Uitslagenlijst De IJzeren Man Cross

Weert - Zondag 29 oktober 2017

MSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Teun Duisters
Eindhoven Atletiek
15:07
2
Winkelmolen Guus
Wessem
15:14
3
Ids van Korven
Eindhoven Atletiek
15:41
4
Marcel Gnoß
Sonsbeck
15:44
5
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:47
6
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
15:59
7
Deckx Dries
Hechtel
16:06
8
Kay Peeters
Horst
16:12
9
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
16:29
10
Rick Hendriks
Oss '78
16:46
11
Jurjen Knarren
AVON
16:49
12
Niels Jacobs
ATH
16:50
13
Eric Hermans
Stein Lb
16:55
14
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
17:28
15
Floor Kouwenberg
Venlo
17:36
16
Exelmans Yves
Scherpenheuvel
17:40
17
Roy Lammers
Lopersgroep Deurne
17:55
18
Sebastiaan Verhaagh
Tegelen
17:58
19
Tom Smetsers
Reuver
18:12
20
Berntsen Bjorn
Budeld-Dorplein
18:32
21
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
18:53
22
Andreas Thurau
Kaarst
19:18
23
Lars Burgerjon
AV Weert
19:18
24
Korthout Ronnie
Lummen
19:28
25
Frank Hendriks
Deurne
19:32
26
Giel Seunis
Heythuysen
19:36
27
Bas Mols
Unitas
20:01
28
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:08
29
Teunissen Willem
Weert
20:47
30
René Arts
Lopersgroep Deurne
21:15
31
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
21:31
32
Marcel Evers
roermond
21:33
33
Jack Naus
Nederweert
21:43
34
Honings Mark
Deurne
21:55
35
Wilco Postma
ATV Venray
22:25
36
Harrie Bos
Helmond
22:33
37
Ruud Langstraat
ATH
23:09
38
Zelen Marcel
Heibloem
23:12
39
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
23:14
40
Bob van Hooff
Deurne
23:34
41
Van Lessen Jan
Neuss
23:43
42
Jos Zegveld
Nederweert
24:54
43
Michael van Gemen
Velden
24:58
44
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
26:08
45
Sander van Venrooij
Oss
26:42
46
Henny Houben
Weert
28:40
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Sharon Trienes
Unitas
17:14
2
Linda Korten
AV Weert
17:21
3
Lieke Marijnen
Leiden Atletiek
18:02
4
Iris van Dijk
AV Weert
19:53
5
Saskia Degens
Tessenderlo
21:28
6
Van lessen Insa
Neuss
22:15
7
Sharon van Heugten
't Jasper Sport
24:05
8
Yvonne Jaspers
LOGO
26:21
9
Tessa Peeters
Atletiek Helden
27:42
10
Schuurmans Ilse
Geffen
27:43
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Gielen Karin
Tegelen
18:11
2
Katleen Boeckx
Geel
19:16
3
Fannie van Bree-Versantvo
GAC Gemert
19:26
4
Simone Apon-Scholtens
Atletiek Leudal
22:49
5
Heike Prinsen
HAC
23:16
6
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
24:34
7
Maartje Postma
ATV Venray
24:42
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Peeters Anja
Lummen
18:40
2
Jozet Tomassen
Atletiek Leudal
19:34
3
Nicole Loeve
HAC
19:41
4
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
20:36
5
Lily-Anne Smeets
Swift
21:42
6
Henny Dekkers
GAC Gemert
21:53
7
Man de Adriek
Someren
23:36
8
Olga Houben
Weert
28:11
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Ben Vriends
Asterix
30:29
2
Casper van der Putten
Asterix
30:41
3
Arne Jacobs
Asterix
32:07
4
Koen Huizinga
Schinnen
32:50
5
Ron Koster
Atletiek Helden
33:45
6
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
34:06
7
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:08
8
Ron Spreeuweberg
Atletiek Helden
35:07
9
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:18
10
Ismael
37:59
11
Joris van den Beuken
Metric
38:08
12
Bart Lathouwers
Tessenderlo
38:13
13
Simon Verwijlen
AV Weert
38:21
14
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
39:26
15
Rob Janssen
AV Weert
39:29
16
Puck Huijs
Baarlo Lb
39:40
17
Roel Smedts
Atletiek Helden
40:08
18
Frank Heuer
Willich
40:21
19
Daniël Drummen
't Jasper Sport
40:23
20
Martijn Bakker
Weert
41:10
21
Dominique Jentjens
Velden
41:23
22
Roy Mans
Molenbeersel
41:53
23
Luke Hekers
Nederweert
41:56
24
Roel Jansen
Heythuysen
42:23
25
Bart Peeters
Meijel
43:59
26
Patrick Kirkels
Ospel
45:23
27
Steijvers
De Grenslaupers
45:40
28
Cas Hansen
Weert
46:25
29
Adam Kudrewicz
Helmond
47:02
30
Marvin Chong
Nederweert
47:24
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Schroven Geert
Tesssenderlo
33:17
2
Luc Krotwaar
Eindhoven Atletiek
34:31
3
Pieter Adriaens
Weert
34:40
4
Michel Cos
AV Weert
34:54
5
Erik Houben
AV Weert
35:06
6
Paul Coolegem
avVN
35:44
7
Andres Stelling
Eindhoven Atletiek
35:51
8
Ronald Langenhuizen
Roermond
35:54
9
Wouter Enkels
Tessenderloo
36:30
10
Edwin Kok
Helmond
37:38
11
Kurt Claesen
Rekem
37:50
12
Roger Sieben
Atletiek Leudal
38:18
13
Nieuwenhuyzen Olaf
Tegelen
38:20
14
Erik Brunenberg
AV Weert
38:23
15
Frank Hooghordel
Maarheeze
38:30
16
Jack Boots
Venlo
38:41
17
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:09
18
Jack Ernest
LOGO
39:21
19
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
39:45
20
David Leidelmeijer
Loopfirma
40:17
21
Wijnand Willems
De Grenslaupers
40:55
22
Maarten Manders
GAC Gemert
41:14
23
Stephan Qarimi
AV Weert
41:19
24
Geert Kurstjens
Belfeld
42:06
25
Jos Adriaens
Nederweert
42:35
26
Timmermans Theo
Weert
42:46
27
Schroll Jurgen
Elsloo
42:49
28
Bas Mols
Unitas
42:52
29
Jeffrey Meurkens
Loopgroep Cranendonck
42:55
30
Hans Faassen
Scopias
44:09
31
Harald Gubbels
Maasbree
44:10
32
RADEK Winiarski
Someren
44:15
33
Mark de Vries
Helmond
44:17
34
Bernie Nagel
't Jasper Sport
44:49
35
Erik Joosten
AV Weert
44:57
36
Erwin Seerden
Weert
46:12
37
Glassee Eric
Bouwel
48:11
38
Mo Nadi
Lopersgroep Deurne
49:51
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
34:20
2
Marc van Gils
Eindhoven Atletiek
35:39
3
Niessen Jack
Swalmen
37:07
4
Jos de Groot
De Rips
38:11
5
Anton vd Heuvel
GAC Gemert
38:37
6
Nico van Dijck
LOGO
38:51
7
Hans Peeters
Atletiek Helden
39:06
8
Ronald Bastian
Maastricht
39:16
9
John Kocken
HAC
39:41
10
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
40:06
11
Wim Janssen
Atletiek Helden
40:30
12
Mario Arts
LOGO
40:57
13
Ad de Laat
Geldrop Runners
41:31
14
Honing vd Ton
Roermond
42:09
15
Heiner Mertens
Willich
43:13
16
Ad Meeuws
't Jasper Sport
43:23
17
Marcel Jansen
't Jasper Sport
43:33
18
Perry Peeters
STB
44:22
19
Wim van der Maat
Geldrop Runners
45:11
20
Jhonny van Rhee
Atletiek Helden
45:31
21
Sinelshchiov
Boekel
46:02
22
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
46:56
23
Huub Helsen
Scopias
47:18
24
Peter Stiphout
Ysselsteyn Lb
48:24
25
Bob Stultiens
AV Weert
48:49
26
Nol Geurts
Heythuysen
51:04
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Nico Verstraten
Atletiek Helden
39:20
2
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
40:04
3
Ron Vermeulen
GAC Gemert
40:16
4
Geert Hertogs
Loopgroep Cranendonck
40:48
5
Wiel van Lier
Atletiek Helden
41:35
6
Ton Claessen
Nederweert
42:57
7
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
43:02
8
Henk van Eck
GAC Gemert
43:16
9
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
44:47
10
Piet Jaspers
't Jasper Sport
45:04
11
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
45:27
12
Jan Nak
AV Weert
50:10
13
Zeegers Luud
Someren
52:37
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Magda Winiarska
Someren
41:19
2
Judith Gijsbers
AV Weert
43:25
3
Eefje Melssen
GAC Gemert
45:13
4
Heidi Erkens
Rekem
45:50
5
Demi Boerekamp
Someren
46:03
6
Natalia Fokina
GAC Gemert
47:43
7
Margriet Driessen
Horst
49:03
8
Lonneke Moonen
Molenbeersel
49:19
9
Marloes Backx
Weert
49:26
10
Nicole Gubbels
Horst
49:30
11
Vera Dings
Scopias
50:34
12
Gonny Manders
't Jasper Sport
50:42
13
Nicky Arnoldussen
Geldrop
53:06
MJUNA, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Tijd
1
Luzan Janssen
Eindhoven Atletiek
10:49
2
Hannah Clercx
Asterix
12:34
3
Imke van Gog
Ospel
12:42
4
Femke van Gog
Ospel
13:26
5
Laura van Mierlo
HAC
14:21
6
Jitte Goossens
ATV Venray
16:14
MJUNB, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Tijd
1
Rahel Brömmel
Sonsbeck
10:57
2
Vandenberk Gitte
Lommel
12:12
3
Jette Winkelman
't Jasper Sport
12:25
4
Violet Willems
Achilles-Top
12:53
5
Kirsten Maes
Unitas
13:38
6
Channelyn Ambrosiussen
HAC
14:05
7
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
14:06
8
Resy van Iersel
't Jasper Sport
14:20
9
Tara Goossens
ATV Venray
14:23
10
Vera Henning
Achilles-Top
14:26
11
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
15:03
12
Renee Greefkens
ATV Venray
15:51
13
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:20
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Tijd
1
Guus Winkelman
Eindhoven Atletiek
10:48
2
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
11:02
3
Carlo Schoonen
HAC
11:03
4
Pjotr Dolfsma
Venloop Running Team
11:08
5
Danièl Castro
Unitas
11:10
6
Mischa Hermans
Unitas
11:24
7
Renzo Exelmans
Diest
11:33
8
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
11:38
9
Liam Ernst
Scopias
11:45
10
Jaap Rutten
ATV Venray
11:52
11
Teun Nagel
't Jasper Sport
11:54
12
Ruben van Groenewoud
Unitas
12:14
13
Mike van Wouwe
ATH
12:52
14
Stijn Gerritsen
AV Weert
13:03
15
Loek Peute
Atletiek Helden
13:03
16
Lenny Hermans
Unitas
13:22
17
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
13:29
18
Lars Tuithof
Styl
13:30
19
Riks Pollen
Scopias
13:40
20
Gijs van Lieshout
HAC
13:42
21
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
13:58
22
Teun van Dijk
't Jasper Sport
14:12
23
Gerben Vaessen
Unitas
14:54
24
Rick Faassen
Scopias
15:40
25
Sander Kuppens
AV Weert
15:43
26
Roel van Engeland
HAC
16:04
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
8:15
2
Tess Goessens
Caesar
8:32
3
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:16
4
Emma Bijnen
HAC
9:45
5
Ilse de Bouter
Swift
10:07
6
Demi de Vries
HAC
10:18
7
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
10:26
8
Xenia Raptis
Scopias
10:28
9
Alice Leijssen
ATV Venray
10:49
10
Esmée Bartel
Unitas
10:58
11
Sophia Luyven
Sonsbeck
11:15
12
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
11:20
13
Pien Postma
ATV Venray
11:38
14
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
12:15
15
Maud Seuren
AV Weert
13:03
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Tijd
1
Arno Raymakers
HAC
8:25
2
Timo Klomp
ATH
8:30
3
Tim Kees
Generaal Michaelis
8:36
4
Finn Ballet
Alken
8:36
5
Volders Alexander
Tessenderlo
8:40
6
Dani Meisen
Caesar
8:53
7
Joep ten Houten
HAC
8:55
8
Max Kees
Generaal Michaelis
8:55
9
Jeroen van Lith
Eindhoven Atletiek
8:58
10
Ramón Setz
Geldrop
9:12
11
Rik Janissen
Venloop Running Team
9:15
12
Guus van Riel
Atletiek Helden
9:18
13
Finn Janssen
Atletiek Helden
9:18
14
Julian van Rens
ATV Venray
9:25
15
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
9:25
16
Vince Knechten
Weert
9:27
17
Thomas Aerdts
Scopias
9:29
18
Stef Lathouwers
Tessenderlo
9:30
19
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
9:31
20
Jasper Michiels
9:40
21
Seph Timmermans
AV Weert
9:47
22
Tuur Simons
Scopias
9:47
23
John Linders
Lopersgroep Deurne
9:54
24
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
9:56
25
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
9:57
26
Lasse Reijnen
HAC
9:58
27
Jasper de Wit
't Jasper Sport
10:08
28
Cas Rijvers
Scopias
10:10
29
Juul Storms
Tessenderloo
10:11
30
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
10:13
31
Bjorn Vervoort
Scopias
10:15
32
Jio Classen
Scopias
10:16
33
Eljah Vanenburg
ATH
10:21
34
Cas van den Broek
ATH
10:40
35
Dave Damen
Swift
10:44
36
Wout Kunnen
AV Weert
10:49
37
Thijmen Martens
ATH
10:52
38
Lars Leijssen
ATV Venray
10:54
39
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
10:56
40
Ramses ten Houten
HAC
10:59
41
Juan Zea
Atletiek Leudal
11:00
42
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
11:03
43
Nick Steeghs
Scopias
11:08
44
Senna America
Achilles-Top
11:16
45
Daan Schoenmakers
AV Weert
11:37
46
Owen Badur
HAC
11:56
47
Stijn Fila
Atletiek Helden
12:19
48
Damian Hameetman
HAC
12:53
49
Hendrix Jarne
Paalberingen
13:24
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Tijd
1
Enkels Hanna
Tessenderloo
5:58
2
Lynn Behnke
Scopias
6:03
3
Lynn Thijs
't Jasper Sport
6:05
4
Isis Levels
Scopias
6:06
5
Evy Loots
HAC
6:20
6
Meike Bliek
Achilles-Top
6:35
7
Amberly Wellens
Beringe
6:41
8
Chayel Bletterman
ATV Venray
6:42
9
Valerie Chu
AV Weert
6:44
10
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
6:54
11
Mirre Vissers
Atletiek Helden
6:55
12
Mette Jacobs
Scopias
6:55
13
Evy Kuppens
AV Weert
6:56
14
Nica Niersmann
Zevenbergschen Hoek
6:58
15
Danique Willemsen
Scopias
6:59
16
Deckx Louise
Hechtol
7:00
17
Vera van Erp
Atletiek Leudal
7:02
18
Kiki Kooijman
AV Weert
7:09
19
Eva van der Putten
HAC
7:09
20
Maureen Mols
Achilles-Top
7:09
21
Meike Janssen
AV Weert
7:09
22
Floor van Riel
Atletiek Helden
7:13
23
Claire van den Hurk
ATH
7:16
24
Sanne Michiels
ATH
7:18
25
Lilli Philipsen
AV Weert
7:22
26
Eline Smolenaars
AV Weert
7:30
27
Lobke Pollen
Scopias
7:38
28
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
7:48
29
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
7:59
30
Amber Görög
AV Weert
8:40
31
Isa Mulder
't Jasper Sport
9:00
32
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
9:12
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
4:13
2
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
4:15
3
Enkels Ward
Tessenderlo
4:17
4
Fergus Tabor
HAC
4:23
5
Jorg Klomp
ATH
4:24
6
Simon Goossens
Atletiek Helden
4:36
7
Dylan Hameetman
HAC
4:37
8
Stijn Pelzer
Achilles-Top
4:38
9
Ivar Colijn
AV Weert
4:40
10
Bas Verheijen
AV Weert
4:43
11
Maxim Convens
Tessenderlo
4:44
12
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
4:46
13
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
4:48
14
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
4:49
15
Mads Verhofstadt
HAC
4:50
16
Ties van de Werken
AV Weert
4:52
17
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
4:56
18
Raf Gout
Scopias
4:58
19
Wouter Knijnenburg
Lopersgroep Deurne
4:59
20
Victor van de Plas
Beringe
4:59
21
Robbert van Rooyen
Atletiek Leudal
5:01
22
Rens Heygele
HAC
5:03
23
Nate Sillekens
Atletiek Helden
5:06
24
Bram van Heugten
HAC
5:08
25
Chris Vijfvinkel
Scopias
5:09
26
Faas Wanten
Scopias
5:11
27
Ivo Bierman
AV Weert
5:13
28
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
5:14
29
Gijs op ´t Root
AV Weert
5:14
30
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
5:16
31
Teun Schattefor
Scopias
5:18
32
Sven Theunissen
AV Weert
5:19
33
Luc Houben
Scopias
5:21
34
Levi Vissers
Atletiek Helden
5:23
35
Florian Scholte
HAC
5:24
36
Sven Verbakel
HAC
5:25
37
Merijn Bond
Achilles-Top
5:26
38
Kay Marris
AV Weert
5:27
39
Rens Damhuis
AV Weert
5:27
40
Guus Lichteveld
Scopias
5:29
41
Tim Steijvers
't Jasper Sport
5:31
42
Mo Philipsen
AV Weert
5:31
43
Fabian Kessels
AV Weert
5:34
44
Jop Gubbels
Scopias
5:34
45
Jordan Driessen
Scopias
5:35
46
Teun Daniëls
HAC
5:38
47
Thijs de Vre
HAC
5:42
48
Luca Keijsers
Scopias
5:44
49
Sam Dielemans
HAC
5:46
50
Daan Fransen
't Jasper Sport
5:53
51
Ian Waals
AV Weert
6:00
52
Lowie Aerdts
Scopias
6:03
53
Stan Lommen
Scopias
6:08
54
Mathieu Huijs
Scopias
6:17
55
Tim Trienes
Scopias
6:20
56
Jesse Steeghs
Scopias
6:24
57
Siem Wanten
Scopias
6:29
58
Joris Huys
Scopias
6:35
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
4:19
2
Kiara Sluijpers
AVON
4:20
3
Anouk Langstraat
ATH
4:21
4
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:27
5
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
4:30
6
Lieke Jans
Achilles-Top
4:30
7
Dora Storms
Looise
4:32
8
Sofie van Wouwe
ATH
4:41
9
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
4:46
10
Lucy Janssen
ATV Venray
4:50
11
Bente Jacobs
Scopias
4:54
12
Amy Damen
Swift
4:56
13
Layla van Berkel
HAC
5:02
14
Mirthe Reijnen
HAC
5:03
15
Eva Rooijackers
GAC Gemert
5:05
16
Isabel Rozema
Swift
5:13
17
Alixe Bervoets
Lummen
5:19
18
Isa Krebbers
ATV Venray
5:29
19
Dagmar Oosting
ATV Venray
5:29
20
Sjors van den Boogaert
't Jasper Sport
5:35
21
Sjuulke Heinrichs
Scopias
5:35
22
Merel Gerritsen
AV Weert
5:36
23
Louise Smolenaers
AV Weert
5:36
24
Danique Adriaans
GAC Gemert
5:39
25
Jara Beks
ATV Venray
5:40
26
Evi Hovens
Scopias
5:40
27
Sofie Soer
AV Weert
5:42
28
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
5:42
29
Fenne van Pol
Atletiek Leudal
5:42
30
Simone Verbakel
HAC
5:44
31
Chams L'Amkadmi
AV Weert
5:46
32
Luna Badur
HAC
5:48
33
Fiene van de Werken
AV Weert
5:49
34
Lotte Michiels
5:54
35
Dyani Blank
Scopias
5:56
36
Yora Hansman
AV Weert
6:17
MPUPB, MPB + JPB
Plts
Naam
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
4:58
2
Kim Juchems
Achilles-Top
5:08
3
Jikke Halferkamps
Scopias
5:10
4
Lieve Derks
ATH
5:12
5
Isabel Aerdts
Scopias
5:13
6
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
5:16
7
Laura Sluijpers
AVON
5:22
8
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
5:23
9
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:25
10
Rian Janssen
Scopias
5:44
11
Madelief Snel
ATH
5:46
12
Loena Leppink
HAC
5:50
13
Imke Wijnen
AV Weert
6:08
JPUPB, MPB + JPB
Plts
Naam
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
4:28
2
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
4:53
3
Pepijn van den Hurk
ATH
5:00
4
Toon Lathouwers
Tessenderlo
5:03
5
Alain Ritten
Achilles-Top
5:06
6
Ravi Classen
Scopias
5:11
7
Joep van Casteren
ATH
5:13
8
Mike van Tilburg
HAC
5:14
9
Remco Adriaans
GAC Gemert
5:14
10
Tim Michiels
ATH
5:16
11
Adam Kovacs-Borbas
ATH
5:20
12
Casper Rekmans
AV Weert
5:39
13
Senna Mulder
't Jasper Sport
6:00
14
Lucas Canjels
Scopias
6:06
15
Yon Peeters
Atletiek Helden
6:08
16
Daan Verbakel
HAC
6:10
17
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
6:21
MPUPC, MPC + JPC + MIN
Plts
Naam
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
3:24
2
Aila Colijn
AV Weert
3:37
3
Felien Convens
Tessenderlo
3:49
4
Marijke Schraets
Scopias
3:55
5
Roos van Houts
't Jasper Sport
4:04
6
Maud Helmink
Scopias
4:06
7
Jelyna Leenders
ATV Venray
4:06
8
Amelie Stijven
AV Weert
4:24
JPUPC, MPC + JPC + MIN
Plts
Naam
Tijd
1
Timo Wassenberg
Unitas
3:19
2
Jarne Reijnen
HAC
3:31
3
Casper van de Weert
't Jasper Sport
3:36
4
Kay Thissen
Atletiek Leudal
3:42
5
Niek van Montfort
Scopias
3:49
6
Stijn Vissers
Atletiek Helden
3:50
7
Storm Snel
ATH
4:00
8
Tobias de Smit
't Jasper Sport
4:05
9
Sjoerd Janssen
Scopias
4:10
10
Stan Willemsen
Atletiek Helden
4:12
11
Justin Smirk
HAC
4:14
12
Tim Lommen
Scopias
4:16
13
Matteo van Leeuwen
Atletiek Leudal
4:21
14
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
4:32
MPUPM, MPC + JPC + MIN
Plts
Naam
Tijd
1
Arden Veldman
Achilles-Top
3:39
2
Eden Kessels
AV Weert
4:30
3
Elisa Leenders
Nieuw Bergen
5:01
4
Annabel Snel
ATH
5:51
JPUPM, MPC + JPC + MIN
Plts
Naam
Tijd
1
Bram Rekmans
AV Weert
4:03
2
Jari van Casteren
ATH
4:05
3
Dirk Nabuurs
Overloon
4:06
4
Koen Verheijen
AV Weert
4:06
5
Aron Kovacs-Borbas
ATH
4:08
6
Jort van den Hoef
ATV Venray
4:59
JA, KC JA+JB
Plts
Naam
Tijd
1
Thom Reynders
Unitas
15:17
2
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
17:06
3
Thijs Vermeulen
ATV Venray
18:03
JB, KC JA+JB
Plts
Naam
Tijd
1
Aron Claesen
Rekem
15:32
2
Thijs van Lith
Eindhoven Atletiek
15:48
3
Gijbels Wiljoas
Overpelt
15:51
4
Jef Deckx
Hechtel-Eksel
16:25
5
Rik Hanssen
AV Weert
16:48
6
Fraon Bischoff
Unitas
17:03
7
Siem Winkelmolen
Swift
17:10
8
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:45
9
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
19:05
10
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
19:14
11
Davy Schoeber
HAC
19:24
12
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
19:38
13
Jasper Meulen
AV Weert
19:43
www.uitslagen.nl
30-10-2017 22:09