Uitslagenlijst De Ronde Venen marathon

Abcoude - Zondag 19 november 2017

VROUW, MARATHON 42.195
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieuwertje Bax
Haarlem
3:24:35
2
Angeli De koning
Maasland
3:26:48
3
Wilma van der Geer
Zwolle
3:27:10
4
Karin van der Giessen
Elst Ut
3:27:21
5
Carla van Rooijen
Amsterdam
3:32:14
6
Nicolette Malcorps
Oost-Souburg
3:38:27
7
Silvia Treur - De Jong
Mijdrecht
3:41:37
8
Linda Voets
Amsterdam
3:44:19
9
Sanne de Bruin
Utrecht
3:45:11
10
Astrid Barendse
Honselersdijk
3:47:02
11
Nancy Meijer
Rotterdam
3:47:10
12
Wilma Dierx
Amsterdam
3:48:05
13
Maroula Imkamp
Bergen op Zoom
3:58:59
14
Linda Bleeker
Abcoude
3:59:58
15
Céline Sira-de Voogd
Zoetermeer
4:00:48
16
Manoes Groot
Hoofddorp
4:03:58
17
Bea Ruizendaal-Verbree
Abcoude
4:07:31
18
Lydia Rehorst
Lekkerkerk
4:07:52
19
Swinda Falkena
Zeist
4:09:23
20
Heleen van t Hof
Valkenburg Zh
4:10:07
21
Jannet Vermeulen-Stulen
Vleuten
4:10:16
22
Sara van den Berg
De Kwakel
4:13:55
23
Marnix Vronik
Woerden
4:14:44
24
Helene Bleeker
Abcoude
4:18:41
25
Esther de Joode
De Meern
4:19:02
26
Susan Cooper-Lenes
Leiden
4:20:29
27
Karen Marks
Ouderkerk aan de Amstel
4:22:45
28
Mirjam Huttinga
Zoetermeer
4:23:03
29
Linda Cohen
Abcoude
4:23:47
30
Carlijne Laumans
Abcoude
4:26:29
31
Irene Kleijn-van Ameide
De Kwakel
4:29:19
32
Pascal de Graaff
Hilversum
4:29:54
33
Bianka Beukeboom
Abcoude
4:36:30
34
Debbie de Wit-Noorman
Amstelveen
4:42:16
35
Olyvia van den Boorn
Abcoude
4:46:04
36
Petra Verhoeve
Hillegom
4:47:23
37
Rifka Bahlmann
Veghel
4:56:06
38
Eugenie Penders-Gulje
Baambrugge
4:57:36
39
Lenie de Visser
Schiedam
4:58:13
40
Metha Slob
Nieuwegein
5:03:10
41
Rineke Falkena
Mijdrecht
5:55:45
MAN, MARATHON 42.195
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Hulleman
Abcoude
2:39:38
2
Lennard Elenbaas
Amsterdam
2:44:05
3
Pascal van Norden
Gouda
2:44:06
4
Ralph Apeldoorn
Heemskerk
2:46:00
5
Harrie de boer
Noorden
2:55:21
6
Richard Dijkhuizen
Castricum
2:59:36
7
Petrus Lenes
Almere
2:59:45
8
Mohammed Zemouri
Almere
2:59:50
9
Wilfred Verhagen
Woerden
3:01:11
10
Ruben Haesendonck
Leuven
3:01:42
11
Martin Kerkvliet
Sassenheim
3:02:48
12
Arie Oliemans
Gouda
3:09:29
13
Marco Bijsterbosch
's-Gravenhage
3:12:24
14
Arjan de Mik
Veenendaal
3:13:00
15
NIels Weertman
Utrecht
3:13:12
16
Wilse Graveland
Velsen-Zuid
3:13:50
17
Marchel Snieder
Moordrecht
3:14:48
18
Imre van der Geer
Zwolle
3:16:23
19
Fred Versteeg
Gouda
3:17:58
20
Frank Wiebes
Enschede
3:18:37
21
Peter Kindt
Almere
3:18:40
22
Wil Pieterse
Ter Aar
3:20:47
23
Joost van Caam
Duivendrecht
3:21:19
24
Andre Gieling
Vinkeveen
3:21:56
25
Casper Hamburger
Amsterdam
3:22:23
26
Simon Luckett
Haarlem
3:22:36
27
Danny Binnendijk
Bodegraven
3:23:47
28
Erwin van der Ham
Haastrecht
3:24:35
29
Derk Egeler
Amsterdam
3:24:42
30
Sander van Vliet
Vlaardingen
3:24:48
31
John Bouwens
Alphen aan den Rijn
3:25:03
32
Wouter van Dokkum
Utrecht
3:25:38
33
Nico Maijer
Vinkeveen
3:26:15
34
Vincent Dufais
Boskoop
3:26:59
35
Jap Jongedijk
Amsterdam
3:27:38
36
Ricardo van t Schip
Mijdrecht
3:27:56
37
Robert Nonner
Amsterdam
3:28:04
38
Chris de Kan
Noordwijkerhout
3:28:34
39
Wouter werner
Amersfoort
3:29:16
40
Jan Reurings
Uithoorn
3:29:32
41
Alex Zitvast
Mijdrecht
3:30:21
42
Frans van 't schip
Mijdrecht
3:30:43
43
Martijn Verzaal
Alphen aan den Rijn
3:31:03
44
Erik van Holland
Utrecht
3:32:03
45
Stefan zwartjes
Alphen aan den Rijn
3:32:37
46
Matty van Ewijk
Amsterdam
3:33:03
47
Roelof Salomons
Leiden
3:33:16
48
Jeffrey de Rijk
Ter Aar
3:33:36
49
Helmerik Blokland
Abcoude
3:33:47
50
Kees van Oosterhout
Zoetermeer
3:33:54
51
Frans Peters
Nijmegen
3:35:11
52
Moma Marrabou
Amsterdam
3:36:01
53
Joas van den Berg
Hillegom
3:37:26
54
Arjan Kranenburg
Oost-Souburg
3:38:27
55
Pieter den Edel
Wassenaar
3:38:58
56
Emiel Egging
Houten
3:39:25
57
André van der Neut
Breukelen Ut
3:39:46
58
Hugo Vrolijk
Woubrugge
3:40:31
59
Casper de vries
Zaandam
3:41:21
60
Ton Hoefakker
Zeist
3:41:53
61
Bertus Ebbenhorst
De Meern
3:42:40
62
Cen Loos
Roelofarendsveen
3:42:41
63
Martijn Dashorst
Heerenveen
3:42:58
64
Andreas Kientzler
Hackenheim
3:43:59
65
Martien Lek
Vinkeveen
3:44:33
66
Andre Domen
Mijdrecht
3:44:38
67
Edwin de Jager
Mijdrecht
3:45:21
68
Sergio Felter
Amsterdam Zuidoost
3:45:34
69
Aad pieterse
Noorden
3:45:45
70
Christiaan Pfrommer
Haarlem
3:46:11
71
Martijn Beek
Nigtevecht
3:46:57
72
Ad Kempen
De Hoef
3:47:04
73
Peter Poort
Culemborg
3:47:29
74
Arold Brand
Houten
3:47:43
75
Jan Huisman
Leiderdorp
3:48:19
76
Robert monteban
Almere
3:48:23
77
Raymond Hébuterne
Baarn
3:48:25
78
Wilfried Duivenvoorden
Noordwijkerhout
3:48:32
79
Erik van 't Nedereind
Wijk bij Duurstede
3:48:50
80
Chris Adema
Uithoorn
3:49:23
81
Eric Ariens
Hoofddorp
3:49:25
82
Arjan Breugem
Rotterdam
3:49:39
83
Hans Snijders
Woerden
3:49:55
84
Patrick van den Berg
Zoetermeer
3:50:00
85
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
3:50:00
86
Eelke Eggink
Vleuten
3:50:11
87
Wilbert Roeleveld
Wijk bij Duurstede
3:50:42
88
Roel de Bont
Abcoude
3:51:00
89
Theo de Boer
Zevenhoven
3:51:48
90
Maarten Hogenstijn
Baambrugge
3:52:43
91
André Goeman
Uitgeest
3:53:05
92
Jan Oostenrijk
Amstelveen
3:53:06
93
Ronald Weeren
't Harde
3:53:21
94
Rob Kruiswijk
Mijdrecht
3:53:26
95
Mark Tamminga
Amstelveen
3:53:40
96
Gerard van Schaik
Mijdrecht
3:54:14
97
Martijn Quak
Waverveen
3:55:01
98
Ben Schnieders
Mijdrecht
3:55:25
99
Erik Hermsen
Almere
3:55:29
100
Raimond Kientz
Zoetermeer
3:55:54
101
Niels Lindeman
Haarlem
3:56:04
102
Rogier van der Horst
Mijdrecht
3:56:23
103
Dennis kompier
Montfoort
3:56:46
104
Erik Tiemens
Ede Gld
3:56:56
105
Luuk van Dijk
Abcoude
3:57:00
106
Rene van der Zon
Nieuwkoop
3:57:25
107
Nico de Fijter
Wijk en Aalburg
3:57:47
108
Bert van Drooge
Wilnis
3:57:58
109
Pierre Grimm
Oosterleek
3:58:13
110
Gilbert Janmaat
Mijdrecht
3:58:29
111
Anton Stoorvogel
Enschede
3:58:42
112
Lex de Boer
Avenhorn
3:58:55
113
Arjan Muthert
Woerden
3:58:56
114
Johan Bokdam
Utrecht
3:59:21
115
Lorenzo Primatesta
's-Gravenhage
3:59:29
116
Robert de Breij
Abcoude
3:59:58
117
Jaap van Harten
Haarlem
4:01:01
118
Sven Strunk
Amstelveen
4:01:29
119
Martijn van den Boogaard
Spijkenisse
4:01:29
120
Bart Lodder
Woerden
4:01:50
121
Rocco Bouwman
Mijdrecht
4:01:51
122
Joost veldman
Abcoude
4:02:14
123
Ruud Brands
Almere
4:02:24
124
Benno man Hartman
Abcoude
4:03:14
125
Herman Slooijer
Voorschoten
4:03:44
126
Peter Witlox
Haaren
4:03:50
127
Roland Boussemaere
Knokke-Heist
4:03:52
128
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
4:05:01
129
Erwin Borrias
Amsterdam
4:05:37
130
Eddy Rammeloo
Heist aan zee
4:05:58
131
Hans Helsloot
Ouderkerk aan de Amstel
4:06:20
132
Bouk de Jong
De Hoef
4:06:58
133
Geert Brouwer
Zwolle
4:08:06
134
Michel Twaalfhoven
Noorden
4:08:37
135
Peter van Wouwe
Leimuiden
4:08:38
136
Frank Koelewijn
Nieuwkoop
4:08:39
137
Hans Poort
Culemborg
4:10:25
138
Michel Bakker
Benschop
4:11:01
139
Robert-Jan Boudewijn
Amsterdam
4:11:01
140
Jeroen Vrolijk
Zoetermeer
4:11:07
141
Gust Lathouwers
Zutendaal
4:11:16
142
Jacob de Jongh
Amsterdam
4:11:25
143
Van der Geest
Wilnis
4:11:33
144
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Amstel
4:12:19
145
Cor Terlouw
Bergambacht
4:12:27
146
Aad van der Poel
Schoonhoven
4:12:27
147
Hans Laloo
Veurne / België
4:12:39
148
Rob Froonhoff
Amersfoort
4:12:51
149
Rob Wijfje
Nieuwkoop
4:13:01
150
Toon van Vlimmeren
Roelofarendsveen
4:13:02
151
Maarten de Wit
Amstelveen
4:13:35
152
Eric Jansen
IJsselstein Ut
4:13:50
153
Kees Roolvink
Abcoude
4:13:51
154
Twan Okkerman
Woerden
4:14:44
155
Hans van Beusekom
Amstelveen
4:14:44
156
Rob van Rooijen
Woerden
4:15:14
157
Johan van Zurk
Alphen aan den Rijn
4:15:25
158
René van Luijk
Woerden
4:15:25
159
Jeroen Bon
Vinkeveen
4:15:37
160
Ronald Meijer
Alphen aan den Rijn
4:15:37
161
Ruud Verhoef
Utrecht
4:15:37
162
Martin Wiersma
Stolwijk
4:16:08
163
Egbert van Dijk
Schiedam
4:16:31
164
Rinus van der wal
Heemskerk
4:17:06
165
Henk Harenberg
Eibergen
4:17:25
166
Frank Meijer
Rotterdam
4:17:30
167
Han Feenstra
Den Haag
4:18:38
168
Robert Stein
Leiden
4:21:27
169
Marcel Kemp
Woerden
4:21:51
170
Thomas Drost
Oud-Beijerland
4:22:06
171
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
4:22:55
172
Gerard Buitenweg
IJsselstein Ut
4:22:59
173
Stefan Buitenweg
Houten
4:22:59
174
Daan Weststrate
Ede Gld
4:23:03
175
Lars Overzee
Vinkeveen
4:23:22
176
Aziz Elkardoudi
Ouderkerk aan de Amstel
4:23:39
177
Patrick Matthiesen
Almere
4:23:46
178
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
4:24:39
179
Jan Broers
Zwartebroek
4:24:56
180
Valentijn van Gorkom
Zeewolde
4:25:03
181
Frank tol
Volendam
4:26:10
182
Jim Schouten
Kockengen
4:26:21
183
Pieter Hofmann
Amsterdam
4:26:39
184
Cock van der Kaaij
Breukelen Ut
4:27:11
185
Edwin Castelein
Velp
4:28:22
186
John van Hoorn
Reeuwijk
4:28:22
187
John van der Maat
Wilnis
4:29:29
188
Dirk van de Ruit
Utrecht
4:31:52
189
Roland Schröder
IJsselstein Ut
4:32:01
190
Leonard G Boekestijn
De Lier
4:33:46
191
Bas Bindels
Ouderkerk aan de Amstel
4:36:31
192
Remy Nijhoff
Mijdrecht
4:37:41
193
Rob Idema
Mijdrecht
4:37:53
194
John Treur
Mijdrecht
4:42:07
195
Jos Bunschoten
Vinkeveen
4:43:45
196
Simone Aurighi
Abcoude
4:45:40
197
Hans Mooij
Vinkeveen
4:46:39
198
Robert van Hooff
Amsterdam
4:46:49
199
Remco Stuit
Hillegom
4:47:23
200
Gert van den Berg
Weesp
4:48:00
201
Klaas Laan
Amsterdam
4:49:27
202
Cees Voorneveld
Vinkeveen
4:51:14
203
Rense Buimer
Leeuwarden
4:51:47
204
Ronald Smout
Bussum
4:51:47
205
Arnold van der Kraan
Delft
4:52:22
206
Bram Maertens
Almere
4:52:40
207
Raymond Barkman
Rotterdam
4:53:42
208
Gerhard Coster
Mijdrecht
4:54:47
209
Jos Cornelissen
Aalsmeer
4:55:54
210
Marc Delgijer
Prinsenbeek
4:56:46
211
Rob van der Pas
Ulvenhout
4:56:46
212
Joeri Nanov
Amsterdam
4:57:15
213
Carlo Pappot
Mijdrecht
5:05:00
214
Wim van Brummen
Almere
5:06:42
KOPPL, DUO MARATHON 42
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gabri Hoogenboom/Xavier Crolla
Hazerswoude-Rijndijk
2:51:29
2
Leon van Prooijen/Marcel Maurits
Boskoop
2:56:30
3
Matthijs vd Wetering/Hayo den Boef
Gouda
2:58:39
4
Marc Koopmanschap / Dolf Kern
Leiden
3:00:33
5
Nienke Kluft/Carlo Jonk
Castricum
3:07:38
6
Ronald Zaal/Kees Louwers
Hazerswoude-Dorp
3:11:32
7
Paul Stolwijk/Leen Harkes
Boskoop
3:11:56
8
Bart Hoogeveen/Ruud Verlaan
Boskoop
3:14:22
9
Michaël Kooter/Jan Kooter
Boskoop
3:17:07
10
Diana Gorter/Ingeborg Couvé
Amstelveen
3:17:28
11
Ries Loef/Adrie van Zoest
Boskoop
3:18:15
12
Micha Peters/Mickey Peters
Vinkeveen
3:18:24
13
Theo van Rossum/Huub Jansen
Mijdrecht
3:18:33
14
Robert van El/Ron Kest
Wilnis
3:20:29
15
Jan Verhoeff / Hans Verhoeff
Horssen
3:21:52
16
Remco Putman/Gert Luiting
Amsterdam
3:21:52
17
Thecla de Jongh-O/Jarno Vastbinder
Zevenhoven
3:22:07
18
Jacques Verhoef/John 't Hoen
Aalsmeer
3:22:38
19
Dirk Blom/Ton de Koning
Woerden
3:26:43
20
Sidney vd Meijden/Sander vd Vaart
Ter Aar
3:27:35
21
Michelle Fangmann/Annika Fangmann
Vinkeveen
3:28:07
22
Goof Lindijer / Wiebe Lindijer
Doorn
3:29:10
23
Rob van Tilburg/Marco Loffredo
Amersfoort
3:29:16
24
Martin Kempenaar/Simon Gootjes
Mijdrecht
3:34:23
25
Karin van Tongeren/Vincent Kleijweg
Zoeterwoude
3:34:26
26
Merel Uiterwaal/Eric Rijkers
Heemskerk
3:34:36
27
Marc Groen / Marc Groen
Alphen aan den Rijn
3:34:56
28
Henk Hagen/Peter Roos
Abcoude
3:35:02
29
Thom Snoek/Kevin van Veen
Uithoorn
3:35:23
30
Hans van Kessel / Loes Mohringer
Abcoude
3:35:26
31
Remko Groot/Adrie Verdam
Hilversum
3:37:38
32
Jan Hilgeman/Frits Stolk
Boskoop
3:38:02
33
Janneke Verkleij/Dorien de Gooijer
Naarden
3:38:37
34
Eva Haspels/Michel Haspels
Mijdrecht
3:39:42
35
Maarten Mulder / Roel Bellinga
Amersfoort
3:39:49
36
Gerard de Wildt/Richard de Wildt
Baambrugge
3:39:55
37
Roel Harting/Mark Prins
Abcoude
3:41:06
38
Reineke Kunze/Kim Gombert
Abcoude
3:41:50
39
Rob A. Stofberg/Cees Methorst
Zegveld
3:43:29
40
Laure Montanus/Diederik Ruisch
Mijdrecht
3:43:29
41
Caro Baumeister/Frank Aalten
Hilversum
3:43:44
42
Marian Seetz/Leendert van Dommelen
Harmelen
3:44:29
43
Dirk Jan Hofstee/Martijn Kooijman
Haarlem
3:44:40
44
Marijke Kroon/Hilda Brak
Vinkeveen
3:45:02
45
Astrid Duimel/Mariette Smeets
Boskoop
3:45:56
46
Catrien Bijleveld/Barbora Hola
Oegstgeest
3:46:55
47
Margriet d Boer/Anne-Floor vTilburg
Abcoude
3:47:30
48
Kees de koning / Stefan van Wingerd
Bodegraven
3:48:10
49
Sven de Jongh/Thijs van der Wal
Wilnis
3:48:26
50
Ilona Liesveld / Hans Breij
De Hoef
3:48:43
51
Peter Haveman
Wilnis
3:48:54
52
Monique van Paassen /Job Lantinga
Nederland
3:49:05
53
Ageeth Heemskerk/Kees Schutter
Nieuwkoop
3:49:26
54
Laura Storm/Hans Schulz
Nunspeet
3:49:29
55
Sebastiaan Lem/Michelle Lem
Wilnis
3:49:47
56
Wendy Kroesen/Rini Gootjes
Tilburg
3:49:51
57
Claudia Reuvekamp/Herman v 't Schip
Uithoorn
3:50:13
58
Rob Veenman/Anette Nilsson Veenman
Noorden
3:50:40
59
Reinier de Bont/Pieter Heij
Abcoude
3:50:57
60
Pieter Heij /Reinier de Bont
Abcoude
3:50:57
61
Erwin Sprengers/Karin van Waveren
Mijdrecht
3:52:16
62
Fons Jansen / Jon Trip
Ouderkerk aan de Amstel
3:52:29
63
Rob Dignum/ Janny Brienen
Abcoude
3:53:50
64
Sjaak van der Velden/Diana v Mourik
Mijdrecht
3:54:03
65
Nick van Bemmel/Erik Swaab
De Hoef
3:54:49
66
Tom Voute/Gerben Bos
Abcoude
3:55:49
67
Anne van der Jagt/Judth Hettinga
Rotterdam
3:55:58
68
Bert v.d. Plas/Gerard Blommestijn
Wilnis
3:56:31
69
Jack Pruijssers/Henny van Nieuwkerk
Mijdrecht
3:57:01
70
Marco Beekman/Ingrid vd Nieuwenhof
Ouderkerk aan de Amstel
3:57:02
71
Bert van Diemen/Leo van Diemen
Vinkeveen
3:57:52
72
Atie van Oostveen /Wil Voorn
Amstelveen
3:58:35
73
Akaash Roktoe / Gerrit
De Meern
3:59:01
74
Suzanne van Kleef/Alrik Kalsbeek
's-Gravenhage
3:59:14
75
Marco de Bruin/Ruben Köster
Wilnis
3:59:40
76
Bonny / Rodger van der Hulst
Vinkeveen
3:59:40
77
Van Lindert/Jari Helle
Aalsmeer
4:00:47
78
Ruud Pouw/NN
De Kwakel
4:02:26
79
Anneloes Roos/Ton van Meerten
Almere
4:02:43
80
Berry van Veen/Mike van Veen
Scherpenzeel Gld
4:03:22
81
Viktor Ruijgrok/Gerben Dijkstra
Mijdrecht
4:03:22
82
Julia Evers/Luisa Agosti
Ouderkerk aan de Amstel
4:05:02
83
Gineke Hoogendoorn/Jaap v Prooijen
Boskoop
4:06:01
84
Harry Langeveld/Jos Snel
Uithoorn
4:06:38
85
Angeline de Graaff/Elma de Jong
Bergen Nh
4:06:59
86
Jeannet van Gemert/Wytze Zweers
Ouderkerk aan de Amstel
4:07:10
87
Kees Dirkson /Nienke Visser
Mijdrecht
4:08:45
88
Petra van Kerkvoorde /Anja Kleefsma
Hoofddorp
4:09:03
89
Mariska Meijer/Otteliene TaalvRijn
Hoofddorp
4:09:04
90
Karin van Gemeren/Anja Guldemond
Zoetermeer
4:09:37
91
Annemieke Reuvecamp/Bart Pastoor
Nieuwkoop
4:09:52
92
Susan Kool /Katinka Meijer
Waverveen
4:10:52
93
Silvia van Roozendaal/Femke Kaptein
Heemskerk
4:10:53
94
Saskia Poen/Anneke van Hekken
Woerdense Verlaat
4:11:04
95
Annemarie Snel / Jeroen Snel
Amstelhoek
4:11:37
96
Remco Cardol/Leonie Baars
Amstelhoek
4:11:38
97
Arie Bunnik/Theo Mattie
Rijnsaterwoude
4:12:13
98
Caroline v Weerdenburg/Paul Olthof
Ouderkerk aan de Amstel
4:16:54
99
Nicky Kemp/Yvonne Kemp
Breukelen Ut
4:17:03
100
Henny Kooiman/Frea kruisinga
Mijdrecht
4:17:36
101
Rian Harmsen / Astrid Weijs
Ouderkerk aan de Amstel
4:17:42
102
Max van der Lugt/Maria Klein
Zaandam
4:18:12
103
Loes de Ruijter / Evert de Ruijter
Amsterdam
4:18:58
104
Nathalie ten Hoope/Graciela Jharap
Uithoorn
4:19:21
105
Nicolette/ Jeroen Steegeling
Papekop
4:20:01
106
Henk van Driel/Hans Overdijk
Leiderdorp
4:20:29
107
Arco van Noppen/Arjan Knibbe
Middenbeemster
4:20:57
108
Roos Bahlmann/Paula, Liesbeth, Jacq
Rijnsaterwoude
4:21:48
109
Marcel Dopheide/Addy van Ladesteijn
Loosdrecht
4:21:50
110
Dennis Hogenboom/Patty Hogenboom
Mijdrecht
4:23:28
111
Meike Hoogland/Marja Breedijk
Uithoorn
4:23:54
112
Ronald Cohen/Iris Goudkamp
Abcoude
4:25:44
113
Annemarie Westendorp/Robert Baars
Haaksbergen
4:25:46
114
Karin Schat/Annemarie Schat
Ingen
4:28:57
115
Dick Roodenburg/Pim Limburg
Mijdrecht
4:29:03
116
Agnita kooijman / Rob Ruhe
Vinkeveen
4:30:28
117
Jacomine Paul/Sandra Tondeur
Abcoude
4:30:29
118
Dorothee Stensinski/Joyke Koeze
Abcoude
4:30:52
119
Marcel Heijnders/Dorine Mulder
Hilversum
4:32:11
120
Gerard Barsingerhorn/Riet v.d. Meer
Baambrugge
4:34:59
121
Wendy Schootemeijer/Henriëtte vDijk
Abcoude
4:34:59
122
Frank /José Schootemeijer
Abcoude
4:35:01
123
Bertus van Vlimmeren/Hetty v Schaik
Abcoude
4:35:01
124
Ellen van der Plas/Ed Dohle
Mijdrecht
4:37:38
125
Annette van Doorn/Ed de Graaf
Mijdrecht
4:37:38
126
Piet van Roijen/Ester van Roijen
Mijdrecht
4:39:35
127
Wiandy Balster/Marianne Schilder
Weesp
4:39:35
128
Don Oppedijk/Lineke Dogger
Haarlem
4:42:42
129
Giovanna van Hasselt/Marjon vd Hoek
Mijdrecht
4:46:30
130
Marco Bol/Katinka Fokker
Huizen
4:47:23
131
Marijke v Bokhorst/Ruud v Bokhorst
Hilversum
4:54:38
132
Peter Touw/Barbara Zwirs
Ter Aar
5:02:55
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giuliana Caiti
Amsterdam
39:35
2
Corelien Kloek
Bilthoven
40:12
3
Lydia Korrel
Ouderkerk aan de Amstel
45:36
4
Tanguy Christine
Amstelveen
46:09
5
Irene Vink-van der Plank
Dordrecht
46:24
6
Rianne Wijnands
Amsterdam
46:50
7
Selina Vink
Utrecht
46:55
8
Leonie Krebbers
's-Gravenhage
47:22
9
Jasmine Zekveld
Abcoude
49:19
10
Katrien de Graaf
Abcoude
49:58
11
Vera Ligtenberg
Abcoude
50:29
12
Annelien van Holland
Utrecht
50:33
13
Mirjam Aghbal
Diemen
50:52
14
Marloes Zuil-Krol
Utrecht
50:59
15
Lydia Bachanova
Diemen
51:01
16
Anthonia Bakels
Abcoude
52:54
17
Lois van Diggele
Abcoude
53:23
18
Loekie Verdel
Ter Aar
53:33
19
Christine Wambrauw
Amsterdam
53:38
20
Jelena Streljajeva
Badhoevedorp
53:53
21
Yvette Mannee
's-Hertogenbosch
54:21
22
Gladys Jager
Abcoude
56:28
23
Evelien Rademaker
Wilnis
56:31
24
Marit Zwaard
Abcoude
56:43
25
Jolien Vedder
Abcoude
57:05
26
Monique de Witte
57:33
27
Louise Bakker
Purmerend
58:27
28
Jolanda Oostendorp
Harmelen
58:40
29
Maaike Berbee
Kudelstaart
59:23
30
Anne Ruizendaal
Abcoude
1:00:00
31
Kim Hooijmans
Utrecht
1:00:54
32
Ellie van Senten
Vinkeveen
1:01:38
33
Rini van Blokland
Utrecht
1:01:38
34
Myrthe Bon-Albers
Vinkeveen
1:02:04
35
Henriette van der Wal
Aalsmeer
1:02:46
36
Ellen Tusveld
Almelo
1:03:36
37
Paloma Kalf
Amsterdam
1:03:46
38
Bianca de Wit
Hilversum
1:04:18
39
Carina Marhencke
Amsterdam
1:04:24
40
Saskia Nijhoff
Abcoude
1:04:41
41
Sanne Bernhart
Baambrugge
1:04:43
42
Amber van de Brug
Abcoude
1:04:56
43
Johanna Paul
Abcoude
1:05:38
44
Plony Epskamp
Amstelveen
1:05:40
45
Ilona Donkervoort
Abcoude
1:06:02
46
Marieke Grootscholten
Aalsmeer
1:06:11
47
Brigitte Hodde
Nederhorst den Berg
1:06:22
48
Annemieke Glass
Hoofddorp
1:06:58
49
Vivian Francis
Monnickendam
1:07:12
50
Anja Visser
Abcoude
1:07:31
51
Gitte Bennink
Vinkeveen
1:09:09
52
Janet Klaver
Hilversum
1:13:45
53
Ria Fhijnbeen
Abcoude
1:15:18
54
Corrie van Dam
Uithoorn
1:15:19
55
Courtney Keeney
Monnickendam
1:16:40
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fantasia Gabriele
Amsterdam
35:42
2
Erik Scheers
Duivendrecht
36:39
3
Bart Wassenberg
Utrecht
37:19
4
Jasper Commandeur
Driebergen
37:57
5
Lennart Nap
Utrecht
38:45
6
Roelof Goodijk
Utrecht
39:54
7
Robert Scheerder
Abcoude
40:15
8
Jip Italianer
Amsterdam
41:16
9
Michel Leijenaar
Weesp
41:19
10
Paul Imker
Woudenberg
41:42
11
Jorg van Tongeren
Ankeveen
41:50
12
Gerard Versteeg
Amsterdam
41:50
13
Marijn Marchand
Tiel
42:42
14
Robin schouten
Utrecht
42:52
15
Rob Kromwijk
Utrecht
44:54
16
David Zuilhof
45:09
17
Erwin Roex
Amersfoort
45:24
18
Guillaume Hoskens
Amstelveen
45:52
19
Rob Kemmeren
Amersfoort
46:15
20
Pascal van der Jagt
Mijdrecht
46:47
21
Marcel Heijnen
Mijdrecht
46:53
22
Christian Kuijk
Leiderdorp
47:05
23
Ben Klinkhamer
Vinkeveen
48:00
24
Maurice kinkel
Amstelveen
48:01
25
Louis Ywema
Abcoude
48:09
26
Gerard Veenhof
Wilnis
48:43
27
Peter Roling
Amstelveen
48:50
28
Mark Hoogeworst
Back-Beijerlanderm
49:16
29
Niels Kieft
Soest
49:24
30
Hans Kooyman
Vinkeveen
49:33
31
Kees van Kleinwee
Breukelen Ut
49:39
32
Harald Mimpen
Abcoude
49:51
33
Christoph Perrin
49:58
34
Peter Domen
Heemskerk
49:59
35
Mark Pels
Leiderdorp
50:07
36
Mark Loor
Nieuwegein
50:12
37
Harald van Amerom
Venlo
50:20
38
Martin Cornet
Abcoude
50:52
39
Ivo van Ee
Amsterdam
50:59
40
Menno Zwemstra
Mijdrecht
51:00
41
Wilfred Hoffenkamp
Emmen
52:13
42
Richard Klein
Emmen
52:28
43
Herman Lehferink
Utrecht
52:34
44
Paul Ruijgrok
Abbenes
52:41
45
Peter de Wilde
Amsterdam
53:30
46
Riko Loos
Roelofarendsveen
53:33
47
Rob van der Meulen
Honselersdijk
53:34
48
Jan Reus
53:35
49
Ed schouten
Hoofddorp
53:46
50
Mike Broerse
Amstelveen
53:53
51
Rien Röling
De Kwakel
53:59
52
Flip de Ronde
Utrecht
54:00
53
Peter Ooms
Abcoude
54:02
54
Jan Bosman
Abcoude
54:08
55
Daan van Kan
Nieuw-Vennep
54:33
56
Henk Kuhlman
Westzaan
54:42
57
David Uijl
Abcoude
54:42
58
Dennis Blaak
Emmen
54:53
59
Dolf van Onna
Abcoude
55:02
60
Otoniel Ribeiro
Abcoude
55:02
61
Kees Hendriks
Abcoude
55:03
62
Ruud van Ahken
Voorschoten
55:19
63
Jan-willem veenman
Abcoude
55:24
64
Erwin Woudstra
Zaandam
55:35
65
Arno Waaijer
Uithoorn
56:05
66
Kevin Overzee
Vinkeveen
56:21
67
Jan van der Meer
Abcoude
56:51
68
Tirso Rojer
Abcoude
57:00
69
Jos Mascini
Amsterdam
57:08
70
Carl Keeney
Monnickendam
57:30
71
Frederik van Alkemade
Amstelveen
57:47
72
Hans van der Weg
58:04
73
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den Rijn
58:19
74
Erwin Rusman
Mijdrecht
58:22
75
Kees Pronk
Vinkeveen
58:44
76
Raymond De la Haye
Abcoude
59:05
77
Piet Berg
Leiderdorp
59:59
78
Egon Oltmans
Nieuwkoop
1:00:59
79
Martin Punt
Zaandam
1:01:21
80
Daniel kats
Abcoude
1:02:39
81
Peter Wiebes
1:03:37
82
Gaston Hébuterne
Baarn
1:03:37
83
Gerrit Roskam
Ijsselstein
1:04:43
84
Ton Epskamp
Amstelveen
1:05:41
85
Jan van der Laan
Weesp
1:06:33
86
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
1:06:34
87
Jeroen Boolman
Almere
1:07:49
88
Marc Rodenberg
Vinkeveen
1:10:32
89
Milind namjoshi
Amstelveen
1:14:51
Start en finishplaats The Green Duck te Abcoude
www.uitslagen.nl
24-11-2017 19:16