Uitslagenlijst Drunense Duinen Cross

Drunen - Zondag 5 november 2017

MSEN, MANNEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
28:14
2
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
28:25
3
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
28:31
4
Erik van der Heijden
Parcival
30:57
5
Tim van Rooij
Tartlétos
32:03
6
Roel Spierings
DAK
32:59
7
Ralph Jacobs
Atledo
33:39
8
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
33:43
9
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
35:50
10
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
38:06
11
Karel de Hooge
DAK
39:58
M35, M35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kas van Veen
Prins Hendrik
30:01
2
Tom Huijben
Scorpio
30:47
3
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
32:16
4
John van Heeswijk
DAK
32:29
5
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
32:33
6
Robert-Jan Gras
Spiridon
33:11
7
Steven van Bunningen
Sprint
33:16
8
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
33:47
9
Bas van Gestel
Attila
35:24
10
Thijs van Houten
DAK
35:45
11
Dick Bink
Spiridon
36:31
12
Jeroen Farla
Atledo
37:55
13
Erwin Gulickx
Gloria
39:13
14
Rob Heeren
Spiridon
39:22
M45, M45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verwey
DAK
28:48
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
29:45
3
Toine van Beckhoven
Attila
32:51
4
Louis van den Dungen
Spiridon
34:10
5
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
34:25
6
Bart van Loon
Attila
34:33
7
Johan Verweij
Achil '87
35:12
8
Edwin Kemmeren
Spiridon
35:56
9
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
35:57
10
Harry Beekmans
DAK
36:12
11
Edward Peters
avVN
36:39
12
Mark Schaap
Prins Hendrik
37:24
13
Patrick den Ridder
Spado
37:41
14
Jacques Hameleers
Spiridon
37:51
15
Erik van Roovert
Attila
38:29
16
Ronnie van Bladel
Haarsteeg
38:41
17
Aart de With
Spiridon
39:29
18
David Eldred
ACW '66
39:58
19
Hans Lodewijks
Atledo
41:20
20
Alex van Krevelen
Atledo
41:58
M55, M55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
25:14
2
Jan Menssen
Spiridon
25:25
3
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
26:20
4
Wout Graafmans
Spiridon
26:45
5
Johan Flipsen
Atledo
26:57
6
Johan Jacobs
Atledo
27:54
7
Ad Kieboom
Scorpio
28:33
8
Kees Klerx
DAK
29:17
9
Jan Vermeer
Spiridon
29:28
10
Frans van Gestel
Gloria
29:51
11
Kees Pijnenburg
Atledo
30:16
12
Frank van den Akker
Atledo
30:32
VSEN, VROUWEN SEN MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
25:03
2
Dyanne Verpaalen
Spiridon
26:23
3
Karlijn van Es
PAC
26:55
4
Corinde van Es
PAC
27:28
5
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
28:22
6
Jolien Bruininx
AVR '69
28:58
7
Judi Becx
Attila
30:26
8
Samantha Eldred
ACW '66
33:29
9
Esmay van de Laar
Attila
34:47
10
Shinouk Wientjens
Spiridon
34:57
11
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
40:22
12
Shannon Sprangers
Atledo
41:08
V35, VROUWEN SEN MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
27:39
2
Chantal van Oudheusden
Sprint
28:11
3
Lianne Ivens
ACW '66
28:45
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
29:25
5
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
30:27
6
Linda Hazenberg
Atledo
30:28
7
Marloes de Jong
Atledo
31:16
V45, VROUWEN SEN MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
25:24
2
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
26:35
3
Marionne Kat
Spiridon
27:50
4
Monique van Beurden
Spiridon
28:34
5
Annie van Hoek
Spiridon
29:55
6
Petra rutters
ACW '66
31:42
7
Sonja Jansen
Waterweg
33:49
8
Hanny Roksnoer
ACW '66
34:04
9
Karen Eldred
ACW '66
35:52
10
Corry Verschure
ACW '66
38:47
JJUNA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne van der Linde
PAC
23:03
2
Jorg Schellekens
Attila
23:31
3
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
25:50
4
Lucien Kuijpers
Atledo
27:18
JJUNB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
14:13
2
Mojalefa Kloprogge
U-Track
14:19
3
Marlon van Zijl
Energie
14:45
4
Lars Schellekens
Attila
15:17
5
Jasper van Laarhoven
Atledo
15:18
6
Jorrit Ivens
ACW '66
15:38
7
Daniel van Noordenne
Energie
15:54
8
Jasper Mol
Sprint
17:22
9
Jason Smits
ACW '66
17:31
10
Ian de Juncker
Attila
17:49
11
Tijn Blom
Sprint
18:15
12
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
18:35
13
Tijn van der Heijden
DAK
18:50
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Pelkmans
Sprint
10:36
2
Julius Geleijns
Scorpio
10:39
3
Koen Tilman
Sprint
10:44
4
Sem van Campen
Sprint
10:45
5
Tygo Naafs
Spiridon
11:04
6
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
11:07
7
Joost Winkel
Sprint
11:08
8
Pepijn Roels
Sprint
11:09
9
Remko van den Hout
Attila
11:27
10
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
11:40
11
Martijn Gulickx
Gloria
11:47
12
Arne Dierckx
Gloria
11:56
13
Mathijs Goris
Gloria
12:09
14
Mark Smolders
Sprint
12:13
15
Thymen van Zon
DAK
12:22
16
Maurits Kuipers
Sprint
12:28
17
Timo Timmermans
Gloria
13:19
18
Guus guikink
Sprint
14:04
19
Lars Karremans
DAK
14:15
MJUNA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
15:16
2
Evi van Bladel
ACW '66
18:02
3
Julia Verhagen
PAC
18:28
MJUNB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van der Lee
Taxandria Atletiek
8:03
2
Anouk Verheyen
Gloria
9:01
3
Janiek Leijtens
ACW '66
9:30
4
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
9:33
5
Jeske van de Laar
Attila
10:03
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
6:55
2
Marit Griep
Scorpio
6:57
3
Lotte van Lieshout
Energie
7:23
4
Ine Smits
DAK
8:10
5
Veerle van Son
Scorpio
8:18
6
Danique Schalk
Spiridon
8:37
7
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
8:43
8
Dewi Groffen
Gloria
8:58
9
Elin Geurts
DAK
9:05
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Pelkmans
Sprint
7:05
2
Lennart de Vries
Scorpio
7:18
3
Vigo Maljaars
Scorpio
7:21
4
Ryan Heeren
Spiridon
7:34
5
Rick van Dongen
Scorpio
7:39
6
Stijn Maarschalk
Scorpio
7:40
7
Yvar De Jong
Scorpio
7:45
8
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:49
9
Dyamo Hoek
Sprint
7:50
10
Nuno van Berkom
Scorpio
8:07
11
Jonas Vos
DAK
8:09
12
Mark van de Ven
ACW '66
8:10
13
Joran Kant
Scorpio
8:17
14
Jimmy Marcera
Sprint
8:21
15
Jules van kan
Sprint
8:23
16
Michiel Gulickx
Gloria
8:26
17
Tom van Es
Sprint
8:42
18
Giel Huijsmans
Sprint
8:43
19
Kasper Baalmans
Atledo
8:57
20
Quinten Bressers
Atledo
9:05
21
Joris Baalmans
Atledo
9:31
22
Edwin van der Heijden
DAK
9:33
23
Krijn van Heesch
ACW '66
9:35
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
7:30
2
Anouk Andeweg
Spiridon
7:38
3
Danica Willemen
Atledo
7:45
4
Lotte Griep
Scorpio
7:54
5
Luna Faas
Sprint
7:57
6
Nienke Blom
Sprint
7:58
7
Ylva den Heijer
Sprint
8:08
8
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
8:09
9
Femke Gijzen
Sprint
8:16
10
Renee Lebbink
Taxandria Atletiek
8:17
11
Meike van Ravenstein
ACW '66
8:25
12
Milena Weber
Attila
8:32
13
Anne Smits
DAK
8:42
14
Margit van Son
Scorpio
8:43
15
Valerie Bruurmijn
Gloria
8:47
16
Jade Pullens
ACW '66
8:53
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kilan Goddijn
Sprint
3:31
2
Lucas Rutjes
Atledo
3:34
3
Ewart van Son
Scorpio
3:37
4
Barney van den Broek
Gloria
3:45
5
Lukas Kok
Sprint
3:51
6
Stanley van den Broek
Gloria
3:52
7
Pelle Verschure
ACW '66
3:53
8
Jelle van Laarhoven
ACW '66
3:55
9
Boris Griep
Scorpio
3:57
10
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
4:03
11
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
4:07
12
Nathan Kant
Scorpio
4:17
13
Merijn van der Veek
ACW '66
4:21
14
Jurre Verschure
Atledo
4:25
15
Stefan van Tilborg
Gloria
4:34
16
Thijs Nuijten
ACW '66
4:53
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
3:24
2
Djayla Hoek
Sprint
3:28
3
Jill Paulus
Atledo
3:28
4
Mirthe van Zon
DAK
3:34
5
Nieke westerveen
Atledo
3:47
6
Noor Faas
Sprint
3:47
7
Novi Hermus
Fortius
3:49
8
Robin-Lynn Modderman
Sprint
3:51
9
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
3:54
10
Fenna Winkel
Sprint
3:56
11
Moniek van den Biggelaar
Scorpio
3:58
12
Jelske Schets
Scorpio
3:58
13
Ziva Devue
Gloria
4:00
14
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:01
15
Eva den Boer
Atledo
4:02
16
Heleen de Bie
Atledo
4:04
17
Imke Geenen
Gloria
4:06
18
Isis van de Water
DAK
4:08
19
Puck van Gils
Sprint
4:09
20
Sietske Kuppens
Scorpio
4:09
21
Marit Geurts
DAK
4:10
22
Florien van Pinksteren
Gloria
4:13
23
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
4:23
24
Dylana Paridaens
Waalwijk
4:29
JPUPB, J_M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Loderus
Sprint
3:30
2
Ian Baatjes
Scorpio
3:30
3
Jiri van Bokhoven
DAK
3:41
4
Bram van Wagtendonk
Sprint
3:50
5
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
4:01
6
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
4:16
7
BO Geurts
Spiridon
4:17
8
Fenn Oerlemans
Atledo
4:27
9
Marlo leipzig
Scorpio
4:42
10
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
4:43
MPUPB, J_M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Bos
Scorpio
3:48
2
Amber Jansens
Gloria
3:53
3
Anouk Rutjes
Atledo
4:03
4
Lore Proost
Gloria
4:03
5
Jinte van der Laak
Atledo
4:38
JPUPC, J_M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:45
2
David Kok
Sprint
3:52
3
Rens Gulickx
Gloria
4:00
4
Jonas den Heijer
Sprint
4:07
5
Siebe van der Lee
Atledo
4:07
6
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:14
7
Riemer van Son
Scorpio
4:14
8
Mick Soijer
Attila
4:17
9
Sam stroucken
Taxandria Atletiek
4:18
10
Gijs Versteden
Attila
4:20
11
Ramon Derks
Atledo
4:25
12
Willem de Jong
Atledo
4:28
13
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
4:34
14
Ferre Florijn
Scorpio
4:37
15
Lander Jansens
Gloria
4:41
16
Giel van den mosselaar
Atledo
4:43
17
Jort Griep
Scorpio
4:45
18
Jasper Broeders
Atledo
5:09
19
Jens Hendriks
Taxandria Atletiek
5:23
MPUPC, J_M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:14
2
Tula Hermus
Fortius
4:19
3
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
4:31
4
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:33
5
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
4:39
6
Fleur Claessen
ACW '66
4:41
7
Keisha Jansen
Scorpio
4:43
8
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:59
9
Femke Broeders
Atledo
5:16
MSPEC, M_V SPEC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:15
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
3:31
3
Rick Standaert
ACW '66
3:44
4
Jordan Beute
Sprint
3:59
5
Hans van den Broek
ACW '66
4:43
VSPEC, M_V SPEC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
4:12
2
Lotte Verhoeven
ACW '66
4:19
3
Deborah Lommers
DAK
6:02
M_T84, M_TRIM_8400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van Baardwijk
DAK
33:37
2
Dave van Baarle
Tilburg Road Runners
33:45
3
Sven Henze
Nuenen
35:54
4
Dennis van Aspert
Drunen
36:03
5
Joop Mathon
Scorpio
36:59
6
Kees Claasen
Dongen
38:06
7
Frans van Rooij
Haarsteeg
38:30
8
Pie Bauer
Made
38:35
9
Gilbert Schalk
Rijen
39:03
10
Heinz Zanders
Moergestel
40:11
11
Jos Heurman
Berlicum
40:32
12
????? Oomen
Tilburg
41:15
13
Frank van Zijl
Tilburg
41:33
14
Henk Karremans
Vlijmen
41:41
15
Jasper Klerks
Drunen
41:54
16
Hans de Bont
Waalwijk
42:39
17
Paul Vrinten
Waalwijk
43:08
18
Maarten Bastiaens
Tilburg Road Runners
43:19
19
Jeremy Paridaens
Waalwijk
44:32
M_T63, M_TRIM_6300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel Rooijackers
Terheijden
27:56
2
Rob Zwartjens
Den Bosch
28:05
3
Koen Stroucken
Udenhout
29:01
4
Norbert Veringmeier
Waterweg
30:30
5
Tonny Baalmans
Atledo
33:01
M_T42, M_TRIM_4200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Stasse
Oosterhout
15:34
2
Benno Snepvangers
Spark
15:46
3
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
16:59
4
Antoine van der Sanden
DAK
17:15
5
Rick Smits
DAK
18:15
6
Rudi Kuijpers
Dongen
20:03
7
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
24:52
M_T21, M_TRIM_2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Nierop
DAK
7:19
2
Tobias van Roon
DAK
8:03
3
Rob Kraneveld
DAK
8:30
V_T63, V_TRIM_6300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla van Erp
Waalwijk
28:07
2
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
31:53
3
Nina Cales
Drunen
33:27
4
Carla Kloeze
Taxandria Atletiek
35:24
5
Vera Lagerburg
Utrecht
35:28
6
Catharina Peekstok
Waalwijk
38:11
7
Joyce van Schouwen
Terheijden
40:17
V_T42, V_TRIM_4200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
20:48
V_T21, V_TRIM_2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
9:10
2
Emily van Dijk
Taxandria Atletiek
9:42
3
Antonique de Vaan
DAK
12:32
4
Eva Rooijackers
Gemert
23:14
M65, M65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
25:56
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
28:44
3
Walter van Gurp
DAK
29:24
4
Gerard Joosten
ACW '66
30:23
5
Kees Tak
avVN
30:45
6
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
31:05
EPBC, PUP B_C_ESTAFET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo BC pup team 2
Atledo
12:59
2
Atledo BC pup team 1
Atledo
13:24
EJCD, JUN C_D_ESTAFET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DAK CD jun team 1
DAK
10:33
2
DAK CD jun team 2
DAK
10:43
3
DAK CD jun team 3
DAK
10:58
EPA, PUP A_ESTAFET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo A pup team 1
Atledo
11:00
2
Atledo/DAK A pup team 2
Atledo
11:20
3
ACW'66 A pup team 1
ACW '66
12:24
www.uitslagen.nl
08-11-2017 16:00