Uitslagenlijst 6e Baggelhuizercross

Assen - Zondag 19 november 2017

ALLE, CANICROSS 2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Djoeke Bijlsma
Sappemeer
9:29
2
Ingrid Snijder
Haren Gn
9:34
3
Yarne Datinga
Norg
9:35
4
Natascha Koerts
WS Running & Bootcamp
11:14
5
Ellin Pelgrim
Veendam
11:27
6
Anja Dieterman
Muntendam
12:01
7
Gerard Mulder
Assen
13:44
ALLE, CANICROSS 4 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ineke Ligthart
Groningen
18:36
2
Ebelien Nieboer
Middelstum
21:09
3
Janco Prins
Ossterwolde
22:07
4
Kim Verkade
Emlichheim
22:41
5
Manon Bel
Ravenswoud
25:01
6
Anna Hendrikse
Assen
25:02
7
Angelique Kuipers
Ravenswoud
25:12
8
Wendy Puister
Groningen
25:21
9
Kirsten Heijs
Oosterwolde Fr
26:39
10
Alfred Knobbe
Leeuwarden
27:06
11
Edith Muurman
Veendam
27:21
12
Marian Slim
SV Veendam
27:28
13
Letitia da Silva
Assen
27:48
14
Anouk Voorhorst
Drachten
28:12
15
Merel den Boogert
Groningen
28:57
16
Johann Reiber
Assen
29:41
ALLE, CANICROSS 6 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Knopert
BB lopers
23:02
2
Petra Mulder
LSV Invictus
24:28
3
Dennis Dekker
Hoogeveen
27:35
4
Gerbranda de Graaf
Damwald
28:44
5
Adriana Overgoor
Groningen
30:50
6
Benny IJntema
Hoogeveen
31:11
7
Geert Blomsma
Assen
31:20
8
Gerard Gelling
Bovensmilde
31:27
9
Liane de Wit
Assen
31:29
10
Christa Aardenburg
Oudwoude
32:02
11
Sanne Homan
Oldekerk
33:13
12
Patricia de Vries
Houtigehage
33:27
13
HENINE Tuinstra
Oosterwolde Fr
33:43
14
Bert Dijkenga
Veendam
35:45
15
Gea Weening
Dr Compagnie
37:22
16
Christina Smit
Roden
39:55
17
Annet Sandberg
Delfstrahuizen
40:31
18
Anneke Dijkstra
Loopgroep gRUNN
40:58
19
Jane Klaarwater
Bakkeveen
43:53
JG1-2, JEUGDLOOP 1-2
Plts
Naam
Tijd
1
Daan de Jonge
Assen
1:33
2
Douwe Feenstra
Assen
1:34
3
Kaj de Vries
Haren
1:37
4
Tycho Haan
Assen
1:38
5
Damian Langerijs
Schoningshdorf
1:47
6
Xander Heizenberg
Assen
1:49
7
Mart Feijen
Assen
1:51
8
Ruben Engberts
Assen
2:15
9
Koen Kristoffers
Assen
2:18
10
Cas vd Velde
Hoogersmilde
2:21
11
Niek Speelman
Westerbork
2:24
12
Joep Kristoffers
Assen
2:27
13
Thyn Bos
Assen
2:28
MG1-2, JEUGDLOOP 1-2
Plts
Naam
Tijd
1
Joy van der Burgh
Assen
1:35
2
Natasha brouwer
Assen
1:36
3
Amy Kiers
Assen
1:52
4
Milou Boerema
Assen
1:57
5
Moniek Huisman
Zuidlaren
2:00
6
Flore van den Berg
Assen
2:02
JG3-5, JEUGDLOOP 3-4-5
Plts
Naam
Tijd
1
Niels vd Meer
Assen
4:59
2
Ramon Ekelmans
Assen
5:07
3
Yuri van ‘ t Hoog
AAC '61
5:19
4
Cas Kuipers
Assen
5:25
5
Lars van Duinen
Assen
5:40
6
Sam den Hartog
Assen
5:48
7
Dion Kiers
Smilde
6:09
8
Shane Langerijs
Schoningshdorf
6:15
9
Rowin Wever
Assen
6:20
10
Stan Everts
Assen
6:22
11
Timo Kiers
Smilde
6:25
12
Sten Hultink
Assen
6:27
13
Jesse Engberts
Assen
6:28
14
Kai Bos
Assen
6:49
15
Julian Stout
Assen
6:54
16
Nathan Stout
Assen
7:02
17
Brandon Langerijs
Schoningshdorf
7:16
18
Kasper Dijkstra
Assen
7:24
MG3-5, JEUGDLOOP 3-4-5
Plts
Naam
Tijd
1
Puck Voors
De Sperwers
4:58
2
Julia den Hartog
Assen
5:09
3
Amy Inwards
Assen
5:11
4
Elin van der Weerd
Peize
5:18
5
Merle vd Mei
Assen
5:37
6
Mette Rensing
Wijster
5:44
7
Ilse Clobus
Assen
5:47
8
Pien van Rooijer
Assen
5:53
9
Linde Kiers
Assen
6:13
10
Ingelise vd Berg
Assen
6:24
11
Merel Bierma
Fivelstreek
6:36
12
Aimee Huisjes
Assen
6:39
13
Liza Molenaar
Assen
6:41
14
Eva Blaauw
Asseen
6:45
15
Norah Huisjes
Assen
6:49
16
Alina Kingma
Assen
7:07
17
Annabelle den Haan
Assen
7:07
18
Britt Berends
Assen
7:19
19
Evelien Boelens
Assen
7:29
JG6-8, JEUGDLOOP 6-7-8
Plts
Naam
Tijd
1
Aris Remmerde
AAC '61
6:40
2
Leander van der Berg
Assen
6:42
3
Mike Berends
AAC '61
6:45
4
Nick Langerijs
Schoningshdorf
6:50
5
Kyle Inwards
AAC '61
6:53
6
Julian Keun
Groningen Atletiek
6:55
7
Chiel Raaijmakers
Assen
6:56
8
Jorn vd Mei
Assen
6:59
9
Daan van der Hoofd
Assen
7:12
10
Sven Boelens
Assen
7:16
11
Koen Bootsman
Fivelstreek
7:20
12
Thomas Berends
AAC '61
7:26
13
Jay Langereis
Schoningshdorf
7:30
14
Kjeld Hultink
Assen
7:43
15
Daan kedde
Assen
7:46
16
Olav Clobus
Assen
7:58
17
Bjarne Gelling
Bovensmilde
8:12
18
Bjorn Lieuwes
Smilde
8:14
19
Robin Kiers
Smilde
8:25
20
Gijs de Boer
Assen
8:39
21
Dirk van Rooijen
Assen
9:02
22
Jens Everts
Assen
9:04
23
Mats Lande Timmer
Assen
11:48
MG6-8, JEUGDLOOP 6-7-8
Plts
Naam
Tijd
1
Erin Rademaker
AAC '61
7:18
2
Michelle Timmer
Assen
7:21
3
Inez Keun
Groningen Atletiek
7:26
4
Inez Spijker
AAC '61
7:41
5
Roos Voors
De Sperwers
7:49
6
Emma van der Hoofd
Assen
7:52
7
Rishani Nagalingam
Smilde
8:11
8
Amy Thijs
Assen
8:42
9
Shannon de Gunst
Assen
9:18
10
Vera Huisjes
Assen
9:51
MAN, JEUGD+VOLW.2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Tom Hendrikse
Assen
6:46
2
Maksim Tibben
Assen
7:45
3
Sweder Visser
Assen
7:54
4
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
7:59
5
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
8:02
6
Patrick Philips
Assen
8:07
7
Jelmer Rensing
AAC '61
8:17
8
Kosheen Miran
Leek
8:26
9
Bram Voors
De Sperwers
8:37
10
Tammo Dams
Wolvega
8:42
11
Nando Kramer
Groningen
8:47
12
Ate Clobus
Assen
8:50
13
Alec Rehwinkel
Assen
8:56
14
Wout Plugge
Aquilo
8:58
15
Marinus van den Berg
Assen
9:41
16
Peter Clobus
Assen
10:20
17
Mikael van der Veen
Bovensmilde
10:23
18
Luc van Zomeren
Assen
11:37
19
Martijn Bierma
Schildwolde
13:40
VROUW, JEUGD+VOLW.2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Niestijl
Assen
8:07
2
Tiba Miran
Leek
8:30
3
Indy de blaauw
Aquilo
9:07
4
Ingrid Koster
Aquilo
9:23
5
Josefien harmsen
Groningen Atletiek
9:48
6
Lotte Slomp
AAC '61
10:09
7
Jip van Beilen
Gieten
10:59
8
Corine van den Berg
Assen
14:33
MAN, JEUGD+VOLW.4 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Manolito Musters
AAC '61
15:15
2
Anno Huilenga
Assen
15:23
3
Ludy Timmer
Assen
15:53
4
Thijs Veenstra
Aduard
16:26
5
Eric Stuiver
Vledderveen
17:03
6
Bouke Janssen
Assen
17:04
7
Rogier Stout
Assen
17:31
8
Rolf de Gier
Zuidwolde
17:33
9
Robin Kelder
Assen
17:50
10
Mark Veenstra
Assen
18:21
11
Matthijs Spijker
AAC '61
18:25
12
Tygo Raaijmakers
Assen
18:43
13
Martin Vos
Assen
18:59
14
Michel van Zomeren
Assen
19:45
15
Chiel Veenstra
?????
19:50
16
Kees Vos
Groningen
19:59
17
Daniel van der Veen
Bovensmilde
20:03
18
Kevin Eefting
Grolloo
20:23
19
Bart Raaijmakers
Assen
20:39
20
Jonathan Engberts
Assen
21:10
21
Muze Brink
Assen
23:49
22
Ronald van der Veen
Bovensmilde
24:44
23
Jean Pierre Dessart
Zuidlaarderveen
26:03
24
Thomas Mulder
Assen
26:51
25
Ben van Rooijen
????
26:55
26
Gerard IJzermans
AAC '61
27:15
27
Hendrie Blomsma
Assen
27:33
VROUW, JEUGD+VOLW.4 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Elin Slagt
AAC '61
18:46
2
Joelle de Ruiter
Bovensmilde
19:18
3
Aniek Steenhuisen
Assen
20:06
4
Marike Bremmer
Assen
20:15
5
Annabel Paul
Gasselte
20:36
6
Colet de Ruiter
Bovensmilde
20:42
7
Marijke Harmsma
Bovensmilde
20:44
8
Karen Martens
Assen
20:56
9
Esther Vermolen
Assen
21:01
10
Jinte Engberts
AAC '61
22:31
11
Ilse Nijhuis
Assen
23:19
12
Petra Slomp
AAC '61
24:33
13
Hanna van Hilten
Assen
24:39
14
Janine Wagterveld
Bovensmilde
25:22
15
Marjon Speelman
Westerbork
26:10
16
Karin Blomsma
Bovensmilde
26:13
17
Corrie Pastoor
Assen
26:51
18
Leontien Bierma
Schildwolde
27:00
19
Renske Hiddema
Assen
28:12
20
Jennifer Riedewald
Assen
28:22
21
Merel van Zomeren
Assen
28:30
22
Ina Maatjes
?????
28:35
23
Kirsten Boerema
Westerbork
29:02
24
Corina Noordhuis
Assen
29:02
25
Petra Nell
Zuidlaren
29:29
26
Rachel de Gunst
Assen
32:25
27
Inge van Steinvoorn
Assen
32:31
MAN, JEUGD+VOLW.6 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marcus vording
Veendam
26:17
2
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
29:12
3
Folkert Tienkamp
AAC '61
29:24
4
Glenn Posthumus
Assen
30:30
5
Jan Boer
Assen
30:58
6
Adri Dekker
Smilde
31:48
7
Harm Thijs de Boer
Annen
31:57
8
Fred Quak
Assen
32:01
9
Koen Schrader
Deventer
36:40
10
Diederik Wierenga
Norg
37:47
11
Mark Zuidema
Bovensmilde
38:21
VROUW, JEUGD+VOLW.6 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Fenna
Heijnen
28:16
2
Vera Keidel
Impala
29:22
3
Trea Dekker
Smilde
32:02
4
Anna Hendrikse
Assen
32:56
5
Constanze Abusaris
Bovensmilde
34:09
6
Henriët Hoogeveen
Bovensmilde
34:44
7
Roelie Plantinga
Heerenveen
35:34
8
Jenneke Netjes
AAC '61
37:47
9
Alinda Krikke
????
37:50
10
Margreet Habes
Assen
38:15
11
Inge Mekkes
Assen
38:47
12
Martine boerema
Assen
40:28
13
Simone Smid
Assen
41:11
14
Leontien Groenewold
Assen
41:48
15
Marike Goossens
Assen
43:03
16
Wendy de Gunst
Assen
44:09
17
Nienke de Haan
Groningen
45:07
MAN, JEUGD+VOLW.8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Olfert Molenhuis
Assen
29:50
2
Jesse Nijboer
Groningen
30:27
3
Erik Bolding
Tuk
31:16
4
Bram Smit
Noordhorn
31:51
5
Reinder de Jong
Assen
33:10
6
Ignas Dùmmer
Assen
33:23
7
Remco Oost
Kantons
33:29
8
Sander Iwema
Hooghalen
33:51
9
René Dol
Enumatil
33:55
10
Mark Huisman
Zuidlaren
34:11
11
Theo Trul
Assen
34:45
12
Dagmar Jansen
Assen
34:48
13
Elzo Hultink
Assen
34:49
14
Henri Wierda
Assen
35:37
15
Jaap de Vries
Assen
36:23
16
Hendrik de Zwart
Opende
36:32
17
Rudie Veenendaal
Bovensmilde
36:33
18
Kor van der Kooi
Groningen
37:01
19
Jesper Keidol
Wirdam
37:18
20
Rolf Boelens
Rolde
37:40
21
Marco Bakker
Assen
38:24
22
Richard de Boer
Veenhuizen
38:56
23
Bronnie Dodde
Veendam
39:34
24
Bram Verkerke
Gouda
39:40
25
Johan Bierma
Schildwolde
40:38
26
John Kremer
Assen
40:43
27
Praphan Butthong
Hooghalen
40:46
28
Aalzen Alma
Impala
40:56
29
Ad van Beilen
Gieten
41:05
30
Harry Koenders
AAC '61
41:28
31
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
41:43
32
René Deems
Wolvega
41:57
33
Bert Knollema
Assen
41:59
34
Richard van der Veen
ATC '75
42:18
35
Thom Snijder
Middelshun
42:18
36
Rocky Holland
Oldenzaal
42:34
37
Jildert Visser
AAC '61
43:17
38
Filip Fosciak
Assen
43:47
39
Jan de Vries
Assen
44:03
40
Edwin Krist
Assen
44:06
41
Robert de Maar
Assen
44:19
42
Dick Post
Annen
44:22
43
Harold Wever
Assen
44:43
44
Wim van Oosterom
Assen
44:51
45
Patrick Leegte
Assen
45:03
46
Hein Habes
AAC '61
45:34
47
Rutger de Vos
Assen
45:57
48
Bert Smid
Assen
48:29
49
Jan Boer
Assen
50:23
50
Rurie Wiersema
Smilde
51:57
VROUW, JEUGD+VOLW.8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marrijtje Molenhuis
Assen
35:05
2
Lisanne Langerijs
Schöninghsdoof
36:17
3
Esther de Vries
??????
40:07
4
Leoni Storm
Groningen
41:40
5
Hanneke Verheul
AAC '61
42:19
6
Jaqueline Peeringa
Assen
42:42
7
Nellie van der Made
Assen
45:15
8
Ingeborg Trul
Assen
45:32
9
Suzanne de Boer
Assen
48:19
10
Annie Fabriek
Veenhuizen
49:39
11
Roelina Stuivenberg
SOS
1:02:07
www.uitslagen.nl
23-11-2017 12:58