Uitslagenlijst 1e Cross GOK cross comp

Harderwijk - Zaterdag 11 november 2017

MEISJ, 1000M MPC
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
2010
5:03
2
Merle Kwakkel
De Gemzen
2010
5:31
3
Lisette Veldkamp
Cialfo
2011
5:37
4
Fenne Korstanje
Athlos
2010
5:41
5
Demi Huijsmans
Athlos
2010
5:41
6
Quinty van der Horst
Athlos
2010
5:45
7
Arinya van 't Ende
Isala '96
2011
5:47
8
Sara van Zuthem
Athlos
2011
5:49
9
Mare Holtrop
Isala '96
2010
6:00
10
Suleen Penninkhof
Isala '96
2010
6:06
11
Merel Geursen
Athlos
2011
6:07
12
Naomi Engelgeer
Athlos
2011
6:10
JONGE, 1000M JPC
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Niels van der Linden
Athlos
2010
5:03
2
Querijn Wierbos
Athlos
2010
5:11
3
Tristan van der Weerd
Isala '96
2010
5:19
4
Joris Wever
Athlos
2010
5:20
5
Joël van den Dool
Isala '96
2010
5:22
6
Lars van Dalfsen
NOP
2010
5:25
7
Jesse Koornstra
Athlos
2011
5:47
8
Jorden de Groot
Athlos
2010
5:51
9
Steven van Benthem
Isala '96
2010
6:01
10
Alain Luxembourg
Athlos
2011
6:22
11
Lauran Veldhuis
Cialfo
2010
6:28
12
Yaro de Kleine
Isala '96
2011
6:34
13
Jesper Wieten
Isala '96
2011
6:35
MEISJ, 1000M MPB
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
2009
5:15
2
Magali Kanis
De Gemzen
2009
5:23
3
Meliz Jansen
Isala '96
2009
5:28
4
Amber Veldkamp
Cialfo
2009
5:49
5
Noa Busnach
Athlos
2009
5:59
6
Eva ter Haar
NOP
2009
6:24
JONGE, 1000M JPB
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Noud Kanis
Isala '96
2009
4:44
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
2009
4:56
3
Tieme Koornstra
Athlos
2009
5:01
4
Milan Jager
Athlos
2009
5:06
5
Milo ter Mors
Athlos
2009
5:18
6
Job van Zuthem
Athlos
2009
5:20
7
Stan van Dalfsen
NOP
2009
5:31
8
Tije Annema
Isala '96
2009
5:33
9
Tim Schuttelaar
Athlos
2009
5:49
10
Melle Kroon
Isala '96
2009
5:49
11
Levi Wolters
Athlos
2009
5:55
12
Hugo Duits
Athlos
2009
6:04
13
Lucas Stolte
NOP
2009
6:16
14
Timo Goedhart
Athlos
2009
6:17
15
Julian Stolte
NOP
2011
6:39
MPA 1, 1000M MPA 1
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
2008
4:59
2
Anouk Heere
Cialfo
2008
5:04
3
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
2008
5:06
4
Flore Kroes
De Gemzen
2008
5:17
5
Carlijn Scholte
Athlos
2008
5:18
6
Jaydee Broersma
Athlos
2008
5:18
7
Roos Hollander
De Gemzen
2008
5:40
8
Nynke Moolenaar
Athlos
2008
5:41
9
Renee Blok
De Gemzen
2008
5:42
10
Carice van Arken
De Gemzen
2008
5:49
11
Sanne Kobus
NOP
2008
5:50
12
Marit van Manen
Athlos
2008
5:54
13
Eline Vonk
Athlos
2008
5:57
14
Noortje Metselaar
Athlos
2008
6:00
15
Senna Brummel
Cialfo
2008
6:03
16
Noortje Bos
Athlos
2008
6:07
17
Fenna Thijs
Athlos
2008
6:28
18
Alice Elwick
Athlos
2008
6:45
MPA 2, 1000M MPA 2
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Fabienne Sinte Maartensdi
Athlos
2007
5:13
2
Sabine Sanders
Athlos
2007
5:15
3
Merel van der Haar
De Gemzen
2007
5:32
4
Trynke Lourens
De Gemzen
2007
5:34
5
Naomi den Besten
Athlos
2007
6:07
6
Pien Miedema
Athlos
2007
6:28
JPA 1, 1000M JPA 1
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lars Hansman
Isala '96
2008
4:41
2
Tomas Platje
NOP
2008
5:00
3
Teine Bonnema
Cialfo
2008
5:05
4
Axel Konijnenberg
Cialfo
2008
5:07
5
Mika Hofman
Athlos
2008
5:10
6
Giel Scholte
Athlos
2008
5:11
7
Levi van Twillert
Athlos
2008
5:13
8
Sijmen de Vos
Athlos
2008
5:14
9
Jochem de Wilde
Athlos
2008
5:16
10
Arne Medemblik
Athlos
2008
5:17
11
Joshua Broeksema
Athlos
2008
5:18
12
Jasper Rischke
Flevo Delta
2008
5:31
13
Levi Koers
Athlos
2008
5:39
JPA 2, 1000M JPA 2
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Josse Kampen
Isala '96
2007
4:33
2
Twan van der Weiden
Athlos
2007
4:39
3
Nick Jacobs
Athlos
2007
4:51
4
Frank ter Haar
NOP
2007
4:55
5
Tycho Vader
NOP
2007
5:00
6
Joseb Verbaan
NOP
2007
5:01
7
Stan van der Horst
Athlos
2007
5:03
8
Quinten Serrée
Athlos
2007
5:10
9
Dennis Alberts
Cialfo
2007
5:13
10
Sam Bolt
Isala '96
2007
5:21
11
Thymo Michelsen
Athlos
2007
5:26
12
Boaz Korstanje
Athlos
2007
5:37
13
Joey Faassen
Flevo Delta
2007
5:40
14
Corne den Hollander
Athlos
2007
5:46
15
Maurits Schrijver
Athlos
2007
5:49
MD 1, 1500M MD 1
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
2006
7:44
2
Sara Meijer
PEC 1910
2006
8:13
3
Manon van der Zwaard
NOP
2006
8:38
4
Julia Fahner
Isala '96
2006
8:46
5
Elodie van Arken
De Gemzen
2006
8:59
6
Amber van Manen
Athlos
2006
9:03
7
Kim Remijn
Flevo Delta
2006
9:20
8
Guusje Koning
Athlos
2006
9:35
9
Ayla Broeksema
Athlos
2006
9:38
10
Lois van Zuthem
Athlos
2006
10:07
11
Mounia Dadou
Athlos
2006
10:10
12
Eva Middelkamp
Athlos
2006
10:42
13
Judith Scheer
Athlos
2006
10:48
14
Lieke Poolen
Athlos
2006
11:02
15
Esther Bunte
De Gemzen
2006
11:37
MD 2, 1500M MD 2
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Fien Molenberg
Athlos
2005
7:42
2
Luena Spijkerboer
De Gemzen
2005
8:09
3
Indy Broersma
Athlos
2005
8:30
4
Lynn Bunnik
Athlos
2005
8:41
5
Anniek Draaistra
NOP
2005
8:42
6
Veroon Linders
Athlos
2005
8:45
7
Maxime van Mourik
Athlos
2005
9:00
8
Karlijn Linsen
Athlos
2005
9:04
9
Carolien Remijn
Athlos
2005
9:10
10
Sophia van Loo
Athlos
2005
9:11
11
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
2005
9:14
JD 1, 2000M JD 1
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
2006
10:28
2
Yaasir Albojaddaine
Flevo Delta
2006
10:52
3
Boyd Steur
PEC 1910
2006
10:59
4
Lukas Smit
PEC 1910
2006
11:04
5
Rens Konijnenberg
Cialfo
2006
11:16
6
Olaf Souren
PEC 1910
2006
11:22
7
Thijs ter Maat
PEC 1910
2006
11:23
8
Floris Remijn
Athlos
2006
11:25
9
Coen Bloemberg
Flevo Delta
2006
11:37
10
Ruben Jacobs
Athlos
2006
11:39
11
Hendrik Olthuis
De Gemzen
2006
11:40
12
Dajo Roelofsen
De Gemzen
2006
12:09
13
Rowan Tiemes
Flevo Delta
2006
12:15
14
Damian Wolters
Athlos
2006
12:17
15
Ruben Scholte
Flevo Delta
2006
12:45
16
Jelmer Overtoom
NOP
2006
13:18
17
Kiran Rorije
De Gemzen
2006
13:19
18
Luca Goedhart
Athlos
2006
14:11
19
Daan Bos
Athlos
2006
14:49
20
Koen van den Burg
Athlos
2006
14:54
21
Storm Mekking
De Gemzen
2006
15:07
JD 2, 2000M JD 2
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mika van Mierlo
Isala '96
2005
10:13
2
Thijs van der Maaten
Athlos
2005
10:19
3
Cas Kanis
Isala '96
2005
10:20
4
Ids Peenstra
PEC 1910
2005
10:28
5
Bram Nusmeier
Athlos
2005
10:31
6
Koen Geerling
Athlos
2005
10:37
7
Olivier van Benthem
PEC 1910
2005
10:42
8
Mohamed Bouzalmat
Athlos
2005
10:58
9
Jaap Zoon
Flevo Delta
2005
11:09
10
Bengt Veldhuis
PEC 1910
2005
11:19
11
Luuk van der Maaten
Athlos
2005
11:29
12
Tygo Schuurkamp
Athlos
2005
11:33
13
Daan Scholte
Athlos
2005
11:35
14
Bruce Boon
Flevo Delta
2005
11:48
15
Ruben van der Horst
Isala '96
2005
12:01
16
Bram Eleveld
Athlos
2005
12:57
17
Stein Reitsema
Isala '96
2005
13:59
18
Mike Keizer
Athlos
2005
14:29
19
Maarten Scholte
Flevo Delta
2005
15:41
MC, 2000M MC
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Iris Bredewolt
De Gemzen
2003
10:37
2
Lieke Geerling
Athlos
2003
10:40
3
Femke Andriessen
PEC 1910
2003
10:44
4
Tessa Harbrink
PEC 1910
2004
10:56
5
Rosa Molenberg
Athlos
2003
11:01
6
Rianne Breugem
Athlos
2003
11:01
7
Joanne Lehr
PEC 1910
2003
11:05
8
Indy Faassen
Flevo Delta
2004
11:39
9
Ella van den Bosch
De Gemzen
2004
11:41
10
Sara Lankhaar
Athlos
2003
11:51
11
Indy Sasso
PEC 1910
2003
12:08
12
Lisa Zoon
Flevo Delta
2004
13:00
13
Merline van den Berg
Athlos
2003
14:08
14
Maureen Wind
Isala '96
2003
14:17
SR V, 2500M SR V KRT
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marleen Stoel
TION
1996
11:11
2
Rianne van Slooten
AVV
1993
13:06
3
Karin Hijmans
Flevo Delta
1987
13:16
SR MA, 2500M MAS V 35
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Harriette Foppen
Flevo Delta
1971
12:38
2
Pascale van Uitert
Flevo Delta
1969
13:19
3
Esther Zoon
Flevo Delta
1972
13:59
4
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
1971
15:20
5
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
1975
15:29
6
Ilse van Arken
De Gemzen
1978
15:45
7
Stephanie Falkena
Flevo Delta
1977
15:55
8
Lucien Hatzmann
De Gemzen
1970
17:27
9
Adelien Van Beek
De Gemzen
1964
18:38
SR M, 2500M SR M KRT
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bram Rouwen
Hanzesport
1985
9:22
2
Gerco van den Brink
De Gemzen
1992
9:32
3
Sander Kloosterziel
PEC 1910
1997
9:33
4
Ben van Boven
PEC 1910
1991
9:40
5
Lars van Surksum
PEC 1910
1997
9:45
6
Jurian Onderdijk
De Gemzen
1995
9:49
7
Jilles Warmer
PEC 1910
1994
9:49
8
Stan Ruessink
PEC 1910
1997
9:59
9
Jaimy vd Steenoven
Flevo Delta
1997
10:00
10
Stefan Breet
Flevo Delta
1992
10:02
11
Sander van den Belt
Athlos
1986
10:03
SR M, 2500M MAS 35 M
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Henri Wagenaar
De Gemzen
1975
10:23
2
Gertjan Lahuis
Veluwe
1972
10:42
3
Janko van Arken
De Gemzen
1976
11:05
4
Tim van der Monde
ACO Van Elderen
1981
11:37
5
Robert Terlouw
Spurt '88
1969
12:16
6
Harry Veldkamp
Cialfo
1967
12:40
7
Harjan ter Haar
NOP
1969
13:18
JC, 2500M JC
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Thomas Reining
PEC 1910
2004
10:26
2
Sam van Emmerik
Cialfo
2004
10:32
3
Geert van der Hulst
Cialfo
2003
10:38
4
Jim van Emmerik
Cialfo
2004
10:43
5
Thijmen Middelkamp
Athlos
2004
10:51
6
Niek ter Haar
NOP
2003
11:33
7
Lucas Karenbeld
Athlos
2003
11:44
8
Daniel Kleermaker
Athlos
2004
12:14
9
Tom Bloemberg
Flevo Delta
2003
12:34
10
Tom ter Haar
NOP
2004
12:37
11
Bram van Maare
Athlos
2003
12:39
12
Bas van de Horst
Athlos
2003
12:55
13
Job Doornhof
Athlos
2003
12:59
MB, 2500M MB
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Minke Nijhuis
PEC 1910
2002
11:18
2
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
2001
12:12
3
Emma van Emmerik
Cialfo
2002
13:01
4
Femke Reitsema
Isala '96
2001
13:03
5
Eveline Houtman
De Gemzen
2001
13:04
6
Eeke Flink
Athlos
2002
13:05
7
Carmen Harleman
Flevo Delta
2002
13:27
8
Nienke Voesten
NOP
2002
13:33
9
Emma Meijer
Flevo Delta
2002
14:12
10
Anna Scholte
Flevo Delta
2002
17:44
MA, 2500M MA
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Irene Bijman
Isala '96
1999
11:06
2
Mila Koster
Isala '96
2000
11:49
3
Eva van der Hulst
Cialfo
2000
12:32
4
Liset van der Hulst
Vitalis
1999
12:41
JB, 4000M JB
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bas de Jong
PEC 1910
2001
16:44
2
Finn van den IJssel
Spirit Lelystad
2001
16:55
3
Hakim Riadi
SISU
2002
17:17
4
David Koning
Athlos
2002
17:24
5
Kjell de Groot
Flevo Delta
2002
17:41
6
Daan Veenhuizen
PEC 1910
2001
17:48
7
Karsten van Ommen
Isala '96
2002
17:49
8
Jonatan Venema
NOP
2001
18:01
9
Thijs Zoon
Flevo Delta
2002
18:10
10
Michiel Schouten
PEC 1910
2001
18:35
11
Gijs van de Wetering
De Gemzen
2002
18:58
12
David Prins
PEC 1910
2001
18:59
13
Lex Hüther
Athlos
2002
18:59
14
Jip Voshol
Flevo Delta
2002
19:38
15
Jesper Steegenga
PEC 1910
2002
19:42
16
Giel Meijer
PEC 1910
2002
20:13
17
Mathijs Slot
Athlos
2002
27:02
JA, 4000M JA
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Luc Beuckens
NOP
1999
16:12
2
Thijs Roeland Terlouw
Spurt '88
2000
17:15
3
Olav Koning
Athlos
2000
18:00
4
Noël Butoh
Athlos
2000
18:28
5
Timo Hacquebord
Isala '96
1999
19:48
6
Nick Bakker
Athlos
2000
19:50
SR V, 6000M SR V
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
1994
26:07
2
Dinie ten Napel
NOP
1991
26:59
3
Jolanda Dijk
ACO Van Elderen
1986
27:58
4
Gerber Loman
Cialfo
1997
29:39
MAS V, 6000M MAS 35 V
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
1979
26:30
2
Monique Fibbe
De Gemzen
1981
28:38
MAS V, 6000M MAS 40 V
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
1977
28:37
2
Iris Vromans
Duivendrecht
1977
31:51
3
Marjorie van den Brink
De Gemzen
1974
34:18
4
Marjan Fidder
De Gemzen
1971
36:17
MAS V, 6000M MAS 50 V
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Else Carrière
Cifla
1952
33:55
2
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
1947
33:59
3
Annet Buitenhuis
De Gemzen
1967
34:05
MAS M, 6000M MAS 50 M
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Paul de Brie
Spirit Lelystad
1967
26:12
2
Robert Reitsema
Isala '96
1965
26:17
3
Wim Ritsema
Gelre
1964
26:24
4
Marco Groot
Duivendrecht
1967
27:26
5
Doede Terluin
NOP
1967
27:31
6
Hessel Lodder
Hierden
1966
28:47
7
Wim Potjes
De Gemzen
1958
29:06
SR, 8500M SR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
1996
33:05
2
William van Eeken
ACO Van Elderen
1994
34:04
3
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
1986
34:37
4
Thijs Krukkert
Vitalis
1994
37:44
MAS 3, 8500M MAS 35
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tjeerd Popkema
NOP
1978
36:52
2
Jan Loosman
NOP
1978
37:13
3
Herman Zwerver
De Gemzen
1981
41:03
MAS 4, 8500M MAS 40
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bas Mekking
De Gemzen
1977
33:29
2
Berend Schotanus
NOP
1971
40:14
3
Joost Veltman
De Gemzen
1970
43:12
4
Harrie Hatzmann
De Gemzen
1971
43:23
5
Hans Harleman
Flevo Delta
1968
47:18
6
Roel Fidder
De Gemzen
1969
48:01
7
Wilco Landman
De Gemzen
1974
51:37
www.uitslagen.nl
11-11-2017 17:08