Uitslagenlijst 50e Mosselloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 11 november 2017

MSEN, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Broeke
Dynamica
27:56
2
Aggrey Agaba
Bergen op Zoom
28:08
3
Maikel Peeman
Flakkee
28:24
4
Lars Gerritsen
Passaat
29:03
5
Yunis abu Stitan
Delta Sport
29:11
6
Ronnie Overgaauw
Dynamica
29:19
7
Niek den Exter
Scheldesport
29:51
8
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
30:08
9
David Bouwman
Oude Tonge
30:13
10
Bart van Trigt
Phanos
30:28
11
Tommy Staal
Apeldoorn
30:53
12
Floris Willeboordse
Middelburg
31:12
13
Eric Wolfert
Flakkee
31:16
14
Sergio Harinck
González Running Team
32:12
15
Peter Pollemans
Oude Tonge
32:21
16
Nico Zwarthoed
AV Edam
33:20
17
Bastian Zoon
Dirksland
33:42
18
Mark de Munter
PAC
33:59
19
Vincent Bloem
Pallas '93
34:23
20
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
34:31
21
Freek Goedhart
Flakkee
34:50
22
Mark van Os
Zuidland
36:22
23
Marcel Kieboom
Delta Sport
36:36
24
Mitchell Teeuw
Dordrecht
36:51
25
Arnoud Rijk
Heinkenszand
37:01
26
Harry Lavooy
AV '56
37:50
27
Joel Hillebrand
Delta Sport
38:41
28
Maarten Tanis
Serooskerke
38:44
29
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
38:46
30
Patrick giljam
Nieuwerkerk
38:48
31
Jan Molendijk
KRabbendijke
39:04
32
Mart Goudzwaard
Zonnemaire
39:10
33
Johan looij
Herkingen
39:42
34
Bas Platteel
Oud Beijerland
39:56
35
Rick de Smit
Goes
40:11
36
Ingvar Nordin
Koudekerke
40:14
37
Roeland Peters
Hellevoetsluis
40:28
38
Maarten van der Wagt
Spijkenisse
40:36
39
Wesley vd Pugt
Strijen
42:09
40
Danny van den Heuvel
Hoogvliet Rotterdam
42:34
41
Jurgen Schoenmakers
Zierikzee
43:05
42
Jesse Wernsing
Delta Sport
43:45
43
Menno Kole
Kapelle
44:02
44
Martin Geluk
Kattendijke
46:21
45
Bob van Pelt
Rotterdam
46:53
46
Hans Schopeck
Serooskerke
47:07
47
Douwe van den Ende
Zierikzee
47:08
48
Stefan van den dries
AV '56
47:56
49
Lennard van Gilst
Yerseke
48:41
50
Martijn Monshouwer
Dordrecht
1:02:21
51
Rob Petie
Goes
1:09:40
M35, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hamid el Mouaziz
Brussel
27:51
2
Nixon Fernandes
Poortugaal
29:31
3
Erwin Harmes
González Running Team
29:35
4
Boris de Bruijn
AV '56
32:18
5
Sven Vermeulen
Dynamica
33:13
6
Krispijn de Jonge
Delta Sport
33:35
7
Edwin Stolk
Flakkee
34:17
8
Ron van der Graaf
Capelle aan de Ijssel
35:06
9
Johan karelse
AV '56
35:18
10
Joop Helders
Hellevoetsluis
35:38
11
Pieter Sturm
Oost-Souburg
36:01
12
Arjan Baggerman
Sliedrecht
36:25
13
Rinus van de Woestijne
Dynamica
36:28
14
Ronald Geertse
Serooskerke Walcheren
37:03
15
Martijn de Vries
Middelburg
37:14
16
Jacob Holwerda
Dreischor
38:05
17
Robert Verwijs
Delta Sport
38:14
18
Pieter klem
Sommelsdijk
38:30
19
Jan Willem Florie
Vlissingen
38:33
20
Jeroen Kortenoeven
Steenbergen Nb
39:12
21
Lee Mol
Delta Sport
39:26
22
Lars van Zwieten
PAC
39:36
23
Jeroen van der Pelt
Hellevoetsluis
39:47
24
Maurice Steketee
Middelburg
40:30
25
Arthur van Aartsen
Dynamica
40:33
26
Unal Mutus
Alblasserdam
41:51
27
Martijn van der Klooster
Scharendijke
43:18
28
Mark Giljam
Bruinisse
43:49
29
Henry van Klinken
Delta Sport
43:54
30
Niels Kool
Rotterdam
43:55
31
Merijn Knulst
Middelburg
45:00
32
Erwin vd Bosch
Ouwerkerk
46:33
33
Theo Willem Kanders
Oostvoorne
46:59
34
Martin van den Bosch
Delta Sport
47:11
35
Wouter van den Dries
Heinkenszand
47:25
36
Richard de Vlaam
Delta Sport
47:31
37
Take Buis
Berkel en Rodenrijs
48:23
38
Jan Markerink
Rotterdam
48:24
39
Marco Saarloos
St Annaland
48:29
40
Pascal Tournier
Renesse
49:08
41
Arjan de Vrieze
Wolphaartsdijk
52:36
42
Alex van Deyzen
Rotterdam
52:40
43
Jan-mark crans
Voorne Atletiek
53:35
M45, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
30:11
2
Hans Berendsen
Pallas '93
32:24
3
Niels Goudswaard
Delta Sport
32:35
4
Johnny Ravia
Delta Sport
32:58
5
Arjo Verhage
Dynamica
33:06
6
Arjan Beye
Delta Sport
33:30
7
Marco Geldof
Loopgroep Aart Stigter
33:39
8
Marcel Fiering
Pallas '93
33:41
9
Marclel de Vette
Spirit Oud Beijerland
33:55
10
Bart Verkaart
Delta Sport
34:06
11
André Melissant
Flakkee
34:14
12
Ruud Riesmeijer
Spark
34:25
13
Bas Groothedde
Delta Sport
34:30
14
Ferry Engel
Delta Sport
34:40
15
Piet van Mourik
Delta Sport
35:08
16
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
35:59
17
Erik Peeman
Sommelsdijk
36:03
18
Henk Kerkhof
avVN
36:05
19
Michel van den Bos
Delta Sport
36:10
20
Adriaan Soppoorse
Rhoon
36:26
21
Sjef Goris
Middelburg
36:44
22
Bram Verhage
Dynamica
36:45
23
Alex de Langen
Oud Beijerland
36:58
24
Michel Bouwman
Delta Sport
37:05
25
Patrick van Iersel
Goes
37:16
26
Theo de Macker
Delta Sport
37:23
27
Sebastiaan Heikoop
Delta Sport
37:27
28
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
37:28
29
Steef Berrevoets
Delta Sport
37:35
30
Francois van de Broecke
De Wielingen
37:57
31
Sjaak Brouwer
Dynamica
38:02
32
Cor de Ridder
Arnemuiden
38:39
33
Bert Hederik
avVN
39:07
34
Jan Konijnenburg
Zetten
40:08
35
Jan Heshof
Steenbergen Nb
40:19
36
Kees Dijman
Delta Sport
40:19
37
Co de Feijter
Delta Sport
40:29
38
Edwin de Vlieger
Scharendijke
40:32
39
Ad Straub
AV '40
40:52
40
Kees van der Heijden
Vlissingen
41:17
41
Willem de Jonge
Nieuwdorp
41:26
42
Ko van Damme
AV '56
41:38
43
Chris Knape
PAC
41:43
44
Kees den Hollander
Dreischor
41:58
45
Robert Kraaijenbrink
Delta Sport
42:02
46
Arjan de Vos
noordgouwe
42:36
47
Theo Engel
Delta Sport
42:44
48
Dick Saarloos
Kapelle
42:55
49
Johan van der Maas
Amsterdam
43:27
50
André van den Hooven
Oost-Souburg
43:31
51
Mark Jurgens
Rotterdam
43:53
52
René Goetheer
Wolphaartsdijk
43:59
53
Manfred Meulmeester
Dynamica
44:03
54
Roy Klop
Delta Sport
44:23
55
Hans Lievense
Middelburg
46:18
56
Paul poulard
Middelburg
46:26
57
Jules van den Doel
Delta Sport
46:56
58
Rob van der Beijl
Delta Sport
47:04
59
Arwin Schot
Zierikzee
48:07
60
Ad van den Berg
AV '56
48:43
61
René Korstanje
Renesse
48:46
62
Fred Vermeire
Het heem
48:49
63
Peter maranus
Aagtekerke
49:37
64
Edwin van Gaalen
Kamperland
49:40
65
Rob Epker
Middelburg
50:44
66
Marcel Dekker
Zierikzee
51:44
67
Martin Kievits
Delta Sport
52:52
M55, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Havinga
AV '40
33:45
2
Jan Guiljam
Loopgroep Aart Stigter
35:16
3
Einar Tveter
Spark
35:29
4
Jan de Wilde
AV '56
35:33
5
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
37:33
6
Ruud de Vette
Pallas '93
37:42
7
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerland
38:25
8
Peter Vader
Delta Sport
38:54
9
Henk Lous
Dynamica
39:39
10
Ed de Graaf
Spark
40:04
11
Jos geluk
Delta Sport
40:19
12
Rien de Wilde
AV '56
40:35
13
Marius Besuijen
AV '56
41:22
14
Eric van Remortel
AV '56
41:54
15
Jos Torremans
Vosselaar
42:42
16
Jaap Flikweert
Delta Sport
42:46
17
Andre Davidse
Middelburg
43:09
18
Bram Kotvis
Delta Sport
43:17
19
Theo Peters
Spark
44:00
20
Erwin Schell
Delta Sport
44:37
21
Ron Dellebeke
Dynamica
44:44
22
Menten Paul
Retie
44:58
23
Ane vd Velde
Schuddebeurs
45:32
24
Rde Breij
Dordrecht
46:05
25
Ebel Magnin
Zuid-Beijerland
46:27
26
Johan Dekker
Middelburg
46:42
27
Frits Burger
Zierikzee
47:09
28
Adrie van bavel
Delta Sport
47:13
29
Cor Schipper
Middelburg
47:34
30
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
47:38
31
Ronald de Visser
Zierikzee
48:00
32
Leo Goedegebuure
sHeer Arendskerke
48:10
33
René Nijsse
AV '56
50:24
34
Jan Dalebout
Kapelle
50:30
35
Eric haest
Kasterlee
50:34
36
Aad Kattemolle
Delta Sport
50:43
37
Walter in't Veld
Oud-Beijerland
51:13
38
Alex Heijnen
Delta Sport
51:54
39
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
54:14
40
Arie 't Hart
Voorne Atletiek
54:16
41
Fred Corzilius
Delta Sport
59:20
42
Ben de Man
Ouwerkerk
1:00:17
43
Hennie Kunst
Delta Sport
1:01:12
M65, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Dijk
Flakkee
39:53
2
Leo van Leeuwen
AV '40
40:16
3
Wim de Jonge
AV '56
40:58
4
Gerrit Spaans
AV '56
41:24
5
Cees Kooman
Steenbergen
42:38
6
Siem Cornelise
Arnemuiden
43:13
7
Fred Bastemeijer
Delta Sport
43:40
8
Huib van Damme
Voorne Atletiek
43:43
9
Ed de Wit
avVN
44:06
10
Gerard Bras
Dynamica
44:13
11
Dave Louws
Dynamica
44:15
12
Piet Beijer
Dynamica
44:25
13
John Guequierre
Dynamica
45:02
14
Kobus Botman
Dynamica
46:07
15
Rinie van Dijke
Delta Sport
46:38
16
Acronius Kramer
AV '56
47:03
17
Marcel Richard
Zoutelande
47:54
18
Arthur Stijns
Dynamica
49:24
19
Marius Leendertse
Kapelle
49:45
20
Joop Lasseur
Bruinisse
50:06
21
Hans Holwerda
Nieuwerkerk
52:39
22
Paul Pellikaan
Middelburg
53:12
23
Jan Geluk
Delta Sport
53:52
24
Gommert Vlielander
Stellendam
56:47
25
Piet jan Landegent
Delta Sport
59:56
VSEN, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey van den Berge
Flakkee
35:13
2
Karlijn Schipper
PAC
36:42
3
Amber Bongertman
THOR
36:56
4
Ilvia Hederik
Energie
39:06
5
Maartje Kastelein
Vlissingen
41:19
6
Emma van Mourik
Delta Sport
41:40
7
Martje van Dixhoorn
Kapelle
42:03
8
Anne de Boer
Amsterdam
42:30
9
Suzanne Elsacker
Middelburg
44:07
10
Astrid den Herder
AV '56
45:01
11
Ruth Stolk
Flakkee
46:14
12
Amber Middelhoek
Delft
46:31
13
Laura Schreutelkamp
Delta Sport
48:19
14
Henrike Blokpoel
Dynamica
48:39
15
Yavanne van der Veer
Zierikzee
50:20
16
Lydia de Visser
Dynamica
50:40
17
Louise de Pooter
Middelburg
50:42
18
Brenda Wiessner
Vlissingen
51:21
19
Michelle van Doeselaar
Vlissingen
52:10
20
Sjallina van der Have
Delta Sport
53:45
21
Mara Verhulst
Delta Sport
57:21
22
Frenchie de Kunder
Hollandia
57:26
23
Lieske van Slobbe-de Man
Zierikzee
1:00:16
24
Eva Monshouwer
Dordrecht
1:02:20
V35, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anjolie Engels-Wisse
Vereniging Zeeland Atletiek
34:52
2
Monica Sanderse
Dynamica
37:46
3
Leonie Ton
AV '56
38:37
4
Durby Meijboom
Vlissingen
41:20
5
Marije Besuijen
Dynamica
44:18
6
Ilse Verwijs
Delta Sport
44:19
7
Esther Mondt
Willemstad Nb
44:55
8
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
45:28
9
Corina Lievense
Middelburg
48:26
10
Esther van Sluijs-kole
AV '56
48:53
11
Messelina Deelen
Capelle aan den IJssel
49:06
12
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
49:10
13
Sylvia Glerum-Witkam
Delta Sport
50:37
14
Marčs Wirtz
Wemeldinge
51:15
15
Debby Elstgeest
AV '56
51:39
16
Loes de Widt
Delta Sport
51:56
17
Adrienne Jansen
S Heer Arendskerke
53:36
18
Marianne petie
Goes
53:58
19
Mirelle van den Bergh
Terneuzen
56:14
20
Karin de Rijke
Colijnsplaat
57:40
21
Arianne Jansen
's-Heer Arendskerke
58:25
22
Bianca de Rijke
Lewedorp
1:06:11
V45, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone Hartong
Rotterdam
41:12
2
Ingrid Koene
AV '56
42:32
3
Annick beckers
Kasterlee
42:40
4
Henny Strating
AV '56
43:11
5
Arinka Bongertman
THOR
43:15
6
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerland
43:47
7
Katharina de Kool
Zuid-Beijerland
44:16
8
Petra van den Berg
Rotterdam
45:19
9
Suzanne Geschiere
Dynamica
45:21
10
Daniëlle in 't Veld
Oud-Beijerland
45:39
11
Monique Baars
Hellevoetsluis
46:15
12
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
46:23
13
Petra van Bleijswijk
Renesse
47:29
14
Krista Voorham
Delta Sport
48:14
15
Jacqueline Kafoe-Quist
Delta Sport
48:15
16
Lianne Wijsman
Delta Sport
49:58
17
Doeschka Motmans
Rotterdam
50:35
18
Catoo Viergever
Delta Sport
51:23
19
Dyanne Dorst
Delta Sport
52:28
20
Sigrid Jense
Middelburg
54:08
21
Agaath Snoep
S Heer Arendskerke
55:37
22
Susanne Briceno
Middelburg
57:09
23
Cynthia Janse
Delta Sport
57:28
24
Caroline Couwenbergh
Rotterdam
57:39
25
Sylvia Duinhouwer
Zierikzee
59:02
26
Ida Dekker
Zierikzee
1:00:31
V55, TRIMLOOP 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
44:21
2
Jannie de Vries
Dynamica
45:04
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
45:51
4
Addy Legerstee
Scharendijke
46:44
5
Joke de Koster-Hoogerheid
Delta Sport
46:47
6
Nellie Blom
Burgh-Haamstede
47:27
7
Pim Couwenbergh
Zierikzee
49:13
8
Ria Marchand
Burgh Haamstede
49:43
9
Tea Tazelaar
Dynamica
54:22
10
Lenie van Kleven
avVN
55:10
11
Lena de Wilde/kleingeld
avVN
55:23
12
Sita Hoogenboom
Voorne Atletiek
1:02:54
13
Liesbeth Louer
Voorne Atletiek
1:03:47
MAN, TRIMLOOP 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert hansen
Voorne Atletiek
24:32
2
Quincy sardjoe
Rotterdam
25:31
3
Bas de Nooijer
Biggekerke
25:36
4
Jaco Heijboer
Sint-Annaland
26:44
5
Jan van Vaardegem
Westkapelle
27:36
6
Werner Helmich
Kapelle
29:55
7
Arjan Moerdijk
AV '56
31:56
8
Martin van Nieulande
Nieuw en St Joostland
32:26
9
Kees Kuzee
Middelburg
33:27
10
Peter van Orsouw
Oss
33:37
11
Sebastian Nijssen
Dynamica
33:44
12
Sjoerd Kolmeijer
ridderkerk
34:22
13
Tonny van Mulken
Breskens
34:54
14
Marco Bogaards
Goes
35:35
15
Toine van den bos
Delta Sport
36:23
16
Ronald Rasenberg
Delta Sport
37:19
VROUW, TRIMLOOP 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
31:45
2
Ineke Paulus
Zeewolde
33:09
3
Chantal van de guchte-koo
Renesse
33:57
4
Laura van Nijnatten
Biggekerke
34:00
5
Jolanda t Jong
Delta Sport
35:40
6
Ingrid Rasenberg
Delta Sport
35:41
7
Marielle Simonse
AV '56
35:53
8
Marjan de Schipper
Middelburg
35:56
9
Angelique Harinck
Oost-Souburg
36:29
10
Chantal de Koning
Colijnsplaat
36:47
11
Regina Verhage
Aagtekerke
36:49
12
Evelien Remeeus
Delta Sport
37:00
13
Ada de Rijke
Delta Sport
37:21
14
Marina Mol-Krijger
AV '56
37:31
15
Sophie Kuijpers
Strijen
37:38
16
Gerina Hitzert
Strijen
37:40
17
Louisa Miechielsen
Vosselaar
38:03
18
Maud van Liere
Delta Sport
38:27
19
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
38:29
20
Bettina berrevoets
Bruinisse
38:50
21
Mia van Belle
Dynamica
39:00
22
Jolanda van der Laan
Delta Sport
39:49
23
Shelina bandhoe
Rotterdam
39:51
24
Anoeska van den Noort
AV '56
40:49
25
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
40:50
26
Ingrid Dijkstra
Zeewolde
41:00
27
Irma Vermue
Zeewolde
41:36
28
Marilou Creemers
Delta Sport
41:56
29
Martha van Popta
Breda
42:14
30
Wendy braam
Burgh-Haamstede
42:28
31
Susan Kloet
Delta Sport
42:29
32
Margot van Gils
Bergen op Zoom
47:30
33
Miira van Reij
Breda
48:04
MAN, TRIMLOOP 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel van Noordenne
Barendrecht
11:28
2
Ipe Verbrugge
AV '56
12:02
3
Remco de Baar
AV '56
12:08
4
Pieter-Jan de Baar
AV '56
12:17
5
Bowen Geense
Waarde
12:20
6
Ivar van den Bos
Koudekerken
13:00
7
Mart Kapteijn
AV '56
13:11
8
stijn koole
Zoutelande
13:34
9
Arvin baas
Burgh-Haamstede
13:54
10
Tycho roorda
Rotterdam
14:00
11
Ivo Baas
Burgh-Haamstede
14:16
12
Marcus vd Cingel
Zierikzee
17:48
13
Rody Dees
AV '56
18:58
14
Thijma Vermeijden
Vlissingen
20:14
VROUW, TRIMLOOP 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristin baas
Rotterdam
13:04
2
Ruchama Houtzager
Delta Sport
13:08
3
Eveline de Waard
Delta Sport
13:28
4
Yasmine de Kraker
Dynamica
13:29
5
Ilse Goudswaard
Delta Sport
13:41
6
Lisa Kapteijn
AV '56
13:43
7
Kyra van de Voorde
Dynamica
13:56
8
Stephanie Vermeulen
Dynamica
14:21
9
Mette Verbrugge
AV '56
14:23
10
Marit Simonse
AV '56
14:25
11
Charlotte Hanse
Noordwelle
14:54
12
Lotte Elstgeest
sHeerenhoek
15:00
13
Ingrid van Berkom
Oss '78
15:58
14
Therza Pladdet
Oostburg
16:55
15
Jerina Pladdet
Burgh-Haamstede
16:57
16
Mieke Norbart
Zuidland
17:45
17
Johanna van Dijke
Delta Sport
20:04
18
Greetje Bos
Zeewolde
20:36
19
Carolien Sluimer
Zonnemaire
20:38
20
Bianca Gijbels
Hierden
20:48
21
Marita OOsterkamp
Zeewolde
21:08
22
Janet Grootkarzijn
Zeewolde
21:15
23
Natasja Peters
Vlissingen
21:20
24
Mary-Anne Sewell
Flakkee
21:35
25
Renske te Braake
Zeewolde
41:15
www.uitslagen.nl
11-11-2017 19:19