Uitslagenlijst Van Oers Marathon Brabant

Etten Leur - Zondag 29 oktober 2017

MSEN, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roel Wijmenga
Nederland
2:35:33
2:35:33
2
Jos Verdaasdonk
AV Salland (Raalte)
2:40:27
2:40:25
3
Mark Verhage
AV Scheldesport (Terneuzen)
2:42:56
2:42:54
4
Jurgen Hendrickx
Herselt
2:53:16
2:53:13
5
Crum van der Linden
Dynamica ADSV (Vlissingen)
2:56:57
2:56:56
6
Freek van der Vlist
Gouda
2:59:04
2:59:02
7
Massart Benoit
Ottignies
2:59:08
2:59:06
8
Matthijs Roks
Rucphen
3:11:20
3:11:15
9
Carlino Suikerbuik
Roosendaal
3:16:06
3:16:05
10
Jan Bevers
Sint Lenaarts
3:18:00
3:17:54
11
Robin Laenen
Herselt
3:19:09
3:19:05
12
Krisfof Claes
bree
3:21:15
3:21:11
13
Adrian Kowazski
Sochaczew
3:25:51
3:25:40
14
Adrian Kostera
Grubbenvorst
3:27:39
3:27:26
15
Bruno Dirkx
Mechelen
3:33:45
3:33:31
16
Krzysztof Zakrzewski
Sochaczew
3:38:35
3:38:24
17
Martijn van den Boogaard
Spijkenisse
3:43:05
3:42:58
18
Matthias Huisman
AV Standdaarbuiten 90 (Standda
3:45:27
3:45:10
19
Erik Fagel
Nijmegen
3:45:31
3:45:10
20
Ben Vroonen
Zoersel
3:46:02
3:45:38
21
Martijn van der Hulst
breda
3:50:22
3:33:45
22
Michel Van Althuis
Breda
3:50:37
3:50:18
23
Maarten de Bock
kalmthout
3:51:41
3:51:26
24
Michael Groeneweegen
ijsselstein
3:55:17
3:54:57
25
Wesley Willemse
Roosendaal
4:02:34
4:02:07
26
Borwoei Huang
Delft
4:05:52
4:05:25
27
Sam Goevaerts
Schelle
4:14:38
4:14:10
28
Dré van den Bosch
dongen
4:35:52
4:35:37
29
Stephan Hannot
Venray
4:39:21
4:38:51
30
Michiel de de Been
Raamsdonk
4:47:56
4:47:34
31
Budiaman Tang
Dutch Gay & Lesbian Athletics
4:58:51
4:58:46
M35, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Steven Heemskerk
Nederland
2:44:02
2:44:02
2
Arno van Triest
Putte
2:52:16
2:52:14
3
Steve De Ridder
Dendermonde
2:53:35
2:53:34
4
Wouter Seye
VanDrielRunners (Leiderdorp)
2:54:50
2:54:48
5
Erik Tange
AV Aalsmeer (Aalsmeer)
2:55:09
2:55:09
6
Maarten Sluijters
Bussum
2:58:03
2:57:53
7
Patrick Marien
THOR (Roosendaal)
3:02:34
3:02:30
8
Stefaan Verbrugghe
Oostkamp
3:02:50
3:02:47
9
Alex Bouthoorn
Rotterdam
3:03:46
3:03:43
10
Bart Balemans
Loopgroep Aart Stigter (AmeronNED
3:04:47
3:04:39
11
Stefan Leeflang
BAV (Baarn)
3:05:06
3:05:06
12
Bart Stuyven
Hamme
3:05:23
3:05:21
13
Frits Franken
Roosendaal
3:08:16
3:08:08
14
Bruno Maes
lokeren
3:09:32
3:09:30
15
Frankfurter Houweling
AV56 (Goes)
3:11:08
3:11:05
16
Les Keuppens
Kalmthout
3:11:40
3:11:40
17
Martin Campo
Oud-Beijerland
3:11:48
3:11:46
18
Michel de Wee
AV56 (Goes)
3:17:09
3:17:05
19
Patrick van Gurp
DAK (Drunen)
3:17:38
3:17:34
20
Willem Dekkers
ARV Achilles (Etten-Leur)
3:18:17
3:18:10
21
Wouter Weerkamp
Utrecht
3:19:33
3:19:25
22
Paul Bosman
Koewacht
3:19:35
3:19:32
23
Ernst Versloot
Noordwijkerhoutse StrandlopersNED™?ç191
3:20:34
3:20:33
24
Allan van Alten
RK HAV (Hulst)
3:24:36
3:24:33
25
Sebastiaan Verburgh
Lepelstraat
3:24:48
3:24:35
26
Jaco Lekkerkerker
Loopgroep Aart Stigter (AmeronNED
3:24:58
3:24:54
27
Thierry van Keeken
Pijnacker
3:29:12
3:28:54
28
Govert Valkenburg
maastricht
3:29:14
3:29:03
29
Robbie Machielsen
AV Sprint (Breda)
3:29:35
3:29:25
30
Raf Cornelissen
Antwerpen
3:30:29
3:30:15
31
Dave Driessen
Mill
3:33:34
3:33:25
32
Dimitri Van Den Dorpe
Belgie
3:34:04
3:33:49
33
Franky Van Langenhove
Kalmthout
3:34:51
3:34:41
34
Sam Knops
berlaar
3:35:00
3:34:52
35
Bart Smeets
STB (Landgraaf)
3:35:13
3:35:12
36
Maarten van der Eijk
Den Hoorn
3:36:06
3:35:58
37
Arnout Koper
Rotterdam
3:36:38
3:36:10
38
Bart van Schilt
Meer
3:38:36
3:38:30
39
Corné van Beek
ARV Achilles (Etten-Leur)
3:38:47
3:38:41
40
Tom van Beek
Meer
3:40:45
3:40:28
41
Sidney Wijnbergen
Roosendaal
3:42:11
3:41:51
42
Frédéric Alain SALIGNAT-PLUMASSEAU
COURRIÈRES
3:42:32
3:42:06
43
Gerard Wunsch
's-Gravenhage
3:44:42
3:44:25
44
Sjoerd Boot
's-Gravenhage
3:46:08
3:45:50
45
Robert van den Boer
Elewijt
3:47:25
3:47:12
46
Remko Mathijssen
Zevenbergen
3:51:25
3:51:13
47
Bart Mintjens
Westmalle
3:51:33
3:51:16
48
Brian Broeders
Etten-Leur
3:54:09
3:53:50
49
Nolf van der Ploeg
Roosendaal
3:55:00
3:54:39
50
Rob Van Breemen
Groesbeek
3:55:53
3:55:27
51
Guido Tap
Etten-Leur
3:58:37
3:58:24
52
Stefan Mesu
Kapelle
3:58:38
3:58:23
53
Marco Schelling
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDÊÁ 06
3:58:39
3:58:27
54
Martijn Naenen
Schijf
4:03:32
4:03:06
55
Filippos Chatzimichail
's-Gravenhage
4:04:26
4:04:10
56
Viktor Harmens
Breda
4:06:11
4:05:49
57
Walter ter Maten
's-Gravenhage
4:07:45
4:07:26
58
Edwin de Groen
Eindhoven
4:10:10
4:09:46
59
Harold Linschoten
Etten-Leur
4:11:09
4:10:51
60
Nelvin Jagessar
Gouda
4:14:39
4:14:17
61
Tom Polfliet
ouwegem
4:17:21
4:17:05
62
Tom Vankemmel
Ternat
4:22:45
4:22:17
63
Bert Verhaert
zoersel
4:23:42
4:23:15
64
Daniel Elst
Klein Zundert
4:24:29
4:24:00
65
Jeroen Lohmeijer
Dordrecht
4:25:07
4:24:59
66
Ken Pollaert
Hoboken
4:32:54
4:32:33
67
Frans van Arkel
etten leur
4:47:09
4:47:09
M45, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Smets
België
2:36:20
2:36:20
2
Niels Goudswaard
Delta Sport (Zierikzee)
2:51:11
2:51:10
3
Wannie Friderichs
Almere 81 (Almere)
2:57:53
2:57:52
4
Henk Buesink
Achilles-LTV
2:59:01
2:59:01
5
Erwin Van Puyenbroeck
Grembregen
2:59:08
2:59:06
6
Wim Driesen
Beerse
3:01:37
3:01:36
7
Marc Gunter
THOR (Roosendaal)
3:04:23
3:04:16
8
Eric Bartholomeeusen
xxxxx
3:05:40
3:05:40
9
Hans Boender
IJsselstein
3:09:38
3:09:34
10
Kees van der Vliet
THOR (Roosendaal)
3:10:05
3:09:59
11
Berry Simonse
AV56 (Goes)
3:10:14
3:10:10
12
Wim Douw
Oud-Vossemeer
3:10:18
3:10:17
13
Patrick van Iersel
AV56 (Goes)
3:10:37
3:10:34
14
Pieter Pladdet
Terneuzen
3:12:50
3:12:44
15
Kees Van de Riet
ARV Achilles (Etten-Leur)
3:13:01
3:12:55
16
Henk Guise
THOR (Roosendaal)
3:13:30
3:13:23
17
John Hopstaken
Roosendaal
3:15:53
3:15:50
18
Leo van Gent
breda
3:16:35
3:16:32
19
Bram Voogel
Loopgroep Aart Stigter (AmeronNED
3:18:31
3:18:30
20
Jan van Stigt
giessen
3:19:16
3:19:12
21
André Kramer
Zwolle
3:19:51
3:19:40
22
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:20:15
3:20:06
23
Erwin De Hon
Watervliet
3:20:24
3:20:19
24
Rene Traas
kapelle
3:20:52
3:20:49
25
Hans van Drunen
VAV (Veenendaal)
3:22:22
3:22:18
26
Bart A G Kersten
Ciko 66 (Arnhem)
3:24:47
3:24:39
27
Bonno Odijk
Puttershoek
3:24:54
3:24:42
28
Martien van Kaaam
Made
3:28:26
3:28:19
29
Dennis Heuvinck
sint-amands
3:28:31
3:28:23
30
Johan van Herpen
Well
3:29:16
3:29:12
31
Liston Marpaung
's-Hertogenbosch
3:29:18
3:29:09
32
Antoon Uijtdehaag
nipsen
3:30:03
3:29:55
33
Andre van Leeuwen
Pijnacker
3:30:38
3:30:29
34
Thomas Schepers
Ridderkerk
3:30:53
3:30:27
35
Kurt Mertens
Westmalle
3:33:05
3:33:03
36
Bas Primo
teteringen
3:35:31
3:35:12
37
Stephan Tappert
Karlsruhe
3:39:12
3:38:58
38
Gijsbert Elstgeest
AV56 (Goes)
3:39:15
3:39:09
39
Marc van Rooij
Lent
3:40:15
3:39:59
40
Johan van Aalderen
Zwolle
3:40:26
3:40:12
41
John van de Watering
Spado (Bergen op Zoom)
3:40:31
3:40:25
42
Henry Dol
Capelle aan den IJssel
3:41:17
3:40:53
43
Harm Kuipers
Dutch Runners
3:41:25
3:41:05
44
Ron de Haan
PAC (Rotterdam)
3:41:34
3:41:22
45
Mart Jongmans
Roosendaal
3:42:05
3:41:42
46
Joeri Van Drom
Kontich
3:42:08
3:41:45
47
Koos van Starkenburg
Heijningen
3:44:59
3:44:50
48
Luc Thoen
burcht
3:47:26
3:47:07
49
Twan van den Hurk
Breda
3:49:57
3:49:40
50
Marcel Meeuwessen
Breda
3:50:10
3:49:51
51
Michel Mackaaij
AAV 36 (Alphen aan den Rijn)
3:50:52
3:50:26
52
Kurt Sels
Zoersel
3:51:46
3:51:39
53
Corne Luykx
Etten-Leur
3:54:44
3:54:27
54
Ruud Sprangers
Meer
3:55:17
3:55:03
55
André Pruijssers
Lekkerkerk
3:55:20
3:54:59
56
Marco van Delft
kalmthout
3:55:43
3:55:15
57
Han Mathijssen
Haaren
3:56:04
3:55:55
58
Hans Zevenhoven
AAV 36 (Alphen aan den Rijn)
3:57:10
3:56:45
59
Peter Nieuwlaats
putte
3:57:25
3:57:13
60
Eef Spies
Duiven
3:57:52
3:57:38
61
Fred Petit
Maastricht
3:57:56
3:57:36
62
Peter den Houter
AV Passaat (Papendrecht)
3:59:07
3:58:49
63
Bryan Hofman
Westdorpe
4:02:08
4:01:42
64
Johan Jorissen
maastricht
4:02:17
4:01:43
65
Erik Martens
AV Sprint (Breda)
4:04:36
4:04:17
66
Sidney Minnaar
Houten
4:04:43
4:04:24
67
Bart van den Bemt
Bemmel
4:06:00
4:05:34
68
Henk Harenberg
Eibergen
4:06:25
4:06:10
69
Jean-Antoin van de Rijzen
Spado (Bergen op Zoom)
4:06:33
4:06:16
70
Zemer Yasur
Roosendaal
4:07:16
4:06:56
71
Dennis Zuiderwijk
wateringen
4:09:30
4:09:04
72
Frank van Aert
achtmaal
4:10:01
4:10:01
73
Harry Brugman
Wassenaar
4:11:20
4:11:09
74
Edwin Riemens
Axel
4:12:09
4:11:51
75
Luc Vanhout
Brasschaat
4:13:15
4:12:49
76
Willem Meeuwsen
Gouda
4:14:38
4:14:16
77
Bas van de Lest
Boskoop
4:14:38
4:14:17
78
René Leemburg
Kommerzijl
4:15:13
4:14:53
79
Ewald Verpraet
Eugies
4:21:57
4:20:26
80
Joost Valkenberg
Nederland
4:22:00
4:21:37
81
Martin Vos
Roosendaal
4:22:19
4:21:55
82
Ton de Crom
Halsteren
4:25:18
4:24:49
83
Martijn Koper
SC Reeuwijk (Reeuwijk)
4:52:45
4:52:16
M55, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Sempels
Lier
2:55:51
2:55:50
2
Frankie Leus
Herenthout
2:56:59
2:56:58
3
Herman van Vracem
Hemiksem
3:16:08
3:16:03
4
Jack Gelens
THOR (Roosendaal)
3:21:50
3:21:45
5
Karl Maes
brasschaat
3:25:42
3:25:37
6
Sjaak Bus
AV Spiridon (Gilze-Rijen)
3:26:34
3:26:25
7
Herman Kuijer
AV Scheldesport (Terneuzen)
3:31:26
3:31:17
8
Dynamica johan de Vlieger
Dynamica ADSV (Vlissingen)
3:33:48
3:33:45
9
Ebe Blaauw
AV Scheldesport (Terneuzen)
3:34:15
3:34:06
10
Tony Van Meirvenne
Antwerpen
3:36:54
3:36:44
11
Dirk Vandekerckhove
Ieper
3:38:06
3:38:04
12
Rien Bastiaansen
THOR (Roosendaal)
3:38:29
3:38:22
13
Jan Huffmeijer
Spado (Bergen op Zoom)
3:38:46
3:38:36
14
Martin Nieuwerf
SV Noordkop (Den Helder)
3:39:53
3:39:46
15
Gijs Bruijnes
Loopgroep PK (Dodewaard)
3:42:35
3:42:23
16
Dirk Flies
essen
3:47:52
3:47:37
17
Patrick Decoster
Izegem
3:48:25
3:48:14
18
Erwin de Pooter
mechelen
3:49:24
3:49:00
19
Rinus Reijngoudt
AV Scheldesport (Terneuzen)
3:53:57
3:53:46
20
Hans Bosman
Halsteren
3:57:00
3:56:47
21
Ludo Frijters
Kalmthout
3:57:02
3:56:47
22
Hans Crul
roosendaal
4:00:23
4:00:13
23
Ronald Moska
Arnhem
4:00:36
4:00:24
24
Marti Schoenmakers
schiedam
4:04:42
4:04:38
25
Yves Ots
Ninove
4:08:54
4:08:47
26
Maarten Kool
hilversum
4:11:45
4:11:30
27
Marc Van Geel
Deurne - Antwerpen
4:14:17
4:14:01
28
Dirk Goevaerts
Schelle
4:14:37
4:14:10
29
Toon Hooyman
Loo Gld
4:22:28
4:22:13
30
Michel van den Bos
Hoeven
4:23:31
4:22:59
31
Paul de Schryver
sint niklaas
4:26:17
4:25:54
32
Paul Merckx
tienen
4:27:40
4:27:17
33
Gilbert Debord
Zepperen
4:32:30
4:32:04
34
Adrie Scholten
AV Pallas 67 (Wageningen)
4:44:43
4:44:22
35
Ronny Staepels
Wuustwezel
4:44:58
4:44:34
36
Jos Cornelissen
Dutch Runners
4:47:27
4:46:59
M65, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Zegers
AV Oss 78 (Oss)
3:48:15
3:48:01
2
Toon van Vlimmeren
roelofarendsveen
4:05:57
4:05:40
3
Noud van Dongen
Scorpio (Oosterhout)
4:10:12
4:09:45
4
Johan Deconinck
Leffinge
4:14:19
4:14:00
5
Victor Witter
AV Sprint (Breda)
4:15:46
4:15:30
6
Johan Mathijssen
Chaam
4:30:26
4:30:10
VSEN, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDrÙù
3:35:19
3:35:02
2
Els Hendrikx
Toulouse
3:44:59
3:44:48
3
Anna van Dam
Ridderkerk
3:55:18
3:54:58
4
Tessa van der Wegen
Roosendaal
3:58:26
3:58:11
5
Lieve Hendrikx
Gent
4:19:21
4:18:56
6
Joyce Denyft
Kalmthout
5:08:32
5:08:08
V35, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paola van Gilst
AV56 (Goes)
3:10:32
3:10:29
2
Liesbeth Cappon
torhout
3:28:17
3:28:13
3
An Van de Velde
Hoboken
3:35:13
3:34:53
4
Els Gijsemans
Wespelaar
3:37:12
3:36:58
5
Tinne Spallier
Bieslooklaan
3:43:20
3:43:01
6
Carin van Haren
Breda
3:49:43
3:49:31
7
Yvonne Schippers
Roosendaal
4:47:25
4:47:05
8
Jessica Schouten
Altena Road Runners (WoudricheN
4:51:16
4:50:51
9
Ilse Rens
Zwijndrecht
4:55:14
4:54:47
V45, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Bruijs
Spado (Bergen op Zoom)
3:35:49
3:35:43
2
Hilde Lauryssen
Rijkevorsel
3:47:24
3:47:07
3
Sonja Kerremans
burcht
3:47:26
3:47:07
4
Sylvia KESTENS
Bunsbeek
3:56:13
3:55:48
5
Brigitte Sijpestijn
Vught
4:21:59
4:21:37
6
Onbekend
Hulshout
4:25:24
4:25:00
7
Nathalie Vonckx
ARV Achilles (Etten-Leur)
4:25:25
4:25:00
V55, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin van den Akker
Maasland
3:56:17
3:56:17
2
Leen Nijs
Houtvenne
3:57:51
3:57:28
3
Monique Kempff
Capelle aan den IJssel
4:10:07
4:09:50
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alexander Picard
Chaam
1:12:25
1:12:24
2
Mats Lunders
Kasterlee
1:12:42
1:12:41
3
Sven Naets
Westmalle
1:13:52
1:13:52
4
Davy Vanderroost
Ninove
1:17:37
1:17:37
5
Juan Verbruggen
Antwerpen
1:18:28
1:18:25
6
Jo Vervecken
Langdorp
1:18:33
1:18:31
7
Laurent Van Nieuwenhuijze
AV56 (Goes)
1:21:30
1:21:28
8
Coen Zandvoort
breda
1:21:51
1:21:47
9
Max Heijmans
AV Oss 78 (Oss)
1:21:54
1:21:51
10
Rens van Hooydonk
AV Sprint (Breda)
1:22:17
1:22:15
11
Marcel Boere
PAC (Rotterdam)
1:22:41
1:22:40
12
Axel Aerts
Minderhout
1:24:50
1:24:43
13
Gennaro De Spirt
Prinsenbeek
1:24:51
1:24:41
14
Douwe Schouwenaars
AV Sprint (Breda)
1:26:02
1:26:00
15
Sijbren Klitsie
Prinsenbeek
1:26:24
1:26:22
16
Mark Hereijgers
Zundert
1:28:43
1:28:22
17
Jaap van Pelt
maassluis
1:28:44
1:28:42
18
Sam Van Gerwen
Kasterlee
1:29:23
1:29:14
19
Mark Buiks
rijsbergen
1:29:30
1:29:28
20
Nick Jansen
Breda
1:29:30
1:29:29
21
Martijn de Ridder
AV Sprint (Breda)
1:29:41
1:29:28
22
Bruno Teirbrood
Strombeek
1:30:49
1:30:34
23
Dexter Wessel
leiden
1:31:28
1:31:20
24
Niek Janssen
Eindhoven
1:31:50
1:31:20
25
Sander van den Burger
Alblasserdam
1:32:41
1:32:37
26
Sander Koenen
CAV Energie (Barendrecht)
1:33:27
1:33:23
27
Jeroen Roos
rotterdam
1:34:47
1:33:58
28
Tom Verkuijl
Roosendaal
1:34:47
1:34:33
29
Jaap Dekkers
Oosterhout
1:34:53
1:34:30
30
Steef Schoeman
Roosendaal
1:35:52
1:35:26
31
Hans Van Oosterbos
Roosendaal
1:36:45
1:36:19
32
Jos Janssen
Etten-Leur
1:36:58
1:36:48
33
Bram van Dorst
Sprundel
1:37:36
1:37:24
34
Bram Bastiaansen
Rijsbergen
1:37:52
1:37:29
35
Patrick van der Heiden
Dirksland
1:38:27
1:38:20
36
Erik van Opstal
Etten-Leur
1:38:53
1:38:51
37
Samuel John Fuller
Den Haag
1:39:29
1:39:12
38
Tom van der Ploeg
Tilburg
1:39:54
1:39:22
39
Kristof Stevens
Beerse
1:40:08
1:39:53
40
Merijn van den Broek
Etten-Leur
1:40:44
1:40:13
41
Mick de Vries
Rotterdam
1:40:54
1:39:49
42
Maikel Nagtzaam
Oudenbosch
1:41:15
1:40:59
43
Martin van Trier
Etten-Leur
1:41:56
1:41:10
44
Bart Bezemer
Leiden
1:42:31
1:42:22
45
Robbert Dorst
Strijen
1:42:33
1:41:59
46
Robert Molendijk
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED<%V15
1:42:33
1:42:02
47
Gideon van Haasteren
Etten-Leur
1:43:06
1:42:16
48
Kris Koenen
Rucphen
1:43:31
1:43:08
49
Joost Koeken
rijsbergen
1:43:32
1:42:43
50
Pim Vergeer
Middelburg
1:44:27
1:43:51
51
Emiel van Eijkeren
Oud-Beijerland
1:45:37
1:45:07
52
Szymon Drozdek
Nederland
1:45:38
1:44:36
53
Mark Van Aert
Prinsenbeek
1:47:20
1:46:28
54
Tim Spijker
Nederland
1:48:59
1:48:22
55
Rick Potters
Etten-Leur
1:49:23
1:48:44
56
Sander Van Gool
Essen
1:50:03
1:49:14
57
Volkan Bugur
Rotterdam
1:50:16
1:50:01
58
Joeri van Dongen
Nederland
1:50:54
1:50:22
59
Jorrit Goos
Oosterhout
1:50:56
1:50:23
60
Chris Cornelis
Eindhoven
1:51:04
1:49:59
61
Arjen Buijze
Breda
1:51:20
1:50:07
62
Patrick Goossens
Breda
1:51:42
1:50:39
63
Carl Coninx
westmalle
1:51:46
1:51:27
64
Jakob van Popering
AV Goor 75 (Goor)
1:52:17
1:50:50
65
Robert van Someren
Nijkerk
1:52:29
1:51:53
66
Bas van Nistelrooij
Etten-Leur
1:53:25
1:52:41
67
Bram Potters
Etten-Leur
1:53:34
1:52:55
68
Sem Verbocht
Rotterdam
1:54:56
1:54:15
69
Nick Van Melsen
Rucphen
1:55:09
1:54:57
70
Pieter Tames
Breda
1:55:21
1:55:11
71
Michiel Wallaard
Rotterdam
1:55:36
1:54:12
72
Jan Hermus
Etten-Leur
1:55:44
1:55:13
73
Bart van Beusekom
Duiven
1:56:11
1:55:06
74
Noël Koolen
Wouw
1:57:39
1:56:58
75
Angelo Jongenelis
Sint Willebrord
1:57:45
1:57:18
76
Didier Vangrootloon
Sint-Truiden
1:58:07
1:56:56
77
Thomas van Leest
Prinsenbeek
2:01:50
2:00:20
78
Maxwell Bayer
AV Zuidwal (Huizen)
2:02:32
2:02:31
79
Patryk Kwolek
Wernhout
2:02:37
2:01:15
80
Thomas Zengerink
Etten-Leur
2:02:53
2:01:48
81
Francois Schouw
Etten-Leur
2:02:53
2:01:48
82
Sander de Bruijn
Heerle
2:05:01
2:03:30
83
Lukas Devillé
Brasschaat
2:10:17
2:09:26
84
Jan Hermus
Etten-Leur
2:11:28
2:10:06
85
Erik van Rooden
Leerdam
2:11:55
2:10:54
86
BarberRonny Labee
Etten-Leur
2:15:10
2:14:13
87
Sander Velthuizen
Etten-leur
2:25:22
2:24:00
88
Bernard Vinke
Middelharnis
2:32:20
2:30:41
89
Erwin De Geus
Ridderkerk
2:52:13
2:50:38
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel van Nispen
AV Sprint (Breda)
1:15:28
1:15:27
2
Steven Van Bunningen
AV Sprint (Breda)
1:19:38
1:19:36
3
Barry van Beers
AVO 1983 (Oudenbosch)
1:21:04
1:21:03
4
Robert-Jan Gras
AV Spiridon (Gilze-Rijen)
1:21:43
1:21:41
5
Frédéric Constant
Schoten
1:21:50
1:21:42
6
Ruerd Nauta
AV Sprint (Breda)
1:22:32
1:22:30
7
Jan Mertens
Mol
1:22:34
1:22:32
8
Gunther Goemaere
Arlon
1:23:13
1:23:10
9
Gerard Michael O'Leary
Retie
1:23:35
1:23:33
10
Kai Eduard
Barendrecht
1:23:59
1:23:57
11
Lennart Samsom
Breda
1:25:13
1:25:00
12
Lion Baas
Vlissingen
1:28:00
1:27:57
13
Jos de Laat
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:28:17
1:28:16
14
Bart Verhaeghe de Naeyer
Kapelle
1:28:25
1:28:21
15
Rob Marijnissen
België
1:28:43
1:28:18
16
Boudewijn Baan
Willemstad
1:29:13
1:29:06
17
Koert Hereijgers
Wernhout
1:29:18
1:29:05
18
Jeroen Hollebrands
Road Runners Etten-Leur
1:30:28
1:30:24
19
Edwin de Jong
Zevenbergen
1:31:12
1:30:55
20
Edward Mens
Roosendaal
1:31:39
1:31:26
21
Rudy Van den Berg
AV Olympus 70 (Naaldwijk)
1:32:20
1:32:10
22
Ronald Geertse
Serooskerke
1:32:20
1:32:10
23
Corné Boudewijns
Prinsenbeek
1:32:53
1:32:46
24
Sander van der Aarsen
AVO 1983 (Oudenbosch)
1:33:53
1:33:49
25
Maarten van Weelden
bavel
1:33:55
1:33:41
26
Rudolf van Gastel
Roosendaal
1:34:50
1:34:42
27
Paul Adams
Ouderkerk aan de Amstel
1:35:15
1:34:56
28
Mark de Kok
Maasland
1:35:15
1:34:59
29
Michiel Koeijvoets
Thetford
1:35:16
1:35:01
30
Dick Van de Water
Almkerk
1:35:20
1:34:56
31
Geert Van Rensch
Terheijden
1:36:43
1:36:40
32
Hans Nederveen
Oud-Beijerland
1:36:52
1:36:33
33
Rommy De Leeuw
Gouda
1:37:14
1:37:01
34
Marcel Broekhoff
Etten-Leur
1:37:38
1:37:31
35
André Smit
Ned
1:37:39
1:37:18
36
Jeroen Stoffelsen
Breda
1:38:22
1:38:12
37
Maikel van Geel
Etten-Leur
1:38:42
1:38:34
38
Martijn Grotens
Etten-Leur
1:38:44
1:38:21
39
Andy Cammaert
SCHILDE
1:38:51
1:38:34
40
Dennis Vingerhoets
AV Sprint (Breda)
1:39:05
1:38:57
41
Martijn van Lunteren
Graham Packaging Team 1
1:39:14
1:39:05
42
Stefan Jongeneelen
Atledo (Dongen)
1:39:19
1:39:00
43
Wouter Diephuis
Haag Atletiek (Den Haag)
1:39:20
1:39:02
44
Martin Smeets
Pernis
1:39:23
1:39:07
45
Karel Van der Meijs
Breda
1:39:29
1:39:07
46
David Regtien
Breda
1:39:41
1:39:26
47
Jasper Reuvers
Roosendaal
1:39:44
1:39:05
48
Mathieu Goossens
Etten-Leur
1:39:45
1:39:22
49
Roy Kolmeijer
Prinsenbeek
1:39:49
1:38:53
50
Bart Audenaerd
Breda
1:39:52
1:39:37
51
Dpc Van Mourik-Stoop
Tilburg
1:39:53
1:39:31
52
Robbert de Bree
's-Gravenhage
1:40:13
1:39:15
53
Edwin Jaspers
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNED+R
1:40:34
1:40:09
54
Tom Corthout
Begijnendijk
1:40:52
1:40:07
55
Sjoerd van Nispen
Oudenbosch
1:41:25
1:41:11
56
Ralf Vissers
Rijen
1:41:26
1:40:01
57
Martijn van de Waarsenburg
Breda
1:41:29
1:40:55
58
Frank Christianen
TAS 82 (Schagen)
1:41:44
1:41:00
59
Jacco vd Hoeven
Maasland
1:41:50
1:41:34
60
Joris Gijbels
Westmalle
1:42:25
1:41:42
61
Jan Willekens
Beerse
1:42:25
1:41:44
62
Michael van Steen
Oud Gastel
1:42:58
1:42:18
63
Sven Somers
WESTMALLE
1:43:04
1:42:48
64
Yori de Bruijn
Atleten 1
1:43:07
1:42:28
65
Oskar A A -M Baijens
Baarle-Nassau
1:43:22
1:42:22
66
Joris van Daal
Den Haag
1:43:37
1:43:01
67
Diederik Brand
Den Haag
1:43:43
1:43:08
68
Marc Aarts
Tilburg
1:44:07
1:43:06
69
Marek Terlecki
Made
1:44:20
1:43:39
70
Stijn Geys
Balen
1:44:27
1:44:03
71
Benny Van Genechten
Balen
1:44:27
1:44:03
72
Rob Luijkx
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:44:27
1:44:14
73
Marcel Mol
Breda
1:44:28
1:44:12
74
Frank Trapp
Koeln
1:44:44
1:44:12
75
Tomer Ezra
Naaldwijk
1:44:47
1:44:17
76
Frank Valkiers
Kapellen
1:45:08
1:44:33
77
Stefaan Westerlinck
Kortrijk
1:45:24
1:44:28
78
Cees van der Sande
MAASTRICHT
1:45:27
1:44:40
79
Ido Marijnissen
Graham Packaging Team 1
1:46:04
1:45:34
80
Marco van de Berg
Atleten 1
1:46:23
1:45:45
81
Stijn de Laat
Prinsenbeek
1:46:30
1:45:32
82
Jop Mesman
Oegstgeest
1:46:55
1:46:04
83
Hans Mouws
Etten-Leur
1:47:18
1:46:39
84
Ihar Zubarau
Minsk
1:47:23
1:46:19
85
Folkert Tempelman
Amsterdam
1:47:39
1:47:16
86
Arjen de Vos
Zevenbergen
1:47:42
1:46:51
87
Peter Pegels
Oud-Beijerland
1:47:42
1:47:23
88
Dennis Schilder
Bergschenhoek
1:47:59
1:47:39
89
Ronald den Teuling
Den Bosch
1:48:39
1:47:49
90
Robin Verstraete
Breda
1:48:50
1:48:24
91
Arno Pikart
Barendrecht
1:48:51
1:47:43
92
Rudolf Ten Velden
Rotterdam
1:48:53
1:47:55
93
Sofian Lahmadi
Almere
1:49:06
1:48:53
94
Jarno Gerritsen
Ridderkerk
1:49:41
1:49:22
95
Tom Becker
Almere
1:49:45
1:49:32
96
Richard van Erp
's-Hertogenbosch
1:50:01
1:48:55
97
Martijn van Schaik
Halsteren
1:50:10
1:48:50
98
Dominique Frerichs
Rotterdam
1:50:16
1:50:01
99
Rene De Vries
Breda
1:50:43
1:49:45
100
Miguel Martinez
THOR (Roosendaal)
1:50:55
1:50:23
101
Andre Gerbens
Breda
1:51:12
1:50:39
102
Cas Christiani
THOR (Roosendaal)
1:51:14
1:49:35
103
Rutger Agterberg
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED|Úc02
1:51:14
1:50:24
104
Pepijn Tuinier
Breda
1:51:19
1:50:28
105
Eddy Mureau
Scorpio (Oosterhout)
1:51:30
1:50:18
106
Harry Bogaerds
Willemstad
1:51:33
1:50:48
107
Jarno Stuurman
Spijkenisse
1:51:41
1:51:00
108
Robin Bos
Rijkevorsel
1:52:05
1:51:45
109
Menno van Bers
barendrecht
1:52:25
1:51:52
110
Marien Klein
Rotterdam
1:52:46
1:52:08
111
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:53:00
1:52:44
112
Rob Noordanus
Atledo (Dongen)
1:53:07
1:52:35
113
Bas Adams
Etten-Leur
1:53:17
1:52:57
114
Jordy van der Heijden
Etten-Leur
1:53:24
1:53:03
115
Erwin Romijn
Hooge Zwaluwe
1:53:30
1:52:34
116
Martijn De Letter
Koewacht
1:53:48
1:52:52
117
Danny Aarden
Halsteren
1:53:57
1:52:28
118
Martin Nieuwenhuizen
Montfoort
1:54:15
1:52:51
119
Patrick De Vries
Zoetermeer
1:54:21
1:53:39
120
Arjan Wiegerinck
Breda
1:54:23
1:53:30
121
Remko Silvertand
Breda
1:54:23
1:53:31
122
Chris van Antwerpen
AV56 (Goes)
1:54:51
1:54:19
123
Jeroen van Ginneken
Etten-Leur
1:55:02
1:54:22
124
Patrick van Sliedrecht
Rotterdam
1:55:36
1:54:26
125
Serge Schoutens
Chaam
1:55:37
1:54:36
126
Dennis van Overveld
Breda
1:55:54
1:55:18
127
Rob van Leening
Oud-Beijerland
1:56:16
1:55:56
128
Pascal Baremans
Etten-Leur
1:56:25
1:55:47
129
Richard Stallen
Oosterhout
1:56:49
1:55:28
130
Hans van Praat
Etten-Leur
1:56:53
1:55:57
131
Martin van 't Hoff
Maassluis
1:57:10
1:55:44
132
Kees Menke
's-Gravenhage
1:57:43
1:56:26
133
Willem Thijsse
Breda
1:57:58
1:57:21
134
Jasper Houthuijsen
Etten-Leur
1:58:55
1:57:17
135
Dennis van Loenhout
Bergen op Zoom
2:00:21
1:59:09
136
Stijn van Breemen
AV Sprint (Breda)
2:00:27
1:59:16
137
Paul van Gils
Oosterhout
2:00:46
2:00:09
138
Danny Meeuwessen
Breda
2:00:54
1:59:21
139
Martin van der Aarsen
Oudenbosch
2:02:13
2:01:21
140
Richard Schepers
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:02:20
2:01:26
141
Ruud Kortekaas
Roosendaal
2:02:33
2:01:04
142
Walter Wienhoven
Lage Zwaluwe
2:02:40
2:01:17
143
Koen Bongaerts
Boxmeer
2:02:42
2:01:23
144
Paul van der Mee
Breda
2:03:01
2:01:34
145
Paul Mol
Etten-Leur
2:03:01
2:01:34
146
Wouter van den Beken
Tienen
2:05:40
2:04:23
147
Jeroen Schoone
Etten-Leur
2:06:45
2:05:19
148
Koen van Zomeren
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:06:54
2:05:56
149
Nils Marcus
Breda
2:07:15
2:06:14
150
Sjoerd de Laat
Chaam
2:09:32
2:08:33
151
Freek Voogt
Teteringen
2:11:30
2:10:11
152
Christian de Haan
Wageningen
2:12:23
2:10:53
153
Jef Van Aken
Loenhout
2:14:21
2:13:01
154
Fons van Duijnhoven
Oosterhout
2:17:47
2:17:09
155
Ruud Stoop
Tempo Team
2:23:13
2:21:34
156
Richard van Baal
Oud Gastel
2:24:06
2:22:38
157
Benny Pijnappels
Tilburg Road Runners (Tilburg)
2:32:46
2:31:25
158
Salih Cengel
Etten-Leur
2:36:46
2:35:34
159
Michel Tabak
Ridderkerk
2:50:50
2:49:36
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDõS¢
1:14:58
1:14:57
2
Christian Capelle
Durnal
1:16:39
1:16:38
3
Kees Lazeroms
modocwerkt
1:19:09
1:19:09
4
Bart van Loon
AV Attila (Tilburg)
1:24:00
1:23:58
5
Ronny Rebeck
Brasschaat
1:25:09
1:25:07
6
Ed Kooijman
O.S.S.*VOLO (s-Hertogenbosch)
1:27:35
1:27:28
7
Hugo Van den Kieboom
Westmalle
1:27:39
1:27:35
8
John van Wanrooij
Bergen op Zoom
1:28:18
1:28:14
9
Ruud Segers
Ouderkerk aan de Amstel
1:28:57
1:28:49
10
Frank Faes
Gilze
1:29:14
1:29:02
11
Erwin Jacobs
Loopvereniging TOF (Breda)
1:29:14
1:29:10
12
Erik Klijs
Etten-Leur
1:29:42
1:29:36
13
Huub van Dommelen
Oisterwijk
1:29:58
1:29:49
14
Walter Krijnen
Thetford
1:30:04
1:29:57
15
Michel van Meurs
Barendrecht
1:30:36
1:30:31
16
C L A U D E Akkerman
CAV Energie (Barendrecht)
1:31:39
1:31:35
17
Alex de Langen
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDÍýª12
1:31:49
1:31:31
18
Kees van Dongen
AV Sprint (Breda)
1:31:58
1:31:54
19
Daniel Bakker
ooltgensplaat
1:32:11
1:32:00
20
Willie van Dorst
THOR (Roosendaal)
1:32:11
1:32:03
21
Huub Hieltjes
AV Sprint (Breda)
1:32:12
1:32:10
22
Alex Vancauwenbergh
Kumtich
1:32:22
1:32:15
23
Corné Aarts
Spado (Bergen op Zoom)
1:32:39
1:32:35
24
Frank Tilburgs
Meer
1:33:18
1:33:01
25
Roeland Marijnissen
Graham Packaging Team 1
1:34:05
1:33:56
26
Rutger de Klerk
AVO 1983 (Oudenbosch)
1:34:29
1:34:22
27
Arno Mouwen
Road Runners Etten-Leur
1:34:36
1:34:26
28
Chris Romme
prinsenbeek
1:34:49
1:34:39
29
Richard Kamerling
Leiden
1:34:54
1:34:47
30
Edwin Schellevis
Rotterdam
1:35:01
1:34:57
31
Mario Oris
arendonk
1:35:02
1:34:40
32
Francois Stander
Edegem
1:35:55
1:35:39
33
Rini van Gils
DJA (Zundert)
1:36:35
1:36:22
34
Jan Muller
Sprundel
1:36:57
1:36:46
35
Erik van Belle
Vlissingen
1:37:01
1:36:47
36
Ron de Lange
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDgäð03
1:37:12
1:36:46
37
Frans Linders
Hoogerheide
1:37:22
1:37:12
38
Rene van Bakel
Asselbergs & Klinkhamer 1
1:37:48
1:37:47
39
Wilbert Touw
Achilles-LTV
1:38:00
1:37:48
40
Arie Vliegenthart
Maassluis
1:38:12
1:37:40
41
Leo van de Klundert
Prinsenbeek
1:38:21
1:38:14
42
Frank Kloosterman
AV Sprint (Breda)
1:38:25
1:38:17
43
Andy Roodenburg
rotterdam
1:38:32
1:38:27
44
Corné Van Dorst
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:39:18
1:38:49
45
Patrick van Haren
Spado (Bergen op Zoom)
1:39:33
1:39:14
46
Constant Coppens
Bergen op Zoom
1:39:56
1:39:34
47
Serge Weckhuysen
Betekom
1:40:08
1:40:03
48
Wim Rouvoet
Den Bosch
1:40:15
1:39:40
49
Frido Dirne
Etten-Leur
1:40:39
1:39:54
50
Arne den Toonder
AV56 (Goes)
1:40:41
1:40:06
51
Michael de Wolf
Roosendaal
1:40:53
1:40:44
52
Peter Noordam
AV Waterweg (Maassluis)
1:40:55
1:40:49
53
Fred Raaymakers
Steenbergen
1:41:01
1:40:23
54
Peter Timmermans
Etten-Leur
1:41:05
1:40:33
55
Peter Sweep
Breda
1:41:10
1:40:53
56
Marcel Versteeg
Delft
1:41:18
1:40:42
57
Paul Donkers
Essen
1:41:20
1:40:26
58
Werner Koreman
Breda
1:41:22
1:41:05
59
Theo van Vliet
AV Olympus 70 (Naaldwijk)
1:41:24
1:40:51
60
Gerrit de Jong
Teteringen
1:41:46
1:41:03
61
Edwin Vijverberg
AV Waterweg (Maassluis)
1:41:47
1:41:16
62
Peter Kleinjan
CAV Energie (Barendrecht)
1:41:48
1:41:44
63
Eddy Verduyn
Damme - Sijsele
1:41:49
1:41:29
64
Jack Verstegen
Teteringen
1:41:51
1:41:20
65
Rik Van der Have
AV Waterweg (Maassluis)
1:41:53
1:41:21
66
Andre Lambregrs
Teteringen
1:42:01
1:41:55
67
Sander Langenberg
AV Passaat (Papendrecht)
1:42:06
1:41:15
68
Corne Suijkerbuijk
Sprundel
1:42:09
1:41:42
69
Christiaan Buyle
Roosendaal
1:42:11
1:41:15
70
Ferry de Vries
CAV Energie (Barendrecht)
1:42:19
1:42:00
71
Hans van Klaveren
CAV Energie (Barendrecht)
1:42:19
1:42:02
72
Philip van Ravesteyn
Wijk bij Duurstede
1:42:24
1:42:02
73
Stefan van Dieen
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:42:42
1:42:13
74
Anton Goorden
Roosendaal
1:42:48
1:41:59
75
Kees Jonkers
Oud Gastel
1:42:51
1:42:39
76
Rob Rademakers
Nootdorp
1:43:14
1:42:56
77
Enrico Kraak
Goes
1:43:27
1:43:11
78
Tonny de Groen
Roosendaal
1:44:04
1:43:15
79
Toine Bronk
Roosendaal
1:44:09
1:43:22
80
Michel Duhen
Middelburg
1:44:10
1:43:56
81
Ludo Koks
Amersfoort
1:44:14
1:43:59
82
Nico Horsten
Etten-Leur
1:44:16
1:44:06
83
René Meesters
Rucphen
1:44:28
1:43:51
84
Hans van de Wege
AV Attila (Tilburg)
1:44:35
1:43:47
85
Peter Timmermans Timmermans
Westmalle
1:44:38
1:43:53
86
Wim Oonincx
Sprundel
1:44:57
1:44:29
87
Ruud vd Geugten
IJsselstein
1:45:00
1:44:22
88
Jean-Jacques van Broekhoven
Asselbergs & Klinkhamer 2
1:45:02
1:43:56
89
Jan Visser
AV Passaat (Papendrecht)
1:45:02
1:44:41
90
Halbe Osinga
Asselbergs & Klinkhamer 1
1:45:13
1:44:30
91
Mark Croonenberg
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDÜ[20
1:45:16
1:44:24
92
Ivo Jennekens
Zoersel
1:45:16
1:44:59
93
Ricky Martens
Zoetermeer
1:45:18
1:45:03
94
Mark van Hasselt
Zundert
1:45:20
1:44:27
95
Reinier van der Hel
AV Passaat (Papendrecht)
1:45:28
1:44:52
96
Bert Jongenelis
Etten-Leur
1:45:29
1:44:59
97
Erik Landesbergen
Road Runners Etten-Leur
1:45:29
1:45:03
98
Joris Van Eijkeren
Halsteren
1:45:37
1:45:07
99
Peter Uytdewilligen
AC Olympia (Halsteren)
1:45:58
1:45:16
100
Rob Martens
Zevenbergeb
1:46:11
1:44:54
101
Ronald Schoo
Raamsdonksveer
1:47:07
1:46:22
102
Jelle Opstal
Thetford
1:47:32
1:46:28
103
René Boomgaard
Made
1:47:44
1:47:13
104
Peter van Beurden
Prinsenbeek
1:47:48
1:47:03
105
Marcel Haast
THOR (Roosendaal)
1:48:08
1:47:35
106
Robert Luttikholt
Scorpio (Oosterhout)
1:48:33
1:48:24
107
Marco Goorden
Roosendaal
1:48:45
1:48:01
108
Mark van Galen
Rotterdam
1:48:50
1:47:44
109
Kees Van de Sande
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:48:50
1:48:37
110
Wim Mariën
THOR (Roosendaal)
1:48:53
1:48:09
111
Richard van Koppen
prinsenbeek
1:48:59
1:48:14
112
Martin Augustinus
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDÔ+14
1:49:06
1:48:40
113
Marc Wiersma
CAV Energie (Barendrecht)
1:49:14
1:48:10
114
John Vermeeren
Rijsbergen
1:49:16
1:48:33
115
Patrick Baselier
Bergen op Zoom
1:49:19
1:48:39
116
Danny De Hoon
AVO 1983 (Oudenbosch)
1:49:19
1:48:41
117
Huig de Kreij
Sommelsdijk
1:49:28
1:48:27
118
Twan Frijters
Zevenbergen
1:49:30
1:48:35
119
Ger van Hal
Oosterhout
1:49:34
1:49:00
120
Alexander van Keulen
Kloetinge
1:49:37
1:48:38
121
Patrick Janssen
Roosendaal
1:49:44
1:48:55
122
John Noordermeer
Woensdrecht
1:49:48
1:49:33
123
Charles Beterams
CAV Energie (Barendrecht)
1:49:56
1:49:31
124
Frank Verschure
CAV Energie (Barendrecht)
1:50:14
1:49:49
125
Erik van de Crommenacker
Etten-Leur
1:50:21
1:49:20
126
Marco van 't Westeinde
arnemuiden
1:50:29
1:49:31
127
Bas Mathon
Etten-Leur
1:50:40
1:49:43
128
Aard Bergman
Gilze
1:50:42
1:50:20
129
Peter van den Wijngaart
Langeweg
1:50:47
1:50:23
130
HANS Koeman
Krabbendijke
1:51:08
1:50:20
131
Bart Verdeijen
Breda
1:51:14
1:49:48
132
Roland Hooghiemstra
Delft
1:51:49
1:51:14
133
Jan Verschoor
Papendrecht
1:51:49
1:51:28
134
Geoffrey Hogerwaard
Etten-Leur
1:52:00
1:51:30
135
Leo van Zielst
AV Pallas 93 (Hellevoetsluis)
1:52:04
1:51:39
136
Edward Musch
Barendrecht
1:52:22
1:51:14
137
B-RUNNING de Groot
Steenbergen
1:52:27
1:51:40
138
Kees Schijven
Roosendaal
1:52:29
1:52:06
139
Marc Nohlmanns
Breda
1:52:44
1:51:29
140
Johan Rijneveldshoek
Rozenburg
1:52:53
1:52:04
141
Piet van de Wetering
CAV Energie (Barendrecht)
1:52:59
1:52:32
142
Werner Giesbergen
Teteringen
1:53:27
1:53:22
143
Gerben Splinter
Vlaardingen
1:53:32
1:53:00
144
Angelo ACP Verheijen
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:53:37
1:52:44
145
Toine Bommelijn
Etten-Leur
1:53:43
1:52:56
146
Eelke Beerends
CAV Energie (Barendrecht)
1:53:45
1:53:18
147
Mark Colen
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:53:49
1:53:05
148
Joris Verheyen
Zandhoven
1:53:53
1:53:09
149
Eric Nefs
Halsteren
1:53:57
1:52:37
150
Ruud Verwoerd
Teteringen
1:54:11
1:53:16
151
Richard Potters
Hoeven
1:54:18
1:52:45
152
Ronny Van Dijck
Westmalle
1:54:31
1:53:44
153
Tim Bentvelzen
Etten-Leur
1:54:42
1:53:51
154
John Frijsen
Rozenburg
1:54:52
1:54:03
155
Evert Kuijk
AV Scheldesport (Terneuzen)
1:54:55
1:54:14
156
Frans Vogel
Middelburg
1:55:03
1:54:01
157
Marcel Rademakers
Den Haag
1:55:16
1:54:14
158
Arno de Vries
Roosendaal
1:55:36
1:54:31
159
William Lambregts
Road Runners Etten-Leur
1:55:42
1:55:27
160
Ron van der Jagt
Rotterdam
1:55:50
1:54:09
161
Maurice Buijzen
Etten-Leur
1:56:40
1:55:28
162
René Wagemakers
CAV Energie (Barendrecht)
1:56:46
1:55:35
163
Gert-Jan Slobbe
CAV Energie (Barendrecht)
1:56:46
1:55:37
164
Ronald Braak
Rozenburg
1:56:50
1:56:01
165
Marcel van Meel
Dongen
1:57:01
1:56:02
166
Thom van Wezel
Breda
1:57:08
1:56:12
167
Andrew Schijvens
Kaatsheuvel
1:57:31
1:56:43
168
Ferry Bastiaansen
Road Runners Etten-Leur
1:57:34
1:56:31
169
Peter Leijs
Breda
1:57:38
1:56:38
170
Richard de Brabander
THOR (Roosendaal)
1:57:53
1:56:24
171
Bas van Binnendijk
bergschenhoek
1:57:54
1:56:50
172
Peter Gommers
etten-Leur
1:57:54
1:57:30
173
Marcel van Dijke
Roosendaal
1:58:24
1:56:58
174
John de Boer
Running Athletic Point (VleuteN
1:58:24
1:57:44
175
Benny Deckers
Meerbeek
1:58:26
1:57:14
176
Erik Dierdorp
Roosendaal
1:58:29
1:57:41
177
Erik Rommers
Prinsenbeek
1:58:33
1:58:03
178
Alain Robert
Breda
1:58:39
1:57:34
179
Maarten van Poppel
Breda
1:58:39
1:57:57
180
Rene Meijer
MarathonPlus uit Deventer
1:58:57
1:57:37
181
Hans Stutvoet
CAV Energie (Barendrecht)
1:58:57
1:58:39
182
Ruud op den Brouw
Vlaardingen
1:58:59
1:57:32
183
Willem Booij
Barendrecht
1:59:00
1:58:42
184
Marcel Vrijhof
Berkel en Rodenrijs
1:59:01
1:58:40
185
Joost Weitering
Breda
1:59:17
1:57:49
186
Robert Dirven
Etten-Leur
1:59:21
1:58:23
187
Jan Vink
Noordeloos
1:59:40
1:58:14
188
Eri van Lare
Bergen op Zoom
1:59:42
1:58:22
189
Marc Mutsaars
Etten-Leur
1:59:47
1:59:05
190
Albert Vermunt
Road Runners Etten-Leur
2:00:25
1:59:22
191
Perry Groenenberg
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDP-‰25
2:00:32
1:59:40
192
Patrick Van Kesteren
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDøŒ24
2:00:46
1:59:53
193
Johan Hagenaars
Bergen op zoom
2:01:02
1:59:48
194
Marcel de Koning
Barendrecht
2:01:13
2:00:16
195
Kees van den Berk
Roosendaal
2:01:19
2:00:29
196
Marco Eijgenraam
Heijningen
2:02:15
2:01:54
197
Ad de Hoon
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:02:37
2:01:43
198
Harald de Ruiter
Lage Zwaluwe
2:02:39
2:01:16
199
Michel Klippel
Wemeldinge
2:03:14
2:02:15
200
Michel Visser
Barendrecht
2:04:19
2:02:59
201
Peter Hazenberg
Prinsenbeek
2:05:15
2:04:35
202
Marc van der Pol
Etten-Leur
2:05:30
2:05:10
203
Vincent Damen
Barendrecht
2:05:45
2:04:05
204
Ron Van den Brink
AV Fortuna (Vlaardingen)
2:07:34
2:05:58
205
Frank Dirks
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:08:01
2:07:07
206
Ron Broere
AV Groene Ster (Zevenbergen)
2:08:20
2:06:54
207
Richard van der Horst
Standdaarbuiten
2:08:38
2:07:17
208
Marco Snijders
Standdaarbuiten
2:09:27
2:08:06
209
Dyon Vervoordeldonk
Barendrecht
2:10:35
2:08:55
210
Mark Dankers
Essen
2:10:45
2:09:25
211
Wilbert Timmermann
Roosendaal
2:10:51
2:09:42
212
Danny Lagerwerf
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDyé’07
2:10:59
2:09:26
213
Richard Verstegen
Roosendaal
2:11:24
2:09:52
214
Patrick d'Hooghe
Dronten
2:11:37
2:10:04
215
Marcel Snaterse
Oosterhout
2:11:44
2:10:11
216
Ronald Man in t Veld
Rotterdam
2:11:57
2:10:23
217
Alwin Krijgsman
Breda
2:12:56
2:11:23
218
Dennis Dedeystere
Etten-Leur
2:14:21
2:13:02
219
Jan De Laet
Wouw
2:15:24
2:14:15
220
Guy Van Laethem
La Hulpe
2:15:56
2:14:19
221
Roland Franken
AV Sprint (Breda)
2:16:30
2:15:17
222
Rene Kerstens
THOR (Roosendaal)
2:17:22
2:15:54
223
Philippe D' Haeyer
Tienen
2:19:39
2:18:12
224
Arie Slot
Roosendaal
2:21:10
2:19:35
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralf Preibisch
AC Olympia (Halsteren)
1:22:57
1:22:54
2
Bart Van Nijlen
Kasterlee
1:23:59
1:23:58
3
John van Tilburg
avVN
1:24:38
1:24:28
4
Gerard van Eijnatten
Scorpio (Oosterhout)
1:29:07
1:29:00
5
Bert van Exsel
Zundert
1:29:31
1:29:29
6
Jan Menssen
Beek Ubbergen
1:30:38
1:30:36
7
Jaap Hoek
Goedereede
1:30:52
1:30:47
8
Johan van Houtte
mechelen
1:31:07
1:31:02
9
Toin Bastiaansen
Terheijden
1:31:14
1:31:08
10
Erik De Vocht
Arendonk
1:31:42
1:31:33
11
Cees van Gageldonk
AV Spiridon (Gilze-Rijen)
1:31:46
1:31:43
12
Jan van Gent
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED14
1:31:49
1:31:43
13
Jacques de Groot
Spado (Bergen op Zoom)
1:33:31
1:33:20
14
Johan Rombouts
Zundert
1:33:43
1:33:20
15
Marcel Cools
AV Sprint (Breda)
1:33:56
1:33:48
16
Willem Hol
PAC (Rotterdam)
1:34:27
1:34:22
17
Tonfranky Verschueren
brecht
1:35:22
1:35:17
18
Marco Adriaansen
Spado (Bergen op Zoom)
1:36:56
1:36:45
19
Ton Koopman
rotterdam
1:37:08
1:37:03
20
Rd Groeneveld
zwijndrecht
1:37:19
1:37:15
21
Lammert Kuik
Rotterdam
1:37:58
1:37:52
22
Hans Brouwers
gilze
1:39:01
1:38:42
23
Ron Hense
zundert
1:39:49
1:39:36
24
Kees De Hoon
Etten-Leur
1:40:00
1:39:48
25
Cees Biemans
Breda
1:40:36
1:40:29
26
Jan Bastiaansen
Nederland
1:41:08
1:40:44
27
Andre Krak
Etten-Leur
1:41:27
1:41:11
28
Paul van de Klundert
Breda
1:41:33
1:41:29
29
Rob Horde
oud-gastel
1:41:37
1:40:58
30
Piet Kruidenier
PAC (Rotterdam)
1:41:49
1:41:38
31
Michel Ocula
Wilsele-Putkapel
1:41:59
1:41:35
32
Rene Eggers
Baal
1:42:04
1:41:18
33
Berry Knibbeler
AV Scheldesport (Terneuzen)
1:42:16
1:41:35
34
Kees van der Borst
Rucphen
1:42:23
1:41:57
35
Peter van Dartelen
CAV Energie (Barendrecht)
1:42:26
1:42:22
36
Gerrie Arends
Duiven
1:42:30
1:42:02
37
Hans Trompert
Maassluis
1:42:54
1:42:24
38
Gerard Wessel
Den Haag
1:43:26
1:43:01
39
Toon Luijten
Road Runners Etten-Leur (EttenNEDf
1:43:45
1:43:32
40
Ton Harbrink
Road Runners Etten-Leur
1:43:59
1:43:31
41
Jan Ouwendijk
maassluis
1:44:23
1:44:13
42
Jan Brilman
Fortius (Dordrecht)
1:44:30
1:43:52
43
Rini Verhoeven
modocwerkt
1:44:34
1:44:22
44
Jan Engels
Strijensas
1:44:37
1:44:02
45
Jan Oostvogels
Atleten 1
1:45:37
1:44:59
46
Cees de Bruin
CAV Energie (Barendrecht)
1:45:51
1:45:16
47
Arie Stok
Rotterdam
1:46:12
1:45:24
48
Frank Verhagen
Prins Hendrik (Vught)
1:46:21
1:45:36
49
Jan Vandermoezel
Etten-Leur
1:46:23
1:45:28
50
Sjaak Blaak
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED3³q05
1:46:23
1:45:57
51
Ger van der Lienden
Road Runners Etten-Leur
1:46:29
1:45:28
52
Henk van den Broek
Prinsenbeek
1:46:31
1:46:20
53
Jan Maus
Ramsel
1:46:36
1:46:09
54
Roland Robinson
Helmond
1:47:02
1:46:57
55
Ton Schrauwen
Roosendaal
1:47:09
1:46:37
56
Teun Noordhoek
Numansdorp
1:47:21
1:46:41
57
Frans Beyens
turnhout
1:47:30
1:47:08
58
Gijs Driesprong
Breda
1:48:03
1:46:58
59
Ahmed Agougil
Road Runners Etten-Leur
1:48:55
1:48:26
60
Paul van Gils
Breda
1:49:44
1:49:13
61
Frank van den Broek
THOR (Roosendaal)
1:50:08
1:48:39
62
Lex Adam
Steenbergen
1:50:23
1:49:47
63
Anton de Beer
Etten-Leur
1:50:51
1:50:09
64
Gerard van den Berg
AV Olympus 70 (Naaldwijk)
1:50:57
1:50:24
65
Frank de Matthijssen
THOR (Roosendaal)
1:51:02
1:50:15
66
Ebel Magnin
Zuid Beijerland
1:51:49
1:51:29
67
John Wilbrink
Road Runners Etten-Leur
1:51:58
1:51:29
68
Piet Danen
Oud-Gastel
1:52:02
1:50:33
69
Wim Schutrups
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED‡´06
1:52:18
1:50:44
70
Jos Schetters
Galder
1:52:25
1:52:01
71
Jos Schetters
Loopgroep Rietheide (AmstelveeN
1:52:26
1:52:01
72
Rens van Hal
AV Passaat (Papendrecht)
1:52:34
1:51:42
73
Charl van Kuijck
Galder
1:53:16
1:52:53
74
Marcel van Rijswijk
Zevenbergen
1:53:38
1:52:43
75
Bertus van Eekelen
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:53:49
1:53:05
76
Emmanuel MARCY
westmalle
1:53:53
1:53:10
77
Harry Van Hout
arendonk
1:54:17
1:53:56
78
Dirk Vercauteren
Malle
1:54:49
1:54:04
79
Jack van der Westen
THOR (Roosendaal)
1:54:51
1:53:32
80
Wybe van der Kolk
THOR (Roosendaal)
1:55:16
1:53:47
81
Joop Smout
Scorpio (Oosterhout)
1:55:32
1:54:55
82
Ad Mathijssen
Galder
1:55:54
1:55:29
83
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEḎ
1:56:09
1:55:41
84
Jos van Beusekom
duiven
1:56:11
1:55:07
85
Hans Matthijssen
Nederland
1:56:21
1:55:28
86
Hans Minnaard
Yerseke
1:56:44
1:55:46
87
Ruud de Grood
CAV Energie (Barendrecht)
1:57:03
1:56:33
88
Willem Van Gisbergen
Breda
1:57:39
1:56:03
89
Rob Theunis
Bavel
1:57:39
1:56:50
90
Wim Hessels
Rotterdam
1:58:43
1:57:31
91
Rien van Vugt
Terheijden
1:59:12
1:57:53
92
Bas Both
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDÜ825
2:00:13
1:58:41
93
Lex van den Bos
CAV Energie (Barendrecht)
2:00:22
1:59:55
94
Hans van Hal
AV Oirschot (Oirschot)
2:00:43
1:59:48
95
John Hoppenbrouwers
Etten-Leur
2:01:18
2:00:55
96
Perry Bosma
's-Gravenhage
2:01:41
2:00:22
97
Henry van Benten
moerdijk
2:01:41
2:00:47
98
Henk van Herpen
Fortius (Dordrecht)
2:01:59
2:01:12
99
Rob van der Poel
Barendrecht
2:02:01
2:00:27
100
Cees van Opstal
DJA (Zundert)
2:02:17
2:01:24
101
Peter van Schaijk
Etten-Leur
2:02:19
2:00:45
102
Geerten Verbeet
CAV Energie (Barendrecht)
2:03:00
2:02:35
103
Adrie Van Bavel
Delta Sport (Zierikzee)
2:03:28
2:02:29
104
Tjeerd Witkamp
CAV Energie (Barendrecht)
2:03:54
2:03:27
105
Adrie van Dijk
Road Runners Etten-Leur
2:04:09
2:03:40
106
Gerard Radstaat
Meerkerk
2:04:28
2:02:55
107
Joris Dams
WESTMALLE
2:05:16
2:04:32
108
Wim Oostdijk
Road Runners Etten-Leur
2:06:37
2:05:35
109
Tanno Grobben
Well
2:07:30
2:06:05
110
Jack Nuiten
Klundert
2:08:48
2:07:37
111
Peter Sanders
Etten-Leur
2:10:19
2:09:29
112
Aad Spruit
Etten-Leur
2:11:21
2:10:01
113
Eddy de Puyker
poortugaal
2:11:24
2:10:04
114
Hans van Es
Rozenburg
2:11:49
2:10:58
115
Erik De Baerdemaeker
Essen
2:12:10
2:11:05
116
Ferry Stutvoet
Ridderkerk
2:12:44
2:11:28
117
René Baan
CAV Energie (Barendrecht)
2:15:06
2:14:40
118
Kees Verstraten
THOR (Roosendaal)
2:17:22
2:15:54
119
Dre Van Gastel
Nispen
2:18:36
2:17:07
120
Jos Gubbi
Spark (Spijkenisse)
2:21:56
2:20:28
121
Johannes Nederveen
Breda
2:22:22
2:21:05
122
Ad Leijten
Etten-Leur
2:22:48
2:21:11
123
Jan van Merode
roosendaal
2:23:09
2:21:36
124
Peter Vermeij
Fortius (Dordrecht)
2:32:15
2:30:44
125
Joop Wolf
Rotterdam
2:33:03
2:32:48
126
Jan Bosch
ridderkerk
2:50:49
2:49:35
M65, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Verhorst
PAC (Rotterdam)
1:42:07
1:41:56
2
Thomas Prins
AV Passaat (Papendrecht)
1:43:44
1:42:54
3
Kees Silvis
Barendrecht
1:44:52
1:43:53
4
Eric Philips
Zwijnaarde
1:47:31
1:47:02
5
Kees Koenraads
Breda
1:48:16
1:47:22
6
Jan Mestrom
Swalmen
1:49:42
1:48:44
7
Fokke Ypma
AV Sprint (Breda)
1:52:06
1:51:58
8
Ton Theuns
Scorpio (Oosterhout)
1:55:17
1:54:15
9
Rinus Luijkx
ACW 66 (Waalwijk)
1:55:56
1:55:19
10
Imo Jongepier
nieuw en sint joosland
1:57:37
1:56:10
11
Rien vd Beemt
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:58:16
1:57:32
12
Daniel Hooven
Road Runners Etten-Leur
2:00:48
1:59:44
13
Frans Van der Aarsen
Oudenbosch
2:01:17
2:00:15
14
Hans Klompe
Scorpio (Oosterhout)
2:01:29
2:00:39
15
Dick de Kort
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:02:05
2:01:11
16
Harold van der Ent
Barendrecht
2:03:16
2:02:47
17
Pol Geerts
Meerle
2:06:30
2:06:04
18
Ben Beerens
Dongen
2:06:56
2:05:37
19
Frans Chaulet
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:08:57
2:07:59
20
Kees de Leeuw
Hendrik-Ido-Ambacht
2:09:21
2:08:04
21
Mario Damen
Ulvenhout AC
2:14:30
2:13:32
22
Anthonie VanEst
Brielle
2:15:00
2:13:33
23
Wim Boeren
Etten-Leur
2:16:33
2:15:56
24
Willy Baevegems
EREMBODEGEM
2:19:16
2:18:06
25
Ad van de Griend
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDpnP18
2:27:23
2:25:48
26
René de Dreu
Nisse
2:48:59
2:47:45
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber Bongertman
THOR (Roosendaal)
1:27:41
1:27:38
2
Saskia Heijnen
Leiden Atletiek (Leiden)
1:31:28
1:31:20
3
Linda Den Teuling
Breda
1:32:43
1:32:30
4
Anne Marsman
Breda
1:35:25
1:35:10
5
Anke Verstappen
Oostmalle
1:35:46
1:35:41
6
Mitch Keri
THOR (Roosendaal)
1:36:51
1:36:48
7
Jalisa Daane
AV Sprint (Breda)
1:38:47
1:37:58
8
Geke Romijn
Raamsdonksveer
1:40:54
1:40:51
9
Marjon de Ridder
AV Sprint (Breda)
1:41:49
1:41:35
10
Samirah Fremouw
AV Sprint (Breda)
1:41:51
1:41:29
11
Astrid Willemse
Oud Gastel
1:43:58
1:43:18
12
Anouk Kerstens
AC Olympia (Halsteren)
1:44:55
1:44:48
13
Els Goris
Zandhoven
1:45:35
1:44:53
14
Elke Van Echelpoel
Rijkevorsel
1:45:37
1:44:54
15
Lisa Habermehl
Leiden
1:48:01
1:47:52
16
Ayla Jacobs
Zoersel
1:49:21
1:48:37
17
Froukje van Zinnen
Roosendaal
1:49:27
1:48:20
18
Inge Schepens
Nijmegen
1:50:00
1:49:26
19
Dagmar Gauwloos
Pulle
1:50:11
1:49:27
20
Kimberley Volders
Schelle
1:50:23
1:49:32
21
Anouk van der Velden
Veldhoven
1:51:04
1:49:59
22
Vera Schijf
Rotterdam
1:51:15
1:50:42
23
Annemarie Rijnberg
Nederland
1:51:46
1:51:12
24
Janneke van Westen
Sint Philipsland
1:52:26
1:51:40
25
Marlous Bosch
Prinsenbeek
1:52:29
1:51:31
26
Anna de Wit
LEPELSTRAAT
1:52:40
1:51:32
27
Chrisje Loman
ZOEV (Amsterdam)
1:52:41
1:52:02
28
Milou Peeters
Amsterdam
1:52:51
1:51:27
29
Hanneke Wind
Amsterdam
1:52:51
1:51:28
30
Floor Geurtjens
Nijmegen
1:52:53
1:52:18
31
Yamina Mens
Tilburg
1:53:20
1:52:13
32
Sarah Heijmans
Bergen op Zoom
1:54:06
1:52:35
33
Evelien Capello
AV56 (Goes)
1:54:19
1:53:20
34
Annemiek Verhage
Middelburg
1:55:30
1:54:34
35
Jessica Schaffer
Brisbane
1:55:40
1:55:19
36
Iris van Doremalen
Veldhoven
1:56:13
1:55:52
37
Linda Huisinga
's-Gravenhage
1:56:47
1:55:31
38
Lotte Voesenek
Etten-leur
1:57:45
1:57:18
39
Roos Spekman
Roosendaal
1:58:24
1:57:44
40
Sophie van Hoof
Amsterdam
1:59:26
1:58:05
41
Lidewij Ponjee
Amsterdam
1:59:27
1:58:05
42
Yvonne van Keep
Etten-Leur
2:00:04
1:58:36
43
Marjon den Toom
Rotterdam
2:01:10
1:59:40
44
Tessa van den Heuvel
Chaam
2:02:18
2:01:27
45
Vera Brouwer
Rotterdam
2:02:19
2:01:37
46
Wieke Sloven
breda
2:02:21
2:01:20
47
Kimberley Cloosterman
Oud Gastel
2:02:56
2:01:26
48
Marisa Lauwerijssen
Etten-Leur
2:03:13
2:01:41
49
Ingrid Broos
Etten-Leur
2:03:21
2:01:50
50
Ine van Eekelen
Essen
2:04:24
2:02:58
51
Joleen De Weert
Moerstraten
2:05:41
2:04:27
52
Lisanne Takx
Maastricht
2:07:03
2:05:33
53
Daniella Maas
Roosendaal
2:07:17
2:06:05
54
Hanneke Lous
Bergen op Zoom
2:08:16
2:07:04
55
Eline Terpstra
Loopvereniging TOF (Breda)
2:08:35
2:08:16
56
Karlijn Plompen
Spado (Bergen op Zoom)
2:09:35
2:08:21
57
Jolien Van Gool
Essen
2:09:35
2:08:47
58
Kelly Buijnsters
rijsbergen
2:09:48
2:08:51
59
Sofie Van de Water
Etten-Leur
2:11:28
2:10:06
60
Rachelle van der Stap
Den Hoorn
2:13:16
2:12:05
61
Sharon van den Brink
AV Fortuna (Vlaardingen)
2:13:24
2:11:48
62
Sandra van Oudenaarden
Spijkenisse
2:13:39
2:12:29
63
Robin Reijerkerk
Wouw
2:15:24
2:14:16
64
Jolie Roodenburg
Oosterhout
2:16:17
2:14:40
65
Lenneke van Hassel
breda
2:18:11
2:16:35
66
Renate Hofman
Etten-Leur
2:22:40
2:21:08
67
Sophie Clerx
Roosendaal
2:23:02
2:21:24
68
Lisa de Wit
Lepelstraat
2:23:06
2:21:53
69
Aletha De Regt
PAC (Rotterdam)
2:23:07
2:21:51
70
Lauren de Pooter
Brasschaat
2:24:07
2:23:15
71
Marjanne Klaassen
Nieuwerkerk aan den IJssel
2:24:47
2:23:26
72
Ellen Scheepers
Essen
2:33:48
2:32:17
73
Sigrid Boone
Tholen
2:34:49
2:33:13
74
Roos de Dreu
Rotterdam
2:48:59
2:47:45
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paddy Herijgers
Rijsbergen
1:25:45
1:25:43
2
Katleen Heiremans
Betekom
1:30:32
1:30:26
3
Debbie Stokmans
Hombeek
1:32:51
1:32:47
4
Monica Sanderse
Dynamica ADSV (Vlissingen)
1:33:16
1:33:06
5
Cathy Poppe
AV Scheldesport (Terneuzen)
1:33:35
1:33:28
6
Yvonne Boot
Etten-Leur
1:35:40
1:35:36
7
Ilona Benneker
Prinsenbeek
1:39:08
1:38:57
8
Heidi Vissenberg
Westmalle
1:41:44
1:41:15
9
Saskia Laureyssens
Zoersel
1:42:25
1:41:43
10
Karin de Kanter
Graham Packaging Team 1
1:44:29
1:44:20
11
Maaike Wiegerinck
Breda
1:44:30
1:43:55
12
Katja van Etten
Oosterhout
1:44:49
1:43:25
13
Badya Guerti
Zoersel
1:44:57
1:44:14
14
Heidi Hereygers
Achtmaal
1:45:01
1:44:16
15
Krista Nederveen
Oud-Beijerland
1:45:15
1:44:56
16
Sascha Welten
Made
1:45:32
1:44:59
17
Inge De Belder
Zoersel
1:47:01
1:46:19
18
Mascha van Bekkum
Halsteren
1:47:08
1:45:37
19
Marianne Bestebreur-Hofman
Numansdorp
1:47:21
1:46:40
20
Ilse Jacobs
Kinrooi
1:47:46
1:47:12
21
Jody Slikboer
Heerjansdam
1:48:15
1:48:05
22
Joyce Van Draanen
CAV Energie (Barendrecht)
1:49:40
1:48:58
23
Kaschenka de Jonge
Yerseke
1:49:54
1:49:18
24
Merel van Etten
Nederland
1:50:57
1:50:21
25
Stefan Koning
Roosendaal
1:52:44
1:51:28
26
Yvonne Janssen
AV Sprint (Breda)
1:53:40
1:52:41
27
Tamara van der Horst
Montfoort
1:54:15
1:52:51
28
Janny Buiks
Baarle-Nassau
1:54:17
1:53:23
29
Kethlin Biemans
Gilze
1:55:06
1:54:42
30
Anne-Marie Peeters
Wouw
1:55:07
1:54:31
31
Mariska Gommeren
Roosendaal
1:55:07
1:54:31
32
Kristel Buijs
THOR (Roosendaal)
1:55:16
1:53:47
33
Maroeska Ars
AV56 (Goes)
1:55:45
1:54:46
34
Fenna Meurer-te Kiefte
Breda
1:56:13
1:55:31
35
Petra de Rooij
Sprundel
1:57:02
1:56:36
36
Mirjam Rijsdijk
Heerjansdam
1:57:10
1:55:55
37
Danielle Kremers
AV Groene Ster (Zevenbergen)
1:57:29
1:56:12
38
Els Hoppenbrouwers
essen
1:57:55
1:56:35
39
Joke Carlier
Rotterdam
1:58:06
1:57:16
40
Adinda Heyvaert
België
1:58:07
1:56:56
41
Mascha Eckhardt
Roosendaal
1:58:23
1:57:44
42
Yvette Voesenek-Broekhoff
Etten-Leur
1:58:27
1:57:39
43
Linda van der Luit
Dorst
1:58:40
1:57:37
44
Marinka Don
Etten-Leur
1:58:51
1:57:14
45
Anna Snellenberg
's-Gravenhage
1:59:14
1:57:57
46
Maartje van Roessel
Schijndel
1:59:22
1:57:55
47
Kim Hofland
Breda
1:59:29
1:58:12
48
Inge Diephuis-Timmer
Haag Atletiek (Den Haag)
2:00:11
1:59:02
49
Sabrina Henneberg
Fortius (Dordrecht)
2:00:42
1:59:56
50
Judith Scholtens
Rijswijk
2:01:00
1:59:43
51
Natalina Gommers
Etten-Leur
2:01:11
2:00:48
52
ANJA Vodermans
Aarschot
2:01:15
2:00:04
53
Marlies Hellwig
Maarssen
2:01:29
2:00:39
54
Mariska Stam
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED$Èk16
2:01:37
2:00:45
55
Greetje Claessens
Kalmthout
2:01:54
2:01:20
56
Nienke Kappetein
Bavel
2:02:42
2:01:23
57
Ines Van der Eycken
Zoersel
2:02:52
2:02:06
58
Isabella Coremans
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:02:56
2:02:02
59
Kim de Hart
AV56 (Goes)
2:02:58
2:01:43
60
Suzanne Agterberg
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NED-04
2:03:29
2:02:37
61
Miranda Kuijpers
Etten-Leur
2:04:06
2:03:06
62
Jose Kuijstermans
hoeven
2:04:37
2:04:10
63
Mireille Rijn
Etten-leur
2:04:59
2:03:25
64
Claudia van Gils
Waspik
2:05:00
2:03:26
65
Linda Schoonen
Wouwse Plantage
2:05:41
2:04:27
66
Birgit van Bockxmeer
Zonnemaire
2:05:41
2:05:41
67
Emmy Nagelhout
AV56 (Goes)
2:05:44
2:04:29
68
Brigitte Van den Bos
Alblasserdam
2:05:54
2:04:37
69
Annemarie Slabbekoorn
Etten-Leur
2:06:10
2:04:35
70
Ine Dilven
Asselbergs & Klinkhamer 2
2:06:30
2:05:25
71
Kitty van der Wegen
Asselbergs & Klinkhamer 2
2:06:30
2:05:25
72
Léandra Sprenkels
AV Sprint (Breda)
2:07:15
2:06:13
73
Natascha In 't Groen
Asselbergs & Klinkhamer 1
2:07:46
2:07:44
74
Mariska de Haan
AV Pallas 67 (Wageningen)
2:07:52
2:06:22
75
Desiré Smeets
Pernis
2:11:22
2:10:02
76
Lisa Hope Tilstra
Wassenaar
2:11:30
2:10:15
77
Claudia Luyten
Prinsenbeek
2:11:38
2:10:43
78
Frouke Poot
Loopgroep Athletic Point
2:11:54
2:10:54
79
Stans den Hartog Jager
Zeist
2:11:55
2:10:54
80
Inge Haeck
Delft
2:11:55
2:10:55
81
Esther Bothoff-Stutvoet
Hendrik-Ido-Ambacht
2:12:44
2:11:28
82
Karin Arnts
Gendt
2:12:51
2:11:41
83
Debbie Weijers
Rozenburg
2:12:51
2:11:41
84
Femke Bergmans
Oud Beijerland
2:13:05
2:12:14
85
Laura de Jongh
Duiven
2:13:10
2:11:52
86
Joke Verbist
Wijnegem
2:13:35
2:12:48
87
Antonia Fekete
CAV Energie (Barendrecht)
2:13:36
2:13:09
88
Karin Westplate
Numansdorp
2:13:39
2:12:29
89
Margarita Malisauskaite
Breda
2:14:25
2:13:11
90
Willemien Wiersma
Bavel
2:14:38
2:13:20
91
Renske Van der Hoek
Oud-Beijerland
2:14:45
2:13:13
92
Marjolijne van der Stoep
Rotterdam
2:15:29
2:14:17
93
Margie Mertens
rijsbergen
2:15:36
2:14:22
94
Angelique Tenwolde
CAV Energie (Barendrecht)
2:17:21
2:16:54
95
Yvonne Van Zomeren
Etten-Leur
2:18:32
2:17:34
96
Marianne Kleingeld-Vinke
MSV en AV Flakkee (MiddelharniN
2:18:58
2:17:19
97
Era Panggabean
Heinkenszand
2:19:45
2:18:12
98
Danielle Boevee
CAV Energie (Barendrecht)
2:21:32
2:20:07
99
Miranda Kuipers
Ulvenhout AC
2:22:21
2:21:04
100
Andrea Stoop-Berends
Tempo Team
2:23:13
2:21:35
101
Elke Wuyts
Essen
2:33:47
2:32:16
102
Maaike Dekkers
Tholen
2:34:49
2:33:13
103
Martine Troost
Sommelsdijk
2:40:54
2:39:16
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carola Schot
Heerjansdam
1:30:49
1:30:47
2
José van der Linden
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:36:56
1:36:45
3
Birgit Voorn
Road Runners Etten-Leur
1:38:08
1:38:02
4
Arinka Bongertman
THOR (Roosendaal)
1:39:06
1:39:00
5
Sonja van Hecke
Roosendaal
1:39:09
1:39:03
6
Marieke Verheijen
Breda
1:39:50
1:39:42
7
Tinne van Beek
Weelde
1:40:40
1:40:17
8
Jacqueline van Broeckhuysen
Delft
1:42:02
1:41:28
9
Christel Vergouwen
Essen
1:43:24
1:42:30
10
Cora van Eekelen
Wouw
1:43:32
1:43:02
11
Anne-Mie Philipsen
Zoersel
1:44:57
1:44:15
12
Simone Mons
Ridderkerk
1:44:58
1:44:23
13
Inge Jochem
Maastricht
1:45:13
1:44:40
14
Thea Segeren
Loopvereniging TOF (Breda)
1:45:14
1:44:52
15
Vallerie van Boxem
Rucphen
1:45:18
1:44:48
16
Rianne Boek
Delft
1:45:32
1:44:59
17
Ancella Knoop
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:45:44
1:45:32
18
Loes van Ginneken
Scorpio (Oosterhout)
1:46:25
1:46:16
19
Natasja Landesbergen
Etten-Leur
1:48:09
1:47:43
20
Marja Zwijnenburg
AV Waterweg (Maassluis)
1:48:37
1:48:05
21
Carien de Jong
THOR (Roosendaal)
1:48:49
1:48:05
22
Carla van Aert
Meer
1:48:54
1:48:21
23
Constance Goewie
Tilburg Road Runners (Tilburg)
1:49:11
1:48:04
24
Anita Van Dorst
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:49:13
1:49:00
25
Brigitte Buys
Westmalle
1:49:19
1:48:36
26
Monique Buijzen
Etten-Leur
1:49:22
1:48:10
27
Linda Scholman
CAV Energie (Barendrecht)
1:50:33
1:50:05
28
Katharina de Kool
Zuid Beijerland
1:50:43
1:49:31
29
Betty van Zoelen
Dutch Runners
1:52:57
1:52:01
30
Maryce Koedood
CAV Energie (Barendrecht)
1:53:02
1:52:20
31
Arjan van den Heuvel
Geertruidenberg
1:53:11
1:51:58
32
Wanda Zegers
AV Scheldesport (Terneuzen)
1:53:16
1:52:34
33
Roxane Dahne
Schilde
1:53:53
1:53:10
34
Heidi Maes
Oostmalle
1:54:51
1:54:05
35
Jacqueline Goossens
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:54:56
1:54:03
36
Hilda Aerts
Chaam
1:56:01
1:54:54
37
Marielle Schouwink
CAV Energie (Barendrecht)
1:56:36
1:56:09
38
Kirsti Noten
Galder
1:57:08
1:56:44
39
Alice van Veen
etten-leur
1:57:15
1:55:59
40
Richelle van Helten
AVO 1983 (Oudenbosch)
1:58:21
1:58:07
41
Jeanet Verhaagen
Goes
1:58:32
1:57:35
42
Erica Geerts
Bavel
1:58:40
1:57:37
43
Jolanda van Dijke
Dorst
1:58:40
1:57:37
44
Anja Tengg
Nederland
1:58:48
1:58:22
45
Brigitte Gommers
Etten-Leur
1:58:49
1:58:25
46
Esmée Geerts
Galder
1:58:59
1:58:35
47
Jolanda Peeters - van Aert
DJA (Zundert)
2:00:41
1:59:47
48
Jolanda van Pul
Spado (Bergen op Zoom)
2:02:15
2:00:51
49
Bianca Van den Kieboom
Hoogerheide
2:02:44
2:01:40
50
Greet Gelin
Holsbeek
2:03:23
2:02:14
51
Margot bouterse-Weggemans
Barendrecht
2:03:43
2:03:15
52
Jolanda Muntz-Jansen
Ridderkerk
2:03:53
2:03:26
53
Mariange Dubois
Breda
2:04:13
2:03:06
54
Jeanette Gazzah
alkmaar
2:04:55
2:03:49
55
Arienne Lindeijer
Veldhoven
2:05:10
2:04:49
56
Ria Herkelman
Steenbergen
2:05:41
2:04:53
57
Esther Stutvoet
CAV Energie (Barendrecht)
2:05:58
2:05:40
58
Carlien van der Lienden
Road Runners Etten-Leur
2:07:15
2:06:13
59
Hild Hillen
Meer
2:08:14
2:06:57
60
Hanneke Vogelaar
Etten-Leur
2:08:26
2:07:09
61
Lena Vrebos
Meerbeek
2:09:20
2:07:51
62
Esther Leijten
Breda
2:09:27
2:07:55
63
Damienne Vermeulen
Damme - Sijsele
2:10:09
2:09:40
64
Ria Cools
THOR (Roosendaal)
2:10:46
2:09:38
65
Karin Broere
Zevenbergen
2:10:53
2:09:28
66
Kim Lynch
Wassenaar
2:11:30
2:10:16
67
Imogeen Antonisse
CAV Energie (Barendrecht)
2:12:24
2:10:58
68
Linda Hartman
Breda
2:12:56
2:11:23
69
Romelia Kokx
Etten-Leur
2:14:30
2:13:34
70
Anita Heugen
Prinsenbeek
2:14:33
2:13:53
71
Trudy van der Horst
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDAÎ
2:14:35
2:14:04
72
Larisa Bondar
Moscow
2:14:44
2:13:20
73
Brigitte Cornelis
La Hulpe
2:15:57
2:14:19
74
Wilma Getrouw
CAV Energie (Barendrecht)
2:16:23
2:14:59
75
Nynke De Bondt
CAV Energie (Barendrecht)
2:16:49
2:15:24
76
Wendeline Bakker
CAV Energie (Barendrecht)
2:17:53
2:16:28
77
Julie Davidse
Barendrecht
2:18:25
2:17:00
78
Nicolle Rosenberg
Tilburg Road Runners (Tilburg)
2:18:59
2:17:37
79
Rika De Bens
Zoersel
2:19:51
2:19:03
80
Ina Kort
Duiven
2:21:46
2:20:29
81
Patricia Hehakaya
Deurningen
2:22:17
2:21:43
82
Olga Kareva
Ninove
2:23:58
2:22:45
83
Marjorie de Heer
AV Waterweg (Maassluis)
2:25:36
2:24:12
84
Paula Lourens
AV Waterweg (Maassluis)
2:25:36
2:24:12
85
José Jans
AV Waterweg (Maassluis)
2:25:36
2:24:12
86
Diana Koopman
Krabbendijke
2:29:07
2:27:44
V55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rhonda Derijnck
Arendonk
1:39:49
1:39:27
2
Marianne de Schipper
THOR (Roosendaal)
1:41:36
1:41:29
3
Barbara Wierema
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:46:27
1:46:13
4
Ria Verboon
Schipluiden
1:53:40
1:52:39
5
Karine De Proost
Arendonk
1:54:24
1:53:07
6
Danielle Oudermans
Westmalle
1:54:49
1:54:04
7
Ine Middel
Rotselaar
1:54:57
1:53:47
8
Saskia Bregten
's-Gravenhage
1:56:46
1:55:30
9
Mia Discart
Begijnendijk
1:59:21
1:58:11
10
Els Zweistra
terneuzen
2:00:20
1:59:55
11
Andrea de Winkel-Koehof
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDuð410
2:00:34
1:59:02
12
Debora Hampel-van Kapel
Oud-Vossemeer
2:02:24
2:01:37
13
Frieda Hermans
Zoersel
2:02:53
2:02:05
14
Dian Ligtendag
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNED»#
2:04:50
2:04:20
15
Jolanda Lazeroms
ARV Achilles (Etten-Leur)
2:09:48
2:08:52
16
Chantal Goewie
Tilburg Road Runners (Tilburg)
2:10:00
2:08:39
17
Irma van de Goor
THOR (Roosendaal)
2:10:51
2:09:43
18
Tineke Schutrups-Duyvendak
AV Spirit Oud Beijerland (Oud NEDƒY825
2:11:09
2:09:35
19
Anja Bakhuisen
Poortugaal
2:11:09
2:09:48
20
Ann Delacauw
Malle
2:13:35
2:12:48
21
Moniek Kingma
avVN
2:16:04
2:14:34
22
Margo sontag vd Gaag
CAV Energie (Barendrecht)
2:17:23
2:16:54
23
Carla Bogaers
Tilburg Road Runners (Tilburg)
2:18:59
2:17:37
24
Mimi van Impe
HOFSTADE
2:19:15
2:18:06
25
Sonja Helsen
Malle
2:19:51
2:19:04
26
Yvonne Brilman
Fortius (Dordrecht)
2:20:43
2:20:05
27
Annemarie Peters
Nederland
2:24:46
2:23:26
28
Sonja Sital
Rotterdam
2:33:04
2:32:49
V65, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie van Oijen
DJA (Zundert)
2:08:51
2:07:41
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Illian Martens
Nederland
32:33
32:30
2
Peter-Jan Hardenbol
Tempo Team
33:04
33:01
3
Marco Keijsers
Scorpio (Oosterhout)
33:16
33:14
4
Ronald Cockx
DJA (Zundert)
33:31
33:29
5
Jeroen Nijland
AV Sprint (Breda)
34:11
34:09
6
Haico Boer
CAV Energie (Barendrecht)
34:40
34:38
7
Ruben Mureau
Oosterhout
34:44
34:42
8
Dirk Evers
rijen
36:00
35:58
9
Stef Dirks
Achilles-LTV
36:33
36:31
10
Negassi Tewelde
Achilles-LTV
36:48
36:44
11
Daan Dirks
Achilles-LTV
37:10
37:07
12
Tjibbe van der Veen
Den Haag
37:39
37:35
13
Koen van Duijnhoven
THOR (Roosendaal)
37:41
37:39
14
Jan-Kees Koole
wolphaartsdijk
38:01
37:57
15
Koen Hussaarts
Oud Gastel
38:01
37:57
16
Mariusz Choinski
Roosendaal
38:20
38:04
17
Bob Schalken
Etten-Leur
38:35
38:31
18
Niels van Rijen
Dorst
38:54
38:48
19
Tom van Ommeren
roosendaal
39:10
39:07
20
Jeroen Christianen
Etten-Leur
39:12
39:06
21
Jens van Geel
THOR (Roosendaal)
39:18
39:15
22
Gijs Vugts
Breda
39:29
39:22
23
Joram Bogers
van Oers
39:57
39:53
24
Luuk Leussink
Voorburg
39:59
39:53
25
Maximiliaan Meester
Nijmegen
40:24
40:16
26
Twan Hoefs
Etten-Leur
40:52
40:35
27
Philip Ottevanger
Breda
40:59
40:48
28
Jacob Vissers
Serrco Toprunners 5
41:09
40:57
29
Bas Van den Brand
Rucphen
41:16
41:08
30
Mario Kramer
Breda
41:29
41:20
31
Francois Vermolen
Etten-Leur
41:38
40:59
32
Martijn van der Weele
Klundert
41:43
41:15
33
Arjan Grooteman
AV Sprint (Breda)
41:51
41:44
34
Tom van den Berg
Geertruidenberg
41:55
41:48
35
Sander Nuijten
Roosendaal
42:05
41:59
36
Tom Wetzels
Bavel
42:22
42:11
37
Thom Heslinga
van Oers
42:29
42:22
38
Manuel Félix Dias
Nederland
42:31
42:24
39
Marc De Peijper
Made
42:51
42:41
40
Marty Konings
Nederland
43:01
42:51
41
Martijn Brooijmans
Etten-Leur
43:16
42:56
42
Eric VN Rooijen
Utrecht
43:22
43:07
43
Ben Cosijns
Ninove
43:25
43:19
44
Cyrille Mooij
Amsterdam
43:30
42:40
45
Jan Schoenmakers
van Oers
43:36
43:25
46
Lennart Santbergen
Nijmegen
43:48
43:36
47
Robin van der Sanden
ARV Achilles (Etten-Leur)
43:53
43:41
48
Dennis Haverkamp
Breda
44:01
43:30
49
Ronald van Dijk
Ruckphen
44:10
44:03
50
Bart Jongmans
Roosendaal
44:11
43:57
51
Sidney Redelijk
van Oers
44:21
44:04
52
Yanis van der Jagt
Vlissingen
44:26
44:21
53
Michael Pijnenburg
Breda
44:28
44:16
54
Paul Verhoef
Taks Handling Systems B.V.
44:44
44:22
55
Nicky Vergouwen
Schouw Informatisering
44:48
44:29
56
Dinosaurus Van der Zande
Prinsenbeek
44:54
44:33
57
Bart Romijn
Breda
45:01
44:49
58
Jeroen Peeters
Etten-Leur
45:26
45:12
59
Evert van Bergen
Etten-Leur
45:29
43:59
60
Bram van Ierssel
etten leur
45:30
44:59
61
Sander Mortier
Etten-Leur
45:37
45:12
62
Bas de Kok
Tilburg
45:42
45:04
63
Alexey Savelyev
Amsterdam
45:42
45:18
64
Gino Snepvangers
Sint Willebrord
45:45
45:35
65
Ruud Wijnings
Nederland
45:45
45:35
66
Rens Broks
van Oers
45:46
44:12
67
Piet Hanegraaf
Schouw Informatisering
45:58
45:39
68
Mattijs Kleemans
Etten-Leur
46:05
45:29
69
Pim Bruijns
Etten-Leur
46:06
45:47
70
Edwin Roedolph
Bosschenhoofd
46:12
45:57
71
Marco Bartels
Etten-Leur
46:12
46:01
72
Bas De Bekker
van Oers
46:15
46:07
73
Jeroen Bruins
Etten-Leur
46:16
45:53
74
Robin van den Kieboom
Berkel - Enschot
46:19
44:43
75
Tom Kools
Haans advocaten Roosendaal
46:33
46:06
76
Frederik Vielhaber
Leiden
46:42
46:25
77
Jelle Soeters
Breda
46:43
46:26
78
Maikel Beenakkers
Etten-Leur
46:44
46:33
79
Thijs Freijzer
Tempo Team
46:51
46:17
80
Olivier Barten
Etten-Leur
46:52
46:35
81
Jean-Paul De Wispelaere
Breda
46:55
46:38
82
Kevin van Riel
van Oers
47:11
46:44
83
Levi Dominicus
Thetford
47:11
45:23
84
Vincent Moranne
Bergen op Zoom
47:19
47:09
85
Jules Bernaerts
Amsterdam
47:34
47:06
86
Thijs Taps
Road Runners Etten-Leur
47:46
47:41
87
Jeffrey Brinkman
Maassluis
47:57
47:14
88
Tim Calle
Zevenbergen
47:58
47:45
89
Yanick Breukers
Tempo Team
47:59
47:01
90
Tim van Oijen
Asselbergs & Klinkhamer 6
48:03
46:21
91
Mark Vrijenhoek
Pijnacker
48:04
47:13
92
Tim Schwarte
Zwolle
48:11
46:50
93
Steff Voeten
Zundert
48:18
47:16
94
Arjan van Engelen
Taks Handling Systems B.V.
48:26
47:52
95
Geert Rennen
Prinsenbeek
48:31
47:53
96
Niels van der Stelt
etten leur
48:34
48:03
97
Wouter Peeters
Etten-Leur
48:42
48:17
98
Timo Broere
Asselbergs & Klinkhamer 3
48:45
47:07
99
Inthujan Elayathamby
Nederland
48:45
47:08
100
Erwin van den Luitgaarden
Etten-Leur
48:45
48:34
101
Jurgen Schoenmakers
zierikzee
48:47
48:17
102
Jan Machielsen
Zundert
48:48
47:57
103
Ryan Ford
Amsterdam
48:48
48:05
104
Mark Mol
Oud-Gastel
49:05
48:43
105
Job van Elderen
van Oers
49:06
47:59
106
Robin Krijnen
Bosschenhoofd
49:15
49:01
107
Tom Delcroix
Breda
49:22
49:08
108
Bas Duren
Road Runners Etten-Leur
49:37
48:02
109
Lars Dam
Breda
49:39
48:58
110
Robin van den Heuvel
Leiden
49:59
49:13
111
Niels Van Gunst
Thetford
49:59
48:12
112
Daan De Ruiter
Tilburg
50:00
48:48
113
Jurgen Teunissen
Etten-Leur
50:07
49:01
114
Nicky Aerts
Etten-Leur
50:11
49:06
115
Mark Alan Gatewood
Den Haag
50:14
49:37
116
Jeroen Doomen
Asselbergs & Klinkhamer 3
50:19
48:31
117
Reinier Damen
Roosendaal
50:22
48:21
118
Nando Steenhuis
Rotterdam
50:22
49:35
119
Thierry Sprenkels
Taks Handling Systems B.V.
50:28
49:51
120
Mark Leijten
van Oers
50:31
48:35
121
Rik Bartelen
Breda
50:31
49:22
122
Danny Meulemans
van Oers
50:33
49:11
123
Kevin Hopstaken
Rucphen
50:41
49:31
124
Bart Melisse
Roosendaal
50:58
50:00
125
Nick van Alphen
Taks Handling Systems B.V.
50:59
50:24
126
Bernd Havermans
Zundert
51:03
50:14
127
Jeroen Stasse
Oosterhout
51:05
49:37
128
Tom Vriends
Roosendaal
51:08
49:29
129
Jeffrey Pollemans
AH J&J Pollemans team 1
51:18
49:46
130
Erik Kok
Thetford
51:18
50:25
131
Roel Leijten
Breda
51:31
51:06
132
Sjoerd Klijn
Asselbergs & Klinkhamer 9
51:37
50:39
133
Kevin Verdaas
etten leur
51:44
49:21
134
Tom Evers
Breda
51:57
50:48
135
Theun Lauwen
etten leur
51:58
50:48
136
Daan Quaijtaal
Etten-Leur
51:58
51:16
137
Joery de Vos
Etten-Leur
51:58
51:16
138
Bart Monsieurs
Schouw Informatisering
52:17
51:53
139
Armand Jacobs
Etten-Leur
52:24
51:16
140
Mark Buynsters
Etten-Leur
52:26
51:19
141
Davy Nefs
Etten-Leur
52:27
50:57
142
Thomas Chaulet
Asselbergs & Klinkhamer 10
52:28
51:54
143
Phil Jansen
Oosterhout
52:33
50:35
144
Bart Tijssen
Etten-Leur
52:48
52:04
145
Remco Schmidt
Breda
52:48
52:20
146
Luuk Schulten
Etten-Leur
52:49
52:33
147
Rene Bakx
AVO 1983 (Oudenbosch)
52:50
52:01
148
Vincent Frentrop
Breda
52:53
51:52
149
Colin van Leest
Zevenbergen
52:53
52:05
150
Pim Daamen
Etten-Leur
52:56
51:14
151
Edwin Duijzer
Tilburg
52:57
51:55
152
Maurice Smans
Breda
52:58
52:11
153
Maxime Issot
Bergen op Zoom
53:01
51:47
154
Rens Monden
Taks Handling Systems B.V.
53:05
52:41
155
Jarno Verheezen
Etten-leur
53:08
51:28
156
Arnaud Dictus
Etten-Leur
53:10
51:54
157
Rob Kroon
Nederland
53:41
52:01
158
Bram Kanters
Etten-Leur
53:59
52:27
159
Carlos van Beek
Zevenbergen
54:28
53:39
160
Bart van den Bosch
van Oers
54:36
52:56
161
Erik Verkaik
Utrecht
54:36
53:04
162
Rik Sikkema
van Oers
54:38
53:30
163
Robin Diepstraten
Etten-Leur
54:40
53:08
164
Floris Mouwen
Etten-Leur
54:42
53:45
165
Arjan Loef
Moergestel
54:53
52:38
166
Stan van den Bosch
Etten-Leur
54:59
53:26
167
Rick Christianen
Prinsenbeek
55:10
54:44
168
Pieter Mol
van Oers
55:11
53:30
169
John Fens
Oosterhout
55:12
54:23
170
Rick van Ginneke
Breda
55:14
53:42
171
David robert Councill
Rotterdam
55:27
54:30
172
Erik van Loon
Asselbergs & Klinkhamer 4
55:28
53:40
173
Tristan van Put
Terjeijden
55:41
54:29
174
Kevin Hellemons
Etten-Leur
55:49
54:36
175
Dirk-Jan van der Zijden
Etten-Leur
55:54
54:22
176
Heino van Eekelen
Schipper
55:58
54:02
177
Joost van den Berg
Nederland
56:00
54:52
178
Daniel Crickmore
Ipswich
56:17
55:27
179
Bram de Gust
Tilburg
56:23
54:07
180
Robbert Braaksma
Prinsenbeek
56:46
54:26
181
Vincent Van Dijk
Bergen op zoom
56:47
54:35
182
Tuhin Subhra Mitra
Utrecht
56:51
55:37
183
Berkan Akdikan
Asselbergs & Klinkhamer 5
56:52
55:24
184
Mark Nijhuis
Maarssen
57:12
54:51
185
Lars Zwart
Taks Handling Systems B.V.
57:49
57:14
186
Ivo Poppelaars
Breda
57:50
55:53
187
Ranco Bogaard
Schipper
57:50
55:54
188
Jeffersen Kouters
Serrco Toprunners 3
58:08
56:07
189
César Smet
Mol
58:15
56:01
190
Lorenzo ten Berge
Etten-Leur
58:22
56:07
191
Douwe Osinga
Asselbergs & Klinkhamer 3
58:22
57:27
192
Bart Machielsen
Nederland
58:25
56:19
193
Martin Ceelen
van Oers
58:28
56:27
194
Jeroen Veelenturf
Etten-Leur
58:52
57:09
195
Jorrit Havermans
Zundert
58:54
56:57
196
Stephan Smulders
Etten-Leur
58:58
57:15
197
Ives van Neck
Utrecht
59:17
58:02
198
Maarten Jacobs
Nederland
59:24
57:13
199
Joop Vaane
Asselbergs & Klinkhamer 7
59:53
58:19
200
Boudewijn Stumpe
Asselbergs & Klinkhamer 7
59:53
58:19
201
Steven van Hengel
Asselbergs & Klinkhamer 7
59:54
58:19
202
Thomas Van Elzakker
Etten-leur
59:58
57:35
203
Niels Jongmans
Breda
1:00:43
58:30
204
Roel Mangnus
Etten-Leur
1:00:45
59:13
205
Tom Acda
AH J&J Pollemans team 2
1:01:02
59:31
206
Ahmed Riveras
Breda
1:01:30
59:26
207
Robert Wagemakers
Zevenbergen
1:03:04
1:00:45
208
Dwight Snell
van Oers
1:04:44
1:03:04
209
David Crissell
Colchester
1:05:56
1:03:41
210
Dirk Mullenberg
Roosendaal
1:13:29
1:11:22
211
Matt Mudie
Ipswich
1:32:53
1:30:32
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Huijben
Scorpio (Oosterhout)
34:42
34:39
2
Rob Van Bokhoven
Haag Atletiek (Den Haag)
36:54
36:51
3
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur (EttenNEDy
37:39
37:35
4
Sven Vermeulen
Dynamica ADSV (Vlissingen)
37:43
37:38
5
Erwin Langeler
Asselbergs & Klinkhamer 3
37:47
37:44
6
Niels van den Haak
Meerle
38:01
37:57
7
Frank Kamberg
Nederland
38:28
38:21
8
Jaap Thielen
Breda
38:34
38:31
9
Roelf de Bruijne
AV Sprint (Breda)
38:35
38:28
10
Jaap Dekker
AV Sprint (Breda)
38:41
38:35
11
Rogier Loos
Bergen Op Zoom
40:35
40:29
12
Twan Zopfi
Serrco Toprunners 1
40:46
40:33
13
Arjan Laseroms
AVO 1983 (Oudenbosch)
41:01
40:55
14
Ferand Slootjes
Scorpio (Oosterhout)
41:07
40:58
15
Stefan Jorissen
Raborunners
41:13
41:06
16
Sander van Unen
Etten-Leur
41:42
41:36
17
Martijn Bleikertz
teteringen
41:49
41:44
18
Willem Stapel
Haans advocaten Roosendaal
42:13
41:47
19
Robert Fraenk
Breda
42:17
42:03
20
Vincent Eken
Etten-Leur
42:20
42:14
21
Michel Tunnisen
Etten-Leur
42:41
42:29
22
Rob Willemse
Oud Gastel
42:59
42:49
23
Remco Ruijsenaars
Utrecht
43:02
42:52
24
Mark van Dun
Etten-Leur
43:03
42:44
25
Emyl van den Brand
van Oers
43:07
43:00
26
Maarten Joosen
Etten-Leur
43:29
43:09
27
Patrick Van Aert
Breda
43:30
43:06
28
Rob Smits
Road Runners Etten-Leur
43:39
43:25
29
Arjan Kuipers
Oud Gastel
43:56
43:45
30
Raoul Kanters
AV Groene Ster (Zevenbergen)
44:00
43:43
31
Mark van den Bergh
Oud Gastel
44:14
44:03
32
André Kleene
Breda
44:19
44:12
33
Hans Notenboom
Roosendaal
44:30
44:17
34
Stefan Hochmuth
Zevenbergen
44:36
44:22
35
Cedric Decreton
België
44:38
44:16
36
Jaap Visser
Nederland
45:36
45:25
37
Mike Dekkers
AV Sprint (Breda)
45:39
45:01
38
Bram van Steen
Etten-Leur
45:41
45:24
39
Wouter de Heide
Roosendaal
46:08
45:31
40
Maurice Jacobs
Etten-Leur
46:17
45:59
41
Sjakkie Floren
Sint Willebrord
46:28
44:55
42
Dennis van Zinnen
Etten-Leur
46:31
46:07
43
Victor Cornelissens
Asselbergs & Klinkhamer 9
46:39
46:18
44
Jaap van Grieken
Oosterhout
46:43
45:39
45
Luuk van den Maagdenberg
ABN AMRO team 2
46:49
46:34
46
Jasper Coremans
Rijsbergen
46:53
46:05
47
Bart Noordover
Bergen op Zoom
47:13
47:04
48
Remco Hendrikx
Thetford
47:17
45:30
49
Peter Schaliboom
Etten-Leur
47:20
46:46
50
Aldwin Oomen
Etten-Leur
47:32
47:23
51
Alex Sep
Etten-Leur
47:33
46:53
52
Joost Schets
Thetford
47:54
47:01
53
Bouke Van Rossum
Noordhoek
48:09
47:16
54
Iwan Mies
Roosendaal
48:19
47:15
55
Johan Groenland
van Oers
48:30
47:07
56
Aad L Kooiman
Prinsenbeek
48:30
47:58
57
Ralph van Rossum
Etten-Leur
48:30
48:07
58
Maarten van den Hooven
AV Sprint (Breda)
48:38
48:19
59
Tijs Blom
Rucphen
48:45
48:32
60
Pim Klingens
Capelle aan den IJssel
48:48
48:07
61
Arjan van den Wijngaard
Etten-Leur
48:49
46:55
62
Bart Vervaart
Hoeven
48:49
48:14
63
Geriejan Rockx
Oud Gastel
48:50
48:11
64
Rob Verschuren
Etten-Leur
48:54
48:41
65
Mark Romme
van Oers
48:55
47:07
66
Thorsten Schüürmann
Etten-Leur
48:55
47:10
67
Wouter Kloosterman
Rotterdam
48:56
48:27
68
Jeroen de Wit
Etten-Leur
49:03
48:33
69
Harm IJben
Prinsenbeek
49:08
48:36
70
Jos Elenbaas
Fijnaart
49:12
47:55
71
Mark van de Sande
Nederland
49:30
48:13
72
Jeroen Kodde
Asselbergs & Klinkhamer 9
49:36
49:12
73
Ronny Onincx
Bavel
49:42
47:33
74
Marc Rotsaert
schiedam
49:43
48:18
75
Roger Becks
Breda
49:45
47:50
76
Pascal Post
Etten-Leur
49:46
49:17
77
Edwin Nooijen
Breda
49:46
49:30
78
Kees Heeren
van Oers
49:48
49:20
79
Erik Goos
breda
49:49
49:21
80
Roland van Lisdonk
Nederland
49:53
49:08
81
Ronald Verheijen
Etten-Leur
50:09
49:39
82
Erwin Hendrikx
Prinsenbeek
50:12
49:27
83
Marc van den Enden
Breda
50:13
49:38
84
Bas van den Enden
Oosterhout
50:14
49:39
85
Zbyszek Krezalek
Etten-Leur
50:28
49:29
86
Bas van den Bemt
hoogerheide
50:30
48:40
87
Geert Keetels
Etten-Leur
50:33
50:10
88
Dieudonne van Ginneken
Breda
50:42
50:14
89
Chiel Dubbeld
Roosendaal
50:43
49:10
90
Marco Schilder
Etten-Leur
50:44
49:20
91
Ralph Mol
Roosendaal
50:45
50:07
92
Rob Baremans
Etten-Leur
50:47
49:11
93
Richard Alderliesten
Etten leur
50:47
49:12
94
Arwin Henning
Etten Leur
50:47
50:17
95
Marcel Aerts
Hoeven
50:49
50:25
96
Willy Gommeren
Volle bak vooruit
50:50
49:23
97
Bram Havekes
Breda
50:51
49:48
98
Gert Jan Koevoets
Etten-Leur
50:58
50:26
99
Jordi Damen
van Oers
50:59
50:46
100
Kenneth Oppermans
Breda
50:59
49:14
101
Ramses Van der Wal
Bergen op Zoom
51:02
49:55
102
Jeroen Van der Kooij
Ulvenhout
51:05
50:20
103
Robert van de Gevel
Prinsenbeek
51:12
50:32
104
Jos Konings
roosendaal
51:49
51:18
105
Jaap Schilder
Asselbergs & Klinkhamer 9
51:51
51:27
106
Ronald de Vries
Nederland
51:55
50:13
107
Kees Schrauwen
Kleppers
52:02
51:16
108
Jurgen van Herwijnen
Etten-Leur
52:09
50:14
109
Frans van Meer
Asselbergs & Klinkhamer 3
52:20
50:55
110
Robbert Veraart
Roosendaal
52:23
51:22
111
Mark van Schendel
ABN AMRO team 4
52:31
50:45
112
Richard Verhagen
Serrco Toprunners 4
52:34
51:14
113
Eduard Hommes
Eindhoven
52:41
51:17
114
Ralph de Jong
Nederland
52:44
51:39
115
Arjan van der Kloot
zundert
52:54
52:09
116
Leon van Iersel
Roosendaal
52:58
51:38
117
Eelco Westland
Bavel
53:09
52:19
118
Stijn Van den Brekel
Etten-Leur
53:11
51:22
119
Bastian Rockx
Etten-Leur
53:31
52:04
120
Edgar van Hassel
van Oers
53:32
51:43
121
Karsten Neus
roosendaal
53:34
52:05
122
Koert Gobbens
Raetsluy Baronie Advocaten
53:36
53:09
123
Pierre Gelens
Etten-leur
53:51
52:24
124
Johan van Batenburg
Bosschenhoofd
53:58
52:56
125
Arjan Jacobs
Asselbergs & Klinkhamer 8
54:02
51:39
126
Wesley de Jong
Prinsenbeek
54:02
51:53
127
Jeroen Heijnen
AVO 1983 (Oudenbosch)
54:24
53:21
128
Jeroen Broeren
hoeven
54:33
53:48
129
Jasper Schellingerhout
Asselbergs & Klinkhamer 5
54:47
52:49
130
Jasper Don
etten leur
54:55
54:14
131
Koert Poppelaars
Etten-Leur
55:00
52:39
132
Cedric Stevins
Brussels
55:00
53:56
133
Antoon Hoeven
van Oers
55:10
53:27
134
Coen van Dongen
van Oers
55:12
53:23
135
Mark de Beer
Rucphen
55:23
54:39
136
Marcel Harreman
Asselbergs & Klinkhamer 8
55:26
53:02
137
Joost van Elteren
Etten-Leur
55:28
53:44
138
Jeroen van Hees
hoeven
55:29
53:30
139
Peter van de Wouw
Wernhout
55:29
53:56
140
Wouter De Kort
ARV Achilles (Etten-Leur)
55:29
55:29
141
Ronny Ossenblok
Thetford
55:42
54:29
142
Shawn Resodikromo
Tempo Team
55:45
54:45
143
Lars de Haas
Etten-Leur
55:52
54:07
144
Steven van Oorschot
Roosendaal
56:06
54:51
145
Renato Behr
almere
56:15
55:57
146
Maurice van Oosterhout
van Oers
56:16
54:55
147
Marcel L'Abee
Prinsenbeek
56:38
55:14
148
LUc Aarts
Asselbergs & Klinkhamer 7
56:41
54:42
149
Martijn van Dullemen
Asselbergs & Klinkhamer 8
56:43
54:20
150
Roy Methorst
Terheijden
56:46
55:02
151
Michel Roovers
Etten-Leur
56:48
55:13
152
Kim-ming Chan
Etten-Leur
57:02
56:07
153
Michel Houmes
Etten-Leur
57:03
56:06
154
Ivan Gerdes
oud-gastel
57:06
55:24
155
Enrico Roelands
Etten-Leur
57:13
55:49
156
Jeroen Moerbeek
Wagenberg
57:31
55:59
157
Patrick Bulkmans
breda
57:39
57:06
158
Roel Dingenouts
Perrusson
57:44
55:22
159
Ward Watzeels
hoeven
57:47
56:36
160
Vincent de Grauw
Etten-Leur
57:51
55:41
161
Ronny Pontolaeng
Breda
58:03
55:37
162
Herman de Raaf
Asselbergs & Klinkhamer 10
58:05
56:06
163
E Verwijs
Asselbergs & Klinkhamer 8
58:31
56:08
164
Rémon Spruit
Breda
58:51
56:53
165
Juriën van Gemerden
THOR (Roosendaal)
58:59
57:25
166
Rob Loos
THOR (Roosendaal)
59:10
57:06
167
Jeroen van der Have
CAV Energie (Barendrecht)
59:17
57:27
168
Pieter-Bas de Koning
Etten-Leur
59:34
57:54
169
Freddy van Peer
Etten-Leur
59:46
57:35
170
Maarten Kremers
AV Groene Ster (Zevenbergen)
1:00:06
59:05
171
Thijs de Lange
Etten-Leur
1:00:19
58:51
172
Berend Kars
Asselbergs & Klinkhamer 4
1:00:31
58:38
173
Daan Aufenacker
Breda
1:01:38
1:00:33
174
Marc Baelemans
breda
1:01:56
1:00:56
175
Edwin van Dongen
Bergen op Zoom
1:03:01
1:00:37
176
Jan Oomen
Rucphen
1:03:08
1:00:52
177
Jeffrey ten Oever
Etten-Leur
1:05:40
1:04:12
178
Lucien van Tilborg
Prinsenbeek
1:05:59
1:03:50
179
Martijn Blom
ABN AMRO team 4
1:08:52
1:06:35
180
Jeroen Oerlemans
Loopgroep Wijbosch (Wijbosch)
1:13:02
1:11:30
181
Herman de Graaf
Breda
1:13:56
1:11:42
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toon Heeren
Achilles-LTV
33:20
33:17
2
Huub Maas
Etten-Leur
33:29
33:26
3
Francois van Dijke
Loopgroep PK (Dodewaard)
37:49
37:46
4
Wilko de Vos
AV56 (Goes)
37:56
37:52
5
Rini Bruggeman
AV56 (Goes)
39:40
39:36
6
Erwin van de Lisdonk
RKSV Taxandria (atletiekvereniNEDþ“13111971
39:47
39:43
7
Jos Botermans
van Oers
40:27
40:10
8
Richard de Vlieger
goes
40:36
40:27
9
Johan van Rijckevorsel
breda
40:53
40:44
10
Ad Ettema
Zevenbergen
41:14
41:08
11
Ruud Zijlmans
Roosendaal
41:31
41:24
12
Guust van Mieghem
Etten-Leur
41:40
41:36
13
Olivier Stulemeijer
van Oers
41:49
41:41
14
René Otto
AV Groene Ster (Zevenbergen)
42:03
41:52
15
Pieter de Jongh
Serrco Toprunners 1
42:08
41:56
16
André Meijers
AV56 (Goes)
42:18
42:14
17
Hans Raaijmakers
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDÞô
42:21
42:15
18
Reggy Heijens
Blom team 1
43:00
42:42
19
Corne Van Dravik
van Oers
43:13
43:03
20
Hans Berkhout
Oud Gastel
43:41
43:30
21
Paul Luijken
Oudenbosch
43:43
43:36
22
Peter Overzier
Zevenbergen
44:12
43:33
23
Wim Bakx
van Oers
44:16
43:49
24
Adrie van Dongen
Nederland
44:25
44:21
25
Eric Kuijvenhoven
Breda
44:47
44:25
26
Gertwan Soethout
Etten-Leur
44:50
44:35
27
Jack Lazeroms
AV Rucphen 90 (Rucphen)
45:00
44:52
28
John de Leeuw
Breda
45:23
45:07
29
Robert Schoe
Dorst
45:32
45:10
30
Peter Braspenning
AVO 1983 (Oudenbosch)
45:32
45:24
31
Martijn Van den Bosch
AV Sprint (Breda)
45:43
45:21
32
Jos Bogers
van Oers
45:50
45:45
33
Erik van Nijnatten
Nederland
45:55
45:34
34
Richard Lauwen
Asselbergs & Klinkhamer 5
46:30
46:21
35
Fred Louter
Maasland
46:36
46:32
36
Joost Voeten
DJA (Zundert)
46:42
46:21
37
Wim Van de Sande
AV Rucphen 90 (Rucphen)
46:48
46:24
38
Hans Melis
Road Runners Etten-Leur
46:52
46:21
39
Arjen Christianen
van Oers
46:55
46:29
40
Olaf Smits
Nederland
46:55
46:37
41
Patrick Ros
Serrco Toprunners 3
47:12
45:53
42
Willem Jan Poppelaars
Breda
47:31
47:02
43
Jack Braspenning
Nederland
47:41
46:28
44
Rob Van Boxsel
Amsterdam
47:43
47:13
45
Ludo van der Poel
Etten-Leur
47:46
47:13
46
Jorgen van Ginneken
breda
47:56
47:29
47
Bart Coster
Hoeven
48:04
46:23
48
Arjan van Vugt
Breda
48:06
47:36
49
Marco Adema
Mierlo
48:09
47:27
50
Jos Jochems
Volle bak vooruit
48:21
48:01
51
Corne Verbocht
Nederland
48:30
48:15
52
Oscar Schouten
DORST
48:38
48:05
53
Werner Martens
Lekkerkerk
48:40
48:29
54
Wilko Bakx
Prinsenbeek
48:41
48:23
55
Peter Rockx
Zundert
48:42
47:45
56
Niek Overduin
ulvenhout
48:49
48:45
57
Paul Bastiaansen
Serrco Toprunners 5
48:54
47:49
58
Werner Lambert
Etten-Leur
48:55
48:00
59
Jos van Rijswijk
breda
49:00
48:32
60
Willijan Vissers
Serrco Toprunners 5
49:02
48:49
61
Sander Scholtus
ARV Achilles (Etten-Leur)
49:03
48:30
62
Toin Scheepers
THOR (Roosendaal)
49:22
48:54
63
Me Kuiper
Chaam
49:24
47:01
64
Johan Segers
Etten-Leur
49:24
48:56
65
Rene Van Batenburg
Roosendaal
49:35
49:23
66
Robert Musters
Roosendaal
49:43
49:05
67
Henk Van Verseveld
CAV Energie (Barendrecht)
49:46
47:54
68
Johan Bakx
Zundert
49:47
49:10
69
Edwin van der Heiden
kapellen
49:47
49:22
70
Mario van Boven
Rijen
49:55
49:10
71
Han Dekker
Breda
49:55
49:15
72
Lars Langenberg
Breda
49:58
49:31
73
Patrick Hommel
Etten-Leur
50:02
49:05
74
Peter Palings
Roosendaal
50:07
48:29
75
Rene Buesink
AV Sprint (Breda)
50:08
49:28
76
Robbert Boost
Den Haag
50:10
49:34
77
Martin De Kinderen
Unitas'30
50:11
49:41
78
Bruno Bennik
Etten-Leur
50:16
49:25
79
Ronald Moorman
Roosendaal
50:27
49:11
80
Geert van der Velde
Etten-Leur
50:46
50:15
81
Jan Klaassen
Rucphen
50:55
49:48
82
Wilfried Kolen
Raborunners
51:00
49:06
83
Joost de Jonge
Volle bak vooruit
51:08
49:41
84
Jan van Dellen
Arnhem
51:11
49:30
85
Adje Lazeroms
Sprundel
51:11
50:18
86
Jos Teunissen
Etten-Leur
51:15
50:52
87
Michael Bakx
Etten-Leur
51:17
50:22
88
Robert Van Dorresteijn
Etten-leur
51:19
50:09
89
Remko Roest
Waddinxveen
51:21
49:50
90
Aswin van Oorschot
Sint Willebrord
51:24
50:20
91
Wilco Jongenelis
Roosendaal
51:25
50:52
92
Arjen Aerts
AVO 1983 (Oudenbosch)
51:30
51:15
93
Angelo de Klerk
Etten-Leur
51:43
51:11
94
Frank Dekker
breda
51:48
51:01
95
Arthur Baremans
ARV Achilles (Etten-Leur)
51:50
50:54
96
Martin de Leeuw
Zevenbergschen Hoek
51:52
51:10
97
Jan van het Westeinde
Road Runners Etten-Leur
51:52
51:26
98
Nico Vanderstraeten
Maastricht
51:56
50:57
99
Ruud Geerligs
3559
51:56
51:18
100
Wil Braspenning
Klein Zundert
51:57
51:00
101
John Hondeveld
ARV Achilles (Etten-Leur)
52:01
51:28
102
Jacco Elenbaas
Heijningen
52:07
50:51
103
Edwin Belfroid
Roosendaal
52:23
51:14
104
Pascal van Straten
Tilburg
52:24
51:47
105
Rene Rademakers
van Oers
52:33
51:28
106
Jeroen van den Ouweland
van Oers
52:46
51:29
107
B Farla
zevenbergen
52:49
51:54
108
Henk Jansen
van Oers
52:51
52:18
109
Corné Boeren
Etten-Leur
52:55
52:23
110
Ron Konings
wouw
53:02
51:27
111
Hedwig Kouters
Serrco Toprunners 2
53:11
51:12
112
Berry Lips
galder
53:14
52:49
113
Johan Denissen
van Oers
53:28
53:01
114
Jeroen van der Put
Terheijden
53:32
52:20
115
Raymond de Bis
ABN AMRO team 3
53:37
52:14
116
Gerard Aerts
Rotterdam
53:39
52:50
117
Edwin Broers
Roosendaal
53:44
52:43
118
Jack van Gils
etten leur
53:46
53:03
119
Ad de Bruijn
Etten-Leur
53:47
52:56
120
Kees Huijbregts
Serrco Toprunners 1
53:54
51:54
121
Dennis Bijleveld
Breda
54:01
52:41
122
Pierre van de Wijngaart
st willbrord
54:02
53:24
123
Mark Ackerman
etten leur
54:05
53:34
124
Kees Vissers
Volle bak vooruit
54:10
53:41
125
Marco van Aert
etten-leur
54:21
52:17
126
Bas Snels
Raborunners
54:21
52:28
127
Wilfred Bos
Schouw Informatisering
54:23
54:00
128
Marco Van Nijnatten
Zundert
54:27
53:12
129
Marco Martens
Prinsenbeek
54:28
53:04
130
Michel Korver
Etten-Leur
54:32
53:05
131
Corne Kimmel
Thetford
54:33
52:08
132
George Buckens
Raborunners
54:35
52:43
133
Wiek van Es
AV Sprint (Breda)
54:46
53:47
134
Toni van Weers
Breda
54:49
54:30
135
Mark Magielse
Breda
54:57
54:23
136
Erik Bouvri
Breda
54:58
54:23
137
Stan Wijnen
Etten-Leur
54:59
53:35
138
Jack Suijkerbuyk
Schijf
55:08
53:29
139
Kees Bennaars
Roosendaal
55:19
54:14
140
Ronald Dikker
Oud-Beijerland
55:21
53:37
141
Ronald Demmers
Road Runners Etten-Leur
55:22
53:40
142
Frank Hopstaken
Roosendaal
55:27
54:16
143
John van Rijsbergen
Etten-Leur
55:28
54:48
144
Peter van Overveld
Garage Hop
55:53
53:58
145
Ron Rombouts
van Oers
55:55
54:37
146
John Kolhorn
ARV Achilles (Etten-Leur)
56:02
54:28
147
Andy Smid
Etten-Leur
56:10
55:45
148
Peter Verhoeven
Etten-Leur
56:10
55:48
149
Otto Luijten
Rotterdam
56:10
55:48
150
Harrie Staal
Made
56:13
54:08
151
Maarten Dikker
Oud-Beijerland
56:19
54:33
152
Peter van Dorst
Garage Hop
56:28
54:34
153
Edwin Nugteren
AV Sprint (Breda)
56:35
55:38
154
Jaapjan de Vries
Roosendaal
56:35
55:41
155
Ruben Vogel
AV Hera (Heerhugowaard)
56:56
55:26
156
Frank van Baal
Roosendaal
56:58
55:20
157
Marc Lensvelt
zundert
56:58
55:49
158
Frank van den Maagdenberg
ABN AMRO team 2
57:01
55:36
159
Marco de Laat
Serrco Toprunners 3
57:17
55:12
160
John van Sprundel
Garage Hop
57:21
55:26
161
John van Beers
Wassenaar
57:24
56:00
162
Stephan van Ginneken
etten leur
57:31
55:52
163
Alexander van Beers
Etten-Leur
57:31
56:01
164
Theo Marijnissen
Rijsbergen
57:33
55:24
165
Regi Neve
Asselbergs & Klinkhamer 10
57:43
55:44
166
Johan Nouws
Etten-Leur
57:44
56:19
167
Carel Briels
Etten-Leur
57:49
56:19
168
John Snepvangers
van Oers
57:50
56:29
169
Ronald Blaak
Serrco Toprunners 2
57:52
56:31
170
Jack Jongeneelen
Roosendaal
58:01
56:43
171
Peter Hofwegen
van Oers
58:07
56:06
172
Martin de Feijter
Etten-Leur
58:18
57:15
173
Erwin Ansems
Etten-Leur
58:25
56:36
174
Stefan Carton
Prinsenbeek
58:27
56:14
175
Marco van Hassel
Serrco Toprunners 4
58:36
56:38
176
Stefan Laarakker
Breda
58:37
57:25
177
Marco Wagenaar
AV56 (Goes)
58:40
56:42
178
Roel Hommel
Breda
58:50
56:43
179
Huub Helmes
Geertruidenberg
58:51
56:50
180
Rene Reijngoudt
We gaan ervoor
58:53
56:48
181
Edwin Van Gestel
ARV Achilles (Etten-Leur)
58:55
57:29
182
Jim Brinkman
Roosendaal
58:57
57:38
183
Hans Helvoort
Tempo Team
59:00
57:08
184
Marc van Beek
Etten-Leur
59:03
58:40
185
Hans Schikan
Etten-Leur
59:03
58:40
186
Raymond Eysbach
We gaan ervoor
59:05
57:00
187
Tjan Huang
van Oers
59:13
58:44
188
Fred Wijnman
Etten-Leur
59:14
57:07
189
Henk van der Put
BREDA
59:16
57:06
190
Henry Nooijens
roosendaal
59:16
57:57
191
Willijan van de Luijtgaarden
Etten-Leur
59:17
58:00
192
Johan Coremans
etten leur
59:20
58:05
193
Robert Merkies
AV Sprint (Breda)
59:20
58:18
194
Richard Geelen
Zevenbergen
59:32
58:35
195
Eric Bock
Loopvereniging TOF (Breda)
59:33
57:23
196
Karel de de Bruijn
Halsteren
59:47
58:05
197
Kees Matton
Etten-Leur
1:00:10
58:07
198
Appie Sahetapy
Etten-Leur
1:00:10
59:05
199
Alfons Bouwen
van Oers
1:00:29
58:49
200
Jack Huijsmans
wouw
1:00:49
58:31
201
Berrie Hoppenbrouwers
Breda
1:01:00
58:50
202
Arco Hoogervorst
Etten-Leur
1:01:04
58:52
203
Ron Bekker
Breda
1:01:06
59:04
204
Leo Stok
AV Groene Ster (Zevenbergen)
1:01:09
1:00:09
205
Chris van der Plas
Roosendaal
1:01:19
1:00:00
206
Jeroen Verhagen
Kleppers
1:01:20
59:34
207
André van Broekhoven
Hoeven
1:01:20
1:00:33
208
Daniel Pellegriono
etten leur
1:01:22
59:34
209
Eric Zwaard
Roosendaal
1:01:23
59:16
210
Robbert Poell
Breda
1:01:49
1:01:14
211
Adri Roovers
Breda
1:01:58
1:01:02
212
Jack Aerts
Etten-Leur
1:02:01
1:01:23
213
Peter-Paul Deelen
Serrco Toprunners 2
1:02:02
1:00:41
214
Wim Smet
Mol
1:02:03
59:49
215
Aad Steenbergen
van Oers
1:02:19
1:00:18
216
Gert-Jan van Linschoten
Spado (Bergen op Zoom)
1:02:30
1:01:34
217
Jean-Paul Heinrich
Breda
1:02:55
1:01:41
218
Christian Steers
Thetford
1:03:22
1:01:20
219
Ton Theelen
Etten-Leur
1:03:35
1:01:11
220
Rob Spaans
ABN AMRO team 4
1:04:14
1:01:57
221
Mark van Iersel
Etten-Leur
1:04:16
1:03:09
222
Rene Groenevelt - de Keizer
CAV Energie (Barendrecht)
1:04:53
1:03:31
223
Ivo Boon
Serrco Toprunners 2
1:06:11
1:04:10
224
André Wevers
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:06:30
1:04:12
225
Edwin Verspui
Etten-Leur
1:06:34
1:04:22
226
Josko Rockx
Etten-Leur
1:07:16
1:05:54
227
Marcel van Broekhoven
Etten Leur
1:07:26
1:06:05
228
Sander van Vugt
roosendaal
1:07:40
1:05:52
229
Hubear Nijenhuis
AV Groene Ster (Zevenbergen)
1:08:08
1:05:46
230
Johan de Bruijn
Etten-Leur
1:08:38
1:06:16
231
Ronald Van Hal
van Oers
1:08:41
1:08:12
232
Jurgen Blommerde
Bergen op Zoom
1:09:16
1:07:08
233
Remco de Vries
Etten-Leur
1:13:56
1:11:43
234
Juan Brea Piket
Etten-Leur
1:13:57
1:11:43
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Willem Meeuwse
AV56 (Goes)
39:33
39:30
2
Peter Goos
rijsbergen
39:38
39:34
3
Ad van Meel
Scorpio (Oosterhout)
41:28
41:23
4
Jan Arnouts
ARV Achilles (Etten-Leur)
41:44
41:40
5
Chrisje Schrauwen
Loopgroep PK (Dodewaard)
42:25
42:20
6
Marco Genefaas
Road Runners Etten-Leur
42:52
42:48
7
Kees Seuntjens
Bavel
42:55
42:48
8
Ad van Marrewijk
PAC (Rotterdam)
42:58
42:50
9
Andre de Schipper
THOR (Roosendaal)
43:06
43:01
10
Frans Delcroix
Achtmaal
43:55
43:41
11
Leon Mahieu
AV Sprint (Breda)
44:32
44:19
12
Jack Suijkerbuijk
Tholen
44:42
44:32
13
Frank Smulders
Oudenbosch
45:02
44:52
14
Loek Coerver
Breda
45:28
45:23
15
Adrie Baremans
AVO 1983 (Oudenbosch)
45:48
45:32
16
Emiel Kerstens
AVO 1983 (Oudenbosch)
45:49
45:33
17
Joost Willemen
Haans advocaten Roosendaal
46:04
45:38
18
Dick Ringelberg
ARV Achilles (Etten-Leur)
46:57
46:45
19
Michel van der Weegen
AVO 1983 (Oudenbosch)
46:59
46:51
20
René van Belzen
Spado (Bergen op Zoom)
47:29
46:59
21
Wilbert Kroon
AV Sprint (Breda)
47:45
47:16
22
Ben Cornel
AV Groene Ster (Zevenbergen)
48:04
47:26
23
Erik Groeneweg
Rotterdam
48:07
47:21
24
Ger van Sliedregt
zevenbergen
48:20
47:42
25
Wil Goossens
ARV Achilles (Etten-Leur)
48:21
48:01
26
Frank Mol
Roosendaal
48:36
47:42
27
Kees Van Geel
Roosendaal
48:41
47:48
28
Bert van de Made
Serrco Toprunners 5
48:42
46:48
29
Frits van der Meulen
Etten-Leur
49:01
48:27
30
Hans Van der Velden
AV Sprint (Breda)
49:08
48:19
31
Peter Kleijnen
cadier & keer
49:12
48:05
32
Ed Duurkoop
capelle aan den ijssel
49:15
48:21
33
Jeffrey LaFlamme
AV Sprint (Breda)
49:17
48:36
34
Wil Mantel
Tempo Team
49:25
48:54
35
Dick Lam
Delft
49:35
48:10
36
Cees Huijben
Scorpio (Oosterhout)
50:04
49:20
37
Alan Hankinson
CAV Energie (Barendrecht)
50:13
48:02
38
Wim Burgers
Scorpio (Oosterhout)
50:29
49:48
39
Maarten van Ommeren
roosendaal
50:37
50:05
40
Frans Arts
Gilze
50:39
50:22
41
Frans Heijblom
Ulvenhout
50:54
50:26
42
Andre Suijkerbuijk
Rijsbergen
50:58
50:17
43
Chris Meijer
AV Sprint (Breda)
51:00
50:19
44
Theo van Steijn
's-Gravenhage
51:01
50:15
45
Michel Kalis
ARV Achilles (Etten-Leur)
51:06
50:10
46
Joost van Gastel
Etten-Leur
51:24
49:47
47
Joost Evers
Road Runners Etten-Leur
51:52
49:43
48
Rein Meester
AVO 1983 (Oudenbosch)
51:52
50:49
49
Fon Verhoeven
Gilze
52:06
51:49
50
Peter Damen
van Oers
52:15
50:52
51
Luit de Ridder
prinsenbeek
52:18
51:35
52
Ed Stolk
Tempo Team
52:40
51:56
53
Ben van Vliet
avVN
52:57
52:26
54
Ron Schrauwen
Schijf
52:58
51:58
55
Hans Westveer
AV56 (Goes)
53:00
52:15
56
Theo van der Veen
Road Runners Etten-Leur
53:01
51:57
57
Boudewijn Baan
Asselbergs & Klinkhamer 5
53:27
51:59
58
Wim Nijten
bergen op zoom
53:31
52:19
59
Barend Janbroers
Utrecht
53:33
51:57
60
Tom Goddijn
AV Sprint (Breda)
53:40
52:52
61
Pieter Luijkx
Breda
53:42
51:29
62
Wilric van Rijckevorsel
AV Sprint (Breda)
53:57
52:57
63
Jos Holla
Etten-Leur
54:15
53:28
64
Luc van Alphen
AV Sprint (Breda)
54:52
52:59
65
Peter Smits
Etten Leur
54:57
54:22
66
Harm van Schijndel
breda
55:08
54:32
67
Paul Groenewegen
Asselbergs & Klinkhamer 10
55:22
53:23
68
Ab Verkaik
reeuwijk
55:24
53:51
69
Jac Kleemans
Etten-Leur
55:31
55:11
70
René Warbout
CAV Energie (Barendrecht)
55:36
54:42
71
Rene rene Dictus
Schijf
55:44
54:53
72
Edwin Schenk
van Oers
55:45
54:19
73
Cees van Hooijdonk
Etten-Leur
55:49
53:31
74
John Kremers
Zevenberfgen
55:56
54:20
75
Michel Bego
Road Runners Etten-Leur
56:14
55:43
76
Eric van Rie
Breda
56:15
54:58
77
Sjack van der Lee
Etten-Leur
56:25
56:05
78
Flip Zellmann
CAV Energie (Barendrecht)
56:31
54:40
79
Marcel Janssen
Garage Hop
56:58
55:00
80
Igor Rasenberg
van Oers
57:07
56:08
81
Piet Jansen
Dutch Runners
57:21
56:01
82
Siegfried Rits
duffel
58:04
57:11
83
Peter Smout
Scorpio (Oosterhout)
58:21
56:20
84
Pieter Cramer
AVO 1983 (Oudenbosch)
58:42
56:27
85
Bennie Wirix
Sprundel
59:06
56:55
86
Leon van Zitteren
Sprundel
59:06
56:56
87
Ad Kustermans
Etten-Leur
59:08
57:57
88
Ybo Volbeda
Scorpio (Oosterhout)
59:17
57:04
89
John de La Roij
Breda
59:17
57:41
90
Frans Peeters
Rucphen
59:17
58:06
91
Kees Coremans
Etten-Leur
59:18
58:29
92
Pim Kaufmann
Fortius (Dordrecht)
59:20
58:17
93
HARRY Vanden Muijsenberg
AV Sprint (Breda)
59:26
57:35
94
Jack van Oosterwijck
etten-leur
59:26
58:51
95
Marcel van Baal
roosendaal
59:30
57:42
96
Herbert Van Willigen
Etten-Leur
59:35
59:24
97
Pierre Kennis
AV Sprint (Breda)
59:57
59:49
98
Ulrich Ramm
THOR (Roosendaal)
59:59
57:33
99
Edwin Rus
van Oers
1:01:13
59:32
100
Gerard Ketel
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:01:14
59:57
101
Pieter Heling
Etten-Leur
1:02:08
1:00:53
102
Edwin Haijes
Etten-Leur
1:02:29
1:01:12
103
Rob Braaksma
Prinsenbeek
1:03:07
1:00:47
104
Antonio Campos
Prinsenbeek
1:03:25
1:01:29
105
Koen van Hooft
Etten-Leur
1:03:31
1:01:44
106
Martin Poppelier
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:03:51
1:02:04
107
Paul Spierings
AV Sprint (Breda)
1:03:59
1:01:55
108
Eric Wandel
Breda
1:05:05
1:03:39
109
Arie Spaans
ABN AMRO team 4
1:05:41
1:03:24
110
Jan Daamen
Etten-Leur
1:06:14
1:04:53
111
Rob Adolphs
BAVEL
1:06:46
1:05:23
112
Peter Hitzert
Nieuw-Beijerland
1:07:16
1:05:54
113
Robin De Roover
Ekeren
1:07:30
1:06:19
114
Alian Moureau
Tienen
1:07:31
1:05:12
115
Gerard Van Zuilen
Den Bommel
1:08:27
1:06:09
116
Toine Kerstes
Etten-Leur
1:09:51
1:09:05
117
Willem van Grootven
aartselaar
4:14:31
4:14:31
118
Ad van Kempen
AV Achilles Top (Kerkrade)
4:20:25
4:20:25
M65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Kooman
Loopgroep Aart Stigter (AmeronNED
45:25
45:21
2
Wim de Jonge
AV56 (Goes)
45:44
45:30
3
Rien van Diepen
AV Spiridon (Gilze-Rijen)
46:09
45:56
4
Pierre Matthijssen
THOR (Roosendaal)
47:06
47:00
5
Toon van Peer
THOR (Roosendaal)
47:34
47:29
6
John Huijbrechts
St. Willebrord
47:36
47:23
7
Wilfried Vissers
Roosendaal
48:15
47:48
8
Wim Blom
ARV Achilles (Etten-Leur)
49:05
48:44
9
Rinus Mulders
Lage Zwaluwe
50:23
50:16
10
Adri van Etten
Thetford
51:01
50:55
11
Kees Timmermans
Road Runners Etten-Leur
52:20
51:46
12
Ad Nouws
Breda
53:05
52:24
13
Wim Ambagts
AVO 1983 (Oudenbosch)
53:10
51:39
14
Anton Coertjens
AV Sprint (Breda)
53:35
52:54
15
Cees van den Broek
Breda
53:39
52:20
16
Joop Plukkel
Breda
54:19
52:59
17
Nico van de Wetering
Oud-Beijerland
54:25
53:34
18
Cees van Leest
ARV Achilles (Etten-Leur)
54:58
54:02
19
Bert van Meggelen
Made
55:11
53:36
20
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
55:21
54:48
21
Franz Bos
Garage Hop
56:32
54:37
22
Henry van Melle
Breda
57:08
55:05
23
Rien Brama
Wassenaar
57:37
56:45
24
Ad Gils
Road Runners Etten-Leur
57:49
55:40
25
Frits van der Ven
AV Sprint (Breda)
57:59
55:56
26
Johan Thijssen
Noordhoek
59:14
58:31
27
Jaques Engelen
Roosendaal
59:26
57:40
28
Gré van Loenhout
ARV Achilles (Etten-Leur)
59:26
58:51
29
Jan de Nijs
AV Sprint (Breda)
59:45
57:48
30
Rene Paes
AV Sprint (Breda)
1:00:20
58:27
31
Frans Evers
Road Runners Etten-Leur
1:00:34
58:26
32
Kees Musters
THOR (Roosendaal)
1:01:04
58:39
33
Arjaan Jansen
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:01:33
59:08
34
Jimmy Filet
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:03:13
1:02:37
35
Clemens van de Rijke
AV Sprint (Breda)
1:04:07
1:01:47
36
Ger Luksemburg
Etten-Leur
1:04:07
1:03:32
37
Vincent Wiegerinck
Road Runners Etten-Leur
1:04:44
1:03:31
38
Maarten Witte
Oudenbosch
1:05:41
1:03:31
39
Jan Frietman
THOR (Roosendaal)
1:08:47
1:06:31
40
Karel Luijkx
van Oers
1:09:04
1:07:17
41
Ad van Hees
Breda
1:09:13
1:07:10
42
Simon Pleijsier
Maassluis
1:10:15
1:09:15
43
Lex de de Zwart
Road Runners Etten-Leur (EttenNED—
1:12:03
1:09:55
44
Arno Clarijs
Zevenbergen
1:14:36
1:12:11
45
Frans Jansen
Etten-Leur
1:16:23
1:14:26
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne van Helmond
AV Sprint (Breda)
41:51
41:45
2
Valerie van Hooidonk
Galder
42:09
42:03
3
Ayesha van Marwijk
Oosterhout
45:44
45:35
4
Roos Nieuwdorp
AV56 (Goes)
46:15
46:01
5
Lotte Verleng
Leiden Atletiek (Leiden)
46:42
46:25
6
Biroit Dekkers
Breda
47:14
46:42
7
Janne Lemstra
Etten-Leur
47:20
47:17
8
Mandy Burgers
Rotterdam
48:06
47:25
9
Daniëlle van Roij
van Oers
48:17
48:00
10
Ellen van Leuven
van Oers
48:41
48:16
11
Debbie Mol
Oud Gastel
49:06
48:44
12
Pauline Heyblom
Amsterdam
49:16
48:46
13
Melissa Kolhorn
Breda
49:24
47:50
14
Deborah Koreman
Geertruidenberg
50:02
49:15
15
Marieke Obbes
AV Sprint (Breda)
50:21
49:24
16
Heleen van Exsel
riel
50:27
49:05
17
Jessie Rozemuller
Amsterdam
50:36
49:46
18
Jilske Huijben
Breda
50:48
50:16
19
Michelle Jongenelen
Haans advocaten Roosendaal
50:54
50:29
20
Sanne Huizer
Scorpio (Oosterhout)
51:05
49:38
21
Lisa Jongenelis
Roosendaal
51:25
50:51
22
Nicole Goosens
Etten-Leur
51:56
51:34
23
Patricia van Uffelen
Rucphen
51:56
51:34
24
Karen Schoenmakers
van Oers
51:59
51:23
25
Veronique Schrauwen
Kleppers
52:01
51:15
26
Lisanne Breeschoten
van Oers
52:22
51:17
27
Hedwig Ketelaars
Breda
52:49
52:22
28
Kelly Broeren
Roosendaal
53:01
51:53
29
Roos van Oijen
Asselbergs & Klinkhamer 6
53:23
51:41
30
Wendy Van de Griek
Kruiningen
53:30
52:10
31
Linda Nouws
Sprundel
53:39
52:29
32
Caroline Mol-Visser
Roosendaal
54:03
52:49
33
Margot van de Casteel-Ossenblok
Roosendaal
54:03
52:49
34
Emmaly Van Haperen
Etten-leur
54:12
53:19
35
Wilma Bogers
Schijf
54:19
52:26
36
Judith Evers
Roosendaal
54:20
52:41
37
Joelle Israel
Tempo Team
54:40
53:42
38
Anne Aarts
van Oers
54:43
53:02
39
Silvie Van Osselaer
THOR (Roosendaal)
54:43
53:33
40
Priscilla van den Berg
Boxmeer
54:48
53:08
41
Patricia Franken
Nederland
54:48
54:08
42
Annelies Sijben
Etten-Leur
55:08
53:24
43
Sarissa de Leeuw
Prinsenbeek
55:17
54:50
44
Shirley Bos
Breda
55:20
54:45
45
Ingrid Voermans
Road Runners Etten-Leur
55:21
54:15
46
Wendy van Duuren
Etten-leur
55:21
54:32
47
Daniella Janssen
Breda
55:47
54:17
48
Cynthia Marijnissen
AVO 1983 (Oudenbosch)
55:54
54:41
49
Jolijn Solter
Oosterhout
56:00
54:02
50
Yara Breukers
Tempo Team
56:06
55:08
51
Inge De Bruijn
Nederland
56:26
55:15
52
Hanneke Van Oijen
van Oers
56:42
56:33
53
Louise Finnsdatter
Houten
56:44
56:00
54
Romy Mijs
Vessem
56:57
55:50
55
Lilian Lauwerijssen
Etten-Leur
56:58
55:56
56
Laura van Lissum
ABN AMRO team 2
56:59
55:34
57
Susanne Roetert
van Oers
57:08
55:12
58
Lisanne Verschuuren
Roosendaal
57:20
56:04
59
Susanne Moerland
Zevenbergen
57:25
57:11
60
Nina Heere
Roosendaal
57:40
56:25
61
Janske van den Wijngaard
ulvenhout
57:53
56:30
62
Denise van Spreuwel
Vessem
57:57
56:50
63
Emmy Keulemans
Breda
57:57
57:01
64
Marieke van Dorst Koomans
Nederland
58:06
56:56
65
Gaby De Haan
Roosendaal
58:10
56:31
66
Anne Smet
Mol
58:14
56:00
67
Jessica den Uijl
Etten-Leur
58:22
56:49
68
Iris Ansems
Etten-Leur
58:25
56:35
69
Rachel de Vooght
van Oers
58:33
57:25
70
Megan Vos
Etten-Leur
58:33
58:13
71
Marlon Frijters
Nederland
58:35
56:32
72
Marcia de Jong
Bosschenhoofd
58:43
56:42
73
Leonie Aarts
Etten-Leur
59:00
56:50
74
Brenda van Heijningen
Hoeven
59:12
57:15
75
Loes van den Berg
Etten-Leur
59:13
57:50
76
Kiki Kerstens
AVO 1983 (Oudenbosch)
59:16
58:03
77
Marloes Nijland
ARV Achilles (Etten-Leur)
59:18
58:09
78
Dochter Eysbach
We gaan ervoor
59:19
57:13
79
Lotte van de Water
ZOEV (Amsterdam)
59:28
57:07
80
Nicole Koevoets
Roosendaal
59:28
57:50
81
Rosanne Lucas
Amsterdam
59:28
57:59
82
Anne Marie Hector
We gaan ervoor
59:30
58:01
83
Lauren Vos
Etten-Leur
59:37
59:18
84
Rachelle Veltman
Etten-Leur
1:00:03
58:13
85
Lexie amber Weeks
Rotterdam
1:00:33
59:36
86
Lisanne in 't Veld
AH J&J Pollemans team 2
1:01:03
59:32
87
Kelly Boogaarts
Breda
1:01:09
58:49
88
Ilona van Gastel
Roosendaal
1:01:17
59:35
89
Margot Peeters
Rucphen
1:01:25
1:00:13
90
Janice Callista
Amersfoort
1:01:25
1:00:51
91
Linne Reuser
Geertruidenberg
1:01:58
1:01:02
92
Laura Aerts
Etten-Leur
1:02:01
1:01:23
93
Jasmijn Segeren-Bos
Etten-Leur
1:02:06
59:43
94
Maura Marijnissen
Etten-Leur
1:02:06
59:51
95
Lisette Nijhuis
Utrecht
1:02:43
1:00:23
96
Karlijn van der Boon
Utrecht
1:02:59
1:01:15
97
Merel van Heel
etten leur
1:03:02
1:01:40
98
Jitske van Hooft
Etten-Leur
1:03:31
1:01:44
99
Anouk Schrauwen
Road Runners Etten-Leur
1:03:37
1:01:29
100
Giulia Florence Metz
Nederland
1:03:42
1:03:29
101
Alesia Dukhamenka
Etten-Leur
1:03:49
1:02:39
102
Jennifer Thijssen
Made
1:03:58
1:01:44
103
Robin Van Wankum
Etten-Leur
1:03:58
1:02:00
104
Denice Broeken
Made
1:04:02
1:01:47
105
Joyce van Gils
Schouw Informatisering
1:04:02
1:01:56
106
Maaike Gommers
van Oers
1:04:08
1:02:18
107
Kiki Van Gool
Etten-Leur
1:04:20
1:03:07
108
Lotte van Dijk
Road Runners Etten-Leur
1:04:27
1:03:20
109
Pascalle van der Velden
Etten-Leur
1:04:54
1:02:39
110
Babs van Bruggen
wernhout
1:05:26
1:03:15
111
Tessa De Bot
Breda
1:05:36
1:04:17
112
Laura Krak
Road Runners Etten-Leur
1:05:58
1:03:51
113
Rebecca Quazi
Tilburg
1:06:16
1:06:09
114
Astrid Moelands
Etten-Leur
1:06:21
1:04:02
115
Esther Muller
Etten-Leur
1:07:14
1:05:05
116
Myrthe Gestel
Road Runners Etten-Leur
1:07:14
1:05:06
117
Melanie Reijnen
Etten-Leur
1:07:48
1:06:58
118
Hanneke Blom
Etten-Leur
1:07:48
1:06:59
119
Marjolein van Kruistum
Goes
1:08:01
1:05:46
120
Stephanie Fortuin
Yerseke
1:09:22
1:07:42
121
Karin Dekkers
Etten-Leur
1:10:22
1:08:05
122
Vivian Lu
AH J&J Pollemans team 2
1:10:34
1:08:24
123
Adriana Smit
AVO 1983 (Oudenbosch)
1:18:13
1:16:03
124
Wendy de Wachter
Krabbendijke
1:21:54
1:20:28
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anke Koenraads
breda
44:36
44:25
2
Monique Buijnsters
Serrco Toprunners 3
47:52
45:59
3
Eugenie Schets
Scorpio (Oosterhout)
48:00
47:37
4
Saskia van den Beemt
Etten-Leur
48:13
47:43
5
Annemarie Verschuure
AV56 (Goes)
48:16
48:01
6
Monique Verschuure
AV56 (Goes)
48:16
48:01
7
Cindy Suijkerbuijk
THOR (Roosendaal)
48:19
48:05
8
Saskia Aarts
Prinsenbeek
48:27
47:42
9
Monique van Hooijdonk
Etten-Leur
48:53
48:20
10
Mira Ooijen
Zevenbergen
48:58
48:07
11
Francesca Thijssen
Prinsenbeek
49:00
48:17
12
Sandra van Es
van Oers
49:01
48:43
13
Mardi van Groesen
Etten-Leur
49:28
49:04
14
Astrid Verheijen
Etten-Leur
49:33
49:03
15
Annemieke Kuijpers
Breda
50:08
49:25
16
Judith Vloedgraven
Road Runners Etten-Leur
50:17
49:41
17
Yura Ansems
Chaam
50:19
50:00
18
Yasmin ten Have- Bennis
Amstelveen
50:31
48:46
19
Karin Helmons
Fijnaart
50:42
50:02
20
Meike Erlings
Zevenbergen
50:57
50:05
21
Marianne Bom
Breda
50:59
49:14
22
Inge Koene
AV Sprint (Breda)
51:00
50:21
23
Karin de Wild
Etten-Leur
51:04
50:42
24
Marleen ter Weele
Veldhoven
51:28
50:47
25
Sylvie Vanlaerhoven
Serrco Toprunners 1
51:32
49:37
26
Natalie Hansort
Rijen
51:38
50:41
27
Monique Bluemink
Breda
51:44
50:38
28
Linsey Schoonen
rucphen
51:49
51:18
29
Hetty van Aart
Breda
51:50
51:41
30
Babette Haast
Oud-Gastel
51:58
51:31
31
Claudine Van Kooten
Teteringen
52:00
50:16
32
Mieke de Brouwer
etten leur
52:12
49:49
33
Carry Huijbregts-de Groot
van Oers
52:35
52:11
34
Therese Saenen
Etten-Leur
52:48
52:05
35
Lotte Maas
Etten-Leur
53:04
51:11
36
Linda van Ettinger
Road Runners Etten-Leur
53:09
52:33
37
Ellen Verdonck
Rijsbergen
53:29
52:46
38
Suzan Westenberg
Loopvereniging TOF (Breda)
53:36
51:33
39
Marjolijn Lieberom
Thetford
54:04
52:52
40
Kim Vergauwen
Minderhout
54:12
53:20
41
Sjalwidi Huang
van Oers
54:27
53:58
42
Debby Elstgeest
Nederland
54:38
53:44
43
Judith Van Gils
Rijen
54:45
53:46
44
Wendy Schilperoort
Etten-Leur
54:57
53:48
45
Carolien Timmer
AV Sprint (Breda)
55:04
54:06
46
Suha Nazik
Prinsenbeek
55:09
54:04
47
Marit Geerts
Breda
55:15
54:16
48
Marinda Appeldoorn
Etten-Leur
55:37
54:07
49
Ellen den Arend
ARV Achilles (Etten-Leur)
55:43
53:55
50
Mirjam Sijbesma
Road Runners Etten-Leur
55:54
54:34
51
Susan Otto
Etten-Leur
55:54
55:04
52
Bianca Driesprong
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDƐ$
55:54
55:08
53
Annemieke Heijnsbroek
van Oers
56:42
56:32
54
Eveline Roovers
Etten-Leur
56:48
55:13
55
Catharina Hoevenaars
Volle bak vooruit
56:49
55:29
56
Debby Den Ouden
Strijbeek
56:51
56:26
57
Chantal Grosfeld
DEBA Team 2
56:54
55:47
58
Minou Valentijn
Etten-Leur
57:03
55:10
59
Lindella Dujardin Papo
ABN AMRO team 3
57:07
55:45
60
Lian Vermunt
Etten-Leur
57:09
56:45
61
Catharina Stam
Etten-Leur
57:10
56:15
62
Silvia Ermes
Thetford
57:21
56:02
63
Wendy Freijzer
Tempo Team
57:23
55:54
64
Nancy Rademakers
Den Haag
57:29
55:16
65
Stéphanie Kuiper
Breda
57:29
55:38
66
Silvia van Zundert
THOR (Roosendaal)
57:42
56:31
67
Simone Jaspers
Road Runners Etten-Leur
57:47
56:28
68
Pauline Todd
Schipper
57:48
55:52
69
Sabina Talboom
Etten-Leur
57:52
55:39
70
Sandy Vandenberg
Oosterhout
58:01
56:01
71
Arwen Smit
Zundert
58:06
56:38
72
Diana Broks-Luijten
Etten-Leur
58:16
57:13
73
Marjosé van Gool
Sprundel
58:17
57:57
74
Lori Van Donge
Delft
58:21
57:24
75
Marja Lambregts
roosendaal
58:23
56:27
76
Grazyna Baczkowska
Zevenbergen
58:24
57:45
77
Anne de Graaf
Etten-Leur
58:35
57:42
78
Monique Boot
Etten-Leur
58:40
57:35
79
Brigitte Walet
Etten-Leur
58:52
56:52
80
Sylvia Brakkee
Tempo Team
58:52
57:01
81
Chantal de Nijs
Roosendaal
58:58
57:47
82
Maartje van Hooijdonk
Etten-Leur
59:09
56:42
83
Heidi Loos
THOR (Roosendaal)
59:10
57:07
84
Ratna de Jongh
Serrco Toprunners 2
59:14
57:14
85
Sandra Kubicki
Etten-Leur
59:18
57:14
86
Prisca Rombouts-Dik
Roosendaal
59:25
57:42
87
Miranda Oomen
Rucphen
59:26
57:10
88
Loes Buijs
Rucphen
59:28
57:48
89
Rianne Voeten
sprundel
59:28
57:49
90
Saskia van IJzendoorn
ARV Achilles (Etten-Leur)
59:32
57:07
91
Jacqueline Meijers
AV56 (Goes)
59:32
59:02
92
Tamara List
Rotterdam
59:33
57:33
93
Sandra Bronk
Roosendaal
59:52
58:57
94
Petra Poppelaars
DEBA Team 2
59:53
58:44
95
Anneloes Smedts-Koens
Rotterdam
59:55
58:06
96
Karin Bierens
Prinsenbeek
59:57
57:42
97
Femke van Herwijnen
Prinsenbeek
59:58
57:43
98
Mirjam Koelman
Zundert
1:00:14
58:47
99
Vera C
Kalmthout
1:00:17
58:29
100
Caelina Braspenning
hoeven
1:00:24
58:52
101
Nicole van de Wouw
Wernhout
1:00:27
58:54
102
Bianca Scholtes
Asselbergs & Klinkhamer 7
1:00:34
59:01
103
Marike van Meerendonk
Etten-Leur
1:00:39
58:27
104
Mariëlle van Oosterhout-de Jongh
Etten-Leur
1:00:58
1:00:58
105
Angela Neggers
Road Runners Etten-Leur
1:01:07
59:10
106
Katja Visser
Tempo Team
1:01:17
59:47
107
Pia Meijers
Roosendaal
1:01:25
59:21
108
Glady Lapre
Asselbergs & Klinkhamer 4
1:01:28
59:35
109
Judy Nooijens
Etten-Leur
1:01:30
59:13
110
Lisette Loon
Road Runners Etten-Leur
1:01:34
59:25
111
Danielle van Gool
Prinsenbeek
1:01:35
59:22
112
Monique Nijssen
Roosendaal
1:01:52
59:39
113
Peggy Van Hooijdonk
Terheijden
1:01:58
1:00:13
114
Esther van Nijnatten
Etten-Leur
1:02:00
1:00:11
115
Sandra Dries
Nieuwmoer
1:02:14
1:00:02
116
Marlous Tode
Breda
1:02:16
59:56
117
Sylvia van Zimmeren
Asselbergs & Klinkhamer 4
1:02:39
1:00:46
118
Chantal Kaiser
AV Sprint (Breda)
1:02:43
1:00:49
119
Dorrianne van Vugt
bavel
1:02:43
1:00:50
120
Ela Koszel
veenendaal
1:02:56
1:00:37
121
Marianne Heesmans
Haans advocaten Roosendaal
1:03:10
1:02:44
122
Mirjam van Heesch
DEBA Team 2
1:03:21
1:02:13
123
Marielle Goorden
Roosendaal
1:03:38
1:02:38
124
Harriët van Zinnen
Etten-Leur
1:04:12
1:02:56
125
Astrid Liebregts
Road Runners Etten-Leur
1:04:19
1:02:13
126
Irmgard Koeijvoets
Thetford
1:04:20
1:03:07
127
Marieke Borkus
Heesch
1:04:57
1:02:41
128
Renske Prinse-Ruijten
Roosendaal
1:05:07
1:02:55
129
Susan van der Veeken
Road Runners Etten-Leur
1:05:23
1:03:17
130
Eva Kooistra
Breda
1:05:36
1:04:17
131
Tanja Ilievski
Etten-Leur
1:05:40
1:04:13
132
Angela Sprenkels
Road Runners Etten-Leur
1:05:41
1:03:35
133
Marika Koonen
Road Runners Etten-Leur (EttenNEDR
1:05:47
1:03:41
134
Liesbeth Schellingerhout
Asselbergs & Klinkhamer 5
1:06:19
1:04:19
135
Ursula Rasenberg
Etten-leur
1:06:21
1:04:32
136
Ilse Dierckx
Steenbergen
1:07:23
1:04:58
137
Claudia Beens
Hoogerheide
1:07:23
1:04:58
138
Paula Krijnen
Road Runners Etten-Leur
1:07:55
1:05:48
139
Cathleen Schweizer
Alphen
1:07:55
1:05:53
140
Caroline van der Ree
Zuid-Beijerland
1:08:00
1:06:15
141
Wendy Kamp
Kesteren
1:08:00
1:06:15
142
Jessica Vissers-van Ostaijen
Dutch Runners
1:08:24
1:08:02
143
Monique Lambregts
Zevenbergen
1:08:48
1:07:54
144
Anita Paardekam
Bergen op Zoom
1:08:58
1:07:32
145
Brenda van de Kasteel
Road Runners Etten-Leur
1:12:03
1:09:55
146
Colinda Gijsen
Road Runners Etten-Leur
1:12:03
1:09:56
147
Amy Christiaanse
Breda
1:12:29
1:10:10
148
Esther van Berkel-Leeflang
Roosendaal
1:13:28
1:11:21
149
Martine Ivens
Rucphen
1:15:14
1:13:31
150
Annelies Ivens
Rucphen
1:15:16
1:13:33
151
Andrea Futterer
wernhout
1:16:34
1:14:23
152
Nathalie Weber
THOR (Roosendaal)
1:18:08
1:16:01
153
Christa Boeters
Etten-Leur
1:20:09
1:19:18
154
Bianca den Besten
Nunspeet
1:21:53
1:20:28
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne De Kok
Dynamica ADSV (Vlissingen)
39:16
39:13
2
Marian Lauwrijssen
sprundel
44:14
44:08
3
Patricia Kloonen
Breda
46:51
46:33
4
Esther Mohunlol-van Nijf
Road Runners Etten-Leur
47:45
47:39
5
Jolanda van den Bosch
etten leur
48:37
48:03
6
Machteld Verdaasdonk
Spado (Bergen op Zoom)
48:40
48:08
7
Melissa Eestermans
Moerdijk
48:41
48:09
8
Trudy Verhoeven
Chaam
49:51
49:32
9
Rosemarie Hamelinck
Prinsenbeek
50:21
48:21
10
Petra Koenen-Ermens
Loopvereniging TOF (Breda)
51:07
50:09
11
Angelique van Oijen
Asselbergs & Klinkhamer 6
51:07
50:13
12
Suzan Ros
geertruidenberg
51:55
50:56
13
Hanneke Bakkum
AV Sprint (Breda)
52:04
50:23
14
Yolanda Krombeen
Kruiningen
52:24
51:23
15
Marchiena Poortstra
Haastrecht
52:54
51:01
16
Annette Bakx
Etten-Leur
53:03
52:16
17
Annelies Verhulst
Etten-Leur
53:15
52:32
18
Esperanza Zugari
Oudenbosch
53:26
53:16
19
Bianca Blanke
Road Runners Etten-Leur
53:33
52:47
20
Inge Giesbergen
Scorpio (Oosterhout)
53:48
53:06
21
Anita van Oers
maastricht
53:49
52:41
22
Rianne van Gool
Raetsluy Baronie Advocaten
53:53
53:26
23
Diana van de Goor
Roosendaal
53:55
52:54
24
Silvia Brechler
CAV Energie (Barendrecht)
54:03
53:07
25
Adriëtte van der Veeken
Prinsenbeek
54:38
54:07
26
Corina Kriesels
Oud Gastel
54:42
53:14
27
Marion Sweere
Oud Gastel
54:42
53:15
28
Esther Schotman
Dordrecht
54:53
54:06
29
Ellen Seebregs
Etten-Leur
54:54
54:23
30
Mariska Goudswaard
Delta Sport (Zierikzee)
55:00
54:23
31
Masja van Wijk
ABN AMRO team 3
55:07
53:43
32
Nicole Bocklandt
sint-amands
55:22
53:44
33
Eri Adema
Mierlo
55:25
54:44
34
Debbie van Hoof
Etten-Leur
55:29
54:16
35
Miriam van de Wiel
AV Groene Ster (Zevenbergen)
55:38
54:59
36
Ingrid Oonk
AV Sprint (Breda)
55:44
54:33
37
Kirsten van der Vliet
Roosendaal
56:01
54:43
38
Hester Alofsen
AV Groene Ster (Zevenbergen)
56:04
55:24
39
Lara Kuharuk
Garage Hop
56:05
54:10
40
Anneke Engelen
oudenbosch
56:08
54:09
41
Mabel van Dongen
Garage Hop
56:16
54:21
42
Marleen Meys
Mortsel
56:21
54:09
43
Miriam Naalden
AV Spiridon (Gilze-Rijen)
56:21
55:23
44
Connie Rijken
Road Runners Etten-Leur
56:40
55:34
45
Monique Ermens
Prinsenbeek
56:50
55:51
46
Cilia Mathijssen
Serrco Toprunners 1
56:55
55:34
47
Joanna Bottema
Garage Hop
56:56
55:01
48
Arthur Hooijdonk
Garage Hop
56:57
54:59
49
Lennie Groenewegen
Rotterdam
57:08
56:03
50
Wilma Roozeboom
Roosendaal
57:45
57:00
51
Jolanda van Hassel
Serrco Toprunners 4
57:48
56:28
52
Kitty Lauwen
van Oers
58:01
56:22
53
Lisette Chantrel
Etten-Leur
58:04
56:04
54
Marga de Boer
Numansdorp
58:07
56:41
55
Jolanda Ettema
AV Groene Ster (Zevenbergen)
58:07
57:27
56
Mireille Heijnen
Breda
58:21
57:07
57
Helga Zijlmans
Roosendaal
58:26
56:48
58
Carla Gieben
Oudenbosch
58:43
56:34
59
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
58:59
58:10
60
Bianca van Bedaf
Garage Hop
59:01
57:06
61
Jeannet Sarelse- Trommel
MSV en AV Flakkee (MiddelharniN
59:02
58:18
62
Janneke Appel
MSV en AV Flakkee (MiddelharniN
59:02
58:18
63
Griet Broothaers
Schelle
59:03
57:16
64
Monique Van Son - Schop
van Oers
59:09
57:59
65
Sylvia van Tilborg
Etten-Leur
59:23
57:21
66
Petra de Wolf
Bosschenhoofd
59:24
57:24
67
Anita Knappers
Roosendaal
59:32
58:09
68
Trudie de Jong
ARV Achilles (Etten-Leur)
59:36
58:27
69
Natascha van Heugten
Bergen op Zoom
59:36
58:37
70
Conny van het Westeinde
Road Runners Etten-Leur
59:56
57:47
71
Corry Embregts
Prinsenbeek
1:00:23
59:09
72
Suus Bouwen
van Oers
1:00:29
58:49
73
Annet van Dellen-Coster
Arnhem
1:00:29
58:14
74
Marjolein Daemen
Nederland
1:00:29
58:50
75
Anita Quirijnen
Breda
1:00:48
59:57
76
Hendrine Kalkman
Breda
1:00:52
58:47
77
An Pierreux
kumtich
1:00:57
58:38
78
Nancy Depre
Tikenen
1:00:57
58:38
79
Monique Aerts
Etten-Leur
1:01:05
59:02
80
Hilda Vliegenthart
Breda
1:01:06
59:04
81
Hanneke Govaers
AV Sprint (Breda)
1:01:31
1:00:16
82
Anke Reijngoudt
We gaan ervoor
1:01:47
59:42
83
Patricia van Gils
etten leur
1:01:59
1:01:11
84
Juliette Put
kruisland
1:02:36
1:01:15
85
Jasja van Moorsel
Rotterdam
1:02:38
1:00:44
86
M P Testers-Dam
van Oers
1:02:40
1:01:13
87
Veerle Robberechts
Etten-Leur
1:02:51
1:00:39
88
Nancy van de Klundert
Prinsenbeek
1:03:10
1:01:00
89
Mieke Bastiaansen
Galder
1:03:36
1:01:53
90
Ingrid Veraart
Roosendaal
1:03:38
1:02:38
91
Marie-Luc Bakkers
Bavel
1:03:40
1:02:25
92
Tessa Nouws
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:03:51
1:02:04
93
Astrid Hoppenbrouwers
Breda
1:03:58
1:01:47
94
José Vosmer
Scorpio (Oosterhout)
1:04:08
1:02:08
95
Gerdi Evers
Kleppers
1:04:14
1:02:54
96
Karin Braspenning
Etten-Leur
1:04:20
1:03:07
97
Tanja Vriends
Etten-Leur
1:04:49
1:02:45
98
Claudia Edelman
CAV Energie (Barendrecht)
1:04:56
1:03:12
99
Louise Meeuwsen
CAV Energie (Barendrecht)
1:04:56
1:03:12
100
Ingrid Groffen
AV Groene Ster (Zevenbergen)
1:06:19
1:03:55
101
Astrid van de Luijtgaarden
Road Runners Etten-Leur
1:06:24
1:05:06
102
Hanny De Jong
Den Bommel
1:06:25
1:04:09
103
Veronique van de Ven
Etten-Leur
1:06:51
1:04:54
104
Marianne Withagen
Moerstraten
1:06:55
1:05:48
105
Tamara Verschure
CAV Energie (Barendrecht)
1:07:12
1:06:20
106
Ageeth Boermans
Loopvereniging TOF (Breda)
1:07:14
1:05:11
107
Marjolein Ras
Nieuw-Vossemeer
1:07:22
1:04:58
108
Ernie Jansen
Oudenbosch
1:07:24
1:05:10
109
Petra Verschuren - Buijk
Zegge
1:07:34
1:05:20
110
Simone Verspui
Etten-Leur
1:07:39
1:05:28
111
Annet Steenbergen
van Oers
1:07:55
1:05:53
112
Anne Verwijmeren
Road Runners Etten-Leur
1:08:13
1:06:06
113
Gina van Zundert
Etten-Leur
1:08:38
1:06:16
114
Mary Demmers
Etten-Leur
1:09:51
1:08:21
115
Linda Vermaas
Vlaardingen
1:10:12
1:07:51
116
Brigitte van der Veen
Road Runners Etten-Leur
1:11:43
1:10:26
117
Ingrid Smienk
Road Runners Etten-Leur
1:12:03
1:09:57
118
Jacqueline Koevoets
Road Runners Etten-Leur
1:12:21
1:10:14
119
Jolanda Klous
Dordrecht
1:12:29
1:10:11
120
Chantal Kuijstermans
Oud Gastel
1:13:34
1:11:20
121
Esther van Oosterhout
Tilburg Road Runners (Tilburg)
1:15:37
1:14:59
122
Saskia van Iperen
Meerkerk
1:20:08
1:17:52
V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Nouws
van Oers
46:45
46:24
2
Carla Grootaers
capelle aan den ijssel
47:07
46:14
3
Ciska Roelen
THOR (Roosendaal)
47:34
47:29
4
Riet van Mook
elshout
48:16
48:03
5
Lianne Gronert
AV Sprint (Breda)
49:32
48:56
6
Marina Naessens
Road Runners Etten-Leur
50:22
49:40
7
Annie Langeweg
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDhþØ
51:24
50:44
8
Ineke Loovens
CAV Energie (Barendrecht)
51:48
49:58
9
Marion de Wolf
AV Sprint (Breda)
51:51
50:45
10
Annie Oostvogels
Etten-Leur
52:51
52:08
11
Maria Bloemsaat
Scorpio (Oosterhout)
52:53
52:10
12
Toos Ebben - van den Heijkant
Oosterhout
53:45
52:50
13
Dinie Megens
Road Runners Etten-Leur
53:48
53:11
14
Jeanne van den Berg
DJA (Zundert)
54:28
53:07
15
Rineke Groenleer
Oud Gastel
54:49
54:18
16
Carina Visser
CAV Energie (Barendrecht)
54:52
53:04
17
Veronica Jansen
Bergen op Zoom
55:03
54:19
18
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNEDž€
55:07
54:27
19
Marleen Reynaerts
Bunsbeek
55:08
54:02
20
Thea van Bodegraven
AVO 1983 (Oudenbosch)
55:12
54:20
21
Nelleke Wiegerinck
Road Runners Etten-Leur
55:53
54:46
22
Carola Bakx
AH J&J Pollemans team 1
56:24
54:55
23
Ria Daamen
AH J&J Pollemans team 1
56:34
55:05
24
Ulrike Blankenstein
AC Olympia (Halsteren)
56:40
55:51
25
Paul Goossen
etten leur
56:59
56:27
26
Helma Meeuwse
AV56 (Goes)
57:00
56:05
27
Wilma Rijken
Breda
57:15
55:13
28
Kamla Paragh
Rijen
58:07
56:26
29
Caroline Allewijn
CAV Energie (Barendrecht)
58:09
56:22
30
Keelin O Connor
AV Sprint (Breda)
58:28
57:26
31
Els van Exsel-Feskens
Prinsenbeek
58:32
56:40
32
Anja De Koning
Serrco Toprunners 4
59:09
57:11
33
Jeanette Roye
CAV Energie (Barendrecht)
59:19
57:29
34
Monique Versterre-Verhoeven
AV Rucphen 90 (Rucphen)
59:22
57:18
35
Rian Hermans
Breda
1:00:19
58:06
36
Jolanda Arends-Wieleman
Duiven
1:00:54
59:10
37
Marion Jongenelen
Hoeven
1:01:16
59:35
38
Lenie Simons
AV Sprint (Breda)
1:01:25
59:34
39
Annet Nijssen
etten leur
1:02:00
1:01:13
40
Ria Frijters
Etten-Leur
1:02:06
59:54
41
Ria Vanderborst
Rucphen
1:02:47
1:00:56
42
Rina Otto
Stampersgat
1:02:54
1:01:59
43
Hennie Weeda
AV Sprint (Breda)
1:02:54
1:02:01
44
Vera Kestens
tienen
1:03:04
1:00:45
45
Irma Verhulst
Standdaarbuiten
1:03:14
1:02:28
46
Dimph van Turnhout
Scorpio (Oosterhout)
1:03:37
1:01:36
47
Luus Meeuwissen
Oosterhout
1:04:47
1:03:33
48
Ria Dirven
THOR (Roosendaal)
1:05:24
1:03:52
49
Els Schuurmans
ARV Achilles (Etten-Leur)
1:07:06
1:04:54
50
Marga van de Klundert
Breda
1:07:11
1:06:28
51
Henriette Van Heeswijk
Teteringen
1:13:12
1:12:35
V65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Peeters Delauw
ATV Venray (Venray)
53:41
53:08
2
Hanneke Gillesse
AVO 1983 (Oudenbosch)
54:45
53:54
3
Lyda Jansen
AV Sprint (Breda)
59:08
57:17
4
Toos van Dun
Galder
59:58
59:32
5
Marijke Kok
Spijkenisse
1:02:50
1:00:47
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Lambregts
Etten-Leur
16:06
16:05
2
Mitchell Franken
Spado (Bergen op Zoom)
16:54
16:51
3
Mitchell van Oudenaarden
Etten-Leur
17:32
17:30
4
Peer Voesenek
Breda
17:37
17:35
5
Mohamed El Khaldi
Bruxelles
17:42
17:39
6
Erwin Schuurbiers
Asselbergs & Klinkhamer 11
17:45
17:42
7
Jasper van Eijmeren
Breda
17:51
17:50
8
Wessel Roks
Rijsbergen
17:57
17:54
9
Eric de Jong
Oosterhout
17:57
17:55
10
Tobias Martinot
Nederland
17:59
17:57
11
Jeffrey Faes
Schijf
18:06
18:04
12
Paul Monden
Arnhem
18:29
18:22
13
Hamich Hamed
grimbergen
18:31
18:29
14
Frank van Groessen
Knallers
18:38
18:34
15
Rik Derks
AV Groene Ster (Zevenbergen)
18:41
18:38
16
Rogier Loos
Bergen op Zoom
18:49
18:46
17
Erik Tissink
van Oers
18:53
18:47
18
Xavier Ketelaars
5km Bovenbouw
19:06
19:04
19
Sebastiaan Martinot
TLV De Langstraat (Kaatsheuvel
19:10
19:08
20
Bart van Gurp
AV Sprint (Breda)
19:14
19:07
21
Wouter Warndorff
Standdaarbuiten
19:18
19:15
22
Joris Kortsmit
Etten-Leur
19:30
19:27
23
Rafiq el Morabit
THOR (Roosendaal)
19:32
19:28
24
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
19:36
19:33
25
Ewoud Boer
CAV Energie (Barendrecht)
19:37
19:35
26
Marc Siebers
Breda
19:39
19:35
27
Dirk van den Muijsenberg
Zevenbergen
19:40
19:35
28
Felix Warndorff
Standdaarbuiten
19:40
19:37
29
Michael Blom
oosterhout
19:51
19:46
30
Luc Keijzers
Ulvenhout
19:52
19:50
31
Kristian de Lange
AV Sprint (Breda)
19:58
19:51
32
Stijn Geuke
5km Bovenbouw
20:00
19:43
33
Thomas Adolphs
Nederland
20:01
19:54
34
Erwin Damen
Etten-Leur
20:03
19:55
35
Jan-Julius van Dijke
Bergen op Zoom
20:09
20:04
36
Koen van der Lee
Breda
20:10
20:06
37
Wouter van Dijke
Nederland
20:14
20:09
38
Lorenzo Blom
Etten-Leur
20:16
20:11
39
Merijn Rokx
Sint Willebrord
20:17
20:12
40
Jens van Bijnen
Prinsenbeek
20:17
20:13
41
Ad Bernaerts
baarle-nassau
20:23
20:17
42
Lennard van der Heiden
ARV Achilles (Etten-Leur)
20:25
20:22
43
Robert van Rijckevorsel
Breda
20:26
20:22
44
Lars van Rijckevorsel
5km Bovenbouw
20:32
20:27
45
Dinand Zijlmans
Roosendaal
20:32
20:28
46
Lennart de Vries
Oosterhout
20:33
20:31
47
Luc van Hooijdonk
Etten-Leur
20:39
20:35
48
Lars Lauwen
5km Onderbouw
20:41
20:37
49
Jan van Nispen
St. Willebrord
20:44
20:26
50
Jonas Gommers
5km Onderbouw
20:45
20:23
51
Bas Naalden
5km Bovenbouw
20:47
20:29
52
Richard Kalis
Oudenboschb
20:48
20:45
53
Jason Smits
ACW 66 (Waalwijk)
20:51
20:48
54
Martijn Willemsen
Breda
20:59
20:52
55
Stephan Sweep
Rijsbergen
20:59
20:55
56
Sam Schrauwen
Wernhout
20:59
20:56
57
Jelle van Geel
THOR (Roosendaal)
21:00
20:57
58
Tim Kramer
's Heer Hendrikskinderen
21:01
20:56
59
Jesse Baselier
5km Bovenbouw
21:03
20:47
60
Bas Lambregts
5km Onderbouw
21:03
20:58
61
Daan Van Beers
Etten-Leur
21:06
20:55
62
Lode Verboom
AV Groene Ster (Zevenbergen)
21:09
21:04
63
Angelo Schijven
Asselbergs & Klinkhamer 12
21:13
20:55
64
Milan Oostenrijk
etten leur
21:15
20:59
65
Tristan Landsbergen
AH J&J Pollemans team 3
21:26
20:07
66
Luc Keijzers
Ulvenhout
21:32
21:26
67
Bertus van Ginneken
Etten-Leur
21:35
21:28
68
Duncan Voeten
5km Bovenbouw
21:37
21:34
69
Miel Verheijen
Etten-Leur
21:37
21:29
70
Brian Krul
Etten-Leur
21:38
21:22
71
Niels van Dijk
Etten-Leur
21:40
21:34
72
Rifat Özcelik
Etten-Leur
21:41
21:24
73
Mats Verhulst
ARV Achilles (Etten-Leur)
21:41
21:40
74
Mark Scheffers
DEBA team1
21:42
21:29
75
Nikki van Es
Etten-Leur
21:43
21:29
76
Pieter-Jan de Baar
AV56 (Goes)
21:46
21:38
77
Maurits Kuipers
Bavel
21:46
21:43
78
Stijn Moerings
van Oers
21:47
21:32
79
Dennis Rockx
Etten-Leur
21:47
21:41
80
Itsse Hoogzaad
Etten-Leur
21:48
21:42
81
Frank de Bloeme
Etten-Leur
21:50
21:44
82
Koen Starmans
ARV Achilles (Etten-Leur)
21:55
21:52
83
Jeffrey Landesbergen
Etten-Leur
21:56
21:45
84
Jip Liebregts
Unitas'30
22:04
21:57
85
Cees Testers
Asselbergs & Klinkhamer 12
22:06
21:47
86
Bart Jongeneelen
Pinsenbeek
22:06
21:52
87
Oscar Schilder
Etten-Leur
22:06
21:59
88
Lars Hereijgers
van Oers
22:07
21:39
89
Dirk van der Ham
AH J&J Pollemans team 5
22:09
20:51
90
Thijs de Lange
Ulvenhout
22:11
22:04
91
Jur van de Graaf
Etten-Leur
22:11
22:06
92
Jasper van der Jagt
5km Bovenbouw
22:14
22:02
93
Patrick van de Werken
Etten-Leur
22:14
22:10
94
Gerrie Aerts
Etten-Leur
22:16
22:04
95
Hein Daemen
Rijsbergen
22:17
22:12
96
Johannes Hus
breda
22:18
21:46
97
Joshua Albers
St. Willebrord
22:20
22:04
98
Jasper Brenders
Etten-Leur
22:21
22:04
99
Storm van de Werken
Etten-Leur
22:21
22:18
100
Vigo Maljaars
Oosterhout
22:22
21:45
101
Stan Van den Brekel
Unitas'30
22:23
22:16
102
Martijn van der Straten
AH J&J Pollemans team 5
22:24
21:05
103
Lars Dirven
Etten-Leur
22:25
22:19
104
Luuk Van Hooijdonk
5km Onderbouw
22:27
22:21
105
Edwin Reniers
Breda
22:27
22:18
106
Milan Valentijn
Unitas'30
22:29
22:21
107
Lars van Beek
Etten-Leur
22:29
22:21
108
Martijn Rijvers
AH J&J Pollemans team 3
22:30
21:30
109
Stephan Kapitein
Prinsenbeek
22:37
22:30
110
Stijn Maarschalk
Oosterhout
22:39
22:02
111
Antal Hendrikx
Etten-Leur
22:40
22:31
112
Edwin Oomen
Etten-Leur
22:43
22:37
113
Justin Francois
zevenbergen
22:44
22:28
114
Chiel van van Bedaf
Etten-Leur
22:45
22:35
115
Johan Monden
Etten-Leur
22:45
22:38
116
Jens Coppens
Etten-Leur
22:47
22:27
117
Sem van Bussel
Nederland
22:48
22:35
118
Ronald van der Veen
Road Runners Etten-Leur
22:52
22:45
119
Sven Wouters
Klein-Zundert
22:53
22:51
120
Remco Verstrepen
Unitas'30
22:54
22:43
121
Leon Bakx
roosendaal
23:00
22:54
122
Wim van Haperen
Road Runners Etten-Leur
23:03
22:57
123
Timo de Winter
etten leur
23:04
21:57
124
Jack Vissers
Prinsenbeek
23:06
23:02
125
Bas Van Aert
Unitas'30
23:07
22:56
126
Niels van der Ham
Asselbergs & Klinkhamer 16
23:09
22:05
127
Frans Witt
van Oers
23:11
23:03
128
Morris Grosfeld
DEBA team1
23:11
22:56
129
Yoran Stoop
Etten-Leur
23:12
22:54
130
Oscar Mathon
Etten-Leur
23:12
22:54
131
Berend Smook
5km Onderbouw
23:17
23:02
132
Bart Klemans
Etten-Leur
23:20
23:01
133
Mark de Bloeme
Etten-Leur
23:20
23:14
134
Martin van Dijke
van Oers
23:24
23:17
135
Erik Oonincx
Hoeven
23:28
23:12
136
Jeroen Krijnen
Bosschenhoofd
23:29
23:24
137
Sam Dingenouts
Perrusson
23:30
23:22
138
Bart Van den Brekel
Etten-Leur
23:33
23:26
139
Jeroen Lambregts
Nederland
23:37
23:14
140
Koen de Nijs
Office Palace
23:38
23:32
141
Sem van Rooij
Etten-Leur
23:40
23:17
142
Paul Jansen
Road Runners Etten-Leur
23:43
23:21
143
Daan Kramer
etten-leur
23:43
23:35
144
Yanick de Weert
etten-leur
23:48
23:30
145
Milan Nagtzaam
Rijsbergen
23:48
23:30
146
Marcel Grosfeld
DEBA team1
23:48
23:35
147
Tijn Poppelaars
DEBA team1
23:48
23:35
148
Jeroen Poppelaars Poppelaars
DEBA team1
23:48
23:35
149
Mark Lambregts
Etten-Leur
23:49
23:41
150
Jaimy van Groesen
made
23:50
23:30
151
Kees Mol
Road Runners Etten-Leur
23:52
23:44
152
Angelo Blom
Etten-Leur
23:56
23:43
153
Thomas Blom
Etten-Leur
23:56
23:44
154
Johan de Brouwer
Etten-Leur
24:00
23:47
155
Wouter Visser
Taks Handling Systems B.V.
24:01
23:43
156
Demian Schouw
5km Bovenbouw
24:07
23:50
157
Bas Beesems
Asselbergs & Klinkhamer 11
24:07
23:43
158
Kiram Kegel
Spado (Bergen op Zoom)
24:07
23:46
159
Michel Kramer
etten-leur
24:12
24:03
160
Sem Broeksteeg
Unitas'30
24:13
24:02
161
Rini Mol
Taks Handling Systems B.V.
24:22
24:04
162
Sem Verheijen
Etten-Leur
24:22
24:15
163
Marco van Ham
Office Palace
24:24
24:10
164
Mark Evers
Office Palace
24:26
24:12
165
Tristan Boeren
5km Onderbouw
24:31
24:22
166
Sjors van de Kreeke
AH J&J Pollemans team 3
24:35
23:36
167
Rick Oomen
Unitas'30
24:35
24:23
168
Marcel van der Logt
Office Palace
24:36
24:22
169
Wouter Roks
Unitas'30
24:36
24:27
170
Koen Wijngaarde
Taks Handling Systems B.V.
24:38
24:20
171
Jordan Steenbakkers
Unitas'30
24:39
24:28
172
Bart van Vugt
Bavel
24:44
24:20
173
Jos Ceuster
etten leur
24:44
24:22
174
Thomas De Jong
Unitas'30
24:47
24:38
175
Duncan Sprenkels
Etten-Leur
24:48
24:31
176
Frans Geijs
AV56 (Goes)
24:50
24:41
177
Emre van Dijk
5km Onderbouw
24:51
24:42
178
Lennard Pearson
Etten-Leur
24:51
24:31
179
Philip Niemeijer
Schijndel
24:52
24:29
180
Bart Van Sprundel
Unitas'30
24:52
24:41
181
Mark Van Gestel
Nederland
24:53
24:31
182
Merijn Stadhouders
5km Onderbouw
24:55
24:29
183
Ronald Jaspers
van Oers
24:56
24:37
184
Nick Ho
5km Onderbouw
25:02
24:47
185
Max Loos
etten leur
25:03
24:47
186
Luka Konings
Etten-Leur
25:08
24:37
187
Michel Verwijmeren
Etten-Leur
25:09
24:33
188
Martijn van Bedaf
Blom team 2
25:09
24:46
189
Joost Mathijssen
Blom team 1
25:09
24:46
190
Pieter Verdaasdonk
Nijmegen
25:14
24:30
191
Joost van Rooij
Etten-Leur
25:14
24:51
192
Tom Van Aert
Unitas'30
25:15
24:45
193
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
25:20
25:08
194
Gio Marsham
5km Bovenbouw
25:21
25:04
195
Jort Van Loon
5km Onderbouw
25:26
24:13
196
Peter Jochems
Taks Handling Systems B.V.
25:29
24:43
197
Jouke Snelder
Etten leur
25:31
25:04
198
Diederik Snelder
Etten leur
25:32
25:05
199
Hans Oostvogels
Nispen
25:35
25:08
200
Marco Jakobs
Alblasserdam
25:36
24:25
201
Heino van Zundert
Hoeven
25:37
24:37
202
Milan Vriens
Etten-Leur
25:40
25:33
203
Stijn Ackerman
Etten-Leur
25:41
24:38
204
Kevin Marijnissen
etten leur
25:41
24:59
205
Wilfred Heeren
Etten-Leur
25:48
25:37
206
J j Bogers
etten leur
25:49
24:46
207
Sieb Welles
Etten leur
25:49
25:09
208
Kay Witters
Etten-Leur
25:50
25:13
209
John Bouw
Zundert
25:50
25:16
210
Luca Maselli -
Nederland
25:52
25:13
211
John Klep
Etten-Leur
25:54
25:06
212
Marcin Rusnarczyk
Breda
25:54
25:39
213
Niek Van Osch
Etten-Leur
25:55
25:18
214
Pim Jacobs
5km Onderbouw
25:58
25:43
215
Ad Stoop
Oosterhout
26:00
25:10
216
Jan Levens
Oosterhout
26:00
25:10
217
Martijn Dubbelman
Nispen
26:03
25:37
218
PJ Berting
etten leur
26:04
25:32
219
Ivar De Caluwè
Unitas'30
26:05
25:36
220
Julian Van der Wouden
Unitas'30
26:06
25:38
221
Tobias Stammer
AH J&J Pollemans team 4
26:08
24:48
222
Jory Achternaam
AH J&J Pollemans team 4
26:08
24:48
223
Kevin van Loon
Hoeven
26:08
25:08
224
Stijn van den Berg
Etten-Leur
26:09
25:43
225
Daan Kokke
Unitas'30
26:10
25:41
226
Norbert Visser
5km Onderbouw
26:12
25:37
227
Ogulcan Demir
Unitas'30
26:12
25:43
228
Sven Peetoom
Unitas'30
26:12
25:44
229
Wouter Rompa
Unitas'30
26:12
25:44
230
Robert Vermeiren
Zundert
26:13
25:43
231
Thom van Hoof
ARV Achilles (Etten-Leur)
26:13
25:58
232
Arjan Ottjens
Sprundel
26:17
25:52
233
Stan Eestermand
Unitas'30
26:17
26:06
234
Ad Suijkerbuijk
Breda
26:18
25:58
235
Mickeal Marijnissen
Etten-Leur
26:18
26:08
236
Stijn Boelhouwers
Unitas'30
26:19
26:07
237
Richard Marijnissen
Etten-Leur
26:20
26:10
238
Kaz Willer
Breda
26:21
25:11
239
Gerard Delrue
Bergen op Zoom
26:22
25:40
240
Edwin Hendrickx
Road Runners Etten-Leur
26:23
25:41
241
Matthijs Dinkelaar
Etten-Leur
26:23
25:59
242
Mark van Haren
Nederland
26:24
24:48
243
Stijn Pas
AH J&J Pollemans team 4
26:24
25:05
244
Tygo Smid
Etten-Leur
26:24
25:54
245
Renato Behr
Almere
26:24
26:10
246
Jack van Gastel
van Oers
26:27
26:17
247
Dion Kemmeren
5km Bovenbouw
26:28
25:26
248
Peter Nieuwenhuis
Roosendaal
26:29
24:53
249
Bryan Dumay
Etten-Leur
26:29
25:53
250
Peter Geurtsen
Road Runners Etten-Leur
26:29
26:07
251
Johan van den Beemd
St. Willebrord
26:32
25:54
252
Bas de Jong
Etten-Leur
26:32
25:58
253
Hans Oonincxx
Hoeven
26:33
26:18
254
Francois Levolger
Asselbergs & Klinkhamer 14
26:34
26:09
255
Meindert Niemeijer
Etten-leur
26:36
26:12
256
Max van Rijn
Etten-Leur
26:37
26:18
257
Martijn Romme
Taks Handling Systems B.V.
26:39
25:52
258
Cees Prinsen
Etten-Leur
26:40
26:36
259
Luca Pellegrino
5km Onderbouw
26:42
26:16
260
Tim Heeren
AH J&J Pollemans team 4
26:42
25:22
261
Bart Lips
Etten-Leur
26:43
26:04
262
Anoniem Zondernaam
Nederland
26:43
26:04
263
Niels van der Sanden
Etten-Leur
26:46
26:18
264
Niek van Kuijck
5km Onderbouw
26:47
26:20
265
Tony van Weers
Breda
26:47
26:32
266
Roald Zom
Made
26:48
25:56
267
Johan van der Sanden
Etten-Leur
26:48
26:20
268
Edwin Lijmbach
Asselbergs & Klinkhamer 15
26:51
25:40
269
Luuk van Kalmthout
Etten-Leur
26:51
26:43
270
Martin Kortsmit
Etten-Leur
26:57
26:18
271
Luuk Batenburg
AH J&J Pollemans team 3
26:58
25:39
272
Sven Verspecht
Etten-Leur
27:02
26:05
273
Ronald van Vliet
etten-leur
27:02
26:44
274
Peter Maselli
Etten-Leur
27:04
26:23
275
Aimé vd Reijt Chantrel
Etten-Leur
27:07
26:42
276
Toine Roks
Sprundel
27:07
27:07
277
Daniel Peppelenbos
Made
27:09
26:16
278
Roan Dumay
Etten-Leur
27:13
26:37
279
Brent Kortsmit
Rucphen
27:14
26:13
280
Rick Mallens
AV Sprint (Breda)
27:15
26:45
281
Dennis Hoosemans
Oosterhout
27:16
25:39
282
Jens Kortsmit
Rucphen
27:17
26:16
283
Shazlou Vergouwen
etten leur
27:17
26:56
284
Jannick Schrauwen
Rucphen
27:19
26:15
285
Jip van Oijen
Asselbergs & Klinkhamer 13
27:19
26:21
286
Tim van Iersel
Etten-Leur
27:21
26:24
287
Valentino Amantia
Etten-Leur
27:25
26:37
288
Joep van Gorp
Nederland
27:26
27:05
289
Cas Reetels
etten leur
27:27
27:13
290
Geert Keetels
etten leur
27:27
27:14
291
Klaas Wit
almere
27:30
26:42
292
Hans Coomans
Oosterhout
27:33
26:37
293
Bas Mouweling
Oudenbosch
27:34
26:33
294
Frank Kreutz
Etten-Leur
27:36
26:40
295
Paul Sep
Breda
27:36
27:03
296
Sem Bult
Etten-Leur
27:39
27:13
297
Erik Reijns
Garage Hop
27:42
27:30
298
Michael van Hulst
Etten-Leur
27:44
27:16
299
Mauro Van Hulst
Unitas'30
27:44
27:16
300
Finn Poppelaats
etten leur
27:50
26:57
301
Toine Schipperen
Prinsenbeek
27:51
26:49
302
Lukasz Czerkawski
Office Palace 2
27:51
27:35
303
Michel Rasenberg
Etten-leur
27:53
27:20
304
Rene Punselie
Road Runners Etten-Leur (EttenNED®
27:56
26:57
305
Dirk-Jan Versteegen
Bosschenhoofd
27:56
27:44
306
Jarl van Burik
5km Onderbouw
28:01
27:05
307
Maurice Hollander
Etten-Leur
28:01
27:18
308
Jason Longwa
Etten-Leur
28:01
27:53
309
Jonathan Dankers
5km Onderbouw
28:02
27:06
310
Luca Valentijn
Unitas'30
28:03
27:54
311
Jurgen Rompa
Unitas'30
28:04
27:37
312
Mees Kokke
Unitas'30
28:04
27:37
313
Christiaan Gelauff
Etten-Leur
28:08
27:18
314
Edwin Kint
Nederland
28:09
27:38
315
Jurgen van Eldik
Etten-Leur
28:11
25:43
316
Arda Demir
Unitas'30
28:12
28:05
317
Koen Poppelaars
Etten-Leur
28:13
25:45
318
Necati Ayrim
Unitas'30
28:13
28:04
319
Jac van den Beemt
Etten-Leur
28:14
27:36
320
Timo van Gelder
5km Bovenbouw
28:15
27:42
321
John de Regt
Road Runners Etten-Leur
28:15
27:17
322
Pieter Deijkers
Breda
28:16
26:33
323
Rick Bos
Roosendaal
28:16
27:52
324
Fabiano Werneri
Klein-Zundert
28:17
27:50
325
John Paquaij
Breda
28:19
28:05
326
Justin Sep
Unitas'30
28:20
27:52
327
Ralph Geers
van Oers
28:21
26:55
328
David Schweitz
5km Onderbouw
28:22
27:55
329
Kars Schouteten
5km Onderbouw
28:27
28:01
330
Sjors van Zomeren
THOR (Roosendaal)
28:28
27:33
331
Riny Oostvogels
ARV Achilles (Etten-Leur)
28:28
28:00
332
Marcel Schurink
etten leur
28:29
27:26
333
Rinus Mouwen
Etten-Leur
28:29
27:33
334
Gerard van Zomeren
Roosendaal
28:29
27:33
335
Stan Luijten
RIJSBERGEN
28:29
27:49
336
Thom Chaklet
Etten-Leur
28:29
28:02
337
Raymond Van Klinken
Nederland
28:30
27:51
338
Tristan Mul
5km Onderbouw
28:31
27:53
339
Jorrit Mul
5km Onderbouw
28:31
27:53
340
Guy Otten
Nispen
28:31
28:05
341
Carlo Lodiers
Nispen
28:32
28:05
342
Max Voermans
Etten-Leur
28:35
27:42
343
Lennard Peeters
5km Onderbouw
28:37
27:54
344
Tijn Jooren
Etten-Leur
28:37
27:44
345
Roland Voermans
etten-leur
28:37
27:44
346
Yuri Kreutz
Etten-Leur
28:40
27:35
347
Joep Slegt
5km Onderbouw
28:42
27:14
348
Peter van den Enden
Asselbergs & Klinkhamer 15
28:42
27:31
349
Helmut Van Lee
Dynamica ADSV (Vlissingen)
28:44
28:19
350
Thijn Van de Wiel
Unitas'30
28:45
28:16
351
Mitch Kapitein
Prinsenbeek
28:45
28:28
352
Sylvester Tabor
AH J&J Pollemans team 5
28:53
27:33
353
Erwin Rijnen
Breda
28:54
28:07
354
Victor Verschuur
AH J&J Pollemans team 3
28:56
27:38
355
Thymo van der Klooster
Etten-Leur
28:56
28:09
356
Maurice Janssens
Oudenbosch
28:57
28:12
357
Cass Zoonen
Breda
28:59
27:50
358
Fedde Snelder
ARV Achilles (Etten-Leur)
29:00
28:31
359
Arie de Vreugd
Asselbergs & Klinkhamer 15
29:02
27:45
360
Sjef Rombouts
hoeven
29:02
28:27
361
Annet de Vooght
etten leur
29:03
28:21
362
Jos Jacobs
etten leur
29:04
28:22
363
Richard Rockx
Asselbergs & Klinkhamer 13
29:09
28:13
364
Max 00men
wernhout
29:09
28:43
365
Robert Oomen
wernhout
29:09
28:43
366
Tim De Laat
5km Onderbouw
29:10
28:41
367
Enrico Rockx
Asselbergs & Klinkhamer 13
29:10
28:15
368
Pieter Van Peer
5km Onderbouw
29:13
27:39
369
Sven Visser
Etten-Leur
29:16
27:55
370
Corné de Jong
Etten-Leur
29:18
28:29
371
Herman Kreeft
Delta Sport (Zierikzee)
29:18
28:49
372
Bas Pertijs
Etten-Leur
29:21
28:36
373
Michel Gijsen
Blom team 2
29:23
28:05
374
Jan Luijten
Etten-Leur
29:23
28:51
375
Alex Cloin
Thetford
29:26
28:14
376
Mats Monden
Etten-Leur
29:27
28:42
377
Hans Slim
Bergen op Zoom
29:30
27:58
378
Thierry Geurtse
Roosendaal
29:30
28:33
379
Fer van Bergen
Road Runners Etten-Leur
29:33
28:45
380
Derrick Storer
Roosendaal
29:37
28:57
381
JeanPierre Schouw
Knallers
29:38
28:39
382
Emile Roks
5km Onderbouw
29:40
28:49
383
Carlos Gonsalves
Ulvenhout
29:41
28:37
384
Harrie Rombouts
Etten-Leur
29:42
28:40
385
Yent Hendrickx
Breda
29:43
29:01
386
Sander Colle
van Oers
29:44
28:31
387
Christian Langen
Taks Handling Systems B.V.
29:45
28:59
388
Boris Willer
breda
29:46
28:37
389
Edwin Slabbekoorn
Roosendaal
29:48
29:24
390
Peter den Exter
Made
29:49
29:08
391
Jean-Paul van den Akker
Etten-Leur
29:54
28:26
392
William Simons
Breda
29:56
29:17
393
Henri Sprenkels
Asselbergs & Klinkhamer 16
29:57
28:40
394
Jannick Brouwers
Sint Willebrord
29:57
29:19
395
Mauro Busch
Ulvenhout
30:01
29:14
396
Robert Bongertman
Roosendaal
30:01
29:23
397
Tonny van Krieken
Etten-Leur
30:03
28:19
398
Thijs De Jongh
Klein Zundert
30:04
29:11
399
Danique Brenters
5km Onderbouw
30:06
29:25
400
Piet Buuron
Bergen op Zoom
30:09
28:42
401
Henk Gammeren
Road Runners Etten-Leur
30:14
29:21
402
Bo van Asch
Etten-Leur
30:16
29:12
403
Remco Poppelaars
etten leur
30:17
29:23
404
Jules van Os
van Oers
30:24
29:11
405
Arjan van den Maagdenberg
Made
30:25
29:43
406
Kees Luijkx
Etten-Leur
30:28
29:39
407
Rien Mathijssen
ARV Achilles (Etten-Leur)
30:34
29:31
408
Tim Verlaar
5km Onderbouw
30:36
29:49
409
Zane van Beers
Sint Willebrord
30:36
29:48
410
Paul Vennik
Breda
30:41
29:57
411
Tristan Luykx
Etten-Leur
30:52
29:10
412
Patrick Vermaat
Breda
30:58
30:06
413
Pepijn de Kinderen
Unitas'30
31:06
30:17
414
Eric Van Klinken
Nederland
31:06
30:26
415
Martin De Kinderen
Unitas'30
31:09
30:20
416
Dylan Ferdinandus
5km Onderbouw
31:18
30:38
417
Rocco Luijkx
Etten-Leur
31:18
29:36
418
Steve Deleye
tilburg
31:20
30:43
419
Marco Lagarde
van Oers
31:25
30:34
420
Mark van den Bergh
Oud Gastel
31:31
30:36
421
John Smissen
Breda
31:38
30:31
422
Henk Stolker
Road Runners Etten-Leur
31:41
30:42
423
Philip Mathon
5km Onderbouw
31:46
30:35
424
Theo Jansen
van Oers
31:49
30:46
425
Daan Sijmens
Etten-Leur
31:50
30:39
426
William van Zundert
Etten-Leur
31:51
31:18
427
Richard Viergever
ARV Achilles (Etten-Leur)
31:53
30:37
428
Niek Ros
Etten-Leur
31:53
30:59
429
Bram Hopmans
ARV Achilles (Etten-Leur)
31:55
30:49
430
Jarno Boon
5km Onderbouw
31:56
30:27
431
De Mey Jim -
Nederland
31:57
30:15
432
Milan van de Corput
ABN AMRO team 1
31:57
30:26
433
Marcel van de Corput
ABN AMRO team 1
31:58
30:26
434
Jose van den Maagdenberg
ABN AMRO team 1
31:58
30:27
435
Koos Geerts
AV Sprint (Breda)
31:58
30:43
436
Hans Berkhout
Oud Gastel
32:03
31:07
437
Jeffrey Kanters
Road Runners Etten-Leur
32:07
31:10
438
Ricky Swets
Etten-Leur
32:08
30:38
439
Robbert van de Riet
Hoeven
32:10
31:59
440
Saul Blijden
etten-leur
32:12
31:21
441
Tyler Luijks
5km Onderbouw
32:26
32:06
442
Peter van der Slagt
Etten-Leur
32:26
31:27
443
Tim Schalk
5km Onderbouw
32:27
31:19
444
Tim Nelen
Breda
32:34
30:59
445
Toon Huijbregts
AV Sprint (Breda)
32:45
31:10
446
Orlando Fortuin
Yerseke
32:47
31:12
447
Stan Cameron
Etten-leur
32:48
31:43
448
Court Cameron
Etten-leur
32:49
31:44
449
Bert van Elteren
ARV Achilles (Etten-Leur)
32:58
31:27
450
Ties Braspenning
Hoeven
32:59
31:58
451
Jim Fernandez-Castillo
Unitas'30
32:59
32:29
452
Piet Theuns
Etten-Leur
33:00
31:42
453
Jack van Duuren
Prinsenbeek
33:04
31:57
454
Pavel Spuijbroek
Etten-Leur
33:04
32:25
455
Jim Oostvogels
Unitas'30
33:07
32:38
456
Patrick Aarts
Breda
33:12
32:01
457
Jan Timmers
Breda
33:13
32:06
458
Jarno Adriaensen
Etten-Leur
33:15
32:58
459
Marcel Taks
Etten-Leur
33:16
31:49
460
Martijn Hermans
van Oers
33:36
32:10
461
Ruud Vossebeld
Schipper.
33:36
32:41
462
Louis de Koning
Rijsbergen
33:37
33:16
463
Dirk Beentjes
AV Sprint (Breda)
33:51
32:11
464
Thijs van de Merwe
5km Onderbouw
34:00
32:20
465
Anne-Mieke Bosters
Asselbergs & Klinkhamer 14
34:01
32:39
466
Anton Bastiaansen
Etten-Leur
34:07
33:07
467
Luuk Holleman
Etten-Leur
34:08
33:33
468
Piet Brandwijk
Etten-Leur
34:09
33:34
469
Levi Van Dijk
Unitas'30
34:10
33:40
470
William Luijks
5km Onderbouw
34:11
33:50
471
Wiet Kerkhoven
Breda
34:12
31:39
472
Luc Faassen
ARV Achilles (Etten-Leur)
34:18
32:46
473
Peter Emans
Blom team 2
34:18
32:57
474
Rene Bastians
Etten-Leur
34:19
32:41
475
Jort Ansems
Etten-Leur
34:20
33:09
476
Anko Breewel
Unitas'30
34:33
34:03
477
Luca Breewel
Unitas'30
34:33
34:03
478
Hugo Meeuwesen
Thetford
34:51
33:51
479
Daan Hennekam
5km Onderbouw
34:52
33:18
480
Johan van den Berg
Prinsenbeek
34:56
33:20
481
Joost Romijn
Etten-Leur
35:18
34:06
482
Rob Roovers
Breda
35:24
33:49
483
Lucas Uijtdehaag
Roosendaal
35:27
34:54
484
Luuk Van der Vorst
5km Onderbouw
35:48
34:10
485
Nico Bouwhuizen
Etten-Leur
36:14
34:56
486
Koen Van der Vorst
Etten Leur
36:27
34:49
487
Nick van de Meel
Asselbergs & Klinkhamer 16
36:27
35:12
488
Leendert Kok
Spijkenisse
36:38
35:09
489
Givan Gommers
Etten-Leur
36:51
36:07
490
Arjan van Stokkom
Oosterhout
36:53
35:44
491
Johan Gommers
ARV Achilles (Etten-Leur)
37:16
35:44
492
Jim Bouwens
Rijen
37:16
35:47
493
Bas van Boxtel
Nederland
37:51
37:44
494
Wil Heshof
etten leur
38:23
37:03
495
Jos Knijf
Blom team 1
38:24
37:03
496
Ron de Winter
ARV Achilles (Etten-Leur)
38:30
37:28
497
Remko Lenkeek
Etten-Leur
39:00
37:19
498
Jeroen Veeke
Roosendaal
39:19
37:55
499
Kees Kievits
Etten-Leur
40:12
38:41
500
Erik Van Os
van Oers
41:06
39:51
501
John Onderwater
Etten-Leur
41:45
40:31
502
Jan Verkade
Maassluis
41:50
40:11
503
Herman Coppens
van Oers
43:18
41:51
504
Toon Fokkema
Road Runners Etten-Leur (EttenNEDÝ
43:38
42:09
505
Vincent Martens
Knallers
1:44:29
1:44:29
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda van de Sande
ARV Achilles (Etten-Leur)
20:34
20:27
2
Lotte Bakxl
THOR (Roosendaal)
20:51
20:47
3
Lonneke Elzerman
Prinsenbeek
21:08
21:04
4
Kaylee van Gent
Breda
21:32
21:29
5
Gonda Boer
CAV Energie (Barendrecht)
22:00
21:58
6
Angelique Jansens
Chaam
22:18
22:00
7
Margot van der Ven
AV Groene Ster (Zevenbergen)
22:41
22:37
8
Mera Nooijens
Etten-Leur
22:46
22:23
9
Wendy Bogers
Asselbergs & Klinkhamer 14
23:11
22:47
10
Mirte van Geel
5km Onderbouw
23:16
23:03
11
Rebacca Sweep
Rijsbergen
23:28
23:18
12
Angela van Haaften
zevenbergen
23:31
23:15
13
Corina Koulil
Road Runners Etten-Leur
23:32
23:22
14
Marjon Pijl
Arnhem
23:36
23:32
15
Nicole Peeters
van Oers
23:37
23:22
16
Ise van Rijckevorsel
Breda
23:39
23:34
17
Emke de Winter
Etten-Leur
23:58
23:34
18
Laura Van Haperen
Etten-Leur
24:09
24:03
19
Myrthe Aerts
Etten Leur
24:14
24:11
20
Karin Dekkers
Oosterhout
24:25
24:05
21
Els de Lange - van Haperen
Etten-Leur
24:33
24:27
22
Frederique Klijn
Asselbergs & Klinkhamer 17
24:35
24:10
23
Dagmar van Esch
WAV Tartlétos (Wageningen)
24:43
24:34
24
Jos Oonincx
Garage Hop
24:50
24:38
25
Britt Dictus
5km Bovenbouw
24:52
24:39
26
Stephanie Verhoeven
5km Bovenbouw
24:52
24:39
27
Sylvia Augustijn
Etten-Leur
24:52
24:47
28
Patricia Haest-Kaaij
Etten-Leur
24:53
24:47
29
Noor van Schagen
Asselbergs & Klinkhamer 12
25:05
24:48
30
Vera Scholtus
5km Onderbouw
25:15
24:34
31
Amber Klijn
Asselbergs & Klinkhamer 17
25:18
24:52
32
Lynn van Hassel
DJA (Zundert)
25:19
25:09
33
Roxanne Speekenbrink
Loopvereniging TOF (Breda)
25:23
25:07
34
Bo Crooijmans
Etten-Leur
25:26
25:03
35
Simone de Lange
AV Sprint (Breda)
25:28
25:21
36
Linda Buuron
Bergen op Zoom
25:34
25:10
37
Lilian van der Lichte
AV Sprint (Breda)
25:35
25:25
38
Kirsten Gielen
van Oers
25:38
25:13
39
Carmen De Rooij
Unitas'30
25:40
25:31
40
Sterre Simons
Breda
25:43
25:11
41
Ilse van Rijckevorsel
Breda
25:44
25:38
42
Immy van Teeffelen
5km Bovenbouw
25:49
25:25
43
Inge Goossens
Zundert
25:50
25:15
44
Sanne Koevoets
Etten-Leur
25:51
25:29
45
Anne de Bont
5km Onderbouw
25:57
25:46
46
Lenny Blaakman
van Oers
26:04
25:37
47
Eva Bos
etten leur
26:05
25:41
48
Isabel Bömer
Klein-Zundert
26:05
25:49
49
Penny de Vos
Etten-Leur
26:06
25:28
50
Julie Klijn
Asselbergs & Klinkhamer 17
26:07
25:40
51
Fleur Oomen
wernhout
26:07
25:42
52
Margot Oomen-de Bont
Etten-Leur
26:16
25:49
53
Kaylee Damen
ARV Achilles (Etten-Leur)
26:26
25:49
54
Annemarie Mathijssen
Zundert
26:27
25:52
55
Mink Broeksteeg
Etten-Leur
26:32
26:20
56
Alex Oonincx
Hoeven
26:33
26:18
57
Mascha de Jong
Etten-Leur
26:37
26:12
58
Yara Prinsen
Etten-Leur
26:37
26:32
59
Pauline De Roode
Prinsenbeek
26:39
26:15
60
Sabine Borst
Rhoon
26:40
26:02
61
Bowien Snepvangers
DJA (Zundert)
26:46
26:33
62
Cristel Braspenning
Klein Zundert
26:52
26:17
63
Wietske Harbrink
Etten-Leur
26:54
26:47
64
Jurdis Mannie
Roosendaal
26:55
26:19
65
Christel Schalk
Rijsbergen
27:07
26:26
66
Ling Huybregtse
Breda
27:07
26:53
67
Febe Grosfeld
Etten-Leur
27:10
26:40
68
Connie Roks
Etten-Leur
27:12
26:21
69
Lotte Peijs
Zevenbergen
27:16
26:42
70
Katrien Elst
Klein Zundert
27:22
26:47
71
Hilde Stadhouders
Etten-Leur
27:23
26:53
72
Merel Bol
Etten-Leur
27:24
26:58
73
Petra van Dongen
Hooge-Zwaluwe
27:25
26:43
74
Mieke Kuijstermans
Klein Zundert
27:26
26:51
75
Pleun Braat
5km Onderbouw
27:29
27:00
76
Marianne Mol
Road Runners Etten-Leur (EttenNEDA
27:29
26:56
77
Roos Laurijssen
Etten-Leur
27:30
26:58
78
Inez Dictus
Etten-Leur
27:31
27:16
79
Silvia Gobbens
Etten-Leur
27:34
26:34
80
Petra Clerx
Breda
27:35
26:43
81
Mirjam Winkelmolen
Breda
27:38
27:07
82
Elis da Silva
Breda
27:39
26:55
83
Sofie Blom
Etten-Leur
27:39
27:13
84
Milou van der Linden
Delft
27:40
27:06
85
Caitlin Reijns
Garage Hop
27:41
27:29
86
Gemma Boeren
Etten-Leur
27:44
27:39
87
Carolien Kuiper
Breda
27:45
27:14
88
Liesbeth van Beek
Zundert
27:49
27:11
89
Isa Rasenberg
5km Onderbouw
27:50
27:17
90
Marlon Monden
Nederland
27:52
27:11
91
Annelieke de Bruijn
etten leur
27:53
27:28
92
Ria Rombouts
hoeven
27:54
27:19
93
Manon Staal
van Oers
27:55
27:29
94
Nana Versteegen
Bosschenhoofd
27:55
27:43
95
Margot de Wit
Asselbergs & Klinkhamer 14
27:59
27:34
96
Isis Knoop
Unitas'30
27:59
27:49
97
Annika Koenraadt
Hoogerheide
28:07
26:54
98
Janine Dictus
Etten-Leur
28:10
27:33
99
Dionne Van Duuren
Unitas'30
28:16
28:06
100
Renske van den Berg
Bergen op Zoom
28:18
27:26
101
Corrie van Haperen
Breda
28:18
27:54
102
Wendy Schilder
Etten-Leur
28:20
28:12
103
Sonja Gordeijns-Mathijssen
Road Runners Etten-Leur
28:25
27:27
104
Lieke Landesbergen
Etten-Leur
28:28
27:39
105
Patatina Heijligers
Breda
28:29
27:39
106
Karen Chaulet
Etten-Leur
28:29
28:02
107
Iris Polak
5km Bovenbouw
28:30
27:16
108
Sjan Schalk
Prinsenbeek
28:31
28:14
109
Marca Nelen
Garage Hop
28:33
28:22
110
Marissa Rockx
5km Onderbouw
28:34
27:39
111
Majella Goosen
Garage Hop
28:34
28:21
112
Janske Sweep
etten leur
28:39
27:53
113
Bianca Beuzekamp
Halsteren
28:44
27:55
114
Maud Timmermans
Etten-Leur
28:44
28:01
115
Nicole Smulders
etten-leur
28:48
27:57
116
Marleen Graafmans
Etten-Leur
28:48
28:04
117
Lian Somma Nuiten
AV Sprint (Breda)
28:49
28:18
118
Jasmijn Knoop
5km Onderbouw
28:57
28:03
119
Anca Nijs
Etten-Leur
28:57
27:56
120
Erica Suijkerbuijk
Oudenbosch
28:57
28:11
121
Aat Rering
Breda
29:01
28:28
122
Ellen van der Ros
Etten-Leur
29:02
28:16
123
Miep de Lange
Etten-Leur
29:03
28:20
124
Joyce Snelder
Etten leur
29:04
28:35
125
Fleur Verhoeven
Etten-Leur
29:04
28:35
126
Jantine van der Heyden
Etten-Leur
29:05
28:07
127
Linda Stasse
Oosterhout
29:05
28:45
128
Saara van Steen
Etten-Leur
29:05
28:54
129
Veronique Broekhoff
Etten-Leur
29:07
28:08
130
Corina van Hoof
Klein Zundert
29:07
28:30
131
Jessica Van Minde
Roosendaal
29:08
28:16
132
Annet Jaspers
Etten-Leur
29:08
28:16
133
Esmée de Vries
Etten-Leur
29:09
28:28
134
Merijam van Eekelen
Road Runners Etten-Leur
29:10
28:36
135
Elena Semenova
DJA (Zundert)
29:11
29:02
136
Hetty Willemsen
Wernhout
29:13
28:36
137
Tessa Peeters
Etten-Leur
29:14
28:50
138
Romy Uijen
Asselbergs & Klinkhamer 11
29:16
27:58
139
Esther Schuller
etten leur
29:17
28:35
140
Catootje Bot
5km Onderbouw
29:19
28:11
141
Sofie van 't Westeinde
Etten-Leur
29:20
28:10
142
Natasha Wiguna
Etten-Leur
29:25
28:05
143
Carla Nijenhuis
AVO 1983 (Oudenbosch)
29:25
28:34
144
Tamara Coenradi
Etten-Leur
29:28
28:54
145
Liza Goos
Etten-Leur
29:29
29:05
146
Jose de Klerk
Etten-Leur
29:29
29:14
147
Britt Sijmens
Zundert
29:33
28:57
148
Heidi ten Wolde
AV Sprint (Breda)
29:34
28:53
149
Anita Naalden
Road Runners Etten-Leur
29:36
28:39
150
Marian Joosen
AV Standdaarbuiten 90 (StanddaNED¢×k
29:36
29:02
151
Femke Goorden
Roosendaal
29:36
29:16
152
Sheila Luijten
Rijsbergen
29:37
28:57
153
Kim Schouw
Knallers
29:38
28:38
154
Eveline van Hoppe
Etten-Leur
29:42
28:35
155
Ratdarat Thannoi
Breda
29:42
28:57
156
Karin Frederix
AV Sprint (Breda)
29:42
29:02
157
Wilma Mommers
Hardlopers
29:44
29:27
158
Marcia Vrolijk
Breda
29:45
28:57
159
Natalia Sikorska
Bergen op zoom
29:45
29:22
160
Jolie van der Sanden
Etten-Leur
29:47
28:18
161
Tamara wegh-Lybeer
Etten-Leur
29:49
28:48
162
Sabine Dirven-Schalk
Etten-Leur
29:50
29:30
163
Marjan Kuijper
Etten-Leur
29:51
29:07
164
Annemiek Meeuwissen
Toppers
29:53
29:35
165
Priscilla Rommers
Wouw
29:54
29:06
166
Debby Klep
Nederland
29:54
29:07
167
Elly van Helmond
AV Sprint (Breda)
29:55
29:17
168
Danique Faijaars
5km Onderbouw
30:00
29:17
169
Lotte Hoogzaad-Schoon -
Nederland
30:00
28:59
170
Veerle Van Os
van Oers
30:04
28:52
171
Wendy van den Bergh
Etten-Leur
30:04
29:16
172
Ana Jeanneth Iza Moya
AV Sprint (Breda)
30:04
29:20
173
Sanne Jochems
Asselbergs & Klinkhamer 16
30:05
28:50
174
Iris de Jongh
Breda
30:05
29:11
175
Kitty Visser
Nederland
30:06
29:20
176
Marlie van Meer
Etten-Leur
30:07
28:47
177
Marianne de Boer
Etten-Leur
30:07
29:22
178
Petra Weijenberg
Road Runners Etten-Leur
30:09
28:36
179
Femke de Bruijn
5km Bovenbouw
30:10
29:51
180
Cindy Broeren
Nederland
30:10
29:23
181
Lonne Stols
5km Bovenbouw
30:15
29:56
182
Milou Joosen
Wagenberg
30:18
28:48
183
Suzanne van den Beemd
Etten-Leur
30:18
29:39
184
Kiki Van Dorresteijn
5km Onderbouw
30:20
28:55
185
Jacqueline Meijer
Etten-leur
30:22
29:39
186
Thea Klapwijk
AV Sprint (Breda)
30:26
29:47
187
Daphne van Poppel
Etten-Leur
30:31
29:11
188
Odile Van Veen
Unitas'30
30:33
29:42
189
Nina de Vooght
etten leur
30:33
29:50
190
Renske Soeters
ARV Achilles (Etten-Leur)
30:34
29:30
191
Merel Maas
5km Onderbouw
30:35
29:10
192
Anke Feenstra
van Oers
30:35
29:33
193
Manuela Feijoo Jimeno
Breda
30:35
29:30
194
Inge van Mil
Nederland
30:35
29:30
195
Margo van den Broek
Nederland
30:36
29:31
196
Nicole Braspenning
Breda
30:36
29:31
197
Chantal Van den Wijngaart
Etten-leur
30:36
29:32
198
Rian Snepvangers
Zundert
30:38
29:22
199
Rina Kint
Road Runners Etten-Leur
30:41
29:43
200
Judith Vermeeren
Asselbergs & Klinkhamer 11
30:44
29:26
201
Yvonne van Mullem
Nederland
30:45
30:13
202
Kim de Hoon
Road Runners Etten-Leur
30:46
29:48
203
Marij Janssen
AV Sprint (Breda)
30:48
30:09
204
Tess van Nijnatten
5km Onderbouw
30:49
29:55
205
Doriet Slegt
Etten-Leur
30:49
29:21
206
Chantal De Weerd
5km Onderbouw
30:50
29:55
207
Astrid Joosen-Broeders
Etten-Leur
30:50
29:22
208
Eveline van Grieken
Oosterhout
30:50
30:18
209
Heleen van Hoof
Asselbergs & Klinkhamer 13
30:51
29:54
210
Ylke Damen
Etten-Leur
30:53
30:15
211
Anouk Sjerp
Moye keene
30:53
30:21
212
Marlous Mol
Road Runners Etten-Leur
30:54
29:45
213
Sharin Gijsen
Blom team 1
30:55
29:35
214
Jenny Rook
etten leur
30:55
30:00
215
Patsy Kolhorn
Hoeven
30:55
30:01
216
Netty Mol
Road Runners Etten-Leur
30:57
29:48
217
Marij van Dijck
Breda
30:57
30:00
218
Suze Lamper
5km Onderbouw
30:58
30:04
219
Iris de Vos
Road Runners Etten-Leur
30:58
29:49
220
Silke de Craen
5km Onderbouw
30:59
30:05
221
Esmé van der Veen
5km Onderbouw
31:00
30:30
222
Dieck Steenbeek
AVO 1983 (Oudenbosch)
31:02
30:10
223
Daphne Lambregts
Etten-Leur
31:03
29:42
224
Marjon van Eekelen
Klein Zundert
31:04
30:28
225
Angela Van Beurden
Prinsenbeek
31:05
30:44
226
Marloes Schalk
Prinsenbeek
31:05
30:44
227
Iris van Huffelen
Etten-Leur
31:07
29:57
228
Fleur De Kinderen
Unitas'30
31:08
30:19
229
Susan Brooijmans
Hoogerheide
31:11
29:49
230
Amber Frencken
5km Bovenbouw
31:18
30:32
231
Rebecca van Gaans
Etten Leur
31:18
30:38
232
Rosalinde Leuris
Prinsenbeek
31:20
29:57
233
Marlies Kolbeek
Prinsenbeek
31:20
29:58
234
Anne Marks
AH J&J Pollemans team 5
31:21
30:00
235
Marese van den Buijs
Zundert
31:22
30:47
236
Quincy van den Beemt
Etten-Leur
31:23
30:43
237
Madelief Oostvogels
etten-leur
31:23
30:43
238
Meike van Arendonk
5km Onderbouw
31:25
30:00
239
Ann-Marie Kock
Etten-Leur
31:27
30:56
240
Terry van Klaveren
Oudenbosch
31:28
30:37
241
Jolien van Osta
AVO 1983 (Oudenbosch)
31:28
30:38
242
Miranda Voogd
Etten-Leur
31:30
30:17
243
Jeanne Embrechts
Oosterhout
31:31
30:09
244
Daphne van den Bergh
Oud Gastel
31:31
30:36
245
Milou Leijs
Zevenbergen
31:32
30:25
246
Marieke van de Lindeloof
Etten-Leur
31:32
30:35
247
Lisa van Lissum
5km Bovenbouw
31:36
30:19
248
Isabel van Dijk
Etten-Leur
31:36
30:42
249
Gerda Vermeulen
Etten-Leur
31:36
31:00
250
Yifang Zhang
Nederland
31:39
30:14
251
Hilda Bouw
Nederland
31:40
31:04
252
Jeanine Van Riel
Etten-Leur
31:43
30:09
253
Bo Kleemans
Unitas'30
31:46
30:55
254
Maaike Romme
Unitas'30
31:46
31:34
255
Adrianne van der Sanden
Etten-Leur
31:47
31:16
256
Soraya Oppier
Unitas'30
31:47
31:37
257
Suus van Boxtel
5km Onderbouw
31:48
31:15
258
An Klaasse
van Oers
31:49
30:46
259
Nadine Buijs
5km Onderbouw
31:51
30:58
260
Ingrid de Rooij
Toppers
31:52
30:28
261
Judith Geerts
AV Sprint (Breda)
31:53
30:38
262
Sonja Booij
Etten-Leur
31:53
31:00
263
Ella Bastiaansen
Etten-Leur
31:54
31:18
264
Anisah Karahan
Unitas'30
31:55
31:06
265
Jill Nagtzaam
Unitas'30
31:55
31:06
266
Manon Roks
Etten-leur
31:55
31:26
267
Manon van de Reijt
Klundert
32:04
31:31
268
Ingrid Berkhout
Oud Gastel
32:05
31:10
269
Miranda Vissers
AV Groene Ster (Zevenbergen)
32:05
31:31
270
Sietske Bachman
Etten-Leur
32:09
30:38
271
Ingrid Van Dravik
van Oers
32:15
31:26
272
Antoinette Tekstra
ARV Achilles (Etten-Leur)
32:16
31:13
273
Marianne Breugelmans
ARV Achilles (Etten-Leur)
32:17
31:15
274
Ida Kustermans
Etten-Leur
32:17
31:45
275
Mariette de Bruijn
Hardlopers
32:19
32:02
276
Rita Slim
Bergen op Zoom
32:24
30:52
277
Nicole Verhoeven
ARV Achilles (Etten-Leur)
32:24
31:22
278
Linda Mouws
Asselbergs & Klinkhamer 12
32:24
31:58
279
Janine Bauer
van Oers
32:25
31:54
280
Annelies Schaaders
stabroek
32:25
30:57
281
Eva Vercauteren
berendrecht
32:25
30:57
282
Marielle van Hal
oosterhout
32:26
31:01
283
Anne-Marie Schalk
Etten-Leur
32:26
31:18
284
Angela Veraart
van Oers
32:27
31:12
285
Sarah Buijs
van Oers
32:27
31:12
286
Sanne de Jong
Etten-Leur
32:28
31:23
287
Marion Wijnen
AV Sprint (Breda)
32:29
31:01
288
Angelique Rubbens
Oudenbosch
32:30
31:25
289
Lisa Smit
Etten-Leur
32:32
31:03
290
Thecla Slim
Bergen op Zoom
32:34
31:01
291
Marian Roest
Standdaarbuiten
32:35
31:10
292
Judith Brooijmans
Breda
32:36
31:40
293
Naomi Roks
Etten-Leur
32:37
32:02
294
Hanneke Vergauwen
Minderhout
32:44
31:17
295
Ilse Janssen
Road Runners Etten-Leur
32:44
31:36
296
Emy Timmermans
ARV Achilles (Etten-Leur)
32:44
32:00
297
Edith Huijbregts
AV Sprint (Breda)
32:45
31:11
298
Melissa Evers
ARV Achilles (Etten-Leur)
32:45
32:00
299
Gea van Kooy
Breda
32:46
32:05
300
Emmy Bink
Etten-Leur
32:48
31:23
301
Samantha Overgoor
Etten-Leur
32:48
32:12
302
Tamara van Dorst
Roosendaal
32:50
31:15
303
Bonny van Mieghem
Etten-Leur
32:50
31:38
304
Wendy Kouters
Zundert
32:57
32:21
305
Monica Van der Lans
Breda
32:58
31:29
306
Angelique Braspenning
Hoeven
32:59
31:58
307
Melisande Vrlaar
sprundel
32:59
31:59
308
Caroline Gijsen
Blom team 3
33:01
31:42
309
Francine Meijers
Hoogvliet Rotterdam
33:01
31:49
310
Lieve Jacobs
5km Onderbouw
33:03
32:29
311
Annie de Rooij
ARV Achilles (Etten-Leur)
33:04
31:47
312
Karin van Geel
Road Runners Etten-Leur
33:04
32:06
313
Sylvie van Duuren
5km Onderbouw
33:05
31:57
314
Ceyda Karahan
5km Onderbouw
33:05
32:00
315
Sophie Veggelers
5km Onderbouw
33:05
32:00
316
Ilja Vissers
etten-leur
33:05
32:00
317
Tjaak Slim
Bergen op Zoom
33:06
31:34
318
Loes Joosten
Hardlopers
33:06
31:41
319
Debbie Lucas
Etten-Leur
33:06
32:00
320
Dini Beekers
Etten-Leur
33:06
32:23
321
Ilse Kuhlmann
Etten-Leur
33:07
31:42
322
Claire Hoogers
Blom team 3
33:07
31:44
323
Simone da silva Botelho
Almere
33:07
32:22
324
Shirley Verstrepen
Unitas'30
33:07
32:37
325
Patty Bastiaansen
Etten-Leur
33:07
32:46
326
Benthe van der Sanden
Terheijden
33:08
31:39
327
Jessica Schouw
Blom team 3
33:08
31:46
328
Kim Van Loon
Etten-Leur
33:08
31:55
329
Maud Joosen
Wagenberg
33:09
31:40
330
Patty Van Hooft
Unitas'30
33:13
33:00
331
Belinda Dekkers
Road Runners Etten-Leur
33:15
31:40
332
Marleen Sluchter
Road Runners Etten-Leur
33:16
31:41
333
Anouk Taks
Etten-Leur
33:16
31:49
334
Stefanie Cornelissen
Office Palace 2
33:17
33:01
335
Fleur Schonk
Unitas'30
33:19
32:29
336
Janneke Okeke-Verkooijen
Road Runners Etten-Leur
33:22
31:48
337
Vanessa Hochmuth
Toppers
33:28
32:05
338
Gabrielle de Groot
Roosendaal
33:32
33:00
339
Iris van den Berk
Roosendaal
33:32
33:01
340
Helma Buijks
Etten-Leur
33:36
32:53
341
Laura van der Linden
Hoeven
33:38
32:27
342
Fleur Verwijmeren
5km Onderbouw
33:39
32:51
343
Sabine Dirven
Etten-Leur
33:39
32:51
344
Lonne Hartman
Zundert
33:42
33:05
345
Kim Paumen
Schipper.
33:43
32:48
346
Marian Govers
AV Sprint (Breda)
33:43
33:03
347
Fenne Blok
Unitas'30
33:43
33:30
348
Resi Beentjes
Prinsenbeek
33:50
32:10
349
Elize Van Emmerik
Bavel
33:54
32:54
350
Sandra van der Valk
Krabbendijke
33:58
32:44
351
Jolanda van Rijckevorsel
Road Runners Etten-Leur
34:04
32:56
352
Annemieke Vervaart
Road Runners Etten-Leur
34:04
32:56
353
Kim Prinse
van Oers
34:05
32:27
354
Marjola van Kuijk
van Oers
34:05
32:27
355
Ilona Roozeboom
Nederland
34:06
33:19
356
Jessica van Vlimmeren
Nederland
34:06
33:20
357
Jutta Goossens
van Oers
34:07
32:44
358
Miek Janssen
Etten-Leur
34:07
33:13
359
Yvonne Fens
Zevenbergen
34:08
32:44
360
Bianca Van Doremalen
Zundert
34:09
32:54
361
Esther de Weerd
Road Runners Etten-Leur
34:14
32:40
362
Debbie de Ruiter
van Oers
34:15
33:03
363
Jacqueline Zandvliet
Thetford
34:19
32:42
364
Jenny Kustermans
Thetford
34:19
32:42
365
Britt Emans
Blom team 2
34:19
32:57
366
Agnes Burger
Road Runners Etten-Leur
34:25
33:17
367
Ine Van den Wijngaard
Galder
34:29
32:49
368
Anja Koevoets
Sprundel
34:30
33:16
369
Debby Visser
Prinsenbeek
34:33
33:05
370
Marie-José Lazeroms
Zegge
34:37
33:01
371
Agnetha van Gils
Breda
34:44
33:33
372
Rosanne van den Berge
van Oers
34:47
33:23
373
Brenda Zagers
van Oers
34:47
33:23
374
Lieselotte Koeijvoets
Thetford
34:51
33:51
375
Yuanita Koopmans
Etten-Leur
34:52
34:07
376
Ina van de Luijtgaarden
THOR (Roosendaal)
34:53
33:17
377
Annie Goos de Held
van Oers
34:59
33:27
378
Marielle van Pul
roosendaal
35:00
33:25
379
Frida van der Veeken
van Oers
35:07
33:55
380
Ilona Zijlstra
Roosendaal
35:08
33:31
381
Conny Kriesels
Nederland
35:08
34:22
382
Joyce den Braber
van Oers
35:11
33:46
383
Debby den Boer
Ruchpen
35:12
33:37
384
Gemma Monnink
Etten-Leur
35:12
33:38
385
Nicole Snijders
Standdaarbuiten
35:13
33:49
386
Karin Fabriek
Zevenbergen
35:13
33:50
387
Sonja Petereit
Essen
35:17
34:04
388
Lauri van Delft
van Oers
35:18
33:51
389
Vera de Jong
van Oers
35:18
33:51
390
Charlotte van Werd
van Oers
35:18
33:51
391
Willemijn Heling
Etten-Leur
35:18
34:06
392
Lana Leijdekkers
van Oers
35:19
33:56
393
Sophie Barm
Nederland
35:19
33:43
394
Petra van Eikeren
Road Runners Etten-Leur
35:19
33:46
395
Jenny bisch-Willer
breda
35:20
33:51
396
Atie van den Berg
Made
35:22
33:44
397
Femke Visschers
5km Bovenbouw
35:26
35:06
398
Maxime Fabienne Aarts
Etten-Leur
35:26
33:54
399
Cheryl Van Gils
Oosterhout
35:26
34:30
400
Vera Van Gils
Oosterhout
35:27
34:30
401
Vanessa Van Beers
Roosendaal
35:27
34:54
402
Ineke Lauwerijssen-de Regt
ARV Achilles (Etten-Leur)
35:36
34:03
403
Lieke Rubbens
Blom team 3
35:46
34:23
404
Ingrid Kolditz
Breda
35:51
34:22
405
Mascha Kuijpers
Etten-Leur
36:04
34:52
406
Sita Breewel
Unitas'30
36:04
35:13
407
Lotte Deenik
ARV Achilles (Etten-Leur)
36:06
34:34
408
Noella Manirakiza
etten -luer
36:23
34:59
409
Em Van der Graaf
Etten-Leur
36:24
34:48
410
Kim Demandt
van Oers
36:30
35:27
411
Leonore Pulleman
Breda
36:31
35:50
412
Hanne Voorsluijs
Breda
36:39
35:27
413
Feiya Gommers
Etten-Leur
36:44
36:00
414
Mayra Gommers
Etten-Leur
36:44
36:00
415
Jacqueline van Krieken
Etten-Leur
36:52
35:07
416
Lucia Binck
Raamsdonk
36:52
35:10
417
Monica Hoppenbrouwers
Etten-Leur
37:03
36:18
418
Carlijn Monden
Etten-Leur
37:03
36:18
419
Toos Gommers
Etten-Leur
37:03
36:18
420
Heleen Fase
Sint-Maartensdijk
37:04
35:53
421
Els Overbeeke
Sint-Annaland
37:04
35:53
422
Carmen Kok
Asselbergs & Klinkhamer 13
37:13
35:55
423
Silke Pulleman
Breda
37:32
36:51
424
Luna Tiemersma
Etten-Leur
37:35
37:25
425
Annelies Janssen
Oud-Vossemeer
37:40
36:47
426
Marlous Vaes
Asselbergs & Klinkhamer 11
37:50
36:32
427
Lisa Ansems
Etten-Leur
37:50
36:39
428
Joke Mol
Roosendaal
37:51
37:37
429
Nadine Martie
Etten-Leur
37:58
37:11
430
Miranda Landa
ARV Achilles (Etten-Leur)
38:01
36:28
431
Adje Clarijs-Baremans
Prinsenbeek
38:01
36:28
432
Lieve Das
Kessel-Lo
38:13
36:40
433
Charlotte van den Eeden
Roosendaal
38:17
36:49
434
Elise Van der Eijk
Etten-Leur
38:18
36:45
435
Els Boere
etten leur
38:22
37:02
436
Natasja Jacobs
Etten-Leur
38:35
37:05
437
Bianca Snepvangers
Etten-Leur
38:35
37:05
438
Bianca van der Griend
Etten-Leur
39:01
37:20
439
Sandra Kapteijn
Dutch Runners
39:15
37:45
440
Daisy Schot
Roosendaal
39:15
37:50
441
Annemiek van Oers
Breda
39:18
37:38
442
Caroline op den Kelder
Breda
39:19
37:38
443
Miranda Heijsteeg
Moerdijk
39:19
37:39
444
Rachel Smid
5km Onderbouw
39:41
38:09
445
Marie-Jose van Erp
Rucphen
39:51
38:23
446
Carolina Giljam
Asselbergs & Klinkhamer 15
40:07
38:49
447
Monica de Vreugd
Asselbergs & Klinkhamer 15
40:07
38:49
448
Mireille Teekens
Etten-Leur
40:12
38:41
449
Bo Beket
Etten-Leur
40:12
38:41
450
Leontine Braat
Etten-Leur
40:12
38:42
451
Marieke van Os
van Oers
41:06
39:51
452
Paula Baeten
ARV Achilles (Etten-Leur)
41:45
40:30
453
Linda van Seters
Etten-leur
42:46
41:12
454
Vera Poppelier
Maassluis
43:39
42:00
455
Ine Vreugdenhil
Maassluis
43:39
42:00
ESTAF, ESTAFETTE MARAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heeren van Roosendael
Heeren van Roosendael
3:11:37
3:11:32
2
Synbra Technology
Synbra Technology
3:13:55
3:13:33
3
Aloha4
Aloha4
3:19:00
3:18:51
4
We gaon veur zielver mar pakkuh gou
We gaon veur zielver
3:19:21
3:19:15
5
Need for Speed!
Need for Speed!
3:25:36
3:25:22
6
De tuinmannen
De tuinmannen
3:32:51
3:32:49
7
Anonieme Alcoholisten
Anonieme Alcoholisten
3:36:59
3:36:42
8
THOR 3
THOR 3
3:39:53
3:39:47
9
van Moerathon
van Moerathon
3:59:06
3:58:36
10
ON2IT
ON2IT
4:10:16
4:09:49
www.marathonbrabant.nl
www.uitslagen.nl
17-06-2018 14:21