Uitslagenlijst Berenloop

West-Terschelling - Zondag 5 november 2017

MSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
HAC '63
1:14:05
1:14:05
2
Jan Sytze Jonker
AV Heerenveen
1:15:12
1:15:12
3
Joost Hindriks
De Sperwers
1:16:07
1:16:06
4
Taco Schaaf
Phoenix
1:17:13
1:17:13
5
Erik Bouma
Lionitas
1:18:06
1:18:05
6
Sten Oostland
Harderwijk
1:18:15
1:18:15
7
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
1:19:31
1:19:31
8
Mechiel Zantema
SV Friesland
1:19:34
1:19:30
9
Gerko Floor
LSV Invictus
1:20:15
1:20:13
10
Gido Groenenboom
Hellas
1:21:32
1:21:31
11
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:21:58
1:21:56
12
Johannes van Raalte
Dearsum
1:22:16
1:22:16
13
Branco van Minnen
Marathon Pim Mulier
1:23:34
1:23:32
14
Lieuwe Palstra
Horror
1:23:46
1:23:37
15
Jacco Joustra
LSV Invictus
1:24:07
1:24:05
16
Bart Hoeksma
Phanos
1:25:09
1:25:07
17
Jan van den Bossche
Duivendrecht
1:26:14
1:26:04
18
Sjaak van Leeuwen
SV Friesland
1:26:16
1:26:10
19
Albert de Bakker
Pallas '67
1:26:55
1:26:51
20
Vincent Harder
Groningen
1:27:11
1:27:03
21
Geale Simon Postma
SV Friesland
1:27:21
1:27:21
22
Sander van Hoorn
Lionitas
1:28:02
1:27:59
23
Reinier Hitzert
SV Friesland
1:28:24
1:28:17
24
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:28:32
1:28:28
25
Jamal Maalaoui
Nijmegen Atletiek
1:31:15
1:30:52
26
Onno Hiemstra
LSV Invictus
1:32:41
1:32:35
27
Ewold Kooistra
Makkum Fr
1:33:35
1:33:32
28
Folkert Huisma
Impala
1:36:17
1:36:05
29
Folkert Attema
Horror
1:36:55
1:36:35
30
David van Oosten
Lionitas
1:42:09
1:41:55
31
Wolter Beens
PEC 1910
1:42:24
1:42:14
32
Willem Hofman
Artemis
1:42:51
1:42:40
33
Pieter De Jong
AV Heerenveen
1:44:55
1:44:48
34
Jelle Prins
West-Terschelling
1:50:05
1:49:27
35
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:50:06
1:49:41
36
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:51:01
1:50:51
37
Jappie Brandenburg
Horror
2:05:46
2:03:23
38
Riccardo Arisci
Runners Stadskanaal
2:09:07
2:08:28
M40, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:13:30
1:13:30
2
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
1:23:09
1:23:08
3
Johann-Frederick te Peele
Phanos
1:23:42
1:23:42
4
Freek Jaarsma
Lionitas
1:23:48
1:23:45
5
Jasper Commandeur
Phoenix
1:23:54
1:23:51
6
Ujendre Ramautarsing
Eindhoven Atletiek
1:25:56
1:25:55
7
Jan Harm Schippers
Impala
1:26:09
1:25:58
8
Erik Goossen
Scheldesport
1:27:13
1:27:00
9
Peter Pettinga
Loopgroep Bedum
1:28:15
1:28:08
10
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
1:28:27
1:28:20
11
Klaas Kroese
Loopgroep Triple-S
1:28:36
1:28:34
12
Ewout Middelburg
Athlos
1:29:05
1:28:58
13
Ate Bijlsma
Athleta
1:29:36
1:29:32
14
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:30:17
1:30:11
15
Mark van Lieverloo
Nijmegen Atletiek
1:30:25
1:30:02
16
Catrinus Vroom
Lionitas
1:30:37
1:30:33
17
Ferry Schreven
Cifla
1:31:25
1:31:20
18
Jeroen Vels
NOP
1:31:42
1:31:35
19
Erwin Walgers
Pijnenburg
1:31:46
1:31:34
20
Wabe Roskam
Horror
1:32:30
1:32:19
21
Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigter
1:32:36
1:32:30
22
Vincent Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
1:33:12
1:32:51
23
Hielke Nienhuis
SV Friesland
1:34:58
1:34:28
24
Peter van Rij
Waterland
1:36:52
1:36:39
25
Edwin Bleijenbergh
Hellas
1:37:24
1:37:10
26
Sandy Dekker
Loopgroep PK
1:38:22
1:37:54
27
Erwin Folkerts
ATC '75
1:38:27
1:37:54
28
Paul Poorthuis
LAAC Twente
1:38:38
1:38:29
29
André Jellema
Lionitas
1:39:23
1:39:09
30
Klaas Miedema
Spartacus
1:41:26
1:41:07
31
Guus Hoekstra
SV Friesland
1:44:24
1:44:10
32
Niels Eering
Waterland
1:45:16
1:44:58
33
Fulco Meijer
Ibbenbüren
1:45:37
1:44:39
34
Marco Klapwijk
Altis
1:47:00
1:46:24
35
Lars Van Westerlaak
U-Track
1:50:34
1:49:32
36
Sjaak Nibbering
De Rijp
1:52:08
1:51:54
37
Mike van Kalksma
AAV '36
1:57:40
1:48:56
38
Sjeik Valk
avVN
1:57:57
1:53:52
39
Erik Telman
AV Monnickendam
1:58:28
1:57:57
40
Martien Mol
Olympus '70
2:06:05
1:53:00
41
Bas de Best
Horror
2:06:11
1:59:21
42
Hajo Jonker
Triathlon
2:06:44
2:06:29
43
Luitzen de Vries
SV Friesland
2:19:49
2:13:16
M50, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter van den Broek
U-Track
1:22:47
1:22:42
2
Herman Couperus
Athlos
1:24:56
1:24:55
3
Cor Ton
LSV Invictus
1:25:15
1:25:13
4
Bob Keuzekamp
Suomi
1:25:54
1:25:49
5
Jos van Barneveld
AV Heerenveen
1:26:26
1:26:23
6
Wim Bakker
SV Friesland
1:26:54
1:26:51
7
Henk van Eldik
Lionitas
1:27:02
1:26:58
8
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:27:10
1:27:05
9
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:27:30
1:27:28
10
Jelle Outhuijse
SV Friesland
1:28:05
1:27:59
11
Eric Helmantel
avVN
1:28:59
1:28:56
12
Don Croes
Voorne Atletiek
1:29:11
1:28:55
13
Ruud Jansen
Athlos
1:31:00
1:30:53
14
Paul Wolters
Waterweg
1:32:56
1:32:46
15
Arjan Kouwenhoven
TTW
1:33:00
1:32:48
16
Rene Rensen
Hellas
1:33:04
1:32:51
17
Bart Haas
TTW
1:33:12
1:33:06
18
Jeroen Peek
Loopgroep Aart Stigter
1:33:36
1:33:21
19
Erik Steijlen
Athlos
1:33:39
1:33:31
20
Kees Vrolijk
AV Castricum
1:33:42
1:33:37
21
Dick Gelderblom
Impala
1:34:00
1:33:48
22
Paul de Boer
Suomi
1:34:05
1:33:55
23
Bastiaan Adams
AAC
1:34:25
1:34:14
24
Johan van Rijn
Loopgroep Aart Stigter
1:34:55
1:34:52
25
Gerard van Rijn
Phanos
1:35:03
1:34:59
26
Henk Ruiter
Horror
1:35:38
1:35:18
27
Richard Brouwer
Trias
1:36:58
1:36:47
28
Arend Hollebeek
TTW
1:37:00
1:36:50
29
Jeroen Oudenhoven
Pallas '67
1:37:42
1:37:29
30
Johan C van der Plas
Suomi
1:37:44
1:37:33
31
Koert Velders
AV Gouda
1:38:14
1:38:01
32
Pieter Grandiek
Zaanland
1:38:17
1:37:53
33
Tjerk Bruinsma
SV Friesland
1:39:23
1:39:01
34
Sander Rietveld
Atos
1:39:29
1:39:27
35
Henk Jan Bierling
Hellas
1:40:33
1:40:18
36
Dikkie de Vries
Impala
1:40:54
1:40:40
37
Vincent van Duijnhoven
Waterland
1:41:00
1:40:42
38
Evert Boschloo
Altis
1:41:10
1:40:33
39
Frank Vullers
OSS-VOLO
1:41:31
1:41:05
40
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:41:40
1:41:24
41
Erik van der Knaap
Uelsen
1:41:45
1:41:38
42
Marcel Kuiper
Waterland
1:42:05
1:41:36
43
Ludger Hüllen
Essen
1:42:52
1:42:33
44
Jörg Korthoff
Essen
1:43:20
1:43:02
45
Hendrik van der Meiden
Triathlon
1:43:45
1:43:32
46
Paul Terpstra
ATC '75
1:44:07
1:43:33
47
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
1:44:35
1:44:26
48
Harry Klaver
Waterland
1:44:49
1:44:31
49
Ab Slagter
Artemis
1:45:15
1:45:00
50
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
1:45:40
1:45:00
51
Nico Landman
U-Track
1:46:20
1:45:51
52
Tjipke Keuning
SV Friesland
1:46:57
1:45:27
53
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:47:12
1:46:59
54
Bouwe Bruinsma
Horror
1:49:33
1:49:10
55
Jaap van der Sijs
U-Track
1:49:33
1:49:05
56
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:49:49
1:49:37
57
Simon Verhaar
AV Castricum
1:50:11
1:50:08
58
Rob Daamen
Athlos
1:50:42
1:50:33
59
Martin Seevinck
De Liemers
1:52:35
1:52:06
60
Gerard Blom
Altis
1:52:50
1:52:14
61
Bert Bolhuis
avVN
1:53:00
1:52:31
62
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
1:53:08
1:52:43
63
Kees van Rijn
Atletiek Leudal
1:54:28
1:52:30
64
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:56:20
1:56:05
65
Piet Kelder
Waterland
1:57:02
1:50:05
66
Hendrik Lageweg
SV Friesland
1:57:13
1:56:46
67
Albert Van Duinen
LSV Invictus
1:57:46
1:57:19
68
Luc de Jong
AV Monnickendam
1:58:29
1:57:57
69
Bert Wiendels
Groningen Atletiek
1:58:41
1:58:09
70
Ramon De Haas
OSS-VOLO
1:58:51
1:58:24
71
Frank van den Booren
Loopgroep PK
1:59:35
1:59:06
72
Jan van Elp
De Sprinter
2:00:02
1:59:25
73
Rene Goddijn
LVA Plantaris
2:00:11
1:48:57
74
Herman van der Sluijs
AV Monnickendam
2:01:05
2:00:30
75
Frans van der Molen
Spartacus
2:01:12
2:00:33
76
Dinesh Sharma
Mumbai
2:03:29
2:03:26
77
Ruud Van der Steeg
Dolichos
2:05:04
1:54:37
78
Koen Jaasma
Loopgroep Hoorn
2:06:44
1:54:04
79
Frank Brandsma
Statina
2:10:21
2:09:45
80
Rik van der Jagt
Zaanland
2:11:08
2:10:36
81
Jan Bijl
avVN
2:14:12
2:03:28
82
Rinus Doedens
Zuidlaren
2:20:35
2:17:42
83
Rene van Houwelingen
Suomi
2:22:47
2:19:50
84
Marino Berghout
Loopgroep De Drentsche Aa
2:34:54
2:34:11
M60, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manuel Jose
Phoenix
1:27:01
1:26:59
2
Hans de Graaf
Suomi
1:34:20
1:34:10
3
Dirk Blom
Clytoneus
1:37:36
1:37:28
4
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:38:34
1:38:33
5
Arthur Verstraete
Hellas
1:39:31
1:39:15
6
Dirk Muizer
SV Friesland
1:39:59
1:39:47
7
Henk de Haas
Athlos
1:41:08
1:40:47
8
Arie van der Ham
avVN
1:41:52
1:41:43
9
Frank Ijsselmuiden
Lionitas
1:42:28
1:42:20
10
Frank Troelstra
Horror
1:42:53
1:42:47
11
Gerard Gerritsen
Daventria
1:43:08
1:43:01
12
Anne Stobbe
NOP
1:44:04
1:43:53
13
John Boer
Ron Clarke
1:45:43
1:45:39
14
GP van Calmthout
Spark
1:46:40
1:46:27
15
Symen van der Velde
Horror
1:48:09
1:47:49
16
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsche Aa
1:51:04
1:50:34
17
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:51:22
1:51:01
18
Frans van Haaster
RRZ
1:51:38
1:51:25
19
Adrie van Dijk
ATC '75
1:52:45
1:52:13
20
Uilke Bosma
SV Friesland
1:53:13
1:53:01
21
Ruurd19 Veenstra
SV Friesland
1:53:50
1:53:14
22
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:54:00
1:53:35
23
Otto de Boer
SV Friesland
1:54:24
1:54:14
24
Sjouke Touber
SV Friesland
1:55:37
1:55:11
25
Karst Anema
SV Friesland
1:55:49
1:55:26
26
Klaas Kooy
avVN
1:56:37
1:56:12
27
Gerrit Klaas Kramer
AV Heerenveen
1:56:41
1:56:35
28
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:56:42
1:56:25
29
Hans Knoops
Waterweg
1:57:48
1:57:24
30
Joost Gijsbers
U-Track
2:03:39
2:03:10
31
Rikus Beemster
AV Monnickendam
2:04:21
2:03:48
32
Piet Kerstholt
SV Friesland
2:04:54
2:04:37
33
Rob Ruijs
Triathlon
2:04:57
2:04:28
34
Rob Schmidt
Spado
2:05:14
2:04:32
35
Jan Wolff
avVN
2:05:18
1:54:32
36
Rik Wetser
OSS-VOLO
2:05:22
2:04:55
37
Johan Van Noordenburg
AV Heerenveen
2:08:13
2:02:27
38
Henk van Haaster
avVN
2:12:48
2:12:13
39
Ton Smit
Veluwe
2:15:37
2:12:54
40
Nico Salomons
Loopgroep Bedum
2:20:22
2:07:51
41
Jan Miedema
SV Friesland
2:21:40
2:09:57
42
Hans Blumendal
Triathlon
2:22:34
2:14:47
43
Cees Kuyper
TAS '82
2:22:36
2:17:42
44
Ruud van Zon
RRZ
2:22:37
2:22:24
45
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:26:03
2:19:18
46
Frank de Wijn
AAV '36
2:26:12
2:24:21
47
Cor Wijnja
AV Heerenveen
2:28:00
2:26:04
48
Ronnie Joosten
ARO '88
2:28:59
2:20:57
49
Bert Versluis
Triathlon
2:29:36
2:21:49
50
Nico Ruiter
AV '23
2:30:35
2:16:25
51
Rink Post
LSV Invictus
2:38:37
2:32:06
52
Dirk Schipper
Loopgroep Zuidhorn
2:44:36
2:44:02
53
Jan van der Hoek
SV Friesland
3:21:13
3:20:33
54
Wijbrand Schouten
Waterland
3:25:34
3:25:34
VSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:17:46
1:17:46
2
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
1:24:19
1:24:18
3
Hinde Fokkema
Gorredijk
1:27:37
1:27:34
4
Dinie Ras
NOP
1:32:57
1:32:51
5
Eline Kellij
Start '78
1:33:37
1:33:31
6
Evelien Sikkema
AV Heerenveen
1:44:25
1:44:10
7
Gabriëlla Rietmeijer
AAV '36
1:46:15
1:43:27
8
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:51:24
1:51:08
9
Sytske Visser
Vitalis
1:51:56
1:51:42
10
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
1:53:50
1:53:22
11
Manon van Kessel
Prins Hendrik
2:11:14
2:03:32
V35, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Simche Heringa
U-Track
1:29:45
1:29:40
2
Judith van der Meer
Lionitas
1:30:02
1:29:52
3
Yvonne Moerland
AV '56
1:30:36
1:30:33
4
Isabella Van Schothorst
Climax
1:43:34
1:43:30
5
Susan Siemerink
LAAC Twente
1:46:55
1:46:47
6
Rian Ottenhof
LAAC Twente
1:47:10
1:47:01
7
Alisa vd Capelle-Wubs
De Sperwers
1:48:21
1:48:12
8
Jolanda Regout
PEC 1910
1:49:11
1:49:01
9
Thea van der Meulen
SV Friesland
1:49:13
1:48:43
10
Tanja Lange
Bremen
1:51:02
1:50:39
11
Ytsje Talsma-Kingma
SV Friesland
1:58:35
1:58:14
12
Christel Timmer
Running AP
1:58:35
1:55:35
13
Karin Dee
Haag Atletiek
2:04:42
2:01:44
14
Wietske de Jong
Horror
2:06:43
1:54:28
15
Jolanda Nieman
ATC '75
2:10:30
2:10:12
16
Wendy Fiering
Triathlon
2:49:02
2:39:49
V45, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:24:47
1:24:47
2
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:34:27
1:34:26
3
Petra Lievendag
AV Monnickendam
1:34:52
1:34:18
4
Tanja Rietveld-de Groot
Atos
1:39:29
1:39:27
5
Francien Mooijekind
Suomi
1:41:21
1:41:11
6
Henny Brouwer
Hunzerunners Loopgroep
1:42:13
1:41:58
7
Loes van Ginneken
Scorpio
1:43:58
1:43:50
8
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:44:45
1:44:15
9
Judith Mooy
AAV '36
1:46:00
1:37:16
10
Corine Rotteveel
De Spartaan
1:48:05
1:47:59
11
Linda Bosch Lievendag
AV Monnickendam
1:49:01
1:48:32
12
Inge Wulffele
Lionitas
1:49:14
1:48:45
13
Hester Groenveld
Horror
1:49:33
1:49:11
14
Olga van Leeuwarden
Suomi
1:52:30
1:52:19
15
Yvette Solognier
Haag Atletiek
1:52:55
1:52:15
16
Lucia van der Bijl
Horror
1:53:12
1:52:51
17
Marion Goossen
Scheldesport
1:54:19
1:53:56
18
Jeannette Romeijn
Suomi
1:54:22
1:54:08
19
Annette van Veen
Altis
1:54:50
1:54:15
20
Astrid Wals
AV Monnickendam
1:55:18
1:54:44
21
Lisette van Zundert
Altis
1:56:58
1:56:21
22
Carla van Koulil
Phoenix
1:57:09
1:55:01
23
Marjan Oostinga
avVN
1:57:20
1:52:03
24
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
1:58:29
1:57:56
25
Baudien de Boer
Horror
1:58:41
1:57:58
26
Geke Doornhof
Athlos
1:58:45
1:58:24
27
Marja van der Werf- Zoer
AV Heerenveen
2:01:09
2:00:41
28
Carin Kuiper
Leeuwarden
2:05:05
2:00:47
29
Liesbeth Begheijn
the Hague Road Runners
2:05:10
1:53:28
30
Angelina Den Harder
OSS-VOLO
2:06:27
2:06:01
31
Petra van der Sluijs
AV Monnickendam
2:10:45
2:10:11
32
Marieke Bruininga
De Sperwers
2:12:15
2:08:11
33
Jolanda Joosten
ARO '88
2:14:28
2:06:26
34
Corry Klompien
Loopgroep Zuidhorn
2:14:29
2:14:03
35
Jo-Ann Dijkstra
De Sprinter
2:17:19
2:16:53
36
Ina van Es
ATC '75
2:17:20
2:05:02
37
Bertine Engelsman
Running2000
2:22:27
2:20:09
38
Poonam Sharma
Mumbai Maharashtra
2:24:42
2:24:40
V55, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Lionitas
1:35:57
1:35:52
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:38:53
1:38:47
3
Jantsje Lageveen
Impala
1:39:46
1:39:32
4
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
1:42:36
1:40:32
5
Riet van Mook v Ginneken
Spiridon
1:42:59
1:42:52
6
Yolanda Simons
De Keien
1:52:30
1:52:14
7
Josien van den Berg
Cifla
1:52:44
1:45:29
8
Tini Visker
Artemis
1:52:58
1:52:28
9
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigter
1:53:11
1:53:05
10
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:55:11
1:54:39
11
Angela Veld
Statina
1:55:17
1:54:46
12
Trijnie Heeres
avVN
1:59:25
1:52:49
13
Marga Zwanenburg
Horror
2:00:44
2:00:23
14
Betty Osinga
SV Friesland
2:04:10
1:56:06
15
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
2:04:29
2:03:55
16
Ingrid Verhoeven-Wittock
Sprint
2:04:39
2:03:33
17
Inge Helder
AV Heerenveen
2:06:07
2:05:46
18
Bea Weijers
Avantri
2:06:32
1:55:42
19
Petra Kok
Statina
2:10:21
2:09:45
20
Gabrielle Limonard
AV '23
2:10:49
2:10:10
21
Gonnie van Haaster
avVN
2:12:47
2:12:12
22
Tiny Wouda
SV Friesland
2:13:24
2:08:01
23
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:13:34
2:12:58
24
Karin Aarsman
AV '23
2:15:14
2:14:31
25
Matty de Beer
Hellas
2:15:42
2:15:09
26
Minke Oord
SV Friesland
2:20:23
2:20:07
27
Manda Alosery-Tijssen
Veluwe
2:21:28
2:13:45
28
Marianne van der Velden
Atledo
2:25:19
2:15:27
29
Nancy Lucienne Caviet
SV Friesland
3:16:14
3:15:57
MSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hagos Berhane
Burgum
1:20:53
1:20:48
2
Rob de Bos
Midsland
1:23:19
1:23:13
3
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:24:25
1:23:33
4
Gijs Janssen
Rosmalen
1:25:21
1:24:05
5
Reinier van der Stap
Harlingen
1:25:19
1:24:34
6
Dennis Koetsier
Eerbeek
1:26:30
1:24:44
7
Tjeerd Meester
Leusden
1:26:47
1:25:06
8
Jippe Jongsma
Gorredijk
1:26:35
1:25:17
9
Aram Boekestijn
Rotterdam
1:30:34
1:25:21
10
Quinten Vos
Groningen
1:31:05
1:26:11
11
Rene Bremer
Amersfoort
1:26:44
1:26:33
12
Jaap Stiggelbout
Kloosterhaar
1:28:13
1:26:52
13
Dave Kroon
Distance Runners Voorhout
1:28:22
1:27:03
14
Jitze Landman
West-Terschelling
1:27:28
1:27:25
15
Jorrit Waslander
Groningen
1:30:28
1:27:47
16
Marco Leeverink
Horror
1:32:52
1:27:51
17
Bernard Winsemius
Joure
1:28:49
1:28:04
18
Eelke Kamps
Gouda
1:29:01
1:28:11
19
Sybolt Okke de Vries
Peize
1:30:01
1:28:21
20
René Meekma
Witmarsum
1:29:26
1:28:29
21
Erik de Vries
Zwartemeer
1:30:44
1:28:32
22
Steven Floor
Groningen
1:33:13
1:28:38
23
Michael de Beer
Amsterdam
1:30:23
1:28:52
24
Jetze Reijenga
Gorredijk
1:30:28
1:29:10
25
Bart Smitsman
Hank
1:30:59
1:29:27
26
Michiel Hornstra
Luxwoude
1:30:44
1:29:35
27
Kevin De Kroon
Gorredijk
1:31:06
1:29:47
28
Erik Schroder
Groningen
1:43:16
1:30:14
29
Ernst Kellij
Start '78
1:36:39
1:30:38
30
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:32:17
1:30:39
31
Niels Koningen
Amstelveen
1:42:31
1:30:55
32
Wes Heemskerk
Groningen
1:33:26
1:31:30
33
Gerrit-Paul Verdoes
Amsterdam
1:36:23
1:31:50
34
Lars Cuperus
Sneek
1:40:26
1:32:10
35
Alle Jacob Bremer
Wiuwert
1:33:57
1:32:27
36
Casper Westendorp
Amsterdam
1:38:01
1:33:27
37
Remko Bruinsma
Amsterdam
1:35:14
1:33:36
38
Wouter Bakker
Heemskerk
1:44:24
1:33:39
39
Geert Heerschop
Tjalhuizum
1:45:38
1:33:50
40
Fred Schoon
Assen
1:34:41
1:33:55
41
Thijs Burghgraef
Utrecht
1:45:22
1:34:03
42
Reinoud Valks
Uden
1:37:11
1:34:18
43
Alex Trijselaar
's-Hertogenbosch
1:37:09
1:35:18
44
Sander van Dongelen
Roelofarendsveen
1:49:30
1:35:22
45
Frank Franken
Almere
1:38:59
1:35:34
46
Jasper van den Brink
Lies
1:36:29
1:35:44
47
Jelle Talsma
Warten
1:37:32
1:35:59
48
Sietze Huizenga
Impala
1:37:24
1:36:10
49
Sietze Vis
Leeuwarden
1:37:41
1:36:13
50
Remco Marchand
Noord-Scharwoude
1:44:33
1:36:18
51
Jan J J Kaldenbach
Noord-Scharwoude
1:44:33
1:36:18
52
Tim van den Berg
Rotterdam
1:42:01
1:36:31
53
Bert Kobus
Leeuwarden
1:38:21
1:36:41
54
Steven Kreule
Zwolle
1:37:48
1:36:45
55
Lammert Heijnen
Lochem
1:43:08
1:36:56
56
Tijmen Boumans
Amsterlveen
1:37:22
1:37:02
57
Raji Hakim
Leeuwarden
1:45:44
1:37:07
58
Mark van Rekum
Utrecht
1:38:39
1:37:18
59
Pim Bloemendaal
Weesp
1:45:10
1:37:24
60
Marc Bakker
Haarlem
1:38:39
1:37:25
61
Yne Age Terpstra
Leeuwarden
1:42:22
1:37:26
62
Radboud Geenen
Utrecht
1:41:33
1:37:47
63
Erik Jan Rodenhuis
Oranjewoud
1:38:45
1:37:47
64
Melle Tilma
Wiuwert
1:38:39
1:37:48
65
Ferdy Mattern
Utrecht
1:52:53
1:37:49
66
Niels Reidsma
Groningen
1:42:59
1:37:51
67
Jelle Zaaijer
Groningen
1:42:59
1:37:52
68
Erwin Tuithof
Leeuwarden
1:47:07
1:38:02
69
Ewoud Reilman
Groningen
1:42:53
1:38:11
70
Tom Van der Wilt
Amsterdam
1:41:50
1:38:11
71
Philip van der Kloot Meijburg
Wassenaar
1:40:19
1:38:14
72
Erwin Fopma
Midsland
1:38:28
1:38:19
73
Robin Schouten
Utrecht
1:39:25
1:38:27
74
Jorrit Thiele
Driebergen-Rijsenburg
1:41:30
1:38:48
75
Wybren Leenstra
Groningen
1:46:07
1:38:53
76
Gerald Kweri
Ede Gld
1:49:09
1:39:00
77
Robbert Hoddenbach
Muiderberg
1:40:15
1:39:01
78
Sipke Moes
Phanos
1:40:30
1:39:02
79
Arnold Boersma
Oentsjerk
1:39:55
1:39:10
80
Oene Spanjer
West-Terschelling
1:39:34
1:39:21
81
Han van Lambalgen
's-Gravenhage
1:40:25
1:39:27
82
Dirk de Groot
Lionitas
1:41:29
1:39:28
83
Rodion Talman
Jonkerslan
1:41:12
1:39:43
84
Daan Peeters
AAV '36
1:42:32
1:39:47
85
Arjen Snijder
Formerum
1:40:39
1:40:02
86
Johan Nieuwenhuis
Dokkum
1:48:03
1:40:04
87
Lennart van Plateringen
Utrecht
1:49:17
1:40:05
88
Daan van Vierzen
Heerhugowaard
1:53:49
1:40:06
89
Rens Versluijs
Lisse
1:42:05
1:40:16
90
Jaap Boer
Spanga
1:50:36
1:40:18
91
Tom Baars
Leeuwarden
1:47:47
1:40:46
92
Jens van de Water
Overijse
1:44:40
1:40:49
93
Marijn Moesbergen
Amsterdam
1:49:35
1:40:57
94
Chris Draijer
Blauwhuis
1:41:57
1:40:58
95
Job Wille
Zwolle
1:55:01
1:41:12
96
Chris van Dijk
Midsland
1:41:32
1:41:21
97
Renz Bassant
Utrecht
1:52:09
1:41:26
98
Tjeerd Moes
Groningen
1:48:43
1:41:30
99
Jan Siep van den Bos
Sneek
1:45:12
1:41:30
100
Matthew Veenema
Oudehorne
1:52:37
1:41:35
101
Erik Tromp
Groningen
1:43:13
1:41:56
102
Barry Zeisseink
Arnhem
1:50:14
1:42:08
103
Eric Weijman
Bussum
1:56:08
1:42:13
104
Wouter Hoogland
Zwolle
1:51:03
1:42:31
105
Gijs Zimmerman
Nieuwkoop
1:49:36
1:42:37
106
Joris Warrens
Haarlem
1:49:44
1:42:37
107
Dylan van der Zee
Oppenhuizen
1:54:11
1:42:46
108
Tim van Lierop
Hillegom
1:44:38
1:42:48
109
Sebastiaan De Vries
Meppel
1:43:34
1:42:49
110
Hielke Bos
Driebergen-Rijsenburg
1:53:15
1:43:06
111
Nico Grasman
Sneek
1:54:40
1:43:12
112
Ferry de Jong
West-Terschelling
1:43:37
1:43:13
113
Rob Spruyt
Rotterdam Atletiek
1:50:47
1:43:16
114
Peter vd Bor
BAV
1:47:00
1:43:20
115
Tjipke Van der Veen
Gerkesklooster
1:51:23
1:43:34
116
Joep Baggen
Velp Gld
1:48:37
1:43:37
117
Paul Rijk
Rotterdam
1:53:16
1:43:44
118
Gerard Cupido
Lies
1:44:23
1:44:00
119
Bas Lambregts
Utrecht
1:55:23
1:44:04
120
Floris Vonck
Amsterdam
1:47:52
1:44:19
121
Thomas Schreuder
Purmerend
1:46:11
1:44:36
122
David Laoût
Landsmeer
1:46:23
1:44:41
123
Arnold Kooiker
Marsum
1:46:09
1:44:42
124
Dirk-Jan Pasma
Utrecht
1:50:19
1:44:53
125
Kees Prins
Sliedrecht
1:58:28
1:44:56
126
Sanne Zwaan
West-Terschelling
1:56:40
1:45:02
127
Merlijn Dijkstra
Alkmaar
1:46:28
1:45:09
128
Harmen Vellenga
Wognum
1:56:48
1:45:13
129
Giel van Sisseren
Rotterdam
1:54:48
1:45:15
130
Wouter Burgwal
Climax
1:46:16
1:45:26
131
Sander Bouwknegt
Amsterdam
1:49:07
1:45:41
132
Barend Van Wonderen
Amsterdam
2:00:20
1:45:53
133
Paul Westerhof
Sneek
1:56:38
1:46:06
134
Matthijs de Kam
Pijnenburg
1:53:41
1:46:07
135
Theo IJdema
Sneek
1:50:53
1:46:12
136
Robert Nooitgedagt
Sneek
1:50:53
1:46:12
137
Wiebe Palstra
Bolsward
1:46:35
1:46:14
138
Hendrik Halma
Marrum
1:51:30
1:46:18
139
Tobias Talman
Jonkerslan
1:47:52
1:46:24
140
Rutger Oostra
Weidum
1:48:14
1:46:43
141
Roland Rook
Oppenhuizen
1:55:53
1:46:52
142
Erik-Jan Linstra
Groningen
1:51:14
1:46:53
143
Klaas Sipma
Kollum
1:49:37
1:46:57
144
Harke Alkema
Kollum
1:49:37
1:46:57
145
Wout Huisman
Rotterdam
1:52:31
1:47:06
146
Erik Kramer
's-Gravenhage
2:00:31
1:47:12
147
Stijn de Ruiter
Goutum
1:48:25
1:47:15
148
Matthijs Bekkers
Utrecht
1:52:50
1:47:19
149
Andre Westra
Utrecht
1:55:40
1:47:41
150
Thierry Piets
Groningen
1:52:12
1:47:45
151
Gerrit van Oene
Isala '96
1:54:48
1:47:50
152
Henk Popken
LSV Invictus
1:53:46
1:47:53
153
Marijn Wissekerke
Andijk
1:49:13
1:47:59
154
Johan Pannekoek
Amsterdam
1:57:33
1:48:01
155
Jildert Jongstra
Dokkum
1:56:17
1:48:18
156
Bert Doppenberg
Putten
1:50:12
1:48:24
157
Martin Terpstra
Stiens
1:59:51
1:48:24
158
Rudolf-Jan Raven
Peize
1:58:02
1:48:25
159
Jornt De Vries
Groningen
1:55:56
1:48:26
160
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
1:52:23
1:48:30
161
Henk Godschalk
Utrecht
1:58:38
1:48:31
162
Bram Bloks
Leiden
1:54:05
1:48:34
163
Rene Moerland
Yerseke
1:52:07
1:48:38
164
Pieter Heestermans
Hilversum
1:52:38
1:48:41
165
Glenn da Garca
Zaanland
1:56:13
1:48:46
166
Arend Valks
Uden
1:51:50
1:48:58
167
Jasper de Noord
Lionitas
1:53:37
1:49:04
168
Arno Reidsma
Leeuwarden
1:54:27
1:49:09
169
Pieter de Jong
West-Terschelling
1:49:35
1:49:12
170
Bas Kramer
West-Terschelling
1:49:42
1:49:20
171
Erik Slagter
AAV '36
1:58:11
1:49:28
172
Martijn Van der Linden
Utrecht
1:59:52
1:49:28
173
Bart Reidsma
Utrecht
1:54:56
1:49:41
174
Remco Kuperus
Amersfoort
1:59:24
1:49:44
175
Yvo Santema
Leiden
1:55:26
1:49:46
176
Coen Verver
Nieuwegein
1:57:11
1:49:46
177
Bart Heijerman
Gasselte
2:00:29
1:49:50
178
Coen Speelman
Groningen
1:51:19
1:49:53
179
Arjen Douma
Sneek
1:52:52
1:49:53
180
Hielke Rijpstra
Leeuwarden
1:59:19
1:50:01
181
Jack Glasbergen
Katwijk Zh
1:57:05
1:50:06
182
Mark Smit
Lies
1:50:31
1:50:08
183
Herro s Herder
Impala
2:04:56
1:50:09
184
Jasper van Olst
Impala
1:54:26
1:50:09
185
Dirk Haaksma
Leeuwarden
2:03:24
1:50:17
186
Marcel Haven
Vleuten
2:03:35
1:50:20
187
Niels Oosterbaan
Purmerend
1:51:53
1:50:22
188
Boaz de Jong
Utrecht
2:00:56
1:50:24
189
Jelle Terpstra
Driebergen-Rijsenburg
2:01:21
1:50:30
190
Frank Sinnema
Wageningen
1:55:58
1:50:35
191
Taeke Wiersma
Leeuwarden
1:57:42
1:50:41
192
Wessel de Haan
Groningen
1:59:15
1:50:43
193
Martin Loman
Amersfoort
1:56:28
1:50:50
194
Dennis Hoogman
Hoorn Terschelling
1:51:14
1:50:50
195
Pieter Schuiteboer
Kollum
1:53:31
1:50:51
196
Joran Woltman
IJlst
1:58:21
1:50:55
197
Sietze Bosma
Heerenveen
1:51:22
1:51:11
198
Denny Bouw
Passaat
1:54:54
1:51:11
199
Robert Verhagen
Rhoon
1:56:13
1:51:17
200
Kaj van Diemen
Houten
1:58:34
1:51:23
201
David Wedema
Haren Gn
1:55:18
1:51:24
202
Jeffrey Timmer
Leeuwarden
2:01:15
1:51:28
203
Jasper van Buiten
Apeldoorn
2:03:22
1:51:29
204
Remco Slager
Marrum
1:58:23
1:51:35
205
Gerard Verelst
Groningen
1:58:44
1:51:41
206
Joris Mulders
Amsterdam
1:55:23
1:51:45
207
Daan Gruintjes
Oldenzaal
2:01:02
1:51:50
208
Rick de Bruijn
Uitgeest
1:58:21
1:51:55
209
Laurens Mosselman
Utrecht
1:56:03
1:51:55
210
Jeroen Gerssen
Nijmegen
2:01:35
1:51:57
211
Abdul Gharairi
Nijmegen
1:56:07
1:52:05
212
Marco Tuin
Hoofddorp
2:01:20
1:52:07
213
Wiljan Nooren
Ruinerwold
1:57:45
1:52:18
214
Gerard van der Broek
Assen
1:58:16
1:52:20
215
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:59:54
1:52:22
216
Marijn Mulder
Groningen
2:05:59
1:52:26
217
Gerben Ebink
Sneek
1:58:59
1:52:27
218
Rolf van der Plas
Eersel
2:06:30
1:52:27
219
Sil Hoeve
De Rijp
1:59:35
1:52:28
220
Michel Kamstra
PEC 1910
1:58:58
1:52:30
221
Thomas Besselink
Teteringen
2:06:05
1:52:34
222
Michiel Balkema
West-Terschelling
1:52:50
1:52:35
223
Johan Adema
Loopgroep Sneek
1:58:49
1:52:39
224
Daan van Schaik
Purmerend
2:02:16
1:52:49
225
Ruben Jacobi
West-Terschelling
1:53:08
1:52:50
226
Ivo Munsterhuis
Meppel
1:59:36
1:52:53
227
Paul van Dijk
Leeuwarden
2:05:24
1:53:04
228
Harm Jan Bijlsma
Gorredijk
2:00:39
1:53:18
229
Niels tuit Tuit
Assen
2:05:07
1:53:27
230
Martijn Gerard Metselaar
Franeker
2:03:47
1:53:34
231
Mathijn Wolf
Appelscha
1:54:58
1:53:45
232
Sebastiaan van Bilsen
Pijnacker
1:57:53
1:53:50
233
Franke Hogeterp
Sneek
2:00:50
1:53:55
234
Peter Abma
Franeker
2:00:17
1:54:10
235
Antoon Huntelerslag
Zwolle
2:02:42
1:54:15
236
Erik van der Thiel
Amsterdam
1:55:33
1:54:15
237
Marcel Tuinstra
Amersfoort
1:59:57
1:54:16
238
Marco Schots
Gorredijk
1:55:29
1:54:17
239
Marc De Jonge
De Rijp
2:01:25
1:54:18
240
Simon Jorritsma
Nieuwegein
2:06:50
1:54:19
241
Wouter Canter Visscher
Drachten
2:03:44
1:54:20
242
Pieter Hogenhout
Tilburg Road Runners
2:03:03
1:54:23
243
Edwin Veenstra
Joure
1:57:58
1:54:32
244
Lars Gillebaard
Harlingen
2:03:13
1:54:41
245
Gert Jan Vogelsang
Wolvega
1:58:49
1:54:42
246
Sander van Zwienen
Rotterdam
2:01:03
1:54:46
247
Bertjan Broeksema
Asperen
2:05:03
1:54:51
248
Rick van Leeuwen
Noordbroek
1:59:30
1:55:07
249
Arne den Otter
Barendrecht
2:04:44
1:55:13
250
Marcel Van Veldhuisen
Voorthuizen
2:00:18
1:55:20
251
Sjouke Koen
Leerdam
2:02:27
1:55:24
252
Coen Bremer
Amersfoort
2:01:14
1:55:29
253
Erik Snitselaar
Barneveld
2:00:28
1:55:31
254
Tjeerd Holtrop
Joure
2:00:05
1:55:37
255
Dennis van Weenen
Nieuwegein
2:03:28
1:55:39
256
Roy Mekkring
Zwolle
2:00:28
1:55:43
257
Martijn van den Hoeven
Enschede
2:09:09
1:55:57
258
Edwin Bark
De Goorn
1:57:29
1:55:59
259
Bas Milatz
Hillegom
2:02:01
1:56:08
260
Jan Pals
Midsland
1:56:33
1:56:13
261
Stephan Beentjes
Stompetoren
2:00:39
1:56:16
262
Kelvin Muller
West-Terschelling
1:56:45
1:56:20
263
Rafael Mendez
Amsterdam
1:58:00
1:56:28
264
Kai Essenburg
Groningen
2:08:56
1:56:37
265
Anton Verwolf
West-Terschelling
1:56:40
1:56:38
266
Chris Meijer
Groningen
2:04:14
1:56:40
267
Bart Vos
West-Terschelling
1:57:21
1:56:41
268
Kees Zondag
Tiel
2:01:26
1:56:47
269
Tony Nijenhuis
Leeuwarden
2:10:53
1:56:47
270
Frank Schols
Spaubeek
1:57:44
1:56:49
271
Miquel Ballester
Rotterdam
2:02:23
1:56:52
272
Bram Tuinman
West-Terschelling
1:57:18
1:56:54
273
Michel van der Scheer
IJsselstein Ut
2:04:18
1:56:57
274
Mike van Es
Ter Aar
2:06:41
1:56:59
275
Oscar Hoiting
Nijmegen Atletiek
2:06:51
1:57:00
276
Yascha van den Berg
's-Gravenhage
2:00:27
1:57:04
277
Maarten Huizinga
Harkstede
1:59:01
1:57:10
278
Bouwe Tichelaar
Bolsward
2:00:37
1:57:18
279
Frenk van den Braak
Nijmegen Atletiek
2:07:09
1:57:18
280
Simon Verheyen
Bontebok
1:57:52
1:57:28
281
Niels Feenstra
Goutum
2:01:05
1:57:37
282
Kars Rauwerda
Goutum
2:01:07
1:57:38
283
Jesse Overal
Kiel-Windeweer
2:02:05
1:57:40
284
Niels Plinck
IJsselstein Ut
2:00:04
1:57:43
285
Tijmen Brethouwer
Ede Gld
2:09:05
1:57:46
286
Leo Zandbergen
Purmerend
2:07:14
1:57:48
287
Doeke Bakker
West-Terschelling
1:58:18
1:57:51
288
Pieter Borst
Haarlem
2:04:42
1:58:03
289
Remco Schuil
Leeuwarden
2:06:47
1:58:27
290
Matthijs Klok
Utrecht
2:11:26
1:58:29
291
Jelmer Krikke
Loopgroep Sneek
2:00:22
1:58:34
292
Koen van der Kort
Joure
2:11:36
1:58:36
293
Robert Poolman
Apeldoorn
2:08:26
1:58:40
294
Freek Vincken
Amsterdam
2:06:25
1:58:52
295
Dirk Jan van Heiningen
Zwolle
2:12:46
1:58:58
296
Jelle de Jong
Eelde
2:09:57
1:59:17
297
Matthijs de Goede
Emmeloord
2:00:31
1:59:17
298
Nathan Ruppert
Hoorn Nh
2:00:32
1:59:27
299
Wiljan van der Meulen
Echtenerbrug
2:10:50
1:59:27
300
Pieter Van Swieten
Zoeterwoude
2:07:47
1:59:27
301
Koen Rozendaal
's-Gravenhage
2:13:41
1:59:46
302
Barry Agterberg
MarathonPlus
2:09:13
1:59:48
303
Joel Mellema
West-Terschelling
2:00:42
2:00:06
304
Mark Wieling
IJsselstein Ut
2:02:26
2:00:10
305
Pieter Siem Wijnja
Joure
2:13:21
2:00:20
306
Rob Schuurhuis
Nunspeet
2:08:03
2:00:27
307
Freek Van Loon
Bergen op Zoom
2:14:43
2:00:38
308
Maarten van Leeuwen
Doetinchem
2:09:46
2:00:43
309
Ron Timmer
Bathmen
2:06:59
2:00:51
310
Wietze Nauta
Enschede
2:10:08
2:00:53
311
Arne Blom
Ede Gld
2:13:31
2:01:01
312
Thomas Aalderink
Hilversum
2:07:49
2:01:15
313
Arwen De Vries
Schildwolde
2:06:38
2:01:28
314
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
2:02:20
2:01:41
315
Robert Hantink
Arnhem
2:11:52
2:01:56
316
Daniel van der Linden
Goutum
2:13:43
2:02:05
317
Herman De Vries
Gytsjerk
2:04:14
2:02:06
318
Martijn Landman
Deventer
2:08:01
2:02:13
319
Marco Tuithof
Leeuwarden
2:11:24
2:02:19
320
Anton Buning
Haarlem
2:12:10
2:02:29
321
Rutger Schuil
Voorburg
2:11:02
2:02:41
322
Jurre Nauta
Amersfoort
2:11:58
2:02:42
323
Iwan Fiering
Ter Heijde
2:12:08
2:02:58
324
Matthijs van Akker
Franeker
2:16:44
2:03:08
325
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
2:07:05
2:03:21
326
Rense Kamstra
Groningen
2:10:27
2:03:24
327
Erwin van der Wal
West-Terschelling
2:03:53
2:03:35
328
Mark Staal
Zeist
2:12:48
2:04:15
329
Bas Staal
Zeist
2:12:48
2:04:17
330
Marc Brandse
Heemstede
2:11:07
2:04:28
331
Leon Leekstra
Oudehaske
2:13:30
2:04:31
332
Jeroen Van Leeuwen
's-Gravenhage
2:17:24
2:04:36
333
Rik Veenma
Groningen
2:06:10
2:04:48
334
Willem Joost Flier
Kampen
2:15:31
2:04:55
335
Sjoerd IJdema
Sneek
2:09:43
2:04:58
336
Sjoerd Wouda
Gorredijk
2:12:20
2:05:00
337
Tobias Winkels-Herding
Amsterdam
2:10:24
2:05:48
338
Hylke Molenberg
West-Terschelling
2:06:31
2:05:53
339
Erik de Bijl
Hoogezand
2:08:47
2:05:58
340
Robbert Stolk
Pijnenburg
2:13:52
2:06:16
341
Ron Bult
Wagenborgen
2:20:19
2:06:24
342
Sjirk de Jong
Wagenborgen
2:20:30
2:06:34
343
Marcelino de Bie
Houten
2:09:23
2:06:36
344
Rick van de Grootevheen
Achterveld
2:10:25
2:06:41
345
Ramon Bokhorst
Gasselte
2:17:25
2:06:44
346
Bob De Waard
Barendrecht
2:19:56
2:07:01
347
Tjerk Koops
Drachten
2:14:55
2:07:04
348
Tristan Westra
Groningen
2:19:03
2:07:09
349
Jeffrey de Leeuw
Purmerend
2:15:55
2:07:15
350
Louis de Lange
Wolvega
2:16:44
2:07:17
351
Lex Donders
Midsland
2:07:52
2:07:33
352
Mark Jansen
Zwolle
2:21:37
2:07:41
353
Ceder Koopman
Leiden
2:16:41
2:08:16
354
Fabian Lammertse
Zwolle
2:22:19
2:08:23
355
Maikel Cupido
Zeist
2:22:58
2:08:30
356
Jornt Vellinga
Zwolle
2:22:29
2:08:33
357
Tjitte Hylke Verbeek
Wommels
2:18:00
2:08:33
358
Sjoerd Vleugel
Leeuwarden
2:15:50
2:08:47
359
Rik Recourt
Anloo
2:14:03
2:08:59
360
Koenraad de Haas
Vohburg
2:22:16
2:09:14
361
Olivier Huigen
Alphen aan den Rijn
2:23:02
2:10:16
362
Corne Westerdijk
Groningen
2:21:51
2:10:35
363
Gerjan Dijk
Groningen
2:14:31
2:10:44
364
Thijs Driessen
Groningen
2:21:19
2:10:59
365
Martijn van den Berg
Vlaardingen
2:21:21
2:11:17
366
Martin Beertema
Leeuwarden
2:22:47
2:11:24
367
Jesper Hovenkamp
Haarlem
2:22:43
2:11:29
368
Jan Poppen
Gasselte
2:22:21
2:11:37
369
Niels Haven
De Meern
2:18:02
2:12:28
370
Pytrik Amsterdam
Loopgroep Sneek
2:21:36
2:12:38
371
Marco Lenes
Oudehaske
2:19:47
2:12:47
372
Niels Plomp
Leeuwarden
2:22:56
2:13:01
373
Hessel De Waard
Barendrecht
2:26:09
2:13:14
374
Koen Metzelaar
Bunnik
2:23:45
2:13:24
375
Thomas de Leeuwe
Amsterdam
2:18:32
2:13:31
376
Reinier Cobussen
Utrecht
2:23:25
2:13:55
377
Jakob Oostland
SOS
2:28:33
2:14:30
378
Sybren Reitsma
Loopgroep Hugo Veenker
2:29:01
2:14:49
379
Stefan Merkus
Kollum
2:20:34
2:15:16
380
Ronald van den End
Wachtum
2:30:28
2:15:24
381
Hedzer Klarenbeek
Leeuwarden
2:24:51
2:15:30
382
Simon de Vries
Dolichos
2:23:35
2:15:51
383
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
2:30:54
2:17:03
384
Wouter Lijnberg
Nieuwegein
2:24:00
2:18:00
385
Wout Albers
Amsterdam
2:32:48
2:18:21
386
Gerjan den Ouden
Breda
2:32:42
2:18:25
387
Jason Smit
Harderwijk
2:32:07
2:18:56
388
Jan Dam
Groningen
2:23:06
2:19:29
389
Charles Hartman
Heemstede
2:28:15
2:19:40
390
Tom Spierings
Groningen
2:28:20
2:20:49
391
Hajo van Vulpen
Zwolle
2:33:23
2:21:18
392
Oscar Standaart
Hoogeveen
2:22:54
2:21:23
393
Jurriaan van Dam
Oud-Beijerland
2:33:46
2:21:34
394
Yonas Ibssa
Amsterdam
2:26:39
2:23:07
395
Jeroen de Vlaam
Groningen
2:38:51
2:25:07
396
Tim Van de Vegt
De Wilp Gn
2:38:45
2:25:29
397
Germ Jan de Jong
Wolvega
2:39:48
2:26:12
398
Vincent Noordam
Apeldoorn
2:39:50
2:26:37
399
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:42:10
2:28:26
400
Marten Harlaar
Badhoevedorp
2:42:10
2:28:27
401
Wouter Assink
Enschede
2:43:49
2:30:38
402
Lorenzo de Boer
Purmerend
2:41:49
2:33:08
M40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bart-Jan Westerhof
Rotterdam Atletiek
1:25:58
1:24:49
2
Bart Luijk
De Bilt
1:26:49
1:25:53
3
Johan Hofstra
Witmarsum
1:27:43
1:26:47
4
Niels Wiese
Rotterdam
1:40:11
1:27:14
5
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
1:40:16
1:27:18
6
Cornee van Loon
Hilversum
1:29:20
1:27:51
7
Herke Kranenborg
Overijse
1:31:55
1:28:06
8
Paul van der Brug
Vechtdallopers
1:28:52
1:28:20
9
Marco Kamstra
Wommels
1:29:22
1:28:37
10
Gian Lelieveld
Zoeterwoude
1:31:07
1:29:55
11
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
1:31:16
1:30:00
12
Marco Rutgers
Doetinchem
1:30:43
1:30:39
13
Danny van der Sluis
RRZ
1:39:09
1:31:03
14
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:32:08
1:31:14
15
Roelof Burghoorn
Wytgaard
1:41:45
1:31:29
16
Erwin Kroeze
Huissen
1:34:14
1:31:49
17
Demis Samuels
Loopgroep Bunnik
1:32:48
1:32:00
18
Mathieu Muller
Ryptsjerk
1:33:36
1:32:20
19
Sep Benak
Meppel
1:43:36
1:32:21
20
Marco Boorsma
Sneek
1:32:41
1:32:33
21
Peter Hoekstra
Horror
1:32:44
1:32:36
22
Mark Niewold
Nijkerk Gld
1:33:29
1:32:45
23
John van der Werf
Boskoop
1:33:32
1:32:45
24
Gersom Veldhuizen
Zuidhorn
1:33:59
1:32:51
25
Rene van der Geest
Warmond
1:34:14
1:33:22
26
Erwin Kreule
Nieuwleusen
1:34:33
1:33:26
27
Klaas Kooistra
Drachten
1:34:27
1:33:33
28
Arnout Boer
Deventer
1:35:15
1:33:35
29
Remco Mur
Climax
1:34:37
1:33:49
30
Arnoud Neidig
GAC Hilversum
1:34:51
1:33:54
31
Michiel Funke
West-Terschelling
1:34:08
1:34:00
32
Olaf Prins
Hasselt
1:41:52
1:34:01
33
Marten Sjoerds
Workum
1:35:58
1:35:04
34
Jacob Rienstra
Mantgum
1:36:22
1:35:35
35
Bob Boersema
Zuidhorn
1:36:49
1:35:41
36
Hans Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:36:40
1:35:42
37
Norbert van der Bilt
AAV '36
1:44:26
1:35:42
38
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
1:47:42
1:35:48
39
Arjan Siersma
Hemelum
1:44:34
1:35:59
40
Marc Crone
Amsterdam
1:42:56
1:36:06
41
Aad Kraakman
Enkhuizen
1:37:37
1:36:19
42
Hessel Ruijgh
Waalre
1:37:14
1:36:20
43
Harry Van der Schoot
Goutum
1:38:36
1:36:49
44
Jan van de Beek
Voorthuizen
1:48:49
1:37:02
45
Bert de Boer
Eastermar
1:51:23
1:37:20
46
Robin Hooghiemstra
Maastricht
1:45:36
1:37:40
47
Theo Meijering
Meppel
1:38:33
1:37:47
48
Piet Smit
IJlst
1:48:07
1:37:58
49
Jan van Zon
Ilion
1:42:03
1:38:01
50
Henk van Dijk
Almere
1:44:36
1:38:08
51
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:40:13
1:38:16
52
Florian de Heus
Rotterdam
1:46:32
1:38:26
53
Johan de Witte
Makkum Fr
1:39:23
1:38:28
54
Chris Israel
Pijnenburg
1:43:41
1:38:31
55
Jouke Hoekstra
IJlst
1:39:37
1:38:37
56
Joris Vermeer
Wijk bij Duurstede
1:40:01
1:38:47
57
Sjoerd Huinink
ATC '75
1:44:32
1:38:56
58
Peter Groothoff
Horror
1:41:18
1:39:26
59
Wouter den Dekker
AV Heerenveen
1:45:11
1:39:38
60
Jochem Marcus
Wieringermeer
1:49:13
1:39:42
61
Jan Jelle Kuipers
Wommels
1:42:01
1:40:02
62
Alfred Zuidema
Hoogezand
1:52:41
1:40:04
63
Peter Budding
Leiden
1:49:08
1:40:07
64
Jan Oud
Joure
1:41:43
1:40:09
65
Arjen Struijk
Driebergen-Rijsenburg
1:51:03
1:40:16
66
Sander Postma
Groningen
1:55:01
1:40:16
67
Tjisse Schaap
Ingelum
1:49:23
1:40:46
68
Wieger Zigterman
Loopgroep Nienoord
1:45:27
1:40:47
69
Oscar Grooten
Drachten
1:47:11
1:40:47
70
Dirk Nijmeijer
Archeus
1:44:23
1:40:54
71
Jaap van Dieren
Isala '96
1:48:15
1:40:54
72
Peter van den Belt
Groningen
1:45:00
1:40:55
73
William Elegeert
TTW
1:42:07
1:40:58
74
Toby Schulte
AV Castricum
1:42:17
1:41:00
75
Edwin Wallinga
Hasselt
1:49:05
1:41:14
76
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
1:44:30
1:41:14
77
Dirk Koster
Voorthuizen
1:43:55
1:41:15
78
Herwin Wevers
Landsmeer
1:43:00
1:41:18
79
Arend Koet
Castricum
1:46:37
1:41:24
80
Jelle van de Poel
Driebergen-Rijsenburg
1:43:33
1:41:27
81
Emiel Donker
Sneek
1:44:33
1:41:37
82
André Siesling
Bolsward
1:44:16
1:41:37
83
Vincent Homburg
Dordrecht
1:42:44
1:41:38
84
Bas Glasbergen
Meppel
1:48:19
1:41:43
85
Ronald Ouwerkerk
Phoenix
1:52:23
1:42:00
86
Martijn van der Linde
Hasselt
1:45:06
1:42:01
87
Bert Janssens
Gasselte
1:52:24
1:42:03
88
Yuri Blaauw
Haren Gn
1:52:52
1:42:06
89
Alex Geradts
Arnhem
1:51:32
1:42:11
90
Gunther Mulder
Breda
1:54:04
1:42:13
91
Erik Voorink
Blaricum
1:53:13
1:42:22
92
Ewald Dudok
Dordrecht
1:51:01
1:42:41
93
Reinder Meekma
Ferwert
1:44:59
1:42:42
94
Fimme Jan van der Wal
Horror
1:51:25
1:42:48
95
Jeroen van Weperen
Nijmegen
1:56:23
1:42:56
96
Jan Speelman
Runners Stadskanaal
1:52:10
1:42:56
97
Ron Willemsen
Arnhem
1:45:20
1:42:59
98
Pim Jannink
Uithoorn
1:56:39
1:42:59
99
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:46:03
1:43:00
100
Peter Berg
Leiden
1:44:58
1:43:00
101
Theo Terpstra
Hallum
1:48:19
1:43:08
102
Gert Dekker
Hilversum
1:44:08
1:43:10
103
Remco Arnoldus
Zoetermeer
1:51:17
1:43:11
104
Marco Hassing
De Blesse
1:51:37
1:43:22
105
Bas Spliet
Havelte
1:44:49
1:43:22
106
Marcel Ammeraal
Hoogezand
1:48:15
1:43:25
107
Harrie Hatzmann
De Gemzen
1:44:26
1:43:30
108
Gerard Van Eerden
Annen
1:52:28
1:43:30
109
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:51:11
1:43:30
110
Oscar Zewald
Castricum
1:47:28
1:43:36
111
Robert Van der Meulen
Isala '96
1:50:32
1:43:36
112
Frank Seinen
Harlingen
1:46:44
1:43:38
113
René Bruinsma
SV Friesland
1:47:46
1:43:39
114
Alle Sterk
Berltsum
1:44:54
1:43:39
115
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
1:50:51
1:43:53
116
Jaap Bosma
Loopclub Burgum
1:44:50
1:43:55
117
Ferry de Vries
Energie
1:45:00
1:43:59
118
Edwin Bakker
Eenrum
1:48:44
1:44:04
119
Michel van Eeuwen
Zwolle
1:47:09
1:44:05
120
Jasper de Wit
Heerenveen
1:49:29
1:44:09
121
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
1:52:44
1:44:13
122
Patrick Bouw
Gemert
1:45:51
1:44:23
123
Jan van der Zee
Oosthem
1:46:05
1:44:24
124
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:51:21
1:44:27
125
William Groothand
Zwolle
1:51:07
1:44:35
126
René Feldmann
Nieuwerkerk ad IJssel
1:45:30
1:44:37
127
Pieter Spits
Noordhorn
1:48:23
1:44:53
128
Klaas Bosma
Loopclub Burgum
1:47:31
1:44:55
129
Arjan Idzerda
Zwolle
1:54:30
1:45:04
130
Henk Buwalda
Burgum
1:46:49
1:45:08
131
Sjoerd Talsma
Rotterdam Atletiek
1:52:48
1:45:14
132
Johan van der Kolk
Isala '96
1:52:27
1:45:32
133
Floris Birnie
Hilversum
1:48:27
1:45:34
134
Berend Menger
Start '78
1:46:58
1:45:38
135
Andre Hilhorst
Fun Runners Zeist
1:49:26
1:45:45
136
Willem de Vries
Loopclub Burgum
1:47:36
1:45:53
137
Marco Huijsdens
Fortius
1:51:54
1:45:54
138
Jeroen Kuipers
Castricum
1:47:32
1:46:01
139
Otto van 't Loo
Hilversum
1:48:48
1:46:02
140
Ted Welles
Akkrum
1:47:35
1:46:05
141
Jaap Van der Wal
Hunzerunners Loopgroep
1:49:14
1:46:05
142
Arjen Mier
Baaiduinen
1:46:11
1:46:08
143
Suleman Sherif
Athleta
1:49:12
1:46:09
144
Harry van Nierop
Zoeterwoude
1:48:54
1:46:17
145
Sander de Casparis
Diepenveen
2:00:25
1:46:20
146
Karst Neervoort
Kampen
1:46:53
1:46:21
147
Wietse Hek
West-Terschelling
1:46:46
1:46:25
148
Bas Stuurman
Alphen aan den Rijn
1:55:39
1:46:28
149
Robert Vis
Monster
1:55:42
1:46:34
150
Andy Limoen
Noordwijk Zh
1:52:39
1:46:49
151
Melis de Vries
Oosterend Terschelling
1:47:25
1:46:53
152
Nico Buitenhuis
Dronten
1:55:19
1:46:57
153
Manfred Reuvekamp
PEC 1910
1:57:05
1:46:58
154
Klaas Dijkstra
Twijzelerheide
1:54:16
1:47:01
155
Cuno Wittrock
Goor
1:54:27
1:47:04
156
Geert Blomsma
Assen
1:49:45
1:47:09
157
Bart Vos
Groningen
1:59:00
1:47:17
158
Evert Van Zanten
Olympus '70
1:51:31
1:47:20
159
Johan Wolthuizen
Sneek
1:52:51
1:47:28
160
Henk Beers
Amsterdam
2:00:59
1:47:32
161
Peter Heuven
Utrecht
1:54:04
1:47:40
162
Hendrik Van der Zee
IJlst
1:49:06
1:47:41
163
Winand Lichtenberg
Algemene Bathmense SV
1:51:40
1:47:46
164
Robbert Voogdgeert
Overveen
1:59:36
1:47:46
165
Erik Klaassens
Wijk bij Duurstede
1:54:59
1:47:50
166
Silvio Roest
Dedemsvaart
2:01:21
1:47:50
167
Remco van Daal
's-Gravenhage
1:56:40
1:47:57
168
Eelco Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
1:49:28
1:48:02
169
Stapie van der Wal
Opeinde
2:01:18
1:48:02
170
André de Jong
Surhuisterveen
1:49:45
1:48:08
171
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
1:52:13
1:48:21
172
Hero Haak
Nieuw-Buinen
1:57:50
1:48:36
173
Joram van Weerdhuizen
Alphen aan den Rijn
1:58:01
1:48:50
174
Richard Conijn
Waarland
1:51:22
1:48:57
175
Johan Reefman
De Krim
2:00:42
1:48:59
176
Anne Tanja
Groningen
2:00:54
1:49:04
177
Robert Zijlstra
Impala
1:59:23
1:49:10
178
Niels van der Gaag
Oegstgeest
1:56:01
1:49:20
179
Roel Binsma
Groningen
1:52:51
1:49:20
180
Jan Schengenga
Joure
1:50:55
1:49:20
181
John Hendriks
Olympus '70
1:53:32
1:49:21
182
Jerry Herder
Groningen
1:51:33
1:49:21
183
Govert Versluis
Utrecht
1:53:14
1:49:21
184
Menno de Roos
Sneek
1:52:18
1:49:22
185
Armin Hietbrink
MenterARunners
1:57:03
1:49:22
186
Martin b Hermes
Enschede
2:01:23
1:49:24
187
Ortwin Linders
Arnhem
1:58:09
1:49:27
188
Menno Hollander
Loopgroep Bunnik
1:50:20
1:49:29
189
Aldrik Venemans
Leiden
1:50:47
1:49:30
190
Arjan Roelofs
Ede Gld
2:02:58
1:49:34
191
Minko Folkertsma
Folsgare
1:54:28
1:49:41
192
Kars de Graaf
Haren Gn
1:59:45
1:49:42
193
Edo de Bakker
Midsland
1:54:43
1:49:44
194
Jeroen Stuivenberg
Houten
1:56:56
1:49:44
195
Dennis Zijlstra
Bolsward
1:53:21
1:49:48
196
Rene Bakker
Badhoevedorp
1:55:58
1:49:49
197
Eric Maarsingh
Haren Gn
1:51:46
1:49:55
198
Peter De Graaf
Utrecht
2:03:33
1:49:56
199
Eric Brouwer
Leeuwarden
1:57:14
1:49:58
200
Theo Rijpstra
Stiens
1:59:20
1:50:02
201
Werner de Jong
Heerenveen
1:59:51
1:50:02
202
Patrick De Bruin
Leusden
2:00:52
1:50:08
203
Jaap Oostendorp
Groningen
1:54:04
1:50:11
204
Roland Versteeg
Cothen
1:57:25
1:50:11
205
Rob Stiekema
Deventer
1:57:49
1:50:13
206
Alexsander van der Veen
Witmarsum
1:56:18
1:50:15
207
Michel Niemarkt
Bolsward
1:53:58
1:50:25
208
Martijn Arendsen
Haarlem
1:59:38
1:50:28
209
Ruurd Hans de Boer
Oudemirdum
1:51:43
1:50:29
210
Hessel Dijkstra
IJlst
1:51:59
1:50:33
211
Kor Gillebaard
Assen
1:59:07
1:50:35
212
Siart Smit
Leeuwarden
1:52:41
1:50:35
213
Patrick Van Sluis
Groningen
1:56:22
1:50:35
214
Frank Bartels
Harlingen
1:59:15
1:50:42
215
Raimond Serra
Loopgroep Sneek
1:59:41
1:50:42
216
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:51:24
1:50:43
217
Piter Bosch
Amsterdam
1:59:23
1:50:45
218
Mike Roos
Haarlem
2:00:07
1:50:47
219
Henk de Jonge
Ruinerwold
1:56:10
1:50:48
220
HenkJan Holwerda
Anjum
1:56:02
1:50:50
221
Just Ritsema van Eck
Oegstgeest
1:55:07
1:50:53
222
Harry Kamstra
Hattem
1:56:43
1:50:55
223
Jan Brontsema
Zuidhorn
1:58:37
1:50:57
224
BHJ Rosing
Groningen
2:03:01
1:50:59
225
Ronald Vis
BB lopers
2:01:52
1:51:06
226
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:53:40
1:51:09
227
Rens Osinga
Leeuwarden
1:56:11
1:51:09
228
Marten Kruisinga
Haarlem
1:52:05
1:51:11
229
Peter van Marle
Meppel
2:02:57
1:51:16
230
Guido Schols
Oranjewoud
1:55:13
1:51:18
231
Danny Tuinhout
Purmerend
1:56:07
1:51:18
232
Jaap Stout
Alblasserdam
1:59:20
1:51:20
233
Vincent Hagen
Holten
1:57:42
1:51:21
234
Erik Van der Linden
IJsselstein Ut
1:53:37
1:51:21
235
Wietze Blaauw
Leek
2:00:12
1:51:25
236
Michel Heerschop
Heerenveen
1:54:39
1:51:26
237
Jan van Iterson
LVA Plantaris
2:02:39
1:51:30
238
Mark Heijink
Maastricht
2:01:33
1:51:31
239
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:56:49
1:51:36
240
Martin Uittenbogaard
AV '47
2:04:42
1:51:39
241
Wibe Wissink
Brummen
1:56:35
1:51:40
242
Jeroen van Doorn
Soest
1:59:02
1:51:41
243
Michel Dolstra
Meppel
1:58:53
1:51:44
244
Jimmie van der Zwaan
Terschelling
1:52:12
1:51:50
245
Alex Kramer
Stiens
2:03:07
1:51:57
246
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
1:53:46
1:51:57
247
Henk Pieffers
Holten
1:58:21
1:51:59
248
Louis Sibma
Mantgum
1:52:52
1:52:01
249
Bauke Siderius
Drachten
2:02:07
1:52:06
250
Arjen Kuiter
Woudenberg
2:01:08
1:52:08
251
Gerbrand Schutten
Ede
2:03:06
1:52:12
252
Raymond Nix
Atletiek Maastricht
1:57:47
1:52:15
253
Rolf Kurble
Brummen
1:57:15
1:52:21
254
Tjeerd Bakker
Leeuwarden
1:59:36
1:52:22
255
Hedzer Koops
Eastermar
2:06:25
1:52:22
256
Peter De Wit
Zeist
1:58:36
1:52:28
257
Geert Postma
Tzummarum
2:02:29
1:52:29
258
Bob Hoogstra
Heino
1:58:58
1:52:30
259
Dirk Gross Heynck
Bocholt
2:02:30
1:52:32
260
Wigle Anema
Weidum
2:02:29
1:52:32
261
Martin Molenaar
Sneek
1:58:07
1:52:34
262
Erwin Van Weely
Krommenie
1:57:06
1:52:44
263
Raymond Reekers
Sneek
1:55:41
1:52:45
264
Mark Beems
Houten
1:54:46
1:52:46
265
Jacco van Doorn
Bergen op Zoom
1:58:57
1:52:57
266
Sami Morra
Harmelen
1:59:08
1:53:00
267
Theo Huizenga
Haarlem
2:02:08
1:53:09
268
Arnold Bloem
Marum
1:59:29
1:53:13
269
Roeland Weijs
Wildervank
1:59:19
1:53:20
270
Clemens Friemel
Weesp
2:01:02
1:53:24
271
Johan Terpstra
Wytgaard
1:54:36
1:53:27
272
Wietse Te Lintel Hekkert
AAV '36
2:02:20
1:53:34
273
Kees Hoegee
Beusichem
2:06:28
1:53:38
274
Jachin Wildemans
Oegstgeest
1:54:56
1:53:38
275
Remon Harmelwaard
Assendelft
2:00:09
1:53:43
276
Huibert van der Schaar
Hilversum
2:02:23
1:53:43
277
Maarten Radstaake
Woudenberg
2:02:53
1:53:52
278
Arno Eisma
Bolsward
2:00:50
1:53:56
279
Jeroen Verver
Hoogezand
2:05:34
1:54:07
280
Pieter Dijkstra
Joure
2:00:50
1:54:07
281
Meine Auke van der Molen
De Wilgen
2:06:30
1:54:15
282
Henk Loonstra
Zwolle
1:57:33
1:54:17
283
Leonard Jelsma
Eelderwolde
1:55:44
1:54:19
284
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:03:44
1:54:20
285
Jeroen van der Schoot
Drachten
2:04:58
1:54:24
286
Arnoud Boom
Monnickendam
2:07:39
1:54:25
287
Peter Kroek
Zwolle
2:08:56
1:54:33
288
Wybo Nauta
Goutum
1:56:29
1:54:33
289
Steven Blommers
Pijnenburg
2:02:11
1:54:36
290
Arie Namminga
Kollum
2:02:31
1:54:39
291
Jelle Goezinnen
Wageningen
2:08:14
1:54:46
292
Saverio :-) Rekers
Amsterdam
2:07:17
1:54:54
293
Ronnie Geuzinge
Wijster
2:04:33
1:54:59
294
Egbert Nikkels
Boornbergum
2:07:04
1:55:01
295
Erwin Bijvoet
Veenendaal
1:58:56
1:55:02
296
Robert Noppers
Borger
2:09:02
1:55:04
297
Jan arjen Kraak
Wolvega
1:59:06
1:55:05
298
Steven Straatemans
Alkmaar
1:57:49
1:55:09
299
Joris Kroesen
Breukelen Ut
2:04:07
1:55:10
300
Danny Captijn
Vogelenzang
1:57:51
1:55:11
301
Robert Schalkwijk
Midwoud
2:01:02
1:55:12
302
Jelle Rutte
Beverwijk
2:05:57
1:55:13
303
Michiel Thierry
Hilversum
1:58:01
1:55:14
304
Martijn van Cromvoirt
Zoeterwoude
2:09:24
1:55:15
305
Bart Bakker
Sneek
2:06:24
1:55:16
306
Gerald Springer
Haren Gn
2:04:20
1:55:20
307
Sander Van Arragon
HAC '63
2:01:30
1:55:39
308
Erik Straathof
Zoeterwoude
2:09:54
1:55:45
309
Hans Arling
Siddeburen
1:57:00
1:55:46
310
Gert-Jan Jorna
Bolsward
1:58:26
1:55:50
311
Barry van der Goes
Emmen
2:10:09
1:55:52
312
Klaas van Tricht
Loopgroep Sneek
2:03:25
1:56:01
313
Gerard Pronk
Sneek
1:57:03
1:56:05
314
Jaap Brondijk
Impala
1:57:10
1:56:07
315
Sander Van Essen
Naarden
2:10:01
1:56:09
316
Rens van der Kaaij
Neuss
2:07:37
1:56:10
317
Hein Idzenga
Groningen
2:10:57
1:56:12
318
Bas Groen
Schagen
1:57:53
1:56:14
319
Geert Mattele
Isala '96
2:03:13
1:56:17
320
Jarik van der Velde
Eelderwolde
2:04:16
1:56:32
321
Leslie Achterhof
Loopgroep Astrea
2:03:39
1:56:35
322
Marcel van Linde
Hemrik
2:03:54
1:56:44
323
Ivo Ritmeijer
Distance Runners Voorhout
1:58:27
1:56:51
324
Gert Hutten
Deventer
2:05:04
1:56:57
325
Peter Dominicus
Huissen
2:01:08
1:56:57
326
Onno Bremer
Clytoneus
2:01:12
1:57:00
327
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
2:09:27
1:57:00
328
Herman Lubbers
Havelte
1:59:57
1:57:02
329
Piet Hein Erdman
Utrecht
2:07:12
1:57:03
330
Joost Klappe
Huissen
2:01:09
1:57:03
331
Arjen Munnik
Harderwijk
2:04:55
1:57:08
332
Johannes Van der Schaaf
Lionitas
2:09:19
1:57:20
333
Gosé van der Meijde
Ede Gld
2:10:54
1:57:29
334
Allard Teekens
Zwartsluis
1:58:54
1:57:30
335
Edwin Bakker
Amsterdam
2:04:34
1:57:31
336
Diethard Jansen
Zwolle
2:06:29
1:57:33
337
Rogier de Jonge
Utrecht
2:07:45
1:57:39
338
Edwin Krist
Assen
2:04:24
1:57:41
339
Geert Veenstra
Meppel
1:59:09
1:57:45
340
Harold Zwiers
Noordscheschut
2:07:32
1:57:46
341
Maarten Goezinnen
Ankeveen
2:11:17
1:57:48
342
Gerben Feenstra
Zandeweer
2:05:06
1:57:49
343
Jelger Tuit
Assen
2:09:33
1:57:53
344
Erwin Tukker
West-Terschelling
1:58:20
1:57:53
345
Hans Wortelboer
Diever
2:06:43
1:57:57
346
Gerard Vaas
Franeker
2:09:56
1:57:57
347
Auke Rienstra
Leeuwarden
2:10:05
1:58:05
348
Harry Krol
Gasselte
2:08:38
1:58:05
349
Peter Imbos
Sappemeer
2:02:36
1:58:08
350
Gerrit Jan Kramer
Beetsterzwaag
2:11:29
1:58:11
351
Erwin van Wieringen
Utrecht
2:06:16
1:58:13
352
Gerard van der Velde
Groningen
2:02:37
1:58:21
353
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:12:43
1:58:21
354
Pieter Lak
Mijnsheerenland
1:59:24
1:58:21
355
Willem van den Heuvel
Ede Gld
2:03:27
1:58:22
356
Erol Kahya
's-Gravenhage
2:01:47
1:58:22
357
Rutger Kluiver
Borger
2:09:18
1:58:31
358
Robert Jan Reinders
Groningen
2:09:18
1:58:31
359
Rimmert De Jong
Menaam
2:07:36
1:58:42
360
Gerwin Schuurman
Joure
2:07:20
1:58:53
361
Rene Pot
Siddeburen
2:03:23
1:58:55
362
Wiebren Wind
Joure
2:07:23
1:58:57
363
Leo van der Meer
Harkema
2:00:33
1:58:57
364
Rienk N Wortel
Lies
1:59:19
1:59:03
365
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:01:49
1:59:18
366
Hans Boorsma
Groningen
2:08:41
1:59:23
367
Peter Cornelissen
Veenendaal
2:07:21
1:59:23
368
Rob Bronsema
Groningen
2:06:47
1:59:25
369
Sander Warmerdam
Langweer
2:02:38
1:59:28
370
Peter Ras
PEC 1910
2:02:55
1:59:33
371
Mark Hamstra
Hardlopen.nl
2:06:51
1:59:34
372
Geert Abbink
Hoorn Terschelling
2:00:14
1:59:36
373
Yke Nagel
Akkrum
2:02:50
1:59:38
374
Jack Meering
Aquilo
2:03:55
1:59:38
375
Arjan Vrieling
Aquilo
2:03:55
1:59:39
376
Mark Schuring
Meppel
2:06:23
1:59:46
377
Marco Veldman
Stiens
2:12:53
1:59:46
378
Harry Kooyenga
Burdaard
2:05:08
1:59:51
379
Arjen Schmaal
Groningen
2:10:46
1:59:52
380
Roel Verheijen
Nieuwegein
2:02:26
2:00:10
381
Tom Schaaf
Utrecht
2:12:49
2:00:17
382
Marcel Tiecken
Arnhem
2:03:51
2:00:19
383
Jussi Huppunen
Lappeenranta
2:03:18
2:00:26
384
Ronald Rauwerda
Lionitas
2:05:04
2:00:28
385
Niels Wieffer
Almere
2:14:35
2:00:35
386
Pjotr Kinders
Zevenaar
2:14:57
2:00:41
387
Niels Voorn
Veendam
2:08:58
2:00:50
388
Dick Koffijberg
Wijk bij Duurstede
2:07:47
2:00:50
389
Jeroen Zaagman
Drachten
2:06:11
2:00:51
390
Er Vegter
Blaricum
2:14:42
2:00:53
391
Jan Koster
Aquilo
2:02:01
2:00:58
392
Arie Hoogendijk
Heerenveen
2:15:22
2:01:00
393
Edward Petersen
West-Terschelling
2:01:44
2:01:02
394
Emile Hendriksze
Badhoevedorp
2:07:11
2:01:02
395
Bram Hagemeier
Haarlem
2:10:29
2:01:12
396
Roeland Reijers
KAV Holland
2:08:24
2:01:16
397
Gerrit Bosma
Loopclub Burgum
2:03:53
2:01:16
398
Giel van de Kuil
Wijk bij Duurstede
2:08:08
2:01:17
399
Martijn van der van der Werf
Groningen
2:12:12
2:01:46
400
Rinke De De Jong
Loopgroep Leeuwarden
2:03:25
2:01:47
401
Bart Schneiders
Zoeterwoude
2:15:58
2:01:49
402
Rob Mulder
Haren Gn
2:03:59
2:01:50
403
Patrick Smit
Groningen
2:04:46
2:01:53
404
Renee de Jong
Zwolle
2:10:52
2:01:55
405
Eli Pieters
Purmerend
2:10:51
2:02:10
406
Erik Hoorweg
Zoeterwoude
2:08:01
2:02:14
407
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
2:09:45
2:02:16
408
Wiep Diever
Joure
2:14:08
2:02:34
409
Erik Geerds
Zwolle
2:11:00
2:02:37
410
Huib Schilp
Laren Nh
2:13:33
2:02:40
411
Hans de Haan
Dongjum
2:10:21
2:02:44
412
Gertjan Eikenaar
Zwolle
2:07:47
2:02:45
413
Mark Ringnalda
Ede Gld
2:16:15
2:02:48
414
Bram Tijl
Rotterdam
2:10:47
2:02:54
415
Martijn Hasssefras
Alphen aan den Rijn
2:09:08
2:02:56
416
Ron Bruijn
's-Gravenzande
2:10:47
2:02:56
417
Herbert Roerdink
Diepenveen
2:11:07
2:02:58
418
Arjan Kramer
Hensbroek
2:11:49
2:03:11
419
Roel Vogelzang
Bolsward
2:06:32
2:03:27
420
Dick Haan
Linschoten
2:13:56
2:03:52
421
Robert Jansen
Franeker
2:11:12
2:03:55
422
Richard van der Peet
Voorschoten
2:09:25
2:03:55
423
Erik Krikke
Leeuwarden
2:10:41
2:03:59
424
Peter Kommers
Oosterhout Nb
2:10:19
2:04:04
425
Johan Abma
Franeker
2:10:20
2:04:13
426
Dirk Postma
Driezum
2:17:48
2:04:28
427
Johan Ypma
Heerenveen
2:12:27
2:04:38
428
Chris Berghmans
Driebergen-Rijsenburg
2:10:56
2:04:41
429
Jeroen van Bracht
Zaanland
2:11:27
2:04:41
430
Walter Kraan
IJsselstein Ut
2:10:57
2:04:41
431
Wouter Hoekman
Bunnik
2:10:57
2:04:43
432
Rob Bottenberg
Isala '96
2:12:07
2:04:47
433
Roelof Boer
Hunzerunners Loopgroep
2:08:00
2:04:53
434
Sicco Hoekstra
Sneek
2:05:54
2:04:53
435
Tim Schoonveld
Bedum
2:11:51
2:04:56
436
Hans Houtkooper
Stompetoren
2:13:09
2:04:56
437
Peter Bos
Wagenborgen
2:18:55
2:05:00
438
Matthijs van Ankeren
Purmerend
2:13:43
2:05:02
439
Marco de Vries
Sneek
2:12:55
2:05:02
440
Evert Homan
Noardburgum
2:15:25
2:05:12
441
Arnold Raspe
Wagenborgen
2:19:07
2:05:13
442
Bert Veen
ATC '75
2:08:53
2:05:20
443
Ard Brons
Harkstede
2:19:16
2:05:23
444
Jan Veltman
Stiens
2:10:56
2:05:55
445
Marcel Niemeijer
Groningen
2:09:02
2:06:09
446
Fokken Rosier
AV Heerenveen
2:19:51
2:06:20
447
Maurijn Ode
Lelystad
2:09:40
2:06:32
448
Bram Jansen
Eindhoven
2:20:06
2:06:39
449
Joeri Hoeve
De Rijp
2:13:57
2:06:50
450
Kor Marinus
Heerenveen
2:09:37
2:06:56
451
Bauke Schat
Kollum
2:12:22
2:06:58
452
Hendrie Meulman
Nieuwe Pekela
2:16:03
2:07:18
453
Marcel Wierstra
Zwolle
2:19:31
2:07:25
454
Robert Krol
Kampen
2:16:37
2:07:28
455
Bas Jonker
Ouderkerk aan den IJssel
2:09:47
2:07:37
456
Stefan de Haas
Ouderkerk aan den IJssel
2:09:48
2:07:38
457
Hans-Henk Wolters
Leeuwarden
2:13:36
2:07:39
458
Albert Godeke
Ruinerwold
2:13:06
2:07:40
459
Ronald Uittenbogaard
Boskoop
2:20:43
2:07:41
460
Bas van Dijk
Bergschenhoek
2:16:56
2:07:49
461
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:12:20
2:07:50
462
Menko Oosterhuis
Zeewolde
2:16:15
2:07:54
463
Hugo van der Meer
Sneek
2:12:11
2:08:03
464
Alexander de Koning
Utrecht
2:13:38
2:08:08
465
René Bos
Nieuw-Amsterdam
2:21:44
2:08:10
466
Johan Koetje
Altis
2:14:04
2:08:11
467
Ronald Dahne
Delft
2:16:23
2:08:18
468
Jan-Dirk Boomsma
Heerenveen
2:12:09
2:08:32
469
Henk Goldberg
Doorn
2:19:33
2:08:39
470
Andreas Ezinga
Amstelveen
2:14:21
2:08:51
471
Marten Hellinga
Burgum
2:20:58
2:08:51
472
Gerard Sieben
Hoorn Nh
2:17:57
2:08:51
473
Gerard De Palm
Wolvega
2:18:20
2:08:53
474
John Lageman
Diepenveen
2:17:09
2:08:58
475
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
2:12:41
2:08:59
476
Edwin de Lange
Almere
2:18:04
2:08:59
477
Jacob Schram
Sneek
2:14:43
2:09:10
478
Robert Riedstra
Eelderwolde
2:13:21
2:09:18
479
Robert Van den Broek
Hoofddorp
2:22:04
2:09:20
480
Tomas Symersky
Zwolle
2:15:23
2:09:25
481
Marcel van Wijk
Leek
2:17:31
2:09:35
482
Frans Hofma
Pijnenburg
2:17:27
2:09:42
483
Trienus De Jong
Lollum
2:23:32
2:09:44
484
Jacob Namminga
Harlingen
2:17:39
2:09:44
485
Jolanda Vis
BB lopers
2:20:35
2:09:46
486
Wilco Voulon
BB lopers
2:20:36
2:09:46
487
Peter van Daal
RRZ
2:17:51
2:09:47
488
Theo v d Werff
Akkrum
2:13:07
2:09:49
489
Frank Koopmans
Reduzum
2:13:08
2:09:50
490
Hein Nap
Haren Gn
2:13:55
2:09:50
491
Ad Wynia
Arnhem
2:15:11
2:09:53
492
Jelle Wijbenga
Groningen
2:20:48
2:09:59
493
Patrick Spaans
Atos
2:22:27
2:10:10
494
Arnold van der Holst
Hardlopen.nl
2:22:35
2:10:17
495
Kor de Boer
Amsterdam
2:19:49
2:10:18
496
Rutger Bos
Rotterdam
2:18:37
2:10:18
497
Floris Wubbena
Breda
2:11:25
2:10:20
498
Harry Immenga
Winschoten
2:18:26
2:10:50
499
Edwin De Boer
Oudeschoot
2:25:37
2:11:14
500
Martin Boomgaardt
Leeuwarden
2:24:12
2:11:16
501
Jeroen Mulder
Zwolle
2:15:37
2:11:19
502
Albert Keizer
Amsterdam
2:18:05
2:11:23
503
Edgar de Jong
Zaanland
2:24:13
2:11:28
504
Collin Eisema
Leiden Road Runners Club
2:22:21
2:11:30
505
Roelof Dijkstra
Stiens
2:23:13
2:11:46
506
Gerard van der Veen
Burgum
2:20:26
2:11:50
507
Jeroen Kooijman
Zeist
2:25:36
2:11:55
508
Marco Hartman
Zwolle
2:21:20
2:11:57
509
Harro Vijver
Drachten
2:22:44
2:12:04
510
Martijn de Koo
Leiden
2:25:17
2:12:14
511
Edward Postma
Drachten
2:26:07
2:12:27
512
Patrick Kuijper
Vlaardingen
2:17:02
2:12:46
513
Dennie Oosterbaan
Eelderwolde
2:15:43
2:12:46
514
Wobe de Vries
Zuidlaren
2:25:01
2:12:52
515
Derk Jan Drenth
Haren Gn
2:15:06
2:13:10
516
Joost Miedema
Groningen
2:27:20
2:13:13
517
Steven Goudberg
VanDrielRunners
2:25:01
2:13:15
518
Lukas Drenth
Makkinga
2:19:19
2:14:13
519
Herman Brinkman
Amersfoort
2:25:46
2:15:03
520
Halbe Bosgraaf
Kollum
2:20:34
2:15:15
521
Jan Souman
Wezep
2:24:22
2:15:16
522
Siede de Vries
Nes gem Boarnsterhim
2:22:12
2:15:24
523
Robbert Tiemens
Hilversum
2:19:24
2:15:29
524
Daniel Polling
Hoogezand
2:25:38
2:15:39
525
Martijn Mantingh
Haren Gn
2:17:30
2:15:40
526
Marcel Donders
Arnhem
2:21:59
2:16:41
527
Andries Miedema
Heerenveen
2:28:02
2:16:44
528
Peter Fokkens
Loopgroep De Drentsche Aa
2:30:45
2:16:55
529
André van Dalsen
Groningen
2:22:06
2:16:56
530
Reinoud Monsma
Spartacus
2:27:48
2:17:49
531
Willem Reitsma
Tzummarum
2:28:11
2:18:10
532
Arend Braams
Gasselte
2:28:58
2:18:36
533
Tom Spaans
's-Gravenhage
2:33:07
2:20:19
534
Jelle de Haan
Haskerhorne
2:34:10
2:20:37
535
Andries Kuipers
Deinum
2:27:55
2:23:06
536
Paul Smid
Emmeloord
2:34:40
2:23:58
537
Evert ejp Bosman
Bunnik
2:30:38
2:24:25
538
Gilbert van Berkel
Spijkenisse
2:37:18
2:24:29
539
Eric van der Lee
Purmerend
2:36:13
2:24:46
540
Gerrit Dijk
Boerakker
2:29:05
2:24:52
541
Arnoud Kal
VanDrielRunners
2:37:04
2:25:16
542
Mick Bronsema
Haren Gn
2:38:43
2:25:20
543
Romano Adely
Tzum
2:38:27
2:25:53
544
Hessel de Groot
Hemrik
2:36:51
2:25:57
545
Koen van den Maagdenberg
Ulvenhout
2:38:30
2:26:09
546
Stan van den Wildenberg
Leusden
2:28:29
2:26:11
547
Henk de Haan
Loopclub Burgum
2:29:57
2:26:20
548
Frans de Jonge
Oentsjerk
2:31:27
2:26:26
549
Thierry Platteel
Leiderdorp
2:34:58
2:26:38
550
Ray Baly
Sleen
2:38:42
2:26:40
551
Sander GIESEN
Middenmeer
2:37:45
2:27:16
552
Ronald van den Bos
Leusden
2:31:49
2:27:20
553
Jered Nuwolt
Drachten
2:34:44
2:28:11
554
Jan-Willem van Rijn
Zwolle
2:40:22
2:28:16
555
Egbert Van der Bijl
Heerenveen
2:44:45
2:30:23
556
René Adema
Sneek
2:36:02
2:30:28
557
Gielt Algra
Horror
2:47:54
2:35:37
558
Anne-Martijn Reemeijer
Dordrecht
2:41:47
2:37:25
559
Nic Stienstra
Ysbrechtum
2:51:35
2:37:37
560
Rob van den Brink
Assen
2:49:05
2:37:50
561
Feico Eppinga
Naarden
2:48:33
2:38:33
562
André Oteman
Wijk bij Duurstede
2:46:22
2:39:30
563
Menno Haitsma
Heerenveen
3:08:40
2:57:42
M50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niek van der Molen
Loopgroep Dokkum
1:27:32
1:26:46
2
Eise Lanting
Groningen
1:30:50
1:28:07
3
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
1:30:49
1:29:58
4
Anton Tuinstra
Drachten
1:37:39
1:31:30
5
Diemer Top
Groningen
1:32:29
1:31:42
6
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:38:25
1:32:22
7
Peter van den Brink
Amerongen
1:33:14
1:33:09
8
Peter Veldhuijsen
Distance Runners Voorhout
1:34:28
1:33:10
9
Erik Breems
Suomi
1:34:13
1:33:27
10
Max Christern
Rotterdam
1:36:39
1:33:50
11
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:37:15
1:35:42
12
John Peters
Argo
1:40:10
1:35:51
13
Tesfaye Tiko
Zeist
1:50:56
1:35:52
14
Peter Spaans
Uitgeest
1:41:06
1:35:52
15
Keimpe de Vries
SV Friesland
1:38:19
1:36:36
16
Peter Sels
Athlos
1:43:42
1:36:56
17
Paul Latour
Almere
1:43:21
1:37:19
18
Dolf Albertz
Voorhout
1:44:07
1:37:30
19
Kees Heemskerk
Warmond
1:38:31
1:37:39
20
Klaas Arkema
Hasselt
1:38:52
1:37:42
21
Bert Kiemel
Stompetoren
1:45:58
1:37:52
22
Léon Holster
Nijmegen
1:45:37
1:38:10
23
Teun Hubregtse
Cothen
1:45:30
1:38:19
24
Erik Dost
Leeuwarden
1:39:31
1:38:22
25
Jeroen van Hoek
Haarlem
1:47:43
1:38:27
26
Jelle Miedema
Willemsoord
1:41:13
1:38:31
27
Jos Blankendaal
Waarland
1:41:33
1:38:38
28
Klaas Beute
Steenwijk
1:47:17
1:39:00
29
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:47:17
1:39:00
30
Louis Zandbergen
Zwolle
1:43:42
1:39:12
31
Theo Veninga
Goirle
1:48:05
1:39:32
32
Wim Tillema
PEC 1910
1:42:21
1:39:50
33
Anton Popma
Blauwhuis
1:42:32
1:39:52
34
Jan Andringa
Joure
1:41:30
1:39:55
35
Mark Min
Castricum
1:48:10
1:40:00
36
Pieter Veenstra
Groningen
1:50:36
1:40:18
37
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
1:42:59
1:40:18
38
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:42:02
1:40:30
39
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:45:39
1:40:31
40
Bauke Jansen
Marum
1:47:35
1:40:57
41
Willem Biemolt
SV Friesland
1:55:08
1:40:59
42
Harm Prins
Isala '96
1:48:15
1:41:08
43
Theo van Bergen
Argo
1:47:02
1:41:10
44
Ruut Schalij
Utrecht
1:45:55
1:41:13
45
Andries J Hooijsma
Impala
1:50:07
1:41:19
46
Pieter Meijberg
Isala '96
1:46:56
1:41:25
47
Jetze Visser
Horror
1:42:31
1:41:27
48
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:42:32
1:41:31
49
Herman Bruins
Isala '96
1:47:30
1:41:51
50
Paul Valk
Castricum
1:50:37
1:42:27
51
Elko Knoop
Tolbert
1:46:50
1:42:33
52
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:44:29
1:42:37
53
Gerald Tijhuis
Altis
1:48:30
1:42:38
54
Mario Theeven
Sittard
1:54:51
1:42:43
55
Lucas Noldus
Renkum
1:51:04
1:42:45
56
Andre Bus
Paasloo
1:48:35
1:42:45
57
Kees Vreugdenhil
Olympus '70
1:56:03
1:42:58
58
Johan Derriks
Climax
1:47:44
1:43:01
59
Jan Bos
Hilversum
1:46:10
1:43:06
60
Paul Bakker
Waarland
1:45:27
1:43:07
61
Jan Schuurmans
Castricum
1:51:23
1:43:07
62
Peter de Ruiter
Goutum
1:44:19
1:43:08
63
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:51:25
1:43:08
64
Willem van der Molen
Een
1:44:18
1:43:11
65
Frank Brouwers
Eindhoven
1:50:56
1:43:13
66
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:46:36
1:43:14
67
Gert-Han Konijn
Atos
1:55:32
1:43:16
68
Johan Kooistra
Haarlem
1:48:53
1:43:20
69
Johan van Soest
Houten
1:48:43
1:43:27
70
Ron van Egmond
De Spartaan
1:57:08
1:43:30
71
Rinus Kroon
Sommelsdijk
1:49:24
1:43:31
72
Rick Veringmeier
Schiedam
1:49:24
1:43:31
73
Arjen de Ruiter
Goutum
1:45:01
1:43:51
74
Theo de Groot
Witmarsum
1:45:33
1:43:58
75
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
1:49:50
1:43:59
76
John Doodeman
Waarland
1:46:20
1:44:00
77
Peter Rutten
Breda
1:45:28
1:44:03
78
Willem de Vries
Minnertsga
1:49:15
1:44:04
79
Andre Smit
Hoogezand
1:48:50
1:44:06
80
Richard Kroese
LVA Plantaris
1:55:43
1:44:29
81
Marcel Van Es
Nieuwegein
1:52:03
1:44:38
82
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:44:44
1:44:40
83
Rinke de Jong
Leeuwarden
1:47:56
1:44:42
84
Ruud Teunissen
the Hague Road Runners
1:53:48
1:44:44
85
Fred Van Lambalgen
Amersfoort
1:46:52
1:44:52
86
Flang Cupido
Hoorn Terschelling
1:44:58
1:44:56
87
Gerco Pon
Amersfoort
1:46:55
1:44:56
88
Pummy Müller
West-Terschelling
1:45:31
1:45:06
89
Aris Leijendekker
Tjalleberd
1:48:45
1:45:07
90
Frank Jan Borst
Castricum
1:53:23
1:45:07
91
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenburg
1:46:41
1:45:10
92
Gerrit Jan Liefers
Leiden
1:49:43
1:45:26
93
JaapJan Vroom
Zwolle
1:46:19
1:45:31
94
Gosse Folkertsma
Annen
1:50:18
1:45:32
95
Gerard Eising
Groningen
1:56:13
1:45:33
96
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
1:47:10
1:45:38
97
Benno Leferink
Loopgroep Groningen
1:52:49
1:45:40
98
Marcel Zwezerijnen
Loopgroep Houten
1:52:07
1:45:48
99
Bert van Ravenswaaij
Climax
1:46:38
1:45:49
100
Lammert van der Molen
Norg
1:47:00
1:45:53
101
Edwin Fopma
Kimswerd
1:47:52
1:46:01
102
Arie Kooiman
Arnhem
1:48:28
1:46:05
103
Jildert Visser
Assen
1:57:10
1:46:15
104
Johan Hofstra
Kampen
1:46:53
1:46:21
105
Jetze de Vries
Gorredijk
1:51:10
1:46:21
106
Dedde De Jong
Loopgroep Dokkum
1:50:53
1:46:27
107
Bart Aten
's-Hertogenbosch
1:47:20
1:46:28
108
Gerard Miltenburg
Nederhorst den Berg
1:46:39
1:46:30
109
Bas Selhorst
Purmerend
1:53:44
1:46:31
110
Rick Wildeman
Enschede
1:52:59
1:46:32
111
Martin Meulema
Groningen
1:51:47
1:46:33
112
Dick Tromp
Loopgroep De Drentsche Aa
1:47:51
1:46:33
113
Wouter de Blocq van Scheltinga
Pijnenburg
1:48:51
1:46:34
114
Maurits Sietsma
Haren Gn
1:48:28
1:46:36
115
Jurjen van der Kooi
Ferwert
1:57:40
1:46:38
116
Arian Bol Raap
SV Sportlust
1:56:34
1:46:45
117
Bram Luteyn
Groningen
1:50:49
1:46:45
118
Hans van Maurik
Heemstede
1:58:32
1:46:52
119
Henk Willemsen
Groningen
1:54:58
1:46:52
120
Rob Muntingh
Harderwijk
1:54:49
1:47:02
121
Jan Strijker
Gouda
2:00:39
1:47:11
122
Hans Peter Korendijk
Algemene Bathmense SV
1:57:01
1:47:13
123
Jan Leijstra
Horror
2:00:13
1:47:25
124
Vincent Bouwer
Alkmaar
1:57:33
1:47:29
125
Caron RIggeling
Huissen
1:51:47
1:47:32
126
Tiem Landsman
Kampen
1:55:30
1:47:33
127
Jeroen Feringa
Garrelsweer
1:54:56
1:47:34
128
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
1:53:00
1:47:34
129
Pieter Thoes
Trias
1:56:36
1:47:35
130
Paul Veenstra
Loopgroep Groningen
1:54:44
1:47:36
131
Ids Bouma
LSV Invictus
1:50:05
1:47:42
132
Jack de Vries
Hellas
1:52:10
1:47:55
133
Frank de Groot
Zaandam
2:00:16
1:48:05
134
Erik Roos
Loenga
1:49:38
1:48:09
135
Jeroen Cenijn
Woerden
1:50:10
1:48:09
136
Arno Priem
Pijnenburg
1:52:59
1:48:13
137
Ronald Kristel
Wognum
1:53:56
1:48:21
138
Erik Velthof
Hemelum
1:56:59
1:48:24
139
Rene den Boer
Distance Runners Voorhout
1:50:02
1:48:26
140
Berry vd Berg
Voorschoten
1:57:57
1:48:26
141
Addy Peters
NOP
1:49:46
1:48:32
142
Cor Matter
Runners Stadskanaal
1:57:50
1:48:37
143
Jan Feskens
Den Helder
1:49:48
1:48:40
144
Jappie Walstra
Tijnje
1:52:02
1:48:43
145
Eric Annaert
Lisse
1:56:23
1:48:54
146
Gosse van der Ende
Britswert
1:50:30
1:48:57
147
Marco van Eijk
Haarlem
2:02:41
1:49:02
148
Jakob Hartman
Veenendaal
1:53:29
1:49:04
149
Bart Fehse
Wapserveen
2:00:47
1:49:06
150
Gert-Jan Elsen
Rotterdam
1:58:36
1:49:07
151
Edgar Zonneveldt
Castricum
1:57:21
1:49:10
152
Marten Groen
Munein
1:51:36
1:49:15
153
Tom Terpstra
Hoorn Terschelling
1:49:35
1:49:15
154
John de Jongh
NOP
1:50:38
1:49:24
155
Geert Kwant
Haren Gn
1:56:59
1:49:27
156
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:51:51
1:49:30
157
Hans Metz
Phoenix
1:59:52
1:49:30
158
Roelof Lok
SOS
2:01:46
1:49:30
159
Gerard Popma
Blauwhuis
1:52:15
1:49:34
160
Paul Bultink
Sassenheim
1:53:41
1:49:36
161
Bastian Koman
Algemene Bathmense SV
1:59:38
1:49:46
162
Jan Overeem
Veenendaal
1:54:12
1:49:47
163
Ed Velderman
SV Friesland
2:03:30
1:49:57
164
Peter Nijholt
Leeuwarden
1:56:14
1:49:58
165
René Willems
AAA
1:56:01
1:50:03
166
Ron Bunschoten
De Meern
1:53:05
1:50:03
167
Arjen Salemink
Soest
1:58:41
1:50:08
168
Walter Jonker
Heiloo
2:01:29
1:50:08
169
Brugt Bergsma
Zwolle
1:54:56
1:50:09
170
Johan Claassen
Hilversum
1:52:58
1:50:10
171
Harry Kuijper
West-Terschelling
1:50:52
1:50:11
172
Goos Tuinstra
Drachten
1:56:24
1:50:18
173
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
1:57:13
1:50:37
174
Jan Fossen
Arnhem
1:52:36
1:50:37
175
Frank van Liempd
Bovensmilde
1:56:06
1:50:45
176
Wilco Kleefsman
Almere
1:59:49
1:50:45
177
Gert Terink
Oegstgeest
2:03:49
1:50:49
178
Niel Doekes
Houten
1:53:41
1:50:50
179
Robert Lieuwen
Bussum
2:03:24
1:50:55
180
Klaas Wierenga
Schermerhorn
1:54:47
1:50:57
181
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
1:56:46
1:50:58
182
Steven Kuijl
Utrecht
2:00:13
1:51:03
183
Hans Smit
Huizen
2:00:09
1:51:06
184
Auke De Boer
Delft
1:58:06
1:51:10
185
Ronald Vegter
Winschoten
1:54:20
1:51:11
186
Watze Schaafsma
NOP
1:52:28
1:51:13
187
Oscar Dros
LSV Invictus
1:53:36
1:51:14
188
Jelle Nauta
Roden
2:00:01
1:51:14
189
Auke Ho
Sneek
1:53:42
1:51:15
190
Jos Karssies
Groningen Atletiek
1:55:21
1:51:18
191
Vincent Geenen
Hilversum
1:55:05
1:51:18
192
Yde de Boer
Bolsward
1:54:24
1:51:20
193
Jouke van der Zwaag
Loopgroep IJlst
2:00:22
1:51:22
194
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:00:13
1:51:25
195
Kees van den Bos
Olympus '70
2:04:43
1:51:38
196
Wim den Otter
Barendrecht
2:01:14
1:51:45
197
Rob Vermeulen
Heesch
1:54:26
1:51:45
198
Roberto Valente
Groningen
2:03:46
1:51:50
199
Marten Polet
Hurdegaryp
2:04:22
1:51:54
200
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
1:57:29
1:52:02
201
Marcel Bomas
SV Friesland
1:53:29
1:52:06
202
Ed Wit
't Veld
1:54:49
1:52:08
203
Hendrik Jan de Jong
Voorschoten
1:56:10
1:52:09
204
Pieter Bouma
Groningen
1:55:24
1:52:11
205
Albert Algera
Hallum
1:57:16
1:52:19
206
Roel Hartman
Diepenveen
2:01:54
1:52:27
207
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenburg
1:58:35
1:52:27
208
Gerard Roos
Hoorn Terschelling
1:53:01
1:52:28
209
Jelle Pranger
Sneek
1:54:25
1:52:29
210
Roland Bruin
Haarlem
2:03:45
1:52:30
211
Sjack Jansma
Horror
1:59:23
1:52:33
212
Pieter Filius
Algemene Bathmense SV
2:02:27
1:52:34
213
Rob Jager
Tytsjerk
1:58:47
1:52:35
214
Aaldert van der Tuuk
Schoonloo
2:04:46
1:52:38
215
Marcel Companjen
Harderwijk
1:58:25
1:52:42
216
Arie Boelens
Amsterdam
1:53:51
1:52:45
217
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
1:53:25
1:52:47
218
Paul Geurds
Sassenheim
2:07:18
1:52:48
219
Peter Nijland
Blijham
2:05:06
1:52:51
220
Arjan van den Hurk
Brielle
1:55:22
1:52:51
221
Eduard van Mook
Zuidwal
2:05:33
1:52:51
222
Jakob Hut
Siddeburen
2:04:17
1:52:57
223
Bernard Reekers
Workum
2:04:49
1:52:59
224
Sieto de Vreeze
Olympus '70
2:06:05
1:53:01
225
Theo Leijen
Oudkarspel
1:55:51
1:53:06
226
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
1:57:47
1:53:06
227
Erwin Looman
Medemblik
1:58:46
1:53:07
228
Onno Verkuyl
Amsterdam
1:55:35
1:53:09
229
Piet Struiksma
Lionitas
2:05:08
1:53:09
230
Mark Rietkerk
Trecho
2:03:16
1:53:09
231
Bernard Elting
Groningen
2:00:17
1:53:12
232
Robert Jacobs
Rosmalen
1:56:53
1:53:14
233
Han Boxem
Gasselternijveen
2:03:39
1:53:16
234
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
1:56:17
1:53:26
235
Nico Louwerse
Tollebeek
2:04:27
1:53:26
236
Herbert Schoutens
Rotterdam
1:59:35
1:53:34
237
Paul Kerkhoffs
Climax
2:00:10
1:53:42
238
Bonne Post
Joure
1:54:37
1:53:48
239
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense SV
1:59:33
1:53:51
240
Bert Barelds
Zuidhorn
2:07:13
1:53:54
241
Peter Oosterwijk
Enschede
1:59:16
1:53:59
242
Geert Jan Bosma
SV Friesland
2:06:31
1:54:09
243
Durk Douma
Horror
1:56:43
1:54:15
244
E de Wilde
Amstelveen
1:55:20
1:54:17
245
Teake Dijkstra
Athlos
2:00:59
1:54:18
246
Gauke Broekens
Akkrum
1:57:32
1:54:20
247
Stefan Funnekotter
Utrecht
2:06:00
1:54:21
248
Sjoerd Rozenberg
Lippenhuizen
1:57:53
1:54:21
249
Peter Hammes
Distance Runners Voorhout
1:55:57
1:54:22
250
Nicky Konings
Groenlo
2:06:20
1:54:28
251
Hans Fleuren
Nijmegen
2:05:55
1:54:28
252
Ed Geerlings
U-Track
2:04:35
1:54:36
253
Peter de Vries
De Wijk
2:04:59
1:54:41
254
Cornelis Alberts
Groningen
2:08:43
1:54:44
255
Benjo Pelder
Loopgroep Leeuwarden
2:07:17
1:54:55
256
Jacques Smeets
Pijnenburg
2:05:34
1:54:59
257
Wieger van den Bos
Weesp
1:56:12
1:55:02
258
Theo Sikkema
Franeker
2:02:36
1:55:03
259
Erik Ekkel
Nuenen
2:07:49
1:55:08
260
Richard Kist
Kampen
2:02:26
1:55:09
261
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:07:08
1:55:09
262
Theo van Velzen
Houten
1:58:55
1:55:15
263
Bart van Wermeskerken
Sneek
2:06:22
1:55:15
264
Bert Schilder
Kampen
2:02:32
1:55:15
265
Peter de Wilde
Isala '96
2:02:32
1:55:16
266
Bas Veerman
Borger
1:59:53
1:55:17
267
Jos Schoo
Tjalleberd
1:58:56
1:55:18
268
Gert Vermeer
De Meern
1:58:18
1:55:18
269
Theo Maassen
Valburg
2:04:58
1:55:23
270
Hans Krijnsen
AV Heerenveen
1:58:42
1:55:24
271
Peter Van Polen
Zwolle
2:06:03
1:55:24
272
Anton Alberts
Harkstede
2:04:30
1:55:27
273
Gerard de Hoop
Athlos
2:01:53
1:55:28
274
Wim Alta
Velserbroek
2:08:28
1:55:29
275
Frits van Berkel
Duiven
2:09:01
1:55:35
276
Derk Doornbos
Siddeburen
2:06:56
1:55:35
277
Jan Leusink
Zwartsluis
2:02:13
1:55:36
278
Guus Rijnders
Lichtenvoorde
1:59:27
1:55:38
279
Joop Tromp
Nijland
1:58:25
1:55:50
280
Herman van den Brink
Nieuwegein
2:03:29
1:56:01
281
Alco Kruithof
Lemmer
1:57:38
1:56:01
282
Dik Zantingh
Hoogeveen
2:08:27
1:56:01
283
Jos Stappenbeld
Raalte
2:10:00
1:56:02
284
Rob Hulleman
Lochem
2:07:11
1:56:05
285
Reint Jonker
Stiens
2:07:08
1:56:07
286
Harry Went
Leiden Road Runners Club
2:02:43
1:56:08
287
Ton de Koning
Runners Club Woerden
1:59:22
1:56:08
288
Meinte Buwalda
Horror
2:08:12
1:56:08
289
John Hurkens
Cuijk
2:05:44
1:56:12
290
Rob Franken
Laren Nh
2:04:00
1:56:16
291
Bert Brouwer
Ermelo
2:00:33
1:56:17
292
Fred van de Belt
Almelo
2:04:47
1:56:18
293
Engel Valkhof
Ugchelen
1:57:50
1:56:18
294
Hans Molenaar
Velserbroek
2:02:24
1:56:23
295
Menne Drolenga
Dronten
1:57:24
1:56:26
296
Victor Munster
Lettele
2:05:10
1:56:29
297
Jan Kappers
Schalkhaar
2:04:22
1:56:34
298
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
2:09:41
1:56:37
299
Piet Drost
Noardburgum
1:58:49
1:56:39
300
Hans Bonnema
Lionitas
2:08:39
1:56:40
301
Otto van Dijk
Leeuwarden
2:04:45
1:56:41
302
Jan Palma
Oentsjerk
2:06:02
1:56:42
303
Tom Garritsen
Argo
2:07:03
1:56:46
304
Dirk Stenkamp
Bocholt
2:06:47
1:56:50
305
Frits de Kam
Pijnenburg
2:00:07
1:56:51
306
Douwe Attema
Heeg
2:05:03
1:56:53
307
Henk Bouma
Linschoten
2:01:12
1:57:01
308
Ulco Hoekstra
Leeuwarden
2:05:14
1:57:09
309
Pieter Waardenburg
Hanzesport
2:07:30
1:57:10
310
Gert Hofstede
Groningen
2:02:05
1:57:12
311
Roald Moen
Purmerend
2:06:15
1:57:14
312
Michel Aalbers
ATC '75
2:10:19
1:57:16
313
Guill Hennissen
Atletiek Maastricht
2:03:04
1:57:22
314
Bessel Feenstra
Harderwijk
2:06:48
1:57:23
315
Sije Boskma
Hurdegaryp
2:05:20
1:57:27
316
John Groen
De Knipe
2:09:37
1:57:27
317
Paul Erkelens
Distance Runners Voorhout
1:58:57
1:57:28
318
Bas Schroder
Medemblik
2:02:49
1:57:29
319
Jurjen Veerman
Vries
2:02:06
1:57:31
320
Maurice Funcke
Prins Hendrik
2:01:47
1:57:31
321
Michel Schouwink
Zwolle
2:00:17
1:57:35
322
Minne Wiersma
Loopgroep Sneek
1:59:45
1:57:35
323
Gertjan van Meurs
Cothen
2:04:51
1:57:39
324
Hans Jakobs
De Wilp Gn
2:02:27
1:57:39
325
Reinder Tel
SV Friesland
1:58:46
1:57:42
326
Jan Wiepke Knobbe
Groningen
2:08:45
1:57:42
327
Gerbrand van Zandbrink
Achterveld
2:11:42
1:57:43
328
Peter Zwiers
PEC 1910
2:07:32
1:57:46
329
Jan Schuiling
Gasselte
2:08:17
1:57:49
330
Pieter van der Veen
Dwingeloo
2:12:30
1:57:57
331
Nico Verkerk
Hardlopen.nl
2:06:31
1:57:57
332
Dick van den Berg
Stedum
2:02:07
1:58:00
333
Herman van der Donk
Loopgroep Nienoord
1:59:47
1:58:04
334
Luuk Jaarsma
Leusden
1:59:44
1:58:05
335
Evert Mulder
Delfzijl
2:08:24
1:58:10
336
Willem Buren
Hoorn Terschelling
1:58:43
1:58:14
337
TjeerdDirk Huizenga
Grootegast
1:59:28
1:58:15
338
Derk Boschman
Gytsjerk
2:08:28
1:58:17
339
Martin Waslander
Groningen
2:01:16
1:58:19
340
Eddy Steenvoorden
Utrecht
1:59:42
1:58:22
341
Karel Jean Marie Welten
Epe
2:07:38
1:58:27
342
Tom Veldman
Tempo
2:10:48
1:58:27
343
William Hoedjes
AV Castricum
2:00:40
1:58:28
344
Gerard Nijmeijer
Tjalleberd
2:11:43
1:58:35
345
Wilko Melenhorst
Ciko '66
2:03:32
1:58:37
346
Piet Sikkema
Grou
2:04:09
1:58:39
347
R. Luskens
Musselkanaal
2:07:36
1:58:45
348
Maarten van den Hurk
Marvel
2:01:27
1:58:46
349
Ruud Van Munster
Heemstede
2:00:14
1:58:47
350
Harke Cleveringa
Heveadorp
2:12:41
1:58:50
351
Sjoerd Hiemstra
Ferwoude
2:05:59
1:58:59
352
John Grotenboer
Harlingen
2:04:47
1:59:11
353
Jan Ziengs
Woudenberg
2:08:14
1:59:14
354
Hans Noorman
Zuidlaren
2:04:54
1:59:18
355
Otto Dijkstra
Scharnegoutum
2:06:45
1:59:20
356
Remco Post
Zutphen
2:01:48
1:59:20
357
Ronald van Vuure
Zwolle
2:02:42
1:59:25
358
John Lakeman
Hoorn Nh
2:08:34
1:59:28
359
Eef Walgaard
Utrecht
2:03:19
1:59:33
360
Herman Derks
Poortugaal
2:02:12
1:59:36
361
Henk Jan Balkema
West-Terschelling
2:13:54
1:59:47
362
Ron Bakker
Woudenberg
2:08:51
1:59:48
363
Mario Weima
Alkmaar
2:01:13
1:59:55
364
Huib van Mossel
Zoeterwoude
2:14:07
1:59:55
365
Hans van Egmond
Impala
2:11:09
1:59:57
366
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
2:03:24
1:59:58
367
Tjeerd Zijlstra
's-Hertogenbosch
2:00:52
1:59:58
368
Frits Meijer
avVN
2:08:13
1:59:59
369
Wietse Oosterhof
Stiens
2:13:08
2:00:02
370
Jan Paul Rop
Zwolle
2:14:32
2:00:09
371
Assuerus Jorna
Deinum
2:01:39
2:00:09
372
Richard Mostard
Pijnenburg
2:13:38
2:00:24
373
Jan Hoenderdaal
Pijnenburg
2:11:01
2:00:26
374
Jaap Halma
Leeuwarden
2:07:42
2:00:27
375
Girbe Buist
Sappemeer
2:04:25
2:00:29
376
Johan Oosterhoff
Bedum
2:02:35
2:00:34
377
Wijnand Tjepkema
Stiens
2:11:48
2:00:37
378
Arnold Gerritsen
TION
2:10:53
2:00:38
379
Dick Swijgman
's-Gravenhage
2:03:01
2:00:40
380
Chris Keen
Tiel
2:14:48
2:00:58
381
Paco Anaya
Nieuwegein
2:08:27
2:01:00
382
Onno Uringa
Erlecom
2:08:25
2:01:01
383
Kest Haanstra
Mildam
2:12:11
2:01:13
384
Ronald van Dijk
Ciko '66
2:06:23
2:01:19
385
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
2:14:00
2:01:20
386
Rob Vis
LVA Plantaris
2:12:22
2:01:24
387
Dirk Koster
Alphen aan den Rijn
2:10:56
2:01:24
388
Watze Nijdam
Luxwoude
2:08:30
2:01:24
389
Bart Voogel
Haarlem
2:08:07
2:01:25
390
Gerrit Snijder
Stroobos
2:14:44
2:01:28
391
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:06:30
2:01:30
392
Henk Schermerhorn
Algemene Bathmense SV
2:11:24
2:01:31
393
Jan Kroon
Apeldoorn
2:14:24
2:01:33
394
Evert de Vries
Heerenveen
2:15:23
2:01:37
395
Han Baumer
Vlieland
2:09:52
2:01:37
396
Ferdi Veenstra
Weesp
2:02:51
2:01:40
397
Rene Sesink
Nijmegen
2:12:07
2:01:47
398
Niels Smit
Loopgroep Stiens
2:15:16
2:01:56
399
Ben Potma
Hommerts
2:14:48
2:01:57
400
Peer de Vos
Bussum
2:12:41
2:01:59
401
Andreas Riekötter
Paderborn
2:14:32
2:02:00
402
Willem Jaap Zwart
ActiveRunning
2:14:12
2:02:04
403
Wim van Vliet
's-Gravenhage
2:03:01
2:02:04
404
Jos Leijser
Huissen
2:06:14
2:02:08
405
Erik Pleij
Zwammerdam
2:14:52
2:02:15
406
Jan Harte
Weesp
2:03:26
2:02:16
407
Meine Verbeek
Wommels
2:11:44
2:02:16
408
Casper Evers
Haarlem
2:08:09
2:02:20
409
Richard Stillebroer
SV Friesland
2:05:01
2:02:24
410
Edwin Goedhart
Haarlem
2:05:20
2:02:31
411
Henk Hofman
Loopgroep Houten
2:08:52
2:02:33
412
André Regeling
Bolsward
2:06:11
2:02:34
413
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:10:57
2:02:37
414
Renee van der Spoel
Dordrecht
2:04:47
2:02:47
415
Gurbe Hoekstra
Lemmer
2:10:05
2:02:49
416
Gerard Kruizenga
Groningen
2:12:46
2:02:51
417
John Brinker
Groningen Atletiek
2:12:46
2:02:52
418
Koos van Koldam
Siddeburen
2:08:09
2:02:54
419
Siep Louwsma
Lionitas
2:16:02
2:02:55
420
Bob Copper
Eelde
2:17:00
2:03:12
421
Marius den Otter
Bolsward
2:12:43
2:03:13
422
Steven Krol
's-Gravenhage
2:16:00
2:03:23
423
Remko van Russen Groen
Haarlem
2:17:48
2:03:25
424
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
2:08:04
2:03:26
425
Sjoerd Nauta
Triathlon
2:12:42
2:03:28
426
Arie Post
Barendrecht
2:13:35
2:03:32
427
Michel Jansen
Veghel
2:09:23
2:03:43
428
Frank Derksen
Heerenveen
2:09:56
2:03:43
429
Frits Wiltink
KAV Holland
2:15:03
2:03:46
430
Nico Dontje
Nieuwegein
2:17:10
2:03:49
431
Hans Keulaerds
IJlst
2:11:12
2:03:55
432
Robert De Graaf
Woerden
2:05:42
2:03:57
433
Garrelt Rosenboom
Loopgroep RaitdaipRunners
2:17:28
2:03:59
434
John Lansbergen
Ede Gld
2:17:37
2:04:11
435
Teus Lammertse
Zwolle
2:18:08
2:04:13
436
Dolf Straathof
Wageningen
2:09:00
2:04:17
437
Willem Staal
Zeist
2:12:49
2:04:18
438
Rutger Fopma
Bears Fr
2:07:52
2:04:27
439
Hans Helder
Wageningen
2:10:11
2:04:29
440
Anne Wildschut
Leeuwarden
2:08:24
2:04:30
441
Joost Verweij
Leiden Road Runners Club
2:17:56
2:04:31
442
Sieds Brouwer
Lionitas
2:18:21
2:04:34
443
Rik van der Schalie
Amersfoort
2:12:49
2:04:36
444
Jurjen Uiterwijk
's-Gravenhage
2:17:23
2:04:36
445
Erick Uiterwijk
's-Gravenhage
2:17:24
2:04:37
446
Peter-Paul Coene
Rotterdam
2:10:58
2:04:40
447
Wim Oosting
Loopgroep Beilen
2:10:35
2:04:43
448
Wim Schotman
Amersfoort
2:06:31
2:04:44
449
Peter Schouten
Leiden
2:16:37
2:05:00
450
Roeland Loomans
Capelle aan den IJssel
2:07:33
2:05:02
451
Anthoon Haagsma
Loopgroep Sneek
2:06:53
2:05:04
452
Herman Boersma
Enschede
2:15:11
2:05:05
453
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners Club
2:11:42
2:05:05
454
Rob Overdevest
Leiden Road Runners Club
2:11:42
2:05:06
455
Hans Bulthuis
Leiden
2:09:33
2:05:18
456
Dick Vos
Bovensmilde
2:16:20
2:05:37
457
Addy van der Knaap
Reeuwijk
2:11:53
2:05:51
458
Jaap Bakker
Doetinchem
2:20:13
2:06:03
459
Martin Messing
Houten
2:17:59
2:06:08
460
H.G. Ellemers
IJlst
2:20:25
2:06:10
461
Bert Lentink
Hilversum
2:18:00
2:06:19
462
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
2:16:23
2:06:22
463
Eric Koldeweij
De Wijk
2:09:45
2:06:24
464
Rene Lont
HUGO Hardloopgroep
2:16:26
2:06:25
465
Anjo Rust
Groningen
2:17:30
2:06:27
466
Sietse Hager
SV Friesland
2:17:11
2:06:33
467
Bart Jannink
Voorhout
2:20:24
2:06:42
468
Frans Witteveen
Pijnenburg
2:11:40
2:06:50
469
Jos de Voogd
's-Gravenhage
2:10:25
2:06:53
470
Herman Wijting
Alblasserdam
2:11:19
2:06:53
471
Jur Elzinga
Pijnenburg
2:19:51
2:06:56
472
Arjan Wiskerke
Nigtevecht
2:08:14
2:06:57
473
Jan Wouda
Kollum
2:12:23
2:07:01
474
Marc Saanen
Budel
2:11:35
2:07:11
475
Jan Schaafsma
Bolsward
2:10:00
2:07:22
476
Alberto Boon
Meppel
2:19:56
2:07:23
477
Klaas de Haan
Hoornsterzwaag
2:19:04
2:07:24
478
Kwast Harry
Utrecht
2:12:16
2:07:38
479
Rien De Koning
Dordrecht
2:12:05
2:07:42
480
Peter Rekers
Enschede
2:11:48
2:07:49
481
Maas Folsche
Ede Gld
2:13:07
2:07:50
482
Bas Keultjes
AV '23
2:08:54
2:07:53
483
Siemen van Berkum
Noordwijkerhout
2:16:17
2:07:54
484
Freek Riegman
AV '34
2:17:41
2:07:54
485
Roel Kooijker
Tijnje
2:17:39
2:07:55
486
Edwin van Oosterom
AAV '36
2:17:32
2:07:56
487
Wim Manshande
Lionitas
2:21:20
2:08:03
488
Arnold Jansen
Haarlem
2:13:47
2:08:06
489
Pieter van Dongen
Zwolle
2:21:30
2:08:11
490
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:16:27
2:08:16
491
Menno Swier
Landerum
2:11:57
2:08:24
492
Jan Dirk Pruimboom
Sneek
2:18:13
2:08:26
493
Gerben Gosse Nijboer
Burgum
2:11:27
2:08:27
494
Reinier Van der Steege
Loopgroep De Drentsche Aa
2:19:21
2:08:43
495
Tom Verbeek
Glimmen
2:17:18
2:08:43
496
Sikke Witteveen
Blauwhuis
2:17:32
2:08:47
497
Klaas van der Vlugt
Witmarsum
2:21:52
2:09:02
498
Erik Ritman
Ouderkerk aan de Amstel
2:17:03
2:09:06
499
Hindrik Drenth
Horror
2:19:22
2:09:06
500
Niek Wijnen
Steenwijk
2:16:41
2:09:09
501
Johan Voskuil
Driebruggen
2:22:24
2:09:15
502
Marcel Boel
Gersloot
2:22:56
2:09:16
503
Jankees Holst
KAV Holland
2:20:40
2:09:24
504
Patrick d'Hooghe
Dronten
2:14:10
2:09:26
505
Jos Bonke
Enschede
2:13:25
2:09:27
506
Robert van Bodegraven
Harich
2:23:21
2:09:41
507
Marcel van Tol
LVA Plantaris
2:20:42
2:09:44
508
Hendrik-Jan Krol
Zwolle
2:17:27
2:09:48
509
Richard Harleman
Apeldoorn
2:21:40
2:09:48
510
Cor de Groot
SV Friesland
2:12:52
2:09:52
511
Albert Noppert
Burdaard
2:15:05
2:09:54
512
Albert Wijting
Spijkenisse
2:14:26
2:09:54
513
John van der Zwam
Hilversum
2:16:54
2:10:07
514
Sjirk Bijma
Wageningen
2:20:34
2:10:20
515
Rinke Booi
Burgum
2:20:22
2:10:20
516
Jakob Rinsma
Wagenborgen
2:20:54
2:10:30
517
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:18:23
2:10:36
518
Arie van Erk
Eindhoven
2:24:14
2:10:38
519
Ronald Hager
Groningen
2:21:12
2:10:38
520
Arthur Appelo
Katwijk Zh
2:17:42
2:10:47
521
Peter Melman
Warmond
2:14:30
2:10:50
522
Hans Smit
Leiden Road Runners Club
2:24:36
2:11:09
523
Wolter Zuid
Heerenveen
2:25:37
2:11:16
524
Wim Haarsma
Heerenveen
2:25:40
2:11:17
525
Dick Everts
Woerden
2:15:40
2:11:24
526
Peter Diebels
VanDrielRunners
2:22:21
2:11:30
527
Gerard Jager
Roden
2:22:28
2:11:31
528
Eppie Wuestman
Holten
2:17:54
2:11:33
529
Freek Blom
Nieuwerkerk ad IJssel
2:17:03
2:11:39
530
Erick Borger
Salland
2:20:46
2:11:50
531
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:19:50
2:11:52
532
Jaap Van der Meer
Drachten
2:19:44
2:11:53
533
Arjen Santema
Diepenveen
2:17:46
2:12:07
534
Mark Huigen
Alphen aan den Rijn
2:24:56
2:12:09
535
Jan Marcel Cressent
Stadskanaal
2:18:55
2:12:14
536
Berend Golterman
Rotterdam
2:24:12
2:12:27
537
Ger van Witzenburg
Maassluis
2:21:52
2:12:36
538
Rolf Landman
Midwolda
2:18:34
2:12:46
539
Iwan van Aken
Apeldoorn
2:15:38
2:12:53
540
Jaap Vaandrager
Luttelgeest
2:27:22
2:12:55
541
Harrie Roossien
Lionitas
2:21:54
2:13:09
542
Mello Tenge
Heerenveen
2:13:35
2:13:22
543
Hans Zwerver
Eelderwolde
2:15:52
2:13:59
544
Jan Kees Wieringa
Isala '96
2:20:58
2:13:59
545
Enno Aerts
avVN
2:17:27
2:14:10
546
Peter Veltman
avVN
2:20:20
2:14:19
547
Maarten Stultjens
Wormer
2:26:10
2:14:21
548
Gert-Jan Toes
Enschede
2:25:12
2:14:26
549
Tonnie Pruis
Hardlopen.nl
2:25:11
2:15:02
550
Koen Grave
Drachten
2:21:30
2:15:25
551
Hugo Schouwink
Losser
2:19:26
2:15:26
552
Peter van Eijk
Apeldoorn
2:25:53
2:15:26
553
Jan van den Belt
Hanzesport
2:23:38
2:15:36
554
Jan Verdonkschot
Emmen
2:27:15
2:15:44
555
Jeroen Wolff
Statina
2:19:01
2:15:45
556
Steve Shaw
Distance Runners Voorhout
2:19:03
2:16:12
557
Johan Huitema
Oentsjerk
2:25:12
2:16:39
558
René Hedemann
Assen
2:19:12
2:16:47
559
Doeke Jan Doeksen
West-Terschelling
2:17:20
2:16:52
560
John Vlottes
Apeldoorn
2:27:00
2:17:09
561
Rein Reidsma
Stiens
2:23:08
2:17:52
562
Rudi Drenth
Holten
2:31:04
2:17:56
563
Paul van Zwieten
Groningen
2:30:00
2:18:03
564
Peter Vermeij
Fortius
2:29:34
2:18:04
565
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:18:30
2:18:30
566
Wibbo Hofman
West-Terschelling
2:18:52
2:18:32
567
Erik Went
Leiden Road Runners Club
2:31:58
2:18:35
568
Benno Gelmers
Laren Gld
2:29:56
2:18:50
569
Remko Alkema
Franeker
2:22:27
2:18:56
570
Han Schuchhard
Voorschoten
2:32:55
2:19:04
571
Cees Visser
Sneek
2:21:41
2:19:23
572
Hylke Hoekstra
Heerenveen
2:33:01
2:19:24
573
Gert Telgen
SOS
2:31:56
2:19:41
574
Erwin Meulmeester
Hoorn Nh
2:30:05
2:19:46
575
Lou Maas
PAC
2:32:31
2:19:49
576
Andries Boneschansker
Dordrecht
2:31:33
2:20:02
577
René den Boer
PAC
2:33:08
2:20:27
578
Reinder Sinnema
Lionitas
2:33:36
2:21:14
579
Hans Schuttenbeld
's-Gravenhage
2:33:55
2:21:17
580
Luut Haites
Loopgroep Stiens
2:32:29
2:21:18
581
Harry Wiechers
Roden
2:35:09
2:21:40
582
Ed Laar
Argo
2:30:02
2:22:03
583
Marcel Krijgsheld
Amersfoort
2:31:58
2:22:30
584
Peter van Drunen
Bergum
2:33:17
2:22:46
585
Robert Neeleman
Groede
2:33:28
2:22:56
586
Ben van Beijnen
Macharen
2:32:43
2:23:03
587
Menno Heukels
Apeldoorn
2:36:29
2:23:35
588
Edwin de Haan
Apeldoorn
2:36:29
2:23:35
589
Bert Haarsma
AV Heerenveen
2:38:32
2:24:10
590
Arno Hiele
Aalden
2:36:57
2:24:28
591
Jan Volbers
Enschede
2:36:54
2:24:45
592
Achim Vöcking
Bocholt
2:34:51
2:24:55
593
Tjibbe Boringa
Amstelveen
2:37:56
2:25:05
594
Wietze Dupon
Drachten
2:34:02
2:25:11
595
Johan Fonk
Hurdegaryp
2:37:40
2:25:16
596
Peter Louwerse
VanDrielRunners
2:37:04
2:25:17
597
Dick Sloots
Meppel
2:38:22
2:25:19
598
Rein Hottinga
Sneek
2:40:03
2:26:16
599
Johan Groenia
Winsum Gn
2:38:26
2:26:28
600
Hans van Rij
Gouderak
2:28:41
2:27:04
601
Benny Dijkstra
Sneek
2:40:19
2:27:41
602
Eertwijn van den Dool
Appingedam
2:42:06
2:28:43
603
Erwin Hoogendoorn
Nieuwegein
2:42:51
2:29:52
604
Joost van den Dool
Bergambacht
2:38:28
2:29:53
605
Peter Bakker
BAV
2:38:42
2:30:50
606
Maarten Amse
Diepenveen
2:39:50
2:31:35
607
Fons Ris
Heerenveen
2:45:33
2:31:47
608
Jacopo Fazzi
Maassluis
2:42:17
2:33:22
609
John Voskuil
PAC
2:46:17
2:33:28
610
Marc Brosschot
Naarden
2:35:03
2:35:03
611
Johan Akker
Leek
2:44:09
2:35:21
612
Marcel Metzelaar
Loopgroep Bunnik
2:47:13
2:36:52
613
Ron van Eeuwijk
Dordrecht
2:41:46
2:37:24
614
Meine Visser
Bolsward
2:49:48
2:43:25
615
Fokko van der Struik
Hoogezand
2:53:27
2:50:38
616
Paul van den Brink
Driebergen-Rijsenburg
3:17:09
3:10:23
M60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
André Polm
Wageningen
1:32:11
1:31:14
2
Frits Charbon
Oranjewoud
1:37:56
1:36:27
3
Jan Oomkens
Tuil
1:37:51
1:36:53
4
Harrie Brils
Amsterdam
1:45:04
1:38:50
5
Peter de Groot
Pijnenburg
1:43:40
1:38:55
6
Piet Streefkerk
SV Friesland
1:43:35
1:39:53
7
Hans van Mossevelde
ATC '75
1:41:31
1:40:11
8
Leen van Vliet
Moordrecht
1:41:50
1:40:25
9
Jaap de Boer
AV Heerenveen
1:41:43
1:41:24
10
Albert Zijlstra
SV Friesland
1:43:56
1:42:27
11
Jan Bilterijst
TION
1:53:15
1:43:05
12
Auke Bos
Ede Gld
1:52:32
1:43:45
13
Henk Bremer
NOP
1:54:42
1:45:11
14
Marc Vorage
Balloo
2:00:55
1:45:38
15
Klaas Halma
Gaast
1:58:21
1:46:33
16
Hans Knipsael
Atletiek Maastricht
1:52:07
1:46:34
17
Willy Weijers
Argo
1:52:33
1:46:39
18
Jan Jorna
't Veld
1:50:36
1:47:02
19
Willy Ewes
Doetinchem
1:59:39
1:47:04
20
Wijnand Bok
Emmeloord
1:48:01
1:47:12
21
Wim de Moor
LVA Plantaris
1:59:19
1:47:32
22
Wim Koetsier
PEC 1910
1:51:11
1:47:49
23
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:49:36
1:48:08
24
Klaas Vermeer
Zuidwal
1:53:29
1:49:04
25
Cor Kuiper
TION
1:59:38
1:49:25
26
Jan Visser
Emmeloord
1:57:47
1:49:39
27
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:56:46
1:50:05
28
Johan de Lange
Munein
1:52:37
1:50:19
29
Ron Timmerman
Huizen
1:59:22
1:50:24
30
Maarten Jung
Olympus '70
2:03:31
1:50:26
31
Jaap de Vries
Triathlon
1:52:20
1:50:34
32
Jan Ubels
ATC '75
2:04:59
1:50:57
33
Bart Krechting
Westervoort
1:53:40
1:50:57
34
Co Reus
Hoogkarspel
1:57:43
1:51:12
35
Jaap Bakker
Wageningen
1:57:14
1:51:27
36
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:53:28
1:51:39
37
Johan Kuperus
Loopgroep Leeuwarden
2:01:22
1:51:41
38
Douwe Jan Talman
Harlingen
2:02:46
1:51:54
39
Peter Klaver
Lionitas
1:53:24
1:52:08
40
Hans Bosker
Oosterbeek
1:58:52
1:52:11
41
Fred Flohil
NOP
2:06:49
1:52:22
42
Tom van Til
Eelde
1:57:09
1:52:30
43
Frank Heitbrink
Algemene Bathmense SV
2:02:27
1:52:38
44
Jan Knol
Nijeveen
2:04:05
1:52:40
45
Geert Geerts
ATC '75
1:54:34
1:52:52
46
Seerp Leistra
Groningen
2:01:20
1:53:16
47
Sierk Postma
Ryptsjerk
1:59:32
1:53:20
48
Tjalling Westra
SV Friesland
2:01:22
1:53:22
49
Minne Boelens
Berkhout
1:54:34
1:53:28
50
Lútsen Wijngaard
Zutphen
1:59:41
1:53:45
51
Jan Meijer
Haaksbergen
1:55:01
1:53:52
52
Henk Leenen
Arnhem
1:58:23
1:54:09
53
Roelof Kedde
Oudehaske
2:07:41
1:54:10
54
Koos Jacobsen
Horror
2:02:57
1:54:10
55
Fred de Jong
Norg
2:02:29
1:54:11
56
Taeke van der Wal
LSV Invictus
2:01:38
1:54:11
57
Paul van Dalen
Ermelo
1:56:40
1:54:17
58
Lieuwe Dijkstra
Oosterwolde Fr
2:00:23
1:54:26
59
Herman Hofman
Holten
2:01:11
1:54:46
60
Mart van de Leur
Ciko '66
1:58:52
1:54:59
61
Ruud van der Zande
Groningen
1:57:08
1:55:12
62
Evert Brink
Athlos
2:02:09
1:55:22
63
Hans van Veelen
Amsterdam
2:04:28
1:56:01
64
Bert Knol
Gasselternijveen
2:06:58
1:56:08
65
Michael Bonte
West-Terschelling
1:57:01
1:56:28
66
Geert van der Veen
Leek
2:00:53
1:56:40
67
Frits Moshage
Algemene Bathmense SV
1:58:37
1:56:49
68
Jaap Bouw
Passaat
2:00:38
1:56:55
69
Berend Bijlsma
Gorredijk
2:04:28
1:57:08
70
Henk Denekamp
Lochem
2:08:32
1:57:27
71
Rob Broer
Leiden Road Runners Club
2:07:02
1:57:28
72
Herman Roosenboom
RRZ
2:09:01
1:57:32
73
Henk Visser
Algemene Bathmense SV
1:59:22
1:57:34
74
Matthieu van Winsen
Warmond
1:58:33
1:57:40
75
Louke Berretty
Wommels
2:12:12
1:57:44
76
Henk Nijland
Zuidlaren
2:07:35
1:57:56
77
Henk Blom
Bunnik
2:08:47
1:58:01
78
Koos Boorsma
Britsum
2:09:24
1:58:13
79
Leonard de Jeu
LVA Plantaris
2:11:58
1:58:16
80
Ruud van Basten
Triathlon
2:00:11
1:58:26
81
Bor de Jong
Heerenveen
1:59:48
1:58:26
82
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
2:05:24
1:58:35
83
Bertus Zwerver
SV Friesland
2:05:07
1:58:41
84
Quirinus van der Kloot Meijburg
Wassenaar
2:00:56
1:58:56
85
Paul Van Goor
Horror
2:11:45
1:59:00
86
Rienk Wiersma
Wommels
2:02:25
1:59:04
87
Jaap De Rijk
Nieuwerkerk ad IJssel
2:04:41
1:59:14
88
Puk Wensveen
De Spartaan
2:12:56
1:59:17
89
Louis Bakker
SV Friesland
2:10:45
1:59:22
90
Herman Euverman
SV Friesland
2:00:15
1:59:23
91
Klaas Flens
Zaanland
2:01:01
1:59:38
92
Jan de Jong
Harlingen
2:10:42
1:59:40
93
Jappie van Dijk
Stiens
2:13:11
1:59:52
94
Gert Meijer
Haarlem
2:08:12
1:59:58
95
Hendry Westerhof
Impala
2:07:50
2:00:11
96
Benno Geerdink
TION
2:10:53
2:00:38
97
Eppe Scholtens
Oosternieland
2:05:32
2:01:04
98
Andries Elzinga
Holten
2:07:43
2:01:16
99
Rommert Glazema
SV Friesland
2:10:08
2:01:18
100
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:03:03
2:01:43
101
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
2:08:46
2:01:51
102
Anne Bloem
Briltil
2:09:45
2:02:16
103
Ton Grooteman
Alkmaar
2:03:45
2:02:19
104
Aad Bergers
AAV '36
2:08:02
2:02:26
105
Henk Momberg
Argo
2:12:21
2:02:33
106
Johan Zwerver
SV Friesland
2:11:09
2:02:47
107
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:04:52
2:02:47
108
Theo Boekel
't Veld
2:07:01
2:02:48
109
Eric Groenwold
Hanzesport
2:04:48
2:02:50
110
Hans Veenema
Zwolle
2:06:21
2:03:12
111
Jan Boersma
SV Friesland
2:08:55
2:03:12
112
Aant Zuidema
Grootegast
2:12:17
2:03:34
113
Wim van Engeldorp Gastelaars
Statina
2:07:08
2:03:38
114
Sip Boelens
Nes Ameland
2:09:40
2:03:48
115
Klaas Timmerman
Heino
2:06:12
2:04:28
116
Dries de Visser
Pijnenburg
2:15:33
2:04:29
117
Wim Hummel
Groningen
2:06:10
2:04:47
118
Hans van der Ven
Loopgroep Houten
2:11:12
2:04:58
119
Gerard Vincken
Eijsden
2:12:36
2:05:03
120
Peter Pranger
Loopgroep Dokkum
2:08:04
2:05:10
121
Huib van der Zee
Haastrecht
2:17:51
2:05:16
122
André Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
2:06:21
2:05:18
123
Teun Jager
Haastrecht
2:17:53
2:05:18
124
Bert Loef
Groningen
2:07:10
2:05:31
125
Ralph van den Bogaard
Hillegom
2:07:27
2:05:33
126
Carel van Leeuwen
TION
2:15:51
2:05:34
127
Geert Helder
Roden
2:19:29
2:05:34
128
Jan Albers
Oss '78
2:18:56
2:05:35
129
Dries Wedzinga
Impala
2:13:32
2:05:55
130
Simon Maasland
Bennekom
2:19:27
2:05:59
131
Eduardo The
PAC
2:19:07
2:06:16
132
Piet Vos
Dordrecht
2:11:43
2:06:17
133
Co Kwant
Brummen
2:16:34
2:06:20
134
Theo Berendsen
Soest
2:17:31
2:06:24
135
Hans Kamstra
Midsland
2:07:07
2:06:25
136
Leo Vaandrager
Emmeloord
2:20:52
2:06:26
137
Jan Panhuis
SV Friesland
2:08:21
2:06:40
138
Joop Welter
Triathlon
2:16:45
2:06:55
139
Aart Steendijk
Pijnenburg
2:14:53
2:07:04
140
Geert Posma
Driebergen-Rijsenburg
2:13:24
2:07:04
141
Willem otto Hazelhorst
Leiden
2:15:54
2:07:12
142
Bart Warnier
Atletiek Maastricht
2:12:59
2:07:13
143
Appie de Lange
Gorredijk
2:20:37
2:07:29
144
Otto Kuhn
Mainhausen
2:21:24
2:07:41
145
Tony Gaillard
Pijnenburg
2:10:19
2:07:52
146
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:19:48
2:08:05
147
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:10:54
2:08:15
148
Erik Luters
De Wilp Gn
2:13:09
2:08:16
149
Hans Hiemstra
Rolde
2:21:05
2:08:21
150
Joost van Gent
Leiden Road Runners Club
2:21:57
2:08:32
151
Jan Luursema
Loopgroep Nienoord
2:18:28
2:08:51
152
Hans Recourt
Anloo
2:14:02
2:08:57
153
Rinse Tichelaar
De Knipe
2:11:59
2:08:58
154
Harry Sysling
Triathlon
2:20:36
2:09:04
155
Michael van Knippenberg
Isala '96
2:16:36
2:09:15
156
Egbert Smit
Stiens
2:20:33
2:09:21
157
Kees Glas
Enschede
2:13:31
2:09:30
158
Rob van Heijster
Leiden Road Runners Club
2:22:56
2:09:32
159
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenker
2:21:28
2:09:36
160
Gossen Roos
Amstelveen
2:18:55
2:09:40
161
Harm Timmermans
Garyp
2:23:52
2:10:07
162
Hans Zimmermann
Bochum
2:24:29
2:10:12
163
Martien Verhagen
De Koplopers
2:15:01
2:10:21
164
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:22:39
2:10:33
165
Teus Oosterwijk
Dordrecht
2:15:04
2:10:41
166
Jos Castenmiller
Utrecht
2:20:11
2:10:50
167
Leen Ooms
Leiden Road Runners Club
2:24:36
2:11:08
168
Antoon de Boer
Hazerswoude-Rijndijk
2:22:51
2:11:40
169
Jan Gunnink
Heerenveen
2:21:19
2:11:43
170
Bauke de Jong
Goutum
2:15:20
2:11:49
171
Dick van Veen
Moordrecht
2:15:52
2:12:15
172
Hartmut Riekötter
Münster
2:24:47
2:12:16
173
Paul Kocken
Zuidhorn
2:26:15
2:12:34
174
Wybrand de Groot
SV Friesland
2:24:12
2:12:49
175
Johan Hooisma
Isala '96
2:17:29
2:12:51
176
Jan Woudstra
Impala
2:27:15
2:13:11
177
Frank Baarveld
Peize
2:23:13
2:13:16
178
Harm Postma
SV Friesland
2:20:02
2:13:24
179
Bas Kouwenhovn
Emmen
2:26:06
2:13:40
180
Hans Alosery
Veluwe
2:21:27
2:13:44
181
Jan de Boer
SV Friesland
2:22:29
2:13:50
182
Jan vd Hoorn
AAV '36
2:15:49
2:13:57
183
Fre Pepping
Wageningen
2:22:28
2:14:06
184
Nico Sikkes
AV Heerenveen
2:19:12
2:14:21
185
Wim ter Laan
Wagenborgen
2:20:17
2:14:22
186
Jacques Groen
Diemen
2:20:42
2:14:26
187
Cees Van den Engel
PEC 1910
2:21:04
2:15:18
188
Theo Ingenhoven
Utrecht
2:18:58
2:15:22
189
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:25:28
2:15:33
190
Freddy De Vos
LSV Invictus
2:25:15
2:15:46
191
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:24:43
2:15:50
192
Will Modderkolk
Climax
2:17:32
2:15:53
193
Keelin O'Connor
Bavel
2:17:08
2:16:03
194
Nico Oostra
Weidum
2:17:48
2:16:14
195
Peter de Water
Leiderdorp
2:28:13
2:16:28
196
Ruud Vogelzang
Breda
2:21:50
2:16:48
197
Roelof harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
2:24:04
2:17:38
198
Frans Pols
De Wijk
2:21:09
2:17:48
199
Jos Banus
Gasselternijveen
2:28:26
2:17:55
200
Gert van Gent
Ter Aar
2:27:43
2:18:01
201
Sible van der Meer
Wytgaard
2:24:45
2:18:36
202
Rien van der Velde
NOP
2:28:28
2:18:40
203
Willem Smit
Zwolle
2:32:55
2:18:48
204
Michel Claus
Amsterdam
2:30:19
2:18:57
205
Jan Lubbers
Joure
2:32:51
2:19:35
206
Maarten Van der Gaag
Argo
2:27:38
2:19:36
207
Ben van Laake
Hoorn Terschelling
2:22:15
2:19:55
208
Wim Roosen
KAV Holland
2:31:37
2:20:26
209
Derk jan van Zeben
Stolwijk
2:30:49
2:20:35
210
Feico Smeding
Grou
2:35:30
2:21:36
211
Pé de Jong
Workum
2:22:44
2:21:42
212
Frans Lems
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:35:24
2:22:12
213
Sybren Evert Couperus
Workum
2:23:55
2:22:54
214
Hemmo Sander
Almere
2:32:44
2:22:57
215
Gert Geerdink
Marum
2:25:29
2:23:00
216
Gerrit Wolffer op Veldmeijer
Enschede
2:27:07
2:23:07
217
Carlo Schep
Moerkapelle
2:31:28
2:23:10
218
Jaap Vaandrager
Emmeloord
2:37:57
2:23:30
219
Lukas Kruidhof
Stedum
2:35:26
2:23:30
220
Leendert Baris
Ochten
2:33:00
2:23:38
221
Alfons Knijn
avVN
2:29:46
2:25:05
222
Ab de Greeff
Appelscha
2:38:44
2:25:29
223
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:38:56
2:25:56
224
Ernst Bartels
Mülheim
2:39:01
2:26:19
225
Piet Mulder
SV Friesland
2:38:14
2:26:21
226
Peter Verbree
Aadorp
2:34:44
2:26:42
227
Appie de Vries
SV Friesland
2:31:35
2:27:02
228
Walter Zuidhoek
Alkmaar
2:40:10
2:27:42
229
Ad Vermeulen
Hellas
2:40:10
2:27:42
230
Wil Kurvers
Triathlon
2:35:31
2:27:47
231
Jaap Nijholt
LSV Invictus
2:38:37
2:28:59
232
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:33:14
2:29:23
233
Kiek Rem
Hemrik
2:44:55
2:30:49
234
Cor Rameau
Sneek
2:44:26
2:31:43
235
Jippe Bokma
SV Friesland
2:38:34
2:32:05
236
Jan De Heer
Beemte Broekland
2:44:07
2:32:17
237
Hans Helder
AV Heerenveen
2:46:25
2:34:51
238
Sipke Freerk Glas
Leeuwarden
2:41:29
2:37:18
239
Ronald Rademaker
Wolfheze
2:52:43
2:37:32
240
Lieuwe De Vries
Heerenveen
2:39:38
2:38:42
241
James Schatz
Oud-Beijerland
2:51:09
2:38:56
242
Maarten Witteveen
Enschede
2:52:31
2:39:53
243
Dick van Harn
Veenendaal
2:56:07
2:46:02
244
Jurjen Tjepkema
Drachten
3:02:18
2:50:31
245
Andre Assink
Loopgroep Gemeente Enschede
3:06:39
2:53:25
VSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjanna F Jonker
Winsum Fr
1:27:42
1:27:37
2
Marit Schwantje
Utrecht
1:36:58
1:30:39
3
Lieke Dalstra
Gorredijk
1:35:44
1:34:51
4
Mariska Heeman
Utrecht
1:43:17
1:36:58
5
Ilse Jepkema
Gorredijk
1:39:11
1:38:03
6
Liv Geurts
Uden
1:40:21
1:38:47
7
Janneke Wikkerink
Amsterdam
1:40:50
1:39:15
8
Johanna Spangler
Enschede
1:42:34
1:39:24
9
Jette Leentfaar Leentfaar
Rotterdam
1:42:22
1:40:42
10
Annemarije Souer
Bedum
1:45:23
1:40:48
11
Alexandra Comsa
Appelscha
1:42:57
1:41:46
12
Inge Van Veldhuisen-Top
Voorthuizen
1:42:49
1:41:50
13
Maaike van Leunen
West-Terschelling
1:49:44
1:42:37
14
Floor Bouma
Amsterdam
1:47:08
1:43:59
15
Rixt Siebinga
Rotterdam
1:50:48
1:44:31
16
Fleur Kaptein
Enschede
1:48:00
1:44:49
17
Yvonne ten Kate
Utrecht
1:56:24
1:44:51
18
Fenna Boomgaard
Amsterdam
1:47:27
1:45:47
19
Lisa Dokter
Stadskanaal
1:47:40
1:46:41
20
Nydia van Voorthuizen
Amsterdam
1:54:53
1:47:11
21
Margreet Hehamahua
Hooglanderveen
1:57:59
1:48:12
22
Lori Koster
Zwolle
1:56:37
1:48:22
23
Bo Dury
Amsterdam
2:02:16
1:48:25
24
Mirjam Pals
Midsland
1:48:50
1:48:31
25
Anne Laurine Stadermann
Heemstede
1:57:11
1:48:32
26
Liza Karman
Isala '96
1:55:43
1:48:47
27
Lydia Anne Hempenius
Dronryp
1:56:37
1:49:38
28
Anouk Haaijema
ATC '75
2:02:23
1:50:10
29
Jenna van der Pol
Midsland
1:50:32
1:50:24
30
Marjolein Leemkuil
Groningen
1:55:21
1:50:37
31
Kim Schipper
Schermerhorn
1:55:12
1:50:48
32
Aukje Antsje op de Hoek
Schraard
1:53:07
1:50:55
33
Sandra van Diemen
Loopgroep Groningen
1:59:44
1:51:09
34
Linda Pronk
Haarlem
2:05:48
1:51:51
35
Annemieke Venema
Haarlem
2:05:51
1:51:54
36
Anna Speelman
Zwolle
1:53:23
1:51:56
37
Irene Christina
Breda
2:06:23
1:52:05
38
Karin Van Diest
Leek
2:00:25
1:52:32
39
Jiska van den End
Wachtum
2:07:49
1:52:44
40
Denise Smit
Andijk
2:02:45
1:53:02
41
Sandra Knop
West-Terschelling
1:53:21
1:53:03
42
Berdien Beltman
Algemene Bathmense SV
2:00:01
1:53:08
43
Carin Schipper
Epe
2:00:50
1:53:12
44
Samantha Stienstra
Aarlanderveen
2:02:12
1:53:25
45
Melanie ter Haar
Groningen
2:03:01
1:53:49
46
Nicky Terink
Oegstgeest
2:06:56
1:53:52
47
Nasjara Feenstra
Groningen
1:58:55
1:54:01
48
Jannie Schaap
Heeg
2:06:23
1:54:08
49
Lindsay Gross
Harlingen
1:56:39
1:54:38
50
Gerritje Zijlstra
Ysbrechtum
2:00:56
1:54:42
51
Coline Elbertsen
Atos
2:07:20
1:55:03
52
Trienke Boltjes
Surhuisterveen
1:59:56
1:55:11
53
Aileen de Vries
Groningen
2:07:09
1:55:15
54
Jitske Haanstra
Zwolle
2:01:32
1:55:15
55
Jolien de Boer
Zwolle
2:06:41
1:55:19
56
Carlijn Koning
Groningen
2:00:44
1:55:33
57
Ina van der Weide
Burgwerd
2:09:29
1:55:59
58
Pien Pouwels
Kloosterhaar
1:58:49
1:56:10
59
Wilske Hager
Groningen
2:09:29
1:56:17
60
Jolanda van de Meerendonk
Statina
2:10:09
1:56:27
61
Ineke van Rij
's-Hertogenbosch
1:58:43
1:56:44
62
Lindy Feddema
Leeuwarden
2:06:33
1:56:45
63
Jildou Boelens
Groningen
2:05:18
1:56:47
64
Anniek Otten
Amersfoort
2:03:10
1:56:47
65
Suzanne van Gessel
Astylos
2:01:26
1:56:47
66
Annika Heijnen
Athlos
2:03:00
1:57:01
67
Elisabeth Van Kleef
Zwolle
2:04:22
1:57:07
68
Lisa van de Streek
Groningen
2:02:18
1:57:09
69
Anouk Vos
Phoenix
2:07:25
1:57:10
70
Marida Prins
Oosterwolde Fr
2:09:57
1:57:25
71
Sanne Hermsen
Arnhem
2:05:23
1:57:29
72
Rianne Slootweg
Pijnenburg
2:08:07
1:57:32
73
Hester Rijken
Utrecht
2:10:01
1:57:59
74
Mandy de Ronde
Hellas
2:07:11
1:58:02
75
Tineke Spikker
's-Gravenhage
2:02:34
1:58:16
76
Jeltje Boschman
Gytsjerk
2:08:28
1:58:17
77
Céline van Oort
Utrecht
2:07:32
1:58:20
78
Margriet Feenstra
Hardlopen.nl
2:10:06
1:58:25
79
Silke Arisz
Formerum
1:59:04
1:58:28
80
Gea Hofstra
Apeldoorn
2:08:25
1:58:40
81
Quirina van Zessen
Nijkerk Gld
1:59:42
1:58:42
82
Karin van Leeuwen
Leiden
2:00:58
1:58:43
83
Albertine Mier
Hoorn Terschelling
1:59:07
1:58:45
84
Sonja Fokkema
Waddinxveen
2:02:38
1:58:47
85
Patricia Postuma
Mantgum
2:07:11
1:58:54
86
Maaike Beenes
Utrecht
2:06:19
1:58:55
87
Hilda Bosma
Easterein
2:04:39
1:59:02
88
Mathilde Vogel
Harlingen
2:08:17
1:59:17
89
Myrthe Luitjens
Odoorn
2:06:35
1:59:17
90
Kelly Sandys
Groningen
2:02:15
1:59:19
91
Angelique Bonthuis
Zwolle
2:01:58
1:59:31
92
Rosalien Maats
Groningen
2:04:42
1:59:31
93
Manja Zuiderveld
Leeuwarden
2:04:19
1:59:35
94
Saskia Holterman
Assen
2:02:12
1:59:37
95
Wendan Poelstra
Groningen
2:12:46
1:59:44
96
Charlotte van Voorden
Rotterdam
2:01:34
1:59:55
97
Marije Van Leeuwen
Groningen
2:04:32
2:00:11
98
Merel Welman
Oldenzaal
2:02:03
2:00:21
99
Loes Kok
Beuningen Ov
2:02:03
2:00:22
100
Manon Eising
MenterARunners
2:04:44
2:00:42
101
Bertine Molhoek
Hasselt
2:10:49
2:00:47
102
Loes Hudepohl
Groningen
2:08:30
2:00:58
103
Britt de Beer-Lankhaar
West-Terschelling
2:01:35
2:01:07
104
Sybrich de Goede
Sneek
2:09:30
2:01:20
105
Esther de Ruiter
Delfzijl
2:04:18
2:01:20
106
Merel Eelink
West-Terschelling
2:01:42
2:01:23
107
Lynn Vleugels
West-Terschelling
2:02:00
2:01:25
108
Frederiek Bosscher
Enschede
2:06:27
2:01:43
109
Yvonne van der Molen
Peize
2:11:59
2:01:47
110
Angelique Dijk
Uithuizen
2:08:06
2:01:49
111
Eva van Zuiden
Amersfoort
2:07:00
2:01:50
112
Tetje Westerhof
Uithuizermeeden
2:08:06
2:01:50
113
Karin De Wilde
Arnhem
2:09:44
2:01:50
114
Karin Soutberg
Arnhem
2:11:57
2:02:01
115
Kirsten Nibbelke
Utrecht
2:08:23
2:02:02
116
Annemieke Nienhuis
Gytsjerk
2:04:14
2:02:07
117
Ellen Van Lingen
Groningen
2:07:21
2:02:10
118
Jildou Rinsma
Appingedam
2:12:37
2:02:12
119
Rinyanne Dirksma
SV Friesland
2:12:44
2:02:27
120
Annelies Kamminga
Loopgroep Bedum
2:09:27
2:02:28
121
Dian den Otter
Rotterdam
2:12:00
2:02:30
122
Djoke de Boer
It Heidenskip
2:05:09
2:02:31
123
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:07:54
2:02:38
124
Bettie De Graaf
Mantgum
2:08:26
2:02:40
125
Charlotte van de Warenburg
Atverni
2:15:45
2:02:54
126
Femke Salverda
Vitalis
2:16:30
2:03:00
127
Anke van der Veen
Minnertsga
2:08:30
2:03:13
128
Laura Meijer
Hoorn Terschelling
2:03:38
2:03:16
129
Kyra Meijer
Hoorn Terschelling
2:03:38
2:03:16
130
Nienke Van den Bogaard
Hillegom
2:05:19
2:03:25
131
Joyce Buiten-Pots
Rijssen
2:11:13
2:03:31
132
Katinka Seeburger
Heemskerk
2:16:24
2:03:32
133
Martje Godschalk
Algemene Bathmense SV
2:10:35
2:03:42
134
Sharon Lodder
Amersfoort
2:14:03
2:03:51
135
Danique Couprie
PEC 1910
2:12:21
2:03:53
136
Marloes Fopma
Oosterend Terschelling
2:04:03
2:03:57
137
Metske Kingma
Vlieland
2:10:15
2:03:59
138
EAE Roos
Papendrecht
2:11:54
2:04:15
139
Yentl Woestenburg
Middenbeemster
2:15:01
2:04:19
140
Romy Ossel
Gasselte
2:15:04
2:04:23
141
Tjerna Ellenbroek
Zeewolde
2:08:52
2:04:32
142
Suzan Derksen
Amsterdam
2:09:06
2:04:35
143
Anna van der Wal Visser
Sneek
2:13:44
2:04:44
144
Kim Stuivenvolt
Nagele
2:13:52
2:04:49
145
Marije Mier
Hoorn Terschelling
2:05:15
2:04:53
146
Anne van der Meer
Amsterdam
2:13:29
2:04:53
147
Maxime van der Ven
Houten
2:11:09
2:04:55
148
Eva van der Meij
Amsterdam
2:14:40
2:05:07
149
Geeske Visser
Groningen
2:08:53
2:05:19
150
Laura Van Tol
Amsterdam
2:10:25
2:05:48
151
Marin De Vries
Rotterdam
2:20:01
2:05:57
152
Christa van Roessel
Leiden
2:18:59
2:05:59
153
Noemi Gerber
Houten
2:20:23
2:06:04
154
Annemarie Janssen
Bree
2:11:38
2:06:09
155
Mieke Brethouwer
Ede Gld
2:18:01
2:06:41
156
Marinda Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:13:46
2:06:42
157
Annefleur IJzerman
Leusden
2:11:57
2:06:45
158
Ester Douma
Sneek
2:20:20
2:06:49
159
Lisa Pieters
PEC 1910
2:14:44
2:06:49
160
Miranda Meijering
Loopgroep Nienoord
2:14:59
2:07:02
161
Marcia van Oers
Amsterdam
2:11:56
2:07:24
162
Doutsen van der Burg
Rotterdam
2:18:46
2:07:24
163
Anna Van Berkum
Amsterdam
2:15:49
2:07:27
164
Eefje Graauwmans
Stiens
2:13:33
2:07:29
165
Sara Nijmeijer
Archeus
2:13:39
2:07:37
166
Marije Boschma
Joure
2:19:23
2:07:45
167
Judith Riegman
Apeldoorn
2:17:41
2:07:54
168
Noor Velthuizen
Leusden
2:13:11
2:07:59
169
Femke Harleman
Apeldoorn
2:20:00
2:08:09
170
Emmy Jongsma
Hurdegaryp
2:14:37
2:08:26
171
Diede Bakkers
IJsselstein Ut
2:21:22
2:08:26
172
Maartje Lensink
Anloo
2:13:33
2:08:27
173
Liesbeth van den Berg
Ee
2:16:54
2:08:27
174
Lyan Simon
Groningen
2:16:19
2:08:46
175
Sterre Recourt
Groningen
2:14:02
2:08:57
176
Marloes Brandsma-vd Haak
Harlingen
2:21:24
2:09:24
177
Marit Groen
De Knipe
2:21:34
2:09:24
178
Monique van der Meer
Groningen
2:13:53
2:09:46
179
Monique Harleman
Apeldoorn
2:21:40
2:09:49
180
Tessa Maassen
Nijmegen
2:19:28
2:09:53
181
Marielle Poortman
Utrecht
2:21:31
2:09:58
182
Femke Bruggen
Midsland
2:10:17
2:10:00
183
Pleun Reimus
Midsland
2:10:17
2:10:00
184
Jenita Reinders
Meppel
2:13:30
2:10:04
185
Romy Huigen
Alphen aan den Rijn
2:23:02
2:10:16
186
Leonieke Blaauwgeers
Utrecht
2:19:02
2:10:37
187
Lianne Niewold
Paterswolde
2:23:00
2:11:06
188
Mariëlle Hengeveld-van Rijswijk
Brummen
2:20:59
2:11:10
189
Karina Zantinge
Amsterdam
2:15:44
2:11:14
190
Femke Lensink
Groningen
2:16:42
2:11:36
191
Stephanie Gunnink
Weesp
2:21:19
2:11:43
192
Ansjema de Bruin
Groningen Atletiek
2:19:38
2:11:45
193
Britt van Akker
Franeker
2:25:21
2:11:46
194
Veronique Brondeel
Schiedam
2:24:41
2:12:01
195
Maaike Visser
AV Heerenveen
2:14:06
2:12:10
196
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
2:25:45
2:12:19
197
Lynn Stenkamp
Bocholt
2:22:29
2:12:33
198
Elske Van Raaphorst
Leeuwarden
2:24:25
2:12:43
199
Elselien Küpers
Nijmegen
2:21:50
2:12:47
200
Deborah van Delft-van den Berg
Ridderkerk
2:22:29
2:13:06
201
Reinhilde Hogendorp
Groningen
2:23:45
2:13:19
202
Hanneke Ruiter
Leeuwarden
2:25:14
2:13:32
203
Esther Boskma
Hurdegaryp
2:21:32
2:13:36
204
Carlijn Schreuder
Utrecht
2:23:25
2:13:55
205
Kris Broekhof
Haarlem
2:25:11
2:13:55
206
Eline van Bel
Zwolle
2:25:19
2:13:57
207
Jutta Wibbens
Zwolle
2:22:42
2:14:10
208
Evelien Aerts
Hilversum
2:17:27
2:14:11
209
Diewertje Daalhuizen-Uenk
Stolwijk
2:26:52
2:14:24
210
Tamara Van Wijk
Utrecht
2:20:47
2:14:51
211
Rosa Peetsold
Oldeholtpade
2:24:14
2:15:31
212
Andrea de Ruiter
's-Gravenhage
2:18:08
2:15:33
213
Marleen de Vries
Annen
2:20:44
2:15:35
214
Rianne Santema
Harlingen
2:27:44
2:15:45
215
Hannie Leijstra
Dronryp
2:28:56
2:16:22
216
Anouk Hooglander
Haren Gn
2:24:06
2:16:36
217
Annemieke Kamstra
Haren Gn
2:20:40
2:16:45
218
Anna Ootes
Andijk
2:18:29
2:17:12
219
Marijke van Vliet
Katwijk Zh
2:24:32
2:17:35
220
Tjitske de Jong
Wijckel
2:27:06
2:17:45
221
Anne den Baas
Leeuwarden
2:29:14
2:17:50
222
Tamara Morgenstern
Nunspeet
2:25:39
2:17:58
223
Tieske Konings
Groenlo
2:29:59
2:18:06
224
Annemiek Groenia
Groningen
2:30:21
2:18:23
225
Sanne Gudde
Zierikzee
2:29:13
2:18:37
226
Rosiena Talman
Harlingen
2:27:58
2:18:50
227
Rosalie van Zuilen
Haarlem
2:26:48
2:18:55
228
Linda Steen
Heerenveen
2:31:45
2:19:06
229
Natascha Meijn
IJmuiden
2:22:47
2:19:52
230
Saskia Dijkstra
Rhoon
2:25:24
2:20:22
231
Lotte de Roode
Groningen
2:35:01
2:20:57
232
Inge Brouwer
Amersfoort
2:30:10
2:21:25
233
Julia van Drunen
Groningen
2:32:04
2:21:32
234
Lieske Zonderland
Utrecht
2:33:49
2:21:45
235
L Poppinga
Groningen
2:35:06
2:22:07
236
Denise Schreurs
Amersfoort
2:36:25
2:22:17
237
Juliët Krijgsheld
Amersfoort
2:31:57
2:22:29
238
Pytrik de Groot
Winsum Fr
2:35:07
2:23:03
239
Christa Bakker
Wijster
2:32:58
2:23:23
240
Anouk de Vries
Midsland
2:23:51
2:23:51
241
Susanne Kroon
Zwolle
2:32:44
2:23:51
242
Elise Cornelius
Utrecht
2:38:51
2:25:07
243
Lisa Hendriks
Mantinge
2:35:34
2:25:59
244
Irene Steinvoorte
Zwolle
2:37:13
2:28:19
245
Gea Douma
Burum
2:30:14
2:28:44
246
Hilde Kuipers
Bolsward
2:31:27
2:29:30
247
Natasja Kloosterhuis
Limmen
2:37:11
2:29:45
248
Nynke van Dijk
Wolvega
2:39:12
2:29:46
249
Merel de Groen
Tilburg
2:37:07
2:31:30
250
Paulien Hoving
Beilen
2:41:12
2:31:37
251
Anja Poppen
Gasselte
2:42:57
2:32:19
252
Nelisa Schaafsma Bergsma
West-Terschelling
2:32:59
2:32:28
253
Noortje Assink
Enschede
2:48:08
2:34:53
254
Monica Etman
Gorinchem
2:50:07
2:36:35
255
Laura Dijk
Groningen
2:40:51
2:37:05
256
Annemiek Van Loon
Bergen op Zoom
2:51:51
2:37:46
257
Marjolein Toxopeus
Groningen
2:45:24
2:37:51
258
Jojanneke Kuhlmann
West-Terschelling
2:39:24
2:38:47
259
Romy Nobel-Schatz
Oud-Beijerland
2:51:09
2:38:56
260
Dorien Evenga
Groningen
2:44:19
2:39:12
261
Laura Kroon
KAV Holland
2:51:23
2:44:16
262
Sem Aktépé
's-Gravenhage
2:58:51
2:49:30
263
Eva Struijk
Rotterdam
3:04:54
2:59:17
264
Boukje Wijmans
Joure
3:06:25
3:04:20
V35, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Corina Fijn
Hattemerbroek
1:48:41
1:34:56
2
Anja Riem
Franeker
1:49:26
1:35:41
3
Sanne Heidinga
Loppersum
1:37:40
1:36:50
4
Judith van Holland
Zwolle
1:40:32
1:38:00
5
Maaike Bakker
Nederhorst den Berg
1:45:28
1:38:46
6
Cyril van Schijndel
Delft
1:43:54
1:39:02
7
Marieke Van den Brink
Barneveld
1:48:26
1:42:03
8
Marit Smit
West-Terschelling
1:42:47
1:42:44
9
Claudia Fasol
Rotterdam Atletiek
1:50:48
1:43:13
10
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
1:44:10
1:43:18
11
Anita Flapper
Berltsum
1:44:45
1:43:27
12
Esther Wouda
Heerenveen
1:45:10
1:43:31
13
Marjo Blok
Loopgroep Astrea
1:51:58
1:43:52
14
Suzan Harens
Velsen-Zuid
1:50:04
1:44:30
15
Saskia Bonkestooter
Lelystad
1:46:10
1:44:55
16
Marloes Kremer
Oldeholtpade
1:46:57
1:45:18
17
Aafke Laumans
Amsterdam
1:46:39
1:45:25
18
Ouillet
Utrecht
1:50:10
1:45:28
19
Ingrid Boender-Dijkstra
SOS
1:57:54
1:45:41
20
Liset de Groot
Roden
1:48:27
1:46:36
21
Liesbeth Hiddema
Jirnsum
1:58:20
1:47:12
22
Liesbeth Lust
Utrecht
1:51:58
1:47:13
23
Cora van Herwaarden
West-Terschelling
1:47:58
1:47:40
24
Lisette ter Borg
's-Gravenhage
1:56:40
1:47:58
25
Mascha Spoor
Zeewolde
1:59:03
1:48:24
26
Corina Hilbolling
Gasselte
1:58:47
1:48:27
27
Lonneke Kok
Amsterdam
1:57:41
1:48:39
28
Marleen Dominicus
Huissen
1:53:05
1:48:53
29
Debby van Dam
Climax
2:00:23
1:48:54
30
Linda van Bennetts - Hurck
Makkum Fr
2:00:57
1:48:58
31
Marije Kappert
Peize
1:57:03
1:49:22
32
Minneke Kuin
Landsmeer
1:55:59
1:49:35
33
Hetty Zwerver
Impala
1:55:03
1:49:38
34
Rima Albers-Joni
Climax
2:01:22
1:49:52
35
Vanesa Aardema
Zevenhuizen Gn
1:53:18
1:49:59
36
Patricia van Dijk
Breukelen Ut
1:53:05
1:50:02
37
Pmt Konijn
Zaanland
1:57:51
1:50:24
38
Dominique van Dijk
Maarssen
2:01:13
1:50:30
39
Judith Creemers
Ciko '66
1:55:18
1:50:41
40
Jelly van der Brugge
Arnhem
1:55:18
1:50:42
41
Marianne Slimmen
Vollenhove
1:52:13
1:50:44
42
Jessica Bemelen
Zwolle
1:54:29
1:50:55
43
Annelies Friezema
Annen
1:53:33
1:50:55
44
Yvonne Hiemstra
Loopgroep Sneek
1:52:55
1:51:10
45
Emmy Van den Hoek
Ede Gld
1:56:16
1:51:10
46
Wietske Beenen
Gorredijk
2:01:54
1:51:13
47
Marije Epema
Oentsjerk
1:53:58
1:51:14
48
Lisette van Kesteren
Houten
1:58:30
1:51:19
49
Joyce Duivenvoorde
Haarlem
2:00:34
1:51:24
50
Andrea Kroes
Makkum Fr
1:53:35
1:51:29
51
Maaike Kroeze
Huissen
1:57:07
1:51:51
52
Fiona Roos
Haarlem
2:01:12
1:51:53
53
Leonie Postma
LAAC Twente
1:53:04
1:52:03
54
Judith Aldershof
Leeuwarden
1:59:37
1:52:23
55
Marleen Van Essen
Amsterdam
2:06:25
1:52:34
56
Zwanijke de Ruijter
Soest
2:00:47
1:52:37
57
Corine Havinga
Zwolle
1:56:00
1:52:39
58
Roelina Adema
Horror
1:59:57
1:52:50
59
José van der Lijke
Horror
1:59:57
1:52:51
60
Alice de Mooij
Rijnsoever
1:59:48
1:53:00
61
Miranda Mol
De Koplopers
2:06:05
1:53:01
62
Gea Boersema
Zuidhorn
1:55:30
1:53:01
63
Tjarda Van Heek
Zandvoort
1:54:31
1:53:13
64
Anita Koers-Koppes
Loopgroep Zuidhorn
1:55:48
1:53:21
65
Femke Boersma
Lemmer
2:07:14
1:53:36
66
Saron van Diemen
Amsterdam
1:57:12
1:53:38
67
Bionda van Roosendaal
AAV '36
1:56:26
1:53:38
68
Aukje Steijvers
Maasbree
1:56:21
1:53:40
69
Miranda van Gelderen
GAC Hilversum
1:59:05
1:53:56
70
Kim Vaartjes
Eext
2:06:07
1:53:57
71
Patricia Florijn
Amersfoort
2:01:45
1:54:01
72
Marieke Hoogma
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:55:49
1:54:08
73
Brigitte van Dalen
Dordrecht
2:05:49
1:54:23
74
Marije Oosterbaan
Groningen
2:01:53
1:54:27
75
Nienke Plantinga
Scharsterbrug
2:06:43
1:54:29
76
Corine van den Belt
Groningen
1:56:13
1:54:34
77
Maaike Volkers
Amsterdam
2:06:55
1:54:38
78
Sabrina Coopman
Haarlem
2:01:45
1:54:38
79
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:56:29
1:54:41
80
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:59:37
1:54:48
81
Angeliek Seggelinck
Wolvega
1:59:09
1:55:06
82
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:55:21
1:55:09
83
Lieke Koningen
Amsterdam
2:06:48
1:55:12
84
Anita Huisman
Apeldoorn
2:09:18
1:55:13
85
Stephanie Reith
Zutphen
1:59:01
1:55:16
86
Daniëlle Van Weely
Krommenie
1:59:51
1:55:30
87
Rianne Rijsdijk
Zwolle
1:59:02
1:55:41
88
Maaike Riedijk
Utrecht
2:05:51
1:55:45
89
Marjan de Greef
Zutphen
2:04:23
1:55:55
90
Inge Ruigendijk
Woltersum
2:07:38
1:56:10
91
Fleur Prop
Neuss
2:07:38
1:56:10
92
Gisela te Velde
Stadskanaal
1:56:15
1:56:15
93
Karin Verswijveren
Suomi
2:02:24
1:56:23
94
Jitske Schuurman
Jubbega
2:07:11
1:56:25
95
Audrey Diepeveen
Scherpenzeel Gld
2:03:10
1:56:31
96
Berber de Roos
ATC '75
2:08:56
1:56:38
97
Wendy Heeringa
Katwijk Zh
2:03:27
1:56:40
98
Annemiek Popma
Blauwhuis
1:58:56
1:56:44
99
Sjoukje Heidinga
Heerenveen
1:57:10
1:56:45
100
Maaike Rodenhuis
Oranjewoud
1:57:09
1:56:45
101
Mathilde de Vries
Scharnegoutum
2:04:14
1:56:50
102
Marrit Hoekstra
Blauwhuis
1:59:07
1:56:55
103
Monique Schutte
Huissen
2:01:09
1:57:02
104
Tanja Ten Berge
Utrecht
2:07:18
1:57:13
105
Sandra Lindeboom
Zwolle
2:06:13
1:57:17
106
Marijke ten Cate
Zwolle
2:01:00
1:57:26
107
Iris Janssen Lok
Athlos
2:03:29
1:57:30
108
Mirjam Bakker
Harkstede
1:58:43
1:57:30
109
Sofia Houwer
Joure
2:00:03
1:57:32
110
Nicole Aaij-Burgmeijer
Rijnsaterwoude
2:01:19
1:57:34
111
Liselore Schickendantz
AV Heerenveen
2:07:31
1:57:38
112
Christel de Jong
Assen
2:04:24
1:57:40
113
Marleen Hoksbergen
Midwoud
2:03:30
1:57:41
114
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
2:01:54
1:57:45
115
Laura Woppenkamp
Gasselte
2:08:17
1:57:47
116
Monique Lahuis
Gasselte
2:08:17
1:57:47
117
Maaike Heidinga
Loppersum
1:58:42
1:57:51
118
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
2:07:28
1:57:57
119
Wille Brouwer
Staphorst
2:06:26
1:57:59
120
Saskia Koning
Hilversum
1:59:15
1:58:16
121
Anouk Monné-Lautenbach
U-Track
2:05:03
1:58:29
122
Gretha Geertsma
Impala
2:00:09
1:58:38
123
Benita van Oost
Renesse
2:09:19
1:58:43
124
Tina Hoep
Culemborg
2:02:14
1:58:47
125
Anoesjka van Zanten
Statina
2:02:15
1:58:47
126
Anja Hofstra
Horror
2:10:45
1:58:57
127
Esther Verhaar
Nieuwkoop
2:02:05
1:59:01
128
Kirsten Veenboer
Nieuwkoop
2:02:05
1:59:01
129
Vronie Pirovano
Zaanland
2:05:52
1:59:07
130
Monique Schippers
Harkema
2:10:07
1:59:12
131
Harmke De Vries
De Wilp Gn
2:04:02
1:59:16
132
Mariette Terwal
Peize
2:07:13
1:59:31
133
Daphne van Riel
Hilversum
2:00:33
1:59:33
134
Margriet Van Amersfoort
Amsterdam
2:11:57
1:59:40
135
Linda Maij
Koog aan de Zaan
2:11:39
1:59:42
136
Floor Baggen
Velp Gld
2:04:48
1:59:46
137
Sanne de Boer
Weesp
2:05:28
1:59:52
138
Carolien De Vries
Assen
2:03:20
1:59:53
139
Esther Nat
Stompetoren
2:08:13
1:59:56
140
Henrieke Jager
SV Veendam
2:02:03
1:59:57
141
Johanna de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
2:02:20
2:00:01
142
Cristina Vangheli
Amsterdam
2:10:11
2:00:04
143
Lotte van den Broek
Rotterdam
2:09:13
2:00:13
144
Annie Breeuwsma
Delft
2:07:31
2:00:33
145
Mariëlle Zaagman
Drachten
2:06:03
2:00:34
146
Ilonka Uiterwaal
Vianen Ut
2:04:01
2:00:38
147
Carin Tolner
DES
2:13:19
2:00:44
148
Lianne Visser-Klijnsma
Hemrik
2:06:04
2:00:45
149
Froukje Veenema
Oudehorne
2:03:59
2:00:51
150
Ellen Rekké
Amersfoort
2:14:02
2:00:55
151
Mireille van Ee
Barneveld
2:03:48
2:00:58
152
Carolien Meloni
Assen
2:08:08
2:00:58
153
Tam Phan
Zevenaar
2:15:31
2:01:16
154
Anja van Essen
Achterveld
2:08:58
2:01:22
155
Carola van Tol
Distance Runners Voorhout
2:03:04
2:01:28
156
Kim Te Kulve
Barneveld
2:04:24
2:01:34
157
Lidwien Koot
Phoenix
2:11:58
2:01:41
158
Annemieke Visser
Zeist
2:06:15
2:01:47
159
Esther Wynia
Groningen Atletiek
2:12:56
2:01:52
160
Sanne Kooter
Zaandam
2:03:27
2:02:03
161
Annegriet Diever
Heemstede
2:13:43
2:02:09
162
Linda Schippers
Apeldoorn
2:12:52
2:02:11
163
Inez Guit
Haarlem
2:05:55
2:02:11
164
Sylvia Van Dijk
Culemborg
2:15:59
2:02:19
165
Silvia Vogelzang
Vleuten
2:12:00
2:02:35
166
Marieke Geerds
PEC 1910
2:11:00
2:02:37
167
Marijn Borgwat
Haarlem
2:16:36
2:02:39
168
Danijela Schelling-Milatovic
Franeker
2:10:21
2:02:44
169
Lia Oppewal
Dearsum
2:11:46
2:02:48
170
Karen Polman
Eelderwolde
2:05:53
2:02:57
171
Audrey Franken-Coopmans
Wieringerwaard
2:16:04
2:03:10
172
Yvonne van der Salm
AAV '36
2:12:51
2:03:19
173
Esther van Bergen
Horror
2:05:46
2:03:22
174
Corrie Vlasma-de Haas
LSV Invictus
2:10:24
2:03:29
175
Ingrid Port
PEC 1910
2:14:09
2:03:29
176
Barbara Kerkhof
Arnhem
2:11:13
2:03:31
177
Esther Prijs
Harmelen
2:11:14
2:03:34
178
Yvonne van Wamelen
Groningen
2:12:23
2:03:36
179
Coby de Jong
Langezwaag
2:15:20
2:03:36
180
Mirjam Hilbrands
Groningen
2:14:33
2:03:40
181
Sietske Terpstra
Groningen
2:14:33
2:03:40
182
Ingrid Slager- de Boer
Marrum
2:10:37
2:03:49
183
Thelma Visser
Franeker
2:15:40
2:03:54
184
Brenda Smit
Voorschoten
2:09:26
2:03:55
185
Brunhild Eijsenga
Tynaarlo
2:05:54
2:03:57
186
Claudia van der Laan
Woerden
2:05:41
2:03:57
187
Jolanda Vogelzang
Heerenveen
2:05:54
2:03:59
188
Miranda Majoor
Gorredijk
2:14:43
2:04:01
189
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:12:23
2:04:07
190
Barbara Van Leur
Formerum
2:04:45
2:04:10
191
Jossie Rotteveel
Amsterdam
2:12:11
2:04:13
192
Gemma De Haan van Noordenburg
Kuinre
2:10:04
2:04:18
193
Stevina Stoter
Emmen
2:10:14
2:04:26
194
Silvia Kramer
De Knipe
2:15:48
2:04:28
195
Renske Schroor
Hoorn Terschelling
2:05:06
2:04:29
196
Mareille Benak
Drachten
2:08:01
2:04:35
197
Femke Stekelenburg
IJsselstein Ut
2:06:58
2:04:37
198
Rianne van der Wal
West-Terschelling
2:04:56
2:04:38
199
Brigitte Noom-Mulders
Weesp
2:05:59
2:04:47
200
Sara Vergunst
LSV Invictus
2:11:58
2:04:49
201
Inge Hooisma
Zwolle
2:09:12
2:04:52
202
Hiske Verkerk-Plomp
Breukelen Ut
2:16:46
2:04:58
203
Maaike Verkerk
Breukelen Ut
2:16:46
2:04:58
204
Fiona Hancox
Leiden Road Runners Club
2:11:42
2:05:06
205
Sandra Klaver
Kollum
2:13:03
2:05:14
206
Esther Vellinga
Sneek
2:09:43
2:05:15
207
Gwen de Jong
Gouda
2:17:50
2:05:17
208
Monique Breuring
Alphen aan den Rijn
2:14:38
2:05:27
209
Jiska Stuurman
Alphen aan den Rijn
2:14:38
2:05:27
210
Saskia Vrenegoor
Loopgroep Medemblik
2:10:56
2:05:34
211
Esther Bisdom
Spirit Oud Beijerland
2:12:29
2:05:38
212
Marijke Boersma Ypma
Wytgaard
2:11:52
2:05:40
213
Femke de Groot-Raaijmakers
Loopgroep Dokkum
2:08:41
2:05:42
214
Jantsje Zijlstra-Viëtor
Leeuwarden
2:15:32
2:05:42
215
Sarah van der Land
Hilversum
2:14:35
2:06:46
216
Josine Scholma
Ouderkerk aan den IJssel
2:08:15
2:06:56
217
Margje Hoekstra
Terwispel
2:12:21
2:07:01
218
Esther Heuzinkveld
Grou
2:18:46
2:07:21
219
Jose van de Vegte
Zwolle
2:19:19
2:07:21
220
Mirjam Plante
Amsterdam
2:11:30
2:07:22
221
Cathy Koenhein
Zwolle
2:16:20
2:07:25
222
Jolanda Kremer
Fortuna
2:11:48
2:07:25
223
Mirjam de Jager-Ferwerda
Stiens
2:13:33
2:07:29
224
Ellis Kuipers
Leek
2:15:21
2:07:29
225
Tess van der Kooij
Hoorn Terschelling
2:08:20
2:07:43
226
Henrieke Van der Weg
Hallum
2:19:02
2:07:48
227
Wina Steenbergen Geerts
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:09:44
2:08:01
228
Bianca Dijkstra
Loopgroep Nienoord
2:13:24
2:08:02
229
Jeannette van der Mei
Tjalleberd
2:11:55
2:08:20
230
Nynke Kiestra
Leeuwarden
2:11:29
2:08:27
231
Boudina Rijpma
Blauwhuis
2:12:54
2:08:28
232
Jelske Galema
Workum
2:19:52
2:08:33
233
Marjan Extercatte
Borger
2:17:53
2:08:33
234
Madelon Wolters
Waarland
2:13:57
2:08:36
235
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
2:16:24
2:08:37
236
Klarien Drenth
Veendam
2:16:49
2:08:41
237
Marijke Hellinga
Burgum
2:20:57
2:08:50
238
Francien Van Bruggen
Groningen Atletiek
2:19:11
2:09:11
239
Annemieke Craanen
Roden
2:16:13
2:09:24
240
Willy van Asperen
Leeuwarden
2:23:09
2:09:24
241
Mariska Oosterhuis
Amersfoort
2:15:24
2:09:24
242
Monique Niemeijer
Groningen
2:12:21
2:09:32
243
Leanne Langeveld
Pijnacker
2:13:46
2:09:44
244
Marieke Goudswaard
Harlingen
2:17:39
2:09:44
245
Elizabeth Hofman
Artemis
2:19:20
2:10:02
246
Annemarie De Jong
Leeuwarden
2:22:27
2:10:05
247
Harma Steenbergen
Groningen
2:19:08
2:10:13
248
Audrey Eijsberg
Makkum Fr
2:16:56
2:10:14
249
Marieke Siddre
Roden
2:17:08
2:10:19
250
Hilde Vrij
Utrecht
2:11:22
2:10:21
251
José Zomer
Peize
2:12:32
2:10:22
252
Evelien Adema
Boksum
2:19:36
2:10:28
253
I Boskma
Boksum
2:19:36
2:10:28
254
Anita Lamberts
Borger
2:19:52
2:10:32
255
Renate Buma
Heerenveen
2:24:40
2:10:34
256
Renate Leeuwis
SOS
2:23:20
2:11:04
257
Angela Schreuder
Isala '96
2:18:07
2:11:11
258
Caroline Mwika
Almere
2:20:21
2:11:17
259
Michelle Kuulkers -Binnekade
Alphen aan den Rijn
2:24:04
2:11:18
260
Sandra Middelhuis
Enschede
2:20:29
2:11:20
261
Nicole Nordkamp
De Lutte
2:20:29
2:11:20
262
Jacquelline Swart
Horror
2:18:21
2:11:21
263
Ankie Mol
Gorredijk
2:14:41
2:11:23
264
Renate Wanders
Roden
2:22:28
2:11:28
265
Ans De Boer
ATC '75
2:25:35
2:11:33
266
Alexandra Gelijk
Nieuwe Niedorp
2:16:59
2:11:36
267
Karin van Laer
Akkrum
2:14:53
2:11:42
268
Suzanne Lansbergen
PEC 1910
2:22:41
2:12:04
269
Bianca van Dijk
Leeuwarden
2:13:53
2:12:06
270
Nanke Luursema
Loopgroep Nienoord
2:18:54
2:12:14
271
Djûke Elzinga
Joure
2:14:31
2:12:26
272
Marije Postma
Drachten
2:26:05
2:12:26
273
Merel Wormgoor
U-Track
2:19:30
2:12:57
274
Gerda Broekema
ATC '75
2:22:42
2:13:00
275
Marjet Veltman
Leeuwarden
2:20:10
2:13:12
276
Linda Adema
Groningen Atletiek
2:15:22
2:13:12
277
Eva Berkhout
Nieuwe Niedorp
2:18:36
2:13:13
278
Diana Bergsma
Heerenveen
2:24:51
2:13:17
279
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
2:27:24
2:13:21
280
Simone Kwant
Velp Gld
2:15:06
2:13:23
281
Nienke Van Renssen
Amsterdam
2:18:33
2:13:31
282
Evelien Galema
Workum
2:25:00
2:13:41
283
Femka Wesselius
Workum
2:25:00
2:13:41
284
Simone Boerefijn
Stolwijk
2:26:21
2:13:51
285
Froukje Mulder
Drachten
2:20:25
2:13:52
286
Sara Bloemers
Helmond
2:21:55
2:13:53
287
Nelleke Bok
Holten
2:22:26
2:13:57
288
Renee Wittens
Herpen
2:24:00
2:14:00
289
Helga Hulstijn
Wolvega
2:23:46
2:14:06
290
Natasja Winters
Almere
2:17:37
2:14:11
291
Sandra Holwerda
Sneek
2:25:47
2:14:16
292
Elbrich de Boer
Sneek
2:25:47
2:14:16
293
Geke Tjeerdsma
Gorredijk
2:18:19
2:14:23
294
Tineke Vlietstra
Oudemirdum
2:18:20
2:14:23
295
Sandra Buijense
Stolwijk
2:26:57
2:14:28
296
Jorine Post
Horror
2:26:07
2:14:29
297
Fleur Weijman
Dolichos
2:28:24
2:14:30
298
Mirjam De Vries
Eelderwolde
2:16:47
2:14:37
299
Marjorie de Man
Utrecht
2:24:13
2:14:54
300
Margriet van Bruggen
PEC 1910
2:20:51
2:14:59
301
Danielle Boekholt
Hoogezand
2:25:10
2:15:00
302
Judith de Jong
Hoogezand
2:25:10
2:15:01
303
Jenny van der Veen
Uithuizen
2:17:33
2:15:19
304
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
2:17:33
2:15:19
305
Jessica Marugg
IJsselstein Ut
2:23:03
2:15:34
306
Janneke Kalk
LVG
2:19:27
2:15:37
307
Johanna Nauta
Uitwellingerga
2:17:17
2:16:01
308
Marian De Poel
Meppel
2:27:52
2:16:02
309
Anneke Regnerus
SV Friesland
2:30:10
2:16:03
310
Kitty van de Pol
Nagele
2:20:12
2:16:17
311
Alieke Van Wieringen
Groningen
2:25:15
2:16:20
312
Hammie Vellinga
Franeker
2:28:56
2:16:22
313
Jildau Siderius
Oppenhuizen
2:28:41
2:16:31
314
Kirsten van der Haagen
Amsterdam
2:30:25
2:16:33
315
Alberta Buding
Jubbega
2:20:37
2:16:35
316
Nynke Tjeerdsma
Wolvega
2:26:06
2:16:40
317
Renee Dierick
Makkum Fr
2:31:08
2:16:52
318
Petra Olijve
Hoorn Terschelling
2:17:42
2:17:04
319
Sascha Van Veen
's-Gravenhage
2:21:44
2:17:12
320
Wilma Landstra
ATC '75
2:29:46
2:17:24
321
Sylvia van Dorresteijn
Houten
2:26:47
2:17:29
322
Anneke Wekema
Leek
2:22:19
2:17:33
323
Susannah Jamison
Rotterdam
2:30:33
2:17:35
324
Linda de Graaf
RRZ
2:26:08
2:18:01
325
Mariska Boersma
Veldhoven
2:25:18
2:18:09
326
Fiona Krol
Gasselte
2:28:58
2:18:28
327
Annelijn van Amsterdam
Amsterdam
2:23:12
2:18:32
328
Tina Bosker
Loopgroep Bedum
2:25:27
2:18:33
329
Kim Koster
Waterland
2:23:14
2:18:34
330
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
2:25:47
2:18:37
331
Marieke Gierveld
Zwolle
2:28:47
2:18:40
332
Margreet Almoes
Borger
2:28:05
2:18:46
333
Sabrina Brouwer
Waterland
2:23:31
2:18:50
334
Jitske Yntema
Horror
2:21:55
2:18:54
335
Martine Westmaas
Nootdorp
2:29:24
2:19:07
336
Gea Nienhuis
Dokkum
2:27:07
2:19:21
337
Eline Mattern
Hoenderloo
2:33:42
2:19:24
338
Saskia Louwsma
Nijland
2:26:42
2:19:32
339
Esther Baard
IJhorst
2:30:00
2:19:58
340
Berber Terpstra
Wytgaard
2:26:24
2:20:12
341
Elles Kamping
Zuidlaren
2:25:36
2:20:27
342
Wilhelmina Pijper
Hylas
2:23:13
2:20:27
343
Irma Udding
Groningen
2:33:29
2:20:42
344
Karin Meindersma
Groningen
2:33:29
2:20:42
345
Aisha Egberts
Millingen aan de Rijn
2:32:46
2:21:06
346
Esther Standaart
Hoogeveen
2:22:54
2:21:23
347
Caatje van Walraven
IJlst
2:35:38
2:21:24
348
Janine Maas
Driebergen-Rijsenburg
2:35:04
2:21:33
349
Hannelore Nobel
Oud-Beijerland
2:33:46
2:21:34
350
Sheila de Boer
Driebergen-Rijsenburg
2:35:04
2:21:34
351
Annamarie de Boer
Woudsend
2:24:54
2:21:41
352
Lucia Boer
ATC '75
2:31:30
2:21:45
353
Gerda Smit
Oosterwolde Fr
2:25:12
2:21:52
354
Maaike van Deelen
Eefde
2:30:22
2:21:52
355
Karen Van den Bos
's-Gravenhage
2:36:02
2:21:53
356
Rienke Beernink
Warnsveld
2:30:22
2:21:54
357
Anita Reus
Sneek
2:27:34
2:22:00
358
Mary-Lou Doerk
Zaanland
2:31:59
2:22:03
359
Noor Leenders-Geurts
Amersfoort
2:28:25
2:22:09
360
Martine Brandsma
Lemmer
2:32:05
2:22:12
361
Sagitta Mennega
Gasselte
2:32:50
2:22:12
362
Manon Postma-Kroon
Leeuwarden
2:35:33
2:22:15
363
Marieke Linstra
Eindhoven
2:29:03
2:22:24
364
Renske Tjeerdsma
Spanga
2:32:19
2:22:53
365
Merie Schrijer
Kampen
2:34:08
2:23:03
366
Kirsten Postma
Almelo
2:24:44
2:23:42
367
Danielle Beerenfenger
Leiden Road Runners Club
2:34:41
2:23:48
368
Natasja Barends
Heerenveen
2:35:09
2:24:28
369
Angeline van den Berg
Heerenveen
2:35:09
2:24:28
370
Harma van Erven
Spijkenisse
2:37:18
2:24:29
371
Kim den Besten
Ermelo
2:33:51
2:24:32
372
Aukje Kramer
's-Gravenhage
2:37:58
2:24:38
373
Suzanne Kuiper
Amsterdam
2:32:05
2:25:34
374
Lianda van Dam
Arnhem
2:36:23
2:25:45
375
Anneloes Rotteveel
Bontebok
2:37:10
2:25:52
376
Sandra Boers
Ruinerwold
2:37:10
2:25:52
377
Marieke Julius
's-Gravenhage
2:40:12
2:25:55
378
Linda Ruijg
Hoorn Terschelling
2:26:38
2:25:56
379
Senda de Groot
Hemrik
2:36:52
2:25:57
380
Priscilla Feenstra-Sapulette
Horror
2:29:13
2:26:08
381
Ellen van den Maagdenberg
Ulvenhout
2:38:30
2:26:09
382
Sabine van der Lende
Wolvega
2:39:48
2:26:12
383
Diena Pel
Noardburgum
2:32:26
2:26:17
384
Grietje de Vries
Loopclub Burgum
2:29:56
2:26:20
385
Jelma de Jonge-Visser
Oentsjerk
2:31:27
2:26:26
386
Jill Maclaren
Hilversum
2:32:20
2:27:45
387
Marjan Kamstra-Stuiver
Wommels
2:33:46
2:27:51
388
Yvonne Cornax
Peize
2:30:19
2:28:11
389
Trudy Schroor
ATC '75
2:37:54
2:28:11
390
Jenny de Jonge
Fivelstreek
2:39:08
2:28:33
391
Monique Kaper
ATC '75
2:38:18
2:28:34
392
Annemarie Flapper
Blauwhuis
2:31:24
2:29:27
393
Petra Van Dijk
Arkel
2:36:25
2:29:43
394
Brunel Kuilder
Enschede
2:43:48
2:30:37
395
Toziena van der Tuuk
Horror
2:44:26
2:31:42
396
Marieke Schnoing-Gels
Zwolle
2:45:26
2:32:09
397
Carolien Smitsman
Soesterberg
2:33:50
2:32:09
398
Barbara de Vivo
Sneek
2:35:32
2:32:25
399
Esther Holwerda
Midsland
2:32:59
2:32:29
400
Jessica Smidt
Loopgroep Leeuwarden
2:34:31
2:32:46
401
Imelda den Hertog
SOS
2:38:45
2:33:25
402
Janneke vd Polder
Readtsjerk
2:37:25
2:34:10
403
José Giesing
Aldtsjerk
2:38:24
2:35:10
404
Ciska Velkers
Joure
2:47:54
2:35:38
405
Els Wieman - van Vliet
Gouda
2:43:11
2:36:42
406
Vanja van den Anker
Beetsterzwaag
2:41:14
2:36:47
407
Marjolein van Hemert
Lelystad
2:48:40
2:38:16
408
Jasmin Woditzka
Jastein
2:39:26
2:39:04
409
Johanna Albada
Sneek
2:43:18
2:41:13
410
Clara Visser de Boer
Bolsward
2:49:48
2:43:24
411
Sandra Wever
Langezwaag
2:56:23
2:44:37
412
Audrey van Gelder
Leeuwarden
2:48:19
2:44:51
413
Diana Huitema
Wommels
3:01:16
2:46:50
414
Anouk Schipper
Peize
2:52:41
2:50:34
415
Annemieke van Zwol
Zwolle
3:03:46
2:53:40
416
Ymie Kamsma
Leeuwarden
3:15:48
3:04:30
V45, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Angelique Zalm
Athlos
1:33:38
1:33:30
2
Monique Ketelaar
Blauwhuis
1:48:37
1:36:39
3
Arlette Rademaker
Assen
1:53:50
1:41:12
4
Tineke Oosterwijk
Lelystad
1:45:39
1:44:25
5
Alie Brouwer
Horror
1:56:33
1:44:33
6
Annemiek Konijn
't Veld
1:46:56
1:44:36
7
Michelle Buitenhuis
Ciko '66
1:49:42
1:44:46
8
Evelien Reef
Loopgroep Gemeente Enschede
1:47:59
1:44:48
9
Jolande van der Meer
LVA Plantaris
1:56:25
1:45:11
10
Heidi van den Berg
Loopgroep Zuidhorn
1:47:38
1:45:11
11
Monique Broere
WZK Tri Team Wassenaar
1:46:26
1:45:23
12
Geeske Zonderland
Impala
1:51:05
1:45:43
13
Gerdi Wicherson
NOP
1:46:43
1:45:52
14
Janet Neervoort
Kampen
1:46:53
1:46:21
15
Els Moorman
Doetinchem
1:48:14
1:46:45
16
Margreet Burger
Waarland
1:50:36
1:47:02
17
Lida Bolding
Hooghalen
1:58:21
1:47:13
18
Madeleine Rijskamp
Gytsjerk
1:53:30
1:47:17
19
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
1:49:08
1:47:29
20
Judith Smit
Amsterdam
2:01:20
1:47:29
21
Karin Pouls
Warnsveld
1:58:22
1:47:35
22
Julia Groenewold
Diemen
1:53:08
1:48:13
23
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:53:53
1:48:17
24
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
1:49:40
1:48:21
25
Joke Perdok
Haren Gn
1:51:56
1:48:27
26
Inez van Bruggen
Deurze
1:51:55
1:48:28
27
Wytske Kok
Joure
1:52:56
1:48:29
28
Dineke Bokkers
Nijkerk Gld
1:49:33
1:48:35
29
Eugénie Klok
Schipluiden
1:52:13
1:48:41
30
Anita Bouwmeister
Huissen
1:53:05
1:48:50
31
Daphne Ayi
Purmerend
2:00:17
1:48:52
32
Thea van Asselt
ATC '75
1:58:54
1:48:54
33
Mirjam de Graaf
Altis
1:50:04
1:49:00
34
Saskia Winkel Onrust
Purmerend
1:53:39
1:49:07
35
Greetje Buist
ATC '75
1:56:56
1:49:25
36
Annemieke Tijsseling
Climax
2:00:55
1:49:25
37
Wieja Talman-Hofstra
Jonkerslan
1:51:00
1:49:32
38
Anneke Heijnis
Horror
1:52:15
1:49:46
39
Marjolein Venema
Harkstede
1:55:25
1:49:56
40
Linda Jonker
AV Aalsmeer
1:53:09
1:50:05
41
Trea Walstra
Menaam
1:56:38
1:50:10
42
Karin Verhagen
Ugchelen
1:51:43
1:50:17
43
Gonnie Poelman
ATC '75
1:56:06
1:50:45
44
Henny Postma
Leeuwarden
1:59:32
1:50:54
45
Yvonne Schots
Wommels
1:56:43
1:51:06
46
Joke Samplonius
Molkwerum
1:59:30
1:51:06
47
Annetta Brouwer
Stiens
2:02:39
1:51:12
48
Jolanda Gerritsen
TION
1:55:00
1:51:13
49
Yvonne Heemskerk
RRZ
1:55:55
1:51:17
50
Gea van der Schaaf
Harlingen
2:03:01
1:51:29
51
Marieke Miedema
Soest
1:59:39
1:51:29
52
Lianne Arling
Daventria
1:53:38
1:51:39
53
Tonneke van Leeuwen
Bloemendaal
2:03:11
1:51:56
54
Silke Croes
Nijmegen Atletiek
2:03:06
1:52:00
55
Tietie Niemarkt-Dijkstra
Hallum
1:57:17
1:52:20
56
Foekje de Boer
Joure
1:59:21
1:52:23
57
Corrie Vegter
Aquilo
1:55:34
1:52:24
58
JDI Zacharias
Assen
2:01:05
1:52:30
59
Mariska Baukema
Sneek
2:01:42
1:52:40
60
Trudy Geurds
Sassenheim
2:07:17
1:52:47
61
Simone Boerlage
AV Aalsmeer
1:56:21
1:53:16
62
Ellen Wynia
Groningen Atletiek
2:04:26
1:53:22
63
Marian Pruiksma
Joure
1:55:34
1:53:22
64
Annejet Philipse-Paalman
's-Gravenhage
2:05:10
1:53:29
65
Anky Kant
Winschoten
1:56:42
1:53:32
66
Linda Lafeber
Ron Clarke
2:02:39
1:53:58
67
Christa Janzen
Ede Gld
2:05:49
1:54:21
68
IJda Terpstra
Muiderberg
1:55:43
1:54:28
69
Liesbeth Hoekstra
Groningen
2:03:13
1:54:30
70
Willemijn van Gastel
Leiden
1:58:54
1:54:37
71
Karin Danhof
SV Friesland
1:55:42
1:54:46
72
Anneloes Zuiderveen
Arnhem
2:04:08
1:54:47
73
Ineke Elich
Haarlem
1:58:22
1:54:52
74
Kitty Swiggers
Garmerwolde
2:01:12
1:54:56
75
Dorien van Kesteren
Huissen
1:59:05
1:54:59
76
Iris Reuselaars
Weesp
1:56:12
1:55:01
77
Francis Van der Schoot
Goutum
1:56:36
1:55:11
78
Lydia Van den Hengel
Altis
2:09:10
1:55:15
79
Monique De Kever
Houten
1:58:55
1:55:15
80
Berber Rijpstra
Stiens
2:06:20
1:55:18
81
Bea Visser
Joure
2:00:06
1:55:37
82
Janny Hofman
Impala
2:03:14
1:55:38
83
Yvonne Wiltjer
Haren Gn
1:57:46
1:55:40
84
Erna Velthof
Hemelum
2:04:28
1:55:50
85
Veronique Holtmaat
Goirle
2:04:25
1:55:51
86
Danielle ten Boske-Deckers
GVAC
1:57:04
1:55:59
87
Diane Griffioen
Utrecht
2:06:31
1:56:01
88
Aagje Kruithof-Bruinsma
Lemmer
1:57:38
1:56:01
89
Astrid Huijsman
Ciko '66
2:00:08
1:56:08
90
Erica Jaape
Zaanland
2:01:01
1:56:08
91
Mirjam Weemhoff
Atletiek Maastricht
2:06:13
1:56:12
92
Bea Dijkstra
Stiens
2:07:33
1:56:19
93
Alice Vloet
Donkerbroek
2:11:08
1:56:21
94
Alie Rozenberg
Enschede
2:07:10
1:56:25
95
Afke Robroch
Austerlitz
2:05:42
1:56:27
96
Alexandra Ridders
Hilversum
2:01:42
1:56:32
97
Riena van der Gaast
Loopgroep Sneek
2:05:45
1:56:43
98
Terry Bos
Sneek
2:08:04
1:56:58
99
Ellie Weijde
Huissen
2:01:04
1:56:58
100
Linde Groot
Zwolle
2:06:28
1:57:04
101
Jose Elsinghorst
Archeus
2:00:55
1:57:05
102
Anja Tuinstra
Kolham
2:07:18
1:57:09
103
Willeke Lagerweij
Climax
2:08:41
1:57:11
104
Daphne Stroobants
Daventria
1:58:54
1:57:13
105
Esther Dinnissen
IJmuiden
2:00:23
1:57:20
106
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
2:07:02
1:57:29
107
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
2:02:14
1:57:29
108
Karin Vervoordeldonk
Phoenix
1:59:48
1:57:41
109
Angelique Ruijgrok
Wognum
2:03:20
1:57:42
110
Leonie Hacke
Vlieland
2:05:57
1:57:43
111
Anita Janssens
Gasselte
2:08:17
1:57:45
112
Wilma Bakker
Nieuwe Niedorp
2:03:10
1:57:48
113
Inge van den Berg
AV Aalsmeer
2:00:38
1:57:53
114
Jenieke Hoogland
Loopgroep Sneek
2:06:45
1:57:54
115
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:02:49
1:57:56
116
Jeanet Tienstra
Wezep
2:06:54
1:57:56
117
Chantal de Jongh
Lionitas
2:04:04
1:58:04
118
Marjo de Kooning
Midwoud
2:07:44
1:58:05
119
Tineke Lautenbach
AV Heerenveen
2:03:00
1:58:07
120
Marja Seignette
Zijdewind
2:03:09
1:58:11
121
Petra De Waard
Suomi
2:09:29
1:58:32
122
Lissy Baars
't Veld
2:03:35
1:58:36
123
Gera Hoekstra
Diepenveen
2:06:56
1:58:47
124
Marlies Smit
Heemstede
2:00:14
1:58:47
125
Iris Hagemann
Hunzerunners Loopgroep
2:02:03
1:58:55
126
Eveline van Oostrom
the Hague Road Runners
2:02:46
1:59:03
127
Anneke vd Hoff
Wommels
2:04:54
1:59:06
128
Coby Bouma
Spartacus
2:12:01
1:59:11
129
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:10:24
1:59:13
130
Anja van Holten
AV Zeewolde
2:05:57
1:59:20
131
Simone De Best
Horror
2:06:11
1:59:21
132
Erna Nederstigt - Bakker
Broek op Langedijk
2:04:29
1:59:30
133
Madeleen Uitdehaag
Lochem
2:02:12
1:59:36
134
Anna Hummel-Tel
Loopgroep Nienoord
2:03:44
1:59:37
135
Karin Machiela
Leeuwarden
2:04:22
1:59:38
136
Susanne Petersen
Nes gem Boarnsterhim
2:02:50
1:59:39
137
Margaretha Elbers
Spirit Oud Beijerland
2:02:22
1:59:40
138
Arrianne Slijkhuis
Warnsveld
2:08:57
1:59:40
139
Rita Schoonhoven
Harlingen
2:01:12
1:59:43
140
Mireille Lauret
Utrecht
2:05:03
1:59:47
141
Herma Koning
Loopgroep Nienoord
2:07:51
1:59:53
142
Harriët van den Berg
Zwolle
2:08:53
1:59:57
143
Tinie Kort
Appingedam
2:03:30
2:00:01
144
Reina Haaijema
Vries
2:12:17
2:00:04
145
Danielle Haasjes
Zwolle
2:09:24
2:00:26
146
Sjoukje de Hee
Baard
2:12:35
2:00:31
147
Richt Folkerts
Wommels
2:06:26
2:00:31
148
Letty Reimerink
Amsterdam
2:01:51
2:00:37
149
Gerry Kersbergen
Houten
2:04:01
2:00:39
150
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:07:28
2:00:43
151
Vera Bijvang
Groningen Atletiek
2:11:42
2:00:43
152
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten '97
2:08:43
2:00:46
153
Marjoleine Jansen
Zaanland
2:05:43
2:00:50
154
Evelien Marsman-Besten
Lemelerveld
2:10:52
2:01:01
155
Monica Scheper
Ruinen
2:04:33
2:01:05
156
Erna Van Bezoen
Ruinen
2:04:33
2:01:05
157
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:13:29
2:01:09
158
Gea Elgersma
Sneek
2:14:00
2:01:15
159
Reinette Gjaltema
Marum
2:09:22
2:01:25
160
Ria Timmer-Bouwhuis
AV Aalsmeer
2:04:36
2:01:31
161
Christina Boonstra
Akkrum
2:07:26
2:01:37
162
Grada Sloos
Zoeterwoude
2:15:59
2:01:50
163
Wilma Jansen
Groningen
2:11:29
2:01:53
164
Debbie Dijkstra
Distance Runners Voorhout
2:03:42
2:02:08
165
Natasja Kuipers
Loopgroep Sneek
2:11:09
2:02:10
166
Marian Staal
Slochteren
2:09:19
2:02:18
167
Marjanne Vaartstra
Zuidhorn
2:05:09
2:02:31
168
J Troelstra
Terband
2:07:07
2:02:31
169
Kris Knook Derks
Poortugaal
2:05:12
2:02:36
170
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:12:47
2:02:47
171
Judith Wijnker
Winkel
2:07:01
2:02:48
172
Verena Vöcking
Bocholt
2:12:49
2:02:52
173
Marit de Gier
Hillegom
2:08:46
2:02:53
174
Hieke Osinga
Loopgroep Sneek
2:11:05
2:02:54
175
Annechien Bouman
Diepenveen
2:11:07
2:02:58
176
Eefje Osse
Voorhout
2:04:32
2:02:58
177
Karin Koers
Twello
2:08:18
2:03:02
178
Jose Kramer
Weesp
2:04:18
2:03:05
179
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:10:01
2:03:09
180
Margreet ten Have
Driebergen-Rijsenburg
2:10:01
2:03:09
181
Marleen Boer
Gieten
2:04:57
2:03:15
182
Sylvia Kater-Kerkhoff
Heemskerk
2:10:16
2:03:17
183
Yvonne Bijman
Haarlem
2:12:02
2:03:32
184
Natascha Vale
Utrecht
2:05:24
2:03:42
185
Annemieke Vreken
Haarlem
2:09:38
2:03:48
186
Sandra Neuvel
Maastricht
2:09:23
2:03:49
187
Feikje Groenhof
Groningen
2:07:39
2:03:54
188
Sigrid Ihringer-Grobben
Athlos
2:10:01
2:04:02
189
Jacqueline Kempen - Nijhof
Barneveld
2:05:06
2:04:04
190
Loeky Kramer
Arnhem
2:08:09
2:04:11
191
Aly Leijendekker
Tjalleberd
2:07:48
2:04:12
192
Sadie Driessen
Voorne Atletiek
2:09:57
2:04:16
193
Ineke Booy
Climax
2:09:00
2:04:17
194
Annemarie Zweerman
Waarland
2:16:00
2:04:19
195
Jacquelina Overwijk
Jubbega
2:15:01
2:04:20
196
Mirjam Apperloo
Lionitas
2:09:22
2:04:26
197
Vanessa Verplancke-Vigar
Leiden
2:17:56
2:04:31
198
Anne-Marie Kranenburg
Runners Stadskanaal
2:13:51
2:04:37
199
Marion van Doorm
Pijnenburg
2:12:27
2:04:42
200
Irene Amse van de Ven
Diepenveen
2:13:13
2:05:03
201
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
2:16:03
2:05:03
202
Annet Huntink
Pijnenburg
2:15:39
2:05:04
203
Astrid van Dijk
Almere
2:15:17
2:05:04
204
Connie Kok
Nieuwleusen
2:09:13
2:05:05
205
Albertina Bakker
Nieuwe Niedorp
2:10:30
2:05:08
206
Barbara van Bemmel
Haren Gn
2:06:59
2:05:10
207
Wilma Punt
Breda
2:10:12
2:05:10
208
Marjoleine Leliveld
Argo
2:09:47
2:05:15
209
Melinda Bakker
Spirit Oud Beijerland
2:12:12
2:05:21
210
Marianne Kalkman
Utrecht
2:07:01
2:05:24
211
Judith ten Have
LVG
2:09:18
2:05:27
212
Paauwla de Jonge
Zaandam
2:06:56
2:05:31
213
Saskia Kellenbach
Schiedam
2:18:15
2:05:34
214
Anette Klaver
Dokkum
2:13:23
2:05:37
215
Nathalie Groetelaers
Utrecht
2:13:22
2:05:49
216
Erna Klomp
Loopgroep Bedum
2:08:40
2:05:53
217
Boukje Keulen
Jirnsum
2:12:55
2:06:01
218
Hannie Dreves-Waterschoot
GVAC
2:07:22
2:06:16
219
Suzan Jansen
AV Aalsmeer
2:09:24
2:06:18
220
Gonny Peperkoorn
Amersfoort
2:11:54
2:06:23
221
Renske Beets-Andringa
Leusden
2:08:54
2:06:23
222
Marjo Koldeweij
De Wijk
2:09:44
2:06:24
223
Annette Pijper
Leek
2:14:21
2:06:25
224
Monique van der Mey-Tibbe
Algemene Bathmense SV
2:13:19
2:06:25
225
Sinead Armstrong
Amsterdam
2:10:08
2:06:34
226
Anja Schadenberg
Oosterwolde Fr
2:11:34
2:06:34
227
Petra Eckhardt
Altis
2:12:29
2:06:35
228
Feikje Riedstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:17:54
2:06:37
229
Gina Boonstra
Loopgroep Nienoord
2:10:46
2:06:40
230
Nelleke van den Berg
Pijnenburg
2:11:40
2:06:50
231
Annet de Bruijne
Horror
2:16:44
2:06:52
232
Hilda Oosterkamp
Loopgroep Kameleon
2:17:09
2:06:59
233
Annelieke Niezen
Loopgroep De Springbokken
2:09:57
2:06:59
234
Dorien Helder-Ottema
Loopgroep Nienoord
2:15:00
2:07:02
235
Petra Roelofs
Ciko '66
2:11:03
2:07:03
236
Klaske Atsma-Nauta
Oppenhuizen
2:08:20
2:07:03
237
Brigitte de Bruin
De Meern
2:17:15
2:07:04
238
Annet Wortelboer
Diever
2:16:02
2:07:17
239
Hoitinga Marjan
Utrecht
2:09:58
2:07:25
240
Yvonne Kooi
Borger
2:12:01
2:07:27
241
Joke Visser-Haaksma
Gorredijk
2:20:36
2:07:28
242
Hilda de Vries
Drogeham
2:20:37
2:07:28
243
Nicole Nijmeijer
Archeus
2:13:38
2:07:36
244
Marleen Iemhoff
Zwolle
2:11:58
2:07:38
245
Jeannette Schram-Moll
Wolvega
2:11:01
2:07:43
246
Greetje de Jong
Loopgroep Bedum
2:20:22
2:07:51
247
Pietsje Fekkes van der Goot
Koudum
2:09:59
2:08:00
248
Jeanette Overduin
LVA Plantaris
2:21:46
2:08:04
249
Yvonne Roelvink
Argo
2:18:29
2:08:11
250
Trea Meesters
Ysbrechtum
2:14:41
2:08:27
251
Willy Van Beek
Horror
2:14:41
2:08:28
252
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners Club
2:21:56
2:08:32
253
Oda van den Ende
Haarlem
2:17:49
2:08:33
254
Desiree Reimerink
IJmuiden
2:19:56
2:08:38
255
Jet Straub
's-Heerenberg
2:21:15
2:08:40
256
Yvonne Smit
PEC 1910
2:13:41
2:08:42
257
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voorhout
2:10:16
2:08:43
258
Claudia Scheepers
Dordrecht
2:20:11
2:08:46
259
Eus van der Grift
Zwolle
2:21:31
2:08:47
260
Andrea Van Eeuwen Mutsaers
GAC Hilversum
2:14:00
2:08:48
261
Tanja van Eeuwen
Leusden
2:14:01
2:08:48
262
Lian IJdema
Bolsward
2:09:49
2:08:56
263
Harriet Aans
Montfoort
2:11:25
2:08:57
264
Petra Wouda
Nes gem Boarnsterhim
2:11:52
2:08:57
265
Marion Voskuil-van der Salm
Driebruggen
2:22:08
2:08:59
266
Marit van den Hoek
Rijnsoever
2:19:50
2:09:00
267
Jeannine van Oosterom
PEC 1910
2:11:35
2:09:03
268
Jetske Oenema
AV Heerenveen
2:11:02
2:09:07
269
Annieke de Ruiter
Goutum
2:21:54
2:09:24
270
Renate Jimmink
Zutphen
2:17:53
2:09:24
271
Linda Dekker
Lionitas
2:23:20
2:09:33
272
Gea Hut
Leek
2:17:31
2:09:36
273
Olga Schulte
Enkhuizen
2:16:26
2:09:39
274
Ilona Schouten
Loopgroep Medemblik
2:15:03
2:09:39
275
Paula Vrolijk-de Vries
AV Castricum
2:16:27
2:09:40
276
Yvonne Christine Mackenzie
Groningen
2:19:21
2:09:41
277
Mascha Schram
Zwolle
2:18:41
2:09:45
278
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:21:47
2:09:50
279
Vera Dalm
Amsterdam
2:21:12
2:09:51
280
Lyset Rekers
Enschede
2:13:51
2:09:52
281
Anneke Steinfort
Bolsward
2:10:58
2:10:03
282
Wanda Krol
Kampen
2:19:16
2:10:06
283
Janny Van der Ploeg
Groningen
2:16:54
2:10:07
284
Marieke Teernstra
Nieuwegein
2:17:27
2:10:08
285
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:13:18
2:10:35
286
Maria Stout-Kapsios
Alblasserdam
2:18:44
2:10:45
287
Annet Immenga
Winschoten
2:18:26
2:10:50
288
Yita Alemayehu-Tiko
Zeist
2:25:07
2:10:50
289
Esther Spiegelenberg
Brummen
2:20:40
2:10:50
290
Adriane Van Duivendijk
Nieuwegein
2:23:57
2:11:02
291
Yvonne ten Berge
SOS
2:23:20
2:11:04
292
Jacqueline Schuurman
Haarlem
2:21:14
2:11:09
293
Ineke Stokkingreef
Enter
2:20:29
2:11:20
294
Marleen Van den Engel
Voorne Atletiek
2:17:07
2:11:26
295
Ida Pals
Lies
2:12:14
2:11:32
296
Annet Willems
Paterswolde
2:25:35
2:11:33
297
Agnes Poelman
Eelde
2:25:35
2:11:33
298
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
2:17:47
2:11:37
299
Gelske Rozema
Goutum
2:15:54
2:11:43
300
Marlies Smit- Mast
Landerum
2:12:35
2:11:54
301
Sonja Nijhoff
Lemele
2:21:47
2:11:55
302
Annette Voskuilen
Maastricht
2:22:10
2:12:11
303
Fenneke Mensinga
Runners Stadskanaal
2:18:54
2:12:14
304
Monique Kost
Runners Stadskanaal
2:18:54
2:12:14
305
Nicolet Munsterman
Isala '96
2:20:09
2:12:19
306
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
2:18:14
2:12:22
307
Linda Veninga
Gytsjerk
2:18:14
2:12:22
308
Henriette DeMIXrunners
Nieuwegein
2:20:05
2:12:36
309
Lucia Oenema - Horjes
Gytsjerk
2:18:33
2:12:38
310
Annechien Hoefkens-Kruisinga
's-Hertogenbosch
2:13:34
2:12:39
311
Grytsje Miedema
Workum
2:24:03
2:12:44
312
Esther Liefers
Kiel-Windeweer
2:17:00
2:12:45
313
Linda Tegnhed
Hilversum
2:20:50
2:12:49
314
Christa Jonker
Hilversum
2:14:02
2:12:56
315
Ineke Baas
Huizen
2:15:29
2:13:03
316
Saskia uit den Bogaard
Rotterdam
2:22:29
2:13:06
317
Sia van Keijsteren
Utrecht
2:25:17
2:13:11
318
Penny van Oyen
Amsterdam Zuidoost
2:25:01
2:13:15
319
Erna de Vries - Lageweg
SV Friesland
2:19:50
2:13:16
320
Elise van den End
IJsselmuiden
2:20:41
2:13:22
321
Sigrid van der Veer
Kampen
2:20:41
2:13:22
322
Miranda Jochems
Sneek
2:21:36
2:13:24
323
Ina Boer
Hunzerunners Loopgroep
2:16:34
2:13:27
324
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:21:17
2:13:32
325
Petra Mulder
Berkel en Rodenrijs
2:26:05
2:13:39
326
Irene Bosselaers
Fun Runners Zeist
2:17:34
2:13:52
327
Diana Louwerse
Tollebeek
2:24:55
2:13:54
328
Willy Terlouw
Stolwijk
2:26:51
2:14:22
329
Caroline Roeterdink
Zandvoort
2:17:51
2:14:23
330
Liselot Reversma
Enschede
2:25:12
2:14:27
331
Pauline Gispen
Amsterdam
2:21:45
2:14:31
332
Jenien Idzerda
Zwolle
2:24:20
2:14:53
333
Ellen Zwarteveen
Rotterdam
2:24:39
2:14:53
334
Birgitte Dinklo
Vijfhuizen
2:24:27
2:14:56
335
Sytske Sytema
Deinum
2:19:46
2:14:58
336
Ellen Grevelink
Maarssen
2:21:21
2:15:01
337
Esther Jager
Sappemeer
2:25:10
2:15:02
338
Jeanine Kuipers-Spanjer
Deinum
2:19:50
2:15:02
339
Annet Guns
Hoogezand
2:25:10
2:15:03
340
Jacomine Paul
Abcoude
2:25:19
2:15:09
341
Joke Smit
Groningen
2:26:05
2:15:16
342
Miranda Rabouw
Stolwijk
2:27:46
2:15:17
343
Tessa Bouma
Dongjum
2:22:33
2:15:19
344
Ekelyn Buwalda
Franeker
2:22:33
2:15:20
345
Rachel van der Weerd
Franeker
2:22:33
2:15:20
346
Elisabeth Verkuyl
Huizen
2:17:52
2:15:26
347
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
2:20:08
2:15:37
348
Maria Oosten
Roodeschool
2:20:08
2:15:37
349
Inge Wijnen
LVG
2:19:28
2:15:37
350
Joke Regeling
Bolsward
2:19:19
2:15:44
351
Petra Werkman
LSV Invictus
2:25:14
2:15:46
352
Jeanette van Zanten
Utrecht
2:21:03
2:15:47
353
Arieke Knook
Breda
2:20:54
2:15:52
354
Gonnie Roumen
Dolichos
2:23:47
2:16:03
355
Anne-Marie Vos
Nieuwerkerk ad IJssel
2:21:31
2:16:07
356
Rianda Krol
Argo
2:26:30
2:16:13
357
Dieneke Marinus
Ureterp
2:23:52
2:16:15
358
Elvira Torenvlied
Stompetoren
2:24:35
2:16:16
359
Monique Schoon
Stompetoren
2:24:35
2:16:16
360
Pauline Koopmans
Groningen
2:25:15
2:16:21
361
Evelien de Groot
Zaanland
2:28:33
2:16:21
362
Esther Boeijink
Argo
2:26:48
2:16:30
363
Rina Herder
Achterveld
2:24:10
2:16:34
364
Sjet Rozenberg
Lippenhuizen
2:20:38
2:16:36
365
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:26:29
2:16:42
366
Christel van Exel
Raamsdonksveer
2:28:18
2:16:44
367
Angela van der Heijden
Raamsdonksveer
2:28:18
2:16:45
368
Willy de Jong
Leeuwarden
2:30:11
2:16:51
369
Marjan Hoexum
Leeuwarden
2:19:35
2:16:52
370
Marieke Jansen
Voorschoten
2:24:58
2:17:02
371
Astrid van der Veen
LSV Invictus
2:22:09
2:17:04
372
Esther Zaagmans
LSV Invictus
2:22:09
2:17:05
373
Irene Kriele
Sneek
2:25:22
2:17:10
374
Lisette Siemelink
Terschuur
2:29:42
2:17:13
375
Ankie Boschma
Tijnje
2:26:58
2:17:15
376
Gea Bouma
Bornerbroek
2:31:45
2:17:31
377
Marlene Kreijkes
Franeker
2:31:09
2:17:33
378
Monique Middeldorp
Sneek
2:30:15
2:17:36
379
Paulina van den Heiligenberg
Loopgroep Athletic Point
2:26:02
2:17:36
380
Marianne Feenstra
Loopgroep Visie
2:24:03
2:17:38
381
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:25:46
2:17:39
382
Anja Staal
Zeist
2:26:11
2:17:39
383
Maud Huppes
Wilhelminaoord
2:28:44
2:17:48
384
Marlies Ten Haaf
Almere
2:31:51
2:17:51
385
Carolyne Zevenhuizen
RRZ
2:26:07
2:18:00
386
Mirjam Sluis
Zevenaar
2:24:17
2:18:12
387
Suzanne Goddijn
Amersfoort
2:24:48
2:18:16
388
Aishling Middelburg
Harderwijk
2:24:30
2:18:18
389
Trienette Schuiling
Gasselte
2:28:58
2:18:28
390
Patricia Klos -Brouwer
Stolwijk
2:30:59
2:18:30
391
Corine Nuijten
Nijkerk Gld
2:22:22
2:18:35
392
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:28:58
2:18:36
393
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:31:38
2:18:40
394
Kiki de Boer
Loopgroep Sneek
2:32:52
2:18:40
395
Hinke Osinga
IJlst
2:32:52
2:18:40
396
Gerlinde Zuidhof-de Vries
Loopgroep De Drentsche Aa
2:24:52
2:18:59
397
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsche Aa
2:24:53
2:19:00
398
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsche Aa
2:24:53
2:19:00
399
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:32:54
2:19:04
400
Petra Kremer
Daventria
2:30:09
2:19:23
401
Martina Mak
Groningen
2:29:06
2:19:28
402
Anskje Schaap
Heeg
2:32:51
2:20:34
403
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
2:24:42
2:20:35
404
Esther Buis
Suomi
2:33:23
2:20:47
405
Veroniek Gevers
Atletiek Maastricht
2:26:21
2:20:53
406
Jolanda Nijenhuis
SV Friesland
2:24:29
2:21:13
407
Audrey Westendorp
Grou
2:33:45
2:21:15
408
Eline Weijers
IJsselstein Ut
2:34:15
2:21:17
409
Inge Kaaijk
Zaandam
2:22:59
2:21:33
410
Ingrid Kalma
Amsterdam
2:30:31
2:21:34
411
Barbara Roberti
Zaandam
2:22:59
2:21:35
412
Tietsje Abma- de Roos
Hommerts
2:24:55
2:21:41
413
Trijnie Fictorie
Hoogeveen
2:34:17
2:21:50
414
Peggy van Amerongen
Zeist
2:29:23
2:21:57
415
Hinke Wijngaard
Heerenveen
2:28:00
2:22:04
416
Madelon Bakker
's-Gravenhage
2:33:17
2:22:13
417
Brenda Kuyt
's-Gravenhage
2:33:17
2:22:13
418
Karin Boelens
Velp Gld
2:33:04
2:22:13
419
Yvonne van Dis
Dieren
2:32:14
2:22:25
420
Anne van Drunen
Groede
2:33:27
2:22:56
421
Harriet Poot
Utrecht
2:33:59
2:22:58
422
Lida Van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
2:26:44
2:23:15
423
Inge Zijlstra-Looman
Leeuwarden
2:34:41
2:23:22
424
Pia Flapper
Britsum
2:26:26
2:23:24
425
Esther Knop
Midsland
2:24:06
2:23:25
426
Irma Kremer
Vries
2:28:11
2:23:36
427
Ellen Van den Beld-Moeselaar
VanDrielRunners
2:34:47
2:23:54
428
Ima Maring
Nieuw-Roden
2:33:29
2:24:52
429
Esther Gums
PEC 1910
2:30:00
2:25:01
430
Hilda Goedemoed
Amstelveen
2:37:56
2:25:04
431
Jip Nauta
Nieuwegein
2:38:16
2:25:20
432
Inge Dik
Haren Gn
2:38:43
2:25:21
433
Rinny van Duijneveldt
Franeker
2:38:27
2:25:53
434
Karin Andersson
Leeuwarden
2:31:57
2:25:54
435
Attie vd Woude
Raard
2:28:56
2:25:56
436
Miranda Westra-Bos
Hoorn Terschelling
2:26:38
2:25:57
437
Karen de Boer
Heerenveen
2:39:48
2:26:11
438
Marielle Kenemans
Groningen
2:35:11
2:26:22
439
Ingrid Hoving
Meppel
2:34:29
2:26:24
440
Dirkje Bouma
De Knipe
2:28:32
2:26:36
441
Anke de Jong
Horror
2:29:20
2:26:55
442
Gea Grave
Drachten
2:33:04
2:26:59
443
Anita Kuipers Boel
Groningen
2:39:57
2:27:02
444
Helma van Tol
LVA Plantaris
2:38:11
2:27:03
445
Grietje Stoker
Wirdum Fr
2:30:36
2:27:08
446
Camilla Bruijn
Olympus '70
2:35:22
2:27:30
447
Gea Steen
Heerenveen
2:40:20
2:27:40
448
Nicole van Doorn
Leusden
2:30:28
2:28:10
449
Diana Sijm
ATC '75
2:37:54
2:28:10
450
Trea van der Heide
Balkbrug
2:33:05
2:28:17
451
Trees Maatman
AV Heerenveen
2:29:09
2:28:19
452
Brigitte Haarms-Moonen
't Veld
2:39:13
2:28:58
453
Ingeborg Minjon
Winkel
2:39:13
2:28:59
454
Linda Bronts
SV Friesland
2:42:37
2:29:00
455
Therèse Huitema
Blauwhuis
2:31:24
2:29:27
456
Dorien Stroomberg
Statina
2:33:14
2:29:45
457
Annet Wortelboer
Nieuwe Pekela
2:39:19
2:30:32
458
Jeanine Hamstra
Nagele
2:34:45
2:30:50
459
Jessica van Urk
West-Terschelling
2:31:20
2:31:05
460
Kim van Koldam
Siddeburen
2:36:25
2:31:10
461
Liesbeth Tuininga
Rotterdam
2:40:18
2:31:16
462
Tina Pieters
Spark
2:32:47
2:31:46
463
Minke Molenaar
Luinjeberd
2:38:38
2:32:27
464
Willemien Kolhoff
Luinjeberd
2:38:38
2:32:28
465
Colinda Popken- Rip
Deinum
2:37:46
2:32:58
466
Merlijn Elst
Nijmegen
2:47:42
2:33:25
467
Claartje Uitendaal
Amsterdam Zuidoost
2:43:17
2:33:30
468
Marieke van Bruggen
Schiedam
2:46:17
2:33:36
469
Trijnie de Roos
Putten
2:41:30
2:33:47
470
Pauline Van Diest
Haarlemmermeer
2:45:26
2:33:48
471
Dulce Xavier Catarrinho
Haarlemmermeer
2:46:05
2:34:27
472
Petra Posno
Kortenhoef
2:35:57
2:34:45
473
Martine Meijers
Midwoud
2:45:40
2:35:12
474
Nelleke Appelo
Katwijk Zh
2:42:40
2:35:44
475
Petra Torenga
Leeuwarden
2:50:45
2:37:05
476
Siska Hazewinkel
MenterARunners
2:45:30
2:37:49
477
Diana van den Heiligenberg
De Meern
2:46:33
2:38:07
478
Saskia ten Berge
Amersfoort
2:49:26
2:39:16
479
Brigit Hagemeijer
Streefkerk
2:47:28
2:39:29
480
Carolien Sloot
Lionitas
2:56:29
2:42:44
481
Susan Tuk
Brielle
3:01:16
2:46:50
482
Ingrid Tjepkema
Impala
3:02:18
2:50:31
483
Anita Dijker
West-Terschelling
2:51:30
2:51:06
484
Marjan Schaap
West-Terschelling
3:12:29
2:59:31
485
Patricia Van Sluis
Groningen
3:07:13
3:01:26
486
Monique Hanraets
Atletiek Maastricht
4:50:12
4:50:12
V55, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evelyne AbelnAvezaat
Smalle Ee
1:37:42
1:36:49
2
Willemijn Berk
Leiden
1:50:03
1:48:26
3
Wietske Udding Helder
De Wilp Gn
1:50:05
1:49:15
4
Marianne Buikema
Triathlon
1:59:40
1:51:59
5
Harriët Speelman-Komen
Nijeveen
1:54:37
1:53:09
6
Anna Lichtendahl
Harlingen
2:04:56
1:53:24
7
Nynke Hoogland
Groningen
1:56:16
1:53:26
8
Alice Hagens
Distance Runners Voorhout
1:57:39
1:54:02
9
Ina Stege
NOP
1:59:07
1:54:22
10
Marry de Lange
ACO Van Elderen
2:00:00
1:54:26
11
Marijke Terpstra-Hobert
Stiens
2:06:12
1:54:47
12
Sija Speelman
Amsterdam
1:56:36
1:55:09
13
Anja de Snoo
Spirit Oud Beijerland
2:02:01
1:55:11
14
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
2:04:11
1:55:45
15
Bettie Koops
Lionitas
2:07:40
1:55:59
16
Birgit Wagenmaker
Waterland
2:01:18
1:56:28
17
Wendelien Schalij
Leeuwarden
2:01:13
1:56:31
18
Nel van Ouwerkerk
Bodegraven
2:08:16
1:56:37
19
Lida Kouwenhoven
the Hague Road Runners
2:00:51
1:57:09
20
Anne-Marieke Van Helvoort
Santpoort-Noord
2:09:40
1:57:20
21
Ineke Flier - Mondria
IJsselmuiden
2:08:05
1:57:31
22
Fenna Jansen de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:59:00
1:57:38
23
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:02:23
1:57:42
24
Karin Danhof
Zuidhorn
2:11:34
1:57:46
25
Rineke Vinke
Utrecht
2:07:05
1:57:51
26
Lizelotte Vos
Amsterdam
1:58:21
1:58:03
27
Betsy Meijer
Haaksbergen
1:59:41
1:58:32
28
Myriam Simons
Veghel
2:04:36
1:58:56
29
Heleen Oterdoom
ATC '75
2:05:59
1:59:29
30
Marjan Bos
TAS '82
2:04:34
1:59:36
31
Gerrie van der Veen
Rotterdam
2:11:41
1:59:50
32
Rixte Mulder
Joure
2:02:10
1:59:54
33
Ans van Nuenen
Lochem
2:11:08
2:00:02
34
Pita Hoogendoorn
TTW
2:01:21
2:00:09
35
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
2:09:47
2:00:28
36
Ineke Terpstra
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:13:44
2:00:32
37
Afra Galama
Heeg
2:02:18
2:00:40
38
Jeannette Vonck
Hoogeveen
2:04:19
2:00:48
39
Margreet Westra
Harlingen
2:10:04
2:00:56
40
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgroep
2:04:31
2:01:23
41
Nelleke van Veen
LSV Invictus
2:10:55
2:01:27
42
Anna Galama
Zuidhorn
2:03:38
2:02:04
43
Irene de Vries
Munein
2:08:35
2:02:19
44
Frouk van Dijken
Loppersum
2:09:24
2:02:27
45
Gerrie Ebbeling-van Dijk
Nijeveen
2:10:39
2:02:34
46
Ciel Scheinck
Groenlo
2:14:26
2:02:34
47
Marion Titulaer
Groenlo
2:14:45
2:02:53
48
Annemarie Dooijes
Amsterdam
2:05:48
2:03:15
49
Mettje Elzinga
SV Friesland
2:12:02
2:03:32
50
Ria Schalk
Prinsenbeek
2:13:34
2:03:34
51
Dianne Spanjers
RRZ
2:15:12
2:03:42
52
Alie van den Dries
Bennekom
2:05:25
2:03:46
53
Marie-Anne Peterse
Hilversum
2:05:25
2:04:19
54
Quirine van der Salm
AV '40
2:17:35
2:04:20
55
Klara Hummel
Groningen
2:06:10
2:04:48
56
Yvonne van der Schalie
Amersfoort
2:13:11
2:04:58
57
Jouk Dijkstra
LSV Invictus
2:11:45
2:04:59
58
Antje Sipkema
West-Terschelling
2:05:42
2:05:03
59
Mayke Verweij
Phoenix
2:15:21
2:05:10
60
Maria Schmeets
Gouda
2:17:55
2:05:21
61
Els Hoogendam-Verschuren
Spirit Oud Beijerland
2:06:25
2:05:22
62
Marijke Bos
Lionitas
2:06:39
2:06:05
63
Linda Hulleman
Lochem
2:17:28
2:06:23
64
Tjitske de Jong
Mildam
2:17:52
2:06:49
65
Suzan Meijer
Argo
2:11:17
2:06:51
66
Boukje Hoekstra
Emmeloord
2:11:42
2:06:57
67
Janke Leffering
Horror
2:13:17
2:06:59
68
Miek Greebe
Amsterdam
2:21:15
2:07:05
69
Hennie van Meurs
Atletiek Maastricht
2:12:59
2:07:13
70
Anke van den Bergh
Weesp
2:08:36
2:07:23
71
Marjon Lindeboom
AV Castricum
2:10:06
2:07:26
72
Jeltje Ferwerda
Horror
2:14:36
2:07:35
73
Hermina Nobel
Oud-Beijerland
2:14:45
2:07:53
74
Marian Connotte
Pijnenburg
2:18:59
2:08:25
75
Lukie Kiestra
Loopgroep Leeuwarden
2:11:29
2:08:27
76
Lina van der Linden-Treure
Alblasserdam
2:22:17
2:09:01
77
Jolanda van Bergen
Climax
2:20:35
2:09:15
78
Jacqueline Sollie
Stiens
2:20:28
2:09:16
79
Jetty Dethmers
Loopsport Groningen
2:17:14
2:09:51
80
Lidwien Broenink
Joure
2:21:40
2:09:57
81
Janneke Wubs-Komdeur
Emmen
2:10:53
2:09:59
82
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:23:21
2:10:04
83
Akke Wijngaard
Apeldoorn
2:22:35
2:10:27
84
Helma Smeenk
Enschede
2:14:31
2:10:31
85
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:14:20
2:10:38
86
Ria Jansen
Zwolle
2:19:48
2:10:53
87
Els Zijlstra
Groningen
2:22:07
2:11:06
88
Hennie Wesseling
ATC '75
2:23:28
2:11:07
89
Riet van der Werf
Hazerswoude-Dorp
2:21:53
2:11:11
90
Anke van Dijk
Wommels
2:23:01
2:11:25
91
An Bierman
Hunzerunners Loopgroep
2:14:40
2:11:31
92
Ubbo Elzinga
SV Friesland
2:27:15
2:13:11
93
Lian Voesenek
Sprint
2:14:28
2:13:13
94
Liesbeth Lagerweij
Midsland
2:14:18
2:13:40
95
Marga Kleinlugtenbeld
Archeus
2:22:45
2:13:42
96
Ada de Jong
Almere
2:17:52
2:13:43
97
Yvonne Den Enting
Amsterdam
2:22:57
2:13:50
98
Geartsje Gietema
Noordwijkerhout
2:22:33
2:14:07
99
Pietsje Bijlsma-Leffering
Gorredijk
2:20:31
2:14:12
100
Ans Agricola
Joure
2:21:14
2:14:15
101
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:16:51
2:14:15
102
Karin Heslinga
Goor
2:17:21
2:14:44
103
Pien de Jong
Rotterdam
2:26:34
2:14:50
104
Yvonne Meijer
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:28:10
2:14:55
105
Ceciel van de Wolfshaar
Maarssen
2:21:21
2:14:59
106
Monique Frohn
Almere
2:19:01
2:15:04
107
Gerda Oostveen
Typhoon
2:20:58
2:15:28
108
Anje Zeilstra
Uithuizen
2:20:08
2:15:37
109
Marleen Lubbers
Emmen
2:27:10
2:15:39
110
Margriet de Beer
West-Terschelling
2:16:10
2:15:42
111
Corrie Hoek
Leiden
2:28:13
2:16:27
112
Els Rijkhoff
Zaanland
2:23:40
2:16:53
113
Aukje Kracht
Leeuwarden
2:29:46
2:17:24
114
Thea Stam
Loopgroep Houten
2:27:31
2:17:29
115
Marga Stroo
TAS '82
2:22:36
2:17:43
116
Diana Vester
Utrecht
2:24:52
2:18:07
117
Henny Sikken
Driebergen-Rijsenburg
2:24:55
2:18:09
118
Gré Bezema
Gasselte
2:28:58
2:18:19
119
Vic van den Broek d'Obrenan
Haarlem
2:26:49
2:18:55
120
Jeanet Telgen
SOS
2:31:55
2:19:41
121
Greta Merlo
Gent
2:32:02
2:19:41
122
Marina van Laake
Hoorn Terschelling
2:22:14
2:19:54
123
Reina Hes
Loopgroep Dokkum
2:24:22
2:19:55
124
Magriet Smeek
ATC '75
2:32:24
2:20:03
125
Paloma Kalf
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:33:20
2:20:06
126
Laura Verhoeven
Santpoort-Noord
2:33:23
2:20:47
127
Marthy Veen
Loopsport Groningen
2:28:18
2:20:55
128
Katja Groenendaal
AV Zeewolde
2:26:25
2:22:04
129
Anneke Bos
Ede Gld
2:33:50
2:22:11
130
Marlies Aalders
Vlaardingen
2:26:55
2:22:32
131
Toos Koning
Oudehorne
2:36:13
2:22:41
132
Simone Volbeda
Almere
2:32:44
2:22:57
133
Lienke Tegelberg
Tempo
2:35:28
2:22:58
134
Anja Van der Kooij
Sprint
2:33:59
2:22:58
135
Fenna Geerdink-Hartog
Marum
2:25:30
2:23:00
136
Auk Siefers
Kampen
2:34:08
2:23:03
137
Joke de Vries
Purmerend
2:25:12
2:24:08
138
Margriet Prins
Velsen-Zuid
2:31:40
2:25:03
139
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:32:41
2:25:07
140
Brigit Bodlaender
Houten
2:37:37
2:25:12
141
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:34:08
2:25:16
142
Olga van Marion
Leiden Road Runners Club
2:39:05
2:25:39
143
Petra Bosman
Amersfoort
2:38:56
2:25:39
144
Janny Bijlsma
Aalden
2:34:24
2:25:40
145
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
2:36:24
2:25:45
146
Albertha Harms
Hoogeveen
2:38:12
2:25:45
147
Aly Prins
LSV Invictus
2:38:38
2:26:06
148
Ulrike Boy
Mülheim an der Ruhr
2:39:01
2:26:20
149
Hanny Laskewitz
Impala
2:37:09
2:26:36
150
Suze Maathuis
Impala
2:37:09
2:26:36
151
Lies de Vries
SV Friesland
2:31:36
2:27:03
152
Marijke De Jager
Athleta
2:30:25
2:27:48
153
Riek de Nobel
Leiden Road Runners Club
2:38:26
2:27:50
154
Marlou Nivard
De Wilp Gn
2:33:01
2:28:09
155
Annemiek Oterdoom
ATC '75
2:37:54
2:28:11
156
Aaltjen Volbers
ActiveRunning
2:41:01
2:28:25
157
Marlene Dettingmeijer
Enschede
2:41:06
2:28:28
158
Greetje Feenstra
Marum
2:38:24
2:28:42
159
Annie Nust
Gorredijk
2:42:25
2:29:18
160
Tineke Dijkstra
SV Friesland
2:37:30
2:30:53
161
Mattie de Boer
LSV Invictus
2:38:37
2:32:05
162
Anja Meulmeester
Amsterdam
2:44:20
2:34:00
163
Attje Mossel
Harlingen
2:43:08
2:34:01
164
Tonia Zondag
De Wijk
2:37:48
2:34:27
165
Ellis Mackenzie
Groningen
2:44:08
2:34:29
166
Jose Braham
Eemnes
2:35:58
2:34:45
167
Barbera van Hummel
Amstelveen
2:37:38
2:34:53
168
Cornellie Lubliek
Hoenderloo
2:50:47
2:36:35
169
Petra Fokker
Monster
2:49:01
2:39:48
170
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum
2:44:34
2:43:56
171
Sjoukje Sinnema
Loopgroep Leeuwarden
2:48:19
2:44:51
172
Corina Van Ede
Veenendaal
2:56:04
2:45:58
173
Yvonne Verbree-Bruijn
Aadorp
3:06:10
2:58:09
174
Marian Blokland
Maastricht
4:50:06
4:50:06
MSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Riekele Kobes
SV Friesland
2:38:27
2:38:27
2
Rick Salome
Sprint
2:40:30
2:40:29
3
Jan Stuursma
SV Veendam
2:40:39
2:40:39
4
Roelof Oostra
SV Friesland
2:42:59
2:42:56
5
Hidde Bekhuis
Nijmegen Atletiek
2:48:12
2:48:11
6
Jendo Visser
SV Friesland
2:59:53
2:59:51
7
Pieter Talsma
Athleta
3:08:17
3:08:13
8
Erik Bosscher
Fivelstreek
3:11:57
3:11:45
9
Ruben Ruigendijk
Loopgroep Aart Stigter
3:13:58
3:13:54
10
Kees Noppert
Lionitas
3:19:30
3:19:28
11
Johan van der Dennen
Eindhoven Atletiek
3:21:55
3:21:50
12
Sjoerd Adema
Suomi
3:29:28
3:29:26
13
Nick Currie
Hellas
3:46:31
3:46:26
14
Thierry van Groen
SV Friesland
3:58:55
3:58:49
M40, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem de Boer
Lionitas
2:41:45
2:41:45
2
Jan Venhuizen
Lionitas
2:52:13
2:52:13
3
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
3:02:18
3:02:14
4
Juriaan de Rouw
AV Heerenveen
3:03:35
3:03:31
5
Tjitte De Vries
AV Heerenveen
3:12:47
3:12:44
6
Jan Albert Veenema
Horror
3:15:35
3:15:33
7
Berend-Jan Bel
Eindhoven Atletiek
3:18:29
3:18:24
8
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
3:21:47
3:21:44
9
Andreas De Graaf
RRZ
3:21:59
3:21:55
10
Dennis Lambalk
AV Edam
3:23:04
3:22:59
11
Marc van het Bolscher
RRZ
3:23:13
3:23:08
12
Jaap de Vries
AAC '61
3:24:42
3:24:39
13
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
3:36:06
3:35:59
M50, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sieds Wiersma
Impala
3:04:29
3:04:27
2
Remy Notten
Loopgroep De Drentsche Aa
3:06:32
3:06:30
3
Rene Ter Maten
Altis
3:06:55
3:06:50
4
Adrie Boermans
SV Friesland
3:11:28
3:11:24
5
Jan van der Velde
Fivelstreek
3:15:41
3:15:30
6
Frank Heijmink
AAV '36
3:16:08
3:16:07
7
Jan van Rijn
RRZ
3:17:31
3:17:27
8
Walter Pieper
Bochum
3:17:46
3:17:44
9
Carl Jansen
Pallas '67
3:19:11
3:19:03
10
Klaas Van Heeringen
Lionitas
3:21:41
3:21:39
11
Henk Tuk
Voorne Atletiek
3:21:42
3:21:36
12
Vincent van Leent
Pijnenburg
3:22:03
3:22:01
13
Gerald Hoogeveen
Horror
3:23:03
3:23:01
14
Sierk Spits
Hanzesport
3:24:15
3:24:10
15
Ahmad Ghelichkhani
Iphitos
3:24:27
3:24:23
16
David Martin
Ottawa
3:25:48
3:25:38
17
Ton ten Kate
Waterweg
3:26:25
3:26:17
18
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
3:27:51
3:27:44
19
Daan van der Geest
SV Friesland
3:28:01
3:27:58
20
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:28:47
3:28:27
21
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:30:54
3:30:50
22
Arjen Schots
Pallas '67
3:31:32
3:31:24
23
Mark Mark GrooteBromhaar
Veluwe
3:34:26
3:34:22
24
Albert Heikens
ATC '75
3:34:59
3:34:52
25
André Gerth
Spirit Lelystad
3:35:46
3:35:40
26
Arie van der Steen
AV Heerenveen
3:36:33
3:36:22
27
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
3:36:53
3:36:50
28
Kees Visser
AV Heerenveen
3:41:37
3:41:26
29
Maurice Huijs
Spado
3:43:15
3:43:05
30
Hanno Treep
PEC 1910
3:46:43
3:46:36
31
Erik Steenbeek
Astylos
3:47:42
3:47:36
32
Berry Simons
Nijmegen Atletiek
3:51:11
3:51:02
33
Twan Belgers
Cifla
3:53:41
3:53:33
34
Lieuwe van Loon
Waterweg
3:59:04
3:58:55
35
Derk jan ten Harkel
Leiden Atletiek
4:06:45
4:06:39
36
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runners
4:12:12
4:10:58
37
Roel Verschoor
Noordkop
4:13:54
4:12:00
38
Tjalling Rekker
Atos
4:25:08
4:24:59
39
Dick van der Klei
the Hague Road Runners
4:40:15
4:40:08
M60, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rienk De Vries
SV Friesland
3:25:59
3:25:55
2
Jos ter Brake
Atverni
3:30:42
3:30:36
3
Dic van Hummel
Startbaan
3:36:34
3:36:23
4
Wilbert Roeleveld
Ron Clarke
3:42:48
3:42:40
5
Frits Ankersmit
Fit
3:45:13
3:45:07
6
Bert van Duuren
PEC 1910
3:46:52
3:46:44
7
Harry Barendse
OSS-VOLO
3:54:19
3:52:55
8
Hessel de Boer
SV Friesland
3:55:51
3:55:42
9
Cees de Vries
Triathlon
3:57:48
3:57:42
10
Erick Dekkers
Spark
3:58:14
3:58:07
11
Peter M Jansen
PEC 1910
4:05:40
4:04:02
12
Ton ten Have
Hanzesport
4:14:07
4:13:57
13
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
4:15:33
4:15:22
14
Cor Ruigendijk
Loopgroep Aart Stigter
4:16:16
4:16:06
15
Bé Meerman
LAAC Twente
4:46:04
4:43:56
VSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacolien Ruizendaal
NOP
3:14:56
3:14:54
2
Marleen Smit
Groningen Atletiek
3:22:40
3:22:33
3
Marnelle de Groot
Phoenix
3:42:37
3:41:35
V35, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ylona Kruis
Horror
3:16:03
3:16:03
2
Jelly van der Kloet
Impala
3:17:51
3:17:42
3
Gwynny Hamilton
Eindhoven Atletiek
3:21:52
3:21:46
4
Katia Ganda
Zaanland
3:28:58
3:28:57
5
Amely Verreijen
OSS-VOLO
4:05:18
4:03:54
V45, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Juliette Tammenga
the Hague Road Runners
3:54:44
3:53:30
2
Ivonne van der Pad-Blanker
avVN
3:55:26
3:55:19
3
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:58:28
3:58:16
4
Ilona Stevens
Cifla
4:41:27
4:41:19
5
Karen Faber
AV Castricum
4:44:01
4:42:41
V55, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marianne Renckens
Nijmegen
4:24:13
4:24:04
MSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tom Witjes
Arnhem
2:57:55
2:57:38
2
Jelmer Borst
Groningen
3:05:23
3:04:51
3
Yvar Debets
Amsterdam
3:10:05
3:09:36
4
Mike van Beek
Ede Gld
3:13:22
3:12:54
5
Richard de Graaf
Mantgum
3:15:43
3:15:26
6
Sigurd den Herder
Amersfoort
3:15:47
3:15:29
7
Robbert van de Waerdt
Hilversum
3:17:58
3:17:24
8
Alain Mertens
Utrecht
3:23:42
3:21:04
9
Johan Arnold
Deventer
3:22:20
3:21:38
10
Sander de Boer
Groningen
3:26:40
3:25:10
11
Koen Eilander
West-Terschelling
3:28:30
3:27:38
12
Jeroen De Haan
Raalte
3:28:51
3:28:00
13
Evert van der Wal
Workum
3:38:03
3:37:13
14
Herman Regnerus
SV Friesland
3:38:33
3:37:50
15
Jaap Morgenstern
Epe
3:40:29
3:38:08
16
Leo de Haan
Utrecht
3:42:03
3:39:25
17
Matthijs Jacobs
Breda
3:43:59
3:41:11
18
Bas Ploeger
Zuidlaren
3:44:46
3:43:24
19
Jasper Sierdsma
Bolsward
3:45:38
3:44:06
20
Matthijs Wijnen
Groningen
3:46:16
3:45:46
21
Jaap Jan Mosselman
's-Hertogenbosch
3:47:35
3:45:53
22
Tsjeard Hofstra
Wommels
3:50:01
3:47:25
23
Jasper Wijpkema
Groningen
3:48:31
3:47:45
24
Warner Hoijtink
Zwolle
3:49:57
3:48:26
25
Bernard Vonck
Hoogeveen
3:53:13
3:51:10
26
Maarten de Vet
Enkhuizen
3:54:38
3:52:39
27
Arnoud van Waardenburg
Loopgroep Groningen
3:55:32
3:54:38
28
Tom Best
Start '78
3:57:11
3:54:55
29
Sebastiaan Bruggink
Atletics Nijverdal
3:58:49
3:57:40
30
Joep Bos-Coenraad
Nijmegen
4:00:32
3:57:54
31
Tjebbe Hettinga
Deinum
3:58:51
3:57:56
32
Bas Bas Anemaet
Kamperland
3:59:26
3:58:09
33
Niels Lammers
Zwolle
4:00:21
3:58:50
34
Thijs Lansbergen
Rotterdam
3:59:33
3:59:05
35
Gertjan Aarnink
Eibergen
4:02:40
4:00:53
36
Edgar Suselbeek
De Sprinter
4:05:23
4:03:20
37
Gerald Van den Berg
Veluwe
4:06:28
4:04:48
38
Jan Egbert Krikken
Oudega Sudwest-Fryslan
4:10:50
4:08:19
39
Leon Spikker
's-Gravenhage
4:10:39
4:08:42
40
Matthijs van Bergen
Amsterdam
4:13:58
4:10:58
41
Jaap Ploeger
Winschoten
4:15:07
4:12:07
42
Jos Dijcker
Gytsjerk
4:12:44
4:12:12
43
Evert van den Burg
Noordkop
4:14:35
4:12:41
44
Mervyn Brookson
Amstelveen
4:15:32
4:13:00
45
Sjoerd Blum
Amsterdam
4:15:34
4:13:03
46
Rutger Zwarts
Groningen
4:19:37
4:17:02
47
Daniel Nelles
Berlin
4:18:09
4:17:44
48
Terence Uitenbroek
Rotterdam
4:21:28
4:18:28
49
Yvo Geutjes
Tolkamer
4:20:16
4:18:38
50
Quirijn Verlaan
Zwolle
4:21:34
4:20:01
51
Senne Vermeersch
Hingene
4:23:45
4:22:20
52
Bas Van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:25:53
4:24:47
53
Rick Schippers
Apeldoorn
4:29:10
4:26:39
54
Maarten van Hulsentop
Wijchen
4:34:45
4:32:06
55
Henk Jan Hogewerf
Apeldoorn
4:35:41
4:32:49
56
Rik Hogewerf
Apeldoorn
4:35:41
4:32:50
57
Paul Morgenstern
Nunspeet
4:36:09
4:33:48
58
Roel Botermans
Gouda
4:35:05
4:33:52
59
Marten Jager
SV Friesland
4:37:58
4:35:00
60
Larry Wesseling
Klazienaveen
4:39:25
4:36:42
61
Edward van Erp
Leidschendam
4:40:59
4:38:08
62
Maarten Lelkens
Bemmel
4:42:58
4:40:11
63
Jorrit Amesz
West-Terschelling
4:44:07
4:41:41
64
Thijs Morgenstern
Amsterdam
4:45:07
4:42:46
65
Flip Keuning
Sexbierum
4:49:12
4:46:43
66
Martijn Louwes
Wieringerwerf
4:50:35
4:49:28
67
Cees Nobel
Oud-Beijerland
4:52:23
4:51:22
68
Theo Stockmann
Utrecht
4:53:56
4:51:32
M40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Albert Dam
AV Haarlem
3:08:35
3:08:17
2
Renze Zijlstra
PEC 1910
3:14:42
3:13:01
3
Michiel Land
Amsterdam
3:15:02
3:14:40
4
Cyriel de Jong
Gouda
3:18:51
3:18:27
5
Bart Otter
De Wilgen
3:20:28
3:19:38
6
Jeroen Klos
Stolwijk
3:21:13
3:20:43
7
Henri Schimmel
Meppel
3:21:56
3:21:14
8
Heine van Maar
Annen
3:21:55
3:21:30
9
Martijn Knook
Roden
3:21:57
3:21:31
10
André Postema
Atletiek Maastricht
3:22:55
3:22:05
11
Vincent Radewalt
Zwolle
3:22:41
3:22:17
12
Leo Saalmink
Hanzesport
3:24:34
3:24:11
13
Job van Breukelen
Naarden
3:25:39
3:24:21
14
Jan Karstens
Nieuwe Wetering
3:26:09
3:25:34
15
Marco Davelaar
Veenendaal
3:27:23
3:26:12
16
Joera Mulders
Amsterdam
3:27:51
3:27:26
17
Sytse Algera
AV Zeewolde
3:27:58
3:27:35
18
Richard Jonkman
Loopgroep Leeuwarden
3:32:48
3:31:51
19
Sander Wetzels
Tilburg
3:33:45
3:31:59
20
Marco Gorte
Blokzijl
3:32:47
3:32:47
21
Ruud van Suijdam
Utrecht
3:34:19
3:33:24
22
Sander Gorter
Hellas
3:36:24
3:33:44
23
Bendiks Westerink
Heteren
3:34:40
3:34:03
24
Misha Omlo
Zoetermeer
3:38:36
3:35:55
25
Ronald de Haan
Hardlopen.nl
3:36:51
3:36:31
26
Hendrik Meskers
Oegstgeest
3:38:32
3:38:02
27
Harry Honebecke
ATC '75
3:39:10
3:38:32
28
Michel Wagemakers
Haren Gn
3:39:35
3:38:51
29
Tjeerd Rintjema
Gorredijk
3:40:49
3:38:59
30
Erwin Lammertsen
PEC 1910
3:40:44
3:39:02
31
Sander Bozuwa
's-Gravenhage
3:42:01
3:39:21
32
Richard van der Werff
Usquert
3:40:28
3:39:25
33
Frits Henstra
Doorn
3:39:58
3:39:26
34
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
3:40:35
3:40:12
35
Patrick Gums
PEC 1910
3:42:24
3:40:43
36
Martin van Dijk
Maarssen
3:43:00
3:41:49
37
Ruud Lahr
Maarssen
3:43:00
3:41:49
38
Chris Tolsma
Haarlem
3:44:21
3:43:51
39
Ronald Hergarden
Nijmegen Atletiek
3:47:32
3:45:02
40
Mark Meinema
Doetinchem
3:47:28
3:45:11
41
Peter Fennema
Hoofddorp
3:46:39
3:45:39
42
Paul Van Olden
Zevenaar
3:47:36
3:45:58
43
Jeroen Fey
Goutum
3:48:09
3:46:32
44
Hein Drost
Buitenpost
3:49:41
3:47:19
45
Michel Van Leeuwen
the Hague Road Runners
3:49:00
3:47:46
46
Wim Hoekstra
Stiens
3:49:06
3:47:48
47
Martin Brouwer
Horror
3:50:07
3:48:32
48
Joost Postma
Sneek
3:51:19
3:49:29
49
Ludolf Pijlman
Groningen
3:52:47
3:49:56
50
Reinoud Brouwer
Haren Gn
3:52:43
3:50:23
51
Jeffrey De Boer
Laren Nh
3:51:47
3:50:44
52
Martin Steindl
's-Gravenhage
3:52:13
3:51:43
53
Pascal Priem
Uitgeest
3:55:15
3:53:30
54
Theo Zijlstra
Sneek
3:55:19
3:54:16
55
Atze wiepke Merkus
Winsum Fr
3:55:11
3:54:52
56
Erik Bouwman
Groningen
3:56:54
3:55:31
57
Frank Odding
Amersfoort
3:57:42
3:55:40
58
Simon J Houtkooper
Stompetoren
3:58:04
3:55:44
59
Wouter Kuiper
Marum
3:57:39
3:56:31
60
Fekke J Fekkes
Koudum
3:58:36
3:57:42
61
Robert Gijsen
IJsselstein Ut
3:59:12
3:58:23
62
Rene van Wezel
DAK
4:01:40
3:59:40
63
Ton Visser
Bolsward
4:00:18
3:59:42
64
Mick Lodder
Meppel
4:01:00
4:00:23
65
Jörgen Hennekes
Apeldoorn
4:01:54
4:00:33
66
Wies Meeusen
Antwerpen
4:03:03
4:00:57
67
Chris Ruigendijk
Woltersum
4:03:59
4:01:42
68
Thomas Fritsch
Hattem
4:04:04
4:01:48
69
Hans van der Meer
Arnhem
4:03:27
4:02:30
70
Roelof Koelewijn
Deventer
4:05:22
4:03:13
71
Toon Van Westerhoven
Spaarndam gem. Haarlem
4:06:21
4:03:27
72
Eddy vd Wit
Zeewolde
4:05:47
4:03:44
73
Hans Van Hasselt
Loenhout
4:05:54
4:03:49
74
Peter Brink
Grou
4:06:48
4:04:44
75
Berend Fekken
Scharsterbrug
4:06:26
4:04:51
76
Bernard Westeneng
Utrecht
4:07:15
4:05:02
77
Gert-Jan Jan Boermans
Warten
4:07:08
4:06:21
78
Piet Molenaar
Amsterdam
4:08:39
4:06:22
79
Ronald Boer
Heerhugowaard
4:09:54
4:07:14
80
Jarno Houkes
Soest
4:10:57
4:08:14
81
Han van Erp
Voorburg
4:12:27
4:09:36
82
Tjeerd Dijkstra
Duiven
4:11:48
4:09:52
83
Arjan Koster
Ruinerwold
4:11:04
4:10:22
84
Wouter van Duin
Krommenie
4:13:55
4:11:14
85
Erwin Mulder
Wildervank
4:17:03
4:15:16
86
André Anker
Zaanland
4:19:21
4:17:24
87
Geo Arnold
's-Gravenhage
4:18:23
4:17:38
88
Paul van der Leer
Rotterdam
4:18:15
4:18:15
89
Frank Hollander
Ochten
4:20:47
4:18:30
90
Vincent van der Wal
Velp Gld
4:21:52
4:20:07
91
Walter de Bruijn
Moordrecht
4:23:58
4:21:00
92
Maurik Vermeij
Groningen
4:22:19
4:21:50
93
Alex Mentink
Hengelo Gld
4:23:21
4:22:28
94
Mark Nijmeijer
Enschede
4:24:38
4:22:28
95
Marco Arnold
Winsum Gn
4:23:29
4:22:49
96
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
4:23:54
4:22:49
97
Eddie Heukers
Hardloopclub Onstwedde
4:25:04
4:22:56
98
El Hombre Folkerts
Amsterdam
4:26:33
4:25:42
99
Marcel Veldhuis
Heemskerk
4:29:43
4:26:50
100
Pieter Doornbos
Zwolle
4:30:38
4:29:58
101
Ruud Bakker
Nieuw-Vennep
4:33:39
4:30:40
102
Jan Theunissen
Maastricht
4:33:17
4:30:51
103
Pieter Albers
Dordrecht
4:33:23
4:31:13
104
Douwe de Boer
Dronryp
4:37:59
4:35:01
105
Stefan Van Ruiten
Scharnegoutum
4:40:26
4:37:27
106
Cor Eckers
Hanzesport
4:39:20
4:37:44
107
Jan van der Laan
Groningen
4:41:28
4:40:02
108
Wolter van Houwelingen
Fortuna
4:42:38
4:40:18
109
Ronald van Bemmel
Soest
4:43:50
4:41:01
110
Raimond Wildeman
Leusden
4:43:52
4:41:01
111
Kees van den Beukel
Nieuw Balinge
4:42:16
4:41:35
112
Eddy Wulfsen
Apeldoorn
4:50:01
4:47:23
113
Gert Jan Van Sierenberg de Boer
Ede Gld
4:51:28
4:48:38
114
Peewee de Hei
Loopgroep Zuidhorn
4:53:15
4:50:16
115
Kaj Valk
Balk
4:52:43
4:52:43
M50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luuk Kornelius
Bennebroek
3:05:02
3:04:34
2
Fred Boelens
Velp Gld
3:17:48
3:17:29
3
Mark Ramler
Amsterdam
3:20:54
3:19:43
4
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
3:21:08
3:20:47
5
Schelte Brom
Runners Stadskanaal
3:24:05
3:22:22
6
Lourens van Benthem
Vollenhove
3:22:49
3:22:24
7
Moma Marrabon
Amsterdam
3:25:02
3:23:26
8
Kees Hoeksema
Garrelsweer
3:26:15
3:25:41
9
Menno Boerema
Rotterdam
3:27:10
3:26:26
10
Paul van Os
Climax
3:27:18
3:26:43
11
Marco Sneijers
Prinsenbeek
3:28:37
3:27:21
12
Theo Nijmeijer
Koekange
3:30:38
3:30:00
13
Ron Kroon
Bunde
3:33:31
3:33:04
14
Freddy De Jong
Veenhuizen
3:39:13
3:36:50
15
Erik Tol
Graft
3:37:38
3:37:17
16
Rob Verhaar
Nieuwkoop
3:39:42
3:37:23
17
Louis Kinsbergen
Baarn
3:39:20
3:37:34
18
Rob van Rooijen
NSL
3:39:23
3:38:48
19
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
3:40:20
3:39:03
20
Wout Verhagen
Nuenen
3:42:04
3:40:30
21
Henk Reinderink
Bolsward
3:43:27
3:42:10
22
Erik van Viegen
Loopgroep Houten
3:44:31
3:43:45
23
Dick van den Berg
Stedum
3:44:51
3:43:54
24
Nardus ten Buuren
Beweegpunt Hof van Twente
3:48:13
3:46:38
25
Johannes De Boer
It Heidenskip
3:48:04
3:47:10
26
Gabriel Paardekooper
PEC 1910
3:49:03
3:47:24
27
Menno van der Meer
Garrelsweer
3:48:42
3:48:08
28
Eddy Spreeuwers
Loopgroep Houten
3:49:59
3:48:12
29
Hans Vis
Halsteren
3:49:41
3:49:20
30
Age Bos
Daventria
3:51:13
3:49:51
31
Ronald Simonis
LOGO
3:53:03
3:50:30
32
Peter Nibbelke
Loopgroep Houten
3:51:39
3:50:46
33
Gerard Dietvorst
Groningen
3:52:37
3:50:51
34
Jelle van der Haring
OSS-VOLO
3:52:23
3:50:59
35
Titus Olthof
Enschede
3:51:39
3:51:02
36
Ton van Ede
De Klomp
3:51:34
3:51:06
37
Jeroen van den Tweel
Gouda
3:55:58
3:53:10
38
Rene van der Zon
Nieuwkoop
3:55:47
3:53:28
39
Paul Klis
Capelle aan den IJssel
3:56:03
3:53:53
40
John Visser
Wierden
3:55:37
3:54:32
41
Casper Bekken
Schalkhaar
3:55:50
3:55:02
42
Paul Jansen
Loopgroep Houten
3:56:14
3:55:25
43
Berend Jan van der Kolk
Ede Gld
3:58:36
3:55:46
44
Ype Boelens
Loopgroep Hugo Veenker
3:56:07
3:55:47
45
Henk-Jan Osse
Distance Runners Voorhout
3:57:42
3:55:49
46
Peter Svenning
Palm City
3:56:37
3:55:56
47
Ronald Groen
Groningen
3:59:04
3:56:18
48
Jan de Rond
Ederveen
3:56:51
3:56:23
49
Toon Masselink
Atletico '73
3:57:31
3:57:01
50
Peter van Drunen
Burgum
3:59:41
3:57:10
51
Guy Vroemen
Atletiek Maastricht
4:00:00
3:57:15
52
Erwin Kater
Heemskerk
3:59:58
3:57:39
53
Jan Dijkstra
Leusden
3:59:56
3:58:23
54
Kees van Kleinwee
Breukelen Ut
4:00:03
3:58:27
55
Enrico Koenis
AV Holten
3:59:48
3:58:42
56
Fred de Koning
Brück
4:01:20
3:58:56
57
Stijn Meeusen
Loenhout
4:03:02
4:00:57
58
Gerard van der Lubbe
Distance Runners Voorhout
4:04:43
4:02:50
59
Paul Schokker
Atletiek Maastricht
4:06:36
4:03:51
60
Henk Oosterveen
Ruinen
4:05:04
4:04:20
61
Dick De Goeij
Gorinchem
4:07:42
4:05:27
62
Fred Kamminga
Loppersum
4:09:49
4:07:22
63
Jan ter Haar
Borne
4:09:47
4:09:11
64
Freddie Kalsbeek
AAC '61
4:11:38
4:09:22
65
Jan van der Meij
SV Friesland
4:09:37
4:09:28
66
Chris Dol
Runners Stadskanaal
4:12:22
4:09:47
67
Auke Wijnterp
Apeldoorn
4:14:53
4:11:50
68
Dick Plugge
Distance Runners Voorhout
4:14:42
4:12:47
69
Marcel Gierveld
Bunnik
4:14:33
4:12:50
70
Rik Lukey
Amsterdam
4:14:33
4:12:52
71
Lucas Houweling
Rotterdam
4:15:51
4:13:52
72
Robert Van de Velde
Wassenaar
4:17:06
4:14:41
73
Meine de Jong
St.-Annaparochie
4:19:58
4:17:20
74
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
4:19:58
4:18:34
75
Wim van de Vrie
Dordrecht
4:23:24
4:21:15
76
Michel van der Heijden
Almere
4:21:48
4:21:17
77
Chris Vermeulen
Noordkop
4:24:16
4:22:25
78
Henry Hulsman
Nijverdal
4:24:37
4:23:35
79
Lolke Cnossen
Horror
4:27:19
4:24:42
80
Bouke Fennema
SV Friesland
4:28:36
4:27:34
81
Jeffery Robbers
SV Friesland
4:31:31
4:28:52
82
Ben Staal
Groningen
4:34:11
4:31:31
83
Theo Kortleve
Dordrecht
4:38:14
4:36:05
84
Hans Bodlaender
Loopgroep Houten
4:38:43
4:37:49
85
Jan Jaarsma
Vlaardingen
4:41:07
4:38:47
86
Pieter Keemink
Midwoud
4:41:52
4:40:32
87
Rob Krabbenborg
Sinderen
4:44:16
4:41:53
88
Marc Montulet
Maastricht
4:44:41
4:42:30
89
Jan van der Steeg
Deventer
4:45:56
4:44:52
90
Rob Beijersbergen
Baarn
4:45:33
4:44:59
91
Henk Langerak
Benschop
4:49:05
4:47:05
92
Jacob Dijkstra
SV Friesland
4:50:18
4:48:17
93
Carl Koetsier
Barneveld
4:51:45
4:50:31
M60, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Overeijnder
Atledo
3:25:09
3:24:45
2
Dirk Koning
Ruinerwold
3:31:22
3:30:47
3
Peter Lelijveld
Amsterdam
3:33:13
3:31:47
4
Jippe Hogeveen
Heerenveen
3:42:24
3:40:35
5
Jan Reitsma
Almere
3:43:39
3:42:43
6
Willem Elsinga
Athlos
3:47:20
3:46:31
7
Pieter Anjema
Veenendaal
3:51:34
3:51:05
8
Wim Dannenberg
Hunzerunners Loopgroep
3:55:26
3:52:29
9
Gersji Rodrigues Pereira
PAC
3:59:08
3:57:04
10
Gert Zeevat
Midsland
4:08:18
4:08:06
11
Jos Oonincx
Roosendaal
4:19:02
4:17:05
12
Peter Van Ooijen
ATC '75
4:24:20
4:22:31
13
Rones Spinder
Buitenpost
4:23:37
4:22:41
14
Leo van Wijk
Ugchelen
4:25:24
4:23:30
15
Tom Botermans
Leiden Road Runners Club
4:25:14
4:23:58
16
George Sleijster
VAV
4:29:26
4:27:45
17
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
4:32:42
4:31:22
18
Gust de Keyser
Vlezenbeek
4:37:54
4:35:37
19
J. Zondag
Leeuwarden
4:46:58
4:44:21
20
Karel Meulenbeld
Zwolle
4:47:49
4:44:54
21
Wim Oostindier
Groningen
4:49:34
4:48:35
VSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kim Linstra
Amersfoort
3:24:08
3:23:49
2
Krista Van Soldt
OSS-VOLO
3:52:39
3:51:15
3
Manon Dirksen
Apeldoorn
3:55:15
3:53:29
4
Hinde Haest
Amsterdam
3:55:22
3:54:47
5
Sylvia Baas
Amersfoort
3:59:21
3:57:50
6
Leonie Bouwmeester
Holten
4:05:04
4:03:06
7
Janine Kamphuis
Utrecht
4:05:04
4:03:07
8
Nicola Bruce
the Hague Road Runners
4:20:42
4:19:29
9
Melissa Kaat
Zevenhuizen Zh
4:30:05
4:27:52
10
Heidi Langerak
Zeist
4:31:00
4:29:01
11
Jolien Van Vliet - Doornenbal
Wijk bij Duurstede
4:42:19
4:41:10
12
Iris Reidsma
Utrecht
4:53:56
4:51:31
13
Asmara Pattipeiluhu
Appingedam
4:54:14
4:51:56
V35, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Voets
Loopgroep Aart Stigter
3:35:19
3:33:37
2
Miny Verheij
Leeuwarden
3:36:40
3:36:16
3
Irene van Enckevort
Loopgroep Houten
3:39:39
3:37:51
4
Gerda De Jong
PEC 1910
3:49:06
3:47:28
5
Margot Brouwer-Bergsma
Haren
3:52:43
3:50:22
6
Kristel Peters
Loopgroep Houten
3:51:39
3:50:53
7
Majke Jansen
Arnhem
3:52:03
3:50:56
8
Femke Kuiken
Rhoon
3:56:20
3:55:55
9
Lotje De Laat
Elst Gld
4:01:46
4:00:30
10
Wan Ying Chow
Nijmegen
4:06:08
4:03:33
11
Jet van Haarlem
Distance Runners Voorhout
4:09:56
4:08:02
12
Fanny Hubner-Vos
Athlos
4:09:47
4:08:25
13
Dafne van der Meer
Arnhem
4:09:36
4:08:38
14
Femke Neeskens
GVAC
4:09:25
4:08:38
15
Renate Bosman
Meppel
4:11:04
4:10:20
16
Rensa Rijk
Oudorp Nh
4:15:22
4:13:55
17
Tamara van der Leij
Drachten
4:14:21
4:13:58
18
Miranda Raatjes
Groningen
4:20:05
4:17:22
19
Sofie Mani
Rotterdam
4:21:33
4:19:19
20
Karin Naaijkens
Velp Gld
4:21:53
4:20:08
21
Irene Mensink
Deventer
4:24:21
4:21:43
22
Margreet van den Heuvel
Wijk bij Duurstede
4:25:52
4:24:43
23
Annemiek Vos
Sparta
4:26:45
4:25:24
24
Irene Kerkdijk
Haarlem
4:28:16
4:26:59
25
Sarina Joseph
Westervoort
4:31:27
4:28:31
26
Jenneke Weijers
Apeldoorn
4:34:29
4:32:04
27
Ingrid Bisschop
Westervoort
4:51:29
4:48:33
28
Chantal Weimer
Barneveld
4:54:05
4:52:50
V45, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Judith Suiker
Waterland
3:47:38
3:46:09
2
Sabina de Haan
Assen
3:50:38
3:48:03
3
Christien Meijer
Wagenborgen
3:51:03
3:49:22
4
Claudia Kiesebrink
Hillegom
3:50:45
3:50:04
5
Francine Beckers
ATC '75
3:52:52
3:52:14
6
Sibbelien van Laere
Zuidwal
3:56:35
3:56:02
7
Christine van den End-Kranenburg
Tempo
3:59:49
3:56:50
8
Ans Lammertink
AV Holten
4:00:13
3:59:07
9
Katinka Bergmans
Loopgroep Houten
4:02:56
4:02:07
10
Petra van den Berg
AAC
4:04:09
4:02:15
11
Mergreet De Goeij
Gorinchem
4:07:42
4:05:27
12
Ans van der Meer
Garrelsweer
4:08:44
4:07:45
13
Martine Boutz-Schijvens
Atletiek Maastricht
4:10:39
4:07:54
14
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
4:09:08
4:08:56
15
Jantsje Fekken
Langweer
4:11:23
4:09:48
16
Monique Kaika
Leersum
4:15:37
4:12:47
17
Yvonne Sant
Hardlopen.nl
4:16:22
4:14:03
18
Jacoba Dijkstra
Bolsward
4:17:51
4:15:25
19
Feikje Breimer
Fastfoot
4:22:16
4:21:26
20
Ellen Vis
Spado
4:24:11
4:23:48
21
Hanny van der Bij
SV Friesland
4:32:45
4:30:42
22
Marleen Ter Maten
Barneveld
4:32:24
4:31:09
23
Elsbeth Peper
PAC
4:36:39
4:34:37
24
Marleen Luning
Ruinerwold
4:38:27
4:37:42
25
Beer Horsting
Maastricht
4:42:17
4:40:09
26
Janneke Goossen Cazemier
Warffum
4:41:56
4:40:21
27
Sue Richardson
Sinderen
4:44:17
4:41:53
28
Lucy Crain
Hoofddorp
4:44:35
4:42:41
29
Marion Laanstra
Assen
4:47:21
4:44:46
30
Edith van der Woerd
Barneveld
4:51:45
4:50:31
31
Connie Meinders
Barneveld
4:52:38
4:51:22
V55, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gieny van Niejenhuis
Almere
3:52:01
3:49:59
2
Rita Sessink
Gaanderen
3:53:02
3:52:32
3
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
3:59:15
3:58:40
4
Corrie Lansing
Leiden Road Runners Club
4:07:00
4:05:50
5
Vesna Iniguez
Arnhem
4:11:31
4:10:34
6
Jende van Zeben
Rotterdam
4:30:35
4:29:05
7
Ingrid Huisman
Rotterdam
4:30:35
4:29:06
8
Margot Baars
Loopgroep Aart Stigter
4:33:15
4:30:46
9
Jinke van Beek
Geulle
4:36:42
4:34:51
10
Conny Langerak
Benschop
4:37:17
4:35:16
11
Meta Sleijster
VAV
4:39:24
4:37:42
12
Wil Jansen
Barneveld
4:40:03
4:38:47
13
Riekie van den Berg
Stedum
4:40:26
4:39:22
14
Kiek van den Tweel
B.o.d. De Sprinters
4:42:58
4:40:10
15
Henderea Wortman
Hengelo Ov
4:46:04
4:43:55
16
Hilly Oosting
Annen
4:50:46
4:47:49
Voor de recreanten zijn er geen prijzen.
Wedstrijduitslagen op bruto-tijd/recreanten op netto-tijd
www.uitslagen.nl
08-11-2017 22:42