Uitslagenlijst 48e Bennekomse Bosloop

Bennekom - Zaterdag 11 november 2017

M-4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marco Davelaar
Veenendaal
14:56
2
Tim Wandel
Oosterbeek
15:21
3
Tariq van Rooijen
Bennekom
15:29
4
Martijn Venema
Oosterbeek
16:20
5
Hugo Kars
Oosterbeek
16:25
6
Filipe kleis Kivits
Bennekom
16:36
7
Arjen Ruiter
Wageningen
16:38
8
Martijn de Jong
Climax
16:40
9
Bendiks Westerink
Heteren
16:51
10
Arjen Broekstra
Ede Gld
17:18
11
Tonny Sopacua
De Dijkrunners
17:33
12
Jeroen van Gerven
Zutphen
18:12
13
Emiel Reesink
Climax
18:14
14
Reijer Demoet
Veenendaal
18:24
15
Evert Dorregeest
Ciko '66
18:27
16
Gerard van de Bovenkamp
avVN
18:50
17
Benjamin Latumahina
Ede Gld
19:18
18
Leroy van Tuil
Oosterbeek
19:23
19
Bram van de Wetering
Oosterbeek
19:32
20
Joris Kollen
Oosterbeek
19:34
21
Wouterus Menkveld
Bennekom
20:06
22
Pieter Brorens
Bennekom
20:34
23
Noah Slootweg
Bennekom
21:03
24
Siem Alofs
Arnhem
21:39
25
Jos Koeken
Pallas '67
21:41
26
Bernard Meijer
Ede
22:02
27
Jan Kuyper
Ede Gld
22:26
28
Tom Pancetta
Zevenaar
22:29
29
Jef van Beckhoven
Bennekom
22:31
30
Cornell van den Brink
Barneveld
22:49
31
Thomas van de Hoef
Ede Gld
22:55
32
Maikel van Gerven
Zutphen
23:07
33
Dexter Verstegen
Hoofddorp
23:30
34
Zeger Menkveld
Bennekom
23:54
35
Justin Thomassen
Arnhem
24:15
36
Ilan Veldhuysen
Heteren
24:17
37
Luc ten Broek
Heteren
24:32
38
Ronald van den Hoeven
Nieuwegein
24:36
39
Johan Pater
Ede Gld
27:28
40
Karel Barkey
Wageningen
28:45
41
Joop Buunk
Bennekom
30:09
V-4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Celine van Heerikhuize
Climax
16:32
2
Filsan Versteeg
Pallas '67
17:47
3
Madeleine van Winkel
Wageningen
18:33
4
Alida Hagen
VAV
18:38
5
Annemieke Holtro
Rheden
18:40
6
Meertje Weijers
Rheden
18:42
7
Iris Koevoets
Climax
19:00
8
Marianne Budding
Climax
21:37
9
Linda Hiemstra-Willemsen
Loopgroep De Zoomlopers
21:47
10
Annebeth Meijer
ede
22:24
11
Tessa Waterberg
Duiven
22:27
12
Lena van Gerven
Zutphen
22:58
13
Jiska Kluit
Hilversum
23:15
14
Anouk van Starrenburg
Climax
23:22
15
Annelein Menkveld
Bennekom
23:54
16
Ingrid Tollenaar
Bennekom
24:02
17
Edith te Hennepe
Pallas '67
24:07
18
Heleen Meuleman
Doorwerth
24:10
19
Elyssa Henderson
Wageningen
24:12
20
Marleen Groeneveld
Veenendaal
24:28
21
Pauline Brorens
Bennekom
24:31
22
Rebecca van der Linden
Doorwerth
24:44
23
Marianne de Rijk
Wageningen
24:50
24
Rike van de Wiel
Bennekom
24:59
25
Danielle van Remmerden
Ede Gld
25:03
26
Marian Koevoets
Climax
25:09
27
Heidi van den Top
Lunteren
25:43
28
Malou Heidekamp
Loopgroep De Zoomlopers
25:51
29
Vanessa Timorason
Arnhem
25:59
30
Tinne van Hoof
Gorinchem
26:31
31
Esther van Hoof-Vroon
Gorinchem
26:36
32
Greteke Heule-Bijl
Bennekom
27:01
33
Gerda van den Brink
Climax
27:16
34
Nelleke Zandwijk
Heelsum
27:18
35
Bojoura Roks
Veenendaal
27:27
36
Fräncis Toorenburgh
Ede Gld
27:30
37
Alice Pieplenbosch
Doorwerth
27:53
38
Sabine Kievit
Ede Gld
27:54
39
Jolien Alofs
Arnhem
27:54
40
Janine Verhaaff
Arnhem
27:55
41
Mandy van Woudenberg
Renkum
27:56
42
Henk Scholten
Veenendaal
28:01
43
Ria van Manen
Ede
28:09
44
Carin van der Kolk
Bennekom
28:13
45
Wendy Weijer
Ede Gld
29:00
46
Mirella de Jager
Wageningen
29:34
47
Ellen Buzing
Bennekom
30:05
48
Jolanda Hallers
Bennekom
30:11
49
Corrie Welgraven
Wageningen
30:13
50
Els Zegveld
Renkum
30:17
51
Sanne van Kooten
Renkum
30:18
52
Heleen Buurman
Wageningen
31:58
53
Albertine Schoester
Woerden
34:31
54
Jabine van der Salm
Veenendaal
35:08
55
Sanne van der Meer
Bennekom
36:53
M-8, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Dirk van Sijpveld
kesteren
29:30
2
Richard Usher
Arnhem
30:01
3
Sjoerd Veltman
Ede Gld
30:27
4
Melchior van de Pol
AV '34
30:33
5
Arris van Deelen
Climax
31:00
6
Marijn van der Toorn
Wijchen
31:16
7
Alwin Hylkema
Utrecht
32:03
8
Wouter Ribbink
dieren
32:15
9
Roel Timmer
Ede Gld
33:05
10
Daniel van Schaik
Bennekom
33:22
11
Jan Schouten
Bennekom
33:54
12
Joost Lammers
Utrecht
34:02
13
Edwin Teeuw
Maarn
34:41
14
Ronald Vroon
Bennekom
35:02
15
Rick Wessels
Wageningen
35:06
16
Maurits Donders
Arnhem
35:22
17
Michiel Scherrenburg
Veenendaal
35:24
18
Jan Knecht
Renkum
36:34
19
Thijs Leentvaar
Renkum
36:38
20
Rick Timmermans
Pallas '67
36:47
21
Wesley Smit
Nieuwegein
36:56
22
Roland Nap
Rhenen
37:07
23
Bas Geitenbeek
Beuningen Gld
37:11
24
Diederik Heij
Oosterbeek
37:32
25
Marien Koenders
Opheusden
37:37
26
Edwin Teunissen
Oosterbeek
38:21
27
Henny Janssen
Wageningen
38:23
28
Mark van Burken
Driel
38:26
29
Hans-Reinder Menkveld
Bennekom
38:40
30
Marien Korterink
Wageningen
38:47
31
Tijs Cuppen
Wageningen
39:11
32
Cor van Kessel
Ede Gld
39:15
33
Frans Verkerk
Veenendaal
40:44
34
Albert de Vries
Ede Gld
40:56
35
Maarten Houtriet
Bennekom
41:00
36
Ton Rademaker
Utrecht
41:24
37
Gijs van der Meijden
VAV
41:34
38
Jasmijn van de Pol
Ede Gld
41:42
39
Peter van Westering
Climax
41:48
40
Arie Cuppen
Pallas '67
41:59
41
Gerard ter Haar
Rhenen
42:13
42
Stefan Thegelkamp
Hengelo Ov
42:24
43
Bert van Egdom
Ederveen
42:27
44
Danny van Galen
Nijmegen
42:48
45
Pos Siccama
Bennekom
43:27
46
Febus Dennis
Bennekom
43:29
47
Jan Koning
Wageningen
43:35
48
Dick Vlaming
Lienden
43:38
49
Theo van der Sluis
Heelsum
43:53
50
Steven Stenekes
Bennekom
43:59
51
Evertjan Slootweg
Bennekom
44:00
52
Bart Koppenaal
Veenendaal
44:19
53
Wilbert Kramer
Kampen
44:22
54
Adrie Wichards
Bennekom
44:28
55
Jan Willem Rigters
Veenendaal
44:46
56
Henk Kerbof
Veenendaal
44:49
57
Lion Broeren
Utrecht
44:59
58
Jan van Donkelaar
Ederveen
45:12
59
Johan Rigters
Renswoude
45:37
60
Jacco Roks
Veenendaal
45:41
61
Maas van den Hul
Bennekom
45:45
62
Mark Doornhein
Arnhem
45:47
63
Otto van der Meer
Doorwerth
45:53
64
Ruud Odijk
Deventer
46:29
65
Ben Schuurmans
Arnhem
46:45
66
Simon
Bennekom
46:48
67
Henk Beuker
Bennekom
46:50
68
Martijn van Alphen
Bennekom
47:16
69
Pieter Slootweg
Ede Gld
48:12
70
Martin Hubert
bennekom
48:54
71
Teun de Jong
Bennekom
48:57
72
Haiko Marges
Bennekom
49:00
73
Joop Koster
Bennekom
49:23
74
Hans Krijt
Ede Gld
49:27
75
Paul van der Zee
Den Dolder
49:43
76
Patrick de Ruig
Climax
50:08
77
Henk van der Sluis
Oosterbeek
50:22
78
Ivo Bieleveldt
Wageningen
50:30
79
Rogier Toonen
Nieuwegein
50:48
80
Leendert Versluijs
Renkum
51:06
81
Jos Geenen
Wageningen
51:41
82
Jesse van Bijsteren
Ede Gld
52:42
83
Michel Garssen
Ede Gld
54:10
84
Jos Janssen
Climax
55:50
85
Ricardo Köhler
Nieuwegein
58:33
V-8, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Lia Wijnberger
Ciko '66
33:16
2
Joanne Siccama
Tartlétos
33:48
3
Manon Mensink
Ciko '66
34:43
4
Marloes Koedam
VAV
35:16
5
Rianne Slomp
Bennekom
36:45
6
Esther van Jaarsveld
Ede Gld
36:53
7
Moniek Verbeek
Pallas '67
38:45
8
Ingeborg Snel
De Dijkrunners
39:49
9
Quirine Hakkaart
Utrecht
40:02
10
Rowie van den Bulk
Ede Gld
40:53
11
Jeanet Wichards
Voorthuizen
41:04
12
Wilma Bruinekreeft
Veenendaal
41:07
13
Karin Inkenhaag
Veenendaal
42:39
14
Karin van der Goot
Wageningen
43:09
15
Mona van Osnabrugge
Ede Gld
43:30
16
Laura van Velzen
Enschede
43:43
17
Ine Christianen
Bemmel
43:52
18
Henriette Vlastuin
Ederveen
43:56
19
Agnes Dijkstra
Arnhem
45:11
20
Rianne van Binsbergen
Veenendaal
45:38
21
Yvon Reitsma
Wageningen
45:49
22
Saskia Vergeer
Arnhem
45:51
23
Ilse Drost
Veenendaal
45:55
24
Janneke Tiemissen
Bennekom
45:58
25
Anne van Raalte
Pallas '67
46:14
26
Coby van den Heuvel
Veenendaal
46:18
27
Sanne Beumer
Utrecht
46:23
28
Emily Mcvey
Bennekom
46:26
29
Agnes Habers
Wageningen
46:32
30
Jacoba Wassenberg
Wageningen
46:37
31
Nelly Beerepoot-Commandeu
Climax
46:40
32
Grardy Looije
Wageningen
47:13
33
Lotte Nonner
Gorssel
47:15
34
Rita van Heerdt
Ederveen
47:37
35
Ine Claassen
Wageningen
47:56
36
Judith van den Broek
Wageningen
48:23
37
Amanda Breedijk
Renswoude
48:34
38
Olivia Traast
Driebergen-Rijsenburg
48:47
39
Linda van den Hul
Bennekom
49:02
40
Christi Boer van Toor
Amerongen
49:06
41
Leonora Lagerweij
Renswoude
49:09
42
Ingrid Kooij
Ede Gld
49:24
43
Suzanne Kramer
Kampen
49:44
44
Maaike van der Voort
Deventer
49:45
45
Judith van Schaik
Ede Gld
49:54
46
Daniella van de Weert
Rhenen
49:59
47
Rosalinde van Kralingen
Wageningen
50:27
48
Monique Visser
Doorwerth
51:04
49
Danielle Papilaja
Ede Gld
51:43
50
Mirjam Scholtens
Ede Gld
51:50
51
Hennie Groeneveld
Otterlo
52:00
52
Hennie Vermeulen
Otterlo
52:01
53
Elize Bosma
Veenendaal
52:32
54
Famke Gildemacher
Castricum
53:12
55
Annemieke Flipse
Ede Gld
53:54
56
Meggie van der Kamp
Duiven
53:56
57
Cherryl Stolk
Rhenen
54:20
58
Suzanne Hermans
Ede Gld
54:25
59
Esther Boezer
Ede Gld
54:28
60
Rianne Koudijs
Climax
54:51
61
Ginette Flederus
Arnhem
54:55
62
Monique de Nijs
Bennekom
55:22
63
Els Wagemaker
Climax
56:46
64
Marijke Ridderikhoff
Nieuwegein
58:32
65
Miranda Saanen
Utrecht
1:00:20
66
Hester Moll
Ede Gld
1:00:34
M-12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Dekker
VAV
42:51
2
Joeri Dassen
Wageningen
43:51
3
Danny Schoch
Wageningen
44:39
4
Mark Rietveld
Bennekom
46:52
5
Max Voorwaarts
VAV
47:08
6
Wiebe Westerterp
Veenendaal
47:19
7
Tjalling de Vries
Enschede
47:30
8
Stefan Kappert
Wijchen
48:08
9
Tjeerd den Hartog
Wageningen
48:16
10
Rob Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
48:18
11
Vincent Hardeman
Ede Gld
48:20
12
Laurens Gijsbers
Houten
49:35
13
Maarten Snel
Arnhem
49:48
14
Isidro de paz Garcia
Leiden
50:04
15
Peter Jesse Sijbrandij
Friesland
50:20
16
Tom Hilhorst
Nieuwegein
51:12
17
Casper de Groot
Rhenen
51:38
18
Joos de Bakker
Amersfoort
51:48
19
Marcel Kuenen
Elst Gld
51:53
20
Guus Derks
Lent
51:55
21
Bé Hoving
VAV
52:20
22
Drikus Haalboom
avVN
53:29
23
Bram Inkenhaag
Veenendaal
53:41
24
Wilco Lammers
Ede Gld
54:10
25
Jan Willem Bakker
B.o.d. De Sprinters
54:58
26
Niels de Sonnaville
Maarssen
55:06
27
Hugo Kabos
Ede Gld
56:17
28
Theo Schennink
Bennekom
56:19
29
Vincent van Dijk
Scherpenzeel Gld
56:58
30
Hans Kamperman
Nieuwegein
57:18
31
Hans de Vries
Bennekom
57:19
32
Martijn Smit
Bennekom
57:42
33
Fred Wildekamp
Arnhem
58:05
34
Cor Terlouw
Bergambacht
58:23
35
Harm Smit
Bennekom
58:55
36
Marcel Zwietering
Pallas '67
58:59
37
Jos van Damme
Bennekom
59:35
38
Marnix Rosman
Bennekom
59:45
39
Nick Iedema
Ede Gld
1:00:09
40
Alard Joosten
Utrecht
1:00:11
41
Ivan van Duuren
Benschop
1:00:28
42
Febus
Bennekom
1:01:28
43
Marco Brunekreeft
Ederveen
1:01:31
44
Edwin Borgers
Ede Gld
1:02:51
45
Frans Cobben
Wageningen
1:03:28
46
Jos van Voorst
Bennekom
1:04:01
47
Bart van de Lustgraaf
Oosterbeek
1:05:17
48
Bastiaan Pelikaan
Wageningen
1:05:31
49
Frans Hoek
Wageningen
1:05:37
50
Peter Willemsen
Huissen
1:05:44
51
Rob Froonhoff
Amersfoort
1:07:19
52
Dempsey de Koning
Ede Gld
1:07:25
53
Nico Hallers
Bennekom
1:08:42
54
Nico van de Wetering
Oud-Beijerland
1:09:51
55
Alfred Gaasbeek
Climax
1:10:28
56
Gerard Radstaat
Meerkerk
1:10:58
57
Bellio Mare
Maarssen
1:11:54
58
Huub Colen
Elst Gld
1:14:27
V-12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Mireille Baart
Pallas '67
49:07
2
Ieneke Voets
Elst Gld
55:36
3
Anneke Hiemstra
Loopgroep De Zoomlopers
56:24
4
Michelle van Hooft
Tartlétos
56:48
5
Ine van der Fels-Klerx
Pallas '67
58:24
6
Chiara Urbani
Utrecht
59:17
7
Nina Joosten
Pallas '67
1:00:37
8
Anja van Ooijen
De Dijkrunners
1:02:48
9
Majet Spoelder
Triathlon
1:06:02
10
Nel van Wijk
Wolfheze
1:06:18
11
Chantal Reuling
Giesbeek
1:06:38
12
Yvonne Visser
Wolfheze
1:09:07
13
Marjolein Boorsma
Veenendaal
1:11:49
14
Mirjam Dijksterhuis
Wageningen
1:20:15
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar inschrijfburo@cbfb.nl
www.uitslagen.nl
11-11-2017 18:07