Uitslagenlijst Herfstcross Norg

Norg - Zaterdag 25 november 2017

MSEN, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten Hindriks
Groningen
31:03
31:03
2
Edwin Slijkhuis
Groningen
31:09
31:09
3
Olfert Molenhuis
Assen
31:10
31:10
4
Meindert ter Veer
Oldehove
32:41
32:40
5
Luc Sillen
Gronigen
32:48
32:48
6
Niels Grote Beverborg
Groningen
32:51
32:49
7
Folkert Visser
Burgum
32:53
32:53
8
Harm Schoonveld
Groningen
33:44
33:41
9
Henri Harmsen
Drachten
34:14
34:12
10
Bram Smit
Noordhorn
34:18
34:16
11
Erik Bolding
Tuk
34:27
34:27
12
Erik Deenen
Groningen
34:39
34:36
13
Jacco Joustra
Oosterwolde Fr
35:35
35:33
14
Dorus Wolthekker
Nietap
36:16
36:16
15
Peter Schultinga
Zuidhorn
36:55
36:53
16
Maarten Oosterhuis
Groningen
37:06
37:03
17
Arnout Slijkhuis
Assen
37:58
37:51
18
Rene Smith
Onstwedde
38:09
38:06
19
Jos Wilbrink
Groningen
39:10
39:07
20
Onno Hiemstra
Appelscha
40:06
40:02
21
Klaas Kremer
Groningen
40:49
40:44
22
Piet Pascha
Groningen
41:04
41:00
23
Anton Spinder
Buitenpost
41:18
41:15
24
David Lindeman
Groningen
41:32
41:28
25
Rudolf Jan Raven
Peize
42:26
42:22
26
David Miedema
Groningen
43:20
43:12
27
Niels Wagenaar
Oldekerk
43:43
43:31
28
Henk Popken
Appelscha
43:44
43:36
29
Bastiaan Koops
Tynaarlo
44:01
43:55
30
Niels Panman
Groningen
44:53
44:47
31
Ronald Hummel
Zevenhuizen
44:58
44:52
32
Pim Vermaas
Groningen
45:18
45:10
33
Jelger Visser
45:21
45:10
34
robert Louwes
Leek
45:26
45:20
35
Harm-Thijs de Boer
Annen
47:13
47:03
36
Stefan Veenstra
Zuidhorn
47:41
47:32
37
Frank Wolters
Zevenhuizen Gn
48:35
48:18
38
Niels Sikkema
Noordhorn
49:55
49:41
39
Maarten Frohlich
Groningen
50:02
49:45
40
Rob van Loenen
Utrecht
50:44
50:35
41
Jan Joustra
Groningen
50:45
50:27
42
Nick Waasdorp
Appingedam
52:30
52:24
43
Husseen Taha
Norg
54:31
54:18
M40, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Foppe van der Heide
Drachten
33:05
33:05
2
Menno Mud
Tietjerk
33:51
33:51
3
Andre Pletten
Oosterwolde Gld
34:02
34:01
4
Harry Wiersma
Blije
35:23
35:23
5
Herwin Veenstra
Groningen
35:32
35:31
6
Tonnie Knigge
Onstwedde
36:05
36:03
7
Peter Pettinga
Groningen
36:17
36:16
8
Tom van Tellingen
Sleen
39:15
39:11
9
Gustaaf Verhagen
Eelde
40:32
40:30
10
Marco Bakker
40:37
40:32
11
Harm Kremer
Eelde
41:15
41:12
12
Luuk Kruizinga
Aduard
41:20
41:20
13
Gert KleinJan
Aduard
41:39
41:34
14
Willem Koning
Assen
41:44
41:41
15
René Meijer
Emmer-Compascuum
42:20
42:17
16
Eltjo Leinenga
Peize
42:56
42:51
17
Ad van Beilen
Gieten
43:41
43:35
18
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
43:42
43:37
19
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
45:15
45:11
20
Edwin van Weerden
Zevenhuizen Gn
46:13
46:07
21
Leon den Hertog
Assen
46:14
46:09
22
Ferry Goike
Amsterdam
46:44
46:36
23
Koen Tillema
Winsum Gn
47:06
46:56
24
Hans Hut
Veenhuizen
48:01
47:46
25
Grico Sikkema
Noordhorn
49:57
49:43
26
Johan Buitenga
Een
51:00
50:51
27
Ubel Haveman
Ulrum
54:46
54:36
28
Diederik Wierenga
Norg
56:26
56:19
29
Gerrit Dijk
Boerakker
57:45
57:36
30
Sjouke de Vries
Delfzijl
58:29
58:21
M50, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
33:27
33:27
2
Henry Perdok
Norg
37:15
37:13
3
Siem Hiemstra
Appelscha
37:31
37:28
4
theo Groenendijk
Ravenswoud
37:36
37:33
5
Pieter Jan Kooi
Loppersum
37:41
37:39
6
Bareld Hamming
De Groeve
38:49
38:45
7
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:53
39:51
8
Prak
Assen
40:13
40:12
9
Geert Aardema
Ravenswoud
41:00
40:57
10
Henk Heemskerk
Groningen
41:44
41:41
11
Willem van der Molen
Een
41:52
41:48
12
maarten Hoeksema
Groningen
42:10
42:08
13
Hans Top
Hoogkerk
42:25
42:23
14
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
42:26
42:19
15
Willem-Jan Wakelkamp
Zevenhuizen Gn
42:37
42:33
16
Jan Hiemstra
Eelde
42:43
42:37
17
R. J. Telkamp
Hoogezand
42:44
42:42
18
Freddie Kalsbeek
Assen
42:49
42:44
19
Wiebe de Vries
Appelscha
42:52
42:44
20
Durk Polet
Burgum
44:04
44:00
21
JA Schonewille
Leek
44:09
44:02
22
Lammert van der Molen
Norg
44:16
44:13
23
Mark van Mossel
Onnen
46:08
46:03
24
Jetse Bakker
Assen
46:13
46:03
25
Jan Jelle Renkema
Oldekerk
47:51
47:40
26
Dhr Disseldorp
Zuidhorn
48:16
48:03
27
Henk Jan Kooke
Haren
49:01
48:54
28
Bob Copper
Eelde
49:42
49:29
29
Ronald Stoffelsma
Norg
50:38
50:34
30
Dries Drewes
Roden
50:39
50:24
31
Herman van der Donk
Grootegast
50:58
50:50
32
Jaap Meijering
Roden
51:58
51:54
33
Bert Hulsing
53:37
53:25
34
Pieter de Jong
Meedhuizen
59:22
59:11
35
Leo van Herksen
Marum
59:41
59:31
M60, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
37:31
37:29
2
Willem van der Kooij
Pijnacker
40:13
40:09
3
Roelof Berend
Oudeschip
41:27
41:22
4
Peter Wolters
Nieuw-Roden
42:26
42:18
5
Anno Brandsema
Beilen
43:49
43:46
6
Hans van santen
Groningen
44:33
44:28
7
Hans van Leeuwen
Roden
45:41
45:35
8
Bert Rekker
Tolbert
47:03
46:57
9
Bert Bos
Groningen
48:57
48:49
10
Ginus Geuzinge
Assen
49:50
49:44
11
Harm Jelies
Roden
51:02
50:46
12
Jan Rake
Haren
52:14
52:07
13
Ton de Ridder
Groningen
52:40
52:29
14
Leo ter Heijne
Eelde
53:11
52:50
15
Erik Stam
Ten Boer
53:54
53:45
16
T Kroeze
Appingedam
54:20
54:09
17
Carel Vedder
Groningen
55:16
55:09
18
Harry Kornelius
Groningen
55:53
55:43
19
Chris Munneke
Drachten
56:04
55:50
20
Rudolf Land
Eelde
56:37
56:31
21
Peter Velthuis
Groningen
56:55
56:44
22
Joop Bakker
Peize
57:09
56:56
23
Sierk ter Horst
Groningen
59:19
59:09
24
Wim Wils
Marum
1:03:36
1:03:25
VSEN, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
33:51
33:51
2
An Bennema
Groningen
34:43
34:40
3
Ellen Jansen
Groningen
36:04
36:02
4
Saffira Kiewiet
Eelde
37:25
37:24
5
Larissa Mars
Groningen
39:14
39:11
6
Renske Linstra
Appingedam
41:51
41:48
7
Brenda de Jong
Drachten
43:35
43:32
8
Anna Hendrikse
Assen
47:20
47:13
9
Marianne Hoekstra
Roden
48:23
48:10
10
Francien Zuidema
Muntendam
50:34
50:31
11
Ellen Haveman
Ulrum
52:20
52:16
12
Jantine Meijer
Tolbert
52:28
52:15
13
Rianne Ramaker
Groningen
52:31
52:17
14
Maaike Hermse
Groningen
53:19
53:07
15
Els wouda
Kollum
53:57
53:49
16
Marjolein Kooij
Groningen
54:51
54:45
17
Esther van Loenen
Overschild
55:00
54:51
18
Els van den Broek
Norg
56:12
56:02
19
Indra de Weert
Marum
56:35
56:21
20
Kim Bakker
Paterswolde
56:45
56:32
21
Annachien Dijkstra
Zevenhuizen Gn
57:31
57:15
22
Priscilla Reiffers
Appingedam
1:00:00
59:49
23
Lydia Miedema
Groningen
1:00:05
59:56
24
DESIRA bos
Meedhuizen
1:00:37
1:00:27
25
Annelies Hommes
Appingedam
1:00:56
1:00:43
26
Mireille Beukers
Assen
1:04:07
1:03:53
27
Trea ten Brinke
Veenhuizen
1:06:51
1:06:37
V40, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Claudia van Tellingen
Sleen
43:51
43:46
2
Elise Kool
Loppersum
46:46
46:41
3
Leonie van Roekel
Peize
47:35
47:32
4
Carolien Melonie
Appelscha
50:00
49:53
5
Gea Boersema
Zuidhorn
50:12
49:58
6
Marjanne Vaartstra
Zuidhorn
52:00
51:46
7
Ingrid Thomas Haijer
Groningen
54:27
54:17
8
Bianca Dijkstra
Stroobos
55:30
55:23
9
Manon van der Gouw
Assen
56:01
55:45
10
Alie de Gries
Veenhuizen
56:35
56:20
11
Sacha wierenga
Meedhuizen
59:22
59:11
V50, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
40:22
40:20
2
Evelien Hoogendoorn
Nieuw-Roden
46:01
45:57
3
Hanneke Verheul
Assen
46:16
46:11
4
Tiny Wouda
Kollum
49:55
49:48
5
Mirjam Ernst
Tolbert
49:59
49:47
6
Berta van der Molen
Peize
50:49
50:40
7
Irma Twickler
Assen
53:11
52:55
8
Joke van der Wal
Peize
54:34
54:25
9
Julia Meijer
Leek
55:55
55:42
10
Marianne Eggermont
Groningen
55:59
55:48
11
Sabina Oudman
Bedum
56:07
56:00
12
Hiske Kramer
tolbert
58:18
58:05
13
Jenny de Groot
Tolbert
58:41
58:27
14
Rieneke Bakker
Zuidbroek
58:49
58:42
15
Anke Bijma
Sauwerd
1:05:37
1:05:23
16
Jelly Wiersma
Groningen
1:10:04
1:09:54
17
Cora van der Donk
Grootegast
1:10:16
1:10:07
NOCAT, 3 KM KORTE CROS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
10:05
10:05
2
Gerard Vos
Appingedam
10:19
10:19
3
Manolito Musters
Assen
10:25
10:25
4
Jurrien Rijllaarsdam
Oosterwolde
10:32
10:32
5
Marlo Post
Appelscha
10:47
10:46
6
Bart Smink
Groningen
11:30
11:28
7
Gertjan van Drogen
Groningen
11:42
11:41
8
Cas Stolze
Norg
11:52
11:49
9
Sietze Huizenga
Grootegast
12:12
12:11
10
Pieter Dirk Riedstra
Scharmer
12:17
12:16
11
Cato Bontekoe
Drachten
12:20
12:20
12
Mare te Biesebeek
Leeuwarden
12:43
12:43
13
Marene Scholtens
Leeuwarden
13:37
13:37
14
Robin Prent
Ruinen
14:05
14:03
15
Remko Nieboer
Norg
14:17
14:15
16
Luuk ten Have
Zuidlaren
14:24
14:24
17
Ineke Ligthart
Groningen
14:55
14:55
18
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
15:30
15:29
19
Anne Wouda
Groningen
15:51
15:50
20
Danielle Hoogvliet
Scharmer
15:53
15:51
21
Jolijn Noordegraaf
Noordwolde Gn
15:53
15:51
22
Carmen van Tellingen
Emmen
16:38
16:36
23
Kirsten Verhagen
Eelde
17:15
17:11
24
Karen Ritzerfeld
Groningen
18:01
17:59
25
Lieane Strating
Assen
18:32
18:30
26
Marian Vermaas
Groningen
19:26
19:22
27
Rink Post
Appelscha
19:27
19:23
28
Mattie de Boer
Appelscha
19:27
19:23
29
Ineke Ottens
Groningen
19:43
19:41
30
Harma Apol
Oldehove
19:45
19:42
31
Anouska Huizenga
Groningen
19:53
19:52
32
Tina Aardema
Winsum Gn
20:10
20:07
33
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
21:50
21:47
34
Harry Fasten
Leer Dld
24:52
24:50
35
Tamar de Jong
Norg
26:34
26:31
36
Piet Kamp
Roden
36:23
31:13
NOCAT, CANICROSS 6000
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
20:49
2
Jan Knopert
Zwolle
22:34
3
Haike Nillesen
Eelde
24:34
4
Patrick Oosterveen
Emlichheim
26:22
5
Patricia de Vries
Houtigehage
26:57
6
Hennie Tuinstra
Oosterwolde Fr
27:05
7
Benny IJntema
Hoogeveen
27:12
8
Christa Aardenburg
Oudwoude
29:05
9
Gerbranda de Graaf
Damwald
29:36
10
Kim Verkade
Emlichheim
31:48
11
Ebelien Nieboer
Middelstum
32:54
12
Gea Weening
Drachtstercompagnie
35:54
13
Johann Reiber
Assen
37:23
14
Jane Klaarwater
Bakkeveen
42:20
15
Anouk Voorhorst
Drachten
42:34
NOCAT, CANICROSS 3000
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rink Post
Appelscha
11:45
2
Luis Boullosa
Norg
12:09
3
Vanessa Aardema
Zevenhuizen Gn
12:59
4
Sanne Keuning
Gytsjerk
13:58
5
Rune Roll
Zwanenburg
14:32
6
Natascha Koerts
Zuidbroek
15:51
7
Ingrid Snijder
Haren Gn
16:02
8
Marco Gerritsma
Groningen
18:12
9
Simone Beens
Gorredijk
19:09
10
Fardou Haisma
Ureterp
19:34
11
Anja Dieterman
Muntendam
19:46
12
Djoeke Bijlsma
Sappemeer
28:16
M, JEUGDCROSS TM 7
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
niek van der broek
norg
1:35
1:05
2
Sam den Hartog
Assen
2:00
1:11
3
Roan van Loo
Winschoten
2:00
1:31
4
Remco Loer
Winschoten
2:00
1:23
V, JEUGDCROSS TM 7
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Floor van den Berg
Assen
1:19
1:06
2
Ilse van den Broek
Norg
1:46
1:18
3
Elin van der Weert
Peize
2:00
1:52
4
Noor Huft
Oldebekoop
5:10
3:54
M, JEUGDCROSS 8 EN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark Woortmeijer
Tolbert
3:56
3:56
2
Mats Reitsma
Zuidhorn
4:15
4:15
3
Aaron van Loo
Winschoten
4:34
4:34
4
Nathan Weishaupt
Bad Nieuweschans
5:10
5:10
V, JEUGDCROSS 8 EN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inez Spijker
Assen
3:58
3:58
2
Jinte Engberts
Assen
4:06
4:04
3
Zoey de Vries
Drachten
4:11
4:11
4
Julia den Hartog
Assen
4:25
4:25
5
Maresa Santing
Oldeberkoop
4:32
4:32
6
Nica Lips
Groningen
4:35
4:35
7
Iza Huft
Olderbekoop
4:37
4:36
8
Manon Delhaas
Winschoten
4:38
4:38
9
Jasmijn Kraima
Glimmen
4:44
4:44
10
Lotte Smith
Finsterwolde
4:51
4:51
11
Rianne Kuiper
Blauwestad
4:58
4:57
12
Zoey Kruize
Finsterwolde
5:05
5:05
13
Esther Hofstee
Finsterwolde
5:05
5:05
14
Ingelise vd Berg
Assen
5:13
5:12
15
Lotte Kwak
Winschoten
5:18
5:18
16
Linsey Kuil
Finsterwolde
6:29
6:27
M, JEUGDCROSS 10 T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelmer Rensing
Wijster
5:38
5:38
2
Nando Kramer
Groningen
5:40
5:40
3
Wout Plugge
Winschoten
5:55
5:55
4
Ate Clobus
Assen
6:00
6:00
5
Valenciano Roffel
Assen
6:05
6:05
6
Leander van den Berg
Assen
6:09
6:08
7
Mike Berends
Assen
6:12
6:12
8
Kyle Inwards
Assen
6:13
6:13
V, JEUGDCROSS 10 T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erin Rademaker
Assen
6:32
6:32
2
Ylona Hofstra
Appelscha
6:38
6:38
3
Anne Romee van der Spoel
Eexterveen
7:04
7:04
4
Yvette Feikens
Heiligerlee
7:11
7:10
5
Iris Pietersma
Winschoten
7:18
7:18
6
Merel de Groot
Oude Pekela
7:37
7:36
7
Merel Behling
Winschoten
7:44
7:44
M, JEUGDCROSS 13 T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laurens Pietersma
Winschoten
8:39
8:39
2
Ramon Aukes
Winschoten
9:10
9:10
3
Jasper Bakker
Winschoten
9:19
9:19
V, JEUGDCROSS 13 T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joline Hofstra
Appelscha
8:47
8:47
2
Marijke Harmsma
Bovensmilde
9:20
9:20
3
Carlijn Loer
Winschoten
9:23
9:23
St. Loopsport Norg en Loopcircuit Noord-Nederland
www.uitslagen.nl
04-12-2017 13:42