Uitslagenlijst Reeuwijksehout Cross

Reeuwijk - Zaterdag 18 november 2017

MINI, MINI PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef de Heij
AAV '36
3:34
2
Floris Otto
Clytoneus
3:35
3
Dylan Parkins
Leiden Atletiek
3:44
4
Bodien Donkersloot
Ilion
3:52
5
Emma Husslage
AV '47
4:01
6
Kyano de Wind
Ilion
4:07
7
Justin van Leeuwen
AV '47
4:09
8
Frederiek Witzier
AV Gouda
4:13
9
Livio Pet
AAV '36
4:31
10
Julia van Schaik
Avantri
4:48
11
Siem v.d. Bas
Reeuwijk
4:51
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
5:32
2
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
6:26
3
Irene Hoogerwerf
Gouda
6:41
4
Vienne Pet
AAV '36
7:08
5
Robine Theuns
AAV '36
9:37
JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijmen Immerzeel
AAV '36
5:28
2
Pim Ouwehand
AAV '36
5:29
3
Kris van Aalst
AV '47
5:57
4
Jari Goudena
Clytoneus
6:04
5
Rick Kuiper
SC Reeuwijk
6:16
6
Koen Kemper
Ilion
6:35
7
Rens de Zwart
Ilion
6:36
8
Stijn Timmermans
AV '47
6:37
9
Thomas Spoel
AV Gouda
6:37
10
Rik de Vette
AV '47
6:47
11
Thijmen Keers
AV Gouda
6:51
12
Rubin Michiels
Clytoneus
6:57
13
Alex Roggeveen
Trackstars Nesselande
7:04
14
Cedric Hopman
Ilion
7:17
15
Levi van der Ham
AV Gouda
7:19
16
Jonah Matze
Antilope
7:26
17
Niels Rüpp
AAV '36
7:26
18
Jay Ly
Ilion
7:31
19
Simon Esveld
Antilope
7:32
20
Daan Hensbroek
Clytoneus
7:39
21
Koppe Helderman
AV Gouda
8:02
22
Olivier de Jager
Ilion
8:05
23
Mees Otto
Clytoneus
8:15
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Verhoef
Avantri
5:40
2
Fayah Bosman
Antilope
5:56
3
Indy van Tol
AAV '36
6:00
4
Bibi de Geest
Antilope
6:06
5
Emma Wissing
AV Gouda
6:09
6
Jasmijn Zwirs
AAV '36
6:21
7
Pien van der Veen
AV Gouda
6:26
8
Inge de Heij
AAV '36
6:27
9
Noor van de Meent
AAV '36
6:28
10
Evy Eising
Ilion
6:38
11
Nelle Kraamer
AV Gouda
6:40
12
Eva Stelling
AAV '36
6:42
13
Evi Aanhane
Rijnsoever
6:50
14
Eline de Leeuw
AAV '36
7:01
15
Lesley van der Sluijs
AV '47
7:07
16
Karlijn de Leeuw
Trackstars Nesselande
7:17
17
Sabine Visser
AV '47
7:19
18
Manar Benchellal
AV Gouda
7:25
19
Charlotte van der Meulen
AV Gouda
7:25
20
Manouk Snaterse
SC Reeuwijk
7:31
21
Donna van Dijk
AV Gouda
7:46
22
Isa Oostwoude
7:52
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raigen Kool
AV Gouda
5:30
2
Finn Donkersloot
Ilion
5:39
3
Janno de Pater
SC Reeuwijk
5:40
4
Sven van Schaik
Avantri
5:42
5
Yuko Paulzen
AV Gouda
5:42
6
Olav de Best
AAV '36
5:43
7
Gijs de Bruijn
AV '47
5:44
8
Harm Timmer
AV '47
5:45
9
Tjeerd Hageraats
Trackstars Nesselande
5:50
10
Senna Hendriks
AAV '36
5:52
11
Luca Bal
AV '47
5:52
12
Jens Huisman
AV '47
5:52
13
Sven Dekker
Clytoneus
6:01
14
Brent Schifflers
Clytoneus
6:04
15
Kai Pet
AAV '36
6:13
16
Tijmen Kennis
AAV '36
6:18
17
Marcel Schoonderwoerd
AV Gouda
6:22
18
Jurre Vreeburg
AV '47
6:37
19
Joep Simons
Trackstars Nesselande
6:43
20
Storm Kooistra
Ilion
6:47
21
Rutger de Leeuw
AAV '36
6:50
22
Quinten Karssen
AV Gouda
7:05
23
Thomas Jurg
AV Gouda
7:08
24
Tim van der Wal
AAV '36
7:09
25
Felix van den Bosch
AV '47
7:11
26
Luuk van der Bas
SC Reeuwijk
7:24
27
Lars van Wijk
SC Reeuwijk
7:44
28
Dante Kooij
AV Gouda
8:01
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith van den Berg
Ilion
5:33
2
Maud van Zuilen
AV '47
5:53
3
Lois van Zanden
AV Gouda
5:57
4
Elisabeth Boekestijn
Ilion
6:05
5
Anais van der Meer
Antilope
6:06
6
Jara de Heij
AAV '36
6:07
7
Noa Ristie
Ilion
6:12
8
Anna Blok
AV Gouda
6:17
9
Emma van Aalst
AV '47
6:19
10
Lisa Hoogerwerf
Gouda
6:36
11
Floor Mank
AAV '36
6:36
12
Pam van Nieuwenhuizen
AV '47
6:40
13
Sophie Leenheer
AAV '36
6:41
14
Lotte Karssen
AV Gouda
6:42
15
Tess van Dolder
AAV '36
6:43
16
Nora Cabanelas den Boer
AV Gouda
6:53
17
Anne-Fleur de Jong
AAV '36
6:58
18
Safae Barboucha
AV Gouda
7:24
19
Aloise Droog
SC Reeuwijk
8:08
20
Sara Liebrechts
AV Gouda
9:14
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Barendse
Ilion
5:07
2
Tijn van Harten
AAV '36
5:08
3
Martijn Leih
Clytoneus
5:09
4
Florin de Heij
AAV '36
5:25
5
Damian van Beek
AV '47
5:36
6
Jorne Stieltjes
AV Gouda
5:37
7
Twan Goudena
Clytoneus
5:37
8
Maurits 't Hart
AAV '36
5:40
9
Jop Gründmann
AAV '36
5:43
10
Olaf van Leeuwen
AV '47
5:46
11
Marijn Husslage
AV '47
5:49
12
Hugo Slangen
AV Gouda
5:52
13
Niels van Schoonhoven
Antilope
5:58
14
Gio Kromokario
Ilion
5:58
15
Thymo van Duivenboden
Ilion
5:59
16
Marijn de Vries
Clytoneus
6:02
17
Tijn den Duijn
Ilion
6:02
18
Kylian Schmidt
Trackstars Nesselande
6:05
19
Merijn Frederiks
AAV '36
6:09
20
Noam Michiels
Clytoneus
6:11
21
Mees Blaauw
AAV '36
6:14
22
Jochem Hofland
SC Reeuwijk
6:18
23
Beau Janssen
AAV '36
6:22
24
Aimé Suvaal
Ilion
6:23
25
Teije Hekkema
AAV '36
6:26
26
Damian Schutten
AAV '36
6:32
27
Levi Nieuwenhuis
AAV '36
6:37
28
Romijn van der Bijl
AAV '36
6:40
29
Koen Bontekoe
AV '47
6:42
30
Moritz Pool
AV Gouda
6:46
31
Roy van Rijn
SC Reeuwijk
6:50
32
Olger van Husen
AV Gouda
7:05
33
Jelle Kuijpers
AV '47
7:11
34
Timo Groenleer
AV '47
7:20
35
Lukas Warners
AV Gouda
7:41
36
Dion Blom
Trackstars Nesselande
8:32
37
Zidane Khan
AV Gouda
8:35
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Homan
AV '40
5:17
2
Kiira van Dijk
Rijnsoever
5:25
3
Merel Kuijf
Avantri
5:36
4
Lotte Hobbij
Rijnsoever
5:38
5
Sam Lopes Galina Fortes
AV Gouda
5:44
6
Amber van Dijke
Trackstars Nesselande
5:46
7
Amber Spek
Antilope
5:49
8
Jasmijn van Tol
Leiden Atletiek
5:50
9
Fleur Rietveld
Avantri
5:50
10
Sienna Toussaint
AAV '36
5:54
11
Lieke van Tol
AAV '36
6:03
12
Fien Verkleij
AAV '36
6:06
13
Sjaniella Martina
AV Gouda
6:09
14
Sara van der Valk
AV '47
6:14
15
Isa van Haaren
Antilope
6:17
16
Lynn Theuns
AAV '36
6:18
17
Daisy van Rijn
AAV '36
6:19
18
Elianne Hopman
Ilion
6:26
19
Marloes Timmer
AV '47
6:50
20
Marit van Betlehem
AAV '36
6:52
21
Liza Zoet
AV '47
7:07
22
Suzanne Visser
AV '47
7:13
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William van Triest
Clytoneus
4:46
2
Davey Ouwehand
Rijnsoever
4:54
3
Florian Bloemheuvel
De Spartaan
5:13
4
Noa Pet
AAV '36
5:16
5
Lars Zuijderduijn
Rijnsoever
5:29
6
Noah Groen in 't Wout
Clytoneus
5:36
7
Hidde van Asten
AV Gouda
5:36
8
Maurice Moons
Antilope
5:41
9
Maarten Hogenaars
SC Reeuwijk
5:43
10
Stan Berger
Voorschoten '97
5:43
11
Jente Husslage
AV '47
5:44
12
Casper de Winter
Ilion
5:48
13
Rick van Duijn
SC Reeuwijk
5:50
14
Chico Hoogervorst
AAV '36
5:50
15
Thijs van Bruggen
AV '47
5:54
16
Luuk de Haan
AV Gouda
5:55
17
Bas de Frankrijker
AV '47
5:56
18
Tobias Henze
AV Gouda
5:57
19
Iven Kooij
AV Gouda
6:01
20
Gideon Kreuk
AV Gouda
6:03
21
Wytze Konijn
AV '47
6:04
22
Jaco Boot
SC Reeuwijk
6:05
23
Julian Plompen
AAV '36
6:06
24
Ivar Martens
Ilion
6:07
25
Daan Oostwouder
AAV '36
6:07
26
Stijn Rietveld
Ilion
6:07
27
Xander Turkstra
Ilion
6:10
28
Hannes Hofstede
AV Gouda
6:11
29
Dave Harkes
AV '47
6:11
30
Max Tesser
Clytoneus
6:11
31
Ivar Spiering
Trackstars Nesselande
6:12
32
Matt ter Steege
Antilope
6:13
33
Linus van Arkel
AAV '36
6:13
34
Thijmen van Luling
AAV '36
6:24
35
Wilger de Leeuw
Trackstars Nesselande
6:27
36
Jelle Hoogeveen
AAV '36
6:28
37
Ravi ter Hennepe
AV Gouda
6:32
38
Idsen van Asten
AV Gouda
6:34
39
Reinier Blinkhof
AV '47
8:28
MJD, MJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nila Knoester
Sparta
4:52
2
Jana Nagtegaal
AAV '36
4:58
3
Roanna Geleijn
De Spartaan
5:04
4
Tirra Aalla
Leiden Atletiek
5:06
5
Anniek Triest
Clytoneus
5:17
6
Kato van Wilgen
AV '47
5:18
7
Roshwita Holstein
Sparta
5:20
8
Marijn Kieft
AAV '36
5:20
9
Lot van Nieuwenhuizen
AV '47
5:25
10
Femke Moelker
AV Gouda
5:26
11
Emma Vreijling
AAV '36
5:29
12
Marissa van Tol
AV '47
5:34
13
Megan Breumelhof
Ilion
5:37
14
Renske de Wilde
AV Gouda
5:39
15
Kim Braat
AAV '36
5:43
16
Quinty Westerink
AAV '36
5:44
17
Anna Kooij
AV Gouda
5:47
18
Jonne Boot
SC Reeuwijk
5:48
19
Dille Zimnik
Clytoneus
5:48
20
Julie van Driel
Antilope
5:49
21
Rosanne Boer
Ilion
5:54
22
Chantal ten Tije
Antilope
5:56
23
Merel van Reen
AAV '36
5:57
24
Suzanne Moons
AV Gouda
5:58
25
Nerena Brunt
AAV '36
6:04
26
Puck Vos
AAV '36
6:08
27
Femke van de Zanden
AAV '36
6:10
28
Caithlyn Keijzer
AAV '36
6:11
29
Kuei Agok
AAV '36
6:13
30
Joyce Rijsdam
AAV '36
6:16
31
Sofie Geuting
AV Gouda
6:28
32
Britt van Haaren
Antilope
6:36
33
Kirsten Markman
AAV '36
7:54
JJD, JJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carl Martens
Ilion
6:02
2
Liam Parkins
Leiden Atletiek
6:05
3
Raúl Brandhorst
AAV '36
6:07
4
Igor Ouwerkerk
Leiden Atletiek
6:15
5
Robin de Haan
SC Reeuwijk
6:18
6
Luuk de Graaf
Leiden Atletiek
6:24
7
Daan de Mooij
Rijnsoever
6:29
8
Wessel Baas
SC Reeuwijk
6:31
9
Naut Carol
AV Gouda
6:44
10
Mauro van Vliet
AV '47
6:51
11
Tim van Tilburg
AV Gouda
6:53
12
Luca Menken
AV Gouda
6:53
13
Bram de Bruijn
AV '47
6:55
14
Noah Bosman
Antilope
6:57
15
Jorn Eerland
AV Gouda
7:08
16
Twan Dullemond
AAV '36
7:13
17
Eysse Wieringa
Leiden Atletiek
7:13
18
Thijs van Schoonhoven
Antilope
7:15
19
Lars Post
AAV '36
7:17
20
Thomas de Kort
Antilope
7:19
21
Lucas Huisman
AV '47
7:35
22
Joris Zuidema
AAV '36
7:39
23
Niek Esveldt
Antilope
7:40
24
Merijn Hoogerdijk
AAV '36
7:41
25
Sven Blok
AV Gouda
7:43
26
Nick van Leeuwen
AAV '36
7:45
27
Boas van Vemde
AV '47
7:48
28
Milan Esvveldt
Antilope
7:48
29
Joost van der Wal
AAV '36
7:50
30
Nils van Veen
AV Gouda
7:50
31
Siemen Visser
AAV '36
7:55
32
Jelle Hoeks
AV Gouda
7:57
33
Jelmer de Leeuw
AAV '36
8:01
34
Stan van Rijn
Ilion
8:02
35
Marten van den Brink
AAV '36
8:04
36
Rik den Duijn
Ilion
8:05
37
Jarno van Leeuwen
AV '47
8:10
38
Twan Siegers
AV '47
8:11
39
Malte Köster
AAV '36
8:12
40
Lucas van Leeuwen
AV '47
8:16
41
Fatih Bayir
AAV '36
8:17
42
Hugo Brunt
Clytoneus
8:37
43
Christiaan Stuut
AV Gouda
8:38
44
Mats van Husen
AV Gouda
8:46
45
Casper Knijnenburg
AAV '36
11:12
MJC, MJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa van der Valk
Ilion
6:19
2
Jasmijn Bloemheuvel
De Spartaan
6:20
3
Luna Zimnik
Clytoneus
6:36
4
Maud van Beest
AAV '36
6:50
5
Demi van Mourik
PAC
7:02
6
Azual Jok Agok
AAV '36
7:09
7
Florieke van Ek
Leiden Atletiek
7:10
8
Lisa van der Willik
AV '47
7:17
9
Isabel van Steenwijk
AV Gouda
7:22
10
Marloes Huizer
Leiden Atletiek
7:25
11
Hannah Garritsen
Clytoneus
7:26
12
Annika van Luijken
AV '47
7:29
13
Rianne Buijs
AV Gouda
7:32
14
Noor Verduin
AAV '36
7:34
15
Elise Spijkers
AAV '36
7:35
16
Anouk Werkman
AV '47
7:41
17
Lina Salihi-van der Kwaak
AAV '36
7:58
18
Sofie Visser
AAV '36
8:29
19
Rebecca Spiering
Trackstars Nesselande
8:43
MJB, MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bobet Kloosterman
Leiden Atletiek
6:30
2
Fabienne Buijs
AV Gouda
6:45
3
Nadine de Vries
Clytoneus
6:56
4
Maaike van der Hulst
Ilion
7:04
5
Robin Droog
SC Reeuwijk
7:07
6
Maaike Heida
Clytoneus
7:17
7
Britt van Egmond
AAV '36
7:56
8
Corinda den Hartog
Energie
8:20
JJC, JJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Sloot
AV '47
8:22
2
Ruben Oppenhuizen
Leiden Atletiek
8:31
3
Marc Dullemond
AAV '36
8:43
4
Anton van Triest
Clytoneus
9:01
5
Twan Hogerbrugge
AV '47
9:11
6
Jesse Lamberst
AAV '36
9:23
7
Sebastiaan den Hartog
Energie
9:29
8
Job van Harten
AAV '36
9:30
9
Rens Altorf
De Spartaan
9:40
10
Stan van Tilburg
Antilope
9:51
11
Djanou Giesbergen
AAV '36
9:54
12
Sjoerd Peeters
AV Gouda
10:00
13
Heilko Rotteveel
AAV '36
10:14
14
Max van Leeuwen
AAV '36
10:23
15
Douwe Konijn
AV '47
10:25
16
Wessel van Vlaardingen
AV Gouda
10:25
17
Ronald Bolhuis
Ilion
10:27
18
Joppe Bakker
Clytoneus
10:32
19
Benjamin den Hartog
Energie
10:32
20
Stefan de Groot
AV '47
10:33
21
Frank Rüegg
AV Gouda
10:34
22
Dion Ruijter
Ilion
10:34
23
Txiku Snijders
Ilion
10:35
24
Floris Boer
Ilion
10:35
25
Sebastiaan Keijzer
AAV '36
10:39
26
Antonie Killestijn
Clytoneus
10:56
27
Pepeijn Nieuwveld
AV Gouda
11:01
28
Sven Keler
Clytoneus
11:03
29
Boudewijn van den Broek
AAV '36
11:06
30
Bjorn Odijk
AV Gouda
11:11
31
Siep van Amsterdam
AAV '36
11:20
32
Kyan Krol
AAV '36
11:29
33
Sven Breedveld
AV '47
11:32
34
Ewan ter Hennepe
AV Gouda
11:52
35
Fabio Maurits
AAV '36
12:29
KORTC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Kleijwegt
PAC
7:37
2
Sander van Elk
Leiden Atletiek
7:38
3
Alvin Severijn
Ilion
7:51
4
Mees van der Meij
Rijnsoever
7:57
5
Jimmy Ruter
PAC
8:00
6
Issam Er-Rabhi
Haag Atletiek
8:02
7
Jan van der Marel
AAV '36
8:05
8
Hans Harting
AV '47
8:14
9
Casper van der Luijt
Leiden Atletiek
8:20
10
Michel Ruijter
Ilion
8:34
11
Gerwin Vos
AAV '36
8:37
12
Tjeerd Bruijn
AAV '36
8:43
13
Martijn van der Vis
Tartlétos
8:43
14
Justin Kraaijenbrink
AV '47
8:45
15
Michaël Kooter
AV '47
8:50
16
Patrick van Leeuwen
AV '47
8:53
17
Richard Holstege
AV '40
9:02
18
Joeri van Egmond
AAV '36
9:03
19
Wesley van Dalen
Ilion
9:10
20
Ramses Feenstra
Ilion
9:18
21
Ben Besamusca
AAV '36
9:18
22
Salle Wieringa
Leiden Atletiek
9:20
23
Dolf Smid
AAV '36
9:33
24
Max van den Broek
AV '47
9:49
25
Robin Ouwerkerk
Leiden Atletiek
10:09
26
Elwin van den Broek
AAV '36
10:13
27
Max Koning
AV '47
10:39
28
Daan Schuurman
AV '47
11:03
29
Bas van Dalen
Zoetermeer
11:17
30
Martin Dullemond
AAV '36
11:36
KORTC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos van Elk
Leiden Atletiek
8:49
2
Marlčne Straathof
AV '47
9:46
3
Ilse Vester
AV '47
10:18
4
Debra Akkermans
Ilion
10:30
5
Nienke Heida
Clytoneus
10:57
6
Joyce Kraaijenbrink
AV '47
11:01
7
Estčlle Tamming
AV '47
11:13
JJB, JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Timmerman
Clytoneus
10:52
2
Jan-Dirk Harting
AV '47
11:10
3
Indigo Tjan
AV Gouda
11:14
4
Lars Valk
Ilion
11:21
5
Tom Fobbe
PAC
11:27
6
Thymen van der Loo
AV '47
11:59
7
Stephan van der Jagt
AV '47
12:32
8
Thom van Nieuwenhuizen
AV '47
12:32
9
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
12:40
10
Sander Luijbregts
Antilope
13:05
11
Sander van Vliet
AV '47
13:05
12
Andy Smit
Rijnsoever
13:45
13
Sander Verbeek
Clytoneus
13:49
14
Meindert Hurkmans
AV '47
14:07
15
Brian Smit
Rijnsoever
14:40
16
Sander Brink
AV '47
15:01
17
Tijs Konijn
AV '47
15:12
MJA, MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hijman
PAC
11:14
2
Mardin Mahmoud
Rijnsoever
14:20
DSEN, VSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
AAV '36
17:07
2
Isabel Cadogan
PAC
19:21
3
Marieke Pellekooren
19:50
4
Daphne Lamboo
Avantri
21:06
5
Irene Gabriëlle Ergün
TION
21:19
6
Melory Stoppelenburg
Rijnsoever
21:53
7
Anne Visser
Avantri
24:22
8
Anne de Jong
AV '47
25:42
VMA, V35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Klaassen
AAV '36
18:23
2
Ingrid Vanhorick
SC Reeuwijk
20:40
3
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
21:40
4
Janet Rietveld-Noomen
Avantri
22:32
JJA, JJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
23:22
2
Gijs van Male
Ilion
23:58
3
Jochem de Kruijff
Clytoneus
27:08
M60, M60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Bollaart
AV '47
17:51
2
Paul Streep
PAC
26:08
3
Jan Oskam
AV '47
26:48
4
Nico Alberts
PAC
28:04
5
Nico van den Heuvel
Avantri
29:21
6
Gerard van de Bovenkamp
avVN
29:32
7
Aad van der Poel
Avantri
29:45
8
Harry Blom
Bodegraven
30:21
9
Harald Driesse
Avantri
30:26
10
Bauke de Jong
avVN
32:06
M40, M40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van der Marel
AAV '36
25:10
2
Peter Wielaard
AV Gouda
32:11
3
Rob van der Valk
Ilion
34:11
4
Freek van Zoest
Voorschoten '97
35:40
5
Jan Boot
Bodegraven
35:53
6
Shane ten Hennepe
AV Gouda
37:16
7
Albert de Kluijver
Avantri
37:48
8
Mark Hilberts
GAC Hilversum
38:18
9
Erik Tolhoek
Krimpen aan de IJssel
45:07
M50, M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
29:44
2
Henk van der Oever
Rijnsoever
35:26
3
Jan Vergeer
Loopgroep Aart Stigter
35:47
4
André Veldman
Reeuwijk
37:04
5
Erik van Daalen
Antilope
38:47
6
Claude Akkerman
Energie
39:03
7
Ron Aret
Loopgroep Aart Stigter
39:09
8
Arie Visser
Avantri
42:10
9
Ko Heij
SC Reeuwijk
42:36
10
Arjan van Dam
Loopgroep Aart Stigter
43:40
MSEN, MSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Bretveld
Antilope
18:56
2
Habtom Okbamichaol
PAC
30:46
3
Aimane Benchellal
Ilion
31:14
4
Koen de Leeuw
Antilope
31:39
5
Roeland v.d. Harst
Antilope
31:43
6
Cornelis Chatziioannou
Passaat
32:44
7
Danny van Dijk
33:22
8
Koen Hijman
AV '47
33:40
9
Willem Anker
34:22
10
Cornelis Verboom
Loopgroep Aart Stigter
34:27
11
Wessel Hettema
SC Reeuwijk
34:40
12
Rick Smits
Loopgroep Aart Stigter
35:25
13
Matthew Harvet
Rotterdam Atletiek
36:40
14
Vincent Uilenberg
Avantri
40:16
PRES, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bastiaan Bretveld
Phanos
17:25
2
Frans Fobbe
PAC
19:11
3
Christian van Dijk
Antilope
21:56
4
Koen van Aalzum
Gouda
22:41
5
M. Kaptein
Antilope
25:45
6
Erik v.d. Jagt
Alphen aan den Rijn
30:53
7
Jeroen Sanders
AAV '36
31:44
8
Daniel Wartena
Gouda
33:15
9
Marjolein Vet
AAV '36
33:23
10
Jos van der Lee
Ter Aar
34:21
11
Alfred van Klaver
SC Reeuwijk
35:13
12
Jasper Veldman
Gouda
35:36
13
Bastiaan Blokland
Oegstgeest
35:54
14
Dennis van Hof
Waddinxveen
36:04
15
J.A. Snoeck
Waddinxveen
37:23
16
Wouter van Catz
Gouda
37:24
17
Stefan Pellekooren
37:25
18
Michael van Wijngaarden
Gouda
38:47
19
Cor Heij
Reeuwijk
38:58
20
Roland Scholte
Bodegraven
39:13
21
Frans van Zuilen
SC Reeuwijk
39:28
22
Peter Groothuyzen
Gouda
39:41
23
Wim Both
Rotterdam
40:30
24
Alexander Doctor
40:35
25
Jaap Kruysifix
Waddinxveen
40:42
26
Menno v.d. Jagt
AV '47
40:52
27
Gert Anker
Gouda
41:22
28
Martien Slagt
Hilversum
42:31
29
Arjen Klein
Pijnacker
43:17
30
Maarten Moerman
Bodegraven
46:22
31
Ed Noordland
2BFit
46:39
www.uitslagen.nl
18-11-2017 14:26