Uitslagenlijst Molenvencross

Helmond - Zondag 12 november 2017

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Ben Vriends
Asterix
30:45
2
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
32:15
3
Casper van der Putten
Asterix
33:18
4
Ron Koster
Atletiek Helden
34:18
5
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
34:31
6
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:34
7
Arjan Donkerbroek
Eindhoven Atletiek
34:49
8
Tim Somers
Eindhoven Atletiek
35:07
9
Frank van der Burgt
Eindhoven Atletiek
35:37
10
Ron spreeuweberg
Atletiek Helden
36:04
11
Wesley Sleegers
GAC Gemert
36:09
12
Marijn Emans
venlo
36:12
13
Joost Bovee
ATV Venray
37:27
14
Marcel Martens
ATV Venray
37:29
15
Ralph Scherjon
Scopias
37:43
16
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:58
17
Wilco Geurts
Deurne
38:20
18
Daniël Drummen
't Jasper Sport
38:34
19
Roel Peters
GAC Gemert
39:18
20
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
40:05
21
Dominique Jentjens
Velden
40:07
22
Eddy van Tulden
Someren
40:28
23
Stefan Verbeek
Deurne
40:59
24
Frank Heuer
Willich
41:10
25
Bert Tindemans
't Jasper Sport
41:39
26
Roel Jansen
Heythuysen
41:58
27
Bastin van Alten
Vlierden
42:53
28
Paul verhaagt
nuenen
43:58
29
Adam Kudvewicz
45:58
30
Rick Struik
Deurne
46:48
31
Rob v.Oijen
46:49
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Ramond van Hall
Doesburg
35:59
2
Ronald Langenhuizen
Roermond
36:27
3
Kevin Bek
Geldrop
36:38
4
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
36:38
5
Edwin Achterberg
Nuenen
37:25
6
Roel Raubroeks
Koningslust
38:21
7
Roger Sieben
Atletiek Leudal
38:29
8
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
38:55
9
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
39:53
10
Andrew Leenen
Roggel
40:37
11
Arnold Koetsier
Deurne
40:40
12
Karl van daal
Venray
41:57
13
Hans Faassen
Scopias
44:19
14
Klaas Visscher
Nuenen
44:49
15
Peter Maas
Helmond
45:09
16
Roel Segers
HAC
46:25
17
Radek Winiarski
Someren
47:33
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Paul Coolegem
avVN
36:03
2
Arno Arts
Nuenen
37:48
3
christ Korsten
GAC Gemert
38:45
4
Jack Boots
Venlo
38:50
5
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:00
6
Jack Ernest
LOGO
39:42
7
Edwin kok
39:56
8
René van den Heuvel
LOGO
40:31
9
Bas Mols
Unitas
41:09
10
Theo Timmermans
Weert
41:27
11
Maarten Manders
GAC Gemert
41:39
12
Peter Verbruggen
GAC Gemert
43:08
13
Luud Martens
Helmond
44:28
14
Bernie Nagel
't Jasper Sport
45:51
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Koen Joosse
Eindhoven Atletiek
35:38
2
Frank Fonteyne
Lottum
37:36
3
Jos de Groot
De Rips
38:52
4
Nico van Dijck
LOGO
39:05
5
Mario Arts
LOGO
40:07
6
Ton van Loon
Loopgroep Aart Stigter
41:51
7
Ronald Dielissen
Tegelen
43:09
8
Erik Bekkering
LOGO
43:12
9
Jhonny van Rhee
Atletiek Helden
43:41
10
Heiner Mertens
Willich
44:07
11
Swinkels
HAC
44:08
12
Marcel van Berkum
LOGO
44:54
13
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
45:27
14
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
46:02
15
Dick Eleveld
HAC
46:47
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
36:37
2
Jack Niessen
Swift
36:59
3
Hans Peeters
Atletiek Helden
39:35
4
John Kocken
HAC
39:57
5
Perry Peeters
STB
43:50
6
Egon Triki
LOGO
44:40
7
Adwin Hoogeveen
Gemert
45:00
8
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
45:22
9
Peter Stiphout
Ysselsteyn Lb
50:12
10
Nol Geurts
Heythuysen
50:54
11
Adrie v.d.Putte
Lopersgroep Deurne
52:29
12
Lauran Bouwmans
't Jasper Sport
53:47
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Oehlen
avVN
39:40
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
39:48
3
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
40:22
4
Henk Flipsen
Prins Hendrik
41:51
5
Carl Sas
Cifla
42:28
6
Henk van Eck
GAC Gemert
42:37
7
Piet Jaspers
't Jasper Sport
44:25
8
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
46:00
9
Frans Noijen
Lopersgroep Deurne
46:24
10
Jos Beelen
Atletiek Leudal
47:22
11
Fred van Bakel
Gemert
48:28
12
Jos Sanders
avVN
53:07
13
Berry Bloemers
HAC
54:36
14
luud Zeegers
't Jasper Sport
55:06
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Eefje Melssen
GAC Gemert
43:49
2
Birgit Beitrand
Kerkrade
44:56
3
Demi Boerekamp
Someren
45:37
4
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
45:40
5
Natalia Fokina
GAC Gemert
47:56
6
Joyce Bekkering
LOGO
50:13
7
Vera Dings
Scopias
51:02
8
Gonny Manders
't Jasper Sport
51:26
9
Magda Doumpas
Someren
52:55
10
D Bertrand
HAC
54:18
11
noor Breugelman
't Jasper Sport
55:01
12
Twira van Rooij
HAC
55:09
13
Ria Korthuis
HAC
55:56
14
Els Verhappen
HAC
57:22
15
Jolanda Langewouters
HAC
58:58
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Teun Duisters
Eindhoven Atletiek
16:21
2
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
16:26
3
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:31
4
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
17:08
5
Kay Peeters
Horst
17:14
6
Finn Timmermans
ATV Venray
17:19
7
Niels Jacobs
ATH
17:20
8
Vincent Sokolowski
Hellas
17:40
9
Teun van den Brand
Oss '78
17:52
10
Jurjen Knarren
AVON
18:06
11
Luke Heijnen
Atletiek Helden
18:10
12
Eric Hermans
Stein Lb
18:33
13
Koen van Kessel
Deurne
18:48
14
Roy Lammers
Lopersgroep Deurne
18:52
15
Floor Kouwenberg
Venlo
19:05
16
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
19:45
17
Tom Smetsers
Reuver
19:48
18
Niels van den Eijnden
20:06
19
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
20:09
20
Frank Hendriks
Deurne
20:19
21
Thurau Andreus
Kaarst
20:21
22
Manfred Hertog
duesseldorf
20:26
23
Oliver Schmidt
Neuss
20:27
24
Joep van Oorschot
Prins Hendrik
20:31
25
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:54
26
Roel Hermsen
Venray
21:57
27
Bas Mols
Unitas
21:59
28
Malecki
Vaerendaal
22:05
29
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
22:28
30
Jan Meeuws
Someren
22:41
31
Marcel Evers
Roermond
23:10
32
Harrie Bos
Helmond
23:16
33
Rene Arts
Lopersgroep Deurne
23:40
34
Jordi de Bruijn
HAC
24:16
35
Ruud Langstraat
ATH
24:31
36
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
25:01
37
Frank Heygele
HAC
25:03
38
Jan Van Lessen
neuss
25:34
39
Hay Aerts
25:43
40
Sander van Venrooij
Oss
26:08
41
Leon Timmermans
't Jasper Sport
26:23
42
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
26:34
43
Michael van Gemen
Velden
26:41
44
Chris verberne
't Jasper Sport
26:48
45
Paul Grolle
HAC
26:57
46
Frank Jacobs
Deurne
27:53
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Linda Korten
AV Weert
18:44
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
19:13
3
Stephanie Crooijmans
Prins Hendrik
20:39
4
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
22:51
5
Manouk van Bussel
Deurne
23:33
6
Insa van Lessen
Neuss
23:52
7
Lisel Bouten
Venlo
24:03
8
Marleen van den Wittenboer
Vlierden
24:12
9
Sharon van Heugten
't Jasper Sport
24:33
10
Anne Reintjes
ATV Venray
25:47
11
Lieke Seunis
Atletiek Leudal
26:38
12
Jaimy Claessens
ATV Venray
27:48
13
Maaike Grolle
Helmond
29:29
14
Mieke Reintjes
ATV Venray
31:41
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Karin Bouten
ATV Venray
24:40
V40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Karin Gielen
Tegelen
19:54
2
Tatjana Cernochova
Hellas
20:22
3
Fannie van Bree-Versantvo
GAC Gemert
20:36
4
Heike Prinsen
HAC
23:59
5
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
25:53
6
Daphne Broers
HAC
26:16
7
Nahylda Jacobs-Lobo
Lopersgroep Deurne
28:08
8
Ilse Beekman
helmond
32:10
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jozet Tomassen
Atletiek Leudal
21:16
2
Nicole Loeve
HAC
22:18
3
Anita Verkoelen
Lopersgroep Deurne
23:59
4
Mariël Torres
HAC
25:27
5
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
26:15
6
Resi Stappers
Hegelsom
26:19
7
Ingrid Stam
Eindhoven Atletiek
28:04
8
Astrid van de kruijs
HAC
29:13
9
Tonnie Van Horik
HAC
29:14
10
Rina Grolle-Rijkers
HAC
29:29
11
Mirjam Lambert
HAC
29:50
12
Marjan de Greef
HAC
30:45
13
Willeke Sismono
HAC
30:56
14
Sonja van Dijk
HAC
31:13
JJUNA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
17:48
2
Guus Heijnen
Atletiek Helden
17:58
3
Thijs Vermeulen
ATV Venray
18:52
4
Nick Wanten
Swift
19:03
JJUNB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:31
2
Thijs van Lith
Eindhoven Atletiek
16:57
3
Chiel Stikkelbroeck
Eindhoven Atletiek
17:06
4
Kjell segers
Eindhoven Atletiek
18:14
5
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
18:38
6
Funs Aerts
Scopias
19:35
7
Martijn Jansen
Scopias
19:47
8
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
19:53
9
Giel seunis
Nethuysen
19:59
10
Rowan de Greef
ATV Venray
20:02
11
Danny Ledda
Heerlen
20:13
12
Davy Schoeber
HAC
20:16
13
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
20:24
14
Sjoerd Waterschoot
HAC
20:49
15
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
21:02
16
Ward Hameleers
Nuth
22:10
17
Tom van de Pasch
Atletiek Helden
23:02
MJUNA, MEISJES JA+JB
Plts
Naam
Tijd
1
Imke van Gog
Ospel
15:21
2
Nicole Schellekens
Ilion
15:40
3
Femke van Gog
Ospel
15:42
4
Laura van Mierlo
HAC
17:24
5
Jitte Goossens
ATV Venray
19:17
MJUNB, MEISJES JA+JB
Plts
Naam
Tijd
1
jette Winkelman
't Jasper Sport
14:49
2
Violet Willems
Achilles-Top
14:52
3
Kirsten Maes
Unitas
16:23
4
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
16:39
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
16:47
6
Tara Goossens
ATV Venray
16:52
7
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
17:05
8
Vera Henning
Achilles-Top
17:08
9
Channelyn Ambrosiussen
HAC
17:41
10
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
18:08
11
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
18:57
12
Meike Schaap
HAC
21:47
JJUNC, JONGENS JC
Plts
Naam
Tijd
1
Guus Winkelman
Eindhoven Atletiek
8:36
2
Carlo Schoonen
HAC
8:44
3
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
8:59
4
Mischa Hermans
Unitas
9:10
5
Teun Nagel
't Jasper Sport
9:37
6
Mike van Wouwe
ATH
9:42
7
Jaap Rutten
ATV Venray
9:56
8
David van der Rijt
HAC
10:10
9
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
10:18
10
Gijs van Lieshout
HAC
10:29
11
Lars van der Zanden
HAC
10:35
12
Loek Peute
Atletiek Helden
10:41
13
Stijn Gerritsen
AV Weert
10:41
14
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
10:43
15
Lenny Hermans
Unitas
10:57
16
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
10:57
17
Kars Reijnen
HAC
10:59
18
Teun van Dijk
't Jasper Sport
11:19
19
Stef Langendonk
HAC
12:10
20
Luke Smit
HAC
12:32
21
Dennis de Jager
HAC
12:40
22
Rick Faassen
Scopias
12:54
23
Jesper Pluijm
GAC Gemert
12:56
24
Roel van Engeland
HAC
13:07
MJUNC, MEISJES JC
Plts
Naam
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
9:13
2
Tess Goessens
Caesar
9:33
3
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:56
4
Emma Bijnen
HAC
10:41
5
Lina Vercoulen
Scopias
10:59
6
Ilse de Bouter
Swift
11:07
7
Demi de Vries
HAC
11:08
8
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
11:19
9
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
11:57
10
Xenia Raptis
Scopias
12:25
11
Pien Postma
ATV Venray
12:34
12
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
13:39
13
Maud Seuren
AV Weert
14:40
JJUND, JONGENS JD
Plts
Naam
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
7:05
2
Arno Raymakers
HAC
7:08
3
Max Kees
Generaal Michaelis
7:12
4
Joep ten Houten
HAC
7:27
5
Jeroen van Lith
Eindhoven Atletiek
7:30
6
Ramón Setz
Geldrop
7:31
7
Paul Kuijpers
AVON
7:34
8
Gijs van de Ven
GAC Gemert
7:35
9
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
7:46
10
Luuk Verhoeven
HAC
7:50
11
Julian van Rens
ATV Venray
7:52
12
Lasse Reijnen
HAC
8:00
13
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
8:03
14
Seph Timmermans
AV Weert
8:07
15
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
8:16
16
Finn Janssen
Atletiek Helden
8:17
17
Jio Classen
Scopias
8:22
18
Cas Rijvers
Scopias
8:28
19
thijmen Martens
ATH
8:29
20
Jasper de Wit
't Jasper Sport
8:30
21
John Linders
Lopersgroep Deurne
8:32
22
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
8:35
23
Eljah Vanenburg
ATH
8:44
24
Thomas Aerdts
Scopias
8:48
25
Ramses ten Houten
HAC
8:49
26
Koen Martens
8:49
27
Daan van der Linden
GAC Gemert
9:00
28
Owen Badur
HAC
9:07
29
Nick Steeghs
Scopias
9:07
30
Tom Verdonk
HAC
9:22
31
Bob Lenders
ATV Venray
9:24
32
Kieran Quigley
HAC
9:29
33
Damian Hameetman
HAC
9:41
34
Abel Brom
AV Weert
9:42
35
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
9:45
MJUND, MEISJES JD
Plts
Naam
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:19
2
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
5:21
3
Evy loots
HAC
5:26
4
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:58
5
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
6:01
6
Floor Vulders - Jochems
GAC Gemert
6:02
7
Valerie Chu
AV Weert
6:05
8
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
6:06
9
Amy Verkampen
GAC Gemert
6:06
10
Luna bodelier
Achilles-Top
6:07
11
Mette Jacobs
Scopias
6:08
12
Evy Kuppens
AV Weert
6:11
13
Mirre Vissers
Atletiek Helden
6:11
14
Maureen Mols
Achilles-Top
6:12
15
Claire van den Hurk
ATH
6:16
16
Vera van Erp
Atletiek Leudal
6:19
17
Sophie van den Boogaart
HAC
6:19
18
Franca Schoonen
Helmond
6:25
19
Eva van der Putten
HAC
6:32
20
Floor van Riel
Atletiek Helden
6:33
21
mila schulte
HAC
6:34
22
Sanne Michiels
ATH
6:35
23
Renske Gottenbos
HAC
6:37
24
Meike Janssen
AV Weert
6:38
25
Sarah Smit
HAC
6:40
26
Nora Ceresa
ATV Venray
6:41
27
Esmee van de Ven
HAC
6:44
28
Lobke Pollen
Scopias
6:45
29
Loes Neuteboom
Atletiek Leudal
6:51
30
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
6:58
31
Amber GÖrÖg
AV Weert
7:02
32
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
8:31
JPUPA, JONGENS PA
Plts
Naam
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
5:26
2
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
5:37
3
Fergus Tabor
HAC
5:40
4
Jorg Klomp
ATH
5:41
5
Simon Goossens
Atletiek Helden
5:51
6
Dylan Hameetman
HAC
5:53
7
Stijn Pelzer
Achilles-Top
5:56
8
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:58
9
Mads Verhofstadt
HAC
6:06
10
Ivar Colijn
AV Weert
6:07
11
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
6:15
12
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
6:17
13
Bas Verheijen
AV Weert
6:21
14
Raf Gout
Scopias
6:23
15
Merijn Bond
Achilles-Top
6:30
16
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
6:33
17
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
6:34
18
Nate Sillekens
Atletiek Helden
6:36
19
Ties van de Werken
AV Weert
6:37
20
Chris Vijfwinkel
Scopias
6:38
21
Rens Heygele
HAC
6:38
22
Teun Schattefor
Scopias
6:39
23
Faas Wanten
Scopias
6:42
24
Tim Brugmans
HAC
6:45
25
Bram van Heugten
HAC
6:50
26
Noud Janssen
Scopias
6:53
27
Nik Lenders
ATV Venray
6:57
28
Sven Verbakel
HAC
7:09
29
Florian Scholte
HAC
7:11
30
Tijn Verdonk
HAC
7:16
31
Teun Daniels
HAC
7:18
32
Tim Steijvers
't Jasper Sport
7:22
33
Luc Houben
Scopias
7:26
34
Stan Lommen
Scopias
7:26
35
Luc Sanders
ATV Venray
7:27
36
Jordan Driessen
Scopias
7:27
37
Hielke Waterschooot
HAC
7:28
38
Sam Dielemans
HAC
7:28
39
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
7:30
40
Bram la Brijn
HAC
7:33
41
Luca Keysers
Scopias
7:38
42
Mathijs Ottenheijm
Atletiek Helden
7:47
43
Ian Waals
AV Weert
7:50
44
Jesse Steeghs
Scopias
7:53
45
Lowie Aerdts
Scopias
7:55
46
Tim Trienes
Scopias
7:57
47
Mathieu Huys
Scopias
8:01
48
Siem Wanten
Scopias
8:04
49
Ries Wilbers
AV Weert
8:06
MPUPA, MEISJES PA
Plts
Naam
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
5:28
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
5:31
3
Anouk Langstraat
ATH
5:32
4
Kiara Sluijpers
AVON
5:39
5
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:46
6
Lieke Jans
Achilles-Top
5:52
7
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:53
8
Sofie van Wouwe
ATH
5:58
9
Lucy Janssen
ATV Venray
6:02
10
Mahalet
ATV Venray
6:05
11
Bente Jacobs
Scopias
6:13
12
Sofie Bos
Scopias
6:13
13
Hannah van der Zanden
Helmond
6:41
14
Layla van Berkel
HAC
6:42
15
Mirthe Reijnen
HAC
6:50
16
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:57
17
Isa Krebbers
ATV Venray
7:11
18
Danique Adriaans
GAC Gemert
7:13
19
Sjors van den Boogaert
't Jasper Sport
7:19
20
Dagmar Oosting
ATV Venray
7:20
21
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
7:23
22
Evi Hovens
Scopias
7:24
23
Romaysa Assakkali
ATV Venray
7:26
24
Dyani Blank
Scopias
7:27
25
Luna Badur
HAC
7:31
26
Sofie Soer
AV Weert
7:31
27
Sjuulke Heinrichs
Scopias
7:31
28
Simone Verbakel
HAC
7:32
29
Jara Beks
ATV Venray
7:32
30
Fiene van de Werken
AV Weert
7:33
31
Isabel van Bakel
ATV Venray
7:39
JPUPB, JONGENS PB
Plts
Naam
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
3:29
2
Alain Ritten
Achilles-Top
3:44
3
Pepijn van den Hurk
ATH
3:51
4
Tim Michiels
ATH
3:52
5
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
3:53
6
Adam Kovacs-Borbas
ATH
3:55
7
Mike van Tilburg
HAC
4:00
8
Ravi Classen
Scopias
4:05
9
Remco Adriaans
GAC Gemert
4:06
10
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
4:08
11
Casper Rekmans
AV Weert
4:22
12
Sam van Lieshout
HAC
4:24
13
Lucas Canjels
Scopias
4:25
14
Lars van Lieshout
HAC
4:27
15
Milan van Kleef
HAC
4:28
16
Yon Peeters
Atletiek Helden
4:36
17
Daan Verbakel
HAC
4:39
MPUPB, MEISJES PB
Plts
Naam
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
3:45
2
Lieve Derks
ATH
3:49
3
Evi Jongen
Scopias
3:56
4
Kim Juchems
Achilles-Top
4:01
5
Els Neuteboom
Atletiek Leudal
4:02
6
Maud Kroef
GAC Gemert
4:03
7
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:03
8
Jikke Halferkamps
Scopias
4:04
9
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
4:06
10
Hedwig Tabor
HAC
4:06
11
Maartje Gottenbos
HAC
4:08
12
Isabel Aerdts
Scopias
4:11
13
Pip Mezenberg
GAC Gemert
4:12
14
Madelief Snel
ATH
4:14
15
Laura Sluijpers
AVON
4:17
16
Rian Janssen
Scopias
4:18
17
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
4:28
18
Loena Leppink
HAC
4:38
19
Imke Wijnen
AV Weert
4:42
JPUPC, JONGENS PC + MI
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Aardenburg
Unitas
3:49
2
Timo wassenberg
Unitas
3:52
3
Robin Grumnagel
Unitas
3:57
4
Twan ten Have
Scopias
4:00
5
Jarne Reijnen
HAC
4:12
6
Niek van Montfort
Scopias
4:16
7
Casper van de Weert
't Jasper Sport
4:19
8
Justin Smirk
HAC
4:20
9
Justen de Vries
GAC Gemert
4:21
10
Bram Rekmans
AV Weert
4:31
11
Bram Nabuurs
Overloon
4:33
12
Stan Willemsen
Atletiek Helden
4:35
13
Dirk Nabuurs
Overloon
4:37
14
Jasper Brugmans
HAC
4:38
15
Thijn Mennen
Lopersgroep Deurne
4:40
16
Storm Snel
ATH
4:43
17
tijs v.d.Boogaard
HAC
4:45
18
Tim Lommen
Scopias
4:45
19
Sjoerd Janssen
Scopias
4:46
20
Kas Verdonk
HAC
4:49
21
Aron Kovacs-Borbas
ATH
4:52
22
Tobias de smit
't Jasper Sport
4:55
23
Michiel Klomp
ATV Venray
4:56
24
Lucas Ottenheijm
Atletiek Helden
4:58
25
Matteo van Leeuwen
Atletiek Leudal
5:10
26
Sebastiaan Rademaker
HAC
5:14
27
Bjorn adriaans
Gemert
5:20
28
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
5:32
29
Jari van Casteren
ATH
5:39
30
Jort van den Hoef
ATV Venray
5:51
MPUPC, MEISJES PC + MI
Plts
Naam
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
3:49
2
Aila Colijn
AV Weert
4:02
3
Maud Heygele
HAC
4:06
4
Arden Veldman
Achilles-Top
4:19
5
Roos van Houts
't Jasper Sport
4:39
6
Jelyna Leenders
ATV Venray
4:44
7
Aafke Mennen
Deurne
4:52
8
Fenne Hurkens
GAC Gemert
4:56
9
Roos Kroef
Gemert
5:01
10
Annabel Snel
ATH
5:58
11
lune Verhofstadt
HAC
7:13
12
Nienke Roesink
HAC
7:31
GATL, G ATLETEN
Plts
Naam
Tijd
1
Robin Swinkels
HAC
4:20
2
Xander van Beek
HAC
4:39
3
Artur Claassen
HAC
5:03
4
Thomas Follmer
HAC
5:51
KIDS, KIDS RUN
Plts
Naam
Tijd
1
Hidde Scholte
Helmond
5:17
2
janske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:19
3
Elyna Leenders
5:47
4
Noor Dielemans
Helmond
6:29
5
Elize Hameetman
Helmond
6:34
6
Fleur Roesink
HAC
7:57
www.uitslagen.nl
17-11-2017 20:11