Uitslagenlijst 29e MARESIA Cross

Kaatsheuvel - Zondag 12 november 2017

MPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sara Beumer
Prins Hendrik
6:51
2
Femke de Weerdt
Sprint
7:06
3
Tula Hermus
Fortius
7:36
4
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
7:39
5
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
7:46
6
Floor Eelkema
Scorpio
7:48
7
Evy Vos
Tilburg Road Runners
7:53
8
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
7:57
9
Maud Boinck
Prins Hendrik
7:58
10
Eva Lisa Groeneveld
Terheijden
8:03
11
Zoë Otten
Atledo
8:25
JPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
6:17
2
Stan Struyfs
Gloria
6:37
3
Timo Visser
Prins Hendrik
6:39
4
David Kok
Sprint
6:40
5
Daimy van Beek
Vlaardingen
6:41
6
Jurre Herijgers
Rijsbergen
6:43
7
Jonas den Heijer
Sprint
6:50
8
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:00
9
Max Crutzen
Sprint
7:09
10
Siebe van der Lee
Atledo
7:10
11
Sam van Falier
Haarsteeg
7:16
12
Mick Soijer
Attila
7:18
13
Micah van Beek
Achilles
7:20
14
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
7:20
15
Milan Bavius
Dongen
7:28
16
Gijs Versteden
Attila
7:29
17
Stijn Verhoeven
Sprint
7:30
18
Tijn Lips
Prins Hendrik
7:31
19
Duuk Schapendonk
Prins Hendrik
7:39
20
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
7:44
21
Willem de Jong
Dongen
7:44
22
Landers Jansen
Gloria
7:48
23
Ferre Florijn
Scorpio
7:54
24
Ramon Derks
Atledo
8:11
25
Giel vd Mosselaar
Atledo
8:37
26
Goof Schoormans
Atledo
8:40
27
Jasper Broeders
Atledo
9:03
28
Mathieu Paijmans
Oisterwijk
9:08
29
Thijs Vos
Tilburg
9:25
MPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
6:43
2
Maud van Rijsewijk
Prins Hendrik
6:50
3
Lore Proost
Gloria
7:01
4
Katja Houtepen
Sprint
7:12
5
Janna Kappen
Sprint
7:17
6
Sil van Opstal
Sprint
7:27
7
Sanne Koolen
Prins Hendrik
7:34
8
Jip de Wijs
Sprint
7:37
9
Babette Dumoulin
Waalwijk
7:38
10
Anouk Rutjes
Atledo
7:46
11
Loïs Martens
Sprint
7:51
12
Jitte Stabel
Gloria
7:56
13
Floor van Dongen
DJA
7:58
14
Charlotte Paijmans
Oisterwijk
9:11
JPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Tijd
1
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:59
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:59
3
Tijn Loderus
Sprint
6:01
4
Ramon Vaandrager
Energie
6:05
5
Valencio Horvers
Tilburg Road Runners
6:10
6
Eef Wijkmans
Astylos
6:14
7
Finn Hoek
Scorpio
6:15
8
Scott Romijn
Prins Hendrik
6:28
9
Jiri van Bokhoven
Haarsteeg
6:32
10
Bram van Wagtendonk
Sprint
6:39
11
Guus Beumer
Prins Hendrik
6:41
12
Tom Verhoeven
Sprint
6:45
13
Bob ten Wolde
Sprint
6:47
14
Jesper Pellis
Tilburg
6:52
15
Yannick Frumau
Sprint
6:55
16
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
7:31
17
Siem Bertens
Tilburg Road Runners
7:32
18
Teun Jansen
Sprint
7:47
19
Nils Buring
Sprint
7:52
20
Fynn Bermingham
Sprint
8:17
21
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
8:20
22
Lukas Kegler
Sprint
8:24
23
Tijl Schreuders
Prins Hendrik
8:56
MPUPA, M/J PUPA 1,2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:52
2
Zoe van Gils
Energie
5:01
3
Roza Willemen
Sprint
5:06
4
Mirthe van Zon
DAK
5:21
5
Jill Paulus
Atledo
5:23
6
Elske van der Ven
De Langstraat
5:56
7
Nieke Westerveen
Atledo
5:58
8
Juul Hoekstra
Sprint
6:01
9
Mirte Stumphius
Prins Hendrik
6:10
10
Renee Schutte
Prins Hendrik
6:14
11
Ziva Devue
Gloria
6:17
12
Novi Hermus
Fortius
6:18
13
Elise Schoenmakers
Haaren
6:22
14
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
6:24
15
Nienke Mol
Sprint
6:25
16
Robin lynn Modderman
Sprint
6:26
17
Noor Blokhuis
Hoornaar
6:29
18
Heleen de Bie
Atledo
6:35
19
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
6:37
20
Eva den Boer
Atledo
6:39
21
Puck van Gils
Bavel
6:41
22
Noor Faas
Sprint
6:42
23
Ghislaine Schalk
Spiridon
6:43
24
Florien van Pinxteren
Gloria
6:47
25
Imke Geenen
Gloria
6:49
26
Lotte van Dessel
DJA
6:55
27
Sophy Naafs
Spiridon
6:57
28
Noor van Hal
Waalwijk
7:06
29
Emma van Kan
Sprint
7:09
30
Ellen Smits
Drunen
7:13
31
Renée Kramer
Atledo
7:16
32
Lotte Jansen
Breda
7:17
33
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
7:18
34
Noora Hartendorp
Prins Hendrik
7:20
35
Steffie Joosten
Herten
7:34
36
Nina Joosten
Swift
7:35
37
Myrthe Willems
Prins Hendrik
7:53
38
Djayla Hoek
Sprint
8:06
JPUPA, M/J PUPA 1,2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:42
2
Daan van Gils
Puttershoek
4:46
3
Lucas Rutjes
Atledo
4:56
4
Jim Putter
DJA
4:58
5
Kilan Goddijn
Sprint
5:03
6
Bram van Dongen
DJA
5:09
7
Juriaan Visser
Prins Hendrik
5:15
8
Boris Bastiaans
Sprint
5:17
9
Marco van Gelder
Prins Hendrik
5:19
10
Lars Bloemers
Sprint
5:26
11
Dirk Lorkeers
Sprint
5:28
12
Jordy van Gils
Puttershoek
5:30
13
Luuk Bosveld
Dordrecht
5:32
14
Pelle Verschure
ACW '66
5:33
15
Barney van den Broek
Gloria
5:34
16
Thijmen Kegler
Sprint
5:35
17
Ruben van Geenen
Prins Hendrik
5:40
18
Jesper Hurkmans
Fortius
5:42
19
Ruben vd Schuit
Waalwijk
5:46
20
Lukas Kok
Sprint
5:49
21
Stanley van den Broek
Gloria
5:53
22
Jur van der Heijden
Sprint
5:59
23
Hidde Struik
DAK
6:00
24
Dario Ehrismann
Spiridon
6:04
25
Jelle van Laarhoven
ACW '66
6:05
26
Tim van de Vinne
ACW '66
6:06
27
Melle van der Zanden
Prins Hendrik
6:08
28
Karsten Herijgers
DJA
6:12
29
Ryan Vos
Tilburg Road Runners
6:15
30
Joep van Falier
Berlicum Nb
6:21
31
Merlijn Pellis
Sprint
6:28
32
Julian Balk
Atledo
6:33
33
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
6:45
34
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
6:49
35
Merijn van der Veek
ACW '66
6:51
36
Ties Mutsaers
Atledo
6:53
37
Huub Kuyvenhoven
Sprint
6:56
38
Yerne Biesterveld
Fortius
7:01
39
Stefan van Tilborg
Gloria
7:03
40
Joep Warnaar
Sprint
7:08
41
Jelle Kreeft
Spiridon
7:09
42
Mats Schreuders
Prins Hendrik
7:12
43
Tijmen Rotte
Sprint
7:14
44
Thijs Nuijten
ACW '66
7:22
MJUND, M/J JUND 2,3 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
9:09
2
Eefke Leeuwis
Spado
9:11
3
Roos de Jong
Atledo
9:13
4
Anouk Boomaerts
DJA
9:23
5
Lila van Nieuwkoop
Energie
9:25
6
Danica Willemen
Atledo
9:50
7
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
10:06
8
Nienke Blom
Sprint
10:07
9
Anouk Andeweg
Spiridon
10:18
10
Luna Faas
Sprint
10:21
11
Yara van der Heijden
Sprint
10:23
12
Ancia van den Bos
THOR
10:25
13
Noëlle Schalk
Spiridon
10:29
14
Anne Smit
DAK
10:38
15
Valerie Bruurmijn
Gloria
10:57
16
Jade Pullens
ACW '66
11:04
17
Femke Gijzen
Sprint
11:05
18
AAfke Wijkans
Wamel
11:19
19
Milena Weber
Attila
11:28
20
Mirre Stabel
Gloria
11:48
JJUND, M/J JUND 2,3 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
7:45
2
Lans Timmermans
Prins Hendrik
8:07
3
Jelle van Geel
THOR
8:29
4
Daan van Dessel
DJA
8:38
5
Thomas van Orsouw
Oss '78
8:47
6
Freek Bosveld
Fortius
8:51
7
Vigo Maljaars
Scorpio
8:53
8
Lennart de Vries
Scorpio
8:55
9
Mees Schneider
Fortius
8:59
10
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
9:03
11
Bart Mol
DJA
9:04
12
Luuk Pelkmans
Sprint
9:12
13
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
9:15
14
Vic Struyfs
Gloria
9:19
15
Samuel Dobbelstein
Prins Hendrik
9:21
16
Roemer Struik
DAK
9:43
17
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
9:47
18
Ryan Heeren
Spiridon
9:49
19
Dyamo Hoek
Sprint
10:03
20
Nuno van Berkom
Scorpio
10:10
21
Kwinten Rotte
Sprint
10:12
22
Stijn Maarschalk
Scorpio
10:16
23
Pepijn Wijnen
Atledo
10:17
24
Jimmy Marcera
Sprint
10:27
25
Quinten Bressers
Atledo
10:31
26
Mark van de Ven
ACW '66
10:34
27
Joran Kant
Scorpio
10:36
28
Michiel Gulickx
Gloria
10:43
29
Jesse Boomaars
Sprint
10:44
30
Sep de Graaff
Waalwijk
10:47
31
Imeno Weber
Attila
10:55
32
Stijn Groeneveld
Scorpio
11:10
33
Jules van Kan
Sprint
11:12
34
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
11:16
35
Simon van Falier
Haarsteeg
11:17
36
Kasper Baalmans
Atledo
11:23
37
Sander ten Have
Tilburg Road Runners
11:39
38
Joris Baalmans
Atledo
12:17
MJUNC, M/J JUNC 2,3 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
8:46
2
Amber Bosman
Energie
8:55
3
Anne de Jong
Atledo
9:02
4
Bieke Schipperen
Scorpio
9:05
5
Tessa Mertens
DJA
9:12
6
Lotte van Lieshout
Energie
9:30
7
Parel van Nieuwkoop
Energie
9:45
8
Daan de Reijdt
Sprint
9:49
9
Linsy Heestermans
Sprint
9:51
10
Iris Verheij
Prins Hendrik
9:54
11
Elke Wijkmans
Astylos
10:07
12
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
10:35
13
Elsje Blokhuis
Passaat
11:00
14
Danique Schalk
Spiridon
11:14
15
Ine Smits
DAK
11:22
16
Evi Noorland
DJA
11:45
17
Gigi Wijdeven
Sprint
12:28
18
Marit Buijsse
Sprint
12:30
JJUNC, M/J JUNC 2,3 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ernson van den Bos
THOR
8:00
2
Julius Geleijns
Scorpio
8:31
3
Pepijn Roels
Sprint
8:39
4
Gijs Houtman
Prins Hendrik
8:44
5
Danick Imholz
Energie
8:53
6
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:58
7
Tygo Naafs
Spiridon
9:01
8
Joost Winkel
Sprint
9:19
9
Remko van den Hout
Attila
9:35
10
Arne Dierckx
Gloria
9:42
11
Timo Timmermans
Gloria
9:47
12
Maurits Kuipers
Sprint
10:01
13
Guus Guikink
Sprint
10:05
14
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
10:24
15
Niels van Slooten
Tilburg Road Runners
10:36
16
Michon Goddijn
Sprint
10:38
MJUNB, M/J JUN B 3,3KM
Plts
Naam
Tijd
1
Roos Blokhuis
Passaat
11:16
2
Kim van 't Verlaat
Triathlon
13:30
3
Willemijn Fuite
Attila
13:42
4
Laura Hanning
Spiridon
14:36
5
Frouke Benz
Energie
14:44
6
Jitske Weersma
Spijkenisse
16:12
7
Jeske van de Laar
Attila
17:17
8
Merel van Gastel
De Langstraat
19:22
JJUNB, M/J JUN B 3,3KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jesse Fokkenrood
Atverni
10:45
2
Brik van Dusseldorp
Atledo
11:05
3
Marlon van Zijl
Energie
11:22
4
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
11:25
5
Peer Voesenek
Running Breda
11:32
6
Raphaël Dobbelstein
Prins Hendrik
11:41
7
Laurens te Booij
Prins Hendrik
11:43
8
Syb de Jong
NTB Triathlon
11:49
9
Stan de Deugd
Spado
11:52
10
Lars Schellekens
Attila
12:02
11
Tobias Martinot
Etten-Leur
12:10
12
Jasper van Laarhoven
Atledo
12:19
13
Jeroen van der Zee
NTB Triathlon
12:25
14
Jorrit Ivens
ACW '66
12:30
15
Daan van der Eerden
Spiridon
13:05
16
Jason Smits
ACW '66
13:10
17
Marc de Buck
De Langstraat
13:21
18
Ian de Juncker
Attila
13:37
19
Tijn Blom
Sprint
14:07
20
Daan Steenbergen
Tilburg
14:48
MJUNA, M/J JUNA 3,3KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ynte Biemans
Atverni
12:55
2
Evi van Bladel
ACW '66
14:17
3
Bente Smagge
Attila
14:39
4
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
15:21
JJUNA, M/J JUNA 3,3KM
Plts
Naam
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
10:42
2
Joey van 't Verlaat
Triathlon
11:12
3
Jorg Schellekens
Attila
11:19
4
Jaimy Voogt
Energie
11:28
5
Raymond Brugmans
Energie
11:59
6
Stijn van Nierop
DAK
12:13
7
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
12:48
8
Max Van Helmond
De Langstraat
13:32
M-VB, M/J VB 1,2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
7:50
2
Lieke Sweep
Sprint
8:09
3
Minke Geraerts
Sprint
10:04
J-VB, M/J VB 1,2 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
5:39
2
Tjalle Vink
ACW '66
6:05
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
6:20
VSEN, D AU 6,8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
29:43
2
Marjon van Oudenaarden
De Langstraat
30:06
3
Lindsey Faken
Energie
31:11
4
Dyanne Verpaalen
Spiridon
31:54
5
Eva Cornelisse
Rhoon
34:01
6
Nikki Bagchus
DAK
34:03
7
Emy Theunissen
Tilburg Road Runners
34:51
8
Linda van Rijn
Gloria
35:00
9
Sanne Louer
Attila
35:04
10
Judi Becx
Attila
36:48
11
Indy Nebbeling
Spiridon
38:21
12
Esmay van de Laar
Attila
39:11
13
Fleur Kuijten
Attila
39:14
14
Marieke Couwenberg
Gloria
39:37
15
Eva Kipping
Rijen
40:54
16
Marijke Dijkstra
Spiridon
41:11
17
Shinouk Wientjens
Spiridon
46:06
18
Catharina Peekstok
Waalwijk
46:16
V35, D AU 6,8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Femke van Hest
Rosmalen
29:18
2
Paddy Herijgers
DJA
29:39
3
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
33:20
4
Chantal van Oudheusden
Sprint
33:49
5
Lianne Ivens
ACW '66
34:30
6
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
34:57
7
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
36:18
8
Nienke Kemper
Attila
39:49
9
Karin van Ham
Atledo
40:46
10
Rinette Kamp
Sprang-Capelle
41:04
11
Petra de Jong
Gloria
46:59
V45, D AU 6,8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
30:23
2
Marionne Kat
Spiridon
33:47
3
Ingrid Spapens
Achil '87
35:51
4
Marie-Louise Smagge
Tilburg
36:46
5
Petra Rutters
ACW '66
38:40
6
Hanneke Bakkum
Sprint
40:56
7
Lizanne IJpelaar
Kaatsheuvel
41:05
8
Hanny Roksnoer
ACW '66
41:31
9
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
47:30
10
Marianne van der Velden
Atledo
47:40
M55, H55/65 AU 6,8KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Menssen
Spiridon
30:34
2
Jan van Loenhout
Scorpio
31:14
3
Bert van Exsel
Sprint
31:46
4
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
31:52
5
Johan Flipsen
Atledo
32:17
6
Wout Graafmans
Spiridon
33:02
7
Hens Koreman
Atledo
33:12
8
Marcel Cools
Sprint
33:29
9
Cees van Gageldonk
Spiridon
33:40
10
Johan Jacobs
Atledo
34:07
11
Kees Vermijs
Atledo
35:21
12
Frans van Gestel
Gloria
36:30
13
Kees Pijnenburg
Atledo
36:44
14
Frank van den Akker
Atledo
38:13
15
Jan van Liempt
Atledo
39:16
16
Rens Bodewes
Fortius
40:14
17
Bert Lemmens
De Langstraat
40:38
18
Frits Van der Velden
Atledo
42:13
M65, H55/65 AU 6,8KM
Plts
Naam
Tijd
1
Walter van Gurp
DAK
34:33
2
Marlie Snijders
DAK
35:09
3
Jan van Kuijk
Kaatsheuvel
38:56
4
Fokke Ypma
Sprint
42:04
MTRM6, TRIMMERS 6,8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Twan Vissers
Tilburg
29:58
2
Dennis Riebeek
Zaltbommel
32:29
3
Robert van Orsouw
Schaijk
33:22
4
Arian van Loon
Waspik
33:59
5
Robin Mohunzoz
Etten-Leur
34:28
6
Gerry Van Helmond
Rijen
34:35
7
Wouter in 't Groen
Eindhoven
34:40
8
Ruud van den Brink
Nieuwkuijk
34:47
9
Dennis Groeneveld
Terheijden
37:43
10
Ronald Sperber
Waalwijk
38:18
11
Ramon de Haas
OSS-VOLO
39:18
12
Tonny Baalmans
Atledo
39:34
13
Kees van Dongen
Waspik
40:59
14
Ron van der Vlerk
Rijen
46:46
VTRM6, TRIMMERS 6,8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Viloet Visser
Rosmalen
30:29
2
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
38:23
3
Ria Aarts
Dongen
38:59
4
Petra van Gorcum
De Langstraat
39:32
5
Marielle Spangers
Kaatsheuvel
40:35
6
Angelique Ligtvoet
Moergestel
40:51
7
Carina van der Kolk
Sprang-Capelle
41:07
8
Anja van den Brink
Nieuwkuijk
41:16
9
Carla Kloeze
Taxandria Atletiek
43:25
10
Bianca Smulders
Tilburg
45:13
11
Rendy van de Velden
Waspik
47:22
12
Sabine de Meester
Tilburg
47:28
MTRM4, TRIMMERS 4,5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Puk van Gool
Attila
19:02
2
Benno Snepvangers
Spark
19:32
3
Antoine van der Sanden
DAK
20:50
4
Ton Crul
Breda
23:43
5
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
30:57
6
Frans Matens
33:10
VTRM4, TRIMMERS 4,5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Robine Marcelissen
Oisterwijk
25:48
2
Mirjam van der Wielen
Schaijk
28:44
3
Marjolein Rombouts
Tilburg
31:08
4
Wendy Castelein
Tilburg
32:08
5
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
33:52
6
Jose Boeije
Tilburg Road Runners
36:55
7
Miranda Wagemakers
Waspik
46:33
MSEN, H AU 9,1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
33:00
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:05
3
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
33:40
4
Niels de Jong
Sprint
33:50
5
Rick Lambregts
Achilles
33:59
6
Mitchell Franken
Spado
34:27
7
Robbert van de Wouw
Parcival
34:30
8
Alwin Groen
Sprint
34:46
9
Juul van de Kruijs
Parcival
35:16
10
Pieter Cappon
Parcival
35:59
11
Nick Jansen
Sprint
36:19
12
Mike Rasenberg
Attila
36:24
13
Dirk Evers
Spiridon
36:24
14
Erik van der Heijden
Parcival
37:21
15
Ahmed Abubakar
DAK
37:38
16
Tim van Rooij
Tartlétos
38:24
17
Martijn Nooren
DJA
39:28
18
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
39:48
19
Ralph Jacobs
Atledo
39:51
20
Thomas Crul
Running Breda
39:56
21
Martijn Smits
Waspik
42:47
22
Jeffrey Hazendonk
DAK
42:52
23
Niels Buijs
Parcival
42:56
24
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
43:15
25
Christian le Sage
Atledo
45:00
26
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
45:29
27
Karel de Hooge
Dordrecht
49:40
28
Jules Heesbeen
Waalwijk
58:06
M35, H AU 9,1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
33:20
2
Greg van Hest
Tilburg Road Runners
35:51
3
Evert van Nigtevecht
Sprint
35:58
4
Bjorn Becx
Tilburg
37:54
5
Patrick Cromsigt
Marvel
38:03
6
Henk van der Stelt
Scorpio
39:02
7
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
39:20
8
Ruerd Nauta
Sprint
39:54
9
John van Heeswijk
DAK
40:12
10
Thijs van Houten
DAK
40:58
11
Bas van Gestel
Attila
41:15
12
Bart van Loon
Eindhoven
41:26
13
Arno Riethof
De Langstraat
43:04
14
Tijn Veen
Breda
43:38
15
Erwin Gulickx
Gloria
46:30
M45, H AU 9,1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
33:56
2
Stefan van Marrewijk
Scorpio
37:08
3
Eduard Linnenbank
Attila
38:01
4
Gerard Lensvelt
Spiridon
38:54
5
Toine van Beckhoven
Attila
38:57
6
Johan Verweij
Achil '87
41:06
7
Leo van Gent
Running Breda
41:19
8
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
41:23
9
Bart van Loon
Attila
42:35
10
Harry Beekmans
DAK
43:07
11
Edwin Kemmeren
Spiridon
43:12
12
Arno Winkelmolen
De Langstraat
43:18
13
Albert de Rooij
Atledo
43:51
14
Toine van Gils
Atledo
44:30
15
Kees van Dongen
Sprint
44:58
16
Claude Akkerman
Energie
45:14
17
Erik van Roovert
Attila
45:19
18
Jacques Hamleers
Spiridon
45:25
19
Peter Kramer
Atledo
45:34
20
Vincent van den Elsen
Taxandria Atletiek
45:37
21
Mark Prins
Fortius
45:53
22
Aart de With
Spiridon
46:45
23
Hans Lodewijks
Atledo
48:57
24
Alex van Krevelen
Atledo
50:11
25
Kees van Meer
Gloria
55:42
MTRM9, TRIMMERS 9,1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Bram van Rijswijk
Loon op Zand
37:36
2
Jos Pols
Sprang-Capelle
39:18
3
Menno de Jong
Moergestel
40:02
4
Luc van Ginneken
Nijmegen
41:11
5
Reinier Vos
De Langstraat
41:45
6
Marcel Scherenburg
Tilburg
41:48
7
Patrick van Falier
Haarsteeg
41:52
8
Paul Theeuwes
Spiridon
42:09
9
Conor Garvey
Dongen
42:55
10
Joop Mathon
Scorpio
43:09
11
Teun van Woerkom
Tilburg
43:19
12
Bas van de Ven
Vught
43:21
13
Simon Koolwijk
Tilburg
44:28
14
Bas Pijnappel
Tilburg
44:35
15
Eswin van Hal
Waalwijk
45:01
16
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
45:12
17
Frans van Rooij
DAK
45:32
18
Léon Mahieu
Sprint
45:44
19
Pie Bauer
Made
45:47
20
Willem Sikkers
DAK
45:49
21
Huberto van der Schuit
Waalwijk
46:11
22
Remco van der Lee
De Langstraat
46:39
23
Kees de Kort
Loon op Zand
46:47
24
Erik Engel
Tilburg
46:57
25
Joost Pijnappel
Oisterwijk
47:02
26
Gert-Jan Westerhout
Tilburg
48:17
27
Gerben Burgmans
Kaatsheuvel
48:34
28
Jan de Groot
Waalwijk
48:54
29
Frank van Zijl
Tilburg
49:31
30
Lorenzo Guiljam
Goirle
51:42
31
Jan Haverhals
Drunen
52:18
32
Martin van de Brink
Hilvarenbeek
52:35
33
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
52:52
34
Chris Sprengers
Kaatsheuvel
53:51
35
Jan van der Laak
Goirle
54:00
36
Adrew Schijvebs
Kaatsheuvel
54:05
37
Roel Bakker
Taxandria Atletiek
56:27
VTRM9, TRIMMERS 9,1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marleen van Berk
Etten-Leur
43:49
2
Yvette van den Bogert
Tilburg
55:38
www.uitslagen.nl
14-11-2017 20:20