Uitslagenlijst 8e Sinterklaasloop

Vlaardingen - Zondag 26 november 2017

VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Augusta van Hoogdalem
Vlaardingen
44:06
2
Manon Borgstijn
Schiedam
47:53
3
Jose van der Velden
Spijkenisse
55:23
4
Esther van der Velden
Rotterdam
1:03:04
5
Anja Hoogerboord
Vlaardingen
1:03:05
6
Ivanna van der Hoek
1:04:15
7
Bea Hondeveld
Vlaardingen
1:05:07
8
Marja Booister
Vlaardingen
1:05:32
9
Laura de Vos
Spijkenisse
1:13:11
10
Rene Hulsemans
Oegstgeest
1:13:12
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frederique Welledonker
27:01
2
Mariska Planker
Schiedam
27:01
3
Jolanda Ekama
's-Gravenzande
27:04
4
Elly Bol
Wateringen
27:27
5
Annette Solleveld
De Lier
28:18
6
Mandy de Krieger
Vlaardingen
30:29
7
Maria de Krieger
Vlaardingen
30:35
8
Marian Vingerhoeds
Vlaardingen
30:35
9
Elselien van der Wel
30:47
10
MariŽlle Boer
's-Gravenzande
31:44
11
Patricia Wiest
Vlaardingen
32:37
12
Renata Dekker
Vlaardingen
33:39
13
Sandra Beenhakker
Schiedam
34:24
14
Isa Witvliet
Vlaardingen
37:38
15
Xaviera Witvliet
Vlaardingen
38:27
16
Anouk Wilmot
Vlaardingen
40:38
17
Jill Welmot
Vlaardingen
40:39
MAN, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kai Kruithof
Vlaardingen
4:38
2
Toby de Vos
Spijkenisse
6:29
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Dekker
Vlaardingen
18:38
2
Jeroen Cox
Vlaardingen
18:51
3
Quitijn van Gulik
Schiedam
21:33
4
Jan van Haaren
Vlaardingen
24:00
5
Piet van der Velde
Lekkerkerk
25:43
6
Davy Poot
De Lier
26:31
7
Bert Hessel
Vlaardingen
27:00
8
Kees Eekhout
Prinsheul
30:01
9
Jasper Wilberg
Vlaardingen
30:29
10
Johan de Krieger
Vlaardingen
32:37
11
Otto Kap
Zuid-Beijerland
32:59
12
Walter de Ling
Vlaardingen
33:01
13
Theo Gudde
Schiedam
33:54
14
Erik Bestman
Vlaardingen
37:38
15
Barry de Roode
37:40
16
Marco van Veen
Vlaardingen
37:43
17
Mike Wilmot
Vlaardingen
40:40
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Glenn Kruithof
Vlaardingen
42:04
2
Rene Ham
Leiden
42:07
3
Johan van Buuren
Schiedam
42:25
4
Reinoud van Soest
Rijswijk
43:20
5
Martijn Ham
Maasland
44:47
6
Walter Elgersma
Maasdijk
45:57
7
Ari Borgstijn
Schiedam
47:53
8
Egbert van Dijk
Schiedam
49:35
9
Hans Booister
Vlaardingen
49:45
10
Remco Verspoor
Den Haag
51:00
11
R. Braak
53:41
12
Hans Hendriks
Vlaardingen
54:23
13
Ard Assenberg
Vlaardingen
57:56
14
Rob Spaans
Monster
1:00:53
15
Ronald van Meijeren
Vlaardingen
1:01:58
16
Dick Decrauw
1:03:05
17
Paul Halkes
Vlaardingen
1:03:58
Bedankt voor uw deelname, hiermee steunt u team Help een Mens, Roparun
www.uitslagen.nl
26-11-2017 19:44