Uitslagenlijst 52e Scorpiocross

Oosterhout Nb - Zondag 19 november 2017

MTRIM, PRESTATIE 1970
Plts
Naam
Tijd
1
Thijs Lucas
Lage Zwaluwe
8:45
2
Michel Vlachos
Lage Zwaluwe
9:04
3
Bram Lucas
Lage Zwaluwe
9:11
4
Jorgos Vlachos
Lage Zwaluwe
42:56
VTRIM, PRESTATIE 1970
Plts
Naam
Tijd
1
Mirre van Straten
Scorpio
9:07
MTRIM, PRESTATIE 3790
Plts
Naam
Tijd
1
Jeroen Stasse
Oosterhout Nb
14:50
2
Lars Laros
Scorpio
15:25
3
Gerard Mouw
Scorpio
27:31
VTRIM, PRESTATIE 3790
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Huizer
Scorpio
18:51
2
Karien Musters
Sprint
21:27
3
Marie-José Mol - de Bont
Scorpio
22:00
4
Paula Wenteler
Scorpio
23:27
5
Karin Vermazeren
Scorpio
26:05
MTRIM, PRESTATIE 5610
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Zwartjens
's-Hertogenbosch
24:17
2
Robert Luttikholt
Scorpio
26:29
3
Peter van Beurden
Prinsenbeek
28:16
4
Kees-Jan Mensinga
Scorpio
29:17
5
Kees Tekke
Scorpio
32:18
6
Kees Kragten
Scorpio
32:44
7
Peter Smout
Scorpio
32:59
8
Hans Budie
Terheijden
34:40
9
Louis Pols
Scorpio
39:12
10
John Godschalk
Made
39:53
VTRIM, PRESTATIE 5610
Plts
Naam
Tijd
1
Sandra Laros
Scorpio
24:05
2
Marjolein Fortuin
Eindhoven
28:29
3
Maria Bloemsaat
Scorpio
30:48
4
Emily Brekelmans
Sprang-Capelle
32:50
5
Martine Versluis
Udenhout
32:52
6
Tessa van Vliet
Scorpio
32:56
7
Sandy van den Berg
Scorpio
33:08
8
Marie-Louise Hermans
Scorpio
34:14
9
Anna Marcelissen
Scorpio
35:08
10
Gonnie Franken
Scorpio
37:07
11
Dimph van Turnhout
Scorpio
37:08
12
Paula Sprengers
Scorpio
38:42
13
Lian Oomen
Scorpio
38:43
14
José Vosmer
Scorpio
38:59
15
Helen Schalk
Spiridon
39:12
16
Saskia Godschalk
Made
39:52
MTRIM, PRESTATIE 7430
Plts
Naam
Tijd
1
François Nooten
Scorpio
32:22
2
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
32:35
3
Marc Niessen
Oosteind
32:42
4
Gerard van Eijnatten
Scorpio
32:51
5
Robbie op de Weegh
Oosterhout Nb
32:57
6
Teun de Kort
ACW '66
33:20
7
Koen Stroucken
Udenhout
33:32
8
Jeroen Farla
Atledo
34:01
9
Kees de Kort
ACW '66
34:16
10
Bart Custers
Oosterhout Nb
34:25
11
Jesse Budie
Terheijden
34:26
12
Peter van der Ark
Scorpio
34:39
13
Jan van Rijckevorsel
Made
35:01
14
Gilbert Schalk
Rijen
35:17
15
Corné Fijneman
Oosterhout Nb
35:56
16
Gau Oome
Eindhoven
36:06
17
Ron Franken
Scorpio
36:54
18
Niels de Vries
Oosterhout Nb
37:42
19
Jack Curvers
Scorpio
38:19
20
Tonny Baalmans
Atledo
38:25
21
Ad Pertijs
Scorpio
41:08
22
Ulrich Zwijsen
Scorpio
41:17
23
Peter Vermonden
Scorpio
43:19
24
Henk den Rooijen
Scorpio
43:21
25
René van Gils
Oosterhout Nb
48:22
VTRIM, PRESTATIE 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Monique van Vliet-Heijnen
Scorpio
33:56
2
Elise Mateijsen
Terheijden
40:34
3
Brit Brocken
Rotterdam
40:36
4
Hanne van den Bemt
Scorpio
41:30
5
Petra Oome
Scorpio
42:55
6
Monique van de Kieboom
Oosterhout Nb
48:23
JVB, VB_SP 980
Plts
Naam
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:36
2
Tjalle Vink
ACW '66
3:59
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:07
4
Rick Standaert
ACW '66
4:10
5
Sjoerd van den Hengel
Scorpio
4:17
6
Jordan Beute
Sprint
4:20
7
Timo Helmhout
Sprint
4:53
8
Marcel Rockland
Scorpio
5:01
9
Joel Delissen
Scorpio
5:25
10
Jesse Delissen
Scorpio
5:26
11
Bas Redert
Scorpio
5:58
12
Arie van Maastricht
Sprint
6:03
13
Jeffrey Pellicaan
Sprint
6:09
14
Youri Stoop
Sprint
6:43
15
Stijn Redert
Scorpio
7:25
16
Jaron van de Watering
Scorpio
7:29
17
Bobby vd Sluis
Scorpio
7:53
MVB, VB_SP 980
Plts
Naam
Tijd
1
Lotte Verhoeven
ACW '66
4:58
2
Lieke Sweep
Sprint
5:10
3
Eline van der Westen
Scorpio
8:24
JPUPC, PUPC_MINI 980
Plts
Naam
Tijd
1
David Kok
Sprint
4:08
2
Thom Pelkmans
Sprint
4:09
3
Stan Struyfs
Gloria
4:17
4
Rens Gulickx
Gloria
4:33
5
Beau Janssens
Atledo
4:38
6
Jonas den Heijer
Sprint
4:40
7
Max Crutzen
Sprint
4:44
8
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:46
9
Siebe van der Lee
Atledo
4:46
10
Riemer van Son
Scorpio
4:47
11
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
4:49
12
Tygo van der Schoof
Scorpio
4:55
13
Yaron Aerts
Sprint
5:10
14
Ramon Derks
Atledo
5:12
15
Marijn Niessen
Scorpio
5:13
16
Ferre Florijn
Scorpio
5:19
17
Jort Griep
Scorpio
5:20
18
Mees Nagelkerke
Sprint
5:37
19
Goof Schoormans
Atledo
5:43
20
Jasper Broeders
Atledo
5:47
MPUPC, PUPC_MINI 980
Plts
Naam
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:41
2
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:53
3
Floor Eelkema
Scorpio
5:14
4
Keisha Jansen
Scorpio
5:18
5
Lies Hoffmann
ACW '66
5:36
6
Bregje ten Wolde
Sprint
5:46
JPUPM, PUPC_MINI 980
Plts
Naam
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:46
2
Lander Jansens
Gloria
4:53
3
Willem de Jong
Atledo
5:11
4
Brim Devue
Gloria
5:14
5
Giel van den Mosselaar
Atledo
5:48
MPUPM, PUPC_MINI 980
Plts
Naam
Tijd
1
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
5:09
2
Eline Pelkmans
Sprint
5:16
3
Fleur Claessen
ACW '66
5:25
4
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:31
5
Noï Cornelissen
Scorpio
5:44
6
Femke Broeders
Atledo
5:49
MPUPB, PUPB 980
Plts
Naam
Tijd
1
Jet Knook
Sprint
4:24
2
Amber Jansens
Gloria
4:26
3
Roos Marijnissen
Sprint
4:31
4
Anne Bos
Scorpio
4:40
5
Katja Houtepen
Sprint
4:42
6
Anouk Rutjes
Atledo
4:45
7
Jinte van der Laak
Atledo
4:53
8
Lotte Simon
ACW '66
4:56
9
Tirza Heutink
Scorpio
4:57
10
Jip de Wijs
Sprint
5:07
11
Famke Maas
Scorpio
5:16
12
Loïs Martens
Sprint
5:25
JPUPB, PUPB 980
Plts
Naam
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:02
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:04
3
Ramon Vaandrager
Energie
4:05
4
Finn Hoek
Scorpio
4:16
5
Tom Weevers
Scorpio
4:23
6
Bob ten Wolde
Sprint
4:26
7
Jens van Tetering
Scorpio
4:27
8
Mats van Nunen
Sprint
4:33
9
Ian Baatjes
Scorpio
4:35
10
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
4:39
11
Merijn van Dongen
Scorpio
4:43
12
Jasper Heijblom
Sprint
4:50
13
Lukas Kegler
Sprint
5:08
14
Fynn Bermingham
Sprint
5:18
15
Fenn Oerlemans
Atledo
5:19
16
Damian de Heus
Scorpio
5:21
17
Marlo Leipzig
Scorpio
5:29
MPUPA, MPUPA 980
Plts
Naam
Tijd
1
Elien Smits
DAK
3:47
2
Roza Willemen
Sprint
3:48
3
Djayla Hoek
Sprint
3:49
4
Jill Paulus
Atledo
3:50
5
Anne Heijnen
Sprint
4:03
6
Mirre van Straten
Scorpio
4:20
7
Ziva Devue
Gloria
4:22
8
Nieke Westerveen
Atledo
4:22
9
Nienke Mol
Sprint
4:29
10
Moniek van den Biggelaar
Scorpio
4:33
11
Cateau van Gelder
Scorpio
4:35
12
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
4:36
13
Heleen de Bie
Atledo
4:43
14
Jelske Schets
Scorpio
4:44
15
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:46
16
Puck van Gils
Sprint
4:48
17
Ghislaine Schalk
Spiridon
4:51
18
Elizabeth van Gils
Scorpio
4:55
19
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
4:56
20
Emma van Kan
Sprint
5:00
21
Aina de Jong
Scorpio
5:03
22
Florien Pinxteren
Gloria
5:09
23
Meike Koeman
Scorpio
5:11
24
Renée Kramer
Atledo
5:16
25
Zoë Dudok
Scorpio
5:16
26
Milou Heutink
Scorpio
5:35
27
Michelle de Vries
Scorpio
5:36
MJUND, MJD 1810
Plts
Naam
Tijd
1
Silkie Graafmans
Spiridon
7:28
2
Roos de Jong
Atledo
7:33
3
Anouk Andeweg
Spiridon
7:40
4
Danica Willemen
Atledo
7:56
5
Lotte Griep
Scorpio
8:01
6
Yara van der Heijden
Sprint
8:02
7
Nienke Blom
Sprint
8:05
8
Noelle Schalk
Spiridon
8:10
9
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
8:12
10
Ylva den Heijer
Sprint
8:15
11
Renée Lebbink
Taxandria Atletiek
8:24
12
Milena Weber
Attila
8:37
13
Meike van Ravenstein
ACW '66
8:42
14
Valerie Bruurmijn
Gloria
8:47
15
Cyri Brethouwer
Scorpio
8:53
16
Vera van den Burg
Spiridon
9:02
17
Fenna Dudok
Scorpio
9:13
18
Lieke Boomaars
Scorpio
9:32
19
Marlijn Huigen
Scorpio
9:38
JJUND, JJD 1810
Plts
Naam
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
6:22
2
Lennart de Vries
Scorpio
7:21
3
Vic Struyfs
Gloria
7:34
4
Vigo Maljaars
Scorpio
7:35
5
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:39
6
Rick van Dongen
Scorpio
7:44
7
Yvar de Jong
Scorpio
7:52
8
Dyamo Hoek
Sprint
7:55
9
Diego Broere
Scorpio
7:59
10
Stijn Maarschalk
Scorpio
8:01
11
Pepijn Wijnen
Atledo
8:05
12
Marijn van Dijk
Spiridon
8:13
13
Jimmy Marcera
Sprint
8:19
14
Roan van Vessem
Scorpio
8:20
15
Kasper Baalmans
Atledo
8:21
16
Luca Uitenbroek
Scorpio
8:22
17
Nuno van Berkom
Scorpio
8:22
18
Quinten Bressers
Atledo
8:23
19
Casper Derks
Atledo
8:38
20
Joran Kant
Scorpio
8:39
21
Daan van der Made
Scorpio
8:43
22
Thomas Hessels
Scorpio
8:45
23
Jules van Kan
Sprint
8:46
24
Giel Huijsmans
Sprint
8:50
25
Imeno Weber
Attila
8:51
26
Olivier van Gelder
Scorpio
8:55
27
Matthijs Koek
ACW '66
9:02
MJUNC, MJC 1810
Plts
Naam
Tijd
1
Bieke Schipperen
Scorpio
6:55
2
Anne de Jong
Atledo
6:55
3
Marit Griep
Scorpio
7:01
4
Elke Wijkmans
Astylos
7:54
5
Lani de Boer
Scorpio
8:25
6
Danique Schalk
Spiridon
8:34
7
Veerle van Son
Scorpio
8:40
8
Marit Buijsse
Sprint
8:47
9
Gigi Wijdeven
Sprint
8:58
JJUNC, JJC 2640
Plts
Naam
Tijd
1
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
10:03
2
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
10:06
3
Tim Pelkmans
Sprint
10:08
4
Julius Geleijns
Scorpio
10:11
5
Steyn Potuit
Energie
10:32
6
Koen Tilman
Sprint
10:54
7
Danick Imholz
Energie
10:55
8
Joost Winkel
Sprint
10:56
9
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
10:56
10
Mathijs Goris
Gloria
11:41
11
Arne Dierckx
Gloria
11:52
12
Guus Guikink
Sprint
11:59
13
Michon Goddijn
Sprint
12:58
14
Maarten Rooseboom
Scorpio
13:12
15
Bengt Kramer
Atledo
15:22
MJUNB, MJB 2640
Plts
Naam
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
10:55
2
Anouk Verheyen
Gloria
11:38
3
Laura Hanning
Spiridon
11:53
4
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
12:37
5
Janiek Leijtens
ACW '66
13:04
6
Jeske van de Laar
Attila
13:36
MCROS, CROSS 2640
Plts
Naam
Tijd
1
Puk van Gool
Attila
9:44
2
Sven van der Pas
Scorpio
9:45
3
Gijs Knoester
GVAC
10:03
4
Rick Smits
Drunen
11:42
5
Matthijs Buist
Loopgroep Aart Stigter
13:27
VCROS, CROSS 2640
Plts
Naam
Tijd
1
Danique Verdellen
Scopias
10:48
2
Pim Broos
Scorpio
18:28
JJUNB, JJB 3790
Plts
Naam
Tijd
1
Bram Maas
Tilburg Road Runners
13:07
2
Peer Voesenek
Running Breda
13:33
3
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
13:49
4
Jorrit Ivens
ACW '66
14:08
5
Lars Schellekens
Attila
14:34
6
Rik van der Haven
Scorpio
14:58
7
Luc Keijzers
Running Breda
15:09
8
Jasper Mol
Sprint
15:18
9
Ian de Juncker
Attila
15:23
10
Tijn Blom
Sprint
15:26
11
Floris Geleijns
Scorpio
15:27
12
Jason Smits
ACW '66
15:36
MJUNA, MJA 3790
Plts
Naam
Tijd
1
Bente Smagge
Attila
16:50
JJUNA, JJA 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Schipperen
Scorpio
25:03
2
Arne van der Linde
PAC
25:47
3
Juul Knoester
GVAC
27:39
4
Jesper Fortuin
Energie
28:13
5
Jasper van Eijmeren
Running Breda
28:44
6
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
30:01
7
Patrick Korzilius
Scorpio
38:22
VSEN, VSENMAS 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Marjon van Oudenaarden
De Langstraat
29:54
2
Dyanne Verpaalen
Spiridon
31:39
3
Elke Wouters
Sprint
32:06
4
Nikki Bagchus
DAK
34:05
5
Judi Becx
Attila
35:50
6
Esmay van de Laar
Attila
38:05
7
Marijke Dijkstra
Spiridon
38:53
8
Britte Nooijens
Dongen
40:30
9
Shannon Sprangers
Atledo
48:28
V35, VSENMAS 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
32:31
2
Chantal van Oudheusden
Sprint
33:45
3
Paola van Gilst
AV '56
33:46
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
34:09
5
Lianne Ivens
ACW '66
34:26
6
Lonneke Elzerman
De Langstraat
35:19
7
Linda Hazenberg
Atledo
36:37
8
Anoek Adank
Sprint
37:21
9
Karin van Ham
Atledo
39:35
V45, VSENMAS 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
30:19
2
Marlien van Beek
De Langstraat
31:21
3
Marionne Kat
Spiridon
33:19
4
Monique van Beurden
Spiridon
34:52
5
Marie-Louise Smagge
Attila
36:18
6
Jolanda van Wegen
Spiridon
36:41
7
Petra Bruijs
Spado
37:39
8
José Spiertz
Fortius
48:26
M55, MMAS5565 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
30:08
2
Jan van Loenhout
Scorpio
30:46
3
Wout Graafmans
Spiridon
32:07
4
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
32:21
5
Johan Flipsen
Atledo
33:11
6
Herman van Haaren
Achil '87
33:28
7
Cees van Gageldonk
Spiridon
33:31
8
Johan Jacobs
Atledo
33:34
9
Hens Koreman
Atledo
33:49
10
Kees Vermijs
Atledo
34:40
11
Frans van Gestel
Gloria
35:57
12
Frank van den Akker
Atledo
36:30
13
Kees Pijnenburg
Atledo
37:07
14
Jan van Liempt
Atledo
38:58
15
Bart Bovenberg
Atledo
39:02
M65, MMAS5565 7430
Plts
Naam
Tijd
1
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
33:58
2
Walter van Gurp
DAK
34:00
3
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
34:19
4
Ad de Jong
Atledo
35:48
5
Andre Aarts
Scorpio
43:34
MSEN, MSEN 9250
Plts
Naam
Tijd
1
Björn Koreman
Leiden Atletiek
31:20
2
Rick Lambregts
Achilles
31:28
3
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
32:11
4
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
33:11
5
Robbert van de Wouw
Parcival
33:28
6
Erik van der Heijden
Parcival
34:06
7
Mike Rasenberg
Attila
34:39
8
Ahmed Abubakar
DAK
34:57
9
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
36:11
10
Ralph Jacobs
Atledo
37:11
11
Michel Broeders
Spiridon
38:54
12
Jeffrey Hazendonk
DAK
40:09
M35, MMAS3545 9250
Plts
Naam
Tijd
1
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
34:09
2
Pawel Wojcik
Oosterhout Nb
34:49
3
Evert van Nigtevecht
Sprint
36:00
4
Bram van Hoek
Spiridon
37:03
5
Henk van der Stelt
Scorpio
37:21
6
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
37:42
7
Robin Robart
Passaat
37:57
8
Ton van Tunen
Oosterhout Nb
39:33
9
Jan-Willem Sies
Scorpio
42:33
10
Martijn Bleikertz
Scorpio
43:07
M45, MMAS3545 9250
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
31:51
2
Stefan van Marrewijk
Scorpio
35:07
3
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:52
4
Johan Verweij
Achil '87
38:19
5
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:32
6
Harry Beekmans
DAK
40:16
7
Joop Mathon
Scorpio
40:43
8
Albert de Rooij
Atledo
40:48
9
Patrick den Ridder
Spado
40:56
10
Mark Schaap
Prins Hendrik
42:08
11
Bas Barten
Spiridon
42:54
12
Peter Kramer
Atledo
44:40
13
Johan van Wanrooij
Atledo
47:11
JPUPA, JPUPA 980
Plts
Naam
Tijd
1
Sjoerd Bastiaans
Sprint
3:43
2
Kilan Goddijn
Sprint
3:50
3
Lars Bloemers
Sprint
3:52
4
Loek Graafmans
Spiridon
3:52
5
Lucas Rutjes
Atledo
3:54
6
Ewart van Son
Scorpio
4:02
7
Boris Bastiaans
Sprint
4:03
8
Thijmen Kegler
Sprint
4:10
9
Boris Griep
Scorpio
4:13
10
Dirk Lorkeers
Sprint
4:16
11
Felipe Broere
Scorpio
4:17
12
Lukas Kok
Sprint
4:26
13
Yuri Derks
Atledo
4:27
14
Jasper Buschman
Spiridon
4:28
15
Hugo Geleijns
Scorpio
4:29
16
Stijn Koek
ACW '66
4:29
17
Floris de Zwart
Scorpio
4:30
18
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
4:30
19
Jur van der Heijden
Sprint
4:34
20
Jelle Kreeft
Spiridon
4:36
21
Huub Kuyvenhoven
Sprint
4:37
22
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
4:39
23
Ties Mutsaers
Atledo
4:41
24
Nathan Kant
Scorpio
4:41
25
Dario Ehrismann
Spiridon
4:42
26
Jasper Scheffers
Scorpio
4:42
27
Tom Kula
Scorpio
4:43
28
Wilbert van den Burg
Spiridon
4:45
29
Joep Warnaar
Sprint
4:57
30
Bas van der Made
Scorpio
4:59
31
Jurre Verschure
Atledo
5:01
www.uitslagen.nl
23-11-2017 18:55