Uitslagenlijst Garden Pleasure Cross Dokev

Anna Paulowna - Zondag 26 november 2017

JO 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen de Weert
Noordkop
3:08
2
Luca Beelen
3:38
ME 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinty Peperkoorn
3:00
2
Saar Weijers
3:53
JO 8, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxx Blom
DOKEV
6:13
2
Bas Weijers
DOKEV
7:28
3
Daniek Jansma
DOKEV
7:34
ME 8, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cassidy Hilgerink
Hera
6:10
2
Ella Mentjens
DOKEV
6:15
3
Lisa v Kooten
DOKEV
6:42
4
Mirthe de Weert
Noordkop
6:44
JO 11, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper v Kooten
6:26
2
Crijn Beerse
DOKEV
6:34
3
Kian Tiemens
DOKEV
6:35
ME 11, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn vd Berg
DOKEV
5:41
2
Delilah Hilgerink
Hera
5:50
3
Sanne Vader
DOKEV
5:53
4
Pleun Smit
6:40
5
Lara Mentjens
DOKEV
10:03
JO 15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Verduijn
Noordkop
10:36
2
Stef Beerepoot
11:31
3
Ruben Leek
DOKEV
12:37
ME 15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Mulder
DOKEV
22:30
2
Marja Wante
DOKEV
23:51
3
Trudy Bekrens
DOKEV
24:15
HEREN, 5.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Beerepoot
Hera
21:00
2
Peranavan Balasupramaniam
DOKEV
21:13
3
Henk Elbertsen
DOKEV
21:18
4
Jan Kerkhof
DOKEV
21:26
5
Dirk Abbink
DOKEV
21:58
6
Jorick Quax
23:42
7
Alex Vaars
DOKEV
24:09
8
Bas Habets
24:39
9
Jeroen Gerrits
25:24
10
Chris Eykelenboom
DOKEV
26:33
11
Joey Alders
DOKEV
27:30
12
Leo Raateland
27:52
13
Klaas Bakker
DOKEV
28:33
14
Jurrie Span
DOKEV
28:46
15
Jan van Oers
31:13
16
Stefan cornax
SV Sportlust
35:41
DAMES, 5.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Stroomer
24:34
2
Laura Leyen
DOKEV
28:02
3
Marja Mulder
SV Sportlust
28:12
4
Jenneke Satter
28:34
5
Rita Spoor
DOKEV
28:34
6
K. Epping
DOKEV
30:48
7
Maria Doedens
DOKEV
31:43
8
Ellen Bink
Wieringermeer
35:41
HE 49, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
36:18
2
Ruud Beerepoot
Hera
36:43
3
Rene Hoep
SV Sportlust
37:23
4
Bart Klaver
Hera
37:50
5
René Leek
DOKEV
39:50
6
Peter Tas
DOKEV
40:07
7
Ronald Marees
40:27
8
Danny Pormes
DOKEV
42:49
9
Ingmar Vink
Noordkop
43:28
10
Michiel Dobber
45:36
11
Tim Telleman
46:00
12
Dennis Curvers
Noordkop
46:07
13
Joost van Weelderen
46:14
14
Robert Smit
DOKEV
46:15
15
Jochem Marcus
Wieringermeer
46:37
16
Paul Homan
47:21
17
Ron Burger
DOKEV
47:55
18
Ted Beelen
49:53
19
Maarten middel
52:00
20
Teun Rooks
Wieringermeer
56:52
HE50+, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Veldman
DOKEV
40:26
2
Sjaak Mettes
Hollandia
42:24
3
Erik Leibbrand
Noordkop
43:54
4
Peter Keet
DOKEV
46:08
5
Piet van Woesik
46:59
6
Leen van Wensem
47:26
7
Jan Duijzer
47:53
8
Anno van den Bosch
Noordkop
49:44
9
Arie Kossen
NOVA
50:06
10
Rob Kruijssen
ARO '88
51:24
11
Peter Tas
51:32
12
Leen Duijzer
DOKEV
52:27
13
Harry Kraak
Noordkop
54:23
14
Herman Hommen
Wieringermeer
58:45
DA 39, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Keet
DOKEV
46:08
2
Claudia Geldermans
Noordkop
49:05
3
Kim Weijers - van Duin
DOKEV
51:35
DA40+, 9.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Audrey Breur
Noordkop
46:15
2
Marianna Hoekstra
DOKEV
50:20
3
Ilona Ploeger
DOKEV
52:50
4
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
57:12
www.uitslagen.nl
26-11-2017 14:31