Uitslagenlijst Devil's Trail Schiermonnikoog

Schiermonnikoog - Zaterdag 11 november 2017

MAN, MOZES TRAIL - 2
Plts
Naam
Tijd
1
Koos Verweij
Drunen
1:47:37
2
Luuk Wijering
Nijmegen
1:50:34
3
Sander van den Hoogen
Nijmegen
1:51:40
4
Jurre Keizers
Delft
1:51:45
5
Jan Albert Veenema
Sneek
1:52:45
6
Thomas Bakker
Utrecht
1:54:49
7
Jos Richie
Team Rebos
1:55:07
8
Maarten Storm
Naaldwijk
1:59:58
9
Michiel Brussee
Arnhem
2:00:54
10
Pascal den Hartog
Rotterdam
2:02:42
11
Ewoud Laudy
Oosterbeek
2:03:46
12
Rob van Buuren
Delft
2:03:47
13
Erwin van Harten
Rotterdam
2:04:10
14
Harmen Wielens
Haarlem
2:04:35
15
Willem Derks
Dordrecht
2:04:38
16
Florian Koopmans
Driebergen-Rijsenburg
2:05:20
17
Albert van Ramshorst
Scharnegoutum
2:05:28
18
Henk Arends
Esterwegen
2:06:51
19
Bob Lawende
Rotterdam
2:06:52
20
Marc Voorn
Leusden
2:07:04
21
Cor Hamels
Hendrik-Ido-Ambacht
2:08:21
22
Leon Persoon
Rotterdam
2:09:40
23
Jeroen BROEKEMA
Driebergen-Rijsenburg
2:10:09
24
Henk-Jan Visser
Weidum
2:12:15
25
Maarten van den Broek
Delft
2:12:33
26
Peter Sinnema
Wergea
2:13:09
27
Rian van den Broeke
Vlissingen
2:13:39
28
Sjoerd Nijenhuis
Wijchen
2:13:48
29
Jacob Visser
Groningen
2:13:55
30
Edwin van der Lee
Maassluis
2:14:31
31
Peter Koster
Lent
2:14:38
32
Raoul Nielen
Rotterdam
2:15:05
33
Hugo Stuurman
Wageningen
2:15:29
34
Jos Timmerman
Coevorden
2:15:46
35
Yves Keller
Nijmegen
2:15:50
36
Robin van Eerdt
Vleuten
2:16:24
37
Coen van Petersen
Nijverdal
2:16:54
38
Mark Veenstra
Delft
2:17:00
39
Robert de Vries
Malden
2:17:27
40
Andre Duinstra
Sneek
2:17:49
41
Peter Kegel
Kamerik
2:18:20
42
Jaap Fransen
Arnhem
2:18:31
43
Bert Daamen
Maassluis
2:18:49
44
Ernstjan lemmen
Apeldoorn
2:19:13
45
Arnoud Nierop
Oegstgeest
2:19:14
46
Robbie Terpstra
Workum
2:19:15
47
Patrick Juijn
Bilthoven
2:19:15
48
Erik Achterkamp
Westervoort
2:19:16
49
Rob van Spronsen
Oegstgeest
2:19:17
50
Sjaak Kruiswijk
Wageningen
2:19:47
51
Edward Jacobs
Wageningen
2:19:48
52
Johan de Vlieger
Vlissingen
2:19:49
53
Marc de Bruin
Nieuwkuijk
2:20:02
54
Thymen van Voorst
Ravenstein
2:20:07
55
Patrick Dekkers
Nuland
2:20:14
56
Dennis Bornebroek
Oudebildtzijl
2:20:30
57
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
2:20:40
58
Karel Hageman
Singletrack Addicts
2:20:47
59
Douwe Schalkwijk
Amsterdam
2:21:00
60
Jelle van der Velde
Jellum
2:21:19
61
Jasper van Bommel
Rotterdam
2:21:20
62
Menno Stienstra
Leeuwarden
2:21:23
63
David Westdorp
Just Run
2:21:29
64
Bart Briedé
Woerden
2:21:50
65
Albert Stoter
Arnhem
2:22:13
66
Marten Venema
Groningen
2:22:37
67
Jochum Rootrda
Leeuwarden
2:22:44
68
Eltjo Bazen
Nijmegen
2:23:02
69
Bert Filius
Arnhem
2:23:02
70
Nico Swart
Groningen
2:23:19
71
Arnold Vermeulen
's-Gravenhage
2:23:28
72
Mark Siekmans
Den Bosch
2:23:32
73
Koen Spoorenberg
Landsmeer
2:24:38
74
Stefan Aalbers
Amsterdam
2:24:50
75
Gé Oosterbroek
Westervoort
2:26:14
76
Chris Freijser
Krommenie
2:26:34
77
Ruud Kok
Apeldoorn
2:26:46
78
Arian van falier
Drunen
2:26:52
79
Freek van den Wildenberg
Utrecht
2:27:22
80
Lars van Bavel
Bolsward
2:27:51
81
Arjan van der Wielen
Wijchen
2:28:24
82
Henk Depenbrock
Zuidhorn
2:28:52
83
Ton Fransen
Westervoort
2:28:56
84
Sten Knuiman
Wijchen
2:29:06
85
Jacco Strik
Marum
2:30:18
86
Rein van der Wal
Parrega
2:30:21
87
Jelger Visser
Groningen
2:30:23
88
Wilt Pathuis
Harderwijk
2:30:36
89
GJA ter Elst
Harderwijk
2:30:38
90
Edwin de wit
Groningen
2:30:48
91
Ron Bakker
Alkmaar
2:31:05
92
Victor Claessens
Amsterdam
2:31:12
93
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
2:31:37
94
Rinke de Jong
Leeuwarden
2:32:25
95
Bert Drent
Kesteren
2:33:45
96
Hendrik van der Meiden
De Rijp
2:34:58
97
Addie van der Vleuten
Best
2:35:10
98
Wernher van der hoek
Maassluis
2:35:20
99
Huub Keizers
Delft
2:36:00
100
Matthijs Monkelbaan
Delft
2:36:10
101
Peter Bouma
Lelystad
2:36:19
102
Tobias Kuipers
Amsterdam
2:36:58
103
Geert Jan Jobse
Vlissingen
2:37:11
104
Robin van Esch
Putten
2:37:14
105
Jeroen van Doorn
Bilthoven
2:37:14
106
Bob van Nuland
Bunnik
2:37:54
107
Gerard Daris
Valkenswaard
2:38:25
108
Bas Pfister
Amsterdam
2:38:31
109
Wil Veldpaus
Utrecht
2:39:25
110
Peter Nijholt
Leeuwarden
2:39:30
111
Joeri Vermeulen
Utrecht
2:39:57
112
Peter Pettinga
Groningen
2:40:57
113
Niels Lankreijer
Just Run
2:41:40
114
Gert van den Velden
Almere
2:41:45
115
Brian Voet
Zwolle
2:42:00
116
Johan Tromp
Zwolle
2:42:00
117
Paul ter Maat
Zwolle
2:42:00
118
Josse Postma
Leeuwarden
2:42:20
119
Bob de Wit
Paterswolde
2:42:29
120
Jan Hofman
Arnhem
2:42:48
121
Andre Boel
's-Hertogenbosch
2:42:59
122
Rompt Noordenbos
Den Ham Gn
2:43:18
123
Jan Pieter Nijhof
Arnhem
2:43:47
124
Tim van Leeuwen
Velp Gld
2:44:45
125
Huub van Iterson
Hilversum
2:44:51
126
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
2:44:57
127
Jan Posthumus
Diemen
2:45:36
128
Roberto van Steijn
Purmerend
2:45:45
129
Paul Verstraeten
Nuenen
2:45:48
130
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
2:46:09
131
Pieter Kooiman
Dordrecht
2:47:01
132
Manolis Geldermans
Vlierden
2:47:53
133
Jeroen Saaltink
Neede
2:48:20
134
Peter Laker
Utrecht
2:48:30
135
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
2:49:39
136
Jakobus Meulenberg
Oudelande
2:50:52
137
Bart Brouns
's-Gravenhage
2:50:54
138
Arnold Bloem
Marum
2:51:59
139
Pieter de Haan
Zuidhorn
2:52:13
140
Adrie van Boekel
Best
2:52:23
141
Frank Kleinjan
Zwolle
2:53:38
142
Dirk van Aken
Almere
2:53:45
143
Duco Zijlstra
Lekkum
2:54:58
144
Johnny Dooms
Terneuzen
2:55:02
145
Sven Jaeger
Utrecht
2:55:27
146
Leo Mayer
Heiloo
2:55:37
147
Wijnand Helfrich
Zuidhorn
2:57:57
148
Marcel Bruinshoofd
's-Hertogenbosch
2:58:00
149
Jan van Asselt
Hedel
2:58:03
150
Klaas de Vries
Leeuwarden
2:59:21
151
Herbert van Kraaij
Arnhem
3:00:20
152
Richard van Hees
Julianadorp
3:01:06
153
Peter van der Born
Schoonhoven
3:02:15
154
Remco van Hoof
Drunen
3:03:57
155
Jeffery Robbers
Leeuwarden
3:05:13
156
Marko Huizing
Team Rebos
3:07:45
157
Michel Roes
Doetinchem
3:08:27
158
Hajo Jonker
De Rijp
3:11:27
159
Corné Klijn
Tilburg
3:11:33
160
Rutger de Jong
Pijnacker
3:11:52
161
Iwan van Rooijen
Annen
3:12:18
162
Diethard Jansen
Zwolle
3:13:19
163
Kees van t Hoog
Renkum
3:14:40
164
Marc van Gelder
Leeuwarden
3:19:52
165
Adrie Jansen
Genderen
3:21:13
166
Richard Koehorst
Hoogeveen
3:22:49
167
Edwin de Lange
Almere
3:23:18
168
Ad Bergsma
Apeldoorn
3:23:39
169
Rene Jansen
Apeldoorn
3:23:40
170
Peter Nouwen
's-Hertogenbosch
3:32:44
171
John Wieringa
Groningen
3:40:37
172
Raymond Barkman
Rotterdam
4:13:38
VROUW, MOZES TRAIL - 2
Plts
Naam
Tijd
1
Saskia de Vries
Driebergen-Rijsenburg
1:56:59
2
Karen Wijlaars
Nijmegen
2:04:47
3
Heleen plaatzer
Eindhoven
2:08:33
4
Dieuwertje Poort
Nijmegen
2:12:21
5
Marthe Lindenbergh
Utrecht
2:12:31
6
Christa Hijkoop
Nijmegen
2:19:22
7
Christiane Kempkes
Borken
2:24:15
8
Janneke Korteling
Landsmeer
2:24:38
9
Ingrid Laffra
Velp Gld
2:26:01
10
Annie Fabriek
Almere
2:26:12
11
Chantelle peters
Groesbeek
2:26:35
12
Chantal van der Geest
Utrecht
2:27:04
13
Dorien van der Schot
Utrecht
2:27:23
14
Klaziena Politiek
Groningen
2:28:55
15
Shirley kusters
Groesbeek
2:30:07
16
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
2:32:03
17
Gieny van Niejenhuis
Almere
2:33:14
18
Mijke Pelkman
Bemmel
2:33:33
19
Lisa Renswoude
Nijmegen
2:33:39
20
Margret Wortel
Heiloo
2:35:11
21
Miranda Hornstra
Wergea
2:36:06
22
Marieke Janssen
Milsbeek
2:36:30
23
Mirjam Mulder
Oost West en Middelbeers
2:39:50
24
Katinka Meijer
Ouderkerk aan de Amstel
2:40:13
25
Joyce van Spengen
Amsterdam
2:40:16
26
Marion van de Veerdonk
Appeltern
2:40:53
27
Elvira van Bolhuis
Groningen
2:40:55
28
Maaike Hornstra
Jellum
2:41:07
29
Ineke van Aaken
Oost West en Middelbeers
2:41:55
30
Loes van den Boom
Molenhoek Lb
2:42:00
31
Indra Bimmel
Berg en Dal
2:42:03
32
Myrthe Haagmans
De Meern
2:42:05
33
Annemieke Pappot
Zwolle
2:42:14
34
Anjo van Hemert
Ammerzoden
2:43:41
35
Rianne Hulshof
Velp Gld
2:44:45
36
Tanja Van Grinsven
Groesbeek
2:44:48
37
Kady Janssen
Groesbeek
2:44:50
38
Bonny Van Sighem
Utrecht
2:45:11
39
Margret Becx
Oost West en Middelbeers
2:45:29
40
Laura Vermeulen
's-Hertogenbosch
2:48:57
41
Ina heikoop
Schoonhoven
2:49:27
42
Pia Soetebier
Almere
2:49:47
43
Marianne van Boekel
Best
2:52:23
44
Marjan van Aken
Almere
2:53:48
45
Ilse Feenstra
's-Gravenhage
2:54:49
46
Harma Oosterheerd
Groningen
2:57:09
47
Annechien van der Veen
Leeuwarden
2:57:36
48
Jolanda de Jong
Velp Gld
2:57:39
49
Joyce Freriks
Almere
3:00:14
50
Sandra IJsebrands
Almere
3:00:26
51
Astrid van der Born
Schoonhoven
3:02:17
52
Tini Visker
Oosternieland
3:04:48
53
Karin boel Zwijenberg
's-Hertogenbosch
3:05:44
54
Ali Veenstra
Leusden
3:06:29
55
Cynthia Kluitmans
Almere
3:06:30
56
Liesbeth Cruts
Veldhoven
3:06:43
57
Susanne Hommen
Hedel
3:06:51
58
Carlien Bootsma
Team Rebos
3:07:49
59
Susan de Visser
Doetinchem
3:08:29
60
Karima Hey
Doetinchem
3:08:30
61
Monique Vos
Braamt
3:08:31
62
Marianne Roelofs
Giesbeek
3:08:32
63
Helga de Ruiter
Marsum
3:08:38
64
Ingrid van der Veen
Leeuwarden
3:11:00
65
Petra Pol
Leeuwarden
3:11:01
66
Ria van Rooijen
Annen
3:12:18
67
Iris Feenstra
Zwolle
3:13:19
68
Kirsten Mollet
's-Hertogenbosch
3:15:04
69
Ingrid van Egmond
's-Hertogenbosch
3:17:02
70
Janneke van Rietschoten
Almere
3:17:56
71
Miranda Schipperijn
Almere
3:17:56
72
Valerie Torenstra
Swifterbant
3:19:25
73
Miranda Hesselink
De Wijk
3:19:29
74
Anneke Anrochte
Almere
3:21:38
75
Fokje Boers
Leeuwarden
3:21:46
76
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
3:22:48
77
Esther Daris
Valkenswaard
3:29:40
78
Janine Brussee
Arnhem
3:29:42
79
Michelle de Graaf
Bunschoten
3:32:49
80
Ilse Boonstra
Groningen
3:32:51
81
Coy Uijleman
Almere
3:33:20
82
Carmen Malcorps
Rotterdam
3:40:22
83
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
3:40:23
84
Anouk stroo
Den Helder
3:40:24
MAN, DUO TRAIL
Plts
Naam
Tijd
1
Ossenezels Trots
Nijmegen
1:56:28
2
De Dammetjes
Schiermonnikoog
2:02:19
3
Het Hellevoetvolk
Drunen
2:30:26
4
(W)Ad-leten
's-Hertogenbosch
2:39:17
5
Erits
Garmerwolde
2:41:48
6
vastlopers
Stiens
2:42:15
7
De twee
Schiermonnikoog
2:47:00
8
Huphup SVP
Bunnik
2:55:55
9
De Loper
Doetinchem
3:08:31
10
de schrijvertjes
Groningen
3:20:20
VROUW, DUO TRAIL
Plts
Naam
Tijd
1
De Duin Devil's
Drunen
2:19:01
2
1977
Tilburg
2:20:34
3
Noordkop chicks
Den Helder
2:23:49
4
kim&stephanie
Arnhem
2:32:36
5
Baolse Devils
Baarle-Nassau
2:32:57
6
Etiennes angels
Almelo
2:38:37
7
kromme rijn duivels 💪🏻
Utrecht
2:39:29
8
De mutsen
Arnhem
2:42:45
9
Schier Runners
Schiermonnikoog
2:48:53
10
Simone Prins
Zaandam
2:49:31
11
Plien & Moon
Utrecht
2:52:16
12
De schierduivelinnen
Arnhem
2:52:24
13
veldlopers
Westervoort
2:55:41
14
Suzkes on tour
Holthees
3:06:31
15
Divine Devils
Heiloo
3:07:44
16
Heemskerk en de Vries
Malden
3:10:09
17
Team x
Heumen
3:13:52
18
The Devil's Sisters
Nuland
3:14:54
19
Let's go hardloopbegeleiding
Ven-Zelderheide
3:18:39
20
Devils Delight
3:18:52
21
Zusjes Veldman
Groningen
3:20:36
GMNGD, DUO TRAIL
Plts
Naam
Tijd
1
Zakara
Huizen
2:08:07
2
Bennekom's Trots
Bennekom
2:12:09
3
D'n Oetels (op safari)
's-Hertogenbosch
2:13:17
4
Schier1
Amsterdam
2:19:56
5
warnsborn walkers
Arnhem
2:22:13
6
De reus en de kneus
Nijmegen
2:28:30
7
MoJo
Breda
2:30:02
8
De Ketlikkers
Katlijk
2:30:59
9
Happy family
Wijk bij Duurstede
2:35:13
10
Freeze!
Driebergen-Rijsenburg
2:35:30
11
Bert en Mieke
's-Gravenhage
2:37:51
12
duo60plus
Schiermonnikoog
2:38:32
13
Frouke&Geart
2:41:06
14
Onnomarie
Leeuwarden
2:41:46
15
Ren je rot
Utrecht
2:45:10
16
Grotiuslopers
Delft
2:51:30
17
(W)Ad-lopers
Rosmalen
2:57:58
18
De Shibbies
Zeist
2:59:58
19
Duivels
Heiloo
3:00:13
20
zondaglopers
Egmond aan den Hoef
3:00:17
21
Makkies
Heiloo
3:03:08
22
DT Support
's-Hertogenbosch
3:06:52
23
Ruthless Roorda's
Leeuwarden
3:13:59
24
JoKi
Den Haag
3:18:09
25
The Red Devils
Leeuwarden
3:27:35
26
M&E
Spanbroek
3:40:22
Vragen over de uitslag: info@ox-max.com
www.uitslagen.nl
13-11-2017 09:12