Uitslagenlijst Trail by the Sea

Renesse - Zondag 5 november 2017

MSEN, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim van den Broeke
Vlissingen
1:36:18
1:36:17
2
Aggrey Agaba
Bergen op Zoom
1:41:10
1:41:06
3
Stefan Schrier
Vlissingen
1:47:23
1:47:21
4
David Schrier
Vlissingen
1:49:26
1:49:23
5
Jorre De Schrijver
Antwerpen
1:49:56
1:49:52
6
Erwin Adan
Vlissingen
1:52:05
1:52:02
7
Gilles Dupon
Sint-Kruis
1:52:48
1:52:45
8
Martijn Kox
Westdorpe
1:53:37
1:53:33
9
Maarten Backaert
Beveren
1:54:14
1:54:07
10
Jan Riemens
IJzendijke
1:55:49
1:55:45
11
Joeri Versluis
Middelburg
1:56:35
1:56:32
12
Denny Franken
Bergen op Zoom
1:57:03
1:56:57
13
Hidde Huismans
Halsteren
1:59:01
1:58:56
14
Bart Verhaeghe
Kapelle
2:00:57
2:00:52
15
Dennis van Limborgh
Rotterdam
2:01:23
2:01:18
16
Leander Smet
Sint-Niklaas
2:01:30
2:01:25
17
Martijn Rijbering
Breda
2:03:11
2:03:06
18
Arjan van Limborgh
Krimpen aan de Lek
2:05:34
2:05:29
19
Mark van der Kooij
's heer Abtskerke
2:09:46
2:09:39
20
Steef Helsen
Wesyterlo
2:09:48
2:09:35
21
Martijn den Blijker
Zoutelande
2:10:13
2:10:03
22
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
2:11:21
2:11:16
23
Jos Noordegraaf
Hellevoetsluis
2:13:54
2:13:18
24
Niels Kok
Nieuw-Vennep
2:14:51
2:14:40
25
Marc Wagenaar
Rotterdam
2:14:54
2:14:41
26
Ferry Kooijman
Rotterdam
2:15:17
2:14:55
27
Jan Willem Florie
Vlissingen
2:16:08
2:15:56
28
Esdra Minnaard
Yerseke
2:16:16
2:16:07
29
Marijn Grootjans
Westkapelle
2:17:13
2:16:57
30
Wilco Jonker
Colijnsplaat
2:19:15
2:18:44
31
Wim de Neve
De Heen
2:19:21
2:18:50
32
Pascal Perdaems
Nieuw-Vossemeer
2:19:22
2:18:51
33
DeNeel Breda
Breda
2:24:01
2:23:40
34
Rik Duijm
Breda
2:27:00
2:26:35
35
Menno Keilman
Zwijndrecht
2:27:49
2:27:35
36
Arnold Westerbeke
Vlissingen
2:28:14
2:27:42
37
Arnoud Rijk
Heinkenszand
2:30:03
2:29:30
38
Niels Boot
Goedereede
2:35:18
2:34:54
39
Pieter Wolthoorn
Bleiswijk
2:35:18
2:34:54
40
Jaap Witkamp
Breda
2:35:33
2:35:11
41
Tom Van Wynsberge
Eeklo
2:37:22
2:37:05
42
Rik Bos
Rotterdam
2:38:21
2:37:44
43
Martijn de Craen
Prinsenbeek
2:38:38
2:38:15
44
Jos de Bonte
Middelharnis
2:38:49
2:38:07
45
Peter Vollaard
Oud-Beijerland
2:40:41
2:40:04
46
Nigel Sandifort
Borssele
2:40:49
2:40:39
47
Joost van Leusden
Dordrecht
2:41:29
2:40:41
48
Gerben Soethaert
Terneuzen
2:44:22
2:43:36
49
Jeffrey van Veenhuyzen
Hoek
2:44:24
2:43:39
50
Rob Joosse
Vrouwenpolder
2:46:01
2:45:32
51
Mark Trimpe
Vlissingen
2:46:54
2:46:21
52
Eelco Versaevel
Melissant
2:47:11
2:46:53
53
Sven Buhmann
Hulst
2:50:55
2:50:14
54
Michel Hitsert
Oud-Beijerland
2:54:33
2:53:45
55
Joos Harinck
Middelburg
3:10:42
3:10:00
56
Piet Wuijsters
Trail by the Sea
3:40:09
3:39:29
M40, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ralph Wiessner
Vlissingen
1:41:36
1:41:34
2
Robert Willemse
Berkel en Rodenrijs
1:41:54
1:41:49
3
Bas de Peuter
Rotterdam
1:51:12
1:51:09
4
Sven Vermeulen
Vlissingen
1:56:04
1:55:59
5
Robert van der Toorn
Schiedam
1:56:49
1:56:42
6
Matthijs Gorgels
Zaltbommel
1:58:11
1:58:09
7
Richard van de Wege
Vlissingen
1:58:36
1:58:30
8
Rob Bravenboer
Vught
1:59:26
1:59:22
9
Rudy van Mourik
Steenbergen Nb
1:59:49
1:59:44
10
Dennis Postma
Hellevoetsluis
2:00:32
2:00:28
11
Johan Karelse
Heinkenszand
2:01:34
2:01:30
12
Ron van Dijk
Middelharnis
2:04:59
2:04:42
13
Jeroen Kouwen
Lopik
2:08:36
2:08:24
14
Richard Hendriks
Krimpen aan de Lek
2:09:05
2:08:56
15
Martin Rijn
Zierikzee
2:10:21
2:10:12
16
Frank Hoogstrate
Yerseke
2:10:26
2:10:17
17
Matei Guttenberg
Oud-Beijerland
2:10:54
2:10:43
18
Richard de Vlieger
Goes
2:11:04
2:10:32
19
Frans Dekker
Maasdijk
2:11:30
2:11:21
20
Marcel Sommeijer
Oost-Souburg
2:11:32
2:11:26
21
John van Marrewijk
De Lier
2:13:01
2:12:52
22
Ron Zwinkels
Tinte
2:13:33
2:13:27
23
Alain Fabry
Olen
2:14:08
2:13:59
24
Kees Slui
Middelharnis
2:18:24
2:17:42
25
Harold Kunst
Geneve
2:18:47
2:18:06
26
Peter de Rijke
Bruinisse
2:19:05
2:18:37
27
Rutger Wondergem
Middelburg
2:19:59
2:19:29
28
Ernstjan Lemmen
Apeldoorn
2:20:34
2:20:23
29
Patrick v schilt
Halsteren
2:21:07
2:21:03
30
Khalid Bouna
Rotterdam
2:21:19
2:20:30
31
Jeroen Alkemade
Rotterdam
2:22:47
2:22:35
32
Wim de Feijter
Terneuzen
2:22:50
2:22:35
33
Olaf van de Poll
Brandwijk
2:24:07
2:23:48
34
Leon van Bavinchoven
Terneuzen
2:25:22
2:24:52
35
Youri Groosman
Lochristi
2:25:30
2:25:22
36
Peter van Thienen
Rotterdam
2:25:50
2:25:41
37
Elmar Sturm
Koudekerke
2:26:47
2:26:04
38
Joop Albronda
Middelburg
2:27:16
2:26:56
39
Freddy Roose
Oostkapelle
2:27:29
2:27:11
40
Leo Jasperse
Ulvenhout
2:27:52
2:27:31
41
Koen Bakker
Roosendaal
2:28:08
2:27:30
42
Chris van der Horst
Standdaarbuiten
2:28:09
2:27:55
43
Marco Olivier
Vlissingen
2:28:25
2:28:08
44
Marcel Kroon
Zwijndrecht
2:29:07
2:28:52
45
Anton Goorden
Roosendaal
2:29:46
2:29:08
46
Roy Klop
Bruinisse
2:29:49
2:29:22
47
Joris Nouwen
Tildonk
2:30:11
2:29:47
48
Rene Bleuanus
Gorinchem
2:30:39
2:30:16
49
Rik de Clercq
Moerkerke
2:30:50
2:30:19
50
John Braber
Renesse
2:31:03
2:30:22
51
Leon van der Wende
Oude-Tonge
2:31:17
2:30:35
52
Eddy van der Linden
Rotterdam
2:31:31
2:30:54
53
Tony Vanderswalmen
Waregem
2:32:51
2:32:43
54
Marcel Naaktgeboren
Zwijndrecht
2:33:35
2:33:16
55
Edwin de Vlieger
Scharendijke
2:34:06
2:33:26
56
Erik de Bruine
Goes
2:34:20
2:33:49
57
Piet Jan van der Marel
Sassenheim
2:34:25
2:33:46
58
Antoine Westerman
Oostvoorne
2:34:40
2:34:20
59
Jody Borgers
Breda
2:35:00
2:34:48
60
André van den Hooven
Oost-Souburg
2:36:01
2:35:13
61
Joeri van der Vooren
Dordrecht
2:36:19
2:35:33
62
Frank Hammer
Mijnsheerenland
2:36:24
2:35:53
63
Najim Ben Acha
Venlo
2:37:36
2:37:23
64
Hans Bienefelt
Sommelsdijk
2:38:15
2:37:32
65
Martijn de Widt
Zierikzee
2:39:13
2:38:57
66
Eduard Evenblij
Voorburg
2:40:01
2:39:17
67
Jiorgos Boustanidis
Gorinchem
2:40:02
2:39:28
68
Dennis Verduyn
Oostvoorne
2:40:23
2:39:51
69
Marko Verkaart
Vlissingen
2:41:10
2:40:21
70
Jannick Forszpaniak
Waregem
2:41:14
2:40:54
71
Peter Boers
Rotterdam
2:42:48
2:42:12
72
Mike Stelzer
Strijen
2:43:26
2:42:38
73
Jos van Stee
's-Gravenpolder
2:44:41
2:44:18
74
Michiel Willemse
Utrecht
2:46:25
2:46:15
75
Mechiel Bellekom
Utrecht
2:47:05
2:46:10
76
Hans Zalm
Rossum Gld
2:47:55
2:47:38
77
Sander Flier
Breda
2:48:46
2:48:11
78
Jeroen Paijmans
Nieuwdorp Zld
2:49:32
2:48:52
79
Jakobus Meulenberg
Oudelande
2:50:47
2:49:55
80
Alain Adriaens
Helchteren
2:51:23
2:50:47
81
John Boender
Oostvoorne
2:54:38
2:53:53
82
Jurgen Philipsen
Middelburg
2:56:22
2:55:51
83
Pieter Adriaanse
Brielle
2:58:16
2:57:42
84
Marco de Jong
Rotterdam
2:58:35
2:57:43
85
Hans Rooijakkers
Roosendaal
3:21:03
3:20:33
M50, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Padmos
Rockanje
1:51:11
1:51:09
2
Jürgen Gerritsen
Dordrecht
1:56:35
1:56:32
3
Paul Jansen
De Lier
1:57:30
1:57:23
4
Michel van den Bos
Zierikzee
2:02:15
2:02:08
5
Alex de Langen
Oud-Beijerland
2:04:39
2:04:27
6
Arnold de Krom
Halsteren
2:04:59
2:04:53
7
Jan van Gent
Oud-Beijerland
2:06:10
2:05:56
8
Hans Verhaagen
Goes
2:07:32
2:07:27
9
Frank Groen
Brielle
2:09:12
2:09:03
10
Rian van den Broeke
Vlissingen
2:10:34
2:10:30
11
Erik Cappon
Zuidzande
2:12:27
2:12:24
12
Hans Geerling
Sassenheim
2:14:51
2:14:39
13
Johan de Vlieger
Vlissingen
2:15:02
2:14:57
14
Jan van Bennekom
Heinenoord
2:16:18
2:16:10
15
Fred Noorlander
Ouderkerk aan den IJssel
2:16:50
2:16:45
16
Edwin Hammerstein
Hellevoetsluis
2:17:01
2:16:21
17
Co de Feijter
Zierikzee
2:21:04
2:20:43
18
PietJan Reijnierse
Koudekerke
2:21:10
2:20:55
19
Hans Pijls
Sommelsdijk
2:21:23
2:20:40
20
René van Erk
Hellevoetsluis
2:23:01
2:22:22
21
Kees van der Heijden
Vlissingen
2:23:32
2:23:18
22
Wim van der Maat
Eindhoven
2:24:16
2:24:06
23
Leon Goor
Dordrecht
2:25:33
2:25:15
24
Wil Meershoek
Hoek van Holland
2:26:25
2:26:07
25
Michel Philippi
Rozenburg Zh
2:27:24
2:27:05
26
Richel Driessen
Dordrecht
2:27:51
2:27:18
27
Hans Raaijmakers
Standdaarbuiten
2:28:09
2:27:55
28
Robert Samuels
IJsselstein Ut
2:28:15
2:27:38
29
Lennart Nuhn
Breda
2:28:22
2:28:09
30
Jaap van Dam
Papendrecht
2:28:29
2:27:52
31
Tonny de Groen
Roosendaal
2:29:11
2:28:33
32
Pieter van Rijs
Middelburg
2:31:53
2:31:20
33
Rob van Vliet
Ouderkerk aan den IJssel
2:32:25
2:32:04
34
Tonny van Eekelen
Roosendaal
2:33:24
2:32:50
35
Gert-Jan van der Reijden
Zwijndrecht
2:33:34
2:33:16
36
Marco van Vessum
Driebergen-Rijsenburg
2:34:05
2:33:23
37
Andre Pruijssers
Lekkerkerk
2:35:19
2:34:58
38
Kees Jonkers
Oud Gastel
2:37:33
2:37:07
39
Dirk Geelhoed
Hoek van Holland
2:39:22
2:39:04
40
Ton Nobel
Lekkerkerk
2:40:07
2:39:46
41
Albert Jan Francissen
's-Gravenhage
2:40:17
2:39:34
42
Sicco Jongema
Middelburg
2:43:16
2:42:56
43
Jan Vos
Zuid-Beijerland
2:43:23
2:42:56
44
Ebel Magnin
Zuid-Beijerland
2:45:26
2:45:11
45
Aad Stigter
Vlaardingen
2:45:43
2:44:51
46
Erik de Winkel
Zuidland
2:46:06
2:45:29
47
Eelco Mens
Meerle
2:46:22
2:45:40
48
Gerard Vos
Hellevoetsluis
2:46:42
2:46:03
49
Albert Heuvelman
Scharendijke
2:46:57
2:46:13
50
Hans van Ginneken
Dordrecht
2:47:41
2:47:22
51
Herman Geritz
Midlum
2:49:56
2:49:30
52
Hans Hazenberg
Vught
2:51:59
2:51:37
53
Marc Overeem
Middelburg
2:52:22
2:51:46
54
Martijn Bak
Capelle aan den IJssel
2:52:56
2:52:05
55
Chris Roeland
Capelle aan den IJssel
2:57:46
2:56:56
56
Robert Eerland
Oost-Souburg
3:02:55
3:02:39
57
Ron Openneer
Arnemuiden
3:04:45
3:04:20
58
Jac Suijkerbuijk
Roosendaal
3:04:59
3:04:44
M60, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob van Zanten
Rijswijk Zh
1:58:46
1:58:42
2
Martien Blok
Oostvoorne
2:11:41
2:11:37
3
Detlef Sauer
Berlin
2:12:02
2:11:52
4
Rob Schaap
Vlissingen
2:16:52
2:16:48
5
George Taal
Oostkapelle
2:30:50
2:30:31
6
Aad van Herk
Hellevoetsluis
2:37:02
2:36:23
7
Kobus Botman
Middelburg
2:41:12
2:40:22
8
Teun Noordhoek
Numansdorp
2:43:22
2:42:55
9
Piet jobse
Koudekerke
2:46:26
2:45:38
10
Arthur Stijns
Oudelande
3:01:31
3:00:39
11
Bob Smith
Dordrecht
3:01:40
3:00:46
12
Raymond Wissink
Hellevoetsluis
3:11:21
3:10:36
VSEN, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ingrid Versteegh
Bavel
1:54:21
1:54:18
2
Amber Hulleman
Oud-Beijerland
2:09:49
2:09:40
3
Ariadne Ooms
Rotterdam
2:13:07
2:12:56
4
Inge Vancauwenberghe
Schoonebeek
2:13:29
2:13:22
5
Kirsten Ong
Ridderkerk
2:16:26
2:16:22
6
Nancy de Kok
Maasland
2:19:35
2:19:26
7
Tsz Shan Chan
Rijswijk Zh
2:21:20
2:20:28
8
Eva van Boven
Rotterdam
2:21:48
2:21:35
9
Corianna Jonker
Pernis Rotterdam
2:25:52
2:25:37
10
Esther Noteboom
Heinkenszand
2:29:43
2:28:58
11
Madeleine van der Giesen
Amsterdam
2:30:43
2:30:27
12
Heidy Smit
Driebergen-Rijsenburg
2:31:32
2:30:51
13
Mirjam Tuls
Lekkerkerk
2:35:23
2:34:59
14
Edith de Bruin
Lekkerkerk
2:36:49
2:36:28
15
Yvonne van Everdingen
Rotterdam
2:37:07
2:36:46
16
Jacolien Booij
Lekkerkerk
2:38:03
2:37:41
17
Delfine Renson
Middelburg
2:41:11
2:40:20
18
Mascha Eckhardt
Roosendaal
2:41:27
2:41:03
19
Kim van Neer
Vlissingen
2:46:51
2:46:18
20
Antoinette Hoogstad
Melissant
2:47:11
2:46:54
21
Wendy Wijnstra
Kapelle
2:47:37
2:46:57
22
Danielle Willems
Maasbracht
2:52:00
2:51:32
23
Petra Hitsert
Oud-Beijerland
2:54:33
2:53:44
24
Maaike van Vliet
's-Gravenhage
2:56:50
2:56:24
25
Roos Spekman - Nussy
Roosendaal
3:01:44
3:01:19
26
Rosanne Akkermans
Stein Lb
3:03:23
3:02:47
27
Marian van Iersel
Oostvoorne
3:08:27
3:07:38
28
Emilie de Boer
Mijnsheerenland
3:08:28
3:07:37
V40, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjolein Menheere
Zaltbommel
1:58:08
1:58:05
2
Anoesjka Timmermans
Haarlem
2:06:11
2:06:06
3
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
2:15:15
2:14:42
4
Augüsta van Hoogdalem
Vlaardingen
2:22:21
2:22:15
5
Ilona Schouw
Essen
2:24:45
2:24:26
6
Annelies Postema
Roosendaal
2:25:00
2:24:46
7
Selena Temmerman
Stekene
2:28:17
2:27:49
8
Judith van Groningen
Dirksland
2:28:21
2:27:42
9
Monique Maasland
Giessenburg
2:33:31
2:33:08
10
Rian de Vlieger
Goes
2:34:22
2:33:39
11
Marike Brusket
Wilhelminadorp
2:34:25
2:33:40
12
Esther Buurman
Krimpen aan de Lek
2:35:50
2:35:41
13
Astrid van den Biggelaar
Liempde
2:37:08
2:36:40
14
Aly Talen
Antwerpen
2:37:21
2:37:06
15
Marjolijn Bakker
Numansdorp
2:37:21
2:36:55
16
Ji de Vries
Antwerpen
2:37:21
2:37:08
17
Sandra Borg
Sassenheim
2:37:44
2:37:07
18
Danielle Laurijssens
Essen
2:37:49
2:37:29
19
Nicole Serrarens
Sint Jansteen
2:38:58
2:38:31
20
Jael van den Oever
Vlissingen
2:41:10
2:40:21
21
Ellen Verheijen
Breda
2:41:12
2:40:59
22
Christa Karels
Rotterdam
2:42:48
2:42:12
23
Marianne Bestebreur
Numansdorp
2:43:21
2:42:55
24
Mariëlle Mees
's-Hertogenbosch
2:44:40
2:43:56
25
Jacqueline Lodder
Sommelsdijk
2:44:54
2:44:11
26
Joosje Fortuin
Driebergen-Rijsenburg
2:46:30
2:45:49
27
Rinske van Holthuijsen
Breda
2:47:57
2:47:22
28
Esther van Sluijs-kole
Kloetinge
2:48:06
2:47:51
29
Meta van Lokven
2:49:09
2:48:26
30
Nienke Bergmans
Voorburg
2:49:13
2:48:46
31
Chantal Kuijpers
Eindhoven
2:50:49
2:50:26
32
Rosette Verkaart
Vlissingen
2:52:07
2:51:50
33
Paulette de Kraker
Arnemuiden
2:55:34
2:55:07
34
Heleen van der Linden
Rotterdam
2:56:32
2:55:51
35
Annemarie leichtenberg
Maasland
2:56:43
2:55:52
36
Manon de laat
Dongen
2:58:07
2:57:42
37
Karin de Beule
Heikant
2:59:05
2:58:35
38
Jacqueline Zalm
Rossum Gld
3:01:42
3:01:26
39
Bianca Gerritsen
Dordrecht
3:03:17
3:02:31
40
Judy van de Wetering
Liempde
3:05:05
3:04:38
41
Esther Oldenburger
Brielle
3:07:58
3:07:11
42
Judy Van Dop
Rozenburg Zh
3:10:17
3:09:32
43
Stephanie de Korte
Rozenburg Zh
3:10:37
3:09:50
44
Ilona De Ronde
Vierpolders
3:11:19
3:10:32
45
Barbara Jongelie
Roosendaal
3:17:38
3:17:06
46
Era Panggabean
Heinkenszand
3:21:55
3:21:06
V50, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diane Verstrepen
Olen
2:16:15
2:16:05
2
Irene Vink-van der Plank
Dordrecht
2:24:49
2:24:41
3
Maria Dooyenburg
Vught
2:32:04
2:31:56
4
Lia Gonzalez-Melis
Vrouwenpolder
2:35:14
2:34:58
5
Anky Kroon
Zwijndrecht
2:35:16
2:34:59
6
Marjan de Waaij
Rockanje
2:36:31
2:36:25
7
Marjan de Wild
Oud Gastel
2:37:35
2:37:09
8
Katharina de Kool
Zuid-Beijerland
2:45:25
2:45:11
9
Gina Heuser
Ridderkerk
2:45:56
2:45:27
10
Marian van Damme
Clinge
2:46:32
2:46:02
11
Cokky Jooren
Vught
2:51:58
2:51:36
12
Lucienne van den Broek
Oost-Souburg
2:53:12
2:52:21
13
Annette de Bot
Roosendaal
3:00:05
2:59:28
14
Joke van Paassen
Rockanje
3:06:03
3:05:16
15
Astrid van Tricht
Dordrecht
3:06:30
3:05:45
16
José van Uffelen
Rozenburg Zh
3:10:14
3:09:27
17
Christa Leenderts
Rozenburg Zh
3:10:17
3:09:30
18
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
3:10:34
3:09:47
19
Liesbeth van den Haak
Rijnsburg
3:38:00
3:37:15
V60, SHORT DISTANCE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Ammerlaan
Maasland
2:31:46
2:31:15
2
Wilma Bolleman
Melissant
2:41:53
2:41:10
3
Rietje Corstens
Bergen op Zoom
2:47:29
2:47:00
4
Cecile Vandermeulen
Kalmthout
3:20:27
3:20:00
MSEN, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erwin Harmes
Middelburg
2:22:10
2:22:07
2
Wim Nieuwkerk
Dinteloord
2:43:04
2:43:03
3
Gerben Solleveld
Rotterdam
2:54:06
2:54:01
4
Rinus van de Woestijne
Middelburg
2:56:56
2:56:47
5
Robert van der Zanden
Brielle
3:00:56
3:00:43
6
René de Visser
Nieuw- en Sint Joosland
3:02:59
3:02:44
7
Martijn de Vries
3:04:04
3:03:53
8
Thijs-Jan Gerbrands
Leidschendam
3:07:41
3:07:36
9
Jasper Ravays
Koudekerke
3:14:08
3:13:55
10
Geert Buth
Burgh-Haamstede
3:14:54
3:14:47
11
Marcel Kieboom
Zierikzee
3:19:43
3:19:30
12
Ruud Mesu
Middelburg
3:20:08
3:19:58
13
Patrice Reveillac
's-Gravenhage
3:21:12
3:21:05
14
Arco Melissant
Stellendam
3:21:37
3:21:24
15
Petr Saltykov
's-Gravenhage
3:24:35
3:24:35
16
Richard van der Werf
Oosterland
3:25:12
3:24:48
17
Jeroen Schaap
Pijnacker
3:27:18
3:27:09
18
Johannes Maiterth
Aachen
3:28:44
3:28:36
19
Yöran Micka
Naaldwijk
3:28:52
3:28:42
20
Jeffrey van Driel
Vlissingen
3:30:57
3:30:21
21
Carst Teiwes
Voorburg
3:39:32
3:39:32
22
Alex Verkerk
Barendrecht
3:53:10
3:52:50
23
Sebastiaan Gesquierre
Hellevoetsluis
4:20:17
4:19:39
24
Matthias Vergers
Brühl
4:35:25
4:34:33
M40, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johnny Ravia
Zierikzee
2:37:16
2:37:13
2
Jeroen Bergmans
Voorburg
2:41:13
2:41:08
3
Bas Groothedde
Zierikzee
2:50:32
2:50:25
4
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
2:52:40
2:52:35
5
Erwin Loots
Driebergen-Rijsenburg
2:54:59
2:54:52
6
Rob de Pagter
Ritthem
3:04:03
3:03:52
7
Robert Vroon
Breskens
3:05:12
3:05:08
8
Jan-Peter Simons
Hooge Zwaluwe
3:12:20
3:11:46
9
Antoon Uijtdehaag
Nispen
3:18:02
3:17:50
10
Benny Thuy
Sint Jansteen
3:20:06
3:19:40
11
Ronnie Mesu
Middelburg
3:20:09
3:19:56
12
Marcel Vervuurt
Middelburg
3:20:46
3:20:37
13
Mels Kroon
Driebergen-Rijsenburg
3:20:53
3:20:22
14
Kenneth Alting
Oisterwijk
3:28:44
3:28:31
15
Rene Kruis
Rotterdam
3:33:30
3:33:30
16
Rogier Taal
Zwijndrecht
3:34:26
3:33:53
17
Kees van der Beek
's-Gravenhage
3:37:26
3:36:57
18
Dave Paul
Voorburg
3:40:24
3:39:37
19
Paul van de Wouw
Oosterhout Nb
3:42:16
3:41:46
20
Rui Soares Aguiar
Hellevoetsluis
3:47:59
3:47:27
21
Alex Bekkers
's-Hertogenbosch
3:49:29
3:49:05
22
Job van den Berg
Sliedrecht
3:49:34
3:49:01
23
Peter Roskam
Sliedrecht
3:49:34
3:49:02
24
Ron Moerland
Hellevoetsluis
3:49:56
3:49:17
25
Alexander Rijsdijk
Dordrecht
3:54:08
3:53:13
26
Chris de Groot
Sassenheim
4:04:06
4:03:19
27
Michael Evers
Middelburg
4:24:48
4:24:01
28
Edwin Blok
Middelburg
4:26:27
4:25:38
29
Kenneth Van den Tol
Zevenbergen
4:27:46
4:27:18
30
Humfrey Disco
Hoogerheide
4:27:57
4:27:32
M50, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leo Smets
Olen
2:36:32
2:36:30
2
Edward de Leng
Koudekerke
2:46:55
2:46:50
3
Gert Van der Vinden
Biggekerke
2:48:51
2:48:48
4
Ben Kerkvliet
Roelofarendsveen
2:51:13
2:51:08
5
Erik Poppe
Biggekerke
2:52:18
2:52:14
6
Ruud de Vette
Ouddorp Zh
2:56:23
2:56:18
7
Marco Riemens
IJzendijke
3:01:51
3:01:48
8
Jörg Schienbein
Leichlingen
3:04:26
3:04:23
9
Rob Velden
Vught
3:06:38
3:06:14
10
Raymond Arnold
Roosendaal
3:06:40
3:06:29
11
Remco Schraven
Hellevoetsluis
3:13:18
3:13:15
12
Roland Groen
Brielle
3:20:48
3:20:45
13
John van Tilburg
Hoogerheide
3:21:12
3:20:47
14
Bert Bruins
Wijchen
3:23:19
3:22:28
15
Ronald van der Graaf
Brielle
3:26:21
3:26:18
16
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:31:55
3:31:44
17
Twan Timmermans
Hoofdplaat
3:32:17
3:31:53
18
Peter Boer
Alblasserdam
3:40:41
3:40:08
19
Willem Overbeek
Sliedrecht
3:41:49
3:41:15
20
Mike van Wichen
Zoetermeer
3:47:08
3:46:19
21
Jean- Claude Pastour
Zoetermeer
3:48:58
3:48:08
22
Ferry Kros
Hellevoetsluis
3:51:49
3:51:12
23
Steffen Humer
Kattendijke
3:53:13
3:52:56
24
Rinus Paardekooper
Goes
3:53:13
3:52:56
25
Tono Wondergem
Westkapelle
4:24:48
4:23:57
26
Mario Disco
Hoogerheide
4:28:00
4:27:36
M60, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob Bosboom
Rotterdam
3:27:34
3:27:05
VSEN, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Birte van Roosmalen
's-Hertogenbosch
3:49:29
3:49:04
2
Yvonne Tas
's-Gravenhage
4:01:39
4:01:08
3
Inga Wessels
Aachen
4:06:05
4:05:42
4
Sandra Berrevoets
Burgh-Haamstede
4:07:37
4:07:17
5
Christa van de worp
Fijnaart
4:29:38
4:29:09
V40, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Irene Kinnegim
Voorschoten
2:54:55
2:54:52
2
Vanessa Hartman
Brielle
3:01:52
3:01:48
3
Karin van der Giessen
Elst Ut
3:11:48
3:11:38
4
Gertine Quirijns
Hellevoetsluis
3:33:19
3:32:41
5
Babette van Beek
Bloemendaal
3:56:39
3:56:19
V50, LONG DISTANCE (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martine Lust
Brielle
3:20:51
3:20:44
2
Meta Sipkens
Tilburg
3:46:21
3:45:53
3
Trudie de Jong Snijders
Lepelstraat
3:53:46
3:53:17
4
Marian van Dijk
Middelburg
4:23:04
4:22:29
5
Lianne Wijsman
Zierikzee
4:25:19
4:25:00
6
Sigrid Jense
Middelburg
4:54:02
4:53:22
Vragen over de uitslag: info@ox-max.com
www.uitslagen.nl
10-11-2017 00:06