51:57
51:43
41
Bart Duim
Wezep
52:25
52:17
42
Rene Thien
Zwolle
57:00
56:47
43
Carina Fijn
Hattemerbroek
57:03
56:54
44
Andre Jonker
Groningen
1:04:26
1:04:19
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monique Fibbe
De Gemzen
41:27
41:24
2
Hermine van 't Hul
De Gemzen
42:17
42:10
3
Sanne Pluim
Zwolle
44:21
44:18
4
Sabine Nijstad
HAC '63
45:01
44:58
5
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
45:50
45:45
6
Danielle Rorije
De Gemzen
47:24
47:14
7
Hellen Simens
De Gemzen
48:39
48:31
8
Chantal van Velde
De Gemzen
49:05
48:57
9
Angelique van Ommen
De Gemzen
50:02
49:53
10
Wendy kroeze
Heerde
50:28
50:15
11
Gerja Kouffeld
De Gemzen
50:57
50:48
12
Marieke Boeve
Nunspeet
51:57
51:43
13
Danique Couprie
PEC 1910
52:49
52:38
14
Ilse van Arken
De Gemzen
53:57
53:48
15
Monique van Velde
De Gemzen
54:43
54:36
16
Helga van den Oord
Zwolle
55:07
54:54
17
Sandra Overstegen
Almere
55:55
55:46
18
Janieke Van Dijk
PEC 1910
56:59
56:48
19
Laila Borst
Hattem
57:09
57:01
20
Els den Hengst
De Gemzen
57:54
57:46
21
Celia Klip
Epe
59:47
59:36
22
Marijke Meijering
Pijnacker
1:01:42
1:01:32
23
Karlien Driessen
Loopgroep Groningen
1:03:26
1:03:16
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luis Martin
BB lopers
36:08
36:06
2
Dick Van Os
BB lopers
36:31
36:29
3
Marcel van den Bosch
Wezep
38:00
37:58
4
Bas Mekking
De Gemzen
38:00
37:58
5
Roy Woensdregt
Epe
38:10
38:09
6
Marco van Eijk
BB lopers
39:42
39:40
7
Willem van de Wetering
Lexmond
39:44
39:40
8
Paul Schalkwijk
Zwolle
39:45
39:42
9
Izak Hiemstra
BB lopers
39:49
39:47
10
Harry Dommerholt
Atletics Nijverdal
40:54
40:52
11
Edwin Lommers
Arnhem
41:07
41:07
12
Hubert Bögemann
De Gemzen
41:27
41:25
13
Bas van Luijk
Zwolle
42:44
42:40
14
Pieter Pols
't Harde
43:01
42:58
15
Leonard Ruyter
Elburg
43:05
42:59
16
Erwin van Dalen
Isala '96
43:08
43:06
17
Arnoud Lammers
PEC 1910
43:13
43:08
18
Aalt van het Goor
De Gemzen
43:42
43:37
19
Bert van Dijk
Hattem
43:57
43:53
20
Theo Jacobs
Cialfo
44:06
43:59
21
Peter van Grootheest
Zwolle
44:30
44:24
22
Wim van der Laan
Hattem
44:34
44:30
23
Marcel Wagtenberg
De Gemzen
45:00
44:55
24
Arjen de Wilde
45:03
44:58
25
Andy Limoen
Noordwijk Zh
45:11
45:01
26
Henk Jager
Hattem
45:24
45:18
27
Freek van de Graaf
De Gemzen
45:40
45:32
28
Jan Strik
De Gemzen
45:45
45:39
29
Bert Kleiboer
PEC 1910
45:58
45:53
30
Fred van Dam
Zwolle
47:06
46:59
31
Paul Termes
De Gemzen
47:19
47:07
32
Jeroen van Beek (warmlopers)
Zwolle
47:42
47:40
33
Andrew van der Haar
Heerde
48:14
48:09
34
Aleid Bosch
De Gemzen
48:27
48:24
35
André Duim
Wezep
48:38
48:32
36
Rob Froonhoff
Amersfoort
48:43
48:38
37
Albert Boschman
Elburg
50:11
50:04
38
Drikus van de Schootbrugge
Oldebroek
50:18
50:08
39
Erwin van Weely
Krommenie
50:31
50:24
40
Marcel den Besten
Hattem
51:29
51:19
41
Wim Krooshof
De Gemzen
51:47
51:47
42
Bas Zielhuis warmloper
Wezep
52:15
52:09
43
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
52:23
52:14
44
Wim Duiveman
Kampen
52:33
52:24
45
Henny Berends
Spurt '88
52:57
52:52
46
Gerard Krist
De Gemzen
53:40
53:29
47
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:50
53:44
48
Ton van Doorn
Hattem
54:44
54:35
49
Gerrit-Jan Kruitbosch
Zwolle
55:03
54:49
50
Herman Dorgelo
Hattem
55:10
55:02
51
Bernard Dekker
Vollenhove
55:19
55:12
52
Eddy van Dijk
De Gemzen
1:00:43
1:00:31
53
Willem Langendijk
Flevo Delta
1:01:41
1:01:29
10V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maureen Houtman
De Gemzen
41:00
40:57
2
Marrie de Kreek
De Gemzen
46:13
46:03
3
Amyke Veurink
Zwolle
47:02
46:58
4
Brenda Raadschelders
't Harde
48:45
48:37
5
Herlinde Lokhorst
Rheden
49:07
48:57
6
Annet Buitenhuis
De Gemzen
49:53
49:44
7
Ylona Wolf
Cialfo
50:40
50:32
8
Joriska Schrijer
Kampen
52:32
52:24
9
Jeannet Kommer
De Gemzen
53:00
52:48
10
Wille Brouwer
Staphorst
53:07
52:56
11
Bettie van Bruggen
Zwolle
55:43
55:32
12
Janine Strik
Hattem
56:21
56:12
13
Mariske Van der Wall
Heino
56:24
56:16
14
Elles van Emmerik
Epe
56:59
56:48
15
Alien Bijsterbosch
De Gemzen
58:03
57:57
16
Annita Lehr-Veneberg
Zwolle
58:51
58:39
17
Cathrien Hesselink
Cialfo
1:03:27
1:03:16
www.uitslagen.nl
03-12-2017 12:15